شباهت کاربرا به یک میوه یا سبزی

1397/09/20

باسلام به همگی شهوانیون عزیز
یه سوال مسخره ای به ذهن ملجوقم رسیده دوباره (dash)
اگربخواهین هر کدوم از کاربرای سایتو به یک میوه یا سبزی تشبیه کنین
به چه میوای تشبیه میکنین

فقط جنبه طنز داره (wanking)

4881 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-13 21:37:15 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender :/ یکی این کصخولو از برق رکشه واسه خودش نوشابه باز میکنه و با خودش حرف میزنه و نقل خودشو میزنه ... پسری که دوتا اکانت بسازه با خودش حرف بزنه اگه کونی نیس پس چیه؟ :/

کسکش توهم فانتزی زدی خخخخ دهنت گایدس

0 ❤️

2018-12-13 21:38:49 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: سفیدبرفی74
نقل از: offender_crazy
نقل از: Nimnima1990
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: offender_crazy هرکی شبیه موز بیاد بره تو زنم. واسه امشب مشتری مبخام

بیخیال داداش این چیه زدی،تایپیکو خراب نکن جان مادرت

خودشو شوهر من جا زده اوسکول

لیدی جان لطفا ادامه نده بخاطره احترام به همه بچهها،مرسی

اینو گفتم که بفهمین ایشون شوهر من نیست فقط یه جقیه

میدونم از تاریخ عضویتش معلومه

جناب عالی زمانیکه نمیدونستی شهوانی چیه.من این پردیس عنو میگاییدم تو سایت.کیرم تو تاریخ عضویت

یادم نمیاد گاییده باشمت اون موقع ک ما تو سایت بودیم جنابالی بذر موز بودی ادا قدیمیارو در نیار

میشه دگ ادامه ندین لطفا :(

چشم ولی مدیونین به بهونه عکس من اومد مختونو بزنه بهش چراغ سبز بدین :( این عکس بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد

به شخصه اگه بخواد با این عکس مخ منو بزنه مقاومت نمیکنم… به چشم برادری اوووووووووووووووووف!

🙄 دهنت سلویص

نه مث اینکه خوشتم میاد!

? کیه ک از تعریف بدش بیاد

بیشتر تجاوز بود تا تعریف…

لیدی جان شمام به فولیکول مبارکت نباشه که پست حاوی چه محتواییه. هر کس شعریو از دم لایک کن!

🙄 🙄 تعریف بوداااا

تجاوزه

0 ❤️

2018-12-13 21:41:38 +0330 +0330

کاربران عزیز این دوتا کاربر خیلی بی ناموسن حواستون باشه.به هیچ وجه مسایل خصوصی تون رو با اینا در میون نذارید که بعدها سو استفاده نکنن ازتون.
زن و شوهری که تو سایت آشنا بشن ازدواج کنن چین واقعا
دارم براتون لاشیا یک دهنی ازتون بگام حالا صبر کنید ببینید 🙄

1 ❤️

2018-12-13 21:42:05 +0330 +0330
نقل از: Dark88
نقل از: Crazy_offender :/ یکی این کصخولو از برق رکشه واسه خودش نوشابه باز میکنه و با خودش حرف میزنه و نقل خودشو میزنه ... پسری که دوتا اکانت بسازه با خودش حرف بزنه اگه کونی نیس پس چیه؟ :/

مبینی این بشر با فحش ناموس اروم میشه میبینی چطور این بشر وحشی رام شده و با همه خوب صحبت میکنه.دارو هاش تجاوز به کص زنشه

1 ❤️

2018-12-13 21:46:16 +0330 +0330

مبینی این بشر با فحش ناموس اروم میشه میبینی چطور این بشر وحشی رام شده و با هم خوب صحبت میکنه.دارو هاش تجاوز به کص زنشه

این بشر یه کصکشه که یه روزی ارزش قایل بود واسه کص ناموسش اما الان زنش را میره کص میده خیالش نیست و خودش راغبه:/
ببین به چه فلاکتی افتاده تف

1 ❤️

2018-12-13 21:49:29 +0330 +0330

مبینی این بشر با فحش ناموس اروم میشه میبینی چطور این بشر وحشی رام شده و با هم خوب صحبت میکنه.دارو هاش تجاوز به کص زنشه

این بشر یه کصکشه که یه روزی ارزش قایل بود واسه کص ناموسش اما الان زنش را میره کص میده خیالش نیست و خودش راغبه:/
ببین به چه فلاکتی افتاده تف

بر پدر این ترامپ لعنت که با تحریماش گرونی اورد تو این مملکت و باعث شد بعضیا مثه سجاد زنشونو به حراج بزارن.
میره قصابی یارو قصابه پشت دخل روناکو میکنه بعد مثه سگ نیم کیلو گوشت میندازه جلوشون.

0 ❤️

2018-12-13 21:50:50 +0330 +0330

وای تا این حد اخه 🙄

1 ❤️

2018-12-13 21:53:56 +0330 +0330
نقل از: Dark88 وای تا این حد اخه 🙄

تا این حد

0 ❤️

2018-12-13 21:54:19 +0330 +0330

ینی واقعا آدم دلش به حال اون بچه بدبختشون میسوزه
ببین روناک و قیصر کونی مونی خوب کنید کونیا
من با هرکسی که تا الان باهاتون دشمنی کرده فرق دارم و میتونم دودمانتون رو بگا بدم

دست از کثافت کاریتون تو سایت بردارید و انقد کاربرای بدبختو اغفال نکنید.این یه اخطاره از من به شما نصیحت که جدی بگیرید
تهدیدا گاهی هم میتونن تو خالی نباشن؛)

0 ❤️

2018-12-13 21:56:04 +0330 +0330
نقل از: Dark88 ینی واقعا آدم دلش به حال اون بچه بدبختشون میسوزه ببین روناک و قیصر کونی مونی خوب کنید کونیا من با هرکسی که تا الان باهاتون دشمنی کرده فرق دارم و میتونم دودمانتون رو بگا بدم

دست از کثافت کاریتون تو سایت بردارید و انقد کاربرای بدبختو اغفال نکنید.این یه اخطاره از من به شما نصیحت که جدی بگیرید
تهدیدا گاهی هم میتونن تو خالی نباشن؛)

من بودم دممو میزاشتم رو کولم میرفتم.

0 ❤️

2018-12-14 01:11:11 +0330 +0330
نقل از: میووو
نقل از: میووو

قبول ندارم نظرتو،کامبیزخان:موزه/روناک:گوجه سبز/دیفرنت من:ریحون/شبح؛پیاز/سفید برفی عزیزدل:خیار(از نوع قلمیش ;) )مرباجونم:عسل/

رایدر:لیموترش/

خیار از نوع قلمیشو خوب اومدی چاقالو ?

بوخوداچاق نیستم :( یک کاری میکنین عکسمو بزارما (dash)

بعد وحشت میکنین از دیدنم ?

دختر باید یه پره گوشت داشته باشه. خیلی لاغر خوب نیست چون هیچ جاش نمیاد تو دست آدم.

آخه ایشون صد پره گوشت دارن ? شصت کیلو الکی که نیس (dash)

خخخخ ?
البته باز هم به وزن نیست. مهم سایزه. مثلا یه بدنساز ممکنه 120 کیلو باشه ولی مانکن دیده شه چون وزن عضله ش هست و حجم عضله هم کمه ولی یکی با پنجاه کیلو به خاطر چربی هاش ممکنه عین خرس دیده بشه. قد هم مهمه…

اخه قدشم کوتاهه بخاطرهمین چاقالوبهش میگم (wanking)

منو میگی؟من 166_7این کجاش کوتاهه:(فک کنم براخانوم خوب بتشه :(

کس گفته

هی تحریکم میکنی لیدی جان اون تایپیکو بزنما ? حیف که ادمین دست منو بسته چون تازه از بلاکی خارجم کرده (wanking)

خب فردا بزن

حرفی ندارم بستگی داره که کی وحی نازل شه ضمنا باید کامبیزخان هم پیشتون باشه آ ? چون میدونی که من ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم (wanking)

تو عزیز دلی نیم‌نیمای عزیز؛ میدونم توی وحی بعدی هم اولین اسم خودمم؛ موضوع تاپیکت هر چی میخواد باشه! ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «