داستان+فیلم+عکس

1403/03/27

ادامه داستان پسر سوپر مارکتی…
قسمت اول تو پستای قبلیه…
خلاصه… چند باری تو مغازه مالیده شدم و یه روز که رفتم پیشش گفت همسایمون خونه بقلیشون بود… میخوان برن مسافرت چند روز به من گفتن شبا بیا بخوابم خونمون میای بریم ؟ بهش گفتم شب که نمیتونم بمونم اما تا اخر شب میمونم … غروب بود رفتم اونجا راستش تو فاز سکس و اینا نبودم زیاد … رفتم اونجا دیدم فیلم گذاشته و قلیون و مشروبو تنقلات و همه رو چیده تو پذیرایی و جلو تی‌وی و منم رفتم نشستم و شروع کردم به قلیون کشیدن… نیم ساعتی گذشت دیدم گفت تا حالا کسی واست خورده؟ من اصن تو فاز نبودم گفتم چی … گفتم ساک کسی واست ساک زده گفتم نه و خندیدم… گفت دوس داری امتحانش کنی سرمو انداختم پایین چیزی نگفتم یه کم خودشو کشید سمتم و دستشو گذاشت رو کیر صورتیم و گفت اخ خوردن داره این… منم در ثانیه شق کردم و شهوتی شدم تو همون پنج دقیقه که داشت میمالید و حرف میزد شورت خیس شده بود 🙃 دیگه نفهمیدم چی شد که کم کم لباسامو در اورد و لخت اونجا وایساده بودم و با بدن دخترونه و سفید و کیری شق شده من سرپا اونم امد زانو زد جلوم و شرو کرد به لیسیدن و خوردن چنتا عقب و جلو کرد گفتم نکن الان ابم میااااااد … اینقد حشری شده بودم بهش گفتم بخواب میخوام بشینم روش
اولین بار بود یه کیرو از نزدیک دیده بودم کلفت و کج یه تف انداختم روش و شروع کردم به مالیدن راستش دلم نگرفت ساک بزنم حتی تو اوج حشر … خیس و سیخش کردم نشستم روش دلم میخواست بره توم اما هر کاری کردم نشد اونقد تنگ بودم یه کیرش فشار میومد و میگفت اوههههههه دردم گرفتو اخرش نشد خخخ دراز کشیدم روش کیرش از زیر تخمام رفت لای پاهام و اینقد بالا پایین و چپ و راست کردم تا ابش که یه لیوان میشد خالش شد لای پاهام و تخمام و کیرم همه رو پور کرد بهترین حسش اونجا بود که ابش خورد به کیرم و تخمام و ریخت روشکمش و اینقد لیز و داغ بود که منم با مالیدن رو شکمش ابم امد خیلیییییییییی لذت بردم اولین بار بود سکس کرده بودم … یکی دوبارم تو پارکینگ خونه داداشش اینا رفتیم و بعدشم دیگه ازدواج کرد و دیگه در مغازه باباش ندیدمش… الانم که بیشتر از پنج شش ساله خبری ازش ندارم… بچه‌ها نظر بدین داستان بعدی جالبتره ها… با یکی دیگه از بچه‌های محلمون…
.
الان از حموم در امدم گفتم شما هم بی نصیب نمونید :)

این فیلمم همینجوری گذاشتم حس خوبی داشتم بهش با اینکه گی نیستم اما خوشم امد ازش…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-06-16 07:50:01 +0330 +0330

↩ Mehp92
امیدوارم از من بهترش گیرت بیاد لب ساحل بزنی توش عزیزم

1 ❤️

2024-06-20 08:53:34 +0330 +0330

اوممم چقد خوشمزه ایی تو

0 ❤️

2024-06-20 12:49:48 +0330 +0330

↩ catmaxoor
ممنون😋

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «