توأم عشق و شهوت+حِـســــــ همدردي

1397/12/22

پايين اين متن ادبيم كه ازش استقبال نشد يك موضوعي رو مطرح كردم: عشقم منو زهر صدا كرد زهري كه پادزهرش دست اونه
اون گفت ما براي پرواز به بال احتياج نداريم و فقط بايد دست هاي همو بگيريم اون خورشيد اين شهر سرد و پر حاشيه بود او بوي اشنايي تو سرزمين غربت بود اون منو گل سرخ خوشگلش ناميد لب هاي او مثل شراب بود خط عشق را در لب هايم مي خواند تن او مثل گرماي ناهيد و ناله هايش مثل رقص ستاره ها تو آسمون بوي بدنش روي تنم موند و منو باز ديوونه كرد اون عشقي تكرار نشدنيه اون رو توي درونم با بيشترين حرارت حِـســــــ ميكنم هر ضربه بيشتر به خودم ميپيچم
من و اون يكي شديم … تك تك لحظات يادمه سيگارشو هر بار تو كافه روشن ميكردم يادمه تو آسانسور منو بوسيد يادمه كه موهامو ناز مي كرد و مي بوييد يادمه برام صبونه درست ميكرد يادمه بهم ميگفت حوري بهشتي من چه كاري كردم كه خدا تو رو بهم داد يادمه تك تك واژه ها من يادمه وقتي زير دوش بودم با موهاي اشفته با تني برهنه و بي ارايش با ريمل هاي ماسيده بهم گفت تو زيباترين دختر دنيايي كاش هميشه مال من بموني…
كاش يكي از اون روزاي خوب بازم بياد :(
در توصيف حال خودم قلمم مي گويد :

کسی نبود اشک هاشو پاک کنه 
دست های سردشو گرما ببخشه
مثل یک پوپک سرما زده 
به پتو اش پناه برده بود 
و می لرزید
یک فکر زد تو سرش
مثل زندانی ها روی دیوارای اتاقش اعتراض بنویسه 
ماژیک برداشت
شروع کرد نوشتن 
اینجا گندم زار گناه نیست 
اینجا قفس پرنده ای که می خواهد پرواز کند 
پرنده ای که تا چند روز پیش فراموش کرده بود 
که پر و بال دارد 
ماهی تنگی که حتی نمی دانست دریا کجاست
اگرم روزی در دریا بود 
دریا را فراموش کرده بود 
ماه تو هم امشب از من دلگیری
ولی چهره ام مثل آسمان امشب ابریه 
ابر های سیاه منو احاطه کردند
دیوارارو بشکن 
بگذار بهشت وارد شه 
نگو که این بهشت دورغینه 
نگو این در ها همیشه بسته می مونند 
نگو لبخند حقیقی دیگه مهمون لب هام نمیشه
بگو یک روز از این جاسیگاری لعنتی ام گلی سرخ می روید 
بگو این اسپرسو تلخ هم روزی شیرین می شود 
نگو از محکمه ی فردا 
از آدم ها و قضاوتاشون 
نگو از ترس و قلمی که خشک شد از اشکام
نگو از قلم موی خاکستری تقدیر 
که روی بوم چشم هامو درشت کشید
ولی قلبمو خسته و فرسوده کشید

هميشه واسم سؤاله كه سكس طرف مقابلو سرد ميكنه ؟ من با هر كي سكس كردم اون جايگاه قبليمو نداشتم! بعد در مورد پرده بكارت اول رابطه پسرا ادا روشن فكري در ميارن اخرش ميشن سنتي و ميگن جلو بازا لاشين اول رابطه ميگن دنبال دخترين پايه باشه باحال باشه از نظر ظاهري خوب باشه گرم مزاج باشه اخر رابطه دنبال دختر سنگين و رنگينن و به تو ميگن هرزه يعني همون قانون زياد در دسترس نباش و قدر محبتتو نميدونن فكر ميكنن بيت المالي :( خُب نظر شما چيه ؟ شما دختر مورد علاقتون چ ويژگي هايي داره؟

1181 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-12 22:04:52 +0330 +0330
نقل از: earthking ? ? ? ? (blush)

?

1 ❤️

2019-03-12 22:45:42 +0330 +0330

بهترین متی بود که تاحالا خونده بودم بسیاررررررررررررررر زیبا بود باریکلااا

1 ❤️

2019-03-13 11:26:52 +0330 +0330

بچه ها اينجام بياين :///

0 ❤️

2019-03-13 11:34:20 +0330 +0330

واقعا خیلی عالی بود بهت تبریک میگم موفق باشی

1 ❤️

2019-03-13 11:44:30 +0330 +0330

من اگ بخوام زنی هم بگیرم که پرده نداشته باشه باس مثل دخترای خارج باشه از اونا که عاشق میشن میدن نه هر وقت که دلش خواست بره بده نمونه ایران خودمون و این موضوعات همه چیزای الکی هست سکس چیزی نیست که بشه براش یه نفرو انتخاب کرد به قول نیچه نفری رو انتخاب کن که تا اخر عمر از هم صحبتی باهاش لذت ببری بقیه چیزای سطحی و زود گذرن

1 ❤️

2019-03-13 17:33:58 +0330 +0330

میشه جواب بدی

0 ❤️

2019-03-21 15:45:46 +0330 +0330

عیدت مبارک عشق من

0 ❤️

2019-05-28 08:06:00 +0430 +0430

دختر مورد علاقه من قبل از هرچیز سر مساله سکس با خودش مشکلی نداره و شرمی از شهوتش و احساس جنسیش و روش هایی که باهاشون ارضا میکنه نیازشو نداره. این مهم ترین چیزه به نظر من چون با این که رابطه فقط سکس نیست ولی بدون سکس اصلا رابطه نیست و من خودم یه زمانی خیلی شرم داشتم و برای همین با اینکه کاملا درک میکنم ولی اولین معیارم اینه که طرفم از بند شرم خودشو رها کرده باشه.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «