ماه محرم

1391/08/28

حالا درسته كه ميايم اينجور سايتا ، اما هنوز يه وجداني داريم.
من كه خودم مي خوام توي اين ماه تا حد امكان گناه نكنم.
اينم چندتا اس ام اس براي محرم.

قیامت بی حسین غوغا ندارد”شفاعت بی حسین معنا ندارد”حسینی باش کهدر محشر نگویند”چرا پرونده ات امضاء ندارد

اس ام اس ماه محرم
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ،گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم

ای وجودت عشق را معنای حسین عالمییک قطره تو دریا حسین فرا رسیدن ماه محرم را به تمامی مسلمانان جهانتسلیت می گم

اس ام اس تاسوعا و عاشورا
پرسیدم:ازحلال ماه، چراقامتت خم است؟آهی کشیدوگفت:که ماه محرم است.گفتم: که چیست محرم؟باناله گفت:ماه عزای اشرف اولادآدم است

السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده(یاصاحب الزمانآجرک الله)ماه محرم بر شما وعاشقان حسین تسلیت عرض مینمایم)

اردوی محرم به دلم خیمه به پا کرد
دل را حرم و بارگه خون خدا کرد

اس ام اس مخصوص محرم
محرم آمد و ماه عزا شد
مه جانبازی خون خدا شد
جوانمردان عالم را بگویید
دوباره شور عاشوار به پا شد

حسین میا به کوفه ، کوفه وفا ندارد…
ای به دل بسته ، قدری آهسته
کن مدارا با ، زینب خسته …
یا حسین مظلوم …

یه جائیه تو دنیا همه براش می میرن
تموم حاجتا رو همه از می گیرن
بین دو نهر آبه ، یه سرزمین خشکه
شمیم باغ و لاله اش خوشبو ز عط مُشکه
شبای جمعه زهرا زائر این زمینه
سینه زن حسینه ، یل ام البنینه …

دوست دارم هر چی دارم بدم به راه تو حسین
تا که سینه خیز بیام میون بین الحرمین

8925 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-11-18 09:39:46 +0330 +0330

من نه بسيجيم و نه مأمور
و نه از اين تاپيك سودي ميبرم
فقط يه پسر كنجكاوي هستم كه ميخوام ببينم چند نفر اينجا امام حسين رو دوست دارن؟
اگه بگين ممنون ميشم

0 ❤️

2012-11-18 09:50:19 +0330 +0330

واقعا كسي نيست!
اصلا انتظار نداشتم

0 ❤️

2012-11-18 10:03:54 +0330 +0330

[quote=Mb night]دمت گرم[/quote]
ممنون داداش
نميدونم چرا اينقدر به كاربرا زور مياد تا بيان همراهي كنن
واقعا شهوت تا اين اندازه انسان رو دگرگون ميكنه؟

0 ❤️

2012-11-18 10:04:56 +0330 +0330

مگه زندگی بدون امام حسین میشه؟؟؟
باید کربلا رفته باشید تا بفهمید

0 ❤️

2012-11-18 10:20:22 +0330 +0330

منم دوست دارم امام حسین رو اما به نظرم اینجا جاش نیست

0 ❤️

2012-11-18 10:33:56 +0330 +0330

to kone 'mam hoseyn

0 ❤️

2012-11-18 10:35:48 +0330 +0330

دو تا از بچه هاي شهواني پيام خصوصي داده بودن كه يكيشون مي گفت اين تاپيك حذف كنم
در جواب اين دوست عزيز بايد بگم كه هدف من اين نيست شما رو شستوشوي مغزي بدم يا هر هدف ديگه اي كه به ذهنتون ميرسه
همون طور كه اول تاپيك گفتم فقط مي خواستم ببينم چند نفر اينجا دلشون با امام شهداست ،
و همچنين ميخواستم يه ياد آوري خيلي كوچيكي به دوستام بكنم كه ماه،ماهه محرمه و تا حد امكان از گناه دوري كنيد
همين!
و اما دوست ديگم كه مي گفت با پيدا كردن يه دختر ديگه به انجور سايتا نميآد ولي از ته دلم به اين دوستم ميگم كه اين كارو نكن و خودتو كنترل كن آخه تو يه مردي و در آينده بايد نون يه خونه وادرو در بياري و اگه نتوني احساساتتو كنترل كني يه مرد كامل نيستي.
بازم اگه بهت برخورد ببخش اما خود منم تا حالا سكس نداشتم و تا به اين لحظه كه تونستم احساستم رو كنترل كنم از خودم خيلي راضييم
بازم ممنون از نظراتتون

0 ❤️

2012-11-18 10:40:43 +0330 +0330

[quote=sekserman]to kone 'mam hoseyn[/quote]
توهين بي توهين
امام رو دوست دارين بياين
ندارين نياين
همين و بس

0 ❤️

2012-11-18 10:42:04 +0330 +0330

داداش گلم میدونم هدفت پاکه…اما منی که 3سال اینجا هستم…این رو دارم بهت میگم: البته امیدوارم دیر نشده باشه…
حرف “من مردتنهاي شبم” درسته…اسم این مقدسات رو اینجا نیار…که الان اینجا چیزایی اتفاق میوفته که خوبیت نداره…پس عزیز سعی کن تایپیک ورحذف کنی… اینجا همه جور تخم حرومی وجود داره…
پس به عنوان یه دوست بهت میگم پاک کن…چون میدونم چه اتفاقی میوفته…همه کارات عکس میشه…پس پاکش کن…قبلا هم اینکار رو کرده بودند.پس خواهشا حذف کن.

0 ❤️

2012-11-18 10:57:40 +0330 +0330

دوست عزیز یه مثال داریم میگه دشمن دانا به از نادان دوست . یعنی اینکه ملت ما همه به امام حسین ارادت دارن ولی هر جمله مکانی دارد .خوب تو یهو جو گیر شدی امدی اینجا تاپیک زدی وهمین باعث میشه که خدای ناکرده به امامان توهین بشه .خوب ما کی باید یاد بگیریم که مذهب شخصی هستش ونیاز نیست هرجای که نشستیم تبلغ کنیم .کم نداریم افرادی که با نام امامان دست به هزار کار نا شایست میزنن . تو هم به جای تاپیک زدن برو حداقل این چند روز کارهای خوب انجام بده .کا به حد کافی از مقام شامخ امامان مطلع هستیم .

0 ❤️

2012-11-18 11:23:10 +0330 +0330

ببین عزیز به چه قیمتی میخوای بفهمی چند نفر اینجا ائمه رو دوست دارند؟…
ایا می ارزه به این که به ائمه فحش بدن؟…ببین نمونه بارزش همون کامنت بالا که توهین کردند…
پس اگه بچه مسلمونی پاکش کن… که این کارت رو میزنم روی حساب نا آگاهیت
اگه نه جیره خوره یه عده ای هستی که اسم مقدسات رو به لجن بکشی …اون وقت شک نکن که از خجالتت بد درمیام…
آخه مگه داخل دستشویی ،غذا میخورند؟…هرچی جا داره و مکان…
پس گوش کن به حرف بچه ها

0 ❤️

2012-11-18 12:24:13 +0330 +0330

همونطور که روز عاشورا مردم کوفه بجای بیعت ، کیرشون را نشون امام حسین دادن روز قیامت هم امام حسین بجای شفاعت ، کیرشو نشون عزادارهاش میده چون خودشم بخاطر جنایاتی که انجام داده آخر صف استاده

0 ❤️

2012-11-18 15:12:53 +0330 +0330

بسه دیگه اینقدر مقدسات مقدسات درآوردیند فقط شمایید که مقدسات دارید گیریم که همه مسلمانان ایران اسلام را قبول داشته باشند که قطعا اینطور نیست چرا باید ارمنی ها و زرتشتی ها و کلیمی ها بهایی ها مثل مسلمانان لباس یپوشند چرا هرکجا می خواهی استخدام شوی شرط اولش اسلام است چرا سایت های زرتشتی را فیلتر میکنند و از داشتن کوچکترین رسانه محرومند چرا هرکس دینش را تغییر داد اعدام میشود در زمان صفویه زرتشتیان آنقدر مورد اذیت و آزار قرار گرفتند که مجبور به کوچ اجباری به هند شدند و جامعه پارسیان هند را بوجود آوردند 20 میلیارد از بودجه عمومی کشور خرج میکنند تا سریال مختارنامه بسازند بشمارید چند بار در این سریال واژه مجوس و عجم بکار رفته است یا عرب ها سریال عمر فاروق میسازند تا در آن زرتشتی ها را آتش پرست نشان دهند مگر آن مکه ای که به سمتش نماز می خوانند چیزی جز مشتی آجر و خشت است اما اگر به مسلمانان گفتی آجر پرست آنوقت فردایش باید منتظر بمبگذار انتحاری باشی که برای بهشت شر یک کافر را از زمین میکند حال اگر یک زرتشتی از کتاب های تاریخ طبری همان مسلمانان درباره جنگ های اسلام فیلم بسازد باید مثل سفارت آمریکا در لیبی منتظر راکت های آر پی جی باشد خودشان میگویند پیامبر با عایشه 6 ساله ازدواج کرد سنی های وهابی براساس آن ازدواج با اطفال را سنت پیامبر میدانند و خمینی شیعه نیز بر اساس همان منبع سافت سکس با نوزاد شیرخواره را مباح میداند حال اگر ما اینها را بازگو کنیم میشود توهین به مسلمین

0 ❤️

2012-11-18 15:23:35 +0330 +0330

کسانی که در شهوانی فحاشی میکنند شهوت جلوی چشماشونو نبسته بلکه راه بحث و مجادله را بلد نیستم دوما خیلی از مسلمانان واقعا گوشی برای شنیدن حقایق ندارند و این باعث میشه که کار به فحاشی بکشه فقط نگو که حجاب اجباری و این چیزا ربطی به به مسلمانان نداره و تقصیر آخوندا است آخوندها از زمین با آسمون نیامدند فرهنگ گهی مردم ایران آنها را آورده در همین سایت وقتی نظرسنجی میکنید تعداد کسانی که خواهان حجاب اجباری اند بیشتر است این مقدسات شما عامل بدبختی ماست و تا وقتی مقدس است ما هم عقب مانده ایم

0 ❤️

2012-11-18 16:11:16 +0330 +0330

بیچاره چه میكشی خودت را …… دیگر نشود حسین زنده
كشتند و بمرد و رفت و شد خاك …… خاكش عـلف و علف چرنده
من هم گویم یزیـد بد كرد …… لعنت به یزید بدكننده
اما دگر این كتل متل چیست …… وین دسته خنـده آورنده

تخم چه كسی بریده خواهی …… با این قمــه‌های نا برنده
آیـا تــو سكینـــه‌ای كـه گـوئی …… سو ایستمیرم عمیم گلنده
كو شمـر و تو كیستی كه گوئی …… گل قویـما منی شمیـر النده
تو زینـــب خواهـــر حسینـی …… ای نره خر سبیــل ‌گنـده؟
خجلـت نكشی میـان مـردم …… با این حركات مثـل جنده
در جنگ دو سـال پیش دیـدی …… شد چند كــرور نفس رنده
از این‌همـه كشتـگان نگـردید …… یك مو ز زهــار چرخ كنده
در سیـزده قرن پیـش اگـر شـد …… هفتاد و دو سر ز تن فكنده
امـروز چرا تو می كنی ریش …… ای درخور صد هزار خنده
كی كشته شـود دوبـاره زنـده …… با نفــریــن تو بــر كشنــده
بــاور نكنـی بیـــــا ببنـــدیـم …… یك شرط به صرفه برنده
صـد روز دگـــر بـــرو چـو امـــروز …… بشكاف ســر و بكـوب دنــده
هی بر سر و ریش خـود بزن گل …… هی بر تن خــود بمال سنده
هی با قمه زن به كله خویش …… كاری كـه تبر كند به كنـده
هی بر سـر خــود بزن دودستـی …… چون بال كـــه می‌زنـــد پرنـده
هی گـو كـه حسیـن كفــن ندارد …… هی پـــاره بكــن قبــای ژنده
گر زنـده نشــــد انـم به ریشـت …… گر شـد ان تو به ریش بنده!

0 ❤️

2012-11-18 16:13:16 +0330 +0330

[quote=PESARYTANHA]بسه دیگه اینقدر مقدسات مقدسات درآوردیند فقط شمایید که مقدسات دارید گیریم که همه مسلمانان ایران اسلام را قبول داشته باشند که قطعا اینطور نیست چرا باید ارمنی ها و زرتشتی ها و کلیمی ها بهایی ها مثل مسلمانان لباس یپوشند چرا هرکجا می خواهی استخدام شوی شرط اولش اسلام است چرا سایت های زرتشتی را فیلتر میکنند و از داشتن کوچکترین رسانه محرومند چرا هرکس دینش را تغییر داد اعدام میشود در زمان صفویه زرتشتیان آنقدر مورد اذیت و آزار قرار گرفتند که مجبور به کوچ اجباری به هند شدند و جامعه پارسیان هند را بوجود آوردند 20 میلیارد از بودجه عمومی کشور خرج میکنند تا سریال مختارنامه بسازند بشمارید چند بار در این سریال واژه مجوس و عجم بکار رفته است یا عرب ها سریال عمر فاروق میسازند تا در آن زرتشتی ها را آتش پرست نشان دهند مگر آن مکه ای که به سمتش نماز می خوانند چیزی جز مشتی آجر و خشت است اما اگر به مسلمانان گفتی آجر پرست آنوقت فردایش باید منتظر بمبگذار انتحاری باشی که برای بهشت شر یک کافر را از زمین میکند حال اگر یک زرتشتی از کتاب های تاریخ طبری همان مسلمانان درباره جنگ های اسلام فیلم بسازد باید مثل سفارت آمریکا در لیبی منتظر راکت های آر پی جی باشد خودشان میگویند پیامبر با عایشه 6 ساله ازدواج کرد سنی های وهابی براساس آن ازدواج با اطفال را سنت پیامبر میدانند و خمینی شیعه نیز بر اساس همان منبع سافت سکس با نوزاد شیرخواره را مباح میداند حال اگر ما اینها را بازگو کنیم میشود توهین به مسلمین[/quote]

اين حرفايى كه شما ميزنى چه ربطى به آدمى كه مسلمان هستش داره؟
اين مسائل كه ميگى مربوط به حكومت تخمى ايرانه اين قوانين تخمى رو آخونداى كونى گذاشتن چه دخلى داره به آدماى معمولى كه اسلام جزء مقدساتشون بحساب مياد؟
اكثر همين مردم مسلمان ازين حكومت و قوانينش نفرت دارن و آرزوشونه اين حكومت بظاهر اسلامى از بين بره
پس لطف كن قوانين يه حكومت ضد مردمى رو به اسلام و مسلمون ربطش نده
قرار نيست كه مثلا اگه يه مسيحى يكى رو كشت اين قتل رو به همه مسيحيا نسبت بديم و بگيم چون توى مسيحى آدم كشتى پس دين مسيح مشكل داره و به مقدسات مسيح توهين كنيم. اين دقيقا كارى است كه شما الان دارى ميكنى.
شما از حكومت ناراضى هستى نبايد به مردم عادى زخم بزنى مشكل شما اينه فرق بين دوست و دشمن رو تشخيص نميدين.

ياد بگيريم به ارزش هاى يكديگر بى احترامى نكنيم.

تاپيك هاى بااين موضوعات فقط باعث توهين به ارزش هاى شخص ميشه و مسائلى كه همه آگاهند…

0 ❤️

2012-11-18 16:27:09 +0330 +0330

[quote=Black lion]منم دوست دارم امام حسین رو اما به نظرم اینجا جاش نیست[/quote]

بله منم با حرف دوستم دقیقا موافقم
با اینکه نه اهل نمازو و نه چیزه دیگری هستم
ولی خوده بنده هم به شخصه به ائمه اعتقاد دارم
درسته که خیلی کارها هم میکنم ولی هر چی باشه به ائمه معتقدم و به نظر من هم نباید این جور مطالب تو این سایتی گفته بشه که دقیقا میدونید ادم هایی توش هستن که خیلی راحت به ائمه توهین میکنن و این مسائل رو نباید اینجا و تو این سایت مطرح کرد که خیلی راحت یه عده عقده ای تازه به دوران رسیده بیان و بخوان به ائمه توهین کنن
و دیقا معتقدم که اگر تاپیک پاک بشه خیلی بهتره تا اینکه یه عده بیشتر بیانو بخوان به ائمه ما توهین کنن

0 ❤️

2012-11-18 16:30:45 +0330 +0330

[quote=pomaxps]دوست عزیز یه مثال داریم میگه دشمن دانا به از نادان دوست . یعنی اینکه ملت ما همه به امام حسین ارادت دارن ولی هر جمله مکانی دارد .خوب تو یهو جو گیر شدی امدی اینجا تاپیک زدی وهمین باعث میشه که خدای ناکرده به امامان توهین بشه .خوب ما کی باید یاد بگیریم که مذهب شخصی هستش ونیاز نیست هرجای که نشستیم تبلغ کنیم .کم نداریم افرادی که با نام امامان دست به هزار کار نا شایست میزنن . تو هم به جای تاپیک زدن برو حداقل این چند روز کارهای خوب انجام بده .کا به حد کافی از مقام شامخ امامان مطلع هستیم .[/quote]

بله منم با نظر شما هم موافقم

0 ❤️

2012-11-18 16:39:16 +0330 +0330

من مسلمون نیستم ولی چون شما هموطنان عزیزم عزادارید من رو هم در غم خودتون شریک بدونید

0 ❤️

2012-11-18 16:42:45 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]من مسلمون نیستم ولی چون شما هموطنان عزیزم عزادارید من رو هم در غم خودتون شریک بدونید[/quote]

ممنونم خاله جان

0 ❤️

2012-11-18 17:00:52 +0330 +0330

كيرم تو كس خواهر مادر هر ولدزنايي كه به امام حسين فحش ميده
عمو ميتراي كسكش دوجنسه ي مازوخيسم ،گه خوردي اسمتو گذاشتي خاله مردمو خر كني! هركي اينجا كير اضافه بخوره و به امام حسين فحش بده خاندانشو از سر تا پا ميگام حرومزاده هاي بي پدر كله كيري

0 ❤️

2012-11-18 17:20:17 +0330 +0330

سلام! داداش این تایپیک رو بردار! همین جوری بهمون توهین میشه! مقدساتمون رو به بازی نگیر! یاحسین! ای اشکها بریزید! قربون خاک پای امام حسین! فدای لب تشنه ات

0 ❤️

2012-11-18 19:06:32 +0330 +0330

منم باهات موافقم داداش …

0 ❤️

2012-11-19 07:58:07 +0330 +0330

kamelan movafegham ba in harf 1 kam vojdani darim ke nemikham ounam az dast bedim bezar hamoon 1kamesh bemoone eyval dadash damet garm

0 ❤️

2012-11-19 14:38:21 +0330 +0330

خواهشمندم تایپیکم را تا آخر بخوانید بعدا نظرتونو بگیند

ببینید در یک دوره ای پیامبری در ایران ظهور کرد بنام مانی دین وی تلفیقی بود از زرتشتی بودایی و مسیحیت که خود را جانشین مسیح و کسی که در تورات وعده داده شده نامید محمد پیامبر اسلام نیز دقیقا همین ادعا را داشت تا اینجا برای یک انسان بی طرف دو فرد یکسانی بودند ولی احکام دو دین کاملا متضاد بود مانی براساس یک عرفان شرقی_بودایی معتقد بود هیچ انسانی انسان دیگر را نباید بکشد و خوردن گوشت حیوانات را حرام میدانست و به بهشت و جهنم اعتقادی نداشت وی تمام جنگ های دنیا را برای دو چیز میدانست یک ثروت و دوم زن بود بنابراین گرفتن بیش از یک زن را گناه و به یک سوسیالیسم معتقد بود ویل دورانت وی را اولین کمونیست تاریخ میدانست بر عکس اسلام با توجه به محیط خشنی که در آن بوجود آمده بود که پر بود از جنگهای بین قبیله ای و دزدی زن و مال بزرگترین فضیلتش جهاد با کفار بود زنبارگی و ازدواج های متعدد جزئی از این دین بود مجازات های مشمئز کننده مثل سنگسار و دست بریدن که مسلمانان آنها را حد الهی میدانند هم جزئی از اسلام است همین ویژگی اسلام باعث شد خیلی زود گسترش یابد و به اسم جهاد کشورهای همجوار فتح شد البته دین مانی و مزدک هم طرفداران زیادی داشت اما سرعت رشدش بسیار پایین بود جالب بدونید در کشور چین اخیرا باستان شناسان معبدی را کشف کردند که معتقدند مال مذهب مزدکی بوده یعنی حتی تا چین هم پیش رفته بود طنز تاریخ همین جاست مذهبی که اینقدر اخلاق گرا و اساسش بر احترام به انسانیت بناشده بود به دلیل قتل عام های پی در پی موبدان زرتشتی در قبل از اسلام و حکومت عباسیان در بعد از اسلام کلا نابود شد و جز ته مانده هایی از برگ های تاریخ چیزی از آن باقی نماند مثلا خلفای عباسی برای به دام انداختن مانی ها یک روش داشتند بدین صورت که میگفتند یک مرغ سر ببرید و اگر شخص از این کار خودداری میکرد میفهمیدند که مانوی مذهب است و برعکس اسلام رشد پیدا کرد و امروز یک میلیارد پیرو دارد مشکل من هم دقیقا همین جاست ما زندگی یکبار بیشتر به ما فرصت زنده بودن نمی دهد چرا باید با تعصبات کور فرصت انتخاب را از خودمان بگیریم من نمی خواهم خودم را گول بزنم که مظلومیت امام حسین باعث این شده که امروز در کشور من یک ماه محرم همه عزادار باشند چون در تاریخ می خوانم شاه اسماعیل ما را شیعه کرد نه مظلومیت امام حسین و قبل از صفویه هزار سال ایرانی ها سونی بودند مگر این همه مردمی که مانند پیروان مزدک قتل عام شدند مظلوم نبودند چرا کسی برای آنها عزاداری نمی کند چرا گریه نمی کند مداحی نمی کند چرا از لبهای تشنه آنها کسی حرف نمی زند من نمی خواهم خودم را فریب بدهم که حساب آخوندها جداست حساب عرب ها از اسلام جداست در حالی میبینم در قرن اتم مسئولین مملکت من براساس همان اسلام سنگسار میکنند براساس اسلام حکم ارتداد میدهند اگر کسی صد تا زن بگیرد شهوترانی نیست اما اگر دختری موهایش پیدا باشد این فساد است چون اسلام گفته 4 تا دائم 99 تا صیغه دو حالت است یا دنیای آخرتی هست که من ترسی از آن ندارم چون با عقل زندگی کردم و خودم را فریب ندادم و یا نیست که خیالم راحت است که فرصتی که زندگی بهم داد خراب نکردم نذاشتم جامعه بجای من فکر کند
ممنون که تایپیکم را تا آخر خواندید

0 ❤️

2012-11-19 14:45:30 +0330 +0330

[quote=PESARYTANHA]بسه دیگه اینقدر مقدسات مقدسات درآوردیند فقط شمایید که مقدسات دارید گیریم که همه مسلمانان ایران اسلام را قبول داشته باشند که قطعا اینطور نیست چرا باید ارمنی ها و زرتشتی ها و کلیمی ها بهایی ها مثل مسلمانان لباس یپوشند چرا هرکجا می خواهی استخدام شوی شرط اولش اسلام است چرا سایت های زرتشتی را فیلتر میکنند و از داشتن کوچکترین رسانه محرومند چرا هرکس دینش را تغییر داد اعدام میشود در زمان صفویه زرتشتیان آنقدر مورد اذیت و آزار قرار گرفتند که مجبور به کوچ اجباری به هند شدند و جامعه پارسیان هند را بوجود آوردند 20 میلیارد از بودجه عمومی کشور خرج میکنند تا سریال مختارنامه بسازند بشمارید چند بار در این سریال واژه مجوس و عجم بکار رفته است یا عرب ها سریال عمر فاروق میسازند تا در آن زرتشتی ها را آتش پرست نشان دهند مگر آن مکه ای که به سمتش نماز می خوانند چیزی جز مشتی آجر و خشت است اما اگر به مسلمانان گفتی آجر پرست آنوقت فردایش باید منتظر بمبگذار انتحاری باشی که برای بهشت شر یک کافر را از زمین میکند حال اگر یک زرتشتی از کتاب های تاریخ طبری همان مسلمانان درباره جنگ های اسلام فیلم بسازد باید مثل سفارت آمریکا در لیبی منتظر راکت های آر پی جی باشد خودشان میگویند پیامبر با عایشه 6 ساله ازدواج کرد سنی های وهابی براساس آن ازدواج با اطفال را سنت پیامبر میدانند و خمینی شیعه نیز بر اساس همان منبع سافت سکس با نوزاد شیرخواره را مباح میداند حال اگر ما اینها را بازگو کنیم میشود توهین به مسلمین[/quote]
همه اینا که گفتی چه ربطی داشت به امام حسین و اسلام؟
اینایی که تو داری میگی مربوط میشه به حکومت نه دین اسلام

0 ❤️

2012-11-19 14:54:46 +0330 +0330

[quote=2mh]من نه بسيجيم و نه مأمور
و نه از اين تاپيك سودي ميبرم
فقط يه پسر كنجكاوي هستم كه ميخوام ببينم چند نفر اينجا امام حسين رو دوست دارن؟
اگه بگين ممنون ميشم[/quote]
شما ها اینجا هم دست از سر ما برنمیدارید؟

0 ❤️

2012-11-19 15:14:46 +0330 +0330

سلام به همه ی دوستان عزیز اگه واقعا هدفت امام حسین بوده دستت طلا ولی به قول دوستان اینجا جاش نیست خواهشن حذفش کن تا به اماممون توهین نکنن.عبدول جان حرفت کامل درسته من الان سه ساله اصلا هیئت نمیرم مداحی های توگوشیم روگوش میدم احترام این ماه وامام روهم دارم.هرساله هم روز عاشورا نذری دارم ولی خودم نمیرم فقط پولش رو میفرستم براخانواده اونا کاراش روانجام میدن.دوستان لطفا توهین نکنین. اسلام این چیزی نیست که تو این کشور اخوندا به خوردمون میدن. اسلام برادری وبرابری ومساوات رومیخواد مثل کوروش.

0 ❤️

2012-11-19 23:30:48 +0330 +0330

من با همتون مخالفم.
من ميگم:
نه به دين كسى كارى داشته باش
نه به حرفهاى كسى كارى داشته باش
هر جور كه واقعا فكر ميكنى درسته زندگى كن واسه حرف ديگران تره هم خورد نكن اگه واقعا ميخواى از زندگيت لذت ببرى.
اگر فكر ميكنى رفتن هيئت خوبه ، برو
اگر فكر ميكنى خوب نيست ، نرو
همچيز تويى واسه خودت زندگى كن هيچ دينى نگفته واسه من(دين) زندگى كن
دين بد وجود نداره همه اديان خوبن اگه واقعا معنيشون رو درك كنى ولى هيچ وقت هيچ مذهب و آيينى رو نفى نكن
شما تا كسى خودش نخواد نمى تونى نظرشو عوض كنى پس خودتو خسته نكن
به اعتقادات ديگرى مهر ابطال نزن همانطور كه نميتونى حقانيت خودت رو ثابت كنى.
حرف من اينه براى خودت زندگى كن وقتى خودت از كارى كه انجام ميدى راضى باشى با هر عقيده اى احساس خوشبختى ميكنى…
و بجاى اينكه از دين بد بگى راه درستو نشون بده
من تاپيك هاى تو زمينه رو كه ميبينم فقط افرادى هستند كه از اسلام يكسره بد ميگن من يه سوالى ازشون دارم:
كداميك از اديان در بدو شروع از ديگر مذهب ها بدگويى ميكنه؟
هيچ كدوم. همشون بلا استثناء براى تبليغ از خوبيهاشون ميگن پس شما هم همين كارو بكنيد اگه ميخواين دين يا اصلا بى دين بودن رو تبليغ كنيد بجاى حمله به اعتقادات ديگران از مزاياى دين خودتون يا خوبيهاى بى دين بودنتون بگيد و انقدر هم براى اثبات اعتقاد شخصى خودتون بحث و جدل نكنيد حداقل يك درصد احتمال بدين شايد شما اشتباه ميكنيد و الكى تو اين تاپيك ها بخاطر اين مسائل بجون هم نيافتين.چه فايده اى داره؟
توى اين تاپيك ها هرچى هم كه نوشته باشه نه ارزش اديان رو كم ميكنه نه زياد نه شما راضى ميشيد نه اونا پس اعصابتون رو خراب نكنيد شركت نكردن تو اين بحث ها بهترين راه هستش.
و اون فردى هم كه اين تاپيك رو زده فكر نميكنم بخاطر عشق به محرم اينكارو كرده باشه.

0 ❤️

2012-11-19 23:46:25 +0330 +0330

دمت گرم خوب جوابشو دادی

0 ❤️

2012-11-20 00:27:03 +0330 +0330

اینجا باید عقاید آزاد باشه چرا ما احترام نمیگذاریم به هم .اون وقت میگیم چرا دیکتاتوری!!!آیا کسی هست که امام حسین را نشناسد.بعضی ها در این سایت به ارتباط جنسی به محارم معتقدند.وبعضی هم به جنده بودن زن شان .شما آزاده اید و فکر میکنید که آنچه دوست دارید باید انجام دهید.شما در بند امیال نفسانی خود هستید.چشم دل باز کن غول و زنجیر را به دست و پای خود ببین.آنکسی که با همسرش فقط سکس داره و ذهن اش را درگیر سکس با مردم نمیکنه و انرژی اش را برای کار و مطالعه صرف میکنه واقعا" آزاده است.از قدیم گفته اند : خودم کردم که لعنت برخودم باد.ما بجای مرگ گفتن ها باید خودمان را اصلاح کنیم.خدایا آن ده که آن به.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «