تاثیر سایز در کیفیت سکس !!!+عکس

1396/08/24

برای خیلیا سواله که **** ایا طول مهمه یا قطر ****؟؟؟؟
اصلا **** سایز **** توی کیفیت سکس تاثیری داره یا نه؟

****اندازه متوسط هم توی سایتای معتبر زده 12 تا 15.5 سانتیمتر ****
اگه کمتر باشه مشکل سازه قطعا
ولی اگه بیشتر باشه چی؟

لطفا جواب بدید همه
خانومایی که دوست ندارن زیر تاپیک نظر بده خصوصی پبام بدن

کسایی که اینجا نمیتونن نظر بدن خصوصی بگن نظرشونو

20990 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-11-17 10:20:42 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان کلفتی و دارازا مهم نیست. مهم شعاعش هست به توان 2

ممنون خانوم معلم
کلاس فیزیکو کی تشکیل میدید؟

0 ❤️

2017-11-17 19:56:48 +0330 +0330

ماشالا به دوستان همیشه حاضر در صحنه…
اجازه هست منم نظر بدم ؟ (dash)

0 ❤️

2017-11-17 20:04:34 +0330 +0330
نقل از: dr.biutik ماشالا به دوستان همیشه حاضر در صحنه... اجازه هست منم نظر بدم ؟ (dash)

بفرما دکی
حتما
شما صاحب اختیاری

0 ❤️

2017-11-17 20:10:14 +0330 +0330

والا با این همه نظرات جالب که من خوندم فکر میکنم سکس کردن با الاغ توی شهوانی طرفدار بیشتری از سکس کردن با یک انسان داشته باشه . بد نیست دوستان یک نگاهی به میانگین اندازه ها بکنن و جو گیر عکس های پر از فانتزی (اصلا هم زاویه دوربین و فتوشاپ رو ما ندیدیم ها ? ) که این روزا پر شده توی همه پستا نشن . اگر این عدد ها توی سکس مهم بود الان اینجا پر دختر بود که در حال پیام دادن به دوستان شیلنگ به دست شهوانی بودن ولی کو ؟ کجاست ؟ کمی از فانتزی بیاید بیرون توی دنیای واقعی هم یک گشتی بزنید .

0 ❤️

2017-11-17 20:13:18 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 والا با این همه نظرات جالب که من خوندم فکر میکنم سکس کردن با الاغ توی شهوانی طرفدار بیشتری از سکس کردن با یک انسان داشته باشه . بد نیست دوستان یک نگاهی به میانگین اندازه ها بکنن و جو گیر عکس های پر از فانتزی (اصلا هم زاویه دوربین و فتوشاپ رو ما ندیدیم ها ? ) که این روزا پر شده توی همه پستا نشن . اگر این عدد ها توی سکس مهم بود الان اینجا پر دختر بود که در حال پیام دادن به دوستان شیلنگ به دست شهوانی بودن ولی کو ؟ کجاست ؟ کمی از فانتزی بیاید بیرون توی دنیای واقعی هم یک گشتی بزنید .

خب جدا از این که فیزیک بدن و اندازه الت تاثیر زیادی نداره
البته بنا به گفته دوستان
ولی تو اجرای بعضی پوزیشنا خیلی لازمه
درست میگم یا نه؟

0 ❤️

2017-11-17 20:15:15 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz
نقل از: dr.biutik ماشالا به دوستان همیشه حاضر در صحنه... اجازه هست منم نظر بدم ؟ (dash)

بفرما دکی
حتما
شما صاحب اختیاری

شما لطف دارید
والا از دو نظر میشه بررسی کرد این سوال رو
اولی:از نظر سوال پرسی ها
دومی از نظر علمی
جفتشم براتون میگم
اولی: معمولا توی فیلم های پورن میبینیم که طرف کیر داره 25 سانت!!! خدایا این چیه؟ خط کشه؟!؟!
خیر خیر خیر اینو یادتون بمونه که این افراد انتخاب شدن واسه ی این مدل فیلم ها و همه ی خارجی ها اینجوری نیستن
ولی از نظر نظر پرسی های سایتی ثابت شده که 18 تا 20 بهترین سایزیه که خانم های محترم پسندیدن
دومی: از نظر علمی 16 تا 18 بهترین سایز هستش
اصولا داخل واژن یه نقطه ای هست که بهش میگن نقطه ی G اون نقطه پر حس ترین نقطه ی واژن هستش
معمولا 12 سانتی متر برای رسیدن به اون کافیه
اینم از این
در ضمن اینم بگم که سایز های بسیار بزرگ میتونن به دیواره ی رحم آسیب بزنن پس فکر افکار اشتباه رو دور بریزید
چیزی که اول باید میگفتمو آخر میگم : توی سکس تجربه،صبر،عشق،گرما،نظم در درجه ی اول هستن و بعد اندازه ی اندام تناسلی چون حتی مورد داشتیم مرد بدون اینکه حتی شلوارشو در بیاره اونقدر حرفه ای بوده که 2 بار قبل از شلوار در آوردن خودش طرفو ارضا کرده…
سوالی بود در خدمتم

0 ❤️

2017-11-17 20:18:49 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 والا با این همه نظرات جالب که من خوندم فکر میکنم سکس کردن با الاغ توی شهوانی طرفدار بیشتری از سکس کردن با یک انسان داشته باشه . بد نیست دوستان یک نگاهی به میانگین اندازه ها بکنن و جو گیر عکس های پر از فانتزی (اصلا هم زاویه دوربین و فتوشاپ رو ما ندیدیم ها ? ) که این روزا پر شده توی همه پستا نشن . اگر این عدد ها توی سکس مهم بود الان اینجا پر دختر بود که در حال پیام دادن به دوستان شیلنگ به دست شهوانی بودن ولی کو ؟ کجاست ؟ کمی از فانتزی بیاید بیرون توی دنیای واقعی هم یک گشتی بزنید .

خب جدا از این که فیزیک بدن و اندازه الت تاثیر زیادی نداره
البته بنا به گفته دوستان
ولی تو اجرای بعضی پوزیشنا خیلی لازمه
درست میگم یا نه؟

مشکل همینجاست . ما توی سکس دنبال لذت هستیم یا دنبال در اوردن شکلک چنتا فیلم پورن ؟ گفتم از فانتزی بیاید بیرون . کمی فکر کنید . اگر یک سکس به خاطر پوزیشنش که از دید شما به سایز نیاز داره با کیفیت شناخته می شد پس چرا آقایون با پروفایل های پر از شیلنگشون توی این سایت به هیچی نرسیدن و اکثریتشون توی خصوصی مدام شماره جنده می خوان ؟ کاملا روشنه چون اصلا نه اون پوزیشن های ساختگی به وسیله کمپانی های صنعت پورن و نه اندازه سایز آلت کسی می تونه معنی سکس با کیفیت بده . البته گاهی بعضی از ما به دلیل تماشای بیش از حد پورن و مقایسه خودمون به این اشتباه میفتیم ولی فکر می کنم بهتره دنبال درمان این موضوع باشه تا درگیر یک عدد خنده دار غیر قابل تغییر که کاملا مشخص هست مطلوب خانم ها نیست .

0 ❤️

2017-11-17 20:24:02 +0330 +0330

خب هدف از سکس لذت بردن و رسیدن به ارامشه دیگه
نظر شما تا حد زیادی درسته
ولی جدا از بحثای دیگه سایز هم یه تاثیراتی داره قطعا
مخالفی با نظرم؟

0 ❤️

2017-11-17 20:31:57 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz خب هدف از سکس لذت بردن و رسیدن به ارامشه دیگه نظر شما تا حد زیادی درسته ولی جدا از بحثای دیگه سایز هم یه تاثیراتی داره قطعا مخالفی با نظرم؟

بهتون پیشنهاد می کنم فیلم The Intouchables رو تماشا کنید . از کیفیت سکس پرسیدید به صورت کلی منم در یک جواب کلی می گم با میانگین آلتی که توی دنیا هست که چیزی بین 12 تا 15 هست فکر می کنم می تونیم بفهمیم اندازه توی کیفیت مهم نیست . حالا یکی می گه اگه زیر این باشه چی ، منم بهش می گم اگه زیر این باشه اون زمانه که سایز کیفیت رو کم می کنه چون اون زمان نمی رسه به خانم . ولی وقتی میرسه و طرف خیال می کنه باید 20 سانت باشه خب این یعنی فانتزی ، این یعنی عدم آگاهی فرد در دنیای واقعی به سکس واقعی . خب حالا طرف خیال می کنه چون آلتش به گفته خودش بالای 20 هست خیلی با کیفیته ، خب من می گم این یک دروغه چون کاملا توی همین سایت این همه سایز بالا هست و همه در کف یک سوراخ هستن . تصور بزرگی آلت و بالا رفتن کیفیت یک تصور کاملا غلط ناشی از دیدن فیلم پورن و ناتوانی از تفکیک اون در دنیای واقعی هست . باز تکرار می کنم اگر سایز مساوی بود با کیفیت الاغ برنده سیمرغ بلورین بزرگترین و با کیفیت ترین سکس جهان می شد ?

0 ❤️

2017-11-17 20:35:25 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000
نقل از: mr_deraz خب هدف از سکس لذت بردن و رسیدن به ارامشه دیگه نظر شما تا حد زیادی درسته ولی جدا از بحثای دیگه سایز هم یه تاثیراتی داره قطعا مخالفی با نظرم؟

بهتون پیشنهاد می کنم فیلم The Intouchables رو تماشا کنید . از کیفیت سکس پرسیدید به صورت کلی منم در یک جواب کلی می گم با میانگین آلتی که توی دنیا هست که چیزی بین 12 تا 15 هست فکر می کنم می تونیم بفهمیم اندازه توی کیفیت مهم نیست . حالا یکی می گه اگه زیر این باشه چی ، منم بهش می گم اگه زیر این باشه اون زمانه که سایز کیفیت رو کم می کنه چون اون زمان نمی رسه به خانم . ولی وقتی میرسه و طرف خیال می کنه باید 20 سانت باشه خب این یعنی فانتزی ، این یعنی عدم آگاهی فرد در دنیای واقعی به سکس واقعی . خب حالا طرف خیال می کنه چون آلتش به گفته خودش بالای 20 هست خیلی با کیفیته ، خب من می گم این یک دروغه چون کاملا توی همین سایت این همه سایز بالا هست و همه در کف یک سوراخ هستن . تصور بزرگی آلت و بالا رفتن کیفیت یک تصور کاملا غلط ناشی از دیدن فیلم پورن و ناتوانی از تفکیک اون در دنیای واقعی هست . باز تکرار می کنم اگر سایز مساوی بود با کیفیت الاغ برنده سیمرغ بلورین بزرگترین و با کیفیت ترین سکس جهان می شد ?

خب منم تو تاپیک اندازه متوسط رو زدم که 12تا 16 هستش تو سایتا
شما اصل سوال منو متوجه نشدید
لطفا یبار دیگه کامل بخونید
حرفای شما درست
ولی سوال من چیزه دیگه ایه دوست عزیز

0 ❤️

2017-11-17 20:39:47 +0330 +0330

خب منم تو تاپیک اندازه متوسط رو زدم که 12تا 16 هستش تو سایتا شما اصل سوال منو متوجه نشدید لطفا یبار دیگه کامل بخونید حرفای شما درست ولی سوال من چیزه دیگه ایه دوست عزیز

سوال کردید اگه بیشتر باشه چی ؟ گفتم توی همین پست آخریم . بیشتر باشه تاثیری روی کیفیت سکس نداره و این تصور غلط فیلم های پورن هست که فکر می کنن سایز اگه بیشتر باشه خیلی خوبه ولی اصلا اینجوری نیست. شما الان بیشتر پست هارو بخونید طرف از نقطه G گفته بعد می گه 12 سانتی هست ! منتظری از اینا یاد بگیری جریان چیه ؟ طرف رفته توی رحم داره دنبال نقطه G می گرده ! یکی نیست بگه اونجا که توی دست کردی دیگه نقطه G نیست آخر خطه تازه تابلو رو هم رد کردی .

0 ❤️

2017-11-17 20:44:43 +0330 +0330

خب منم تو تاپیک اندازه متوسط رو زدم که 12تا 16 هستش تو سایتا شما اصل سوال منو متوجه نشدید لطفا یبار دیگه کامل بخونید حرفای شما درست ولی سوال من چیزه دیگه ایه دوست عزیز

سوال کردید اگه بیشتر باشه چی ؟ گفتم توی همین پست آخریم . بیشتر باشه تاثیری روی کیفیت سکس نداره و این تصور غلط فیلم های پورن هست که فکر می کنن سایز اگه بیشتر باشه خیلی خوبه ولی اصلا اینجوری نیست. شما الان بیشتر پست هارو بخونید طرف از نقطه G گفته بعد می گه 12 سانتی هست ! منتظری از اینا یاد بگیری جریان چیه ؟ طرف رفته توی رحم داره دنبال نقطه G می گرده ! یکی نیست بگه اونجا که توی دست کردی دیگه نقطه G نیست آخر خطه تازه تابلو رو هم رد کردی .

مرسی بابت نظر دوست عزیز
لطف کردی

0 ❤️

2017-11-18 02:32:26 +0330 +0330
0 ❤️

2017-11-18 10:53:25 +0330 +0330
نقل از: dr.biutik

بفرما دکی
حتما
شما صاحب اختیاری

شما لطف دارید
والا از دو نظر میشه بررسی کرد این سوال رو
اولی:از نظر سوال پرسی ها
دومی از نظر علمی
جفتشم براتون میگم
اولی: معمولا توی فیلم های پورن میبینیم که طرف کیر داره 25 سانت!!! خدایا این چیه؟ خط کشه؟!؟!
خیر خیر خیر اینو یادتون بمونه که این افراد انتخاب شدن واسه ی این مدل فیلم ها و همه ی خارجی ها اینجوری نیستن
ولی از نظر نظر پرسی های سایتی ثابت شده که 18 تا 20 بهترین سایزیه که خانم های محترم پسندیدن
دومی: از نظر علمی 16 تا 18 بهترین سایز هستش
اصولا داخل واژن یه نقطه ای هست که بهش میگن نقطه ی G اون نقطه پر حس ترین نقطه ی واژن هستش
معمولا 12 سانتی متر برای رسیدن به اون کافیه
اینم از این
در ضمن اینم بگم که سایز های بسیار بزرگ میتونن به دیواره ی رحم آسیب بزنن پس فکر افکار اشتباه رو دور بریزید
چیزی که اول باید میگفتمو آخر میگم : توی سکس تجربه،صبر،عشق،گرما،نظم در درجه ی اول هستن و بعد اندازه ی اندام تناسلی چون حتی مورد داشتیم مرد بدون اینکه حتی شلوارشو در بیاره اونقدر حرفه ای بوده که 2 بار قبل از شلوار در آوردن خودش طرفو ارضا کرده…
سوالی بود در خدمتم

سلام دوست عزیز
اینکه میگن طرف قبل از دخول طرفشو ارضا کرده
از طریق رابطه دهانی و لیس زدنو ایناست فقط؟
اینکه میگن خانوم ارامش داشته باشه و حرفای احساسی بزنی رو میدونما
سوالم همین بود
مرسی

0 ❤️

2017-11-18 10:56:00 +0330 +0330
نقل از: mohandes58 بستگی به تجربه سکسی داره کسی که برای اولین بار با سایز بزرگ مواجه میشه نه تنها لذت بخش نیست بلکه درد آور و اذیت کننده هست و تا یک هفته واژن درد داره و اکثر از سایز متوسط رضایت دارند ولی در ایران متاسفانه زن ها و دخترها از سکس فراری هستند و حتی زن ها به شوهرانشون هم خوب سرویس نمیدن چه برسه به غریبه ها

mamnon babate nazaret

0 ❤️

2017-11-18 11:09:18 +0330 +0330
نقل از: Sonya_Sexy قطعا سایز مهمه و تاثیر داره ولی بیشتر از اون کیفیت سکس به تجربه وعلاقه بستگی داره

هر چی شما بگی

0 ❤️

2017-11-18 11:34:12 +0330 +0330

man ke harkio kardam moshtari sabete khodam shod

0 ❤️

2017-11-18 22:33:53 +0330 +0330

هر چی بزرگتر و کلفت تر باشه عالیتره. اوفففففع

0 ❤️

2017-11-18 22:50:02 +0330 +0330
نقل از: amk007 هر چی بزرگتر و کلفت تر باشه عالیتره. اوفففففع

? ?

0 ❤️

2017-11-19 17:05:56 +0330 +0330

ربطی نداره به سایز.....طول واژن زن ۷سانته ...حالت کشی داره رو اندازه الت مرد جا باز میکنه . اونم بعد از یک مدتی.....من دارم خواهرانه بهتون میگم اگر زنی دیدین که میگفت الت بزرگ لذت داره بدونین برا جلب نظر شما اینو میگن ...که وارد رابطه بشن و از اخر جیبتون خالی کنن ......زنها معرفت از مردا میخوان . اگر هم طول التشو نهایت ۷سانت هم باشه ..اون مردهم میپرستن....نه اینکه ۲۰ سانت باشه ولی زن بیچاره ازش فراری باشه...تمام حس زن تو سه سانت اول واژنه..ته واژن هیچ خبری نیست.. و یک چیز دیگه اندازه الت و قطر الت به موقعیت جغرافیای .. ژن و نوع تغذیه بستگی داره ..مردهای ایرانی نهایتش میشن ۱۶سانت..ولی نمیدونم چرا ملاک مرد بودنشون رو بزرگنمایی جلوه دادن التشون...مرد بودن به معرفت نه سایز الت...

4 ❤️

2017-11-19 17:12:20 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری

ربطی نداره به سایز.....طول واژن زن ۷سانته ...حالت کشی داره رو اندازه الت مرد جا باز میکنه . اونم بعد از یک مدتی.....من دارم خواهرانه بهتون میگم اگر زنی دیدین که میگفت الت بزرگ لذت داره بدونین برا جلب نظر شما اینو میگن ...که وارد رابطه بشن و از اخر جیبتون خالی کنن ......زنها معرفت از مردا میخوان . اگر هم طول التشو نهایت ۷سانت هم باشه ..اون مردهم میپرستن....نه اینکه ۲۰ سانت باشه ولی زن بیچاره ازش فراری باشه...تمام حس زن تو سه سانت اول واژنه..ته واژن هیچ خبری نیست.. و یک چیز دیگه اندازه الت و قطر الت به موقعیت جغرافیای .. ژن و نوع تغذیه بستگی داره ..مردهای ایرانی نهایتش میشن ۱۶سانت..ولی نمیدونم چرا ملاک مرد بودنشون رو بزرگنمایی جلوه دادن التشون...مرد بودن به معرفت نه سایز الت...

مرسی عزیزم
لطف داری شما
ممنون بابت نظرت

0 ❤️

2017-11-19 18:40:49 +0330 +0330
نقل از: فریبا.دلاوری

بالاخره یکی از آناتومی بدن خانم ها چیزی بلد بود . اینقدر حرف های خنده دار و بی ربط در مورد بدن زن توی بیشتر پست ها خوندم که کلا نا امید شده بودم از کاربرها ، خدارو شکر یکی رو دیدیم که چیزی بدونه .

0 ❤️

2017-11-23 16:17:03 +0330 +0330

به نظر من بیشتر از سایزتجربه و حرفه ای بودنه که میتونه نقش اساسی تو یه سکس توپ داشته باشه

0 ❤️

2017-11-24 04:44:33 +0330 +0330

بنظر من خیلی مهمه

0 ❤️

2017-11-24 10:03:04 +0330 +0330

ممنون از نظراتتون دوستان

0 ❤️

2017-11-26 00:23:42 +0330 +0330

من هی بگی نگی سایزم بزرگه.کلفتیش هم جوری هست که کلا فقط سرش میره تو دهن طرف.همیشه قبل از این که تو سکس یکم پیش برم و کم سکش داشتم فکر میکردم سایز بزرگ خوبه.اما بیشتر از خوبی،بده.زنان با سایز بزرگ احساس خطر میکنن و بدنشون به حالت تدافعی میره و در نتیجه اندام واژن منقبض میمونه.البته به میزان عملکرد شما هم بستگی داره.مثلا یکبار یه خانومی اومد و یه شب پیشم موند.صبحش گفت درد دارم.بعدش گفتم چرا.گفت من یدونه اینقدری الت میخوام نه مال تو(با دست سایز رو نشون داد)
همیشه فکر نکنید سایز بزرگ خوبه

0 ❤️

2017-11-26 00:56:57 +0330 +0330
نقل از: saeb8 من هی بگی نگی سایزم بزرگه.کلفتیش هم جوری هست که کلا فقط سرش میره تو دهن طرف.همیشه قبل از این که تو سکس یکم پیش برم و کم سکش داشتم فکر میکردم سایز بزرگ خوبه.اما بیشتر از خوبی،بده.زنان با سایز بزرگ احساس خطر میکنن و بدنشون به حالت تدافعی میره و در نتیجه اندام واژن منقبض میمونه.البته به میزان عملکرد شما هم بستگی داره.مثلا یکبار یه خانومی اومد و یه شب پیشم موند.صبحش گفت درد دارم.بعدش گفتم چرا.گفت من یدونه اینقدری الت میخوام نه مال تو(با دست سایز رو نشون داد) همیشه فکر نکنید سایز بزرگ خوبه

are daqiqan
kheylia mitarsan v moshkel ejad mikone

0 ❤️

2017-11-26 14:03:23 +0330 +0330

من اکثر نظراتو خوندم
درسته همه جا گفتن که حداقل 12 ولی اینجا هرکی سایزش کوچیک باشه میگه ننننننه بابا سایز مهم نیست ?

0 ❤️

2017-11-26 14:59:23 +0330 +0330
نقل از: lovexs من اکثر نظراتو خوندم درسته همه جا گفتن که حداقل 12 ولی اینجا هرکی سایزش کوچیک باشه میگه ننننننه بابا سایز مهم نیست ?

اره موافقم باهات 🙄 🙄 🙄 🙄
عالی گفتی

0 ❤️

2017-11-27 16:55:20 +0330 +0330

من سایزم ۱۶ هستس و میتونم شب تا صبح بکنم !
هرکی با من خوابیده فقط التماس کرده بسه جر خوردم !
کرمانشاه کسی برای اینجور سکس هست خصوصی بزاره

0 ❤️

2017-11-27 17:15:02 +0330 +0330

دوست من مرسی که زحمت میکشی و تایپیک های خوب میذاری بنظر من بله سایز خیلی مهمه ودی ارضایی همچنین حرفه ای بودن هم بر کیفیت یه سکس لذت بخش اثر گذاره

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «