خبری خوش برای دوستداران سریال بسیار تماشایی و جذاب ...

1395/06/02

با سلام :
دوستان بسیار عزیزم, این خبری رو که میخوام بهتون بدم, خوب میدونم و اطمینان دارم که خیلی از شماها براتون تکراری و فاقد جذابیت خواهد بود! چرا که سریالی رو که میخوام خدمت عزیزان معرفی کنم, بدلیل معروفیتی که داشته, بینندگان و دنبال کنندگانش هم در سرتاسر دنیا فراوان بودند و خیلی هاتون هم حتما تا بحال نه یکبار, بلکه چندبارهم حتی تا انتهاش دیدینش. اما بدون شک, همیشه یک عده ای هستند که بنا به دلایلی یا موفق نمیشن که بموقع یک سریال رو ببینند و یا اصلا بهر دلیلی از شروع پخش, زمان پخش , اینکه کجا داره پخش میشه و … اطلاع ندارند و یا اصلا تا بحال شاید برای اولین مرتبه باشه که اسم این سریال داره به گوششون میخوره و جزو تماشاگران جدید هستند و یا کسانی مثل خود من که بدلیل علاقه ای که به یک چنین سریالی دارند بار 4 ام شون باشه که بازم میخوان ببیننش!
حالا بهر ترتیب, اینهمه مقدمه چینی رو کردم چون در این مدتی که از شهوانی و رفتار کاربرانش شناخت دارم, خوب میدونم که با یه جزیی اشتباه یا هر چیزی که بهرعلتی مقبول نیفته احتمال قریب به یقین باید منتظر انواع و اقسام فحش ها و تیکه ها و طعنه ها و … باشی! هرچند خدا رو شکر حالا بچه ها اکثرشون بمن تا بحال اهانتی به اون شکلش نکرده اند توی تاپیکهایی که داشتم و فقط چندتایی هم که بوده اونا هم کاملا طبیعی بودن! پس لطفا بخاطر تکراری بودن سریال و کلا موضوعش بمن فحش ندید و لااقل برای کسانی که شاید تا الان این سریال رو ندیده اند و بار اولشون هست و این تاپیک براشون مفید واقع شده بهمدیگه احترام بزاریم. از لطف یکایک تون سپاسگزارم:

دوستان عزیزی که به فیلمها و سریالهای ترسناک و بعبارت بهتر مجموعه هایی که ژانر " ترسناک " دارند,علاقمندند(البته علاقمندان واقعی که اعصابشون هم تحمل دیدن صحنه های خون و خونریزی فجیع و … رو داشته باشه. درغیراینصورت بهتره کلا بیخیال تماشای این سریال بشید! ), این خبر خوب رو میدم که :
*** سریال بسیار زیبای " مردگان متحرک " یا همون The Walking Dead , الان سه روزه که پخشش از ابتدا رو آغاز کردن و امروز 4 رمین قسمت از فصل اولش رو قراره پخش بکنه. دوستانی که قبلا دیدنش و میخواستن مجددا ببیننش که خودشون کامل میدونن چی به چیه! اماعزیزانی که تابحال ندیدنش حتما پیشنهاد میکنم که این سریال بسیار تماشایی و جذاب رو از دست ندن و از همین جاش شروع کنن به تماشای اون. دو _ سه قسمت ابتداییشو هم اگه ببینم استقبال شد و واقعا یک عده ای هستند که مشتاقانه دارن دنبالش میکنن و اگه بیآن و بخواهند, من اون 3 قسمت ابتدایی اش رو همینجا براشون آپلود خواهم کرد. اگه استقبالی نشد هم که هیچ!** سریال آمریکایی مردگان متحرک, در حال حاضر که من این تاپیکو میزارم, داره هرشب راس ساعت 23 از طریق ماهواره یاه ست_ شبکه
ROX 1 _ فرکانس 11765MHz _ سیمبل رایت 27490 KS/s _ پولاریزاسیون عمودی(vertical) _ بصورت روزانه پخش میشه و همچنین هر قسمتی که ساعت 23 شب پخش میشه, تکرار همون قسمت رو میتونید ساعت 4 بامداد و 4 عصر روز بعدش و از طریق همین شبکه مجددا تماشا بکنید.**
امیدوارم برای کسانی که منتظر دیدن مجدد این سریال جذاب و پرطرفدار بودند مطلبم مفید بوده باشه.

3145 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-23 15:03:41 +0430 +0430

این سریالو من تا یه جاییش دیده بودم قبلن ولی بقیه‌شو وخ نکردم ببینم. مشکل اینجاس یادمم نمیاد آخرین قسمتی که دیدم دقیقن سیزن چندو قسمت چن بود که بدونم چجوری پیگیری کنم از همونجا به بعدشو ببینم.

درکل سریال خوش‌ساختیه. بشخصه حال میکنم باهاش ?

1 ❤️

2016-08-23 15:18:14 +0430 +0430
نقل از: baran.banoo ممنون من ۴قسمتشو‌ دیدم ممنون

باران بانوی عزیز, بسیار ممنونم که نظر دادی و خوشحالم که تونستی ببینیش. اگه بار اولت باشه که داری میبینیش, حتما با دقت تا انتهاش دنبال کن و اطمینان داشته باش که از دیدنش هرگز پشیمون نخواهی شد. بازم ممنونم ازت.

0 ❤️

2016-08-23 15:27:02 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

این سریالو من تا یه جاییش دیده بودم قبلن ولی بقیه‌شو وخ نکردم ببینم. مشکل اینجاس یادمم نمیاد آخرین قسمتی که دیدم دقیقن سیزن چندو قسمت چن بود که بدونم چجوری پیگیری کنم از همونجا به بعدشو ببینم.

درکل سریال خوش‌ساختیه. بشخصه حال میکنم باهاش ?

سلام خدمت اسکلت حشری عزیز. داداش خیلی ممنونم ازت بابت اینکه اومدی و نظر دادی و مثل همیشه که به تاپیکهایی که هراز گاهی من میزنم سر میزنی و موجب دلگرمیم میشی با حضورت. ممنونم دوست عزیزم. ضمنا داداش بنظر من , حالا اینکه قبلا تا کجاشو دیده بودی و از کجاش مونده و … رو بیخیال شو و اگه فرصتشو داشته باشی و البته حوصله شو, از همین جایی که امروز قسمت 4ام از فصل اولش رو نشون خواهد داد بشین و نگاش بکن. نهایتش این هست که دوباره می بینیش دیگه! شک نکن که با چندبار دیدنش جذابیت هاش کم نمیشن. منم مثل خودتم داداشم و از تماشاش واقعا لذت می برم. بازم ممنونم که اومدی و نظر دادی.

1 ❤️

2016-08-23 17:18:17 +0430 +0430

ممنون بابت اطلاع رسانیتون

به جرات میتونم بگم اگه تو عمرم 3 تا سریال خوب دیده باشم یکیش حتما همینه.

جهت اطلاع بگم که یه سریال دیگه هم ساخته شده به اسم Fear The Walking Dead که در اصل وقایع قبل از شرروع سریال the walking dead رو نشون میده و فعلا دو تا سیزن ازش پخش شده.

1 ❤️

2016-08-27 23:24:14 +0430 +0430

ممنونیم سیامک…

فقط امیدوارم ک جنس صدای دوبله رو عوض کنن… خیلی بی حس بودن…

بعضی جاها انگار رفتن 13 بدر… اونم با، یِ شهر، زامبی…

0 ❤️

2016-09-05 17:04:50 +0430 +0430
نقل از: pouyapoya2012 ممنونیم سیامک...

فقط امیدوارم ک جنس صدای دوبله رو عوض کنن… خیلی بی حس بودن…

بعضی جاها انگار رفتن 13 بدر… اونم با، یِ شهر، زامبی…

سلام پویا جان. داداشم ممنونم از اینکه اومدی و مثل همیشه موجب دلگرمی شدی برام. داداشم, درسته. حق با تو هست و باهات در این مورد موافقم. دوبله ایکه روش انجام دادند واقعا خرابش کرده! اما یه خبر خوش در این زمینه برات دارم و اون این هست که: اولا تقریبا میشه گفت که اکثر دوبله کننده هایی که الان و در فصل اول سریال دارید می بینید, اگه درست گفته باشم یادم نرفته باشه, از آغاز فصل سوم عوض خواهند شد و بعبارتی بسیار بهتر و مناسب تر و با حس تر خواهند شد. + بازم اگه درست یادم اومده باشه ( چون چند وقت قبل دیدمش و الان حضور ذهن ندارم ), کلا دوبله فارسی تا پایان فصل چهارم تمام خواهد شد و از فصل پنجم به بعدش دیگه دوبله فارسی نخواهد داشت. منتهی از اون به بعدش سریال بصورت “” زیر نویس فارسی “” دنبال و پخش خواهد شد که بنظر من زیرنویس فارسی داشتن بسیار بهتر از اون شکل دوبله داشتنشه! بابت اطلاع رسانی شما هم بسیار سپاسگزارم. موفق باشید.

0 ❤️

2016-09-05 17:07:34 +0430 +0430
نقل از: Arrow11 ممنون بابت اطلاع رسانیتون

به جرات میتونم بگم اگه تو عمرم 3 تا سریال خوب دیده باشم یکیش حتما همینه.

جهت اطلاع بگم که یه سریال دیگه هم ساخته شده به اسم Fear The Walking Dead که در اصل وقایع قبل از شرروع سریال the walking dead رو نشون میده و فعلا دو تا سیزن ازش پخش شده.

سلام. دوست بسیار عزیزم , از شما بزرگوار هم بابت حضور گرمتان سپاسگزارم. ضمنا بابت اطلاع رسانی که در مورد اون سریال غیر از " مردگان متحرک " داشتید ازتون ممنونم. راستش من تاحالا نشنیده بودم اسمشو! حتما پیگیرش خوام بود. ممنون عزیز.

0 ❤️

2016-09-05 17:27:33 +0430 +0430

منتظر فصل جدیدیشم 9 قسمتم از فصل قبل ندیدم اخرشم نفهمیدم فصل جدیدش مهر میاد یا ابان

0 ❤️

2016-09-20 13:33:28 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

_
خودمونیم ولی چقد مزخرف بود این یکی!
اصن در حد خود WALKING DEAD نبود.
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «