معرفی فیلمای ارزشمند

1394/08/22

اگه فیلم خاصی رو پسندیدیم، خوبه به اشتراک بذاریم. s2220_2.gif

filma.jpg

فیلمای خوب و ارزشمندو معرفی کنیم و درصورت امکان به هم برسونیم.
دوس داشتید از نکات حایز اهمیت و فلسفه فیلم موردنظر و ایضاً برداشت شخصیتونم بگید که استفاده ببریم.

خودم به شخصه یه چن تایی میذارم ولی هنوز امکان فشرده‌سازی و پارتیشن بندی فیلمارو ندارم، اگه راحلشو یافتم بعداً لینک دانلودشونم اضافه میشه. ugly_cafe_0.gif

34056 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-29 18:10:45 +0330 +0330

braveheart0.jpg . Braveheart (1995)

By: Mel Gibson</p / >

یکی‌ از شاهکارای "مل گیبسون"

فیلمی حماسی، درام، با موضوع استقلال‌طلبی اسکاتلند به رهبری "ویلیام والاس". این فیلم بیشترِ جایزه‌‎های زمان خودشو دِرو کرد، فقط مایه تعجبمه چجوری با وجود اون موسیقی فوق‌العاده، اسکار بهترین موسیقی متن بهش تعلق نگرف! درکل یکی از قشنگ‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین فیلماییه که دیدم. صحنه‌های نبرد، طبیعی و قابل قبول کار شده (نسبت به اون زمان) و درکنار یه نوع خشونت مَلَس، گاهی خنده هم رو لب مخاطب میاد. به نظرم آزادگی از مهم‌ترین نکته‌های این فیلمه و لایق درس گرفتن.

__

ویلیام: من میتونم مبارزه کنم

پدرش: (میاد سمتش و خم میشه جلو صورتش با لبخند) میدونم که میتونی مبارزه کنی،… ولی این هوش و ذکاوت ماس که از ما یه مرد میسازه! فردا میبینمت.

(که البته فرداروز دیگه پسرک پدرشو ندید و این آخرین حرفی بود که ازش براش موند!)

__

جناب مل گیبسون نقش یه شخصیت کاریزماتیک رو عالی بازی کرده! طوری که من خواه ناخواه شیفته کاراکتر ویلیام والاس شدم. یه وطن‌پرست واقعی مصمّم و رهبری مقتدر. بعید میدونم اگه کس دیگه بجاش این نقشو ایفا میکرد تا این حد موفق میبود!

braveheart_40396.jpg ↓دانلود موزیک متن فوق‌العاده این فیلم (با ساز اصیل اسکاتلندی نواخته شده)

0 ❤️

2015-11-30 13:32:57 +0330 +0330

[quote=mohammad321]یکی دیگه از فیلم هایی که دوست دارم « دشمن پشت دروازه ها » هستش[/quote]

یه توضیح مختصرم راجع بهش بدی خوبه.

[quote=unknown.boy95]
کنایه ازکدوم قسمتش؟ ? [/quote]

همون زندانی بودن :D !

0 ❤️

2015-12-12 14:46:15 +0330 +0330

من قبلا فیلم های خشن و سکسی شمارا چندتای دیدم ودانلود کردم ازاین سایتهامعرفی کنی ممنون میشم

0 ❤️

2015-12-21 01:10:32 +0330 +0330

سلام
ممنون از تاپیک فوق العادتون.
ادامه ش بدید

منم یه فیلم معرفی می کنم

The fault in our stars
قصور ستارگان طالع ما

بر اساس رمانی به همین اسم از جان گرین

داستان زندگی یک دختر 17 ساله مبتلا به نوعی سرطان نادر تنفسی هست.و البته داستان عاشق شدنش و تلاشی که برای پرهیز از این عشق می کنه چون ممکنه بمیره و مرگش به معشوقش آسیب بزنه و قلبش رو بشکنه، و ماجرای رو به رو شدنش با تصویر حقیقی کسی که بخشی از باورهاش رو می ساخت، یک نویسنده ی عجیب.
داستان در یک فضای کاملا رئال اتفاق میفته. پایان چندان خوشی نداره. اما از نظر شخص من پایان تلخ هم نیست. یه جورایی bittersweet .
و لا به لای داستان دیدگاه های فلسفی نویسنده راجع به مرگ،عشق،زندگی، ابدیت و چیزهای دیگه درگیرمون می کنه

و سکانس مورد علاقه م…
جایی که گاس از عریان شدن نقایصش وحشت داره. عاشقشم…

امیدوارم زیاده گویی نکرده باشم و از دیدنش لذت ببرید.

0 ❤️

2016-02-21 14:44:57 +0330 +0330

"سكوت بره ها"يكي از بهترين فيلمهاي تاريخ.با بازي فوق العاده ي انتوني هاپكينز و جودي فاستر.

0 ❤️

2016-05-13 18:50:32 +0430 +0430

خیلی فیلم های خوب هست که دوستان بهشون اشاره کردن. ولی بیشتر وقتا فیلمای خوبی که هالیوودی نیستن دیده نمیشن.من ای فیلم رو بهتون پیشنهاد میکنم.
این فیلم میگه که میشه جنگی نباشه… به نظرم ارزش دیدن رو داره…

0 ❤️

2016-05-14 08:09:21 +0430 +0430
نقل از: فرمان خان3 دمت گرم عاشق تک تیراندازه هستم 11بار دیدمش

برو اسنایپر لگسی رو ببین

0 ❤️

2016-05-24 09:36:45 +0430 +0430

این فیلم مستند محصول ۲۰۱۴ و ساخته ویم وندرس است و به زندگی عکاس افسانه ای برزیلی سباستیانو سالگادو می پردازه. سالگادو در یک عمر زندگی اش به عنوان هنرمند عکاس تصاویر شگفت انگیز و خارق العاده ای از رنج و فلاکت و در عین حال امید و سرسختی بشر رو در سخت ترین بره ها مثل قحطی ها و جنگ ها و همین طور زندگی مردمان بومی رو به تصویر کشیده. این مستند نامزد بهترین اسکار هم بوده و جایزه ویژه کن رو هم دریافت کرده. اگر به مستند علاقه دارید حتما توصیه می کنم ببینید.

0 ❤️

2016-07-31 10:38:07 +0430 +0430

filmhaie mesle habit,3 emperatori, ramzgoyan , jang setaregan, shoja del, mihan parast

0 ❤️

2016-12-28 08:41:52 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

braveheart0.jpg . Braveheart (1995)

By: Mel Gibson</p / >

یکی‌ از شاهکارای "مل گیبسون"

فیلمی حماسی، درام، با موضوع استقلال‌طلبی اسکاتلند به رهبری "ویلیام والاس". این فیلم بیشترِ جایزه‌‎های زمان خودشو دِرو کرد، فقط مایه تعجبمه چجوری با وجود اون موسیقی فوق‌العاده، اسکار بهترین موسیقی متن بهش تعلق نگرف! درکل یکی از قشنگ‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین فیلماییه که دیدم. صحنه‌های نبرد، طبیعی و قابل قبول کار شده (نسبت به اون زمان) و درکنار یه نوع خشونت مَلَس، گاهی خنده هم رو لب مخاطب میاد. به نظرم آزادگی از مهم‌ترین نکته‌های این فیلمه و لایق درس گرفتن.

__

ویلیام: من میتونم مبارزه کنم

پدرش: (میاد سمتش و خم میشه جلو صورتش با لبخند) میدونم که میتونی مبارزه کنی،… ولی این هوش و ذکاوت ماس که از ما یه مرد میسازه! فردا میبینمت.

(که البته فرداروز دیگه پسرک پدرشو ندید و این آخرین حرفی بود که ازش براش موند!)

__

جناب مل گیبسون نقش یه شخصیت کاریزماتیک رو عالی بازی کرده! طوری که من خواه ناخواه شیفته کاراکتر ویلیام والاس شدم. یه وطن‌پرست واقعی مصمّم و رهبری مقتدر. بعید میدونم اگه کس دیگه بجاش این نقشو ایفا میکرد تا این حد موفق میبود!

braveheart_40396.jpg ↓دانلود موزیک متن فوق‌العاده این فیلم (با ساز اصیل اسکاتلندی نواخته شده)

عاشقانه این فیلم رو ستایش میکنم ممنونم گذاشتیش ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «