سلام دوستان خوب شهوانی

1397/12/28

سلام دوستان با توجه به اتفاقات اخیری که برایم افتاده فوق العاده نیاز به مشورت و کمک فکری شما عزیزان دارم.
همانطور که در پروفایلم توضیح دادم من پسر هستم و نام کاربریم در این سایت بخاطر یک دختر خانم بود که متاسفانه ارتباطم باهاش قطع شده است پس لطفا هی نگید پسری یا دختر
حدود یک ماه پیش من با یک آقایی آشنا شدم که همسرش فوت شده بود و چون منم نیاز هایی جنسی فوق العاده شدیدی دارم صحبت کشیده شد به نحوه برطرف کردن این نیاز ها و آن آقا که حسن نام داشت یک خانمی را به نام الهام به من معرفی کرد برای صیغه.
اولالهام جواب تلفن من را نمی داد و توجه نمیکرد منتهی یک روز بهش گفتم اگر صیغه من بشی 4 میلیون تومان بهت میدم که اول گفت من صیغه نمیشوم و آزاد میشینم اما بعدش حاضر شد من را ببینه.
روز موعود رسید توی ایستگاه اتوبوس که از قضا کنار دستگاه ATM بود قرار گذاشتیم و بدون هیچ مقدمه شرط کرد که باید 4 میلیون را به حسابش واریز کنم.
در نهایت منم انجام دادم بعد با هم به یک کافه در خارج شهر رفتیم و اونجا قبول کرد که خودم صیغه رو بخوانم و منم خواندم. اونروز من بدون دخول دوبار ارضاش کردم و اونم برام یک ساک مشتی زد.
یکی دو هفته خارج از شهر بودم و وقتی برگشتم دیدم کلی برام پیام گذاشته بود.
منم برای بعد از ظهر باهاش قرار گذاشتم و به خانه یکی از آشنایانش رفتیم که کاملا خالی بود و باز هم برای سکس مقاومت کردم و فقط بهش اجازه دادم ساک بزنه . ایندفعه از دفعه قبل سرد تر بود و فقط از وضع اقتصادی بدش میگفت منم در نهایت بهش پول دادم.
امروز که رفتم تحقیق متوجه شدم که شوهر داره و بغیر از من احتمالا با چند مرد دیگر قرار میگذاره.
حالا نمیدانم باید چکار کنم. به شوهرش بگم یا نه؟
خودم چکار کنم ؟
حدود 6 میلیون پولی که بهش دادم را پس بگیرم ازش یا نه؟
ممکن هست به من کمک کنید تا بتوانم بهتر تصمیم بگیرم؟

480 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-19 13:08:05 +0330 +0330

فقط خواهشا درست نظر بدهید.و فکر کنید خودتان دچار چنین موقعیتی هستید و نظر الکی ندهید.
متشکر

0 ❤️

2019-03-19 14:11:21 +0330 +0330

اگر تونستی!!!

2 ❤️

2019-03-19 14:25:15 +0330 +0330

شاهد نداری .
هزینه وکیل سرسام آوره
طرف شوهرداره
بهتربن کار اینه یکجوری اعتمادشو جلب کنی باهاش قرار بزاری و اول حسابی ترتیبشو بدی بعد تهدیدش کنی و بخشی از پولتو بگیری و بری پی کارت و دیگه دنبال این کارا نباشی …
چون اینقد ساده ای حرف کسی رو که نمیشناسی قبول کردی و بدون تحقیق این جوری هچل افتادی

2 ❤️

2019-03-19 14:28:49 +0330 +0330

داداش تو چقدر خوبی، بیا منو صیغه کن ?

2 ❤️

2019-03-19 14:35:45 +0330 +0330

اینکه شوهرش آدم خوبی هست یا هیچ توجیهی برای کارای اون زن نیست پس اولا قید پولت رو بزن چون عملا از دستش دادی، دوما حتما به شوهر اون زن هم بگو، چون داره بهش خیانتی میشه که هم به اون و هم به بقیه داره صدمه میزنه که یکیش خودت باشی، پس تو گفتن به شوهرش شک نکن

0 ❤️

2019-03-22 14:57:11 +0430 +0430
نقل از: Kakabi شاهد نداری . هزینه وکیل سرسام آوره طرف شوهرداره بهتربن کار اینه یکجوری اعتمادشو جلب کنی باهاش قرار بزاری و اول حسابی ترتیبشو بدی بعد تهدیدش کنی و بخشی از پولتو بگیری و بری پی کارت و دیگه دنبال این کارا نباشی .. چون اینقد ساده ای حرف کسی رو که نمیشناسی قبول کردی و بدون تحقیق این جوری هچل افتادی

این دقیقا نمونه نظر دادن الکی هستش.
ولی باز هم بابت نظر دادن متشکرم

0 ❤️

2019-03-22 14:59:11 +0430 +0430
نقل از: Mehrdad.r.a اینکه شوهرش آدم خوبی هست یا هیچ توجیهی برای کارای اون زن نیست پس اولا قید پولت رو بزن چون عملا از دستش دادی، دوما حتما به شوهر اون زن هم بگو، چون داره بهش خیانتی میشه که هم به اون و هم به بقیه داره صدمه میزنه که یکیش خودت باشی، پس تو گفتن به شوهرش شک نکن

منم تا حدودی موافقم منتهی اگر به شوهرش بگم پای منم به جرم زنا اونم با زن شوهردار گیره چون اون صیغه ای که من خواندم باطل تلقی میشود

0 ❤️

2019-03-23 03:58:37 +0430 +0430
نقل از: negindelvari
نقل از: Kakabi شاهد نداری . هزینه وکیل سرسام آوره طرف شوهرداره بهتربن کار اینه یکجوری اعتمادشو جلب کنی باهاش قرار بزاری و اول حسابی ترتیبشو بدی بعد تهدیدش کنی و بخشی از پولتو بگیری و بری پی کارت و دیگه دنبال این کارا نباشی .. چون اینقد ساده ای حرف کسی رو که نمیشناسی قبول کردی و بدون تحقیق این جوری هچل افتادی

این دقیقا نمونه نظر دادن الکی هستش.
ولی باز هم بابت نظر دادن متشکرم

حرف حسن رو گوش دادی به فاک رفتی اون خوب بود … نظر منطقی من الکیه !!!

0 ❤️

2019-03-23 04:12:25 +0430 +0430
نقل از: sadegh.khan داداش تو چقدر خوبی، بیا منو صیغه کن ?

🙄 🙄

1 ❤️

2019-03-24 08:54:07 +0430 +0430
نقل از: Angel_of_Death

طبق قوانین ایران: در صورت اثبات رابطه نامشروع غیر از زنا بر اساس ادله قانونی اثبات این جرم ،مجازاتش تا۹۹ضربه شلاق است . برای اثبات زنا شهادت ۴شاهد عینی یا ۴باراقرار متهم لازم است در غیر این صورت زنا قابل اثبات نیست . پس یعنی تا وقتی که شما خودت اعتراف نکنی و همینطور شخص مقابل نتونه 4 شاهد عینی بیاره که بر علیه شما شهادت بده دادگاه نمیتونه شما رو متهم به رابطه با زن شوهر دار کنه

و در آخر در مورد پس گرفتن پولت راهکاری به ذهنم نمیرسه ?

شاید نتواند اثبات کند و یا دادگاه حکمی علیه من صادر کنه ولی خب میتونه که با ماشین چاقو یا هر وسیله دیگری به جونم سوءقصد کند

0 ❤️

2019-03-24 09:54:32 +0430 +0430

از لحاظ شرعی همین قدر که زن بکوبد شوهر ندارد و شما هم اشراف داشته باشی که شوهر نداشته کافی هست و نیاز به تحقیق هم ندارد اما به واسطه ی اینکه پول نقد پرداخت نکرده ای و به صورت کارت به کارت واریز کرده ای بعدها می تواند تولید دردسر نماید بهتر هست که با یک روحانی مشورت کنی و بعد از آن با یک وکیل . روحانی که از لحاظ شرعی خیالت راحت باشه و وکیل به خاطر جلوگیری از حق سکوت های بعدی ضمنا فکر نکنم که بتونی مبلغ رو پس بگیری

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «