زوجیم تهران کاکولد و‌ لز هستیم دنبال زوج کاکولد و‌لز مثل خودمون لاغر و‌سکسی لز و کاکولد

1402/12/22

‼️‼️تووووووووووووووووووجه فقطططططططط زوج‌های واقعی سایت حتمااااااااااا حتمااااااااااا این مطلب رو مطالعه کنند. تلگرام ما tehranhotwife@

❌⭕️❌لطفا دو دقیقه وقت بزارین کامل بخونین تا  بدونین دلیل تاکیدمون در  ارتباط با زوج همسو و همفکر از این جهت حائز اهمیته برامون  که دیگه چالشهایی که در تاپیک ذکر   کردم را نداریم چون هر چهار نفر می‌دونیم که چی میخوایم و کجاییم و بعدش هم چی به دست میاریم.

❌ارتباط با زوج همفکر این خوبی رو داره که بعد از برقراری ارتباط دوستانه و بعدش هم  ارتباط  ((سکس))((ضرب)) و ((لز)) هر دو طرف با شادابی و طراوت و ذهن آرامتری به روال عادی زندگی برمی‌گردن و دوباره روز از نو روزی از نو.

❌من یه زن متأهل هاتم که ارتباطم با شوهر کاکولدم بیشتر بر پایه رفاقت هست تا زن و شوهری.چون همین رفاقت باعث شد که خارج از چارچوب عرف زن و شوهری بین همه زوج‌های دنیا و خصوصا ایران خودمون باهم کانکتت بشیم و از مغزهای همدیگه آگاه بشیم.

❌ما دیوانه وار عاشق هم هستیم و لحظه ای بدون هم نمیتونیم باشیم و کاملا نسبت به یکدیگر متعهد و وفادار هستیم .
صحبت کردن منطقی و بدون قضاوت و بدون تنش در بستر اعتماد و‌آرامش راجب تمام موارد زندگیمون شده نقطه قوت رابطه ی ما

❌وقتی دو نفر بتونن بدون پیش داوری و‌بدون افکار منفی با هم راجب هر تابویی که در ذهنشون هست صحبت کنن هرگز دچار لغزش و‌خیانت نمیشن و چه بسا همین گفتگو و‌صحبت کردن راجب ذهن کثیف و تابو هایی که هر انسانی یه نوعی از اون را در ذهنش ممکنه داشته باشه کاملا عطش و‌ حس کنجکاوی را مرتفع میکنه ((( وصف العیش نصف العیش)))

❌اتفاقا همین صحبت ها ی درگوشی زناشویی باعث مستحکم تر شدن رابطه و‌عشق میشه ،،،فقط به شرطی که بعدا چماق نشه تو سر به شرطی که بعدا در شرایط خاص سو استفاده نشه و تبدیل به آتو و‌چماق نشه که این هم جنبه زیادی میخواد.

❌ من یه زن هاتم که با داشتن شوهر کاکولدم تونستم مغز کثیفمو با تمام جزییاتش بریزم بیرون و نترسم.بریزم بیرون و خیانت نکنم.بلکه با گفتن محتویات مغزم و اعتراف کردن پیش شوهرم بیشتر عاشق زندگی و شوهرم باشم و بیشتر از قبل بهش متعهد و وفادار باشم.وقتی بعنوان یه زن هات به شوهرم پیشنهاد ضرب دادم تا با انجامش هم عطش سکس و فانتزیم فروکش کنه هم آنقدری شجاع باشم و با اتکاء به نفس که لحظه ای به خیانت و پنهانکاری به شوهرم فکر نکنم.بلکه با انجام فانتزی ضرب نقاط مثبت و منفی درون خودمو بیشتر و بهتر کشف کنم تا بعد از برقراری ارتباط بیشتر مراقب ارتباط خودم با شوهرم باشم و حتی نقاط ضعفی که با فانتزی ضرب از خودم دیدم تبدیل به نقطه قوتم بکنم.

❌⭕️❌بهتره خودمونو گول نزنیم و صادق باشیم خیلی از زن های اطراف خودمو در جامعه و‌محل کار و مدرسه پسرم میبینم که مخفیانه دوست پسر دارن و‌در حال خیانت به شوهرشون هستن و میبینم که چون رابطه مخفیانه هست همیشه در حال مخفیکاری و‌به طبعش کلی استرس و اضطراب و‌ترس و واهمه وحشتناک از لو رفتن ماجرا دارن.

❌ می‌خوام زوج‌های عزیز سایت اینو بدونن که بودن فانتزی بین زن و شوهر باعث بیشتر شدن عشق و تعهد و وفاداری بین زوجها میشه و اونها رو از خیانت و دروغگویی دور می‌کنه.

❌البته اینم بگم که این قضیه فقط بین زوج هایی که واقعا عاشق هم هستن و‌دیوانه وار به هم متعهد هستن صدق میکنه و اگر تعهد نسبت به یکدیگر تا پای جان ندارین سراغ این فانتزی نرید.

✅ما زوجیم تهران کاکولد و‌کاکوئین هستیم

✅یعنی از لذت یکدیگر لذت میبریم

✅ یعنی عاشق هم هستیم و هرگز به هم خیانت نمیکنیم

✅یعنی علایق و فانتزی هامون را صادقانه و راحت با یکدیگر مطرح میکنیم و به هم کمک میکنیم تا مبادا مثل برخی از آدما مخفیانه به همسرمون خیانت کنیم(موضوعی که متاسفانه در جامعه دیده میشه)

❌ ای کاش همه ی زوج ها به این حد از درک و شناخت و عمق در رابطه برسن که راحت همه حرفاشون را با هم بزنن بدون قضاوت نابجا و بدون بحث و‌بدون افکار منفی بعد از صحبت کردن باهم.

❌اصولا همه ی آدما تنوع را دوست دارن ولی تنوع طلبی در رابطه با جنس مخالف بعد از ازدواج در همه ی فرهنگ ها و همه ی ملل و‌همه ی ادیان یک امر ممنوعه هست⛔️ و خیانت محسوب میشه

❌ سوالم اینجاست اگه این نوع رابطه بین دو زوج با توافق و‌تفاهم طرفین صورت بگیره و هر دو‌طرف کامل در جریان همه ی امور باشن آیا باز هم خیانت محسوب میشه؟ قطعا خیر

❌مضاف بر اینکه روابط مخفیانه و یواشکی پر از استرس و ترس از لو رفتن هست و لذت واقعی نداره و اگر هم لذتی باشه همراه با عذاب وجدان هست همراه با ترس هست و یه مثل معروف هست که میگه ماه هیچ وقت برای همیشه پشت ابر نمیمونه و یه روزی این رابطه مخفیانه لو میره و‌باعث آبرو‌ریزی و پشیمانی و خجالتی مرگ‌بار میشه

❌⭕️❌من و‌همسرم با درک عمیق از عواطف و احساسات هم و با عشق فراوانی که بینمون جاری هست کاملا آگاهانه تصمیم گرفتیم با یه زوج خوب و متشخص ارتباط دوستی بگیریم

❌ لازم به ذکر هست که چون چندین مرتبه با چند زوج بیرون قرار گفتمان گذاشتیم نقطه ضعف هایی که دیدیم و به نتیجه نرسیدیم را خدمت شما عرض میکنم

⭕️1⃣ زوجی بودن که خانم علاقه فراوانی به ضرب و‌تنوع داشتند ولی آقا خیر و خانم شوهرش را با اسرار فراوان مجبور به قرار کرده بود که خب طبیعتا به نتیجه نمیرسیدیم

⭕️2⃣ زوجی بودن که این قضیه بالعکس بود و‌خانم به اسرار و‌پافشاری شوهرشون پا به میدان گذاشته بودن و‌کاملا اکراه داشتن حتی در سلام کردن که خب این مورد هم طبیعتا مورد مناسبی جهت دوستی نبود

⭕️3⃣ یک‌مورد دیگر زوجی بودن که متوجه شدیم به خاطر اختلافاتی که با هم داشتن میخواستن با یکی غیر از همسرشون رابطه بگیرن تا به همسرشون ثابت کنن که ایراد از اونه و کلا با هم کل کل داشتن که محترمانه همون دیدار اول در کافه ازشون خداحافظی کردیم

⭕️4⃣یه مورد دیگه بود که یکی از طرفین متوجه خیانت همسرش شده بود و ازش آتو داشت و‌به خاطر انتقام‌جویی همسرش را مجبور به سکس ضربدری کرده بود که این مورد هم طبیعتا رابطه ی عاقلانه ای نیست

❌موارد زیادی هم یکی از طرفین با این قضیه چالش داشت یعنی موقعی که برانگیختگی جنسی داشت و شهوتی بود علاقه با رابطه داشت و زمانی که سکون جنسی داشت کاملا عصبی میشد مثلا خانم به شدت حسودی میکرد و یا آقا عصبی میشد و‌ قهر میکر

❌⭕️ یه نکته خیلی مهم هم بهتون بگم
بعضی ها را دیدیم که خیلی رویایی به این رابطه نگاه میکنن
مثلا ما شنیدیم که میگن تبدیل بشیم به یک روح در ۴ بدن😂
یا شنیدیم که به صورت رویایی توقع دارن همش در کنار هم باشیم و تبدیل به یه خانواده بشیم و برای هم جان بدهیم و زن من میشه زن تو ناموس من میشه ناموس تو شوهر تو میشه شوهر من و‌شوهر من میشه شوهر تو و از این قبیل رویاهای جذاب اما خلاف واقع

❌ببینید دوستان حقیقتش اینه که اوابلش ما هم همچین رویاهایی داشتیم چون در تخیل جذابه ولی بهتره بدونید اینا فقط در تخیل و‌رویا هست و در واقعیت امکان پذیر نیست

❌ پس توصیه ما اینه که شناخت لازم از هم پیدا کنید به جهت امنیت و آرامش در  رابطه
شناخت در حد اعتماد منقابل و احترام متقابل جهت قرار ها و‌دور همی ها

❌ خیلی کنکاش نکنید راجب مسائل خصوصی

❌ قرار نیست با هم ازدواج کنید

❌قراره دوست اجتماعی باشین
دوستای اجتماعی که فانتزی های مشترک دارن و راحت با هم بیان میکنن
همین و بس

❌ قرار نیست ۲۴‌ ساعته با هم باشین
قراره گه گداری یه تایم خوب کنار هم داشته باشین
❌همین که انرژی هاتون همو جذب کنه و حس کنید از طرف مقابل خوشتون اومده و میتونه یه دوست باشه بسه
دنبال قاتل بروسلی نباشین

❌بعد از دور همی در منزل یا کافه یا طبیعت و‌پیکنیک هر کی میره سراغ کار و‌زندگی خودش تا دیدار بعدی

❌اگه آتیشتون تنده و عجله دارین و‌صبور نیستین پیام ندین
صبر و صبوری خیلی مهمه در این رابطه
این موارد بالا را گفتیم که اگه واقعا همچین مشکلاتی ندارین تلگرام پیام بدین اگه واقعا صلح طلب هستین و بدون حاشیه و طرفدار آرامش

❌ دنبال زوج مثل خودمون لاغر و‌سکسی علاقه لز هم داریم

❌مشخصات ما خانم قد ۱۶۰ وزن ۴۸کیلو سینه ۷۵ سفید مثل برف لاغر و سکسی و ریز نقش
❌آقا قد ۱۸۵ وزن ۸۶ و سایز ۱۸

❌راستش ما اهل پرسیدن یا بیان کردن سایز نیستیم ولی انقدر از ما پرسیدن که اینجا بیان کردیم

توضیح در این نوع رابطه بسیاره که از حوصله این فضا خارجه و سرتون را درد نمیاریم بقیه صحبتا انشالله با یه زوج فهیم و عاشق و‌فرهیخته حضوری

تلگرام ما tehranhotwife@

770 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-03-12 00:45:48 +0330 +0330

با اجازه ادمین اگر دوست داشتین شما هم تو تایپک من بزارین

تایپک عکسم با اثبات

https://shahvani.com/forum/topic/بیست-و-یک-سانت-کلفت-با-اثبات-اکانت-شهوانی-

متولد ۶۷ م ولی چهرم کمتر نشون میده

قد وزن حدودا ۱۷۰&۵۵

سایزم بیست و یک سانت کلفت دیر ارضا

فقط زوج یا خانم پیام بدن

اهل تفریح و گردش هم هستم ماشینم دارم

0 ❤️

2024-03-12 13:34:07 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-03-17 09:04:59 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-03-19 02:30:34 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-03-19 06:23:45 +0330 +0330

سلام عزیزم عذر میخوام من در نهایت احترام متقابل و حفظ حریم شخصی بعد از رابطه و محرم بودن در راز بینمون رو خواهشن خواستار هستم،
محمد تهرانی هستم…

0 ❤️

2024-03-24 01:30:20 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-03-24 15:45:02 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-03-24 15:59:38 +0330 +0330

زوجیم تهران ۴۷ و ۳۱

0 ❤️

2024-03-29 02:57:44 +0330 +0330

سلام زوجیم از تهران غرب تهران ۲۹ و ۲۸

0 ❤️

2024-04-02 14:18:20 +0330 +0330

❤️

0 ❤️

2024-04-14 17:38:55 +0330 +0330

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «