مسلمون ها جواب بدن چرا حسین( توله محمد) بارون نمی فرسته

1393/10/10

۵میلیون ایرانی خودشون رو تو اربعین امسال برای حسین تو کربلا پاره کردن حالا از حسین بخواید که به حرمت این ۵میلیون نفر برف و بارون بفرسته و بدانید که اگه این اطفاق نیفته که مطمعنا نمییفته پس تف تو کون مادر حسین و طرفداران جاهلش
عکس های اومدن برف تو آمریکا یا به قول خودتون ملت کفر

توجه کنید سگهای حسین من این تاپیک رو نزدم که روی همدیگه رو کم کنیم هدف من از این تاپیک اینه که اگه حسین واقا معجزه ای داره شماها که یک عمره سگشید ازش بخواید به حرمت سگاشم که شده معجزه خودش رو نشون بده تا منم بهش ایمان بییارم و سگش بشم
من تو استان تهران زندگی می کنم و تا جایی که می دونم تا شعاع ۲۰۰کیلومتری استان تهران حتی یک قطره برف و بارون نیومده و به این میکن مصداق بارز قحطی و خشک سالی اگه یک برف درست و حسابی تو استان تهران بییاد طوری که تنها نیم متر رو زمین بشینه من هم مثل شماها میشم سگ حسین

منطق سگ های حسین:هرگز نگویید حسین برای شما چه کرد همیشه بگویید ما برای حسین چه کرده ایم

25501 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-12-31 14:24:53 +0330 +0330

ببین اولا حرمت اون معصوم هارو داشته باش و به حضرت فاطمه فوش نده…
شعور داشته باش.
ثانیا 5 میلیون رفتن کربلا اما کدوم این 5 میلیون اخلاق و رفتارشون حسینی هست؟؟
تو خودت چن بار نماز خوندی؟چن بار کار خوب کردی؟؟
همش میای تو این سایتا جلق میزنی بدبخت.
اون ملت کفر امریکا حداقل سر خودشون کلاه نمیذارن مثه منو تو اول برو خودتو اصلاح کن بعد بیاد دهن کثیف و نجستو باز کن زر مفت بزن…

0 ❤️

2014-12-31 14:49:08 +0330 +0330

بارون یه امر طبیعی هست که باید از قوانین حاکم بر زمین طبیعت کنه

من الان با اینکه با شما مخالف هستم ولی محترمانه دارم با شما صحبت میکنم . شما هم لطفن ادب و اخترام رو رعایت کن چه در مورد من و امثال من چه در مورد امام حسین

شما اگه به این چیزا اعتقاد داشته باشی شک نکن که به موقعش جوری به دردت میخوره که تعجب میکنی . . .

0 ❤️

2014-12-31 14:51:16 +0330 +0330

کس کش بی شرف عوضی کیرم دهن خوار مادرت کیرم دهن بابات.تو غلط میکنی با هفت جد و آبادت به اسلام یا امام حسین فش میدی.
اگه اسلام دروغه یا امام حسین به جناب عالی چه ربطی داره تو برو خودت هر گهی میخوای بخور با جد و آبادت.هر چی از دهنت میاد میگی اگه مام فش بدیم مسلمون اینجوری مسلمون اونجوری .اسلام دروغه تو برو دین خودتو بچسب»»لکم دینکم ولی دین«««

0 ❤️

2014-12-31 14:55:38 +0330 +0330

[quote=reza kir tala 17]ببین اولا حرمت اون معصوم هارو داشته باش و به حضرت فاطمه فوش نده…
شعور داشته باش.
ثانیا 5 میلیون رفتن کربلا اما کدوم این 5 میلیون اخلاق و رفتارشون حسینی هست؟؟
تو خودت چن بار نماز خوندی؟چن بار کار خوب کردی؟؟
همش میای تو این سایتا جلق میزنی بدبخت.
اون ملت کفر امریکا حداقل سر خودشون کلاه نمیذارن مثه منو تو اول برو خودتو اصلاح کن بعد بیاد دهن کثیف و نجستو باز کن زر مفت بزن…[/quote]
خدا از دهنت بشنوه یک نفر یک حرف درست زد ما هم حرفمون همینه برای انسان بودن نیازی به اسلام و حسین و …نیست

0 ❤️

2014-12-31 15:00:44 +0330 +0330

چون چند تا حروم زاده مثل تو قاطیه ی اون 5 ملیون نفرن اینقد نیتت کجه و هیچی حالیت نمیشه و عشق خارجی ک گناهات ثواب اونا رو هم از بین برده.من نمیگم من آدم خوبیم یا نیت صافی دارم نمیگم ک اسلام حرف این اخونداس نه اشتباه نکن ذات اسلام پاکه یکی مثل تو و آخوندا ک دارن به اسم اسلام همه رو غارت میکنن اسم اسلام رو بد کردین.میخوای بدونی چرا اونجا برف اومده؟چون ملتش ادمن به دینای دیگه توهین نمیکنن…جوابمو نمیخواد بدی چون اصلا تو تاپیکت نمیمونم ک بخوام بخونمش.خدافظ… diablo

0 ❤️

2014-12-31 15:06:11 +0330 +0330

[quote=یخ بیار جهنم]چون چند تا حروم زاده مثل تو قاطیه ی اون 5 ملیون نفرن اینقد نیتت کجه و هیچی حالیت نمیشه و عشق خارجی ک گناهات ثواب اونا رو هم از بین برده.من نمیگم من آدم خوبیم یا نیت صافی دارم نمیگم ک اسلام حرف این اخونداس نه اشتباه نکن ذات اسلام پاکه یکی مثل تو و آخوندا ک دارن به اسم اسلام همه رو غارت میکنن اسم اسلام رو بد کردین.میخوای بدونی چرا اونجا برف اومده؟چون ملتش ادمن به دینای دیگه توهین نمیکنن…جوابمو نمیخواد بدی چون اصلا تو تاپیکت نمیمونم ک بخوام بخونمش.خدافظ… diablo[/quote]
حداکثر تو این مملکت یک میلیون نفر مثل من دگر اندیشن حسین به حرمت اون ۷۹میلیون نفری که خودشون رو به خاطرش پاره میکنن بارون بفرسته

0 ❤️

2014-12-31 15:10:31 +0330 +0330

عطا جان :
حرف آخر من … شما که خودت داری میگی برای انسان بودن نیازی به اسلام و حسین نیست پس بیا سعی کن انسان باشی باشه شما حسین رو قبول نداری نداشته باش . ولی انسان باش حتما میدونی که برای انسان بودن نیاز هست که به عقاید دیگران احترام بذاری . محترمانه برخورد کنی و … امیدوارم بقیشو بدونی خودت .
به امید روزی که بتونیم به عقاید دیگران احترام بذاریم و بتونیم حتا با عقاید مختلف به اوج موفقیت برسیم

0 ❤️

2014-12-31 15:30:08 +0330 +0330

[quote=mamtytm]عطا جان :
حرف آخر من … شما که خودت داری میگی برای انسان بودن نیازی به اسلام و حسین نیست پس بیا سعی کن انسان باشی باشه شما حسین رو قبول نداری نداشته باش . ولی انسان باش حتما میدونی که برای انسان بودن نیاز هست که به عقاید دیگران احترام بذاری . محترمانه برخورد کنی و … امیدوارم بقیشو بدونی خودت .
به امید روزی که بتونیم به عقاید دیگران احترام بذاریم و بتونیم حتا با عقاید مختلف به اوج موفقیت برسیم[/quote]
اسلام کشور من و آینده تمام جوانان این مملکت رو نابود کرد من قدرت انتقام از اسلام رو ندارم ولی به فضل خدا داعش این کار رو میکنه

0 ❤️

2015-01-01 06:45:49 +0330 +0330

[quote=farzad.fk]اقا جون کسی زورت نکرده تو مسلمون باشی چرا میای به اعتقادات وعقاید دیگران توهین میکنی…اصلا با اینکه چه دینی داری کاری ندارم ولی اگه انسان هستی به عنوان یک انسان باید به عقاید دیگران احترام بزاری.[/quote]
خب بسیجی چرا نمیفهمی؟
داره راست میگه.داره سوال میکنه ازتون.جواب بدین.
شماهایی که غیر مسلمون رو نجس میدونین و نمیذارین حتی کسی بدون حجاب اسلامی تو خیابون راه بره دم از احترام عقاید میزنین؟

0 ❤️

2015-01-01 06:54:12 +0330 +0330

غیرت ؟ ؟ ؟ ؟ افسوس
خدا هم به حالمون داره میخنده

0 ❤️

2015-01-01 09:06:04 +0330 +0330

[quote=سوار تاریکی ها][quote=باید رید به اسلام]اگه به حرمت اینا! قرار بود بارون بیاد تا الان عربستان شده بود جنگل آمازون.[/quote]

راسی اینقدر از اسلام بدت میاد چرا تو ایران موندی؟

به نظرم احمقانه اس ضد دین بودن[/quote]
شما آشغالای تخم عرب باید از ایران پرت شین بیرون و برگردین به شنزارهای پر از مارمولک عربستان. احمق هم موجودی مثل توئه که فکر میکنه اسلام خوبه!!

0 ❤️

2015-01-01 10:23:43 +0330 +0330

[quote=sherlock18]اخه کیر تو کس خواهر مادرت بارون چه ربطی داره بارون الان بیشتر هم داره میاد ایران اب و هوای خشک داره و وضعیت جغرافیایی و کوه هایی داره باعث میشه بارون کم بیاد که البته بیشتر از حدش میاد تو پاییز 3 بار برف و 20-30 بار بارون اومد
یه عده ابله بی سواد ببین اومدن رمثلا مبارزه کنن کون مادرت خب پس یعنی الان قطب جنوب مورد لطف خداس دیگه کلا برفیه خخخخخخخخخخخخ[/quote]
سگ حسین ۲۰۰سال پیش به این آب و هوا می گفتن قحطی

0 ❤️

2015-01-01 10:25:29 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=farzad.fk]اقا جون کسی زورت نکرده تو مسلمون باشی چرا میای به اعتقادات وعقاید دیگران توهین میکنی…اصلا با اینکه چه دینی داری کاری ندارم ولی اگه انسان هستی به عنوان یک انسان باید به عقاید دیگران احترام بزاری.[/quote]
خب بسیجی چرا نمیفهمی؟
داره راست میگه.داره سوال میکنه ازتون.جواب بدین.
شماهایی که غیر مسلمون رو نجس میدونین و نمیذارین حتی کسی بدون حجاب اسلامی تو خیابون راه بره دم از احترام عقاید میزنین؟[/quote]

0 ❤️

2015-01-01 10:31:14 +0330 +0330

به توچه بی پدر حرام زاده حرام زاده به تو می گن بی پدرررررررررررر

0 ❤️

2015-01-01 10:49:50 +0330 +0330

آهای گوساله. این هم از صنعت ادبی صغیر به کبیر بهره برده چون هم شما رو گوساله می کنه هم پدر گرام رو گاو!

• ای بر اون روح پدرت شاشیدم!
  • گه به قبر پدرت بباره که توی نخاله رو پس انداخت!(پس مادر چه کرد این وسط؟)

تو روح اون پدر دیوثت سگ شاشید!

پدرسگ ولدزنا. اینجا می بینیم که هم پدر سگ شد و هم مادر فاحشه و هم شما حروم زاده. به این میگن آخر مینی مالیستی!!!
تخمه حروم کیهر حسین تو کسه ننت تخمه سگه کسکش کیرم تو جدت تخمه حروم تو هه کسکش نفهمیدی ایران هواش اینطوریه طوله سگ گوهه حسین رو نخور تخمه سگ

0 ❤️

2015-01-01 10:57:11 +0330 +0330

[quote=AmiR Lord1]آ

تخمه حروم کیر حسین تو کسه ننت [/quote]
مثلا داری خیر سرت به حسین احترام می زاری ROFL

0 ❤️

2015-01-01 11:15:25 +0330 +0330

میدونی چرا بارون نمیاد؟؟؟ چون اون بابای کونیت مادر جندت گاییده تو تخم سگ پس انداخته … ولد الزنا چرا به مقدسات توهین می کنی توله سگ … باید حتما ننت و اون بابای کونیت و بگام کس گش خار کسه … کیرم تو کون مادر تو و امثال تو دیوث پدر سگ … دیگه گوه نخوریا کس کش

0 ❤️

2015-01-01 11:28:40 +0330 +0330

بابا بیخیال ول کنید یه احمقی 4 تا کلاس سواد نداره میاد یه چرتی میگه شما ها چرا جدی گرفتین :))
نمی تونه ایرانو تو نقشه جغرافی پیدا کنه اومده واسه ما کلاس اب و هوا گذاشته :))

0 ❤️

2015-01-01 11:43:28 +0330 +0330

[quote=just_sex_teh]بابا بیخیال ول کنید یه احمقی 4 تا کلاس سواد نداره میاد یه چرتی میگه شما ها چرا جدی گرفتین :))
نمی تونه ایرانو تو نقشه جغرافی پیدا کنه اومده واسه ما کلاس اب و هوا گذاشته :))[/quote]
سگ حسین چطور تا ۳۶سال پیش قبل از ۵۷/۱۱/۲۲به قول پدربزرگامون تا ارتفاع دیوار برف مییود

0 ❤️

2015-01-01 13:37:36 +0330 +0330

[quote=just_sex_teh]بابا بیخیال ول کنید یه احمقی 4 تا کلاس سواد نداره میاد یه چرتی میگه شما ها چرا جدی گرفتین :))
نمی تونه ایرانو تو نقشه جغرافی پیدا کنه اومده واسه ما کلاس اب و هوا گذاشته :))[/quote]
لالا کن بسیجی‌ جان لحاف فریز شد.

0 ❤️

2015-01-01 13:40:41 +0330 +0330

خب بخاطر وجود همچین آدمای بیشعوری مثل تو هست که بارون نمیفرسته نه
خدا وکیلی کیا واسه زنده نگه داشتن اسلام عزاداری کردن؟همه واسه نذری و ریاکاری عزاداری کردن
بعدشم وقتی تو اینطوری بهشون فحش میدی انتظار داری بخاطر تو بارون بفرستن؟

0 ❤️

2015-01-01 13:48:55 +0330 +0330

[quote=Wall_Street]خب بخاطر وجود همچین آدمای بیشعوری مثل تو هست که بارون نمیفرسته نه
خدا وکیلی کیا واسه زنده نگه داشتن اسلام عزاداری کردن؟همه واسه نذری و ریاکاری عزاداری کردن
بعدشم وقتی تو اینطوری بهشون فحش میدی انتظار داری بخاطر تو بارون بفرستن؟[/quote]
حداکثر یک میلیون نفر مثل من دگر اندیشن و ۷۹میلیون مابقی خودشون را واسه حسین پاره می کنن چرا به حرمت اون ۷۹میلیون نفر بارون نمی فرسته

0 ❤️

2015-01-01 23:11:54 +0330 +0330

pas chi fek kardi tole kire ona bayad bere to namoset k donbaleshon kos migi harom zadeh

0 ❤️

2015-01-01 23:32:58 +0330 +0330

آخه ابنه ای بیشتر از فحش لیاقت نداری که جواب بشنوی آبچاقال

0 ❤️

2015-01-02 05:02:59 +0330 +0330

[quote=sina-angle]میدونی چرا بارون نمیاد؟؟؟ چون اون بابای کونیت مادر جندت گاییده تو تخم سگ پس انداخته … ولد الزنا چرا به مقدسات توهین می کنی توله سگ … باید حتما ننت و اون بابای کونیت و بگام کس گش خار کسه … کیرم تو کون مادر تو و امثال تو دیوث پدر سگ … دیگه گوه نخوریا کس کش[/quote]
الان خیلی هنر کردی که این حرف هارو زدی؟
معلومه دیگه پیروان محمد شمشیر کش میشن این با ادب ها که تا حرفی میزنی میگن بیا تا نشونت بدیم.با چاقو تیکه تیکت کنیم.

نه شعور.نه علم.نه سواد.نه فرهنگ.نه حتی چهارکلمه سواد اخوندی که بتونن با مغلطه جواب بدن. lol
فقط کیرشو گرفته تو دستش و حسین حسین میکنه

0 ❤️

2015-01-02 05:23:36 +0330 +0330

خفه شو حرام زاده. هنوز اونقدر فرهنگ و ادب نداری که بفهمی نباید به مقدسات بی احترامی کنی. سگ نجست. هر چند قیاس تو با سگ جفاییه به اون حیون وفا دار. تویی نه از سگ کمتری.

0 ❤️

2015-01-02 05:30:33 +0330 +0330

[quote=samsexsex]خفه شو حرام زاده. هنوز اونقدر فرهنگ و ادب نداری که بفهمی نباید به مقدسات بی احترامی کنی. سگ نجست. هر چند قیاس تو با سگ جفاییه به اون حیون وفا دار. تویی نه از سگ کمتری.[/quote]
تو چرا میای تو این تایپک؟
مقدساتی که ازادی اولیه رو از دیگران بگیره دو ریال ارزش نداره بسیجی

0 ❤️

2015-01-02 12:55:54 +0330 +0330

[quote=ghol.22pp]عطا بیخیال اینا شو اینارو فقط باید بکشی[/quote]
به فضل خدا داعش این کار رو میکنه

0 ❤️

2015-01-02 13:21:39 +0330 +0330

نمی خوام افراطی جواب بدم چون رشتم علوم سیاسی هست و خوب یاد گرفتم که تابو عدم نقد دین رو کنار بزارم و نقد دین جایز هست البته با رعایت ادب و کمال شخصیت نه به این وضع. این کارهای شما باعث جری شدن بسیجی های افراطی شده.
اگر قرآن رو فقط یک کاغذ بدونی از یک حرف این کتاب نمیشه گذشت و اونم اینکه «با هر قومی با زبان خودش باید سخن گفت» شما هم به جای اهانت ، نقد دین رو تو دستور کار خودتون قرار بدین جواب میده
البته بعید میدونم که کارتون اصلاح دین باشه و نقدش!
-و این چیزیه که پشتمو گرم میکنه اونم اینکه دینم اونقدر قویه که جز اهانت به اون نمیشه از هم پاشوندش-
جواب سوالت اینه که بعد هزار و چهارصد سال مردم دور هم جمع شن و به یاد دین گریه کنن
هیچ کاره دیگه ای نمی تونست اینجوری دین رو نگه می داشت
وگرنه دین تو همون کودتای 28 مرداد ، مرده بود.
راستی مگه عقاید و دین ما پوچ و بیهوده نیست؟
برای چی براش وقت صرف میکنین؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2015-01-02 13:26:53 +0330 +0330

[quote=amir.rafie]نمی خوام افراطی جواب بدم چون رشتم علوم سیاسی هست و خوب یاد گرفتم که تابو عدم نقد دین رو کنار بزارم و نقد دین جایز هست البته با رعایت ادب و کمال شخصیت نه به این وضع. این کارهای شما باعث جری شدن بسیجی های افراطی شده.
اگر قرآن رو فقط یک کاغذ بدونی از یک حرف این کتاب نمیشه گذشت و اونم اینکه «با هر قومی با زبان خودش باید سخن گفت» شما هم به جای اهانت ، نقد دین رو تو دستور کار خودتون قرار بدین جواب میده
البته بعید میدونم که کارتون اصلاح دین باشه و نقدش!
-و این چیزیه که پشتمو گرم میکنه اونم اینکه دینم اونقدر قویه که جز اهانت به اون نمیشه از هم پاشوندش-
جواب سوالت اینه که بعد هزار و چهارصد سال مردم دور هم جمع شن و به یاد دین گریه کنن
هیچ کاره دیگه ای نمی تونست اینجوری دین رو نگه می داشت
وگرنه دین تو همون کودتای 28 مرداد ، مرده بود.
راستی مگه عقاید و دین ما پوچ و بیهوده نیست؟
برای چی براش وقت صرف میکنین؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
علت از هم نپاشیدن اسلام قوی بودن اسلام نیست بلکه جاهل بودن مسلمانه به هر حال محمد در بین جاهل ترین مردمان ادعای پیامبری کرد و بی دلیل هم نبوده

0 ❤️

2015-01-02 13:40:55 +0330 +0330

حق با تو هست مسلمانان جاهل اند
فوقش اینکه اولین بار پی بردن زمین گرده و به دور خورشید میچرخه
فوقش اولین بار زوجیت گیاهان رو فهمیدند
فوقش اینکه به خاطر حرف های علمی کسی رو اعدام نمی کنن
فوقش اینکه اولین کاشف الکل بودند
فوقش اینکه اندیشه های لاوزی از جابر بن حیان نشعت میگیره
فوقش اینکه جرقه های رنسانس رو بعد فتح قسطنطنیه زدند
فوقش اینکه …
مسلمانان که بهترین نمونه اون ایرانه همون کسایی هستن که وقتی اروپایی ها به سرزمینشان اومدند در جواب به سوال آنان که چرا اینقدر بوی خوش میدهید گفتند از شامپو و صابون استفاده می کنیم!
به نظرت جایگزین اسلام چه دینی باشه بهتره؟
بی دینی؟؟
با چه امدی به زندگی؟
اونوق برای چی زندگی کنی؟
بمیری کجا میری؟
وقتی بی دین باشی برات این سوالات پیش نمیاد؟؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «