دهه هشتااااااااادی!!!!!!!!!!!

1398/02/14

با حضور دهه هشتادیا تو شهوانی موافقید؟؟؟!!!
اگه آره تاپیک رو لایک کنید،اگرم ن دلیلشو بنویسید…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-04 16:41:20 +0430 +0430

خیلی هم عالی
ایکاش یکشون هم با من دوست بشه

1 ❤️

2019-05-04 16:45:30 +0430 +0430

من خودم هشتادی ام ?

4 ❤️

2019-05-04 16:57:36 +0430 +0430

نه موافق نیستم چون هنوز عقلشون بالغ نشده و بیشترشون هنوز به بلوغ عقلی نرسیدن بنابراین ممکنه این کس شعرایی که تو داستانا میاد رو باور کنن و سعی کنن تو دنیای واقعی اجراشون کنن! یهو میبینی فردا طرف میگیره مادرشو میکنه! پس فردا هم خواهرشو! و...

7 ❤️

2019-05-04 16:57:48 +0430 +0430
نقل از: viktor.ahvaz هشتادی الان هجده سالشه. پس موردی نداره

سال هشتاد هیجده سالشونه و مانعی نداره،ولی ۹۰درصد دهه هشتادیا زیر ۱۸سالن،از۸۱تا۸۹

2 ❤️

2019-05-04 17:00:26 +0430 +0430
نقل از: Soroush_Khi نه موافق نیستم چون هنوز عقلشون بالغ نشده و بیشترشون هنوز به بلوغ عقلی نرسیدن بنابراین ممکنه این کس شعرایی که تو داستانا میاد رو باور کنن و سعی کنن تو دنیای واقعی اجراشون کنن! یهو میبینی فردا طرف میگیره مادرشو میکنه! پس فردا هم خواهرشو! و...

دقیقاً همینه علاوه بر این دخترای دهه هشتادی هم ممکنه خیال بافی کنن و‌…

1 ❤️

2019-05-04 17:12:58 +0430 +0430
نقل از: Miamy
نقل از: Soroush_Khi نه موافق نیستم چون هنوز عقلشون بالغ نشده و بیشترشون هنوز به بلوغ عقلی نرسیدن بنابراین ممکنه این کس شعرایی که تو داستانا میاد رو باور کنن و سعی کنن تو دنیای واقعی اجراشون کنن! یهو میبینی فردا طرف میگیره مادرشو میکنه! پس فردا هم خواهرشو! و...

باو دخترای دهه هشتادی دیگه هشتاد درصدشون جنده شدن، چه بیان تو شهوانی چه نیان!
اصلا حرف اونا رو نزن!
باز پسرا خیلی از این نظر بهترن!

3 ❤️

2019-05-04 17:16:21 +0430 +0430

اره(خودم دهه هشتادیم :) )

0 ❤️

2019-05-04 17:21:58 +0430 +0430

مشکلی نیست دهه هشتادی که سهله دهه نودیم بیاد خخخ

1 ❤️

2019-05-04 17:24:13 +0430 +0430

الان هشتادیا ۱۸ سالشونه مشکل چیه مگه

0 ❤️

2019-05-04 17:34:03 +0430 +0430
نقل از: Soroush_Khi

اصلا حرف اونا رو نزن!

بیچاره پسرای آخر دهه هفتاد و دهه هشتاد ک قراره با اینا زندگی کنن (dash)

3 ❤️

2019-05-04 17:35:14 +0430 +0430
نقل از: HAMIDREZA76 الان هشتادیا ۱۸ سالشونه مشکل چیه مگه

متولدای هشتاد ۱۸سالشونه،دهه هشتاد ینی۸۰تا۸۹،خیلیاشون زیر ۱۸میشن ک الان تو سایت فعالن،مثmahtaaa

0 ❤️

2019-05-04 19:04:05 +0430 +0430

اصلا حرف اونا رو نزن!

دقیقا

1 ❤️

2019-05-04 19:25:01 +0430 +0430

منم هشتادی ام
موافقم

0 ❤️

2019-05-04 19:37:30 +0430 +0430

اصلا حرف اونا رو نزن!

تو مغازه بودم یه دختر بچه با دوستاش اومدن تو گفت قیچی میدی گفتم قیچی من ضعیفه بده خودم ببرم خرابش نکنی دیدم قرص اضطراری داد گفت دوتاشو جدا کن بدم دوستم ابم داری بده توروخدا تا دیر نشده ???

1 ❤️

2019-05-04 19:41:35 +0430 +0430

اصلا حرف اونا رو نزن!

تو مغازه بودم یه دختر بچه با دوستاش اومدن تو گفت قیچی میدی گفتم قیچی من ضعیفه بده خودم ببرم خرابش نکنی دیدم قرص اضطراری داد گفت دوتاشو جدا کن بدم دوستم ابم داری بده تا دیر نشده ???

1 ❤️

2019-05-04 19:42:18 +0430 +0430

آره. من دوست دارم رابطه داشته باشم باهاشون

0 ❤️

2019-05-04 19:48:20 +0430 +0430

شما مامان بزرگ بابا بزرگ ها یه شهوانی بچسبید که همین هم چهار روز دیگه تحت کنترل هشتادیا می‌شه اونا هم که می‌گن هنوز زوده براشون میانگین سن سکس توی خیلی کشورا رو ۱۴ ۱۵ سال هستش این دهه نترسید از این که فردا نیان بگیرنش و مامان باباش پارش کنن خیلی سالم ۷۰٪ شون سکس کردن و عقده‌ای نشدن زندگی ارزش این همه سختی کشیدن و نداره ، بس کنین . بیدار شید!

1 ❤️

2019-05-04 20:42:07 +0430 +0430
نقل از: نابخشودنی++ منم هشتادی ام موافقم

شما ک متاهلی واس چی میای شهوانی؟!؟!

0 ❤️

2019-05-04 20:44:12 +0430 +0430
نقل از: pouyasas

شما مامان بزرگ بابا بزرگ ها یه شهوانی بچسبید که همین هم چهار روز دیگه تحت کنترل هشتادیا می‌شه اونا هم که می‌گن هنوز زوده براشون میانگین سن سکس توی خیلی کشورا رو ۱۴ ۱۵ سال هستش این دهه نترسید از این که فردا نیان بگیرنش و مامان باباش پارش کنن خیلی سالم ۷۰٪ شون سکس کردن و عقده‌ای نشدن زندگی ارزش این همه سختی کشیدن و نداره ، بس کنین . بیدار شید!

من خودم متولد هشتادم

1 ❤️

2019-05-04 20:45:55 +0430 +0430
نقل از: soheil.o.maede

اصلا حرف اونا رو نزن!

تو مغازه بودم یه دختر بچه با دوستاش اومدن تو گفت قیچی میدی گفتم قیچی من ضعیفه بده خودم ببرم خرابش نکنی دیدم قرص اضطراری داد گفت دوتاشو جدا کن بدم دوستم ابم داری بده توروخدا تا دیر نشده ???

کیر تو مملکت آخوندیه…

1 ❤️

2019-05-04 23:48:54 +0430 +0430

اصلا حرف اونا رو نزن!

بیچاره پسرای آخر دهه هفتاد و دهه هشتاد ک قراره با اینا زندگی کنن (dash)

اصلا فکر نکنم تو آینده هیچ کدومشون ازدواج کنن!
همشون روی به صیغه میارن!

0 ❤️

2019-05-04 23:50:56 +0430 +0430

بگو میخام برینم توش ?

0 ❤️

2019-05-04 23:58:46 +0430 +0430
نقل از: soheil.o.maede

اصلا حرف اونا رو نزن!

به نظر من که اگه دخترای دهه هشتادی درست میشدن شاید پسرا هم به صورت اتوماتیک دیگه بیخیال میشدن!
راستی قرص اضطراری چیه؟!

0 ❤️

2019-05-05 12:28:34 +0430 +0430
نقل از: pouyasas

من خودم متولد هشتادم

اها پس دیگه کنترل و دست گرفتین اوکیه‌ از اتاق فرمان می‌گن
اشتبا زدم اقا

0 ❤️

2019-05-05 12:33:49 +0430 +0430

من متولد 79 ام

از 93 اینجا اکانت داشتم ولی دوتاش پرید
اینم سومیشه

0 ❤️

2019-05-05 12:40:08 +0430 +0430

اختیار هر شخصی تا وقتی به سن قانونی نرسیده دست والدینه خودشه بعد از سن قانونی هم دست خودش.هر مکانی از جمله همین سایت قانون و صاحب خودش رو داره که مشخص می‌کنه کی باشه یا نباشه.اما اگر در حد نظرخواهی باشه باید بگم سوالت اشتباهه.دهه هشتادی که شما پرسیدی از ۸۰ تا متولد ۸۸-۸۹ هم شامل میشه یعنی از ۸ سال تا ۱۸ سال!! خیلی زوده بچه تا این حد با سکس و مسائل جنسی آشنا بشه

0 ❤️

2019-05-05 15:05:47 +0430 +0430

من خودم متولد هشتادم ولی دهه هشتادی با جنبه خیلی کم دیدم،دخترا که اکثرا خرابن پسرام اکثرا یمشت بی ناموسن که کیرشون واسه محرمشون بلند میشه!!!

1 ❤️

2019-05-05 15:29:19 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته

ببینید. قبلا یعنی همون زمانی که من بطور تقریبی از 88 تا حداکثر 93 میدونم، تو شهوانی همه بالای سن قانونی بودند. دلایل زیادی دارد. دو دلیلش رو میگم: 1- خب سرعت اینترنت پایین بودو قیمتش زیاد و فیلترشکن هم اصلا قوی نبود و پدر آدمو در می آورد وصل بشه و رفتن به سایت های فیلتری مال یا خارج از کشوری ها یا افرادی که اینترنتشون یکم قویتر بود یا کلا افراد صبور و بیکاری ? بودند. اگه هم بچه ای بود حتما از خارج کشور بود. 2- گوشی در دسترس همه نبود و گوشی های هوشمند مال طبقات متوسط به بالا بود و حتی مردان تا 30 سالگی هم خوابشو نمیدیدند چه برسه به بچه. (میبینید تکنولوژی چقدر پیشرفت کرده!) بنابراین شهوانی دارای محیط کاملا بزرگسالانه ای بود که البته نمیشه گفت که همه متاهل بودند چون شما برید تاپیک های اولیه رو مطالعه کنید میبینید که همه درخواست دوست دختر یا عکس کیر یا شماره بود و با این میشه گفت اکثر کاربران کس و کون نچشیده بودند. البته ب اوایل شهوانی مطرح نبود و بمرور از سال 89 مطرح شد که اکثر اعضای آویزون سابق که اگه اشتباه نکنم 2008 سایتشون بسته شد، وارد شدند و میشه گفت معمارهای حقیقی سایت بودند و اونو به معنای کلمه بزرگترین سایت سکسی ایران کردند. البته خب همشون بمرور کاروزندگی پیدا کردند و بچه آورند و ازدواج کردند و کلا از این فضاها بیرون رفتند چون دیگه به خواستشون رسیده بودند.

الان ما در این زمان طولانی که شهوانی رو شکل داد دو موج داشتیم. موج اول: جوانهای گشنه و دنبال کس و کون بودند که کلا سایت سکسی رو به همین چشم میدیدند و کلا اعضای زیادی هم نداشت و یک وبلاگ بود تا وبسایت بنابراین عضویت کمی داشت و اعضاش هم معمولا افراد کلاش و بی اخلاقی بودند که انقدر احمق بودند که عکس میزاشتند و شماره میدادند و حتی شماره کارت میزاشتند. کلا این بی اخلاقی و فساد ادمین رو مجبور کرد که قوانینی وضع کند که شماره گذاشتن و آدرس دادن رو ممنوع کرد. اما سال 88 فقط چند تاپیک داشتیم که دربار انجمن شهوانی که مال ادمین بود و زنان پورن نگاه میکنند؟ که توسط یک کاربر مهمان(اون اوایل لازم نبود عضو بشیم و این یکی از دلایل مروج فساد بود) ایجاد شد.

خب این دوران طبق محسبات من تا سال 90 بود. زمانی که وبلاگ تبدیل به سایت شد. تا این که موج دوم وارد میشوند که واقعا برای سایت دل میسوزوندند. بنظرمن آویزونیان در ساخت شهوانی بسیار خدمت کردند و من حتی فکر میکنم ادمین هم تو آویزون کاره ای بود چون المان های زیادی از آن اقتباس شد و البته لوتی هم بسیار از آویزون الهام برداری کرد. البته اینها فقط فرض هستند اما من به چشم خودم از زبان بسیاری ها شنیدم که کاربران معروفی اکانت آویزون رو داشتند. به هرحال مهم نیست این اشخاص از کجا آمدند اما فقط میتوانم بگویم حشری در حد گرگ نبودند! خب از این زمان یعنی 1390 تا 1395 بود که من این دوران طولانی را دوران طلایی شهوانی عنوان میکنم.

شهوانی در این دوران موفق به جذب کاربران بیشماری شد و توانست بدلیل قوانین آزادانه و مفید و همچنین داستان های سکسی آزاد محبوبیت بیشماری کسب کند که این دوران به ظهور نسخه کنونی اتمام میابد. کاربرانی که ما اکنون با آنها رفیق هستیم قدمتشان مال آنزمان است و آنها به هرحال از من بهتر میدانند. تاپیک های مفیدتری ایجاد شد و معلوم نبود اگه این کاربران نبودند هنوز شهوانی وجود داشت؟ این زمان اصلا دهه 80 نبود چونکه همه بچه بودند یا نوجوان و چندان درباره سکس نمیدانستند. اما خب بلاخاره اینترنت پیشرفت میکند و فیلترشکن های قدرتمند پا به عرصه میگذارند و قیمت گوشی کمتر میشود و دست همه اقشار تا سنین به احتمال زیاد 16 سالگی می افتد و شاید به این دلیل بیشتر دهه 80 ها از 16 سالگی با پورن آشنا شدند.

خب نسخه جدید شهوانی روی کار می آید و تا الان وجود دارد. خب ما در اینجا با تعداد زیادی اکانت دهه 80 مواجه میباشیم و نصف داستان ها مربوط به دهه 80 ها هست و به این دلیل کیفیات سکس رعایت نمیشود. (اینکه میگویند داستان های قدیمی شهوانی فحش نمیخورد سری به داستان های قبل از نسخه جدید بزنند.) کلا این دوران رو دوران سلطه دهه هشتادی ها و سال 95 را سال حمله دهه هشتادی ها به شهوانی و از اون زمان تا حالا دوران سلطه دهه هشتادی ها دانست. دهه هشتادی درحال حاظر هم تو شهوانی حظور دارند و فقط ما نمیفهمین. اونا انقدر باهوش هستند که انیشتین هم باشید نمیتونید کشفشون کنید. و متاسفانه پیش بینی میکنم سن پایین تر هم بره که واقعا وحشتناکه! واقعا وحشتناکه! متاسفانه والدین اصلا نظارتی بر پسر یا دختر خود ندارند. درباره نظر تاپیکتون باید بگم اونا منظر کارت دعوت ما نیستند، میان رفیق میان رفیق و تاحلا هم اومدند! اونا هم بزرگ میشوند و میرن و دهه 90 ها میان و بعد دهه 00 ها که مطمئنم سنشون پایین تر خواهد آمد. طبق محاسبات من در دهه 40 بچه ها از 8 سالگی با پورن آشنا خواهند شد که امیدوارم افاق نیفتد. بلاخاره نسل ها میرن و نسل های دیگه میان این سایت رو اداره میکنند بزودی دهه 80 ها هم تاپیک دهه دهییییییییییییها!!!!!! رو راه اندازی میکنند. لطفا به ادیمن هم نگید فکری کنه چون راهی نیست که اونارو شناسایی کنیم چون اونا مثل یک آفتاپ پرست پنهان شده اند. ما نباید اجاره بدیم بچه ها زیر سن قانونی با پورن آشنا شوند. حداقل تا 16 سالگی بقیش اوکیه! این وظیفه همه ماست. فردا ما قطعا تو سر خودمان میزنیم بچه هامون دچار انواع بیماری های اختلال جنسی چون زود انزالی و اختلال استخوان خواهند بود که آثار خودارضایی و کم حیا شدن جامعه میشود. ببخشید طولانی شد. جواب من چه نه باشه چه آره اونا و نسل بعدی بلاخاره میان.

بسیار خوب تحلیل کرده بودی البته فکر کنم زیاد مبالغه کردی ولی در کل خوب بود اما حیف که میخواستم کاملتر درباره تاریخ شهوانی توضیح بدی. بهترین جمله ات این بودکه دهه هشتادی ها برای اومدن از ما اجازه نمیگیرند

1 ❤️

2019-05-05 15:31:41 +0430 +0430
نقل از: Mohnny_Sins من خودم متولد هشتادم ولی دهه هشتادی با جنبه خیلی کم دیدم،دخترا که اکثرا خرابن پسرام اکثرا یمشت بی ناموسن که کیرشون واسه محرمشون بلند میشه!!!

کاش دخترهای زمون ما هم خراب بودند!!! کیرم تو کون دهه هشتادی ها.

0 ❤️

2019-05-05 15:35:59 +0430 +0430

اگه به سن قانونی رسیده باشند من که چیز بدی نمیبینم

1 ❤️

2019-05-05 16:34:45 +0430 +0430
نقل از: باید.رید.به.زندگی
نقل از: Mohnny_Sins من خودم متولد هشتادم ولی دهه هشتادی با جنبه خیلی کم دیدم،دخترا که اکثرا خرابن پسرام اکثرا یمشت بی ناموسن که کیرشون واسه محرمشون بلند میشه!!!

کاش دخترهای زمون ما هم خراب بودند!!! کیرم تو کون دهه هشتادی ها.

حاجی مگه ما دهه هشتادیا کونت گذاشتیم؟

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «