دوس دخترم راضی شده باهام سکس کنه. واقعا بکنمش؟

1396/11/26

قبلا اینجا تاپیک زده بودم و گفته بودم دوس دخترم بهم نمیده. الان اینقد براش خرج کردم کاملا از علاقه من اطمینان پیدا کرده و گفته حاضره باهام سکس کنه به شرطی که ولش نکنم. فقط یه مشکلی هست اینه که قبلا نامزدش بهش تجاوز کرده و پرده نداره. 2بار هم سابقه خودکشی ناموفق با قرصهای خواب آور داشته. از یه طرف از شهوت دارم منفجر میشم و از طرف دیگه دلم براش میسوزه و نمیخام احساساتش آسیب ببینه. چیکار کنم؟ همچنان جغ بزنم یا بکنمش؟

401 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-15 06:35:51 +0330 +0330

سلام دوست عزیز اگه گفت میخوام سکس کنم بگو باشه قبول کن

1 ❤️

2018-02-15 06:41:21 +0330 +0330

اگه واقعا نامزد یا دوست پسر قبلیش بهش نامردی کرده تو مردی کن و باهاش باش اما تا اخرش واسه ازدواج . به اعتمادش خیانت نکن . خدا رو خوش نمیاد .
ولی اگه سکس کنی باهاش اتیش اشتیاقت بهش کم میشه و از چشت میفته و شاید بعدا نسبت بهش سرد بشی . اگه میخای باهاش ازدواج کنی سکس نکن باهاش مگر اینکه واقعا دوستش داشته باشی و عاشقش باشی و بعدا از سکس یه وقت منصرف نشی

2 ❤️

2018-02-15 07:06:18 +0330 +0330

همچین بکنش که دیگه نخواد خود کشی کنه

0 ❤️

2018-02-15 11:37:56 +0330 +0330
نقل از: nafass_eshgh
نقل از: arad_1396 اگه واقعا نامزد یا دوست پسر قبلیش بهش نامردی کرده تو مردی کن و باهاش باش اما تا اخرش واسه ازدواج . به اعتمادش خیانت نکن . خدا رو خوش نمیاد . ولی اگه سکس کنی باهاش اتیش اشتیاقت بهش کم میشه و از چشت میفته و شاید بعدا نسبت بهش سرد بشی . اگه میخای باهاش ازدواج کنی سکس نکن باهاش مگر اینکه واقعا دوستش داشته باشی و عاشقش باشی و بعدا از سکس یه وقت منصرف نشی

ایول.منم‌نظرم همینه.مرد باش .اون توروتکیه گاهوخودش دونسته.شونه هاتو بهش بسپار نه الت تناسلیتو

منم با نظرات شما موافقم. ولی واقعا شهوتم اجازه نمیده ازش بگذرم. نمیدونم چیکار کنم

0 ❤️

2018-02-15 12:22:24 +0330 +0330

نه با ممه هاش بوق بزن 🙄

0 ❤️

2018-02-15 12:26:52 +0330 +0330

عشق و علاقه منافاتی با ازدواج نداره. رابطه ی مستقیمی هم با کاهش یا افزایش میل به ازدواج نداره. اما اگه واقعا می خوای باهاش ازدواج کنی برو باهاش سکس کن چون فکر می کنم درون ذهن تو یه سری پیش زمینه های منفی در این مورد وجود داره. اول برو خودت رو بشناس بعدش اون دختر رو بشناس و بعد از صحت علاقه ی دو طرف مطمین شو. در نهایت تصمیم بگیر. هرگز سر هیچ کسی رو کلاه نذار. یک روزی. یک جایی . روزگار بدجوری کلاه سرت می ذاره.

0 ❤️

2018-02-15 12:55:46 +0330 +0330

خخخخخخ . اگه نامزدش بوده که تجاوز چیه دیگه ؟؟ حتما خودش میخواسته که سکس کرده . بعد اومده به تو کسخول گفته بهم تجاوز شده . بدبخت ساده لوح . دوما اینکه اصلا گذشته ی اون به تو ربطی نداره . بر فرض محال هم بهش تجاوز شده باشه . یا اصن قبل از تو با چن نفر بوده و سکس هم داشته . اینا مهم نیس . مهم اینه که تو چه هدفی داشته باشی . من خودم اصلا از سکس بدون عشق و ازدواج متنفرم و اصلا برام جذاب نیست . ولی تو ب نظرم یه کار کن . اگه هدفت ازدواج نیست خیلی راحت بهش بگو که من فقط برای دوستی و سکس با تو هستم . اگه سکس کردیم و چند وقت بعد جدا شدیم ناراحت نشی . در ضمن حواست به فیلمای دخترا باشه . دخترا هم مث همه ی ادمای دیگه بازیگرای خوبی هستن حتی از مردا بهتر . مثلا حواست باشه که با این حرفا که خودکشی میکنم و این کسشرا به دامت نندازه که احساس گناه در تو ایجاد کنه و بخواد به بازی بگیرت یا بنشونت پای سفره ی عقد . واقعا اینارو حواست باشه . اگخ تو حرفام بددهنی کردم عذر میخوام . ولی و.اقعا میگم از روی دلسوزی که حواست ب این چیزایی که گفتم حتما باشه . همیشه عقلت رو به کار بنداز . موفق باشی . …

1 ❤️

2018-02-15 13:12:53 +0330 +0330
نقل از: eshghe_dabirestani خخخخخخ . اگه نامزدش بوده که تجاوز چیه دیگه ؟؟ حتما خودش میخواسته که سکس کرده . بعد اومده به تو کسخول گفته بهم تجاوز شده . بدبخت ساده لوح . دوما اینکه اصلا گذشته ی اون به تو ربطی نداره . بر فرض محال هم بهش تجاوز شده باشه . یا اصن قبل از تو با چن نفر بوده و سکس هم داشته . اینا مهم نیس . مهم اینه که تو چه هدفی داشته باشی . من خودم اصلا از سکس بدون عشق و ازدواج متنفرم و اصلا برام جذاب نیست . ولی تو ب نظرم یه کار کن . اگه هدفت ازدواج نیست خیلی راحت بهش بگو که من فقط برای دوستی و سکس با تو هستم . اگه سکس کردیم و چند وقت بعد جدا شدیم ناراحت نشی . در ضمن حواست به فیلمای دخترا باشه . دخترا هم مث همه ی ادمای دیگه بازیگرای خوبی هستن حتی از مردا بهتر . مثلا حواست باشه که با این حرفا که خودکشی میکنم و این کسشرا به دامت نندازه که احساس گناه در تو ایجاد کنه و بخواد به بازی بگیرت یا بنشونت پای سفره ی عقد . واقعا اینارو حواست باشه . اگخ تو حرفام بددهنی کردم عذر میخوام . ولی و.اقعا میگم از روی دلسوزی که حواست ب این چیزایی که گفتم حتما باشه . همیشه عقلت رو به کار بنداز . موفق باشی . ..

عالی بود.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «