قابل توجه خانم لطفا راهنمایی کنید

1395/03/05

من بدنم خیلی مو داره جوری که حتی با ماشین میزنمشون میخوام بدونم واسه ازدواج با همسرم به مشکل بر نمیخورم.
نظر بدین ممنون میشم

1125 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-25 12:33:34 +0430 +0430
نقل از: nasrin_who اینو باید با اونی که میخوای باهاش زندگی کنی درمیون بزاری نظر هر کس متفاوته و نظر اون فقط مهمه

دوس دارم نظر شخصی خودتونو بدونم

0 ❤️

2016-05-25 12:34:38 +0430 +0430
نقل از: ممه . کون یه دستگاهی هست با لامپ زنون کار میکنه. یعنی لیزر نیست و از لیزر بهتره. راجبش تحقیق کن با اون موهای بدنتو کم کن. موهارو از ریشه میسوزونه به نظر من به مشکل بر میخوری و زنت بدش میاد

اسم این دستگاهو میتونی واسم پیدا کنی

0 ❤️

2016-05-25 14:06:38 +0430 +0430

اندازه من که مطمئناً مو نداری ?
من تستوسترونم بالاتر از حد معموله(یه دفعه هم آزمایش دادم به همین خاطر) و بدنم پر موی قهوه ایه.یکی از دوست دخترام بهم میگفت خرس قهوه ای!حتی موی پشت و رو کمرم اندازه موی سینه بعضیاس!با موبر هم نمیتونم بزنم برای اینکه یه دفعه دوست دخترم به موهای پشتم از این موبرای veet زد که بعدش حساسیت داد و بیچاره شدیم ? منم با ماشین میزنم موهامو.زیاد فکر این چیزا رو نکن.خیلی چیزای دیگه هست که باس بهش فکر کنی که تو ازدواج به مشکل برنخوری.ما موقعی هم که ازدواج کردیم خرس قهوه ای بودیم و بخاطر پشمامون به مشکل برنخوردیم،بلکه بخاطر اخلاق و رفتارمون به مشکل برخوردیم ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «