بهترین جوکهای سکسی آمریکایی - بخش ۷

1400/02/11

اومده بود یه تامپون بخره اما صدهزار دلار خرید کرد!

مرد جوانی از نبراسکا به فلوریدا میره و به یک فروشگاه بزرگ که همه چیز زیر یک سقف فروخته میشه برای استخدام میره. مدیر میپرسه که آیا تجربه فروش دلره؟ جوان میگه من در اوماها فروشنده بودم. رییس از جوان خوشش میاد و استخدامش میکنه. رییس: تو فردا شروع میکنی. من بعد از ساعت کاری میام پایین و میبینم که چکار کردی.
اولین روز کاری سخت بود ولی او از پسش برآمد. بعد از اینکه فروشگاه بسته شد رییس پایین آمد و پرسید:
چه تعداد مشتری امروز چیزی از تو خریدند
جوان گفت ۱ نفر
فقط یکی؟ فروشنده های ما به طور متوسط به ۲۰ تا ۳۰ نفر در روز چیز میفروشند. مبلغ فروش چقدر بود؟
جوان: 101237.65 دلار
رییس 101237.65 دلار! مگه چه چیزی فروختی؟
جوان گفت: اول یک قلاب ماهیگیری کوچک بعد یک قلاب ماهیگیری متوسط
فروختم. بعد یک قلاب ماهیگیری بزرگ فروختم. بعد یک چوب ماهیگیری جدید فروختم. بعد پرسیدم کجا میخواد ماهیگیری کنه. گفت حوالی ساحل
من به او گفتم که به یک قایق نیاز داره. رفتیم به دپارتمان قایق و من یه قایق دو موتوره بوستون ویلر بهش فروختم. بعد او گفت که فکر نمیکند که هوندا سیویکش بتواند قایق را بکشد پس به دپارتمان ماشین رفتیم و من یه 4×4 Expedition به او فروختم.

رییس گفت: پس یک نفر آمد اینجا که یک قلاب ماهیگیری بخرد و تو به او یک وانت و یک قایق فروختی؟ جوان گفت نه این مرد آمده بود که برای همسرش تامپون بخرد من به او گفتم که آخر هفته ات که دیگه خراب شده حداقل برو ماهیگیری کن…

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-01 15:59:09 +0430 +0430

تتو کردن اسم دوست دختر روی کیر!!!

یه آقا تصمیم میگیره که یک کار جالب برای دوست دخترش انجام بده قبل از اینکه برای تعطیلات شهر رو ترک کنند پس میده اسم اون رو روی کیرش تتو میکنند. اون میاد خونه و نشونش میده. دوست دخترش میگه: این عالیه عزیزم اما چرا Wy ؟ او به دختر میگوید که کیر را بمالد و پس از اینکه مدتی مالید میبیند که واقعا نوشته Wendy.
وقتی که آنها به مونتیگو بی میرسند زوج در حال قدم زدن در ساحل لختیها هستند که دوست پسر یک مرد سیاه را میبیند که او هم روی کیرش تتو شده Wy او از مرد سیاهپوست میپرسد که آیا او هم دوست دختری به نام Wendy دارد. مرد سیاهپوست میخندد و میگوید نه مال من میگویدWelcome to Jamaica have a nice day 😁 😂 👍

11 ❤️

2021-05-01 15:59:19 +0430 +0430

اسهال و ویاگرا

یه پسربچه که اسهال داره به مادرش میگه که او ویاگرا لازم داره! مادر با تعجب میپرسه: برای چه چیزی تو به اون نیاز داری؟ پسر کوچولو میگه: مگه این همون چیزی نیست که به بابا میدی وقتی که عنش سفت نمیشه؟ 😁 😎 😂

10 ❤️

2021-05-01 16:18:26 +0430 +0430

#کرده_توش 😁 😁

0 ❤️

2021-05-01 17:10:31 +0430 +0430

↩ کونی مشهدی
ممنون دوست عزیز. اگر این نوع جوکها را دوست دارین جوکهای مشابه را در پروفایل من تحت عنوان زیر ببینید
بهترین جوکهای سکسی آمریکایی - بخش XX

0 ❤️

2021-05-08 16:38:43 +0430 +0430

↩ حیرتزده
آره چند مدل ایرانیش هست که از همه معروفترش همین اردک هست… 😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «