معرفی فیلمای ارزشمند

1394/08/22

اگه فیلم خاصی رو پسندیدیم، خوبه به اشتراک بذاریم. s2220_2.gif

filma.jpg

فیلمای خوب و ارزشمندو معرفی کنیم و درصورت امکان به هم برسونیم.
دوس داشتید از نکات حایز اهمیت و فلسفه فیلم موردنظر و ایضاً برداشت شخصیتونم بگید که استفاده ببریم.

خودم به شخصه یه چن تایی میذارم ولی هنوز امکان فشرده‌سازی و پارتیشن بندی فیلمارو ندارم، اگه راحلشو یافتم بعداً لینک دانلودشونم اضافه میشه. ugly_cafe_0.gif

34086 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-17 18:46:16 +0330 +0330

[quote=یک وحشی]کسی میتواندراهنمایی کنه که سالو راچطورپیداکنم
نم این فیلم راندیده ام[/quote]

به همّت دوست قدیمی و بی‌همتا prestigiuos

[quote=Humanity defender shiva]
من اصلا پشیمون نیستم از دیدنش…فقط غمگینم،چون بودنم زیر سوال رفته!!! cray2 .[/quote]

بودن ما خعلی وخته زیر سوال رفته!

0 ❤️

2015-11-17 18:57:30 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]
عاغا کیفیت این نسخه در چه حدیه؟ الان نگاه کردم زده بود 150 مگابایت… فک کنم کیفیتش پایین باشه… نسخه ی 720 حجمش هست 700 مگ… [/quote]

من خودم امتحانش نکردم ولی چن نفری قبلاً‌ ازش دانلود کرده بودن راضی به نظر میومدن.

0 ❤️

2015-11-18 03:18:56 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]Malena.jpg

Malèna
(2000)
By: Giuseppe Tornatore

فیلمی با بن مایه جنسی یک پسر کوچولو که عاشق یه زن بزرگسال میشه.
با خیال پردازی‌ها و نقشه‌کشی‌های جالب این پسرک دیوث واسه ارضای خودش با خیالِ این زن و البته سرگذشت پرفراز و نشیب این زن بزرگسال، (مونیکا بلوچی) که همسرش به جنگ رفته.
رفتار ملت با این زن، از موضوعات اصلیه
این فیلم تا حدودی افکار مریض رو به چالش میکشه…[/quote]

با اجازه
.
.
.
ی لایک پیش من داری پسرم…

0 ❤️

2015-11-18 03:31:32 +0330 +0330

رفیق…این قصاب خان منو ب شک ادناخته ک لینک فیلم سالو رو دانلود کنم؟؟
چون میگه کیفیتش پایینه…چه کار کنم؟؟ unknw

0 ❤️

2015-11-19 03:02:04 +0330 +0330

[quote=reality]رفیق…این قصاب خان منو ب شک ادناخته ک لینک فیلم سالو رو دانلود کنم؟؟
چون میگه کیفیتش پایینه…چه کار کنم؟؟ unknw [/quote]

به نظر منم حق با قصابه، این فیلمو نباس با کیفیت پائین دید، حیفه.

0 ❤️

2015-11-19 03:02:29 +0330 +0330
matrix.jpg

MATRIX
(1999)
By‎: ‎The Wachowski Brothers

فیلمی علمی‌-تخیلی آمیخته با هنرهای رزمی و صحنه‌های اکشن کم‌نظیر.
به شخصه نسخه 1 این فیلمو ارزشمندتر از 2 و 3 میدونم. به نظرم حتی ارزش چن بار دیدنم داره.
به قولی؛ این فیلم مربوط به آخرالزمان میشه و اینکه دنیا چجوری به پایان میرسه ولی در کل فیلمیه که لحظه به لحظه و سکانس به سکانسش پر از مفهوم های عمیق و فلسفی پیچیده‌س که در مورد هرکدوم از نکته‌های ریزش کتابها نوشته شده و فیلم ها ساخته شده.

تکنیک اسلوموشن گردان برا اولین بار توی این فیلم به کار گرفته شد.

0 ❤️

2015-11-19 03:11:46 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر][quote=reality]رفیق…این قصاب خان منو ب شک ادناخته ک لینک فیلم سالو رو دانلود کنم؟؟
چون میگه کیفیتش پایینه…چه کار کنم؟؟ unknw[/quote]
رفیق جان dance4 کمتر دیده شده که فیلمی حجمش کم باشه و با کیفیت باشه… البته دلیل مستدلی برای پایین بودن کیفیت این نسخه هنوز در دسترس نیست ? .[/quote]

خب خود من هم بش پی بردمووووحالا شما بگو از کجا گیرش بیارم؟؟؟

0 ❤️

2015-11-19 13:29:57 +0330 +0330
.

اگر‌چه ممکن است آکیرا کوروساوا به دلیل وجود فیلم‌سازانی هم‌چون یاسوجیرو ازو یا گنجی میزوگوچی به‌تنهایی نماد سینمای اثر‌گذار ژاپن نباشد، اما در شمار سینماگرانی‌ست که هیچ‌گاه در تاریخ سینما نمی‌توان نادیده‌شان گرفت.
فیلم دودسکادن (صدای شبیه صدای قطار) معنی فیلم همان هوهوچی چی که در کودکی وقتی میخواستیم ادای صدای قطار را در بیاوریم ادا میکردیم است.
فیلمی که حتما باید دید واقعا تاثیر عمیقی بر ذهن و قلب انسان میگذارد
فیلمی که به لایه‌های مختلف زندگی آدم‌های بی‌پناهی می‌پردازد که فقر و بیچارگی امان‌شان را بریده یعنی درون‌مایه‌ی ‌مورد علاقه‌ی ‌کوروساوا
با دیدن این فیلم نگرش انسان به زندگی تغییر پیدا میکند< فیلم اثر گذاری که بدون شک یکی از بهترین های تاریخ سینماست
دیدن آن را توصیه میکنم

0 ❤️

2015-11-19 17:09:48 +0330 +0330

Inglourious Basterds
حرامزاده های لعنتی
کارگردان کوئنتین تارانتینو
index.jpg
فیلمی متفاوت از کوئنتین تارانتینو با درون مایه ای خشونت بار و بر محوریت انتقام
بنا به دلایلی توضیح خاصی ندارم و فقط پیشنهاد میکنم ببینن دوستان

0 ❤️

2015-11-19 17:25:16 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]Malena.jpg

Malèna
(2000)

فیلمی با بن مایه جنسی یک پسر کوچولو که عاشق یه زن بزرگسال میشه.
با خیال پردازی‌ها و نقشه‌کشی‌های جالب این پسرک دیوث واسه ارضای خودش با خیالِ این زن و البته سرگذشت پرفراز و نشیب این زن بزرگسال، (مونیکا بلوچی) که همسرش به جنگ رفته.
رفتار ملت با این زن، از موضوعات اصلیه
این فیلم تا حدودی افکار مریض رو به چالش میکشه…[/quote]

یکی از فیلمهای مورد علاقه بنده
و به نوعی روایتی از یک رئالیسم که حین تماشا از دید اجتماع خودمون حس همزاد پنداری به واقع بهم دست داد
سکانس تراژیک این فیلم و فاحشه شدن مالنا
فلسفه ی این پسر بچه و اکثر داستان های سکسی اینجا ?
در جامعه هایی که زن رو صرفا به عنوان اسباب رفع شهوت بهش نیگا ميکنن و از کوچکترین ضعف هاش برای سو استفاده بهره ميبرن
بابت معرفی این فیلم تشکر میکنم

0 ❤️

2015-11-19 17:45:50 +0330 +0330

A Clockwork Orange
(پرتقال کوکی)
imagesjh.jpg
یک فیلم روانشناختی از اسنلی کوبریک
یک گروه اوباش دست به رفتارهای سادیسم گونه میزنن و از این آذار و اذیت ها لذت میبرن
نمونه اش رو میشه در خیلی از کشورها به ویژه کشور خودمون دید
واقعا جامعه مقصر هستش و اینگونه افراد رو به سمت این گونه کج روی ها سوق داده؟یا این گروه افراد ذاتا میل به خشونت دارن؟
آیا میشه این افراد رو درمان کرد؟
چه کسانی با تماشای این فیلم به این افراد و شخصیت اصلی فیلم همزاد پنداری میکنن؟
واسه قضاوت پیشنهاد میکنم این فیلم رو ببینین

0 ❤️

2015-11-19 17:58:41 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]
عالـــــیه این فیلم…[/quote]
بله حدس میزدم مورد پسند شوما باشه

0 ❤️

2015-11-20 09:47:08 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN][quote=اسکلت حشری]
Malèna
(2000)
[/quote]

یکی از فیلمهای مورد علاقه بنده
و به نوعی روایتی از یک رئالیسم که حین تماشا از دید اجتماع خودمون حس همزاد پنداری به واقع بهم دست داد
سکانس تراژیک این فیلم و فاحشه شدن مالنا
فلسفه ی این پسر بچه و اکثر داستان های سکسی اینجا ?
در جامعه هایی که زن رو صرفا به عنوان اسباب رفع شهوت بهش نیگا ميکنن و از کوچکترین ضعف هاش برای سو استفاده بهره ميبرن
بابت معرفی این فیلم تشکر میکنم[/quote]

زدی تو خال!
این فیلم یه جورایی همون عقده‌های جنسی فرهنگ خودمونو هم بازتاب میده. همون عطش‌ها و همون باورهای سوراخ‌وار! دیدگاهشون نسبت به یه زن بیوه…
حتی باورشون نسبت به زیان جق! (یه جای فیلم که پسرک دیوث رو تختش با حرص و ولع کف دسی میزنه و صدای فنرای تختش به اتاق ننه باباش میرسه، بابائه بلن میشه داد میزنه: نزن کـــــور میشی!! )
توی این فیلم، حرفای پسربچه‌های تازه شاش کف کرده، چه تو محل چه تو مدرسه، برامون خیلی آشناس! میبینیم همشون طی این دوران که تا زیر چشاشون تستسترون جم شده همین حرفای کلیشه‌ای رو تلاوت میکنن.
خیلیا میگن دم بابای این پسرک دیوث گرم که دید بچش داره جقی میشه دسشو گرف بُرد جنده خونه.

یکی از صحنه‌های ماندگار تاریخ سینما هم که مال این فیلمه فک کنم این باشه↓

municabluchi.gif

ولی خودمونیم این مونیکا با وجود این سن و سالش خعلی سکسیه wacko !

0 ❤️

2015-11-20 15:51:35 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]
زدی تو خال!
این فیلم یه جورایی همون عقده‌های جنسی فرهنگ خودمونو هم بازتاب میده. همون عطش‌ها و همون باورهای سوراخ‌وار! دیدگاهشون نسبت به یه زن بیوه…
حتی باورشون نسبت به زیان جق! (یه جای فیلم که پسرک دیوث رو تختش با حرص و ولع کف دسی میزنه و صدای فنرای تختش به اتاق ننه باباش میرسه، بابائه بلن میشه داد میزنه: نزن کـــــور میشی!! )
توی این فیلم، حرفای پسربچه‌های تازه شاش کف کرده، چه تو محل چه تو مدرسه، برامون خیلی آشناس! میبینیم همشون طی این دوران که تا زیر چشاشون تستسترون جم شده همین حرفای کلیشه‌ای رو تلاوت میکنن.
خیلیا میگن دم بابای این پسرک دیوث گرم که دید بچش داره جقی میشه دسشو گرف بُرد جنده خونه.

یکی از صحنه‌های ماندگار تاریخ سینما هم که مال این فیلمه فک کنم این باشه↓

municabluchi.gif

ولی خودمونیم این مونیکا با وجود این سن و سالش خعلی سکسیه wacko ![/quote]
بله دقیقا هینطوره
وقتی جامعه خودش با زور کسیرو فاحشه میکنه صرفا فقط برای استفاده ی ابزاری
مالنا تسلیم نشد و وقتی دید دیگه پدر و همسری وجود نداره و واقعا از فرط فقر به اجبار به این خواسته های اون جامعه وقیح تن داد

پسر بچه کاملا تحت کنترل پدر و مادری هستش که به نوعی مذهبی هستن و به باورهای دینی معتقد
اما سوای اینها و اینکه خود ارضایی مضر هستش یا نه،باید اول ببینیم پسر بچه ای واقعا میتونه عاشق کسی بشه؟
اصن عشق نقطه ی مقابل شهوت هستش یا نه؟چرا رناتو وقتی بزرگ میشه میگه هیچ وقت مالنارو فراموش نمیکنه
اما در کل بردن پسرکی به فاحشه خانه اونم از سوی پدری مذهبی کار درستی نبود حتی اگر به قیمت جقی شدن این پسر تموم میشد

0 ❤️

2015-11-20 15:55:00 +0330 +0330

[quote=اسموک]
قشنگه فیملش فقط اخر فیلم یادم رفته !
این افسر نازی که اخر فیلم خیانت میکنه و درخواست پناهدگی کرد زنده موند
دوستان فیلم با موضوع جنگ جهانی معرفی کنید ممنون میشم[/quote]
بله
کلا خیانت لاندا خیلی مضحک بود و داغ کردنش مضحکتر!!!
آخرش هم که آتیش زدن سینما بود و به نوعی گرفتن انتقام و کشته شدن اون فرد خیلی خاص و افسران نازی اونم با شخصیت های مضحک و فاقد شعور…
البته من واقعا هیچ وقت فلسفه ی ساخت این فیلم رو نفهمیدم
دیگه توضیح بیشتری ندارم و فقط میگم برو یه بار دیگه ببین
?

0 ❤️

2015-11-23 17:03:54 +0330 +0330

بعضی از دوستان از بنده تقاضای معرفی فیلمهای وسترن رو داشتن
کلا تو ژانر وسترن فیلم های بسیار زیاد و متنوعی ساخته شده و خب انتخاب 10 وسترن برتر خیلی مشکل هستش
اما خب بنا به تصویر و ذهنیتی که علاقه مندان از این نوع ژانر دارن(همون صحنه های اکشن و هفت تیر کشی) من سعی کردم بهترین هاشو معرفی کنم و البته نسخه های رنگی

1هفت دلاور
( The Magnificent Seven)
magnificent-seven.jpg
سال ساخت 1960
کارگردان :جان استرجز
وسترنی بسیار جذاب با بازی استیو مک کوئین

2شین
کارگردان جرج استیونس
سال ساخت 1953
$_1.JPG
یکی از بهترین وسترن های تاریخ سینما با بازی آلن لاد

3جویندگان
کارگردان جان فورد
سال ساخت1956
140794744_8.jpg
به عقیده من بهترین وسترن جان فورد در نسخه رنگی با بازی عالی جان وین

4ریو براوو
rio-bravo-(1959)-large-picture.jpg
کارگردان هاوار هاکس
سال ساخت 1959
یکی از بهترین وسترن های هاوارد هاکس با بازی ستاره وسترن جان وین

5 ال دورادو
57pmnhmbrruqrbun_4665.jpg
کارگردان هاوارد هاکس
سال ساخت 1966
به نوعی ریو براووی دوم از بهترین فیلم های هاکس

6دلیجان آتش
The-War-Wagon.jpg
کارگردان بورت کندی
سال ساخت 1967
از مهیج ترین و زیباترین فیلم های وسترن با بازی کرک داگلاس و جان وین

7روزی روزگاری در غرب
11410524_502422243249006_673696389_n.jpg
کارگردان سرجیو لئونه
سال ساخت 1968
یکی از بهترین ژانرهای وسترن اسپاگتی با بازی چارلز برانسون

8به خاطر یک مشت دلار
images_0.jpg
کارگردان سرجو لئونه
سال ساخت1964
بهترین وسترن سرجیو از دید من با بازی ستاره وسترن کلینت استوود

9جیک بزرگ
Big-Jake_30945_4ea643032c058837cb007125_1320458435.jpg
کارگردان جرج شرمن
سال ساخت 1971
وسترنی جذاب و از واپسین فیلم های جان وین

10مک لینتاک
mclintock-1963.jpg
کارگردان اندرو مک لاگن
سال ساخت 1963
وسترنی با درون مایه کمدی و عاشقانه و یکی از بهترین فیلم های جان وین

0 ❤️

2015-11-23 17:25:35 +0330 +0330

یه دنیا ممنون
اتفاقاً‌ چن روز پیش Fistful of Dollars رو دیدمو لذّت بردم. بازی “کلینت ایستوود” که احتیاج به تعریف نداره ولی اون موسیقی متن فیلم هم خیلی دلنشین و رسوخ کننده‌س. حیف گیرش نیوردم یه فیضی ببرم…
هنرپیشه زن فیلم (ماریانه کوچ) هم واقعا زیباً و دلرباس!
جداً اون قشنگی‌ و جذابیتی که برخی هنرپیشه‌های زن قدیمی داشتن (مث سوفیا لورن) هنوزم که هنوزه رو دسشون نیس.

اینم «زیر نویس فارسیش». تنها چیزی که فعلا ازم برمیاد به اشتراک بذارم!
امیدوار بودم راهی پیدا میشد که بشه خود فیلمارو هم به هم برسونیم…

0 ❤️

2015-11-23 17:29:12 +0330 +0330

من خیلی فیلم نگاه میکنم ولی اخرین ساخته نولا
در بین ستارگان واقعا فیلمیه که نزدیک سه ساعت تو رو جلو تی وی میخکوب میکنه فیلم بسیار قوی و مثل همیشه زیبا شاید بشه نولان رو آشتی دهنده سینما تجاری با هنری دونست دیگه نمیشه بگی فیلم هنری نمیتونه تجاری باشه یا برعکس به دوستان توصیه میکنم دیدنش رو

0 ❤️

2015-11-23 17:33:50 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]یه دنیا ممنون
اتفاقاً‌ چن روز پیش Fistful of Dollars رو دیدمو لذّت بردم. بازی “کلینت ایستوود” که احتیاج به تعریف نداره ولی اون موسیقی متن فیلم هم خیلی دلنشین و رسوخ کننده‌س. حیف گیرش نیوردم یه فیضی ببرم…
هنرپیشه زن فیلم (ماریانه کوچ) هم واقعا زیباً و دلرباس!
جداً اون قشنگی‌ و جذابیتی که برخی هنرپیشه‌های زن قدیمی داشتن (مث سوفیا لورن) هنوزم که هنوزه رو دسشون نیس.

اینم «زیر نویس فارسیش». تنها چیزی که فعلا ازم برمیاد به اشتراک بذارم!
امیدوار بودم راهی پیدا میشد که بشه خود فیلمارو هم به هم برسونیم…[/quote]
خوهش میکنم اسکلت جون
بله دقیقا درسته کلا هنر پیشه های فیلم های کلاسیک واقعا برخیشون جاودانه هستن
البته موسیقی رو میتونی از نت دان کنی

0 ❤️

2015-11-23 18:20:44 +0330 +0330

من بهتون‌ فیلم پدر خوانده توصیه میکنم فیلی با ژانر مافیایی که فساد تو یه کشور به صورت واضحه نشون میده با بازی فوق لعاده مالرون براندو و ال پاچینو فیلمی که سری ۲ زندگی منو تعقیر داد و باعث شد روش زندگیم عوض بشه البته فیلم صورت زخمی هم تو همین ژانره ولی کمی موضوع اش فرق داره اونم عالیه

0 ❤️

2015-11-24 16:34:08 +0330 +0330

Inception
تلقین
کارگردان کریستوفر نولان
با بازی دیکاپریو،الن پیج و جوزف گوردون
Inception-character-movie-poster-4.jpg

آیا رفتارهای دنیای واقعی ما پرنقص و رفتار عالم رویا عادی هستش؟آیا تمام چیزهایی که میبینیم واقعیت دارد؟
شایدم خوابیم و درک درستی از واقعیت نداریم
فیلمی بسیار معنا گرا از کریستوفر نولان که در عین پیچیدگی و تا حدودی مبهم گونه و با رگه هایی از فلسفه، بسیار رسا هستش
ازون دسته از فیلمهایی که بعد از تمام شدن وسوسه میشوید بلافاصله دوباره تماشا کنین و اینبار کمی بیشتر فکر کنین
و در کل پیام فیلم این هستش که تمام فیلم خوابی بیش نبوده و بس!!!

0 ❤️

2015-11-24 16:45:32 +0330 +0330

Big Fish
ماهی بزرگ
کارگردان تیم برتون
Big-Fish-2003-movie-3.jpg
شکاف نسل ها و بروز اختلافات همیشه از دغدغه های جامعه بوده
ماهی بزرگ روایت پدریست که داستان های فانتزی و اساطیری رو برای مردم تعریف میکنه و از پسرش هم چنین خواسته ای داره
اما پسر نه تنها این رویه و دیدگاه رو برنمیتابه بلکه در صدد تخریبش برمیاد
گاهی با نگرشی عمیق و غیر سطحی میتوان پیام هایی از نسل قبل برداشت کرد که عمل کردن به اون به نوعی نقطه عطفی میشه در مسیر تکامل و زندگی
من این فیلم رو چن سال قبل دیدم و بنا به درخواست بهترین دوستم این فیلم رو معرفی میکنم برای علاقه مندان به فیلم های فانتزی که دیدنش خالی از لطف نی

0 ❤️

2015-11-26 21:59:15 +0330 +0330

CampXRay_0.jpg

Camp X-Ray (2014) By: Peter Sattler

فیلمی سیاسی درمورد حواشی 11سپتامبر، دسگیری تروریستای مسلمون و رفتار آمریکاییا با اسرای سیاسی زندان گوانتانامو،... با بازی "پیمان معادی"ِ خودمون که به عنوان یه اسیر مسلمون که هزاربار قرآنو خونده، ایفای نقش کرده... دو قهرمان اصلی فیلمم یکیش همین ایشونه و دیگری خانوم "کریستن استوارت" که تو این فیلم به عنوان یه دخی خشن و زشت، بخاطر فرار از زادگاه کوچیکش به ارتش میپیونده و از شانسش سر از زندان گوانتانامو درمیاره که وظیفه مراقبت از زندانیای سیاسیو داره و کم کم با آق پیمان آشنا میشه...

174.jpg . تلاقی این دو با هم، به نوبه خودش جالبه! این فیلم کنایه‌های جالبی هم داره ولی بخاطر خطر لُوث شدن ترجیح میدم توضیح ندم درموردشون! درکل فیلمش ارزش یه بار دیدن داره.

0 ❤️

2015-11-26 22:06:00 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN]
Inception
تلقین
کارگردان کریستوفر نولان
با بازی دیکاپریو،الن پیج و جوزف گوردون
… [/quote]

تعریف اینو خیلی زیاد شنیدم… که از همون فیلمای مغز تِپون حسابیه!
توضیحات خوب و ارزنده‌ای دادی واسش ولی کاش اون جمله آخرو نمینوشتی

0 ❤️

2015-11-27 05:17:38 +0330 +0330

سلام دوست عزیز به نظر من هنوز رو دست مجموعه فیلم های هری پاترنیومده.موسیقی متن،فیلم نامه،طراحی صحنه وهر چی که فکرشوبکنی.بعد از اون هم ارباب حلقه ها.کلا من تو فاز فیلم تخیلیم

0 ❤️

2015-11-27 10:28:59 +0330 +0330

[quote=unknown.boy95]سلام دوست عزیز به نظر من هنوز رو دست مجموعه فیلم های هری پاترنیومده.موسیقی متن،فیلم نامه،طراحی صحنه وهر چی که فکرشوبکنی.بعد از اون هم ارباب حلقه ها.کلا من تو فاز فیلم تخیلیم[/quote]

سلام دوست عزیز، خوش اومدی
اتفاقاً از کنایه‌های مذکورِ همین فیلم قبلی که گفتم (کمپ اشعه ایکس)، بخشیش از “هری‌پاتر” هم استفاده شده، البته کتابش. نمیدونم کتابشم خوندی یا نه، من از همون نسخه اول شیفته کاراکترِ “اسنِیپ” بودم!
موسیقی متنشنم خاصه، حالت جادو رو خوب القا میکنه…
تایپوگرافی اسمشم پیشگام به فونت جالبه که گاهاً تو کارام ازش استفاده میکنم.
hp.png

ub_0.png
0 ❤️

2015-11-27 10:36:10 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری][quote=unknown.boy95]سلام دوست عزیز به نظر من هنوز رو دست مجموعه فیلم های هری پاترنیومده.موسیقی متن،فیلم نامه،طراحی صحنه وهر چی که فکرشوبکنی.بعد از اون هم ارباب حلقه ها.کلا من تو فاز فیلم تخیلیم[/quote]

سلام دوست عزیز، خوش اومدی
اتفاقاً از کنایه‌های مذکورِ همین فیلم قبلی که گفتم (کمپ اشعه ایکس)، بخشیش از “هری‌پاتر” هم استفاده شده، البته کتابش. نمیدونم کتابشم خوندی یا نه، من از همون نسخه اول شیفته کاراکترِ “اسنِیپ” بودم!
موسیقی متنشنم خاصه، حالت جادو رو خوب القا میکنه…
تایپوگرافی اسمشم پیشگام به فونت جالبه که گاهاً تو کارام ازش استفاده میکنم.
hp.png

ub_0.png[/quote]
بابت عکس هات ممنون.من ازکارکتر هری وبلک خوشم میاد.کتاباشم خوندم اونام عالین این فیلم بی همتاست ازنظرمنم قسمت سومش(زندانی آزکابان)ازهمشون جذابتربود

0 ❤️

2015-11-27 18:12:02 +0330 +0330

[quote=unknown.boy95]
ازنظرمنم قسمت سومش(زندانی آزکابان)ازهمشون جذابتربود[/quote]

اون کنایه هم مربوط به همین زندانی آزکابان بود :D .
هی میخوام قضیه لوث نشه نمیذاری!

0 ❤️

2015-11-27 18:20:09 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]
تعریف اینو خیلی زیاد شنیدم… که از همون فیلمای مغز تِپون حسابیه!
توضیحات خوب و ارزنده‌ای دادی واسش ولی کاش اون جمله آخرو نمینوشتی[/quote]
بله
واقعا ازون فیلمایی هستش که با روح و روان بازی میکنه و هر چقدر عمقی ببینیش بیشتر مغزت میپوکه
اما در مورد اون جملم چنین برداشتی بیشتر سلیقه ای هستش و بنظرم در بین این تو در تو های خواب،سراسر فیلم تو یه خواب هستش

0 ❤️

2015-11-28 07:39:19 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری][quote=unknown.boy95]
ازنظرمنم قسمت سومش(زندانی آزکابان)ازهمشون جذابتربود[/quote]

اون کنایه هم مربوط به همین زندانی آزکابان بود :D .
هی میخوام قضیه لوث نشه نمیذاری![/quote]
اشکال نداره.کنایه ازکدوم قسمتش؟ ?

0 ❤️

2015-11-29 18:10:45 +0330 +0330

braveheart0.jpg . Braveheart (1995)

By: Mel Gibson</p / >

یکی‌ از شاهکارای "مل گیبسون"

فیلمی حماسی، درام، با موضوع استقلال‌طلبی اسکاتلند به رهبری "ویلیام والاس". این فیلم بیشترِ جایزه‌‎های زمان خودشو دِرو کرد، فقط مایه تعجبمه چجوری با وجود اون موسیقی فوق‌العاده، اسکار بهترین موسیقی متن بهش تعلق نگرف! درکل یکی از قشنگ‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین فیلماییه که دیدم. صحنه‌های نبرد، طبیعی و قابل قبول کار شده (نسبت به اون زمان) و درکنار یه نوع خشونت مَلَس، گاهی خنده هم رو لب مخاطب میاد. به نظرم آزادگی از مهم‌ترین نکته‌های این فیلمه و لایق درس گرفتن.

__

ویلیام: من میتونم مبارزه کنم

پدرش: (میاد سمتش و خم میشه جلو صورتش با لبخند) میدونم که میتونی مبارزه کنی،… ولی این هوش و ذکاوت ماس که از ما یه مرد میسازه! فردا میبینمت.

(که البته فرداروز دیگه پسرک پدرشو ندید و این آخرین حرفی بود که ازش براش موند!)

__

جناب مل گیبسون نقش یه شخصیت کاریزماتیک رو عالی بازی کرده! طوری که من خواه ناخواه شیفته کاراکتر ویلیام والاس شدم. یه وطن‌پرست واقعی مصمّم و رهبری مقتدر. بعید میدونم اگه کس دیگه بجاش این نقشو ایفا میکرد تا این حد موفق میبود!

braveheart_40396.jpg ↓دانلود موزیک متن فوق‌العاده این فیلم (با ساز اصیل اسکاتلندی نواخته شده)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «