معرفی فیلمای ارزشمند

1394/08/22

اگه فیلم خاصی رو پسندیدیم، خوبه به اشتراک بذاریم. s2220_2.gif

filma.jpg

فیلمای خوب و ارزشمندو معرفی کنیم و درصورت امکان به هم برسونیم.
دوس داشتید از نکات حایز اهمیت و فلسفه فیلم موردنظر و ایضاً برداشت شخصیتونم بگید که استفاده ببریم.

خودم به شخصه یه چن تایی میذارم ولی هنوز امکان فشرده‌سازی و پارتیشن بندی فیلمارو ندارم، اگه راحلشو یافتم بعداً لینک دانلودشونم اضافه میشه. ugly_cafe_0.gif

34056 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-14 12:52:50 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]صحبت در مورد فیلمای صویر بکشن که تنها یک دیوانه، ازش رنج میبره![/quote]
البته به نظرم هیچ ده تایی کامل نیست اما یک سوال به نظرت جای فیلم ده فرمان یا سه رنگ کیشلوفسکی کلا یکی از فیلم های کیشلوفسکی و همچنین فیلمی از کارگردان نابغه آسیایی کوروساوا (دودسکادن صدایی شبیه صدای قطار) و یا ازو کارگردان دیگر آسیایی و حتی فیلمی از کیم کی دوک کارگردان کره ای ،و یا فیلمی از برگمان در فهرست خالی نیست ؟

0 ❤️

2015-11-15 00:21:58 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]صحبت در مورد فیلمای برتر یکم سخته مخصوصن گنجوندن اونها در یک لیست ده تایی! باید بگم که این فیلم ها هیچ جنبه ی سرگرمی ندارن! و حتی ممکنه هیچ معنی نداشته باشن!
این لیست من هستش امیدوارم مفید واقع بشه…

6.Salo, or the 120 Days of Sodom 1975
سالو، یا 120 روز در مرکز فساد
کارگردان: پییر پائولو پازولینی
محصول: ایتالیا

nRCHkaTFlRVR9PFvQGC7MoOCLIi.jpg

فیلمی که کارگردانش به خاطر ساختنش، ترور شد! فیلمی سادومازوخیستیک! فیلمی که با جسارت تکرار نشدنی، بلایی رو که سردمداران دنیا به سر مردم آوردن به تصویر کشیده… رده ی سنی این فیلم +18 سال هستش و دارای صحنه های آزاردهنده و سادیسمی هست… پازولینی کسی که زندگیش رو به پای یک فیلم ریخت… تا به مردم بگه که توی چه زندانی هستند…

[/quote]

اولا ممنون از جوابت. خیلی لطف کردی :)
بقیه فیلمهای لیستت رو ندیدم. ولی فیلم سالو فیلمیست که من نه تنها توصیه نمیکنم که ببینید، بلکه فیلمیست که توصیه میکنم نبینید(مگر اینکه گرایشات سادومازوخیسمی دارید.)
به باور من این فیلم هیچ معنا و مفهومی ندارد و در بهترین حالت میتوان آن را یک فیلم پورن با روند و داستان نامید. صحنه های فیلم به شدت مشمئزکننده اند (نمایش مدفوع، مهمانی خوردن مدفوع، سلاخی و انواع و اقسام تصاویر ناخوشایند که اصلا دیدنی نیست.)

در ضمن قصاب جان، اینکه ایشون به خاطر این فیلم کشته شده است ثابت نشده است. ولی به شخصه دوست دارم این موضوع ثابت بشه اینکه تخمهاش رو چلوندند و له کردند قبل از مرگش و وقتی که هوش و حواس داشته بوده باشد :))

0 ❤️

2015-11-15 00:31:21 +0330 +0330

با اجازه
.
.
.
اول از همه مث همیشه بابت تاپیک بسیار زیبا و هنرمندانه از دوست خوب و بامعرفتم اسکلت تشکر میکنم…
در ادامه از فیلمای مورد علاقم ک هیچوقت تماشا کردنشون منو خسته نمیکنه یاد میکنم…

0 ❤️

2015-11-15 00:46:26 +0330 +0330

یکی از فیلمای مورد علاقه ی من:
schindler list یا فهرست شیندلر با بازی فوق العاده بازیگر جذاب لیام نیسون و کارگردانی استیون اسپیلبرگ…

این فیلم برنده ی جایزه ی اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی هم هست…
جالبه بدونین بنیاد فیلم امریکا این فیلم رو سومین فیلم برتر تاریخ سینما معرفی کرده است.

0 ❤️

2015-11-15 01:01:26 +0330 +0330

یکی دیگه از فیلمای مورد علاقه ی من ک یک فیلم اکشن نیز هس:

the equalizer یا برابر کننده با بازی دنزل واشنگتن و مارتون سوکاس و دیوید هاربر و کارگردانی انتونی فوکوا…

یک فیلم بسیار مهیج و زیبا ک تو این فیلم نقش اول یک مرد سیاهپوسته ک بسیار فرد منظم و قوی و درعین حال روحانی و درستکاره ک با یک باند بزرگ و کثیف ب خاطر ی دختر فاحشه (البته زوری) درمیفته و …

0 ❤️

2015-11-15 01:15:01 +0330 +0330

دوباره یک فیلم اکشن بسیار زیبا:
parker یا همون پارکر با بازی فوق العاده ی جیسون استاتهام و جنیفر لوپز و کارگردانی تیلور هکفورد…

موضوعشو نمیگم تا خودتون ببینید…

0 ❤️

2015-11-15 04:56:45 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]
از دیدن Salo آزرده میشین چون هدف این بوده که آزرده بشین چون داره بدون پرده کاری که دوک (استعاره از سرمایه دارا) ، اسقف (استعاره از همه مذاهب اجتماعی)، عالیجناب (استعاره از زمیندارا) نماینده و رئیس جمهور (استعاره از حکومتهای جهان) با ما میکنند رو نشون میدن اونها با هم توافق و دسیسه میکنن و ما رو به دوزخی روی زمین میفرستن مجبورمون میکنن از گه اونها بخوریم بعد به ما و حقوق ما تجاوز میکنند و در آخر هم ما جون خدمون رو دست اونها میبینیم و اونها هستن که واسه ما تصمیم میگیرن این طبقات مثل فاشیسم ها هستن چون خودشون رو بالا و برتر از مردم تحت امرشون میبینن.

ثابت نشده؟؟!!! فاشیستها، حلقه های فیلم رو دزدیند و به پازولینی گفتن که بیاد بگیره و در همون موقع اونو به طرز وحشیانه ای کشتند… همین فیلم سالو که ازش باقی مونده تنها بخشی از فیلم هست!
آخرین کلماتی که پازولینی قبل از مرگش و قبل از رفتن به مکان قرار با فاشیست ها گفته:
من تا جهنم پایین می روم و چیزهایی را که مزاحم صلح دیگران نمی شوند می شناسم . ولی حواستان باشد جهنم دارد می آید بالا؛ نزد شما.

21557.jpg

متن زیر از یکی از اساتید میباشد:
““”“چرا پازولینی، هنرمند بزرگی است؟””"… کدامین پارامتر، وی و سایر هنرمندان اصیل مثل فلینی، بونوئل، بلاتار، برسون، تارکوفسکی، یانچو، گدار، فرری، برگمان، لینچ، روسلینی، درایر، آنجلوپولوس، ویسکونتی، سوخوروف، پاراجانف و همه بزرگان را از سایر فیلمسازان خوب و قابل قبول متمایز میکند؟… پاسخ، نه به خاطر پرهیز تاریخی از همصدایی با جریان های رایج و “امرمبتذل”؛ و نیز نه به خاطر دغدغه های پرشور و متعالی هنرمندان فوق، نمیباشد… نکته اشتراک اساسی پازولینی وسایر فیلمسازان بزرگ در التزام ایشان به آرمان استعلایی “درهم شکستن واقعیت مستقر” و “ایراد کیفرخواست علیه امر حاضر” بروز پیدا میکند. نکته اساسی اینجاست: پالایش کارکرد غریزی و حیوانی “کنش” توسط هنرمند… آنچه که پازولینی در دعوای همیشگی و تعیین کننده بین “همسان ها” و “ناهمسان ها” همواره طرف دومی را میگیرد و در کوششی مستمر به تفکیک سوژه و ابژه مبادرت میکند… پازولینی به مانند هنرمندان بزرگ، در جهانی به جز دنیایی از پیش اداره شده زندگی - و خلق - میکند و بر خلاف همپالکی هایش، هیچگاه “خرد ابزاری” را با “ادراک حسی” همبسته نمیکند… پازولینی هنرمند بزرگی است، درست به علت عناصری که بواسطه آن فیلمسازان فوق، هنرمندان بزرگی محسوب میشوند و این عناصر - بقول آدورنو- در 3 اله مان پریشانی، ناآرامی و بیقراری متبلور میگردند.
[/quote]

esi like_0.jpg

درمورد این فیلم تحلیل‌های زیادی شنیده و خونده بودم ولی اعتراف میکنم این یکی از بهترین و گویاترین شفاف‌سازیا بود.
من برعکس اون دوست، دیدن این فیلمو به همراه صحنه‌های منزجر کنندش،‌ شدیداً توصیه میکنم. کاش میدونسیم پازولینی تو اون حلقه‌های گم شده فیلم، دیگه چیا گنجونده بوده!

ایضاً تشکر مجدد از همه دوستانی که اینجارو صفا دادن.

0 ❤️

2015-11-15 07:26:30 +0330 +0330
22_3.jpg

SUTTER ISLAND
(2010)
By: Martin Scorsese

یکی از خفن‌ترین فیلمایی که تابحال دیدم!
گیرا … مبهم … گیج‌کننده!!
از اون دسته فیلماس که باس چن بار دید تا به اصل مطلب پی برد. بار اول فقط کسگیجه عمیق شامل حال مبارک میشه!
فیلم با تِم روانشناسانه پیش میره و فضای وهم‌آلود و مبهم و گاهاً دلهره‌آور…
اگه آخر این فیلم دیوونه نشدی به خودت امیدوار باش! f_sabzmoom_58d78cf_2.gif
نیازی به تعریف از بازی زیرپوستی فوق‌العاده جناب دیکاپریو و کارگردانی محشر اسکورسزی نیس.

ایضاً قضایای مهمی مث هولوکاست، فتح اردوگاه داخائو و واکنش متفقین نیز در این فیلم گنجونده شده که به شخصه برای من راهگشای گریزی به تاریخ و جست و جوی حقیقت امر بود.

0 ❤️

2015-11-15 07:28:38 +0330 +0330

[quote=reality]
اول از همه مث همیشه بابت تاپیک بسیار زیبا و هنرمندانه از دوست خوب و بامعرفتم اسکلت تشکر میکنم…
در ادامه از فیلمای مورد علاقم ک هیچوقت تماشا کردنشون منو خسته نمیکنه یاد میکنم…[/quote]

مث همیشه لطف داری رفیق
اینجا مال خودته

[quote=آق جوکر]تاپیک خوبیه فقط فکر کنم جای معرفی سریال ها خالیه. ? [/quote]

در اصل جای زیرتالارِ «تی‌ وی» در کنار «سینما» خالیه! s2220_2.gif

[quote=قصاب کیر]
بعضی از فیلم ها هستن که اتفاقا همه باید ببینن! سالو هم یکی از اوناس… تانگوی شیطان هم از اوناس! (وقتی از بلاتار پرسیدند این فیلمو برای کی ساخته گفت: برای همه! اونم همه ی هفت ساعتو یه جا)…
جالبه بدونی سالو فقط اولین قسمتی بود از سه گانه ای که قرار بود ساخته بشه موسوم به: سه گانه ی مرگ… معلوم نبود که پازولینی توی اون دو قسمت بعدی قرار بود چی بزاره! که بیشرف ها ترورش کردند…[/quote]

واقعا خیلی خیلی خیلی حیف شد!
گذشته از اینکه سینما یه نابغه رو از دس داد، شاید اگه زنده میموند فیلمایی به مراتب مؤثرتر از اینم میساختو دیدمونو به سوی افق‌های حقیقی تلخ‌تری هم وا میکرد…

[quote=Dar yek NeGaH] فکر نمی کنم دل دیدنشو داشته باشم…[/quote]

اونقدام دیدنش سخ نیس!
یه بسه پاپ کورن بگیر بشین ببین (wink) .

0 ❤️

2015-11-15 15:37:26 +0330 +0330

Gravity
کارگردان: آلفونسو کوارون
بازیگران:جرج کلونی و ساندرا بولاک

Gravity-poster_1381388170160_1.jpg فیلمی فوق العاده که به راحتی هفت اسکار رو درو کرد!! و جالب اینجاس که تنها دو بازیگر تو این فیلم ایفای نقش میکنن و در کل اکثر فیلم با بازی یه هنرپیشه پیش میره از مهمترین شاخصه های این فیلم میشه به کارگردانی فوق العاده و جلوه های ویژه ش اشاره کرد بروز عواطف و احساساتی مثل تنهایی،غم،عشق،ترس،یاس و امید اون هم تو یه فضای غریب و با سکوتی مطلق و دلهره آور، هیجان این فیلم رو بسیار زیاد کرده توصیه میکنم این شاهکار رو حتما ببینین و اگر بتونین بصورت سه بعدی ببینین واقعا عالی میشه
0 ❤️

2015-11-15 15:42:52 +0330 +0330

تاپیک نو مبارک give_rose
خیلی تاپیک خوبیه واقعا لذت بردم ?
دلم خواست اونایی که ندارمو دانلود کنم ولی حیف که نت خیلی ضعیفه sad

0 ❤️

2015-11-15 15:46:30 +0330 +0330

Artificial Intelligence: A.I
هوش مصنوعی
کارگردان: استیون اسپیلبرگ
Artificial Intelligence-212x280.jpg
فيلمی دراماتیک و روایتی از شناخت خالق،از خودگذشتگی و عشق به مادر
به چالش کشيدن معنای انسانیت،عشق به مادر و رگه هایی سبک کوبريک به وضوح تو اين فيلم مشاهده میشه
جایی که يه ربات به درجه ی انسانيت و کمال میرسه و رفتارهای عارفانه ای که به نوعی کمتر در آدم ها دیده میشه رو از خودش بروز میده
فیلم در عین سادگی مفاهيم بسيار عمیقی رو درخودش داره

0 ❤️

2015-11-15 15:57:05 +0330 +0330

I Robot
من ربات هستم
کارگردان:الکس پرویاس
i-robot-2004.jpg
درست نقطه مقابل فیلم هوش مصنوعی
اين فیلم در واقع غرق شدن انسان ها در تکنولوژی رو نشون ميده و در جایی که همین تکنولوژی به نوعی ميتونه براش خطر آفرین باشه
اين فیلم از لحاظ درون مایه و محتوا خیلی غنی نی و پیام خاص و حسی رو به بیننده منتقل نمیکنه
اما از لحاظ هیجان و جلوه های ویژه اکشنی خوب وقابل قبول هستش با بازی خوب ویل اسمیت
من بیشتر بخاطر مرتبط بودن با فیلم خوب هوش مصنوعی اینم معرفی میکنم ?

0 ❤️

2015-11-15 16:13:33 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]22_3.jpg

SUTTER ISLAND
(2010)
By: Martin Scorsese

یکی از خفن‌ترین فیلمایی که تابحال دیدم!
گیرا … مبهم … گیج‌کننده!!
از اون دسته فیلماس که باس چن بار دید تا به اصل مطلب پی برد. بار اول فقط کسگیجه عمیق شامل حال مبارک میشه!
فیلم با تِم روانشناسانه پیش میره و فضای وهم‌آلود و مبهم و گاهاً دلهره‌آور…
اگه آخر این فیلم دیوونه نشدی به خودت امیدوار باش! f_sabzmoom_58d78cf_2.gif
نیازی به تعریف از بازی زیرپوستی فوق‌العاده جناب دیکاپریو و کارگردانی محشر اسکورسزی نیس.

ایضاً قضایای مهمی مث هولوکاست، فتح اردوگاه داخائو و واکنش متفقین نیز در این فیلم گنجونده شده که به شخصه برای من راهگشای گریزی به تاریخ و جست و جوی حقیقت امر بود.[/quote]
به نکات خیلی خوبی اشاره کردی
واقعا بیننده هایی که فیلم رو صرفا سطحی میبینن و از بعد سینمایی بهش نیگا نمیکنن نمیتونن این فیلم رو بفهمن
بنده خودم دوبار مکرر دیدم و واقعا واسم گیج کننده بود
صحنه هایی پر از ترس و اظطراب که جنبه ی روانی و درونی دارن بنظرم میتونه بیشتر از فیلم های ژانر ترسناکی که صحنه هایی پر از خون و بعضا اغراق آمیز دارن،بیننده رو هیجان زده بکنه
کلا هنوز چیز زیادی ازین فیلم مبهم دستگیرم نشده اما کارگردانی بسیار خوب در کنار بازی دیکاپریو مثل همیشه میخکوبم کرد

0 ❤️

2015-11-15 21:20:27 +0330 +0330

از آنجایی که مشخصا به این فیلم خیلی علاقه دارید و نظر قطعی و مشخص خودتون رو درباره ش دارید، جواب جواب جوابم رو نمیدم که با هم دوست بمونیم.
حالا هر کی دوست داره ببینه، صرفا ازتون میخواهم اجازه بدید که مطرح کنم که قالب فیلم سالو صحنه های مشمئز کننده مانند نمایش مدفوع و خوردن اجباری مدفوع و سلاخی و انواع و اقسام رفتارهای سادیسمی است. برای امثال منی که دیدن فیلم zoadic سه روز خرابم کرد دیدن سالو خودکشیه دیگه :)

0 ❤️

2015-11-15 21:23:46 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH][quote=JAMSHID_SE7EN]Gravity
کارگردان: آلفونسو کوارون
بازیگران:جرج کلونی و ساندرا بولاک

Gravity-poster_1381388170160_1.jpg فیلمی فوق العاده که به راحتی هفت اسکار رو درو کرد!! و جالب اینجاس که تنها دو بازیگر تو این فیلم ایفای نقش میکنن و در کل اکثر فیلم با بازی یه هنرپیشه پیش میره از مهمترین شاخصه های این فیلم میشه به کارگردانی فوق العاده و جلوه های ویژه ش اشاره کرد بروز عواطف و احساساتی مثل تنهایی،غم،عشق،ترس،یاس و امید اون هم تو یه فضای غریب و با سکوتی مطلق و دلهره آور، هیجان این فیلم رو بسیار زیاد کرده توصیه میکنم این شاهکار رو حتما ببینین و اگر بتونین بصورت سه بعدی ببینین واقعا عالی میشه[/quote]

یکی از فیلم های محبوب من…‌‌ و دقیقا باید ۳ بعدی دید![/quote]

دقیقترش اینه که بگیم اگر قراره دو بعدی ببینید که اصلا حیف و میل کردن زحمت کارگردانه. تازه نقش صدا هم تو این فیلم خیلی برجسته است، سیستم صوتی خوب هم داشته باشید لطفا :)

0 ❤️

2015-11-16 13:56:04 +0330 +0330

درود بر شما

تشکر بسیار هم از صاحب تاپیک به خاطر انتخاب موضوع جالب برای تاپیک و هم کاربرانی که اطلاعات خوب و کاملی در مورد بعضی فیلما گذاشتن.

متاسفانه من مثل بعضی از دوستان تو این زمینه حرفه ای نیستم که اطلاعات فنی در مورد فیلمها بذارم و فقط چندتا از فیلمهایی که به نظرم خوب بودن و الان اسمشون تو ذهنم اومد رو عرض میکنم خدمتتون :

Brave heart (شجاع دل) با بازی مل گیبسون

The patriot (میهن پرست) با بازی مل گیبسون

Dances with wolves (رقصنده با گرگ) با بازی کوین کاستنر

The devils advocate (وکیل مدافع شیطان) با بازی آل پاچینو

Gladiator (گلادیاتور) با بازی راسل کرو

Unfaithful (بی وفا) با بازی ریچارد گی یر

The eyes wide shut (چشمان کاملا بسته) با بازی تام کروز و نیکل کیدمن

The mechanic (مکانیک) با بازی جیسون استاتهام

و در نهایت بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم God father (پدرخوانده 1) با بازی شاهکار مارلون براندو

0 ❤️

2015-11-16 14:12:51 +0330 +0330

تقریبا همه رو دیده بودم
ولی ناموسا واسه این یکی لایک داری
این خذف شده بود از هاردم دنبالش میگشتم

0 ❤️

2015-11-16 16:30:36 +0330 +0330

Sweeney Todd
static1.squarespace.com_.jpg
کارگردان:تیم برتون
برنده دوجایزه گلدن گلوب و یه اسکار
یک فیلم برای عاشقان خونریزی و فیلم های سادیسمی و جنون آمیز!!!
با بازی دیدنی جانی دپ

اوج بی عدالتی در جامعه ای فاسد به جایی میرسه که طبعاتش دامنگیر افراد اون جامعه میشه
خشم و تنفر موجب بروز رفتارهای جنون آمیز در فردی میشه که فقط به انتقام فکر می کنه
تا جایی که گلوی مشتریانش رو با تیغ ریش تراشی میبره و از گوشتش پیراشکی درست میکنه و به خورد همون افراد میده!!
کلا فضایی آکنده از خفقان و جنون این فیلم رو در بر گرفته که در کنار موزیکال بودنش حس ترحم رو هم به بیننده القا میکنه!!

0 ❤️

2015-11-16 17:18:34 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH]

یکی از فیلم های محبوب من…‌‌ و دقیقا باید ۳ بعدی دید![/quote]
بله
اگر بگم که این فیلم طی این دو سال واس من کهنه نشده اغراق نکردم
هر بار که میخوام تماشا کنم انگار بار اول هستش و مشتاقانه و موشکافانه تر با اشتیاق تمام این اثر بیاد ماندنی رو نظاره میکنم
لازم به ذکر هستش بگم علاقه زیادی به نجوم و کیهان شناسی دارم و شاید به نوعی این علاقه باعث اشتیاق مداوم واسه تماشای این فیلم شده

0 ❤️

2015-11-16 17:18:42 +0330 +0330

The Departed
(مردگان)
the-departed.jpg
کارگردان:مارتین اسکورسیزی
بازیگران:لئوناردو دی‌کاپریو
مت دیمون
جک نیکلسون
برنده 4 جایزه اسکار و یک جایزه گلدن گلوب

یکی از بهترین فیلمهای دیکاپریو به عقیده من هستش و به علاقه مندان به فیلمهای گنگستری و جنایی پیشنهادش میکنم
بازی بسیار عالی جک نیکلسون و لئو هیجان رو به خوبی به بیننده منتقل میکنه

1 ❤️

2015-11-17 14:00:55 +0330 +0330

تشکر از عزیزانی که به من لطف داشتن و همچنین دوستانی که با همکاریشون صفا دادن

khanom hana
JAMSHID_SE7EN
Forest Spirit
.Arrow. give_rose

0 ❤️

2015-11-17 14:19:47 +0330 +0330
Malena.jpg

Malèna
(2000)
By: Giuseppe Tornatore

فیلمی با بن مایه جنسی یک پسر کوچولو که عاشق یه زن بزرگسال میشه.
با خیال پردازی‌ها و نقشه‌کشی‌های جالب این پسرک دیوث واسه ارضای خودش با خیالِ این زن و البته سرگذشت پرفراز و نشیب این زن بزرگسال، (مونیکا بلوچی) که همسرش به جنگ رفته.
رفتار ملت با این زن، از موضوعات اصلیه
این فیلم تا حدودی افکار مریض رو به چالش میکشه…

0 ❤️

2015-11-17 14:30:38 +0330 +0330

[quote=دکی جوون]اهوووم
باهات موافقم
پسرک نافرم دیوث بود[/quote]

البته باباشم دیوث شاخصی بود!

0 ❤️

2015-11-17 15:29:16 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH]
من کلا بیشتر از یک بار فیلمی رو نمی بینم …‌

در مورد علاقتون به کیهان شناسی برام جالب بدونم چیه کتابهایی در این راستا خوندین؟[/quote]
بله
منم فیلمهایی که خیلی درون مایه و محتوای خاصی ندارن و صرفا اکشن هستن رو بیش از یکی دوبار نمیبینم
بله
کلا زیاد اهل کتاب خوندن نیستم.دراین راستا بیشتر تو اینترنت مطالعه و کسب اطلاعات میکنم
اما در این رابطه همین چن ماه پیش کتاب گردشی در جهان رو دان و مطالعه کردم که کتاب تقریبا کامل و مفیدی هستش

0 ❤️

2015-11-17 17:20:06 +0330 +0330

تاپیک خوبیه

0 ❤️

2015-11-17 17:58:16 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]
Gloomy Sunday 1999
[/quote]

اینو من چن وخ پیش دیدم…
یکی از معدود فیلمایی بود (شایدم از دید محدود من) که تا این حد رابطه سه نفره رو پوشش داده بود.

0 ❤️

2015-11-17 18:05:09 +0330 +0330

تو روحتون ینی cray2 .
سالو منو داغون کرده،بیشتر از 10ساعته که نتونستم از فازش بیرون بیام… cray2 . cray2 . cray2 .
حالا هی فیلم معرفی کنین…راستی انقدم اسپم نذارین تو تاپیک این اسکلت بدبخت! cray2 .(من اسپم محسوب نمی شم cray2 )
کلا اعصاف ندارم cray2 !!!
کلا: cray2 . cray2 . cray2 !!!

0 ❤️

2015-11-17 18:22:58 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva]
سالو منو داغون کرده،بیشتر از 10ساعته که نتونستم از فازش بیرون بیام… cray2 .
[/quote]

پس اون همه غارّ و غورّ بُریدن دسگاه نرینه میومدی همش ادا و حرف بود؟!
چطور اون همه اعدام و جسد تیکه تیکه واقعی تو تاپیک خشونت دیدی این حالت برات پیش نیومد؟!
169_2.gif

انقدم اسپم نذارین تو تاپیک این اسکلت خوشبخت! [/quote]

اینا اسپم نیس البته!
هدف من از این تاپیک، معرفی و درکنارش بحث و گفتمان درمورد فیلم و سینما بوده، چه بهتر که بینابین شناخت فیلما، پرداختن به نکته‌های مهم و ایضاً‌ نظرات و برداشتای شخصی هم مطرح بشه و مباحثه نتیجه‌داری درموردشون داشته باشیم.
(اسپم بحث خارج از موضوعه)

0 ❤️

2015-11-17 18:36:35 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]پس توی این چند روزه که نیستی رفتی سالو رو دیدی؟ صداشم درنمیاری؟ها؟ dance4 .
بعله… اینجوریه… هر چه قدر بیشتر بهش فک کنی بیشتر به عمقش میری…حقیقت هولناک!.. مراقب باش از غذا نیوفتی فقط!! ? .[/quote]
از غذا که نه(اصلا نه)…از همه چی…کلا به معنای کلمه داغونم! cray2 .
[quote=اسکلت حشری]پس اون همه غارّ و غورّ بُریدن دسگاه نرینه میومدی همش ادا و حرف بود؟!
چطور اون همه اعدام و جسد تیکه تیکه واقعی تو تاپیک خشونت دیدی این حالت برات پیش نیومد؟![/quote]
آخه کی حرف از این چیزا زد؟؟ fool تعریفت ازین این حالت چیه؟؟؟!!! عاغا من داغونم…تو فیلمو دیدی حالت با قبل دیدنش یکی بود؟؟؟؟؟
منو بیشتر از چیزی که فک میکردم تحت تاثیر قرار داده…ربطیم به ظاهر صحنه هاش نداره مهندس cray2 !!!
[quote=Dar yek NeGaH]شاهد از غیب رسید…
خوب دختر خوب چرا به حرف اقایون گوش کردی…[/quote]
نگاه تو دیگه این حرفو نزن…اولا این تقسیم بندی عاغایون خانوما محرک اعصاب منه dash1 بعدشم من فک نمیکنم کسی بعد دیدن سالو حتی به خودشم شک نکنه…درضمن این که داغونم کرده چیز بدی نیس…من اصلا پشیمون نیستم از دیدنش…فقط غمگینم،چون بودنم زیر سوال رفته!!! cray2 .

0 ❤️

2015-11-17 18:46:16 +0330 +0330

[quote=یک وحشی]کسی میتواندراهنمایی کنه که سالو راچطورپیداکنم
نم این فیلم راندیده ام[/quote]

به همّت دوست قدیمی و بی‌همتا prestigiuos

من اصلا پشیمون نیستم از دیدنش…فقط غمگینم،چون بودنم زیر سوال رفته!!! cray2 .[/quote]

بودن ما خعلی وخته زیر سوال رفته!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «