صندلی هرمی قسمت نهم (مصاحبه با Lilak lime) 🎗💛

1401/05/30

سلام و عرض ادب. مهمون این قسمت از صندلی هرمی خانومِ Lilak lime عزیز هستن. امیدوارم که از این مصاحبه لذت ببرید.❤

۱. بیوگرافی.
چند سالتونه؟ ۲۰ ساله شدیم رفت
متولد چه ماهی هستید؟ سلطان جنگل
حیوانِ سالی که به دنیا اومدید؟ اسب
متاهلید یا مجرد؟ مجرد
شغل و رشته ی تحصیلیتون؟
ببینیم چه رشته‌ای نصیبمان خواهد شد.
دلیل عضویتتون تو شهوانی؟
خب یکی از سرگرمی‌های بنده در دوران تینیجریم، خوندن داستان و رمان بود. داستان‌ها و رمان‌های آبکی بگیر تا داستان‌های درست و حسابی. تو هیچ‌کدوم از داستان‌هایی که خونده بودم صحنه اروتیکی نبود، تا این که دوستم یه داستان فرستاد که کلی صحنه اروتیک خفن داشت. این طور شد که با صحنه‌ اروتیک آشنا شدم و این شد دلیل بر این که بیام دنبال داستان سکسی!
دیگه یه مدت بود که خوندن داستان سکسی برام لذت بخش شده بود. شهوانی رو هم از طریق داستان‌هاش پیدا کرده بودم اما اکانت نمی‌ساختم. تا این که برای کامنت گذاشتن مجبور شدم اکانت بسازم و اولین کامنتم هم تو یکی از قسمت‌های داستان بدون مرز بود. حدود شش ماه اکانت خاموش بودم و هیچ فعالیتی جز چند تا کامنت نداشتم. بیشتر داشتم آدمای سایت و جو سایت رو می‌شناختم. بعد شش ماه تصمیم گرفتم فعالیت داشته باشم که مصادف شد با کافه لاگنیا( که متاسفانه این پروژه هم بعد یک قسمت کنکل شد) و الان هم در خدمتتون هستم جناب سیفید دندون.

۲. جمله‌های زیر، گفته‌ها و کامنت‌های خودتون تو گوشه و کناره سایته. بخونید و در مورد هر کدوم بیشتر توضیح بدید.

الف: الان‌ یه چاقو میارم، فرو میکنم تو شکم خودم، خون خودم رو میریزم، یه بلایی سر خودم میارم که تو تاریخ بنویسن.

• این جمله جواد رضویان تو سریال در حاشیه هست. یه مدت وایرال شده بود این مونولوگ، منم تحت تاثیر قرار گرفتم این جمله رو نمی‌دونم به کدوم بنده خدایی گفتم.

ب: خواب ‌دیدم فضایی ها حمله کردن. آتیش داشت میبارید رو سرم و منم فقط فرار میکردم؛ ولی هیچ راه فراری نبود. تهش فضایی‌ها گرفتنم و باهام آنال سکس کردن…

• نخندین! هنوز هم اون خواب یادمه‌؛ خیلی بد بود.
    از آسمون رو سرمون آتیش می‌بارید مثل فیلم (dont look up) و همه داشتن جزغاله می‌شدن و پا به فرار گذاشته بودن. اون وخ تو اون حالت این پلشتا گیر داده بودن که با من سکس کنن‌.
    آخرشم من رو گرفتن. حالا این که چرا اومدم اینجا گفتم، خدا داند. آزادی بیان با آدم چه کارا که نمی‌کنه!

ج: من از دیروز به این پی بردم همه کارتون‌ها، بی‌استثنا همشون جنده خونه بودن. ما بچه و نفهم بودیم نمیفهمیدم جریان چیه.

• خدا بگم این ارنی رو چیکارش نکنه. یه مدت افتاده بود رو دورِ فرستادن نود کارتونا به من!
    می‌تونم بگم نودِ اکثر شخصیت‌های کارتونی رو دیدم. حتی سر این مسئله یه تاپیک هم زدم و احتمالا زیر اون تاپیک اقرار کردم که همشون جیندا هستن.

د: تو ایران، دانشگاه بهترین مکانه!

• جررر عجب سمی گفتم؛ ولی واقعیته دیگه. الان کمتر دختری داریم که بگه من برا کسب علم و دانش دارم میرم دانشگاه. دیگه پسرا رو هم نگم!
    برای اثبات حرفم این خاطره رو براتون بازگو کنم:
    به عنوان مهمان رفته بودم دانشگاهِ یکی از دوستان. تو سطل آشغال دستشویی بیبی چِک مشاهده کردم.
    آیا این دلیل محکمی نیس که دانشگاه مکانه؟ آیا ایمان نمی‌آورید؟

ذ: ما از آرمان های عمام جدا نخواهیم شد خواهر.
از وقتی آرمان‌های عمام رو سرلوحه زندگیم قرار دادم، زندگیم یه رنگ و بوی خاصی گرفته. برکت یهو سرازیر شده به زندگیم.
توصیه می‌کنم شما هم این کار رو بکنید.

ر: امام صادق(ع) گفتن بهترین دوستان، کسانی هستند که عیب های مرا به من هدیه کنند.
یکی از ویژگی‌های کیری مدرسه دولتی اینه که معلم دینی‌هاشون چوب تو آستینت می‌کنن تا دینی رو مثل آهنگ رپ حفظ کنی!

با توجه به این دو مورد اخری، من به این نتیجه رسیدم که شما یک خانومِ مذهبی هستید. درسته؟ می‌شه بیشتر توضیح بدید؟ اصلا امامِ مورد علاقه‌تون کیه؟ مرجع تقلیدتون کیه؟ مکانِ مذهبی مورد علاقه‌تون چیه؟

• بله که مذهبی هستم. نمی‌ذارم یک نمازم قضا بشه. تنها دلیل حضورم تو شهوانی هم ارشاد دخترا و پسرای افسار گریخته اینجا هست.
    کراش شدیدی دارم رو امام خمینی.
    مرجع تقلید ندارم ولی جقلید چرا، که اونم عمو جانی هست‌.
    مکان مذهبی مورد علاقم هم کلیسای سنت باسیل مسکو هست. هر هفته یکشنبه میرم دست بوس عیسی جون.

۳. چرا مادربزرگتون هر بار که شما رو میبینه ازتون میپرسه دوست پسر گرفتی یا نه؟

• مادربزرگم یکی از پایه‌ترینا تو موارد عشق و حاله.
    منم از اونجایی که تا امروز پاستوریزه موندم و دوس پسری نداشتم به صورت جدی، خیلی مشتاقه دوست پسر بگیرم و هی هر روز بیام راجع‌به رلم باهاش حرف بزنم.
    کلا عاشق فضای مختلط کافه‌ها و دانشگاه‌ها هست و بهم فنون از راه به در کردن پسرا رو یاد می‌ده، که چطور با با دست پس بزنم و با پا پیش بکشم.
    به اندازه کافی پزش رو دادم یا ادامه بدم؟

چرا لواشک رو رل میکنی، بعد میکنی تو چایی، بعد وقتی که مثل کیرِ بعد از جق شل شد، می‌خوریش؟ (طبق گفته‌ی خودتون😁)

• ویرایش اون تاپیکم دست محمد‌ بود( دوست جون جونی شما) و این اصطلاح شل شدن کیر بعد از جق رو ایشون به جمله افزود. جا داره بگم تو روحت پسر!
    اما بله واقعیته که لواشک رو رل می‌کنم و تو چایی مثل نبات فرو می‌کنم.🙊
    حتمااا امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه، هم چایی و هم خود لواشک نرم شده.

چرا نوتلا رو با نون سنگک می‌خوری و پاستیل رو با چیپس؟

• من عاشق ترکیب خوراکی‌ها هستم و این کار خیلی حال میده بهم، هر چقدر سمی‌تر بهتر!( نوشابه با بستنی هم خیلی باحاله)

چرا هندزفری به اندازه‌ی کلیه براتون مهمه؟ اگه قرار باشه بین هندزفری و کلیه یکی رو انتخاب کنید اون چیه؟

• هندزفری جزوی از وجودمه واقعا، حساب هندزفری‌هایی که خراب کردم از دستم در رفته.
  • چون خبر دارم سوزن آمپول‌های دیالیز چقدر کلفت و خشنه و منم رگ‌های ضعیفی دارم پس کلیه‌هام رو انتخاب می‌کنم، ناچارا!

چرا از جمله‌ی “توش باشه بخندی” متنفری؟

• حقیقتا چندش نیست این جمله رضا؟ مثل این می‌مونه که ما دخترا هم به پسرا بگیم بزنم به تخمات بخندی!
    اخه کی وقتی توشه می‌خنده؟ مگه داریم قلقلک می‌دیم که خنده دار باشه. بابا سکس ابهت داره، نکنید.

چرا عاشق فیلم و با بازی‌های ترسناکی؟

• دوس دارم موقع بازی یا فیلم ترسناک به شدت استرس بگیرم و به قول شما پسرا خایه فنگ بشم؛ برام لذت خاصی داره.
    البته این که یکی همراهی کنه باهم فیلم ترسناک ببینیم هم خیلی عالیه، ولی متاسفانه هیچ دختری تا حالا پیدا نکردم کا همراهیم کنه.

۴. اهل پورن دیدن هستی؟ اگه آره چه ژانری رو بیشتر میپسندی؟

• نه که هر روز باشه، ولی پورن هم می‌بینم.
    بستگی به حس و حال اون موقع حشریتم داره.
    رمانتیک و خشن. این دو ژانر رو بیشتر دوست دارم.

نظرت در مورد سکس با محارم چیه؟

• در یک کلام “متنفرم”!

دوست داری توی طبیعت سکس کنی؟ اگه آره توی کدوم طبیعت؟ جنگل، دریا، کویر، کوهستان و غیره…!

• وی عاشق سکس در جاهای متفاوت هست. دوس دارم با نیمه گمشده‌ بزنم تو دل طبیعت برا کمپ‌اینگ بعدم پایان خوش.
    دریا ترجیح بنده است.

به نظرت ادمین شهوانی یک نفره یا بیشتر؟ اگه هر کدوم، زنه یا مَرد؟

• قبلا شاید یک نفر بود ولی الان حس می‌کنم تیمی کار می‌کنن.
    ولی ادمین اصلی حس می‌کنم یه مرده حدودا چهل ساله هست. یه چیزی تو مایه‌های پروفسور تو سریال خانه کاغذی.

۵. عاشق شدی؟ مطمئن نیستم ولی فک نکنم.

راهکارت برای پایداری تو عشق؟
به نظرم هر رابطه‌ی سالمی که تاحالا دیدم این سه تا رو داشتن: تعهد، تفاهم و هوس
دو مورد اول که تکلیفش مشخصه.
راجع‌به هوس باید بگم، رابطه‌ی بدون هوس یعنی رابطه‌ی بدون شور و اشتیاق و وجود شور و اشتیاق تو رابطه به نظرم ضروري هست.

نظرت در مورد خیانت؟
به‌نظرم جزو پست‌ترین حرکت‌های بشر هست و چیزی که انقدر تلخش کرده اینه که هیچ‌وقت از طرف دشمنت نیس…

۶. چه چیزی ناراحتت میکنه؟ از اعتمادم سو‌استفاده بشه.

چه چیزی خوشحالت میکنه؟ حس دوست‌داشته شدن و مهم بودن برا آدما(نه همه) خوشحالم می‌کنه.
نکته لیمویی: از این که کلکل کنم و طرف مقابل که خیلی ادعاش میشه رو بکوبم، لذت میده بهم!

کدوم اخلاقت بقیه رو ناراحت میکنه؟ زودجوش بودنم و حساسیت زیادم رو کسایی که دوستشون دارم، چون گاهی دیگه اذیتشون می‌کنه.

کدوم اخلاقت بقیه رو خوشحال میکنه؟ انرژی مثبت بودنم.

چه چیزی عصبانیت میکنه؟ توهین شنیدن و این که یک حرف رو بخوام هی توضیح بدم.

چه چیزی آرومت میکنن؟ حرف‌زدن، مخصوصا اگه با کسایی که دوستشون دارم باشه. خرید کردن که عشقمه و صدای پیانو.

چه چیزی باعث استرست میشه؟ دقیقه ۹۰ قبل از انجام کاری که براش مدت‌ها برنامه‌ ریزی کردم، استرس خیلی زیاد می‌گیرم.
بی‌خبری هم استرس میده بهم.

۷. نویسنده‌ی مورد علاقت تو سایت: خودت، شیوا، آقای تنها، هیچکس.
نیکان بی‌معرفت هم قلمش خوب بود.
یه نویسنده قدیمی هم می‌شناسم به اسم پریچهر، داستان‌های ایشون رو هم دوست داشتم.

کاربر مورد علاقت: ساراجون

خوش اخلاق ترین کاربر سایت: نگار۹۳

بد اخلاق ترین کاربر سایت: بداخلاق به پستم نخورده و ایشالا هم نخوره چون خودم ازش بدتر می‌شم.

خلاق ترین کاربر سایت: همه سعی دارن تو کاری که می‌کنن، چه تاپیک باشه، چه داستان و چه نظرسنجی خلاقیت به خرج بدن و این منصفانه نیست که اسم یک شخص رو ببرم.

جذاب ترین کاربرِ سایت یه آقا یه خانوم:
خانوم: خودم
آقا: خودت( ۴۵۰ هزار تومن رو به آرومی بزن به کارتم)

شوخ طبع ترین کاربر سایت: سعید زاهد

جدی ترین کاربر سایت: ادمین

بهترین دوست‌هات تو سایت: واقعا زیاده ولی چند مورد که زیاد در ارتباط هستم باهاشون رو میگم: خودت، محمد، سارا، نگار، سهیل، علیرضا، نازنین
(یه نیکان ‌بی‌معرفت هم بود که سگ‌های شمال خوردنش از دستش راحت شدیم)

حشری ترین کاربر سایت: شیوا

۸. کاربر های زیر رو تو چند کلمه توصیف کن.

.Nazanin.:
تازه شناختمش و شده دوست عزیز من، دختر باادب و خوش اخلاق، مثل خودم یهو برقش بگیره عصبی میشه، هم‌سنگر من در باب درس و کنکور بگایی، از اونایی که برا دوستاش سنگ تموم می‌ذاره.

Hichkas:
خون‌گرم و خوش صحبت، یک مقدار اعتماد به ‌نفس بالا، یه کورد غیرتی، اهل رفاقت، یکمم بد شانسه این پسرک، عاشق داستان‌های دارک، عاشق اینه که خیلی سنگ دیده بشه ولی دل مهربونی داره.

Sarajoon:
مهربونه، حساسه و زود ناراحت میشه ولی چیزی تو دلش نیس، هوای کسایی که دوسش داره رو داره به شدت، با من همیشه مثل یک خواهر بزرگ‌تر رفتار کرد

Mamali_refresh:
مکالمات کارآگاهی، پایه غیبت، ویراستار گشادی که گنگشم بالاس و با اتر کار می‌کنه، یه دوست عاقل که در حسرت نود پسرا هست
(خودش میگه جذابِ مغرورم ولی مغرورِ جذابی بیش نیس)

Negar93:
اخطار این شخص حاوی فرکانس‌های مثبت زیادی می‌باشد.
مهربون و خوش برخود، یه مشاور خوب و عاقل، کیوت و شیطون.

آقای تنها:
طهماسب بودنش رو کشف کردم، استاد صبور، دوست بامعرفت، شوخ‌طبع و خوش اخلاق و پایه

لاکغلطگیر:
خان دائی معروفه به احسنت‌هاش، آروم و بی‌سر و صدا، شیطنت بسیار زیاد پنهانی، منطقی
(عمر من رو خورده از بس گیر میده به نوشتنم)

ShivaBanoo:
منبع حشر، پایه و اهل بگو بخند، تو کار گروهی هم اصن شوخی نداره با کسی چون نوشتن براش مهمه.

ادمین:
جدی و قانون‌مند، شایعه‌های زیادی هست که ادمین بداخلاقه، ولی اصن نیس و با وی همواره مهربان برخورد کرده.

من:
با وجود درون‌گرا بودنت برون‌گراترینی با من و دوستات، عاشق نوشتن و خلاق، بامعرفت و خاکی، به شدت مهربون و احساسی، عاشق فوتبال، روباهی شیطون پرومکس.

ادامه در کامنت اول…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-21 19:34:59 +0430 +0430

۹. سوال های کوتاه زیر رو فقط تو یک کلمه جواب بدید!

درونگرایی یا برونگرا؟ بیشتر برون‌گرا هستم.
بهترین ویژگی شخصیتیتون؟ روراست هستم( دوستام گویند مهربون بودنم)
بدترین ویژگی شخصیتیتون؟ اکثرا آدما رو جدی می‌گیرم که باعث شده ضربه بخورم. نباید به همه بهای زیادی داد.
شوخ طبعی یا جدی؟ محیط بیرون قطعا جدی، مگر این که جمع دوستام و خانواده باشه که شوخ طبع می‌شم.
مغروری؟ نسبتا بله.
احساسی هستی یا منطقی؟ فک کنم زور منطقم به احساسم بچربه.
به خدا اعتقاد داری؟ بله.
به بهشت و جهنم اعتقاد داری؟ نه.
مهم ترین شخص زندگیت؟ اشخاص بهتره بگم، خانواده.
خودخواهی؟ نه.
علم یا ثروت؟ پرسیدن نداره واقعا، ثروت.
عشق چه رنگیه؟ سفید. البته می‌خواستم بگم رنگ چشمای یار ولی گفتم مخاطبا کهیر نزنن یه وخ.
اگه میتونستی هرجا بری، کجا میرفتی؟ کتابخونه واتیکان. گویا کلی کتیبه‌های قدیمی هست که بعضی حقایق مهم رو از مردم دنیا مخفی کردن. ( برداریم بیاریم ترجمه کنیم ببینیم پلشتا چی قایم کردن از ما)
نامیرا بودن رو دوست داری؟ نه.
الگوت تو زندگی؟ پدرم.
سلبریتی مورد علاقت؟ فرد خاصی بولد نیست برام.
آیا میشه بدون دروغ گفتن زندگی معمولی داشت؟ It depends on!
اگه طرف مقابل همواره پتانسیل شنیدن حقیقت رو داشته باشه، بله. در غیر این صورت خیر.
اراده ی آزاد واقعیته یا فقط یه توهمه؟ اراده چیزی نیست که بتونیم منکرش باشیم پس توهم نیس اما همیشه هم آزاد نیس!
آیا بشریت به سمت درستی میره یا غلط؟ تفکر من این هست که هر بار بشریت زده به جاده خاکی، یک سری انسان‌های خوب بودن که باهم متحد شدن تا اسم بشریت زیر سوال نره. هر بار هم بشریت به سمت و سوی خوبی رفته، یک سری انسان‌های منفعت طلب هم بودن که خواستن به راه چپ کج کنن.
بنابرین نمیشه جواب قطعی داد.
مردم شما رو با چه صفتی میشناسن؟ خوش‌قلب/ مؤدب
رنگِ مورد علاقت؟ اسم کاربریم گویای همه چیز است.
غذای مورد علاقت؟ می‌تونم با گارفیلد در باب لازانیا رقابت کنم.
عطر مورد علاقت؟ لانکوم، ایفوریا هم خوبه.
خواننده‌ی مورد علاقت؟ تو ایرانیا قطعا شادمهر.
آهنگ مورد علاقت؟ آخرین آهنگي که قفلی زدم روش 209 هست.
فیلم مورد علاقت؟ کلی فیلم دیدم که واقعا دوستشون دارم اما “منِ پیش از تو” خیلی برام‌ خاص و گوگولیه.
بازیگر مورد علاقت؟ املیا کلارک خیلی گوگولیه. (هانده ارچل، نِسلیهان آتاگل رو شبیه خودم می‌بینم، پس اونارو هم دوست دارم)
رنگ لباسِ زیر مورد علاقت؟ مشکی واقعا هاته برام.
دوست داری مهاجرت کنی؟ اگه آره به کدوم کشور؟ البته! بسته به شغل آیندم هر کشوری که بها بده به خدمت کردنم. آلمان شاید گزینه بهتری باشه.

۱۰. اگه قرار باشه با یه مَرد از اعضای سایت سکس کنی، اون کیه؟
خودت، بیا بریم اون ور کارت دارم با این سوالت!😂

اگه قرار باشه با یه زن از اعضای سایت لز کنی، اون کیه؟
یه زن خوشگل و سکسی و شیطون بیاد پی‌وی.
ساراجون، نگار۹۳، negarmmm هم خوب تیکه‌هایی هستن( لبخند خبیث)

۱۱. اگه می‌تونستی که با یک فرد مهم تاریخ شام بخوری چه کسی رو انتخاب می کردی؟

• می‌خواستم یکی از سیاست‌مدار‌های معروف رو انتخاب کنم، ولی خب باید یکی باشه که بتونم تحملش کنم و حرف مشترک باهاش داشته باشم.
    “گابریل کوکو شنل” رو انتخاب می‌کنم‌. حرف زدن راجع‌به دنیای طراحی لباس و فشن و ساخت ادکلن برام می‌تونه هیجان انگیز باشه.

اگه قرار باشه یک هفته به جای یک فردِ معروف زندگی کنی، دوست داری اون یه نفر کی باشه؟

• کیت میدلتون. می‌خوام ببینم زندگی خانواده‌ی سلطنتی انگلیس به چه شیوه‌ای هست.

اگه یه مداد و پاک کن داشتی چی رو به دنیا اضافه و چی رو کم میکردی؟

• دولت‌مردان “با عدل” و “انسان” رو به دنیا اضافه می‌کردم تا کمتر حق مردم زبون بسته رو بخورن.
    “تجاوز و اسیدپاشی” رو هم پاک می‌کردم.

نابودی دنیا تو کدوم حالت رو ترجیح میدی؟ (توسط جنگ، شیوع ویروس زامبی، حمله‌ی فضایی‌ها یا یک پدیده‌ی طبیعی مثل سونامی.)

• جنگ یعنی درد خیلی زیاد پس اون رو ترجیح نمی‌دم قطعا.
    این که زامبی بشم و بیوفتم به جون خانواده‌ام و یا برعکس، خیلی وحشتناکه.
    آدم فضایی‌هم یه بار تو خوابم دیدم برا هفت پشتم بسه، چون اون پلشتا میان می‌کنن بعد می‌کشن.
    پدیده طبیعی حداقل قابل تحمل تره.

۱۲. اولین بوسه‌ت رو یادته؟ چند سالت بود؟ کجا بود؟ با کی بود؟ چجوری بود؟

• اگه بقیه دهه هشتادی‌ها طردم نکنن، باید بگم که تاحالا بوسه عاشقانه لب تو لب، فیس تو فیس نداشتم.
    جا داره مجددا نیمه‌گمشده‌ام رو مورد لطف و عنایت قرار بدم، که معلوم نیس کجاس!

۱۳. بزرگ‌ترین موفقیت، بزرگ‌ترین شکست، بزرگ‌ترین هدف و بزرگ‌ترین ترس زندگی‌ت؟!

• بزرگ‌ترین موفقیت: این که تو این ۲۰ سال عمرم طوری زندگی کردم که وجدانم ناآروم نباشه.
  • بزرگ‌ترین شکست: ناکافی بودن تلاشم برای رسیدن به رشته مورد‌نظر.
  • بزرگ‌ترین هدف: از لحاظ مالی به صورت کامل مستقل بشم.
  • بزرگ‌ترین ترس: ترس از دست دادن یکی از اعضای خانواده‌ام.

۱۴. اولین خود ارضاییت تو چند سالگی بود؟

• دقیق یادم نیست ولی فک کنم ۱۴ یا ۱۵ سالگیم بود. حجم عذاب وجدانی که اون موقع داشتم رو نگم براتون.
    اما الان حدود دو سه سالی هست که عذاب وجدان دُمش رو گذاشته رو کولش و با خیال آسوده و با لذت کارم رو انجام میدم. این بده!

چجوری بود؟

• همون طور که قبلا گفتم با داستان‌های سکسی آشنایی پیدا کردم و علاوه بر اون به طور ناخواسته فیلم سکسی دیدم، البته فیلم کامل هم نبود تیزرش بود.

عجیب ترین خود ارضاییت؟

• خیلی وانیلی هستم، عجیب ترین همون دوش حمومه که دیگه انجام‌ نمی‌دم به خاطر خطر بیماری و…

نظرت در مورد خود ارضایی؟

• خودارضایی یک سبک زندگیه، پناه مجرد‌ها، مهار تمایلات درونی‌.

۱۵. بعد از خوندن هر کلمه، اولین کلمه‌ای که به ذهنت میاد، چیه؟!
زندگی: صحنه بی‌تابی ماست، می‌گذرد
پدر: پشت و پناه
خانواده: اصالت
عشق: ارزشمند
سکس: لذت
شهوانی: آزادی بیان
داستان: تخیل
مجازی: دوستای خوب
آغوش: حس امنیت
بوسه: تکرارش خسته کننده نیست
دلزده: عشق احمقه
لیمو ترش: خودم
رقص: روحیه‌بخش
برادر زاده: عروسک خوش‌بو
رمان عشق سالهای وبا: عشق نمی‌میرد
تجاوز: ترس
لز: تابو پرومکس
آشپزی: زخمی شدن
دیلدو: رقیب پسرا
کیر: عشقِ سوراخ
سیاوش: آدم دورو
استاد: رفیق‌جان🌹
پسر نوح: تفلون( خودت می‌دونی کی رو میگم)
کنکور: عذاب جوانان
مرگ: ته زندگی

۱۶. سوالات سکسی!
الف: فانتزی سکسیتون؟ ندارم!

ب: پارتنر مد نظرتون؟ نیمه‌ گمشده‌ام که معلوم نیس کدوم گوریه.

د: اولویت بندی کنید. واژینال، آنال، اورال؟ واژینال، اورال، آنال

ه: سکس رمانتیک یا خشن؟ رمانتیک که نایسه، خشن هم تا یه حدی خوبه.

ی: سکس در چه جایی رو ترجیح میدید؟ اکثرا تخت ‌خواب ولی برای تنوع دوست دارم تو بخش‌های متفاوت خونه سکس داشته باشم.

ر: نظرتون در مورد سکس؟ از لذت‌های زندگی که نصیب ما نشده.

پ: نظرتون در مورد استفاده از اسباب بازی سکسی در سکس: نمی‌پسندم چون حس می‌کنم عادت به اسباب بازی در سکس باعث میشه شخص مثل قبل از سکس عادی لذت نبره، اما نمی‌تونم منکر کنجکاویم بشم‌!

ن: پوزیشن مورد علاقتون؟ میشنری، مرد و زن به پهلو خوابیده

خ: خوردن آلت پارتنر یا خوردن آلت توسط پارتنر (هر دو نداریم): خوردن آلت توسط پارتنر

ج: فیتیش دارید؟ چه فیتیشی؟ فیتیش رگ دست و بازوی ورزشکاری( اصن اوف)

۱۷. سوالات کاربران.
اگه بخوای نظر پسری رو به خودت جلب کنی، چیکار می‌کنی؟

• کار خاصی لازم نیس، خودم جاذابم به اندازه کافی.
    حالا شاید یه نمه قِر و فِرم رو بیشتر کردم برای جلب توجه، اما نه زیاد که فک کنه میمیرم براش.

دوست‌ داری اولین بچه‌ت دختر باشه یا پسر؟ فرقی نداره هم نداریم.

• ابتدا تو روح کسی که سوال رو پرسیده.
    قبلا بیشتر به بچه پسر تمایل داشتم ولی الان که یه چیزارو فهمیدم، می‌بینم هر دوتاش هم خوبه.
    چون “فرقی نداره” غیر مجازه پس به سبک قدیمی میگم بچه پسر.

اولین نفری که بهش گفتی دوست دارم/عاشقتم، از جنس مخالفت کی بوده؟

• کی بوده یا کِی بوده؟ سوال واضح نیس.
    درضمن دوستت دارم و عاشقتم باهم فرق دارن.
    البته نمیگم چه کسی بوده ولی زمانش همین امسال بوده!

به عنوان یک‌ دختر بالغ سر یک پسر گریه کردی؟

• بله گریه کردم.

بدترین دشمنت، تو رو چه‌ طوری توصیف می‌کنه؟

• از سوال خوشم اومد حقیقتا.
    فک کنم “عوضی” چیزی میگه دیگه! یا حتی یه فحش رکیک‌تر😂

نظرت در مورد کیفیت دستمال‌کاغذی محصول کارخونه‌ی بابات چیه و چه‌طور می‌شه تهیه کرد؟

• ضخامت و کيفيت فوق‌العاده‌ای داره، مخصوص استفاده‌های شخصی هست.
    طراحی شده که بذارید کنار تخت و شبا ازش استفاده کنید.
    برای تهیه هم به خصوصی بنده مراجع ‌کنید، مخصوصا اون دوستی که این سوال رو پرسیده حتما مراجعه کنه کارش دارم.

عمه شدن چه طعمیه و با شنیدن اولین فحش مربوطه، چقدر طعمش می‌تونه عوض شه؟

• حس و حالش عالی. ذوق و غش دم به دیقه.
    با شنیدن اولین فحش هم طعمش قرار نیس فرق کنه، چون بهش یاد میدم هر کی به عمه‌اش فحش داد، ۳ تا هم اون به عمه یارو فحش بده.

۱۸. حرف آخر؟

• “به امید این که باقي شب و روز‌هامون با فکر و خیال کمتری بگذره…”
    مرسی که دعوتم کردی نیک وایلد🧡

ممنون که قبول زحمت کردی لیلاک جان، از مصاحبه باهات لذت بردم.😁❤

2022-08-21 19:46:22 +0430 +0430

باه باه♥️
باه باه♥️
مصاحبه خیلی جذاب بود. دست هر دوتون درد نکنه.
من اعتماد به نفسم بالاست؟😂 من؟ من با این همه فروتنی و تواضعی که ازم می‌باره.(فکر کنم این خودش نشانه‌ی اعتماد به نفس بالاست😂)

چاکریم دخترک، خیلی لطف داری♥️🥲
دمتون گرم باوان‌هایم🥲♥️

2022-08-21 19:56:23 +0430 +0430

چقد خوب منو شناختیا😌😌😌

2022-08-21 19:58:20 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
موفق باشی لیمو خانم

4 ❤️

2022-08-21 20:27:09 +0430 +0430

مرسی از همه دوستانی که مصاحبه رو خوندن.❤
عذرمی‌خوام اگه حرفی زدم به دوستان که ناراحت شده باشن.🙏🏻🌹
مرسی از خودت رضا، که بلاخره طلسم رو شکستی و این مصاحبه رو انجام دادیم(پیر شدیم)😂❤

• تو سوال ۱۵ که قرار بود هر کلمه رو با یک کلمه توصیف کنم.
    برای کلمه لز، تابو پرومکس نوشته شده که اشتباه تایپی هست. در واقع قرار بود فقط کلمه “تابو” نوشته بشه.( بعدا درست میشه)

لاو یو اُل لیمویی🥰

2022-08-21 20:27:16 +0430 +0430
  • خیلی خوب بود.
3 ❤️

2022-08-21 21:10:33 +0430 +0430

↩ HiichKas
مرسی سهیل دم خودت و اعتماد به نفست هم گرم😂😂❤❤

1 ❤️

2022-08-21 22:03:28 +0430 +0430

↩ Saraaajooon
خواهری منی دیه😍❤

2 ❤️

2022-08-21 22:10:43 +0430 +0430

مصاحبه‌ی زیبا و خوندنی‌ای بود 😁 👋

6 ❤️

2022-08-21 22:53:59 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
نوتلا با سنگک 😁😍

4 ❤️

2022-08-21 22:58:06 +0430 +0430

به‌به چه مصاحبه‌ی جذابی
😊🌷🌹
ممنونم لیلاک جان 🌹🌷
دست رضا جان هم مثل همیشه درد نکنه برای مصاحبه 🥰

8 ❤️

2022-08-21 23:42:35 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
اعتراض دارم !!!
سوالی که من پرسیدم توی تاپیک قبلی اینجا نیومده ؟! سانسور تا کی ؟!؟

4 ❤️

2022-08-21 23:46:16 +0430 +0430

به به ببین کی اینجاست، ای جان ببین کییی اینجاست؟😁😍😍
خیلی لذت بردم از خوندن این مصاحبه😍👌👌

وای وای از این عادت‌های خوردن بامزه داری😂😂 بعدا میام ازت می‌پرسم چیا می‌خوری😁

دخترم چرا فانتزی نداری؟! نویسنده و خلاق که هستی، توی سایت شهوانی هم فعالیت می‌کنی! یه فانتزی جور کن دیگه!!!🥲😁 البته خصوصی بگو🙈

امیدوارم نیمه‌ی گم‌شده‌ت رو به زودی پیدا کنی و با همدیگه برید کتابخونه‌ی واتیکان، بعدشم توی یکی از رستوران‌های معروف پاریس با شنل شام بخورید و در نهایت توی کاخ خودتون به خوبی و خوشی زندگی کنین😁❤️❤️❤️ یا لااقل به جای خوابای ترسناکت، اینا رو ببینی🥲🥲🥲

راستی مرسی از نظر لطفت به من عزیزمممم😍❤️❤️

5 ❤️

2022-08-21 23:49:07 +0430 +0430

یادم رفت بگم:

رضا جان مرسی از این مصاحبه‌ی دوس داشتنی😍🙏

4 ❤️

2022-08-22 00:09:12 +0430 +0430

↩ Lilak lime
🥰😌

2 ❤️

2022-08-22 07:38:17 +0430 +0430

من شیطون پنهونم؟
خب عالی بود. راستش هم طنز جوابا رو دوست داشتم، هم پختگی‌شون رو. معلومه با این سنّ کم، خوووب، خودت، اطرافیان و دنیات رو شناختی و این بلندترین گام موفّقیّته!
برای هردو آرزوی کامیابی و شادکامی دارم. ❤❤

7 ❤️

2022-08-23 01:41:03 +0430 +0430

ای متناقض ابدی،
که سادگی روحت
به پیچیدگی همه عقایدت می‌چربید …!

درود و دست مریزاد به هر دو!

2 ❤️

2022-08-23 11:18:12 +0430 +0430

↩ elham…joon
مرسی الی جان❤

1 ❤️

2022-08-23 13:29:34 +0430 +0430

↩ .Nazanin.
مرسی از تو نازنین عزیزم که وقت گذاشتی و خوندی❤🌹🥰😘

1 ❤️

2022-08-23 15:02:05 +0430 +0430

↩ Fuzzy01
مرسی فازی جان😁

1 ❤️

2022-08-23 15:28:28 +0430 +0430

↩ HiichKas
ممنون سهیل خان❤

تازه اون قسمت تورو، یه جاشو پاکید. اونجاش خدا بود😂😂😂

1 ❤️

2022-08-23 15:29:28 +0430 +0430

↩ .Nazanin.
ممنون که خوندی نازنین جان❤💙

1 ❤️

2022-08-23 20:01:16 +0430 +0430

↩ Mamali_Refresh
مرسی محمد جون😁🥰
اسمت زیاد یاد شد جیگر، اترهای من رو بده لطفا 😌

1 ❤️

2022-08-23 20:15:27 +0430 +0430

↩ آقای پتروس.
منظورتون رو نفهمیدم!🥲

1 ❤️

2022-08-23 21:06:44 +0430 +0430

↩ baharak8
مرسی از شما که خوندین🥰❤
چند ساله می‌خورد بهم؟😁

1 ❤️

2022-08-23 21:20:49 +0430 +0430

↩ Fuzzy01
مخلصیم فازی جان❤❤❤

1 ❤️

2022-08-23 21:21:26 +0430 +0430

↩ Mamali_Refresh
مخلص جناب مملی هم هستیم😁❤💙💜

0 ❤️

2022-08-23 21:40:23 +0430 +0430

↩ Reza.sd77
چی بود؟ در گوشم بگو😁😂

0 ❤️

2022-08-23 23:11:04 +0430 +0430

↩ baharak8
ممنون ازتون، خوشحالم که دوست داشتید❤🌻

1 ❤️

2022-08-23 23:11:53 +0430 +0430

↩ SweetSamira
تو هم یاد همون چیزی افتادی که من افتادم؟!😁😂

1 ❤️

2022-08-23 23:48:05 +0430 +0430

↩ Lilak lime

• قبول نیست
    این سری من اون طرف صندلی باید بشینم سوال بپرسم😁
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «