تشکر از سایت

1390/09/11

با تشکر از این سایت خوب
میخواستم یه تشکر کنم تو این مدت کمی که عضو شدم
ریاضیم خیلی خوب شده همه حساب کتاب هارو خوب بلد شدم
بابا مردم انقدر باید حساب کتاب کنم واسه نظر دادن
راه نداره ورش دارید …؟

968 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-12-02 11:47:00 +0330 +0330

[quote=شاهى]اصولأ بنده خاصيت اين سيستم ضداسپم رو تا حالا نفهميدم.اگه براى جلوگيرى از ارسال پست هاى حاوى فحش و كلمات ركيك يا به قولى توهين آميز هست كه زير داستانا پر فحشه. قاعدتأ اين سيستم بايد هوش مصنوعى فوق بشرى داشته باشه كه بتونه پست هاى نامناسب رو تشخيص بده!! به نظرم اين ١+١ صرفأ به اين دليل ساخته شده كه يه فرقى بين كاربراى عادى و اشخاص خيلى مهم(!!!(VIP وجود داشته باشه وگرنه هيچ خاصيت ديگرى نداره. جناب آدمين ميگن براى خلاصى از شر جمع و تفريق زدن بايدVIP باشى و براى VIP شدن هم بايد محتواى سكسى توليد كرد!آخه وقتى كه چپ و راست پست ها تو تله اسپم گير ميكنه چه جورى ميشه محتواى سكسى توليد كرد؟!اصولأ انگيزه اى براى اين كار ميمونه؟ اصلأ تا اونجايى كه من ميدونم همين اشخاص خيلى مهم! جز كم كارترين كاربرا هستن و بيشتر مطالب سايتو همين كاربراى نه چندان مهم!توليد ميكنن.شايسته نيست كه ١٤٠ هزار كاربر فداى ١٥ نفر بشن.بهتره اگه قراره امتيازى به كاربراى ‏VIP‏ داده بشه به شكل ديگه اى داده بشه مثلأ اين كه در اداره انجمن مشاركت كنن يابه هر شكل ديگه.خود من در عرض يكى دو هفته اخير نود درصد پستام بى جهت تو تله گير افتادن!![/quote]

سلام
در تکمیل توضیحات بخش پرسش و پاسخ توضیح عرض کنم:
کاپچا (حاصل جمع) و سیستم ضد اسپم در واقع دو مکانیزم مختلف هستند.

کار کاپچا این است که جلو ارسال اتوماتیک پست توسط Bot ها یا روبات های فرستنده اتوماتیک هرزنامه را می گیرد.

اما سیستم ضداسپم که به طور دستی تنظیم می شود برای بلوکه کردن اسپمرهای انسانی است و جلوی ارسال بعضی (نه همه) فحش های رکیک، لینک های تبلیغاتی یا خطرناک، مواردی از نقض حریم خصوصی و نیز ارسال چندباره پست را می گیرد.

هر دو این سیستم ها برای حفظ نظافت یک سایت اجتماعی لازم هستند. اگر سیستم کاپچا نباشد سایت پر می شود از تبلیغ ویاگرا و لینک های تبلیغاتی و بعضا خطرناک. اگر سیستم ضداسپم نباشد، توهین ها و اسپمرهای انسانی قابل کنترل نخواهند بود.

حق با شماست که سیستم ضداسپم زیاد باهوش نیست و بعضی مواقع بی جهت باعث بلوکه شدن پست های کاملا مجاز می شود یا برعکس جلوی توهین ها را نمی گیرد. تجربه نشان داده که در اغلب موارد اسپم شدن یک پست فاقد توهین به دلیل ارسال چندباره پست رخ می دهد.

حق باشماست که در چند روز اخیر این سیستم زیادی حساس شده بود اما اخیرا با تنظیماتی سعی کرده ایم مشکل بلوکه شدن نابجای پست ها به حداقل برسد.

نقش VIP مزیت اضافه ایست برای تشویق و حمایت از کاربران مودب و خلاقی که محتوای سکسی سایت را ارتقا می بخشند نه برای تنبیه یا تبعیض گذاشتن بین کاربران. این نقش با تاکید فزاینده ای بر کیفیت پست های یک کاربر داده می شود نه کمیت پست ها.

0 ❤️

2011-12-03 11:43:35 +0330 +0330

اصولأ بنده خاصيت اين سيستم ضداسپم رو تا حالا نفهميدم.اگه براى جلوگيرى از ارسال پست هاى حاوى فحش و كلمات ركيك يا به قولى توهين آميز هست كه زير داستانا پر فحشه. قاعدتأ اين سيستم بايد هوش مصنوعى فوق بشرى داشته باشه كه بتونه پست هاى نامناسب رو تشخيص بده!! به نظرم اين ١+١ صرفأ به اين دليل ساخته شده كه يه فرقى بين كاربراى عادى و اشخاص خيلى مهم(!!!(VIP وجود داشته باشه وگرنه هيچ خاصيت ديگرى نداره. جناب آدمين ميگن براى خلاصى از شر جمع و تفريق زدن بايدVIP باشى و براى VIP شدن هم بايد محتواى سكسى توليد كرد!آخه وقتى كه چپ و راست پست ها تو تله اسپم گير ميكنه چه جورى ميشه محتواى سكسى توليد كرد؟!اصولأ انگيزه اى براى اين كار ميمونه؟ اصلأ تا اونجايى كه من ميدونم همين اشخاص خيلى مهم! جز كم كارترين كاربرا هستن و بيشتر مطالب سايتو همين كاربراى نه چندان مهم!توليد ميكنن.شايسته نيست كه ١٤٠ هزار كاربر فداى ١٥ نفر بشن.بهتره اگه قراره امتيازى به كاربراى ‏VIP‏ داده بشه به شكل ديگه اى داده بشه مثلأ اين كه در اداره انجمن مشاركت كنن يابه هر شكل ديگه.خود من در عرض يكى دو هفته اخير نود درصد پستام بى جهت تو تله گير افتادن!!

0 ❤️

2011-12-03 12:16:11 +0330 +0330

هر وقت تعداد پستاتون حداقل به 100 برسه می تونین درخواست VIP‏ بدین و اگه موافقت شد دیگه نیازی به جمع بستن ندارین
نکته:
امروزه در شهوانی تعداد کسانی که VIP‏ پر می شوند از تعداد کسانی که VIP‏ می گیرند بیشتر است >:)

0 ❤️

2011-12-03 12:25:47 +0330 +0330

نه من فکر کنم می خوان جمع کردن ما قوی بشه
پیشنهاد بدیم از ۴ عمل اصلی و رادیکال و انتگرال و دیفرانسیل هم استفاده بشه که کوچولوها نتونن بیان تو سایت

0 ❤️

2011-12-03 12:31:16 +0330 +0330

شاپورجان شيخ دو عالم ميشه شما جور مدير سايتو بكشى و بيشتر توضيح بدى؟تو برگه پرسش و پاسخ كه نوشته اگه پستى حاوى مطالب توهين آميز باشه يا بيش از دوبار ارسال بشه اسپم محسوب ميشه و به مسايل امنيتى اشاره نشده

0 ❤️

2011-12-03 13:08:19 +0330 +0330

[شاپور نوشت:جه عجب بالاخره يكى قسمت پرسش و پاسخ رو خوند]
من براى كشف حقيقت سفر غريب و پرخطرى رو شروع كردم كه از برگه پرسش و پاسخ شروع شد و به خصوصى آدمين رسيد اما جيزى دستگيرم نشد و گوشه نشينى اختيار كردم!
:loll:

0 ❤️

2011-12-03 13:11:48 +0330 +0330

خب فحش دادن با مطالب سكسي فرق داره درسته اونايي كه vip دارن مطالب سكسي كم دارند اما سايت قسمتهاي مختلفي داره كه بعضي تو اون قسمت فعاليت دارند من خودم تو كافه شهواني هستم و vip هم دارم و فك كنم شاپور هم vip ‎ داره كه تو قسمت سكسي سايت هست پس براي vip لازم به داشتن پستهاي سكسي نميباشد فقط به تعداد پستها و مدت ثبت نام توجه ميشود و البته احترام به كاربراي ديگه و توهين نكردن

0 ❤️

2012-01-11 18:39:49 +0330 +0330

باید خودم یک‎ chatterbot ‎بنویسم که سورس صفحه رو آنالایز کنه و جواب حاصل جمع رو به دست بیاره‎
واسه این کار یک میلیون ساعت وقت می خوام :D

0 ❤️

2012-01-11 19:00:52 +0330 +0330

[quote=SHAAPOUR]باید خودم یک‎ chatterbot ‎بنویسم که سورس صفحه رو آنالایز کنه و جواب حاصل جمع رو به دست بیاره‎
واسه این کار یک میلیون ساعت وقت می خوام :D[/quote]

موفق باشی دعای ما پشت و پناهت شروع کن :D :D

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «