سایت مشکوک

1398/03/06

جیگری

1595 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-26 22:08:07 +0430 +0430

ریدم دهن پدرت . دنیا دارن با صلح و صفا با هم زندگی میکنن آمریکا بدترین کار ممکن رو با ژاپن انجام داد بمب اتمی زد توش الان ژاپن و آمریکا بهترین روابط تجاری و سیاسی رو با هم دارن . بیچاره بدبخت روسیه و آخوند چی به سرتون آوردن که عین بوزینه دارین حرفهای رهبر چلاق حرامزادتون تکرار میکنین؟؟؟؟ گیریم عربستان پول سایت رو بده . عربستان مگه مهد همین دین و پیغمبر و خدای کیریتون نیس؟؟؟؟ مگه رو به همین عربستان نماز ( کون بالا و پایین کردن ) نمیخونید ؟؟؟؟ با اسرائیل چه مشکلی داریم؟؟؟ بغیر از اینکه آخوند بیناموس گفته اونا دژمن هستن ؟؟؟؟ بیچاره ما مشکلمون اسلامه و آخوند و روسیه … چون روسیه نمیتونست قدرت ایران با نفت و صنعت و کشاورزی مدرن رو تحمل کنه . از اسلام و آخوند استفاده کرد که ایران رو نابود کنه که الان تقریبا 90 درصد نابودش کرده . بیدار شید بیدار شید بیدار شید
رئیس KGB قبل انقلاب یوری آندروپف میگه اسلام مث یه محیط آزمایشگاهی وحشتناکه که میشه توش انواع ویروس ها و باکتریهای خطرناک پرورش بدی . که الان داریم نتیجه حرفش میبینیم . اقتصاد نابود فرهنگ نابود جامعه نابود محیط زیست نابود کار و صنعت نابود روابط جهانی نابود کشاورزی نابود … فحشا اعتیاد طلاق خیانت دروغ کلاهبرداری بالاترین ارقام تو دنیا . مغزه کیریتون به کار بندازین مشکل ما دین و خدا و اسلام و آخونده

3 ❤️

2019-05-26 22:18:34 +0430 +0430

دقیقا،من هزاربار گفتم،کیه که گوش بده،سایتو اول از همه اسراییل،بعد آمریکا،بعد فرانسه،بعد عربها،بعد انگلیسیای خاک بر سر،بعد بوکوهرام(یا شاید بوکوحرام!)،بعد داعش،بعد نتانیاهو (این با اسراییل فرق داره،میگن زیرجولکی خودش یه جزیره خریده کردتش مرکز سایتهای پورنو از جمله همین شهوانی)،بعد اینطور که میگن و از شواهد پیداست کلا هرکسی که با این حکومت بده دستی درش داره(راست و دروغش با خود اونایی که میگن)،و تازه این مال خود سایت بود،اصل کاری ادمین سایته،میگن…من نمی‌دونما،اما میگن امین سایت یک گنده سیبیل بدهیبتیه گنده تر از شعبون بیمخ،که از طرف خاندان رومانوف (نخیر،این با رومانوف روس‌ها فرق میکنه،اینا کلا در مملکت استکبار جهانی!زندگی میکردن) به همراهی عوامل سیا،موصاد،اینتلیجنت سرویس،ام آی سیکس،لویی جرگه!پ ک ک،سورتهء فرانسه و ببرهای تامیل؟مامور میشه تا سایتو راه اندازی کنه،و سایت هم یه سرش اینجاست،یه سرش آمریکای جهانخوار،یه سر دیگشم تو همون جزیره هه ست،که تا الآن مکانش ناشناخته مونده،،،ما که گشتیم پیداش نکردیم،شمام نگرد نیست!
ادمین جان شرمنده عزیز ناچار شدم افشاگری کنم ?

3 ❤️

2019-05-26 22:19:53 +0430 +0430

چی زدی؟

2 ❤️

2019-05-26 23:21:32 +0430 +0430

استاد شما در این جلگه استکبار و صهیونیزم و وهابیت دقیقا چیکار میکنی اومدی جق رو زدی حلا پشیمونی گیر دادی به سایت و گردانندش؟؟؟

1 ❤️

2019-05-27 11:20:48 +0430 +0430

البته ملخ خوردن اعراب برمیگرده به سال ها پیش که ما هم جدیدا این گام رو به تقلید از اون ها برداشتیم و ملخ خور شدیم!
گرداننده این سایت تعدادی از کاربرای قدیمی هستند اما این که چه کسی پشت سایت…مالک سایت احتمالا ساس هستش.

1 ❤️

2019-05-27 18:59:21 +0430 +0430

#هشتک با گریس جق نزنید

1 ❤️

2019-05-28 01:14:44 +0430 +0430

الاغ انتظار داره تو این مملکتی ک هرکی اعتراض کنه چرا نون گرون شده میندازنش تو گونی میبرنش مدیر سایت بیاد بگه سلام بچه ها ?

0 ❤️

2019-05-28 01:53:43 +0430 +0430

این کامنت اولیه خیلی باحال بود من یاد خاتمی انداخت شعار گفتگوی تمدن ها میداد. سوالش درسته دامین تجاری هزینه اش از کجا میاد؟ یه مدت تبلیغات داشت ولی با اون تبلیغات پولی که نمی شه تو ایران پولش داد فکر نکنم چیزی عاید سایت می شده. جنگ قوانین خاص خودش داره. بعضی وقتها کارهایی می کردند که الان برای من و شما خنده داره ولی جزو قوانین جنگه. مثلا به فرماندهان دشمن فحش ناموسی میدادن تا طرف وارد درگیری بشه و به طرز عجیبی روش موفقی بوده نمونه مدرنش می شه تو مرز پاکستان و هند دید که بست است ولی هر سال چند روز باز می شه تا برای هم کری بخونند و با سنگ پرانی باعث کشته شدن چند نفر می شن در سال. هند کشت تریاک رو آزاد کرده و این یعنی جنگ تریاک علیه چین و پاکستان. نتیجه گیری خاصی نمی خوام بکنم فقط می گم ممکنه حرف ایشون درست باشه ممکنه نباشه. تغییر نظام در ایران هم به رابطه ایرانی ها و عرب ها کمکی نمی کنه. دیروز می گفتند مجوس ، امروز میگن رافضی ، فردا می گن گوش سیاه. دلتون صابون نزنید که اینها آدم بشن.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «