زنان ایرانی از صداقت مردانه متنفرند.

1396/01/02

در کامنت اولی

1729 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-03-22 18:24:27 +0430 +0430

اگر پسری به یک دختر ، واقعیت را بگوید… مثلا بگوید من کمی تنداخلاق هستم و ممکن است بعضی وقتها با کس دیگری سکس داشته باشم… و یا بگوید درآمدم کمتر ازونی هست که بتونیم تجملاتی زندگی کنیم و باید صرفه جویی کنیم … و واقعیتهای دیگر… هر دختری ازو فرار خواهد کرد… ولی اگر بگه: من درآمدم بالاست … عشق من فقط توئی و با کس دیگری نیستم… یا بگه من خوش اخلاقم و چندتا دروغ دیگه… هر دختری بهش جذب میشه…!!!
چرا زنان ایرانی، مردان دروغگو را بیشتر دوست دارند!؟

6 ❤️

2017-03-22 18:27:25 +0430 +0430

ای گفتی هیچ دروغی نگفتم بخاطر همین باز تنهام اونم چندین سال بعد سربازی هنوز تنهام اما بزار دروغ بگم همه باور میکنن ولی خوب دروغ یه روزی اشکار میشه چرا همچینن ایرانی ها اخه اه

1 ❤️

2017-03-22 18:33:27 +0430 +0430

من به یک دختر گفتم که نماز نمیخونم… از من فرار کرد…!!!
به یک دختر دیگه گفتم که آدم نباید زیاد خرج لباس و شیک پوشی کنه و سالی یک دست لباس کافیه… فرار کرد…!
به یک دختری گفتم سنت بالاست… فرار کرد…!
میترسم اگه همینجوری به راستگوییهام ادامه بدم… دیگه نتونم ازدواج کنم…!

1 ❤️

2017-03-22 19:03:21 +0430 +0430

خیلی‌ طول کشید تا من به این نتیجه برسم که آدمی‌ که همیشه راست بگه و انتظار داشته باشه همه بهش راست بگن همچین آدمی‌ رو بهش میگن “ساده”!!

الان اگر دروغگویی نباشه هیچ رابطه ای شکل نمیگیره و یا پایدار نمیمونه! رابطه بین زن و شوهر، رابطه بین فرزند و والدین، رابطه های کاری و … من کاری ندارم که این درست هست یا نیست، چیزی که واقعیت داره همینه، بنا براین انتظار نداشته باش دیگران خارج از این قاعده کلی‌ رفتار کنن! ممکنه استثنا پیدا کنی‌، اما استثنا خدشه ای به قاعده کلی‌ وارد نمی‌کنه!

2 ❤️

2017-03-23 15:46:52 +0430 +0430

شما هم همینطور فکر میکنید؟

0 ❤️

2017-03-23 16:29:17 +0430 +0430
نقل از: Dr_yoyo بطور مثال ممکنه یه دختر درنهایت صداقت به یه پسر بگه من نمیخام باهم رابطه جنسی داشته باشیم . اگه اون پسر از دختر فرار کنه ( که قطعا همینکارو میکنه) نمیشه گفت پسره قدر صداقت دخترو ندونسته ! اون پسر صرفا دیده نمیتونه با شرایط اون دختر کنار بیاد و میره سراغ کسی که بتونه باهاش رابطه داشته باشه حالا اگرم یه دختر نتونه با درامد کم یه پسر( یا هر چیز دیگه ای) کنار بیاد (ینی پول جزو معیار های اصلی انتخابش باشه) نمیشه گفت لیاقت نداشته پسره راستشو بگه، اون دختر دیده شرایطش با پسره جور نیست. همین. شمام بهتره بگردید دنبال کسی که باهاتون کنار بیاد و برچسب بیمورد به کسی نزنید اگرم هییچ دختری نتونسته تابحال با شرایطتون کنار بیاد بهتره وضع خودتون‌ رو تعدیل کنید

آفرین به این جواب ? و متاسفم برای کوته فکری صاحب تاپیک !
حرفایی که شما زدیرو به هر دختری بزنی در میره…شما بهتره اول از همه طرز حرف زدن و شیوه ی بیان و بعد شرایط خودتونو تغییر بدین و برچسب رو بقیه نزنید

5 ❤️

2017-03-23 16:34:28 +0430 +0430

دوستان.. بهتره بجای پرخاشگری به همدیگه.. درباره تاپیک حرف بزنیم.. نه در مورد همدیگه..ممنون. من به یه دختری گفتم نماز نمیخونم.. و اون فرار کرد.. ببینید اصلا بذارید راحت تر بگم.. من پسرهایی رو دیدم که به دختره دروغ گفتن و ازدواج کردن.. مثلا گفته من نماز میخونم ولی نمیخونه..! یا گفته درآمدم بالاست..ولی متوسط بوده.. تازه دختره هم چون ازدواج کرده باهاش..و یه مدتی هم از لحاظ عاطفی بهش دل بسته، دیگه شرط قبلی براش مهم نیست و عاشقش هم شده..و زندگی خوبی هم دارن.. یعنی پسره تونسته با دروغ، دل دختره رو بدست بیاره.. ولی اگه از اول راست میگفت، چی میشد!؟ شما دخترها اکثرا عاشق دروغگویی مردان هستید. یه چیزی گفتم جواب نداره..

2 ❤️

2017-03-23 19:18:22 +0430 +0430

تنها زنها نیسنن ما ایرانیها دروغ مصلحت انگیز رو به واقعیت ترجیح میدیم . البنه زنها دروغ شیرین رو دوست دارن به هر حال . زن رو باید با دروغ و وعده راضی و امیدوار نگه داشت

0 ❤️

2017-03-23 20:14:43 +0430 +0430
نقل از: arad_1396 تنها زنها نیسنن ما ایرانیها دروغ مصلحت انگیز رو به واقعیت ترجیح میدیم . البنه زنها دروغ شیرین رو دوست دارن به هر حال . زن رو باید با دروغ و وعده راضی و امیدوار نگه داشت

در خیلی‌ از موارد این دروغ مصلحتی یک واژهٔ من در آوردی هست … ممکنه مصلحت طرف دروغ گو توش باشه اما برای طرفی‌ که دروغ می شنوه شر داره!

0 ❤️

2017-03-23 20:37:12 +0430 +0430

دخترا عاشق دروغ هستن و کلا بیشترشون با پسر راستگو کنار نمیان ب خاطر همین تو عمرم با اینکه موقعیتای عالی داشتم سمت هیچ دختری نرفتم چون وقتی دروغ میگم عذاب وجدان میگیرم ب خصوص اگه با دروغم با احساسات ی نفر ب خصوص ی دختر ک ب شدت احساساتین بازی کرده باشم و بازیش داده باشم دلیلشم خب گفتم چون دخترا عاشق دروغن و ب خاطر همینم حتی از کسی ک واقعا عاشقش بودم گذشتم فرض کنید من ب اون دختره میگفتم که من فعلا دانشجوم بعدشم سرباز یا بعدش باید کار پیدا کنم ولی فوق العاده دوست دارم باید چن سال پام وایسی آیا دختره قبول میکرد ولی اگه بهش دروغ میگفتم میتونسم حداقل چند وقت باهاش باشم و حتی جلوتر هم برم و کارمو باهاش راه بندازم چون دروغ گفتن واسم سخته کلاهم پس معرکس ولی اونا ک دروغ میگن خوش میگذرونن و هر روز با ی نفرن خلاصه با دخترا بودن بی وجدانی میخاد و دروغگویی

0 ❤️

2017-03-24 16:49:59 +0430 +0430

سلام…بله، فریب دادن کار دخترای بیچاره کار بدیه. احتیاج به بی وجدانی داره.
وجدان اجازه نمیده دختر بیچاره رو فریب بدی برای یه مدت لذت بردن.
ولی بعضیها اینکار رو میکنن…
دخترای ایرانی هم که عاشق دروغهای قشنگ…!

0 ❤️

2017-03-24 17:08:35 +0430 +0430

شما مشکلت از جای دیگه اب میخوره…شما اگه ی کار خوب داشته باشی و ماشینت مدل بالا باشه مثلا ی سوناتا دیگه 80 درصد راهو رفتی…بقیشم خلاصه میشه تو ی تیپ مناسب و خوش اخلاقی…اینا رو داشته باشی(مخصوصا اون دوتای اولی) دیگه قضیه حله…اونموقع دخترا ن تنها راستگویی و صداقتتو دوس خواهند داشت بلکه عاشق این اخلاقت میشن!..اگه این چیزارو نداری و نمیتونی اینجوری بشی باید سطح توقعتو بیاری پایین

0 ❤️

2017-03-24 17:11:12 +0430 +0430
نقل از: poor_girl
نقل از: Dr_yoyo بطور مثال ممکنه یه دختر درنهایت صداقت به یه پسر بگه من نمیخام باهم رابطه جنسی داشته باشیم . اگه اون پسر از دختر فرار کنه ( که قطعا همینکارو میکنه) نمیشه گفت پسره قدر صداقت دخترو ندونسته ! اون پسر صرفا دیده نمیتونه با شرایط اون دختر کنار بیاد و میره سراغ کسی که بتونه باهاش رابطه داشته باشه حالا اگرم یه دختر نتونه با درامد کم یه پسر( یا هر چیز دیگه ای) کنار بیاد (ینی پول جزو معیار های اصلی انتخابش باشه) نمیشه گفت لیاقت نداشته پسره راستشو بگه، اون دختر دیده شرایطش با پسره جور نیست. همین. شمام بهتره بگردید دنبال کسی که باهاتون کنار بیاد و برچسب بیمورد به کسی نزنید اگرم هییچ دختری نتونسته تابحال با شرایطتون کنار بیاد بهتره وضع خودتون‌ رو تعدیل کنید

حرفایی که شما زدیرو به هر دختری بزنی در میره…شما بهتره اول از همه طرز حرف زدن و شیوه ی بیان و بعد شرایط خودتونو تغییر بدین و برچسب رو بقیه نزنید

واقعیته که دخترا پسرایه چرب زبون رو بیشتر دوست دارن . پسری که ساده و صادق باهش کمتر دختری گیرش میاد ولی اگه گیرش بیاد رابطشون طولانی میشه .
یک مشکله بزرگتر که الان هست صادق نبودنه دختراست . چون بیشترشون هوشه بالایی هم ندارن خیلی راحت میشه فهمید که طرف داره بهت دروغ میگه .
مثلا با پسر بیرونه و گوشی جواب نمیده بعدا میگه فلان جا بودم … و خیلی دروغایه دیگه

0 ❤️

2017-03-24 18:35:56 +0430 +0430
نقل از: .Taksize شما مشکلت از جای دیگه اب میخوره....شما اگه ی کار خوب داشته باشی و ماشینت مدل بالا باشه مثلا ی سوناتا دیگه 80 درصد راهو رفتی...بقیشم خلاصه میشه تو ی تیپ مناسب و خوش اخلاقی....اینا رو داشته باشی(مخصوصا اون دوتای اولی) دیگه قضیه حله....اونموقع دخترا ن تنها راستگویی و صداقتتو دوس خواهند داشت بلکه عاشق این اخلاقت میشن!......اگه این چیزارو نداری و نمیتونی اینجوری بشی باید سطح توقعتو بیاری پایین

نه بابا…!! راست میگی…!؟ اگه ثروتم بالا باشه و آلون دلون هم باشم و خیلی هم خوش اخلاق باشم و حاتم طایی هم باشم… دخترا بهم جواب مثبت میدن!؟ جون من راست میگی یا کسی بهت یاد داد!؟

1 ❤️

2017-03-24 18:52:48 +0430 +0430
نقل از: deadpool.13. دخترا عاشق دروغ هستن و کلا بیشترشون با پسر راستگو کنار نمیان ب خاطر همین تو عمرم با اینکه موقعیتای عالی داشتم سمت هیچ دختری نرفتم چون وقتی دروغ میگم عذاب وجدان میگیرم ب خصوص اگه با دروغم با احساسات ی نفر ب خصوص ی دختر ک ب شدت احساساتین بازی کرده باشم و بازیش داده باشم دلیلشم خب گفتم چون دخترا عاشق دروغن و ب خاطر همینم حتی از کسی ک واقعا عاشقش بودم گذشتم فرض کنید من ب اون دختره میگفتم که من فعلا دانشجوم بعدشم سرباز یا بعدش باید کار پیدا کنم ولی فوق العاده دوست دارم باید چن سال پام وایسی آیا دختره قبول میکرد ولی اگه بهش دروغ میگفتم میتونسم حداقل چند وقت باهاش باشم و حتی جلوتر هم برم و کارمو باهاش راه بندازم چون دروغ گفتن واسم سخته کلاهم پس معرکس ولی اونا ک دروغ میگن خوش میگذرونن و هر روز با ی نفرن خلاصه با دخترا بودن بی وجدانی میخاد و دروغگویی

عين واقعيته

دخترا (البته اكثرشون) از دروغ و رويا پردازي بيشتر از واقعيت خوششون مياد

2 ❤️

2017-03-24 18:54:37 +0430 +0430

دوستان سلام

من يه نويسنده آماتورم چطور ميتونم اينجا داستان بنويسم؟

0 ❤️

2017-03-24 20:08:06 +0430 +0430

واقعا که گل گفتی این روزا اگه راستشو بگی بهت میگن ساده.یه جمله ی قشنگی بود که می گفت اگه من گرگ نیستم دلیل نمیشه گوسفندم…

1 ❤️

2017-03-24 21:02:30 +0430 +0430

بحث خوبی راه انداختین. ولی وایسا من جواب اینو بدم…
رابطه جنسی؟!! چیو داری با رابطه جنسی مقایسه می کنی؟ اینکه پسر بگه درامدم کمه باید صرفه جویی کنیم و دختره فرار می کنه رو داری با رابطه جنسی مقایسه می کنی از لحاظ صداقت؟ الان دخترا که با پسرا دوست میشن اکثرشون همین حرفو میزنند(البته اولش خخخ) ولی اون پسر فرار نمی کنه. کلا این دخترا هستن که پسرا رو به دروغ گویی می کشونن. فقطم عابر بانک میخوان…

0 ❤️

2017-03-24 21:04:38 +0430 +0430
نقل از: .Taksize شما مشکلت از جای دیگه اب میخوره....شما اگه ی کار خوب داشته باشی و ماشینت مدل بالا باشه مثلا ی سوناتا دیگه 80 درصد راهو رفتی...بقیشم خلاصه میشه تو ی تیپ مناسب و خوش اخلاقی....اینا رو داشته باشی(مخصوصا اون دوتای اولی) دیگه قضیه حله....اونموقع دخترا ن تنها راستگویی و صداقتتو دوس خواهند داشت بلکه عاشق این اخلاقت میشن!......اگه این چیزارو نداری و نمیتونی اینجوری بشی باید سطح توقعتو بیاری پایین

یعنی ریدی. با این نظرت.

0 ❤️

2017-03-25 14:55:57 +0430 +0430

نقل از مهرسانام

واقعا که گل گفتی این روزا اگه راستشو بگی بهت میگن ساده.یه جمله ی قشنگی بود که می گفت اگه من گرگ نیستم دلیل نمیشه گوسفندم...

سلام.. شما مگه خانم نیستین!؟ خیلی خوبه که اینجا یک خانم، طرف پسرها رو گرفت..!!! آفرین

به dr yoyo: من هر چی میخورم از صداقتم هست.. هر چی صادق بودم با دخترا..اونا ازم فرار کردن.. در حالیکه آدمای بدتر از من، چون دروغ گفتن به دخترا، تونستن چند مدتی با دخترا راه برن و لذت ببرند. ولی من وجدانم هیچگاه قبول نمیکرد که با دروغ، از رابطه با دخترا لذت ببرم.. کلا در زندگی فهمیدم اشتباه کردم راستگو بودم.. باید منم دروغ میگفتم تا لااقل چند مدتی با دخترها رابطه داشته باشم..هر چند سرکاری.. من با اینکه به لحاظ درآمدی متوسط به بالا هستم و بدن ورزشی و ترکه ای خوبی هم دارم با پوست سفید و صورت زیباتر از متوسط مردان ایرانی، ولی چون بی ریا بودم، ضربه خوردم.

0 ❤️

2017-03-25 15:12:10 +0430 +0430
نقل از: زمان.خان
نقل از: deadpool.13. دخترا عاشق دروغ هستن و کلا بیشترشون با پسر راستگو کنار نمیان ب خاطر همین تو عمرم با اینکه موقعیتای عالی داشتم سمت هیچ دختری نرفتم چون وقتی دروغ میگم عذاب وجدان میگیرم ب خصوص اگه با دروغم با احساسات ی نفر ب خصوص ی دختر ک ب شدت احساساتین بازی کرده باشم و بازیش داده باشم دلیلشم خب گفتم چون دخترا عاشق دروغن و ب خاطر همینم حتی از کسی ک واقعا عاشقش بودم گذشتم فرض کنید من ب اون دختره میگفتم که من فعلا دانشجوم بعدشم سرباز یا بعدش باید کار پیدا کنم ولی فوق العاده دوست دارم باید چن سال پام وایسی آیا دختره قبول میکرد ولی اگه بهش دروغ میگفتم میتونسم حداقل چند وقت باهاش باشم و حتی جلوتر هم برم و کارمو باهاش راه بندازم چون دروغ گفتن واسم سخته کلاهم پس معرکس ولی اونا ک دروغ میگن خوش میگذرونن و هر روز با ی نفرن خلاصه با دخترا بودن بی وجدانی میخاد و دروغگویی

عين واقعيته

دخترا (البته اكثرشون) از دروغ و رويا پردازي بيشتر از واقعيت خوششون مياد

ای قربون دهنت

0 ❤️

2017-03-25 15:28:17 +0430 +0430

به نظر من اینطور نیست
مردها اگه دروغ نگن هم در اون رابطه نه به خودشون صدمه روحی میرسونن نه به دختر مورد نظر

0 ❤️

2017-03-25 17:16:05 +0430 +0430

keleh kiry ,az hamin az pay besatetit ba in heikel kiry badtar az mam... sathe fahm o shouret moskhase ... to az sedaght sohbet nakon

0 ❤️

2017-03-25 17:46:15 +0430 +0430
نقل از: sbzineh

keleh kiry ,az hamin az pay besatetit ba in heikel kiry badtar az mam... sathe fahm o shouret moskhase ... to az sedaght sohbet nakon

بچه ها توی تاپیک این الاغ مغز، اینو نوشته:

۲۷ سالم هست دارم میام ایران ی دختر زیبا و خوش اندام و با شخصیت که مجرد باشه از نظر مالی خوب باش اوضاش . آویزون نباشه یک ۲ هفته آنجا به ما حال بده (تهران ) من خوش تیپ , قد بلند م اندام ورزشکاری ,خلاصه یه پلی بوی و جتلمان به تمام منعا, لطفآ بالای ۳۳ و زیر ۲۵ خانمی نیاد که حال نمیکنم.

کدوم الاغی توی تاپیکش مینویسه که خانم زیر 25و بالای 33 نیاد باهاش حال نمیکنم..!؟!؟!!؟ مگه تو چجور گوش درازی هستی که دختری هم عاشقت بشه!؟.. بعد تو شرط تعیین کنی که یه وقت بالای 33نباشه که باهاش حال نمیکنم..!!!!!! شنیده بودیم دخترا شرط تعیین میکنن..نشنیده بودیم کسی اینقدر احمق باشه که فکر کنه میتونه برای دخترا شرط تعیین کنه..! با خودش فکر کرده الانه که دخترا بهش التماس کنن تو رو خدا بیا با ما رفیق شو..!!! افغانستان زندگی میکنی ..میای ایران!؟

0 ❤️

2017-03-25 18:35:37 +0430 +0430
نقل از: poor_girl

نخير خانم
از بس دختراى ايرانى پررو پرتوقع دماغ فيلى و از خود راصى و مچکرن
هيچ هنرى بدرد بخورى ندارند انگار کونه دنيا سوراخ شده افتادن پاين
فکر ميکنند چون کوسو کون دارند بايد متوقع باشند
در صورتى که اصلا اينجور نيست
و متأسفانه فرهنگ و باوراى غلط باعث بوجود اومدن اينجور آدما شده

2 ❤️

2017-03-25 18:46:32 +0430 +0430

بعضی‌‌ها معتقد هستن که دلیل اینکه زنها از نظر جنسی‌ جذب مردهای خاصی‌ میشن که ممکنه به نظر آدمهای‌ ناجور هم بیان، همینه که به صورت ناخود آگاه زن دنبال راستگویی و اینجور چیزا نیست بلکه می‌خواد کسی‌ پدر بچشون بشه که ژن‌های بهتری داره نه اینکه آدم خوب راستگو یا باآبرویی باشه!

1 ❤️

2017-03-25 18:49:05 +0430 +0430
نقل از: Hamed 980 بعضی‌‌ها معتقد هستن که دلیل اینکه زنها از نظر جنسی‌ جذب مردهای خاصی‌ میشن که ممکنه به نظر آدمهای‌ ناجور هم بیان، همینه که به صورت ناخود آگاه زن دنبال راستگویی و اینجور چیزا نیست بلکه می‌خواد کسی‌ پدر بچشون بشه که ژن‌های بهتری داره نه اینکه آدم خوب راستگو یا باآبرویی باشه!

سلام..مشخصه تکامل حالیته... بله..ماده ها معمولا جذل نر قوی میشن.. حالا یا قدرت بدنی.. یا قدرت ذهنی.. معمولا مردان حقه باز به این دلیل جذابند که زنها بصورت ژنتیکی میخوان بچه هاشون ذهن فعالتری داشته باشند.. نه اینکه بدونن این مردک، حقه بازه.. از چرب زبونی خوششون میاد بصورت ژنتیکی و دست خودشون نیست.

به ساقی:

این دو‌طرفه س.مگه مردا استقبال میکنن از صداقت اینجوری؟

مردها بیشتر به تیپ و قیافه زن نگاه میکنن… نه به صداقت یا دروغش…

0 ❤️

2017-03-25 19:13:58 +0430 +0430
نقل از: bamah
نقل از: Hamed 980 بعضی‌‌ها معتقد هستن که دلیل اینکه زنها از نظر جنسی‌ جذب مردهای خاصی‌ میشن که ممکنه به نظر آدمهای‌ ناجور هم بیان، همینه که به صورت ناخود آگاه زن دنبال راستگویی و اینجور چیزا نیست بلکه می‌خواد کسی‌ پدر بچشون بشه که ژن‌های بهتری داره نه اینکه آدم خوب راستگو یا باآبرویی باشه!

سلام..مشخصه تکامل حالیته... بله..ماده ها معمولا جذل نر قوی میشن.. حالا یا قدرت بدنی.. یا قدرت ذهنی.. معمولا مردان حقه باز به این دلیل جذابند که زنها بصورت ژنتیکی میخوان بچه هاشون ذهن فعالتری داشته باشند.. نه اینکه بدونن این مردک، حقه بازه.. از چرب زبونی خوششون میاد بصورت ژنتیکی و دست خودشون نیست.

به ساقی:

خوب مرد حسابی‌، تو که داری جواب سوال خودتو میدی! هدفت از زدن این تاپیک چی‌ بوده؟ لابد می‌خوای شفاف سازی کنی‌ یا عکس هاتو تبلیغ کنی‌ 🙄 🙄

ببین الان هر مردی که قویتر باشه (که این روزها نشونش لزوما قدرت بدنی نیست بلکه پولدار بودن هست که معمولا هم پول زیاد از راه راستگویی به دست نمیآد) برای زنها جذابتره…بنابراین به صورت غیر مستقیم زنها از آدمهای حقه باز و دروغ گو بیشتر خوششون میاد چون میدونن احتمالا زندگی‌ بهتری واسشون تامین می‌کنن.

از اون طرف مردها هم دنبال زن‌هایی میگردن که ژن‌های بهتری دارند که نشونش ویژگی‌های ظاهری و اندام زنهاست… تو این مورد هم به صورت ناخوداگاه ممکنه راستگویی یا دروغگویی طرف برای مرد خیلی‌ مهم نباشه!

0 ❤️

2017-03-26 12:27:00 +0430 +0430
نقل از: Hamed 980
نقل از: bamah

به ساقی:

خوب مرد حسابی‌، تو که داری جواب سوال خودتو میدی! هدفت از زدن این تاپیک چی‌ بوده؟ لابد می‌خوای شفاف سازی کنی‌ یا عکس هاتو تبلیغ کنی‌ 🙄 🙄

ببین الان هر مردی که قویتر باشه (که این روزها نشونش لزوما قدرت بدنی نیست بلکه پولدار بودن هست که معمولا هم پول زیاد از راه راستگویی به دست نمیآد) برای زنها جذابتره…بنابراین به صورت غیر مستقیم زنها از آدمهای حقه باز و دروغ گو بیشتر خوششون میاد چون میدونن احتمالا زندگی‌ بهتری واسشون تامین می‌کنن.

از اون طرف مردها هم دنبال زن‌هایی میگردن که ژن‌های بهتری دارند که نشونش ویژگی‌های ظاهری و اندام زنهاست… تو این مورد هم به صورت ناخوداگاه ممکنه راستگویی یا دروغگویی طرف برای مرد خیلی‌ مهم نباشه!

مردی که حقه بازه معمولا در کنار اون زن یا دوست دخترش چندین مورد زاپاس هم داره که نوش جونش. نمونش رفیق من که منو نصیحت میکرد سعی کن فقط به دختر دروغ بگی. در مورد ژنتیک هم راست میگی. ولی زنتیک خوب از روی ظاهر معلوم نیست چونکه زیر لایه ضخیمی به مدفون شده.! در کل میخوام بگم دختری که از پسرای دروغگو و حقه باز خوشش میاد باید عواقبش رو هم بپذیره…

0 ❤️

2017-03-26 17:16:39 +0430 +0430

آپ… نظر شما چیه؟

0 ❤️

2017-03-28 17:15:05 +0430 +0430

آپ…نظر شما چیه!؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «