عوارض خود ارضایی دختران*

1392/06/27

سلام دوستان از اولش باید بگم این مطالب رو کپی کردم آوردم از خودم نیست
کامل کپی کردم آدرس سایتم است دیگه من چیزی نمیدونم فقط همین.که گفتم کپی کردم

ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﯾﻦ ﻣﺘﻦ ﻭﻗﺖ ﺑﺰﺍﺭ ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻥ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯼ ﺩﻟﯿﻞ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩﻧﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﯽ

ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺑﯽ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻋﻮﺍﺭﺿﯽ ﺑﺪ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﮔﯿﺮ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ،ﮐﻪ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻧﺎ ﺩﺭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﻬﻮ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎﺷﻢ ﻣﺨﺘﺺ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﯾﺎ ﭘﺴﺮﻫﺎﺳﺖ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺑﻪ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﺯﺷﺖ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻣﯿﭙﺮﺩﺍﺯﯾﻢ:
عوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱- ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺗﺪﺭﯾﺠﯽ:ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻭﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ، ﻭ ﻣﻄﻤﺌﻨﻦ ﻫﯿﭻ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﻭ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩﻥ ﻭ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﻮﺩﻧﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ، ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻋﻤﻠﯿﻪ ﮐﻪ ﻃﯽ ﻣﺪﺗﯽ ﺭﻭﯼ ﭼﻬﺮﻩ ﻭ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﭼﺸﻤﻬﺎ ﺍﺛﺮ ﻣﯿﺰﺍﺭﻩ. ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭻ ﺑﺮﺍﻗﯽ ﻭ ﺟﺬﺍﺑﯿﺘﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ! ﺣﺎﻟﺖ ﺍﻓﺴﺮﺩﺍ ﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ. ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺬﺏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﺍﻭﻧﻬﺎﺳﺖ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﯾﮕﻪ……
ﺭﻧﮓ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﮐﺪﺭ ﻣﯿﺸﻪ، ﺟﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭﯼ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺻﻮﺭﺗﻮ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ(ﺍﯾﻦ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﺗﻮ ﺩﺧﺘﻬﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ) ﺟﻮﺷﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺯﺷﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﭼﻬﺮﻩ ﻣﯿﺸﻪعوارض خود ارضایی دختران |عکس ﮐﯽ ﺍﺯ ﺟﻮﺵ ﺧﻮﺷﺶ ﻣﯿﺎﺩ؟عوارض خود ارضایی دختران |عکس  ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﮕﯿﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺪﻩ.ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻤﻮﻧﯽ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﺩﺍﺭ
۲-ﻫﯿﮑﻞ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﻣﯽ ﻧﺎ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﺑﺪ: ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﯾﮏ ﺍﻣﺮ ﻣﺸﺘﺮﮎ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎﺳﺖ، ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺷﺨﺺ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭ ﮐﻢ ﮐﻢ ﯾﮏ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﺯﺷﺖ ﻭ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﻪ، ﮐﻮﭼﮏ ﺷﺪﻥ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺭﺍﻧﻬﺎ ﻭ ﺑﺎﺳﻦ ﻭ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺑﺪ ﺷﮑﻞ ﺷﺪﻥ ﻓﺮﻡ ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﮔﻔﺖ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﮊﻧﺘﯿﮏ ﻭ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺩﻓﻌﺎﺕ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ. ﻻ‌ﻏﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﺪ ﻓﺮﻡ ﻭ ﻧﺎﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﻣﺜﻼ‌ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﮑﻢ ﺑﺰﺭﮒ ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﻻ‌ﻏﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﯾﺎ ………
۳-ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻥ ﺩﺭﺩ: ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﻌﺘﺎﺩ ﻋﻤﻞ ﺑﺪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯿﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﺷﺪﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﺍﺵ ﻣﯿﺸﻪ،ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮﯼ ﯾﮏ ﻣﺎﻩ ﺍﺻﻼ‌ ﭘﺮﯾﻮﺩ ﻧﺸﻪ، ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺎﻫﯿﺎﻧﻪ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﻋﺎﻣﻠﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭﺩﻫﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﺤﻤﻞ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﭘﺮﯾﻮﺩﯼ،ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﺮ ﺩﺭ ﻃﻮﻻ‌ﻧﯽ ﻣﺪﺕ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺎﺯﺍﯾﯽ ﺑﺸﻪ
۴-ﺩﺭﺩ ﺩﺭ ﮐﺸﺎﻟﻪ ﯼ ﺭﺍﻥ: ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺭﺩ ﺷﺪﯾﺪ ﺩﺭ ﮐﺸﺎﻟﻪ ﯼ ﺭﺍﻥ ﻭ ﺗﺨﻤﺪﺍﻧﻬﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻋﻮﺍﺭﺿﯿﻪ ﮐﻪ ﺑﯿﻦ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﻭ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺲ ﺍﺩﺍﻣﺶ ﻧﺪﻩ!
۵-ﺭﯾﺰﺵ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮ: ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﯾﺰﺵ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮ ﺑﺸﻪ ﺍﮔﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯼ ﮐﭽﻞ ﺑﺸﯽ ﺑﺰﺍﺭﺵ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ
۶-ﺁﺳﯿﺐ ﺑﻪ ﺑﮑﺎﺭﺕ: ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺍﺯ ﺁﺑﺮﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﺘﺮﺳﻦ، ﯾﻌﻨﯽ ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺑﺎ ﭘﺴﺮﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﮔﻨﺎﻩ ﺯﻧﺎ ﻣﯿﺘﺮﺳﻦ،ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﮔﻠﻢ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ‌ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻡ ﮔﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﮐﺒﯿﺮﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﺟﺎﻫﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﮐﻪ ﺣﺘﯽﮔﻨﺎﻫﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﺳﺖ .ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻧﻮﻉ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﺮﺩﻩ ﯼ ﭘﮑﺎﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺁﺳﯿﺐ ﺑﺮﺳﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺷﻮﻧﻮ ﺩﺍﺧﻞ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﻏﻔﻠﺖ ﺑﺎﻋﺚ ﺁﺑﺮﻭ ﺭﯾﺰﯼ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺗﻮﻥ ﺑﺸﯿﺪ.
۷-ﺁﺳﯿﺐ ﺭﻭﺣﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ: ﺍﯾﻦ ﺁﺳﯿﺐ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺍﻓﺴﺮﺩﻩ ﺳﺖ ﻭ ﺩﺍﺋﻢ ﻋﺬﺍﺏ ﻭﺟﺪﺍﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺜﻞ ﻣﻦعوارض خود ارضایی دختران |عکس
۸-ﺿﻌﻒ ﺩﺭ ﻗﻮﺍﯼ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ:ﺿﻌﻒ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻞِ ﻗﻮﺍﻯِ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ‏ ﮐﺎﻫﺶ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺑﺪﻥ ﺍﺯ ﻣﻀﺮﺍﺕ ﻣﻬﻢ ﻭ ﺟﺒﺮﺍﻥ‏ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ. ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﻃﺒﯿﻌﻰ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺍﺳﺖ، ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺩﺭ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺩﻓﻌﺎﺕ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﻮﺩ.ﺍﯾﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺎﺕ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺑﻰ ﺣﺎﻟﻰ ﺩﺭ ﻓﺮﺩ ﺗﺜﺒﯿﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﯾﮏ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺛﺎﻧﻮﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻣﻰ‏ﮐﻨﺪ. ﮐﺎﻫﺶ ﻭ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﻣﮑﺮﺭ ﻗﻮﺍﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺑﻪ ﺿﻌﻒ ﻋﻤﻮﻣﻰ ﻭ ﺩﺍﺋﻤﻰ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺑﺎﻻ‌ﺧﺮﻩ ﺑﻪ ﭘﯿﺮﻯ ﺯﻭﺩﺭﺱ ﻣﻰ‏ﺍﻧﺠﺎﻣﺪ. ﻫﻤﭽﯿﻨﯽ ﺍﻓﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﺷﺪﯾﺪ.
۹-ﺩﺭﺩ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎ ﻭ ﮐﻤﺮ: ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﻭﺭﮔﺎﺳﻢ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﮐﻠﺴﯿﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻨﻢ ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﻮﯼ ﮐﻤﺮﻭ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﻬﺎﺷﻮﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﻦ،ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ  ﺍﻋﺘﯿﺎﺩ ﺷﺪﯾﺪ ﺩﺍﺭﻩ  ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺩﭼﺎﺭ ﻓﻠﺞ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺪﻥ ﺑﺸﻪعوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱۰-ﺿﻌﻒ ﺩﺭ ﭼﺸﻤﻬﺎ ﻭ ﺑﯿﻨﺎﯾﯽ: ﺿﻌﻒ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻯ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﯾﺞ ﺩﺭ ﻧﻮﺭ ﭼﺸﻢ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺍﺛﺮ ﻣﻰ‏ﮔﺬﺍﺭﺩ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﻰ‏ﺩﻫﺪ. ﺩﺭﺟﺎﺕ ﻭ ﺷﺪﺕ ﺿﻌﻒ ﭼﺸﻢ ﺑﺴﺘﮕﻰ ﺑﻪ ﺩﺭﺟﺎﺕ ﻭ ﺷﺪﺕ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﺣﺪﻯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﻣﻨﺠﺮ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ.(ﺑﻪ ﻧﻘﻞ ﺍﺯ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﺟﻨﺴﻰ ﻧﺴﻞ ﺟﻮﺍﻥ). ﺭﻭﺯﻯ ﺩﺭ ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ‏ﻫﺎﻯ ﯾﺰﺩ ﭼﺸﻤﻢ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﻧﻰ ﺣﺪﻭﺩﺍً ﺑﯿﺴﺖ ﻭ ﭘﻨﺞ ﺳﺎﻟﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﻧﺎﺑﯿﻨﺎﯾﻰ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺣﺮﮐﺖ ﻣﻰ‏ﮐﺮﺩ، ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ﺁﺷﻨﺎ ﺑﻮﺩﻡ ﺟﻠﻮ ﺭﻓﺘﻢ ﻭ ﺳﺆﺍﻝ ﮐﺮﺩﻡ: ﭼﺮﺍ ﭼﻨﯿﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ؟ ﮔﻔﺖ: ﺍﻭ ﻣﺒﺘﻼ‌ ﺑﻪ ﺍﻧﺤﺮﺍﻑ ﺟﻨﺴﻰ (ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ) ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺍﻓﺘﺎﺩ.عوارض خود ارضایی دختران |عکس
عوارض خود ارضایی دختران |عکس
۱۱-ﻣﺮﯾﺾ ﺷﺪﻥ ﭘﯽ ﺩﺭ ﭘﯽ: ﺷﺨﺺ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﺑﺪﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺿﻌﯿﻔﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﻫﺮﻧﻮﻉ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮ ﺑﺪﻧﺶ ﺟﺴﻤﻰ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺿﻌﯿﻒ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻧﻤﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﯿﮑﺮﻭﺑﻬﺎ ﻭ ﻭﯾﺮﻭﺳﻬﺎ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﻨﺪ.
۱۲-ﺁﺳﯿﺒﻬﺎﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻭ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﻧﺎﺯﺍﯾﯽ: ﺁﺳﯿﺐ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ‏ﻫﺎﻯ ﺟﻨﺴﻰ ﻭ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ‏ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻣﻬﻤﻰ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺟﺎﻯ ﻣﻰ‏ﮔﺬﺍﺭﺩ. ﺩﮐﺘﺮ «ﻫﻮﭼﻨﯿﻦ ﺳﻮﻥ» ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﻤﻮﻡ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ‏ﻫﺎﻯ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﺍﺯ ﺁﺛﺎﺭ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ. ﺑﻌﻀﻰ ﺍﺯﺍﯾﻦ ﺍﺛﺮﺍﺕ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﺍﻧﺪ ﺍﺯ: ﺗﻮﺭﻡ ﻏﺪﺩ ﻭﺫﻯ‏ ﺗﻮﺭﻡ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﻧﻄﻔﻪ‏ ﺗﻮﺭﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﭘﺎﯾﯿﻨﻰ ﻭ ﻋﻘﺐ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﺍﺩﺭﺍﺭ ﺷﻞ ﺷﺪﻥ ﻋﻀﻼ‌ﺕ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ‏ ﺧﺮﻭﺝ ﺑﻰ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﻨﻰ ﺑﺎ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺣﺎﺩﺛﻪ‏ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻗﺎﻋﺪﮔﻰ ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﻭ ﺧﺮﻭﺝ ﺗﺮﺷﺤﺎﺕ ﭼﺮﮐﻰ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺩﺭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﻰ ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ‏ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺭﻓﺘﻦ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﮑﺎﺭﺕ‏ ﺍﺭﺿﺎﻯ ﻧﺎﮐﺎﻣﻞ ﺟﻨﺴﻰ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﻟﺬﺕ ﻣﻘﺎﺭﺑﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ‏ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ ﻭ ﺗﺄﺧﯿﺮ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺿﻌﻒ ﻣﮑﺮﺭ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺗﻨﺎﺳﻠﻰ ﻭ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺯﻭﺩﻫﻨﮕﺎﻡ‏ ﺑﯿﻤﺎﺭﯾﻬﺎﻯ ﻣﻘﺎﺭﺑﺘﻰ‏ ﻋﻘﯿﻢ ﺷﺪﻥ‏.
۱۳-ﺿﯿﻒ ﺷﺪﻥ ﺍﻋﺼﺎﺏ:  ﭘﺮﺧﺎﺵ‏ﮔﺮﻯ ﻭ ﺑﺪﺍﺧﻼ‌ﻗﻰ‏ ﺷﺨﺺِ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﻮﭼﮏ‏ﺗﺮﯾﻦ ﻣﺤﺮﮎ ﻣﺤﯿﻄﻰ ﺣﺴﺎﺱ ﺍﺳﺖ، ﺣﻮﺻﻠﻪ ﮔﻔﺖ ﻭ ﮔﻮ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺯﻭﺩ ﺭﻧﺞ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺳﺮﯾﻌﺎً ﺍﺯ ﮐﻮﺭﻩ ﺩﺭ ﻣﻰ‏ﺭﻭﺩ، ﺑﻪ ﻧﻮﺭ ﺯﯾﺎﺩ، ﺻﺪﺍ، ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻭ… ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﻓﻮﻕ‏ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﺩ.ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺿﯿﻒ ﻣﯿﺸﻪ،ﺳﺮﯾﻊ ﺍﻋﺼﺒﺎﻥ ﯼ ﻣﯿﺸﯽ ﺳﺮ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺩ ﻣﯿﮑﺸﯽ! ﺑﺪﻧﺖ ﺗﯿﮏ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ! ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ! ﺁﺳﯿﺐ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﻋﺼﺒﻰ ﻭ ﻏﺪﺩ ﺩﺭ ﻣﻐﺰ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﺯﯾﺎﺩ، ﻫﯿﭙﻮﺗﺎﻻ‌ﻣﻮﺱ ﺁﺳﯿﺐ ﻣﻰ‏ﺑﯿﻨﺪ. ﻣﻐﺰ ﻭ ﻣﺮﺍﮐﺰ ﺣﺴﺎﺱ ﺩﯾﮕﺮ ﻣﮑﺮﺭﺍً ﺩﭼﺎﺭ ﮐﺎﻫﺶ ﻧﺴﺒﻰ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﻣﻰ‏ﺷﻮﻧﺪﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ ﺁﺳﯿﺐ‏ﻫﺎﻯ ﺟﺒﺮﺍﻥ‏ﻧﺎﭘﺬﯾﺮ ﻭ ﺑﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺗﺨﻠﯿﻪ‏ﻫﺎﻯ ﻣﮑﺮﺭ ﻋﺼﺒﻰ، ﻣﻮﺟﺐ ﺿﻌﻒ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ‏ﻫﺎﻯ ﻣﮑﺮﺭ، ﻣﺮﮐﺰ ﻋﺼﺒﻰ ﺭﺍ ﺩﭼﺎﺭ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﻭ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺧﺴﺘﮕﻰ ﻭ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﻣﻰ‏ﺳﺎﺯﺩ. ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ، ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﻣﻮﺟﺐ ﺿﻌﻒ ﻗﻮﺍﻯ ﺷﻬﻮﺍﻧﻰ ﻭ ﺑﻰ ﺭﻣﻖ ﻭ ﺑﻰ ﺟﺎﻥ ﺷﺪﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ. ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﻠﻰ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﻗﻮﺍﻯ ﺑﯿﻨﺎﯾﻰ، ﺷﻨﻮﺍﯾﻰ (ﻣﺜﻞ ﺻﺪﺍﻯ ﺯﻧﮓ ﺩﺭ ﮔﻮﺵ ﻭ ﻭﺯ ﻭﺯ ﮐﺮﺩﻥ) ﻭ… ﺍﺯ ﺿﻌﻒ ﻭ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺍﺳﺖ.ﺍﯾﻨﻢ ﻣﺸﺘﺮﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﻭ ﭘﺴﺮﻫﺎ
۱۴-ﮐﻢ ﺷﺪﻥ ﺣﺎﻓﻈﻪ:  ﺿﻌﻒ ﺣﺎﻓﻈﻪ، ﺣﻮﺍﺱ ﭘﺮﺗﻰ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﻰ ﺩﺭ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻓﮑﺮﻯ‏ ﻫﻤﺎﻥ ﮔﻮﻧﻪ ﮐﻪ ﮔﺬﺷﺖ، ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﭘﻰ ﺁﻣﺪﻫﺎﻯ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ، ﺿﻌﻒ ﻭ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﻗﻮﺍﻯ ﺟﺴﻤﺎﻧﻰ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﻧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻧﺎﺷﻰ ﺍﺯ ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺩﺭ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻐﺰ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺍﺳﺖ. ﺍﺧﺘﻼ‌ﻝ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﻮﺟﺐ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺨﺶ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﮐﺎﺭﺍﯾﻰ ﻻ‌ﺯﻡ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻋﻼ‌ﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ، ﺷﺨﺺِ ﻣﺒﺘﻼ‌ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﻭ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﺴﺒﺘﺎً ﻣﺪﺍﻭﻡ ﺑﻪ ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺕ ﺟﻨﺴﻰ، ﺣﻮﺍﺱ ﭘﺮﺕ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﻓﮑﺮﻯ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺩ ﻋﺎﻣﻞ ﺩﯾﮕﺮﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﺴﺘﻤﺮ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺍﺳﺖ.
۱۵-ﺍﻇﺮﺍﺏ ﻭ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﯼ ﺷﺪﯾﺪ:ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﻭ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﻰ ﺍﺯ ﻭﯾﮋﮔﻰ‏ﻫﺎﯾﻰ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺋﻤﺎً ﻓﺮﺩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎ ﺭﺍ ﺭﻫﺎ ﻧﻤﻰ‏ﮐﻨﺪ، ﺍﻭ ﻣﺮﺗﺐ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻤﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﮐﻨﺎﺭ ﺁﯾﺪ. ﺍﻓﮑﺎﺭ ﺁﺷﻔﺘﻪ، ﻭﺳﻮﺍﺱ ﻓﮑﺮﻯ، ﺑﻰ ﺛﺒﺎﺗﻰ، ﺩﺭﻫﻢ ﺭﯾﺨﺘﮕﻰ ﻓﮑﺮﻯ ﺩﺍﻣﻦ ﮔﯿﺮ ﺍﻭﺳﺖ: «ﻧﮑﻨﺪ ﮐﺴﻰ ﺑﻔﻬﻤﺪ»، «ﮐﻰ ﻭ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ»، «ﮐﻰ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ ﻧﺠﺎﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ» ﻭ… ﻟﺤﻈﻪ‏ﺍﻯ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺳﺮﺯﻧﺶ ﻭ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺍﺭﺗﮑﺎﺏ ﮔﻨﺎﻩ، ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻫﻢ ﻣﻰ‏ﮐﻮﺑﺪ. ﮔﺎﻫﻰ ﺗﺄﺧﯿﺮ ﺩﺭ ﺗﺮﮎ ﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺗﺮﮎ ﭼﻪ ﻣﻰ‏ﺷﻮﺩ، ﺍﻣﺎﻥ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﻰ‏ﮔﯿﺮﺩ. … ﺁﯾﺎ ﺑﺎ ﺗﺮﮎِ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﻰ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻋﻼ‌ﺋﻢ ﺁﻥ ﺑﺎﻗﻰ ﻣﻰ‏ﻣﺎﻧﺪ. «ﺍﻣﻀﺎ: ﻫﻤﺪﻡ ﻣﺮﮒ» … ﺁﯾﺎ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺗﺮﮎ ﻣﻰ‏ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺻﺎﺣﺐ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺷﻮﻡ؟ ﺁﯾﺎ ﺑﺨﺸﻮﺩﻩ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺷﺪ؟
ﺍﮐﺜﺮ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺗﻮﯼ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﻫﺎ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﮕﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺿﻮﻧﺪﺍﺭﻡ،ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻬﺶ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﺮﺩﯼ! ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﺍﯾﻦ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺑﻬﺖ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ! ﻭﻟﯽ ﺩﯾﺮ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻ‌ﻥ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺑﺎﺵ ﺑﻬﺖ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ  ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﻣﯿﺮﻩعوارض خود ارضایی دختران |عکس  ﺍﻃﻼ‌ﻋﺎﺕ ﻣﻦ ﻓﻌﻼ‌ ﺍﯾﻨﻘﺪ ﺑﻮﺩ ﺑﺎﺯﻡ ﮐﺎﻣﻞ ﻣﯿﮑﻨﻤﺶ
ﻣﻨﺒﻊ : beeep.blogfa.com
ﻗﺒﻼ‌ ﻫﻢ ﻣﻄﻠﺒﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺧﻮﺩﺍﺭﺿﺎﯾﯽ ﻭ ﻋﻮﺍﺭﺿﺶ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺩﺍشتیم.

42367 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-18 08:08:29 +0430 +0430

از اول تشکر میکنم از کاربرانی که وقتشونو صرف تایپکم کردم امید وارم مطالب مفیدی براشون باشه

1 ❤️

2013-09-18 08:15:43 +0430 +0430

beytoote.com/wedlock/danestani/scientific1-hkoderzaeei-perspective.html

تو این لینک ترک خود ارضای و راهای آن نوشته موفق باشین

0 ❤️

2013-09-18 08:16:18 +0430 +0430
0 ❤️

2013-09-19 04:21:10 +0430 +0430

واقعا جایه تشکر نداشت :O

0 ❤️

2013-09-19 04:25:55 +0430 +0430

از منبع معلومه چقدر معتبره این متن
آقا خود ارضایی هیچ اشکالی نداره چه دختر چه پسر ، خود ارضایی همون سکس بدون پارتنر ، اگه سکس عوارض داشته باشه خوب حتماً خود ارضایی هم عوارض داره

یه مشت کسشعر که فقط تو ایران و کشورهایی مثل ایران تو گوش جوونا میکنن

5 ❤️

2013-09-19 04:34:04 +0430 +0430

[quote=mohammad_sed]از منبع معلومه چقدر معتبره این متن
آقا خود ارضایی هیچ اشکالی نداره چه دختر چه پسر ، خود ارضایی همون سکس بدون پارتنر ، اگه سکس عوارض داشته باشه خوب حتماً خود ارضایی هم عوارض داره

یه مشت کسشعر که فقط تو ایران و کشورهایی مثل ایران تو گوش جوونا میکنن[/quote]
به همین خاطر لینک گذاشتم تا خودتون برین بخونین که از من نیست
ا تشکر از نظرت

1 ❤️

2013-09-19 04:37:02 +0430 +0430

خود ارضای به چشما آسیب میزنه از کمر میندازه آدمو
بگم چه سکس چه خو ارضای هردوتا ضرر دارن چون
همین آب که.تو خود ارضایی خارج میشه تو سکسم خارج میشه
من که میگم ضرر داره اونم به مرور زمان ضررش حس میشه

1 ❤️

2013-09-19 04:39:09 +0430 +0430

خدایی اینجور که میگی کل پسرای ایران بیمارن دیگه! چون خیلیا جق میزنن قبول نداری؟
ولی اون جا که گفتی جوش میزنه و پوست کدر میشه و چشم ها براقیشونو از دست میدن موافقم! خودم تجربه کردم بخاطر اینه که تو سکس بدن تحرک و تعریق زیادی داره باعث میشه مواد زاید دف بشن ولی تو جق نه! جوش میزنی یا چشاتو بگا میدن! ولی این عوارض دایمی نیست بعد 2 هفته یک ماه که انجام ندی دوباره عادی میشی

0 ❤️

2013-09-19 04:39:21 +0430 +0430

دختر نیستم اما چرندی بیش نبود که یا نوشته خودت بود یا اگر کپی کردی از غلطهای املایی و نگارش و خودمونی صحبت کردن فوق العاده مسخره معلومه از سایت چرندیات دات آی آر و یا کسشعریات دات اسلام برداشتی :?

3 ❤️

2013-09-19 04:43:16 +0430 +0430

واقعا چرت بود
من خودم حدود 6 ساله هم سکس دارم هم خود ارضایی ولی هیچکدوم ار این مشکلها رو ندارم خیلی خوش اندامم عکسامم تو سایت هست میتونید ببینید اینا هم چرنده تو دنیا فقط حال کنین که فردا حسرت نخورید!!!

0 ❤️

2013-09-19 04:49:37 +0430 +0430

اینا همش چرت و پرتاییه که از بچگی تو مغز ما کردن که این ضرر داره ، اون ضرر داره که ما یه وقت هوس نکنیم
این نیاز طبیعی بدن رو نمیشه بهش جواب نداد ، اگه جواب ندی بیمار جنسی میشی و به هر کسی به چشم یه ویکتیم نگاه میکنی و حس تجاوز ، که خوب تو ایران زیاده و تو خیلی کشورهایی که سکس و خود ارضایی رو سرکوب میکنن

1 ❤️

2013-09-19 04:56:37 +0430 +0430

[quote=Endless-lust]خدایی اینجور که میگی کل پسرای ایران بیمارن دیگه! چون خیلیا جق میزنن قبول نداری؟
ولی اون جا که گفتی جوش میزنه و پوست کدر میشه و چشم ها براقیشونو از دست میدن موافقم! خودم تجربه کردم بخاطر اینه که تو سکس بدن تحرک و تعریق زیادی داره باعث میشه مواد زاید دف بشن ولی تو جق نه! جوش میزنی یا چشاتو بگا میدن! ولی این عوارض دایمی نیست بعد 2 هفته یک ماه که انجام ندی دوباره عادی میشی[/quote]
خو بببن منبع سایتم گذاشتم گفتم مطالبش من ننوشتم

0 ❤️

2013-09-19 05:01:21 +0430 +0430

خب تویی که گزاشتی بعدشم ازش دفاع کردی بهش اعتقاد داری دیگه! حالا تو ننوشته باشی اصلا

0 ❤️

2013-09-19 05:02:05 +0430 +0430

دیگه خودتون متخصصین من گفتم کپی کردم و منبعشم گذاشتم هرچی هست همینه پس نظر کس.شعر نگین

0 ❤️

2013-09-19 05:04:13 +0430 +0430

[quote=Endless-lust]خب تویی که گزاشتی بعدشم ازش دفاع کردی بهش اعتقاد داری دیگه! حالا تو ننوشته باشی اصلا[/quote]

الان من نخوندم ولی میدونم خود ارضایی ضرر داره من کخ نمیگم خود ارضایی نکنیین جلق بزنیین آبج هویج بخورین چشا روشن میشه :-D

0 ❤️

2013-09-19 05:07:24 +0430 +0430

[quote=sahar.kostala]واقعا چرت بود
من خودم حدود 6 ساله هم سکس دارم هم خود ارضایی ولی هیچکدوم ار این مشکلها رو ندارم خیلی خوش اندامم عکسامم تو سایت هست میتونید ببینید اینا هم چرنده تو دنیا فقط حال کنین که فردا حسرت نخورید!!![/quote]

من که نگفتم خود ارضایی نکن مطالبی بود از یه سایت گیر آوردم
و گذاشتم سحر تو دلت هرچی میخواد بکن بده بزن بکوب هرچی

یه مطالبی بود گیرم اومد گذاشتم
گفتم منبعشم گذاشتم
مگه من گفتم این مطالبو حقیقت داشته باشه یا نه.
گذاشتم گفتم شاید بعضی بخونن و محترمانه نظربدن

0 ❤️

2013-09-19 05:08:53 +0430 +0430

[quote=mohammad_sed]اینا همش چرت و پرتاییه که از بچگی تو مغز ما کردن که این ضرر داره ، اون ضرر داره که ما یه وقت هوس نکنیم
این نیاز طبیعی بدن رو نمیشه بهش جواب نداد ، اگه جواب ندی بیمار جنسی میشی و به هر کسی به چشم یه ویکتیم نگاه میکنی و حس تجاوز ، که خوب تو ایران زیاده و تو خیلی کشورهایی که سکس و خود ارضایی رو سرکوب میکنن[/quote]
گفتم خود ارضایی نکن؟

0 ❤️

2013-09-19 05:10:07 +0430 +0430

[quote=shayna20]سلام جالب بود
اما من الان جرأت ندارم نظر واقعیمو بگم
میترسم بگم بعدش در عرض 5دقیقه 1666تا پیام خصوصی بیاد :D[/quote]
کار خوب همینه ;-)

0 ❤️

2013-09-19 05:26:30 +0430 +0430

[quote=gorgin-khan][quote=Endless-lust]خب تویی که گزاشتی بعدشم ازش دفاع کردی بهش اعتقاد داری دیگه! حالا تو ننوشته باشی اصلا[/quote]

الان من نخوندم ولی میدونم خود ارضایی ضرر داره من کخ نمیگم خود ارضایی نکنیین جلق بزنیین آبج هویج بخورین چشا روشن میشه :-D[/quote]
آفرین که میدونی منم میدونم! ولی نه اینقد که تو نوشتی! عوارضش از سرطان خون هم بیشتر شد! یارو تو خونواده مشکل داره افسردست حالا جق هم میزنه! میان میگن جق افسردگی میاره! یارو صبح تا شب جلوی سیستمه فیلم پورن میبینه یبارم ورزش نکرده! حالا جقم میزنه! میگن جق هیکلو بگا میده و بقیه عوارض هم به این ترتیب

0 ❤️

2013-09-19 05:42:27 +0430 +0430

من چشمام مطالبتو تار ميديد نتونستم بخونم يک ساعتم هست كه ميخوام نظر بدم ولى انقدر استخوناى دستم درد ميكرد نميتونستم, اعصابمم خيلى داغونه ميترسم يه وقت يه حرف ناجور بزنم. ديروزم تو يكى از كوچه هاى يزد با داداشم داشتم ميرفتم يه بيشعورى يه كاره اومده از داداشم ميپرسه من چرا كورم, آخه مرتيكه به توچه چرا كورم. اونجورى كه دكترم ميگه زيادى با خودم آره, واسه همين كور شدم خيالت راحت شد هركس ديگه ايى هم تو خيابون ديدى نقصى مشكلى داره ديگه نرو ازش بپرس خودت بدون كه مال خودارضائيه…عه چرا موهام داره ميريزه؟!!! =))

0 ❤️

2013-09-19 10:08:36 +0430 +0430

[quote=felertishia]من چشمام مطالبتو تار ميديد نتونستم بخونم يک ساعتم هست كه ميخوام نظر بدم ولى انقدر استخوناى دستم درد ميكرد نميتونستم, اعصابمم خيلى داغونه ميترسم يه وقت يه حرف ناجور بزنم. ديروزم تو يكى از كوچه هاى يزد با داداشم داشتم ميرفتم يه بيشعورى يه كاره اومده از داداشم ميپرسه من چرا كورم, آخه مرتيكه به توچه چرا كورم. اونجورى كه دكترم ميگه زيادى با خودم آره, واسه همين كور شدم خيالت راحت شد هركس ديگه ايى هم تو خيابون ديدى نقصى مشكلى داره ديگه نرو ازش بپرس خودت بدون كه مال خودارضائيه…عه چرا موهام داره ميريزه؟!!! =))[/quote]
کمتر سفر کن:-D
جق نزن خو بجاش بگم بگردی بهتره

چون میتونی براحتی فراموش کنی

0 ❤️

2013-09-19 10:17:17 +0430 +0430

[quote=Endless-lust][quote=gorgin-khan][quote=Endless-lust]خب تویی که گزاشتی بعدشم ازش دفاع کردی بهش اعتقاد داری دیگه! حالا تو ننوشته باشی اصلا[/quote]

الان من نخوندم ولی میدونم خود ارضایی ضرر داره من کخ نمیگم خود ارضایی نکنیین جلق بزنیین آبج هویج بخورین چشا روشن میشه :-D[/quote]
آفرین که میدونی منم میدونم! ولی نه اینقد که تو نوشتی! عوارضش از سرطان خون هم بیشتر شد! یارو تو خونواده مشکل داره افسردست حالا جق هم میزنه! میان میگن جق افسردگی میاره! یارو صبح تا شب جلوی سیستمه فیلم پورن میبینه یبارم ورزش نکرده! حالا جقم میزنه! میگن جق هیکلو بگا میده و بقیه عوارض هم به این ترتیب[/quote]

خخخ دکترای ایرانن دیگه :-D

0 ❤️

2013-09-19 10:19:29 +0430 +0430

[quote=shayna20][quote=gorgin-khan][quote=shayna20]سلام جالب بود
اما من الان جرأت ندارم نظر واقعیمو بگم
میترسم بگم بعدش در عرض 5دقیقه 1666تا پیام خصوصی بیاد :D[/quote]
کار خوب همینه ;-)[/quote]
:X
:D
فدا مدا
در کل مطالبت خوب بود
مرسی[/quote]
:-D
چی بگم دمت گرم کاکو :-D
حالا چی بگیم که پیام نیاد خو هیچی
چی بگیم.نیاد بازم نگو که نیاد :-D

0 ❤️

2013-09-19 10:29:32 +0430 +0430

وای دلت خوشه ها! مگه دست خودمونه؟بعدشم این عوارضی که گفتی خیلی مسخرس چشمای من خیلی هم براق و زیباستتتتتتتت.خیلیم خوشگلو خوش هیکلمممممم
مثلا پیامت چیه؟ خود ارضایی نکنم بیام جنده شم به تو بدم؟!
فقط یه عارضه داره اونم اینه که آدم شرطی میه که فقط یه جور ارگاسم بشه و بعدا تو سکس مجبوره مدل قبل ارضا بشه نه در هر شرایطی

0 ❤️

2013-09-19 10:48:38 +0430 +0430

اوه اوه چقد جقو؛ خب برید جقتون رو بزنید چکارتون داره بخت برگشته بد کرد براتون 1مطلب گذاشت

0 ❤️

2013-09-19 11:01:27 +0430 +0430

[quote=malena777]وای دلت خوشه ها! مگه دست خودمونه؟بعدشم این عوارضی که گفتی خیلی مسخرس چشمای من خیلی هم براق و زیباستتتتتتتت.خیلیم خوشگلو خوش هیکلمممممم
مثلا پیامت چیه؟ خود ارضایی نکنم بیام جنده شم به تو بدم؟!
فقط یه عارضه داره اونم اینه که آدم شرطی میه که فقط یه جور ارگاسم بشه و بعدا تو سکس مجبوره مدل قبل ارضا بشه نه در هر شرایطی[/quote]

من نگفتم خود ارضای نکن نمیگم بیا بمن بده رو پیام نوشته خود ارضایی نکنیین بمن بدین
حاظرم قسم بخورم بجا اینکه من بهت پول بدم بکنمت تو بخواب بگو این پولود بگیر منو بکن از کمر پدرم.نیفتادم تفم رو رو کوست اگه بزنم
دختر مثل تو زیاده منت میکشن تو شهوانی ببینم جز چندتا دختر که خودشون پیام دادن بیان.بگن.گیگین به دختری پیام داده واسه درخوایت سکس بیچاره من کیرمو کیف کوس ابن و اون.نمیکنم دلت خوشه داری حرف میزنی.مثلا منو میخوای تحریک کنی فک کنم سخت در اشتباهی سخت
به پسرای جقی اینو بگو دختری.که مثل تو داره تو سایتای سکسی میگرده زیاده
بگم همون خیار واستن خوبه کیرمو کثیف کوستون نمیکنم B-)

0 ❤️

2013-09-19 11:10:26 +0430 +0430

[quote=Bad boyyyy]اوه اوه چقد جقو؛ خب برید جقتون رو بزنید چکارتون داره بخت برگشته بد کرد براتون 1مطلب گذاشت[/quote]ممنون داداشم گوش کنین به اینها دارم میگم

آخه من.چکار اینها دارم،مگه من میگم خود ارضایی نکنیین من یه مطالبی گذاشتم
مگه شماها واسم فرقی میکنیین
میله گردنم تو کونتون کنییم جلق بزنیین مگه واسم فرقی میکنه اولش گفتم کس شعر نگین حوصلشو ندارم واسه تفریحم تو سایتم ن دختر بازم ن پسر باز
هرکاری دلتکن میخواد بکنیین به تخم چپم ارزش مطالبمم رک نذاشتین
اولش گفتم نظر محترم بدین
ببین منبع سایتم گذاشتم تا خودتون به اطمینان وارد منبع شین و بخونیین اگه یکی چرت زیاد بگه گزار میدم با آدمین سوریستون میکنم حوصله کسی رو ندارم

معذرت اعصابم خراب شد از حزف ملینا تایپک پاک میکنم کهبه جن

0 ❤️

2013-09-19 12:08:34 +0430 +0430

آقا چرا مث وحشیا برخورد می کنین
این بنده خدا اومد صواب کنه کباب شد
حالا برین انقدر جلق بزنین که چشاتون شبیه چش وزغ بشه
اصلا خوبی به شماها نیومده
این بنده خدا هم یه میلیون بار گفت کپی کردم از سایت ولی مگه بعضیا می فهمن?!!
گوه خوردم چیست؟
.
.
.
نتیجه مذاکرات با یه نفهم

0 ❤️

2013-09-19 12:16:33 +0430 +0430

[quote=Kafe-Pa-Lis]بچه کونی ولد زنا این دیگه چه کس شعری بود که اینجا نوشتی؟! یک مشت اراجیف بود فقط که؟! آخه پفیوز تخم سگ تو که هیچی از این مسائل سرت نمیشه گه زیادی نخور، نیا اینحا زر زر کن! حالیت شد ترکمون-درونی؟!

برو کس ننت مادر جنده آشغال![/quote]

0 ❤️

2013-09-19 12:25:19 +0430 +0430

[quote=Kafe-Pa-Lis]بچه کونی ولد زنا این دیگه چه کس شعری بود که اینجا نوشتی؟! یک مشت اراجیف بود فقط که؟! آخه پفیوز تخم سگ تو که هیچی از این مسائل سرت نمیشه گه زیادی نخور، نیا اینحا زر زر کن! حالیت شد ترکمون-درونی؟!

برو کس ننت مادر جنده آشغال![/quote]
عجب مادر جنده ای هستی خواهر کوسده کیر منو میتوای بدم به آبجیت مادر فحبه الاغ وحشی نفهم من مثل تورو رو کیرم نمینشونم
ببین گفتم کپی کردم منبع هم گذاشتم خواهر کوسده
مادر قحبه کیرم تو خواهرت عوضی بز مجه
جقی کونتو بدی بهتره برات
حرامزاده بیناموس

فک کنم اینها رو گفتی بیام آبجیتو بگام یا نصیحت کنی به آبجیت حرامزاده مادر قحبه کیرم تو ناموست بیپدر مادر
تو دیگه از کدوم یا غ وحشی اومدی حرامی

کس مادرت ببیم نوشته کپی کردم از اولش منبع سایتم گذاشتم بیناموس

گرگین خان زاهدان شیردآباد

من گذاشتم نگفتم.جق نزنین کیرم تو عقل تو خانوادت که حرامزاده ای مثل تو اومدا تو سایت کوس مغز

0 ❤️

2013-09-19 12:31:34 +0430 +0430

[quote=راننده تاکسی]آقا چرا مث وحشیا برخورد می کنین
این بنده خدا اومد صواب کنه کباب شد
حالا برین انقدر جلق بزنین که چشاتون شبیه چش وزغ بشه
اصلا خوبی به شماها نیومده
این بنده خدا هم یه میلیون بار گفت کپی کردم از سایت ولی مگه بعضیا می فهمن?!!
گوه خوردم چیست؟
.
.
.
نتیجه مذاکرات با یه نفهم[/quote]

مگه حرف تو مغزشون میره
لامعصب من دارم میگم کپی کردم

آقا خانوم من ننوشتم کورین دیگه از بس دادین دیگه نمیدونیبن چی میخونیین از اول بخون ببین چی نوشته با منبع سایتی که کپی کردم.گذاشتم ولی فایده نداره
با فحش کم نمیارم میدین میخورین حوصلشو ندارم
تو زاهدانم بلوچم شیر آبادم زیادم اهل کس شعر گفتن نیستم

گفتم ن دختر بازم ن پسر باز واسه تفریحم تو نت میگردم
کلی متاسف باید بود واسه بعضی ها که از آب دو کیر به دنیا اومدن حرامی شدن و نمیفهمن چی میگن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «