سکس در زمان پریود دختر

1396/10/04

آیا سکس در زمان پریود بی‌خطره؟

فقط به خاطر این‌ که پریودید به این معنی نیست که حتماً باید سکس را بیخیال شوید، عمل جنسی هنگام قاعدگی حتی میتواند لذت‌بخش‌تر هم باشد. بعضی از مطالعات نشان میدهد که سکس میتواند دردهای مرتبط با قاعدگی مثل گرفتگی شکم را کاهش دهد و حتی در بعضی موارد باعث کاهش میگرن و سردرد بشود.

سکس بخشی از زندگی‌ست وهمه زن‌ها باید[حق دارند که] از آن لذت ببرند و اگر زن‌ها موقع سکس در دوران قاعدگی احتیاط‌های لازم رو رعایت کنن، میتونن سکس لذت بخشی رو تجربه کنن. ولی قبل سکس حتماً از خطر بیماری‌های مقاربتی، عفونت‌ها و احتمال حاملگی آگاهی داشته باشید، حتی موقعی که پریودید.

در زیر مواردی در مورد سکس در دروان قاعدگی اورده شده.

خطر عفونت
این مهمه که حتی در دورانی که پریود هستید هم نکاتِ داشتنِ سکسِ بی‌خطر و امن رو رعایت کنید چون احتمال انتقال بیماری‌های جنسی مثل HIV وجود داره، چون خونی که در اثر پریود به‌وجود اومده میتونه حامل این ویروس باشه. به طور منطقی دو دلیل برای این ریسک وجود داره؛ اول این‌که هر مایعی که مربوط به بدن انسانه میتونه حامل ویروس HIV یا بیماری‌های جنسی دیگه باشه، و دلیل دوم این‌که در دوران پریود دهانه رحم مقداری باز میشه و ویروس‌ها میتونن ازش عبور کنن. خلاصه این‌که حتما مراقب باشید و از کاندوم استفاده کنید.
نکته‌ی دیگه این‌که در دوران قاعدگی مقدار PH ناحیه‌ی واژن بالاتر میره و مخمرها میتونن راحتتر رشد و تکثیر بشن. علائم این عفونت‌های قارچی و مخمری معمولاً یک هفته قبل دوران قاعدگی ظاهر میشه و دخول میتونه این علائمو تشدید کنه، البته شواهد روشنی وجود نداره که نشون بده سکس در دوران قاعدگی خطر عفونت‌های مخمری رو افزایش میده ولی بعضی از زن‌ها بعد از دخول بیشتر در معرض این عفونت‌ها قرارمیگیرن ولی احتمال میره این عفونت‌ها بیشتر به این دلیل اتفاق می‌افتن که باکتری‌ها موقع دخول راحت تر جا به جا میشن. با این حال این اتفاق میتواند هر موقعی از دوران قاعدگی‌تان روی دهد…

خطر حاملگی در دوران قاعدگی
سکس در دوران قاعدگی اکثرا باعث حاملگی نمیشه. ولی اگر دوره قاعدگیتون کوتاهه و در آخر دوره قاعدگی سکس داشته باشید ممکنه حامله بشید چون اسپرم‌ها میتونن تا پنج روز توی واژنتون زنده بمونن و باعث حامله شدنتون بشن.

نیاز کمتر به روون‌کننده
ترشحاتی که در دوران قاعدگی به وجود میان میتونن نقش روون‌کننده رو بازی کنن. اگرم خواستین از روون کننده استفاده کنید از نوعی که با آب درست میشه استفاده کنین چون به کاندوم آسیبی نمیزنه.

تسکین درد قاعدگی
اگر در دوران پریودتون احساس درد و گرفتگی، ناراحتی و افسرگی دارید، سکس میتونه براتون مفید باشه، چون ارگاسم باعث آزاد شدن اندورفین میشه و میتونه باعث کاهش درد بشه.

تحریک شدن در دوران قاعدگی
شما ممکنه به دلیل تغییر سطح هورمون‌ها در دوران قاعدگی بیشتر تحریک بشین. خیلی از زن‌ها در دوران قاعدگی احساس گرفتگی در ناحیه تناسلی دارن که میتونه باعث افزایش تحریک جنسیشون بشه، ولی برای بعضی زن‌ها ممکنه برعکس باشه و احساس خوبی نداشته باشن. خلاصه اینکه اگر خواستین سکس داشته باشین مطمئن بشین که هم خودتون و هم همسرتون با این قضیه مشکلی نداشته باشین.

برگرفته از:
everydayhealth.com/news/it-safe-have-sex-during-your-period

6967 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-25 09:41:20 +0330 +0330

عزیز رابطه داشتن زمان پریودی خانومها به هیچ عنوان توصیه نمیشه نه برای خود خانوم و نه برای آقا

1 ❤️

2017-12-25 09:42:45 +0330 +0330

مطالب خوبی بود ممنون اما در دوران قاعدگی ویا چند روز قبلش تو بعضی از خانمها هوس از بین میره وبنوعی میشه گفت سرد میشن ضمنا دوست من بوی پریود بده و نمیشه سکس لذت بخشی داشت بنظر من بهتره سکس بعد از اتمام پریود انجام بشه

1 ❤️

2017-12-25 09:44:48 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD عزیز رابطه داشتن زمان پریودی خانومها به هیچ عنوان توصیه نمیشه نه برای خود خانوم و نه برای آقا

می شه دلیلش رو بگید؟

0 ❤️

2017-12-25 10:11:52 +0330 +0330
نقل از: Homer1359
نقل از: SENDAAD عزیز رابطه داشتن زمان پریودی خانومها به هیچ عنوان توصیه نمیشه نه برای خود خانوم و نه برای آقا

می شه دلیلش رو بگید؟

دلیلش ساده هست دوست عزیز . خدا یک هفته تا 10 روز سیستم بدن خانومهارو اینطور سازماندهی کرده که خون آلوده و بهتره بگم بستر بچه ای که تشکیل نشده از بدنشون دفع بشه . چون میدونید که این خون حامل تیکه های دیواره ی رحم هست که به دلیل عدم حاملگی میریزه و از بدن دفع میشه تا بستر رحم رو برای ماه آینده آماده کنه . توی این دوره بدن خانومها آهن دفع میکنه ضعیف تر هست و مستعد به میکروب های خارجی . به نظر شما عقلانی نیست که اجازه بدیم این 7 روز در آرامش سپری بشه و به جای سکس فیزیکی بهشون عشق درونی و احساسی بدیم؟

6 ❤️

2017-12-25 10:24:36 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD

می شه دلیلش رو بگید؟

دلیلش ساده هست دوست عزیز . خدا یک هفته تا 10 روز سیستم بدن خانومهارو اینطور سازماندهی کرده که خون آلوده و بهتره بگم بستر بچه ای که تشکیل نشده از بدنشون دفع بشه . چون میدونید که این خون حامل تیکه های دیواره ی رحم هست که به دلیل عدم حاملگی میریزه و از بدن دفع میشه تا بستر رحم رو برای ماه آینده آماده کنه . توی این دوره بدن خانومها آهن دفع میکنه ضعیف تر هست و مستعد به میکروب های خارجی . به نظر شما عقلانی نیست که اجازه بدیم این 7 روز در آرامش سپری بشه و به جای سکس فیزیکی بهشون عشق درونی و احساسی بدیم؟

در درجه اول، سکس بدون عشق و احساس بی معنیه. صحبت از ارضای جنسی نیست. سکس با کسی که آدم عاشقشه، به نظر من کاملترین نوع ابراز عشقه. وقتی هماهنگی همه چیز در اوجشه، هماهنگی تن و روان یک جفت. مساله سکس زوری با زنی که در دوران پریود هست، نیست. سوال اینه که سکس در پریودی ضرر داره یا نه؟ از یه جهت می تونه داشته باشه. وقتی زن بیماریهایی داشته باشه که از راه خون سرایت کنه. وقتی این مورد نباشه، دفع آهن و اتفاقی که در پریودی می افته (رحم و دستگاه تناسلی زن که آماده شده برای بارداری به حالت اولش بر می گرده، مویرگ ها پاره می شن و خونریزی اتفاق می افته) باعث نا ایمن شدن یا مضر شدن سکس در پریودی نمی شه. خیلی ها دوست ندارن تو این زمان سکس کنن. چه زن چه مرد. یه عده ای هم براشون مهم نیست. حتی یه عده دوست دارن چون خطر حاملگی صفر هست و می تونن بدون هیچ مراقبتی سکس داشته باشن. برای این گروه، تا جایی که من خوندم ضرری به جز موردی که گفتم ندیدم. چند تا نمونه

https://www.everydayhealth.com/news/it-safe-have-sex-during-your-period/

http://metro.co.uk/2016/04/02/13-reasons-you-should-have-sex-on-your-period-5790857/

http://www.health.com/pregnancy/6-things-you-should-know-about-having-sex-during-your-period

1 ❤️

2017-12-25 10:40:59 +0330 +0330

دوست عزیز کاملا متوجه هستم که چی میگید اما من نمیگم که کلا سکس نباشه دارم میگم همش 7 روز بدن زن دچار اون تغییرات ناشی از هورمونها و بازسازیه . خب طبیعتا وقتی خون داره رفع میشه از واژن این خون که استریل نیست ؛ هست؟
این شرایط حامل میکروبه حتی اگر زن از هرلحاظ سالم باشه ! اصلا شما بگو یه سرماخوردگی ساده هم نداشته باشه!

حالا شما فرض کن این خون آلوده به میکروب ( ایدز نه ، اصلا یه میکروب ساده) بماله به آلت جنابالی و ملافه ی تخت و و و … خب این شرایط مستعد آلودگی نیست؟ حتی با کاندومم سکس کنی بازم نمیتونی همه چی رو استریل نگه داری . بعدش شما که میگی راحت و بدون ریسک حاملگی میشه سکس کرد خب حرفت درسته

هیچ حسی برای یه مرد لذت بخش تر از این نیست که موقع ارضا ابشو بریزه داخل اما عزیز دل این قضیه با راههای دیگه مثل خوردن قرص و کاندوم هم قابل حله دیگه چرا زمان پربود؟!

جدا از مسئله ی کثیفیش که بگذریم میرسیم به خود زن که توی این دوران بهتره و صلاح بر اینه که به کسش یکم استراحت بده و ویتامین بخوره و 10 روز سکس نکنه تا هم بدنش بکم استراحت کنه هم نیروی از بین رفتش برگرده
اگه خدا اینطوری مقرر کرده پس حتما یه صلاحی توش بوده

کلا خلاصه کنم سکس تو پریودی شدنیه اما بهتره که انجام نشه

1 ❤️

2017-12-25 10:59:50 +0330 +0330

مرسی از تاپیک جالبت که ایجاد کردی . دقیقا سکس نکردن توی زمان پریود خانم ها یکی دیگه از باوری های غلط جامعه ما هست که به صورت علمی و دینی هم در موردش نظر داده می شه ولی هیچ تحقیق و پژوهشی پشت این حرفاشون نیست . خیلی از خانم ها تصور می کنن در این دوران سکس انجام بدن خون ریزی بیشتری می کنن و خون بیشتری از دست میدن که البته بین حرف های یکی از دوستان به صورت سر بسته گفته شد ولی هیچ مبنا و اساس علمی قابل دفاعی در این بحث وجود نداره .
این باور جا افتاده که سکس کردن در دوران قاعدگی برای خیلی از خانم های شوهر دار هم ممنوع هست که باعث شده خانم ها در این دوران رضایت به سکس ندن و در نتیجه حتی اگر پریودم نباشن ولی به خاطر ترسهاشون هر چند بی اساس از سکس کردن فراری باشن طبیعتا نمی شه باهاشون سکس کرد .

2 ❤️

2017-12-25 11:02:13 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD دوست عزیز کاملا متوجه هستم که چی میگید اما من نمیگم که کلا سکس نباشه دارم میگم همش 7 روز بدن زن دچار اون تغییرات ناشی از هورمونها و بازسازیه . خب طبیعتا وقتی خون داره رفع میشه از واژن این خون که استریل نیست ؛ هست؟ این شرایط حامل میکروبه حتی اگر زن از هرلحاظ سالم باشه ! اصلا شما بگو یه سرماخوردگی ساده هم نداشته باشه!

حالا شما فرض کن این خون آلوده به میکروب ( ایدز نه ، اصلا یه میکروب ساده) بماله به آلت جنابالی و ملافه ی تخت و و و … خب این شرایط مستعد آلودگی نیست؟ حتی با کاندومم سکس کنی بازم نمیتونی همه چی رو استریل نگه داری . بعدش شما که میگی راحت و بدون ریسک حاملگی میشه سکس کرد خب حرفت درسته

هیچ حسی برای یه مرد لذت بخش تر از این نیست که موقع ارضا ابشو بریزه داخل اما عزیز دل این قضیه با راههای دیگه مثل خوردن قرص و کاندوم هم قابل حله دیگه چرا زمان پربود؟!

جدا از مسئله ی کثیفیش که بگذریم میرسیم به خود زن که توی این دوران بهتره و صلاح بر اینه که به کسش یکم استراحت بده و ویتامین بخوره و 10 روز سکس نکنه تا هم بدنش بکم استراحت کنه هم نیروی از بین رفتش برگرده

سکس در پریودی برای زن ضرر نداره. اگه داره لطفا دلیل پزشکی بیارید. اینکه اطراف خونی می شه یا نمی شه، خوبه یا بده، یه چیز دیگه است. چرا “بهتره و صلاح بر اینه”؟ کدوم نیروی از دست رفته برگرده؟ ویتامین رو همیشه می شه خورد. دوره پریودی 10 روز نیست. کمتره. خدا دقیقا کجا مقرر کرده در پریودی سکس نکنید؟ اگر قراره مبنا رو متون مذهبی بذارید، اگر به این متون در این اندازه اعتقاد دارید که علم رو کنار بذارید، همون متون قطعا و حتما مخالف حضور من و شما در این سایت هستند. من نه علاقه ای به سکس در پریودی شریک جنسیم دارم، نه از این سکس متنفرم. کاملا بستگی داره به تمایل شریک عاطفیم. بخواد، منم بخوام چرا که نه؟ بخواد، من نخوام، یا بخوام اون نخواد، هیچ اجباری به سکس نیست. اما اگه من به هر دلیل از سکس در پریودی متنفر بودم (مثلا از خون بدم میومد، می ترسیدم، چندشم می شد، هر چی) اینو نباید تعمیم داد. نباید حکم کلی و عمومی صادر کرد. نه نظر من و نه نظر شما اونقدر مهم نیست که “صلاح بدونیم” و “توصیه کنیم”. مبنا اگه پزشکی باشه، به خودی خود ضرری نداره. مبنا اگه مذهب باشه، اون یه حرف دیگه است

3 ❤️

2017-12-25 11:13:51 +0330 +0330

حالا ما قضیه درد و نداشتن حوصله و عدم تحریک و اینارو کلاااا میزاریم کنار
با خونش چیکار میکنی
اخه منه دختر حالم بهم میخوره تصور کنم بعد شما میخای بکنی تو.بخدا دیگه حشریت براتون مغز نذاشته.

1 ❤️

2017-12-25 11:15:30 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD دوست عزیز کاملا متوجه هستم که چی میگید اما من نمیگم که کلا سکس نباشه دارم میگم همش 7 روز بدن زن دچار اون تغییرات ناشی از هورمونها و بازسازیه . خب طبیعتا وقتی خون داره رفع میشه از واژن این خون که استریل نیست ؛ هست؟ این شرایط حامل میکروبه حتی اگر زن از هرلحاظ سالم باشه ! اصلا شما بگو یه سرماخوردگی ساده هم نداشته باشه!

سکس در پریودی برای زن ضرر نداره. اگه داره لطفا دلیل پزشکی بیارید. اینکه اطراف خونی می شه یا نمی شه، خوبه یا بده، یه چیز دیگه است. چرا "بهتره و صلاح بر اینه"؟ کدوم نیروی از دست رفته برگرده؟ ویتامین رو همیشه می شه خورد. دوره پریودی 10 روز نیست. کمتره. خدا دقیقا کجا مقرر کرده در پریودی سکس نکنید؟ اگر قراره مبنا رو متون مذهبی بذارید، اگر به این متون در این اندازه اعتقاد دارید که علم رو کنار بذارید، همون متون قطعا و حتما مخالف حضور من و شما در این سایت هستند. من نه علاقه ای به سکس در پریودی شریک جنسیم دارم، نه از این سکس متنفرم. کاملا بستگی داره به تمایل شریک عاطفیم. بخواد، منم بخوام چرا که نه؟ بخواد، من نخوام، یا بخوام اون نخواد، هیچ اجباری به سکس نیست. اما اگه من به هر دلیل از سکس در پریودی متنفر بودم (مثلا از خون بدم میومد، می ترسیدم، چندشم می شد، هر چی) اینو نباید تعمیم داد. نباید حکم کلی و عمومی صادر کرد. نه نظر من و نه نظر شما اونقدر مهم نیست که "صلاح بدونیم" و "توصیه کنیم". مبنا اگه پزشکی باشه، به خودی خود ضرری نداره. مبنا اگه مذهب باشه، اون یه حرف دیگه است

اولا مغلطه نفرمایید و موضوع در موضوع نیارید دوست عزیز لطفا از موضوع بحثمون خارج نشیم .

شما وقتی داری کیر مبارک رو میتپونی در کوسی که داره ازش خون خارج میشه ، خونی که باید خارج بشه و دفع بشه!! ،

کیرت در این حین درست مثل بیل لایروبی عمل میکنه که کلی از اون ترشحات و خونی که باید از واژن بیرون بریزه و دیگه هم برنگرده ! رو همراه با حرکات رفت و برگشت خودش به واژن ؛ به کوس دختر بیچاره و به سمت رحمش برمیگردونه ؛ همینطورنم که حتما میدونی انتهای واژن سرویکس هست و محیط سرویکس همیشه باید استریل بمونه وقتی یه عالم ترشح و خون و خون آبه به سمتش سرازیر میشه احتمال عفونت و التهاب دهانه ی رحم 10 برابر افزایش پیدا میکنه

اینارو هر کسی میدونه فقط کافیه یکم قوه ی تصورش رو بدور از مسائل جنسی به کار بندازه . شما فقط کیر خودتو میبینی که داره تو کس خونی و گرم و نرم تلمبه میزنه و پیش خودت نیگی آخ چه لذتی اما دیگه داخل کس رو که نمیبینی اگه میدیدی میفهمیدی که چه میکروب بازاری اون تو راه میوفته .

در حالت عادیش تمام دکترا و پزشکا از رعایت بهداشت توی دوران پریودی صحبت میکنن و در مورد همین مساله هزار و ششصدتا مقاله نوشتن که نوارای بهداشتی و تامپون ها روزی 3 یا چهار بار باید حتما عوض شه ؛ با صابون مخصوص محیط رو شستشو بدید شورت فلان بپوشید ؛ استخر و داخل وان آب نرید و و و اینا برای چیه آقای عقل کل؟

بهتره شما یذره مخ مبارک رو به کار بیندازید برادر گلم قبل از اینکه سخت جبهه بگیرید

من بهت قول میدم 4 بار با شریکت تو پربودیش سکس کنی دفعه ی پنجم حتما عفونت میگیره و دختر بدبخت میمونه و دوا و دکتر

ایضا فراموش کردم که باید اینو حتما درج کنم که اگر خودت هم کاندوم نداشته باشی علاوه بر دختره خودت هم عفونت میگیری و تو میمونی و کیری که 24 ساعته میخاره و هر چقدرم زمان میگذره اوضاعش بدتر میشه
دختر بدبخت که با کاندوم و بی کاندوم سلامتیش در خطره پس به خانومهای عزیز توصیه میکنم اگه مردی تو پریودی با استدلال اینکه سکس تو پریود ضرر نداره ،خواست بهتون فرو کنه ، قبل از اینکه جملش تموم شه با یه خیار سالادی از خجالت ماتحتش در بیاین

حرفمو قبول نداری؟

بفرما برو عملی امتحان کن و حتما حتما هم بعد از دفعه ی چهارم بیا نتیجشو اینجا بنویس

دیگه عرضی ندارم

0 ❤️

2017-12-25 12:01:21 +0330 +0330

ضمنا دوست عزیز تعجبم از شماس! شما که تمام مقالات علمیت درست و در جهت آگاهی وسیع عمومی بودش این تاییدیه و تاییکیدیه ی به شدت مزخرف رو چرا انتخاب کردی؟ من مطمئنم هیچ پزشکی توی دنیا همچین رابطه ای رو تایید نمیکنه

1 ❤️

2017-12-25 12:49:54 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD ضمنا دوست عزیز تعجبم از شماس! شما که تمام مقالات علمیت درست و در جهت آگاهی وسیع عمومی بودش این تاییدیه و تاییکیدیه ی به شدت مزخرف رو چرا انتخاب کردی؟ من مطمئنم هیچ پزشکی توی دنیا همچین رابطه ای رو تایید نمیکنه

جناب SENDAAD گرامی، این مقاله همونطور که از منبعِ ذکر شده در انتهاش پیداس، ترجمه‌ای از مطلب اینگیلیسی‌ست که میتوانید جهت پیگیری بیشتر راجب صحت و کذبش، ریفرنسای پزشکی لازم رو از طریق لینک اصلی بیابید و مورد بررسی قرار دهید. همچنین بد نی سری به آدرسایی که کاربر محترم Homer1359 زحمتشو کشید در پاسخ به خودتون اورد نیز بزنید و مطالعه فرمائید.

درضم به نظر میرسه شما هدف مقاله رو به اشتبا «اجبار یا تشویق به سکس در زمان پریود» فرض نمودی که اینگونه با جدّیت تمام جبهه گرفتی، درحالی که نه تنها اصراری اینجا در کار نیس بلکه هشدار خطرات قضیه هم درج شده. ایضن تا جایی که خودم اطلا دارم کمتر مرد و زنی حاضرن در زمان پریود با آن شرایط واضح مبادرت به دخول نمایند. لیکن برخی زنان در این دوره میل جنسیشون به اوج میرسد، لذا این مقاله میتواند کمکشان کند که از کسب لذت محروم نمانند.
وگرنه اگه خود زن مایل نباشد، به هیچ عنوان سکس در این دوره توصیه نمیشود.

2 ❤️

2017-12-25 13:31:49 +0330 +0330

من دقیقا همه منابعی که دادید رو چک کردم و در هیچ کدوم از ایجاد عفونت بعد از این سکس حرف زده نشده و کاملا هم این سکس رو تایید می کنن . من نمی فهمم چرا هر کسی حرفی بزنه براش منبع هم بیاره یک عده آدم میخوان با عقل ناقصشون بگن نه ، عزیزم نظر شما مخالفه ، دلیلت چیه ؟ دلیلت اینه خون خود فرد رو برای بدنت منشاء عفونت می دونی ؟ دوستان ببنید اگر شما آدم بد دلی هستید و پریود رو یک کثیفی می دونید مثل علمای اسلام که زنان رو در دوران پریود اصلا نجس فرض می کنن که اون مشکل از مغز شماست نه از بدن اون زن . زنان در دوران پریود چیز بد بویی ازشون خارج نمی شه که یکی از دوستان از بوی وحشتناکش گفته ، اون خانم که شما دیدید شاید از عفونت و مشکل دیگه ای رنج می برده که در طول پریود مقداری از اون عفونت خارج شده و بسیارم بد بو بوده والا چیز بد بویی در هنگام پریود یک فرد سالم ازش خارج نمی شه ، بهت توصیه می کنم اون خانم رو حتما متخصص زنان ببرید . دوستان خودتون هم از زبون دکترها صحبت نکنید . سکس بدون محافظت (منظور کاندوم هست ) در هر صورت ریسک های خودش رو داره ولی اگر محافظت شده باشه در دوران پریود باعث ایجاد عفونت نمی شه . دقیقا توی لینکای دوستان اومده ، زحمت بکشید بخونید اگر جوابی دارید با ذکر منبع ، اینکه تو هم خوشت نمیاد یا یکی بالای منبر گفته دلیل نمی شه عزیزم . این فقط دلیل همون فکری هست که اول بحثم برات توضیح دادم که متاسفانه بخش زشتی از فرهنگ ما هست که با پریود خانم ها نجس برخورد می کنیم و این یک رفتار خیلی غیر اخلاقی و زشت هست .

1 ❤️

2017-12-25 13:32:26 +0330 +0330
نقل از: MahanS96 اتفاقن سکس در زمان قاعدگی کاملن توصیه میشه،اول اینکه زن در دوران قاعدگی تمایلات جنسیش به طرز شدیدی افزایش پیدا میکنه و اگر ارضا نشه اخلاقش بد میشه،با ارضا و اورگاسم خانوم ها در دوران قاعدگی به دلیل ترشح هورمون اوکسی توسین و انقباض شدید رحم و دیواره ی ماهیچه ای آن باعث فرو ریزش خون و مواد تغذیه ای جنینی میشه و دوران قاعدگی رو بسیار کوتاه و به 2 روز میرسونه(نسبت به یک هفته).از نظر بالینی و پزشکی با رعایت نکات ایمنی و پاکیزگی حتمن توصیه میشه که سکس در زمان قاعدگی انجام شه

هر زنی اینچنین نیس.
برخی زنا دوران پریود حشرشون بالاتر میره، برخی پائین‌تر، برخی نیز خنثا.
توجه شود که هیچ گونه حتــــــم برای سکس در دوران قاعدگی در کار نیس همونطور که قاعده‌ای در کار نیس!

0 ❤️

2017-12-25 13:36:52 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000

من دقیقا همه منابعی که دادید رو چک کردم و در هیچ کدوم از ایجاد عفونت بعد از این سکس حرف زده نشده و کاملا هم این سکس رو تایید می کنن . من نمی فهمم چرا هر کسی حرفی بزنه براش منبع هم بیاره یک عده آدم میخوان با عقل ناقصشون بگن نه ، عزیزم نظر شما مخالفه ، دلیلت چیه ؟ دلیلت اینه خون خود فرد رو برای بدنت منشاء عفونت می دونی ؟ دوستان ببنید اگر شما آدم بد دلی هستید و پریود رو یک کثیفی می دونید مثل علمای اسلام که زنان رو در دوران پریود اصلا نجس فرض می کنن که اون مشکل از مغز شماست نه از بدن اون زن . زنان در دوران پریود چیز بد بویی ازشون خارج نمی شه که یکی از دوستان از بوی وحشتناکش گفته ، اون خانم که شما دیدید شاید از عفونت و مشکل دیگه ای رنج می برده که در طول پریود مقداری از اون عفونت خارج شده و بسیارم بد بو بوده والا چیز بد بویی در هنگام پریود یک فرد سالم ازش خارج نمی شه ، بهت توصیه می کنم اون خانم رو حتما متخصص زنان ببرید . دوستان خودتون هم از زبون دکترها صحبت نکنید . سکس بدون محافظت (منظور کاندوم هست ) در هر صورت ریسک های خودش رو داره ولی اگر محافظت شده باشه در دوران پریود باعث ایجاد عفونت نمی شه . دقیقا توی لینکای دوستان اومده ، زحمت بکشید بخونید اگر جوابی دارید با ذکر منبع ، اینکه تو هم خوشت نمیاد یا یکی بالای منبر گفته دلیل نمی شه عزیزم . این فقط دلیل همون فکری هست که اول بحثم برات توضیح دادم که متاسفانه بخش زشتی از فرهنگ ما هست که با پریود خانم ها نجس برخورد می کنیم و این یک رفتار خیلی غیر اخلاقی و زشت هست .

سپاس بابت تکمیل مطلب با توضیحات مفیدی که دادی.

0 ❤️

2017-12-25 13:58:52 +0330 +0330

جالب است واقعا که شما kamranalone10000 ( البته به جز اسکلت حشری که مودبانه و بدون کنایه توضیح دادن ) تا میفهمید که یک نفر که خدارو قبول داره و نظر داده ؛ سعی دارید تک تک کلماتش رو نسبت بدید به دین و اصول دین و ... من کجای حرفهام گفتم زن نجسه وقتی پریوده؟ خاک برسر اون عالم یا فقیهی که همچین عنواره ای از دهنش درآمده . این از این ! در وهله بعد هم شما و همچنین اسکلت حشری رو ارجا میدم به این مطلبی که قبلا هم نوشتم شاید با چشم و گوش باز و بدون قضاوت اینکه صاحبش مسلمانه یا نیست لائیکه یا خیر بخونید :

**شما وقتی داری کیر مبارک رو میتپونی در کوسی که داره ازش خون خارج میشه ، خونی که باید خارج بشه و دفع بشه!! ،

کیرت در این حین درست مثل بیل لایروبی عمل میکنه که کلی از اون ترشحات و خونی که باید از واژن بیرون بریزه و دیگه هم برنگرده ! رو همراه با حرکات رفت و برگشت خودش به واژن ؛ به کوس دختر بیچاره و به سمت رحمش برمیگردونه ؛ همینطورنم که حتما میدونی انتهای واژن سرویکس هست و محیط سرویکس همیشه باید استریل بمونه وقتی یه عالم ترشح و خون و خون آبه به سمتش سرازیر میشه احتمال عفونت و التهاب دهانه ی رحم 10 برابر افزایش پیدا میکنه

اینارو هر کسی میدونه فقط کافیه یکم قوه ی تصورش رو بدور از مسائل جنسی به کار بندازه . شما فقط کیر خودتو میبینی که داره تو کس خونی و گرم و نرم تلمبه میزنه و پیش خودت نیگی آخ چه لذتی اما دیگه داخل کس رو که نمیبینی اگه میدیدی میفهمیدی که چه میکروب بازاری اون تو راه میوفته .

در حالت عادیش تمام دکترا و پزشکا از رعایت بهداشت توی دوران پریودی صحبت میکنن و در مورد همین مساله هزار و ششصدتا مقاله نوشتن که نوارای بهداشتی و تامپون ها روزی 3 یا چهار بار باید حتما عوض شه ؛ با صابون مخصوص محیط رو شستشو بدید شورت فلان بپوشید ؛ استخر و داخل وان آب نرید و و و اینا برای چیه آقای عقل کل؟

بهتره شما یذره مخ مبارک رو به کار بیندازید برادر گلم قبل از اینکه سخت جبهه بگیرید

من بهت قول میدم 4 بار با شریکت تو پربودیش سکس کنی دفعه ی پنجم حتما عفونت میگیره و دختر بدبخت میمونه و دوا و دکتر

ایضا فراموش کردم که باید اینو حتما درج کنم که اگر خودت هم کاندوم نداشته باشی علاوه بر دختره خودت هم عفونت میگیری و تو میمونی و کیری که 24 ساعته میخاره و هر چقدرم زمان میگذره اوضاعش بدتر میشه دختر بدبخت که با کاندوم و بی کاندوم سلامتیش در خطره پس به خانومهای عزیز توصیه میکنم اگه مردی تو پریودی با استدلال اینکه سکس تو پریود ضرر نداره ،خواست بهتون فرو کنه ، قبل از اینکه جملش تموم شه با یه خیار سالادی از خجالت ماتحتش در بیاین

حرفمو قبول نداری؟

بفرما برو عملی امتحان کن و حتما حتما هم بعد از دفعه ی چهارم بیا نتیجشو اینجا بنویس

دیگه عرضی ندارم**

0 ❤️

2017-12-25 14:16:30 +0330 +0330

جالب است واقعا که شما kamranalone10000 ( البته به جز اسکلت حشری که مودبانه و بدون کنایه توضیح دادن ) تا میفهمید که یک نفر که خدارو قبول داره و نظر داده ؛ سعی دارید تک تک کلماتش رو نسبت بدید به دین و اصول دین و ... من کجای حرفهام گفتم زن نجسه وقتی پریوده؟ خاک برسر اون عالم یا فقیهی که همچین عنواره ای از دهنش درآمده . این از این ! در وهله بعد هم شما و همچنین اسکلت حشری رو ارجا میدم به این مطلبی که قبلا هم نوشتم شاید با چشم و گوش باز و بدون قضاوت اینکه صاحبش مسلمانه یا نیست لائیکه یا خیر بخونید :

**شما وقتی داری کیر مبارک رو میتپونی در کوسی که داره ازش خون خارج میشه ، خونی که باید خارج بشه و دفع بشه!! ،

ایضا فراموش کردم که باید اینو حتما درج کنم که اگر خودت هم کاندوم نداشته باشی علاوه بر دختره خودت هم عفونت میگیری و تو میمونی و کیری که 24 ساعته میخاره و هر چقدرم زمان میگذره اوضاعش بدتر میشه دختر بدبخت که با کاندوم و بی کاندوم سلامتیش در خطره پس به خانومهای عزیز توصیه میکنم اگه مردی تو پریودی با استدلال اینکه سکس تو پریود ضرر نداره ،خواست بهتون فرو کنه ، قبل از اینکه جملش تموم شه با یه خیار سالادی از خجالت ماتحتش در بیاین

حرفمو قبول نداری؟

دیگه عرضی ندارم**

توضیحات شما با کمال احترام مثل ماجرای تصور آقایون از قرار داشتن زمین در مرکز جهان و مسطح بودن هست . شما دارید در باره موضوع علمی صحبت می کنید که نیاز به پشتوانه پزشکی داره . نیاز به بررسی و تحقیق داره . از شما منبع خواستیم می گید به غیر از فلانی شما بی ادبید ! عزیزم ، برو برای من یک منبع بیار اگر داری ! آخه تا کی قراره این مملکت فقط با افکار سیمان گرفته شما اداره بشه ؟ ما از کجا فهمیدیم شما افکار دینی داری ؟ از جایی که داری با موضوع دینی برخورد می کنی ! از جایی که بدون هیچ اثبات علمی فکر کردی بحث کلامی هست می خوای برای من صغری کبری بچینی ! عزیزم از خواب بیدار شو . در مورد علوم تجربی حرف می زنی . آزمایشگاه ، تحقیقات ، پژوهش ، پروژه دانشگاهی چند ساله یا حداقل یک سایت معتبر که حرف شما رو تایید کنه . نه بنده با شما پدر کشتگی دارم و نه اینقدر بیکارم که مثل شما برای افکار صرفا نقل شده برام بخوام لج بازی کنم و اسمش رو بزارم استدلال ! استدلال مبتنی بر نظر شما در مورد 4 بار با شریکت سکس کنی بهت قول می دم ؟ این شد استدلال ؟ این استدلال هست که با کاندوم و بی کاندوم رو شما یکی میدونید ؟ این استدلال هست که شما دنبال خیار سالادی هستی که از ما تحتش در بیاریم ؟ اینا ادب هست ؟ اینا علم هست ؟ اینا فرضیات درستی برای بررسی یک موضوع در مورد بدن انسانه ؟ از دید شما کیری که با کاندوم 24 ساعت می خاره بعد از سکس از کجا اومده ؟ با کدوم منبع همچین حرف مسخره ای قابل اثبات هست ؟ ما توی جامعه هستیم که بتونیم در قبال چیزی هایی که یاد می گیریم اثر مثبتی هم داشته باشیم . قرار نیست بیایم اینجا روی افکار بدون هیچ پشتوانه خودمون فقط لجبازانه اسرار کنیم که یک وقت به گوشه قبامون بر نخوره .

2 ❤️

2017-12-25 14:40:42 +0330 +0330

حرفمو قبول نداری؟

دیگه عرضی ندارم**

بعله این توضیحاتی که زحمت کشیدید دو بار فرسادید رو همون بار نخست خوندم ولی ضمن احترام عرض شود که اینا چیزی نی جز اظهار نظر شخصی(البته نظر با تشر!) اونم صرفن از روی پیش‌بینی‌های فرضی بدون هیچ پشتوانه‌ی پزشکی و ریفرنس‌دهی که واضحه ارزش علمی ندارد.

نمیشه صرفن چون شما قول میدی فلان چیز اونجوری میشه مام رو هوا بپذیریم بگیم چشم. اثبات نهاییتونم این باشه که «قبول نداری؟ خودت برو امتحان کن!» این حرفت مث حکایت ملانصرالدینه که عصاشو زد زمین گف: «اینجا مرکز زمینه.» پرسیدن: «از کجا میدونی؟» گف: «خب خودتون برید متر کنید!»

0 ❤️

2017-12-25 15:08:21 +0330 +0330

اتفاقا یکی از محکمترین استدلالها میتونه تجربه ی شخصی باشه به هرحال از من گفتن بود ، حرفهای بنده دور از عقل و علم هم نبود همچین که شما میگید الکی از خودت یه چیزی گفتی یذره بهش فکر کنید متوجه میشوید

این دقیقا حرفهای من نیست اما پر بیراه هم نمیگه

http://namnak.com/نزدیکی-در-قاعدگی.p20262#

0 ❤️

2017-12-25 15:23:15 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD اتفاقا یکی از محکمترین استدلالها میتونه تجربه ی شخصی باشه به هرحال از من گفتن بود ، حرفهای بنده دور از عقل و علم هم نبود همچین که شما میگید الکی از خودت یه چیزی گفتی یذره بهش فکر کنید متوجه میشوید

دقیقا همین لینکی که دادید خیلی خوبه . جز بحث خون آلوده که کاملا قابل قبول هست هیچ دلیل منفی دیگه ای نتونسته بیاره برای بر قرار نکردن این رابطه . عکس نظر شما حتی از خوبیشم گفته . بماند که ته مایه و ادبیات دینی سایت خودش نشون می ده که نویسنده داره با دید دینی هم نگاه ماجرا می کنه که البته تلاش در انکارش هم داره ولی به این جملات هم دقت کنید :** همانگونه که در دینمان این امر نهی شده است در مورد سلامتی تان هم این امر نهی شده و مضرات ان برای سلامتتان تایید شده است بررسی ها حاکی از افزایش همزمانی رابطه جنسی حین قاعدگی با افزایش میزان زمان و شدت خونریزی رحمی در زنان است ** . ** نبود دانش و مهارتهای جنسی کافی برای ارضاء زوج بدون دخول ممکن است یکی از عوامل مهم بروز تنش های جنسی در یک رابطه عاطفی- جنسی نه چندان مستحکم در یک زوج و نتایج مربوط به آن (چون روابط جنسی غیررسمی با جفت دیگر) شود.** در هر صورت منبعی که معرفی کردی خیلی از صحبت های مارو تایید می کنه از جمله : **برخلاف تصور احتمالی شما زوج های زیادی هنوز مایل هستند حتی حین قاعدگی (بطرز محدودی) به رابطه جنسی دهانی ادامه دهند. صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماریزا که قبلا به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصی ندارد که آنها را از این کار منع کرد. ** . امیدوارم منبع خودت رو قبول داشته باشی که حتی توش داره از سکس دهانی هنگام قاعدگی می گه .

2 ❤️

2017-12-25 15:27:02 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD اتفاقا یکی از محکمترین استدلالها میتونه تجربه ی شخصی باشه به هرحال از من گفتن بود ، حرفهای بنده دور از عقل و علم هم نبود همچین که شما میگید الکی از خودت یه چیزی گفتی یذره بهش فکر کنید متوجه میشوید

دقیقا همین لینکی که دادید خیلی خوبه . جز بحث خون آلوده که کاملا قابل قبول هست هیچ دلیل منفی دیگه ای نتونسته بیاره برای بر قرار نکردن این رابطه . عکس نظر شما حتی از خوبیشم گفته . بماند که ته مایه و ادبیات دینی سایت خودش نشون می ده که نویسنده داره با دید دینی هم نگاه ماجرا می کنه که البته تلاش در انکارش هم داره ولی به این جملات هم دقت کنید :** همانگونه که در دینمان این امر نهی شده است در مورد سلامتی تان هم این امر نهی شده و مضرات ان برای سلامتتان تایید شده است بررسی ها حاکی از افزایش همزمانی رابطه جنسی حین قاعدگی با افزایش میزان زمان و شدت خونریزی رحمی در زنان است ** . ** نبود دانش و مهارتهای جنسی کافی برای ارضاء زوج بدون دخول ممکن است یکی از عوامل مهم بروز تنش های جنسی در یک رابطه عاطفی- جنسی نه چندان مستحکم در یک زوج و نتایج مربوط به آن (چون روابط جنسی غیررسمی با جفت دیگر) شود.** در هر صورت منبعی که معرفی کردی خیلی از صحبت های مارو تایید می کنه از جمله : **برخلاف تصور احتمالی شما زوج های زیادی هنوز مایل هستند حتی حین قاعدگی (بطرز محدودی) به رابطه جنسی دهانی ادامه دهند. صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماریزا که قبلا به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصی ندارد که آنها را از این کار منع کرد. ** . امیدوارم منبع خودت رو قبول داشته باشی که حتی توش داره از سکس دهانی هنگام قاعدگی می گه .

عزیز شما چرا همه چیز رو با یه عینک دیگه میبینید یا شایدم خودت رو به آنراه میزنی! ؛ آمیزش دهانی یعنی اورال سکس نه دخول ! موقع پریود اوکی اورال سکس کن ، مشکلی نیست عیبی نداره اما من نمیبینم هیچ جا گفته شده باشه که دخول به کس خونی بیضرره ! چه برای زن چه برای مرد

0 ❤️

2017-12-25 15:27:35 +0330 +0330

بزرگوار رفتی همین الان راجب عوارض سرچ زدی فورن اینو پیدا کردی حال ببین مطلب چجوری هم آغاز شده:

سوال:آیا نزدیکی کردن زوجین در دوران قاعدگی مضر است؟

پاسخ: همانگونه که در دینمان این امر نهی شده است در مورد سلامتی‌تان هم این امر نهی شده و مضرات ان برای سلامتتان تایید شده است…

گرچه پیشناهادم به شخصه اینه که هر جا بحث «علمی» بود و در همون وهله نخست به «دین» استناد شد بهتره بشاشی توش وختتم الکی با خوندن بقیه‌ش هدر ندی ولی بهرحال این مطلبو مورد بررسی قرار دادم عوارضی که گوشزد شده چندان تفاوتی با هشدارای ذکر شده در مطلب خودم نداش (بخصوص راجب عفونت).

ضمن این که این دو مورد شایان توجه است:

سوال:آیا رابطه جنسی دهانی حین قاعدگی امکان پذیر است؟

پاسخ: برخلاف تصور احتمالی شما زوج های زیادی هنوز مایل هستند حتی حین قاعدگی (بطرز محدودی) به رابطه جنسی دهانی ادامه دهند. صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماری‌زا که قبلا به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصی ندارد که آنها را از این کار منع کرد.

سوال:آیا در زمان قاعدگی نیاز به استفاده از مواد ضدبارداری وجود دارد؟

پاسخ: با توجه به اینکه احتمال بارداری در زمان قاعدگی نزدیک به صفر است زوج ها میتوانند بدون نگرانی از بابت بارداری ناخواسته اقدام به رابطه جنسی کنند و از این لحاظ نیازی به ضدبارداری مناسب نیست.

فارق از این‌که مورد اول گام رو فراتر گذاشته و حتا تماس دهانی رو هم بلاایراد دونسه! این پاسخها بیشتر بر عدم نگرانی دلالت داره تا تا منع این رابطه.

0 ❤️

2017-12-25 15:30:35 +0330 +0330

دقیقا همین لینکی که دادید خیلی خوبه . جز بحث خون آلوده که کاملا قابل قبول هست هیچ دلیل منفی دیگه ای نتونسته بیاره برای بر قرار نکردن این رابطه . عکس نظر شما حتی از خوبیشم گفته . بماند که ته مایه و ادبیات دینی سایت خودش نشون می ده که نویسنده داره با دید دینی هم نگاه ماجرا می کنه که البته تلاش در انکارش هم داره ولی به این جملات هم دقت کنید : همانگونه که در دینمان این امر نهی شده است در مورد سلامتی تان هم این امر نهی شده و مضرات ان برای سلامتتان تایید شده است بررسی ها حاکی از افزایش همزمانی رابطه جنسی حین قاعدگی با افزایش میزان زمان و شدت خونریزی رحمی در زنان است . نبود دانش و مهارتهای جنسی کافی برای ارضاء زوج بدون دخول ممکن است یکی از عوامل مهم بروز تنش های جنسی در یک رابطه عاطفی- جنسی نه چندان مستحکم در یک زوج و نتایج مربوط به آن (چون روابط جنسی غیررسمی با جفت دیگر) شود. در هر صورت منبعی که معرفی کردی خیلی از صحبت های مارو تایید می کنه از جمله : برخلاف تصور احتمالی شما زوج های زیادی هنوز مایل هستند حتی حین قاعدگی (بطرز محدودی) به رابطه جنسی دهانی ادامه دهند. صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماریزا که قبلا به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصی ندارد که آنها را از این کار منع کرد. . امیدوارم منبع خودت رو قبول داشته باشی که حتی توش داره از سکس دهانی هنگام قاعدگی می گه .

عزیز شما چرا همه چیز رو با یه عینک دیگه میبینید یا شایدم خودت رو به آنراه میزنی! ؛ آمیزش دهانی یعنی اورال سکس نه دخول ! موقع پریود اوکی اورال سکس کن ، مشکلی نیست عیبی نداره اما من نمیبینم هیچ جا گفته شده باشه که دخول به کس خونی بیضرره ! چه برای زن چه برای مرد

ینی میخوای بگی «اورال سکس» رو فقط برای مرد (ساک زدن) معنی میکنی؟

0 ❤️

2017-12-25 15:32:29 +0330 +0330

الان شما اینو متوجه نمی شید :
در یک مطالعه دیگر بر روی 498 زن نازا آندومتریوز با احتمال داشتن رابطه جنسی حین قاعدگی رابطه مستقیم داشت. نظر بر این است که هیجانات جنسی و ارگاسم بعنوان یک فعالیت حرکتی میتواند به کاهش دردهای رحمی حین قاعدگی نیز کمک کند و به اصطلاح اثر سودمندی داشته باشد.
این الان اورال هست ؟ آقای محترم بنده عینکی ندارم ، شما هستی که فقط می خوای زور بزنی غلط ته مغزت رو به خورد دیگران بدی . این الان توی متنی که لینک دادی هست .

0 ❤️

2017-12-25 15:45:52 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

دقیقا همین لینکی که دادید خیلی خوبه . جز بحث خون آلوده که کاملا قابل قبول هست هیچ دلیل منفی دیگه ای نتونسته بیاره برای بر قرار نکردن این رابطه . عکس نظر شما حتی از خوبیشم گفته . بماند که ته مایه و ادبیات دینی سایت خودش نشون می ده که نویسنده داره با دید دینی هم نگاه ماجرا می کنه که البته تلاش در انکارش هم داره ولی به این جملات هم دقت کنید : همانگونه که در دینمان این امر نهی شده است در مورد سلامتی تان هم این امر نهی شده و مضرات ان برای سلامتتان تایید شده است بررسی ها حاکی از افزایش همزمانی رابطه جنسی حین قاعدگی با افزایش میزان زمان و شدت خونریزی رحمی در زنان است . نبود دانش و مهارتهای جنسی کافی برای ارضاء زوج بدون دخول ممکن است یکی از عوامل مهم بروز تنش های جنسی در یک رابطه عاطفی- جنسی نه چندان مستحکم در یک زوج و نتایج مربوط به آن (چون روابط جنسی غیررسمی با جفت دیگر) شود. در هر صورت منبعی که معرفی کردی خیلی از صحبت های مارو تایید می کنه از جمله : برخلاف تصور احتمالی شما زوج های زیادی هنوز مایل هستند حتی حین قاعدگی (بطرز محدودی) به رابطه جنسی دهانی ادامه دهند. صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماریزا که قبلا به آن اشاره شد ظاهراً علت خاصی ندارد که آنها را از این کار منع کرد. . امیدوارم منبع خودت رو قبول داشته باشی که حتی توش داره از سکس دهانی هنگام قاعدگی می گه .

خیر اورال سکس دو طرفست ولی در این متن من فکر میکنم که منظور اورال سکس آقایون باشه چون اورال سکس برای خانوم تو پریود… چی بگم! شاید نظر براینه که خانوم که پریوده آقا حشرش برنه بالا میتونن برای ارضاش به اورال رو بیارن و الا خودت تصورش کن اگر منظورش اورال خانومها باشه که من دیگه رسما حرفی ندارم کم میارم و همه چیز رو به دست تجارب شخصی بزرگوارانی میسپارم که میل دارن تجربه کنن!

در این دوران خانوم رو میشه از طریقهای دبگه ای مثل مالش ارگاسم کرد ! حالا حتما نباید دخول و … باشه .

عقلم هرگز قبول نمیکنه که سکس دخول و اورال بانوان در پریودی برای طرفین بی عوارض و خطر باشه

0 ❤️

2017-12-25 15:53:49 +0330 +0330

خیر اورال سکس دو طرفست ولی در این متن من فکر میکنم که منظور اورال سکس آقایون باشه چون اورال سکس برای خانوم تو پریود.... چی بگم! شاید نظر براینه که خانوم که پریوده آقا حشرش برنه بالا میتونن برای ارضاش به اورال رو بیارن و الا خودت تصورش کن اگر منظورش اورال خانومها باشه که من دیگه رسما حرفی ندارم کم میارم و همه چیز رو به دست تجارب شخصی بزرگوارانی میسپارم که میل دارن تجربه کنن!

در این دوران خانوم رو میشه از طریقهای دبگه ای مثل مالش ارگاسم کرد ! حالا حتما نباید دخول و ... باشه .

عقلم هرگز قبول نمیکنه که سکس دخول و اورال بانوان در پریودی برای طرفین بی عوارض و خطر باشه

کافیه توی متن به عباراتی مث «برخلاف تصور احتمالی» ... «حتی حین قاعدگی» ... «(بطرز محدودی)» ... «صرفنظر از مسائل بهداشتی در مورد احتمال انتقال عوامل بیماری‌زا» بیشتر دقت کنی!

توجه شود که ساک زدنِ زن برای مرد در مواقع پریودش، آنچنان غیرمعقول و آنرمال نیس که اینچنین براش مقدمه‌چینی شود.

0 ❤️

2017-12-25 16:09:38 +0330 +0330

حذف (جهت راعایت حال کاربران ?)

0 ❤️

2017-12-25 16:14:57 +0330 +0330

کساقط اشغال لجن چی بود این یهو نشون دادی حالم به هم خورد ? ? ? ? ? ? ? ?

1 ❤️

2017-12-25 16:47:54 +0330 +0330

میگفتی میخوای تلافی کنی من از همون اول دستتو میبوسیدم اشتهام نابود شد ?

1 ❤️

2017-12-25 16:49:21 +0330 +0330

بابا اون چند روزی که طرف پریوده خو تحمل کنید

آخه ادم چقدر حشری (dash)

0 ❤️

2017-12-25 20:38:16 +0330 +0330

میگفتی میخوای تلافی کنی من از همون اول دستتو میبوسیدم اشتهام نابود شد ?

نه وژدانن همینجوری محض اطلا گذاشتمش!

همچنین میتوانید بنگرید به تاپیک کس‌های پریود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «