وحشتناک اما واقعی (ازدواج پدر با فرزند خوانده در اسلام)

1397/02/18

یه زن و مرد رو تصور کنید که بچه دار نمیشن

میرن به سازمانهای حمایتی و یه نوزاد رو به فرزندخواندگی قبول میکنن.

یه دختر ۳ماهه ناز و خوشکل(لپ قرمزی)

میارنش خونه

میشه دخترشون

کم کم بزرگ میشه
رشد میکنه
یاد میگیره حرف بزنه
اولین کلمات

بابا
مامان

بزرگتر میشه
میره مهدکودک
باز بزرگتر میشه , میره مدرسه

کم کم نزدیک میشه به سن بلوغ
پریود میشه
سینه هاش رشد میکنه
بدنش فرم میگیره (inlove)

دخترت بزرگ شد :)
با مامانش حرف میزنه
از دوستاش و از مدرسه میگه
مامانش میشه سنگ صبورش
میشه عشقش

یه شب باباش میاد خونه

دختر براش چایی میبره خستگی بابا در بره :)

خم میشه
یقه لباسش بازه

بابا فرق سینه هاشو مبینه
تحریک میشه 👿

شب بعد دخترشو عقد میکنه زنش میشه 👿

باهاش میخوابه
دیگه بهش نمیگه بابا
نمیتونه بگه

باباش بکارتشو برداشت!

(قانون ازدواج با فرزند خوانده در اسلام)

• نظر شما چیه؟

اسلامی نیست؟
http://fa.mobile.wikishia.net/index.php/فرزندخوانده

(توضیحات و‌ منابع بیشتر در پست بعد)

3304 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-09 21:44:07 +0430 +0430

دوست عزیز من خودم مسلمانم ولی از نظر من باید رید توی اسلامی که این دولت و آخوندای پست ساختن هیچ قانونی داخل ایران درست نیست که این یکی درست باشه

0 ❤️

2018-05-09 22:14:53 +0430 +0430
نقل از: DarkWeb
نقل از: Miladds

بیخودی وقتت رو بابت این مطالب تلف نکن آقاى دارک وب اولا چون ۹۰درصد اعضای سایت بی دین و بی خدا هستند. اونایی هم که مسلمون هستن این قضایا رو بهتر از شما میدونن بخاطر همین مطلب عجیبب و تازه ای براشون نیست که بخواد عقایدشون متزلزل بشه. درضمن این موضوع مثل خیلی از موضوعات دیگه مثل حجاب اجباری شبهه داره و صد در صد نیست. با اینکه مخالف اسلامی داری از درون عقاید اسلام به خود اسلام ایراد میگیرید.

بالاخره هرکس به یک عقیده و قانونی پایبنده فکر کنم شما طرفدار غرب نیستید وگرنه باید بدونید که در اکثر کشورهای اروپایی رابطه با محارم رو مجاز میدونه یعنی مادر و خواهر

با عرض پوزش!
ولی گفتار شما بدون هیچ سند و مدرکیه!

شما میگی وقتتو تلف نکن ، من با خیلی از اعضای همین سایت که مسلمان هستن و عده ای هم حتی اعتقاد زیادی حکومت دارن تو خصوصی حرف زدم!

• همون ۹۰٪ که شما میگی از مردم همین جامعه هستن و اکثرا هم به اسلام اعتقاد دارن ، مثل من که قبلا داشتم

فلذا بدون مدرک حرف نزنید

• شبهه؟ در اسلام هر چیزی که حرف منطقی علیه اش بزنن بهش میگن شبهه ، سریع هم یا تغییرش میدن یا با موضوعات دیگه به انحرافش میکشن که دیده نشه وگرنه ادیان از ریشه مشکل داره!

• من خدای ادیان هم قبول ندارم ، بله ، چونکه همه افراد متدین دین خودشون رو عالی و بی نقص فرض میکنن و اطلاعات زیادی در مورد دینشون ندارن

• این چیزی که بدون منبع خود همین اسلامیون ایران منتشر میکنن وگرنه هیچ منبع معتبری حرف شما رو تایید نمیکنه! روابط محارم همه جا وجود داره ، مثل سایر چیز های دیگه ، منتها در بعضی کشور ها انکار میکنن ، مثل احمدی نژاد که گفت در ایران همجنس باز نداریم !

• حرف آخر : لطفا بدون منبع درست و معتبر حرف نزنید ، چون برای خودتون بده ، وگرنه بقیه که مشکلی ندارن و میدونن چی به چیه

والا من که تو هر پست ضد دین و اسلامی که رفتم همه تایید میکردن و به وضوح اکثرا بی دین و خدا هستند…
درسته شبهه داره
ازدواج فرزند خوانده با پدر خوانده مشروط به حکم دادگاه ست یعنی همینطور الکی نیست مراحل داره.

درضمن شما که خودت اعتراف میکنی که رابطه با محارم همه جا وجود داره. وقتی هیچ قانونی نیست که این هارو منع کنه از این کار حق دارن با محارم رابطه داشته باشند هیچ قانونی نیست بهشون بگه که ارتباط با محارم زیر پا گذاشتن حرمت انسانیت است…پس خود شما هم یک جوری موافق این بخش اسلام هستید که ارتباط با محارم زشت و قبیحه و دارید از دید خود اسلام این مسئله رو نقد میکنید همونطور که مخالفای این قانون مسلمون هستند…وگرنه این چیز بدیهی است که ارتباط با محارم در اکثر کشورهای اروپا و آمریکا منعی نداره و کسی که اینکارو کنه مجازات نمیشه منبعش هم گزارش موسسه ماکس پلانک در سال ۲۰۰۷
اسلامی که ارتباط با محارم رو بزرگترین گناه میدونه حتما دلیلى هم داره که ازدواج با پدرخوانده رو مجاز میدونه…مطمئنا اگه غرب همجنس بازی رو بد میدونست اما اسلام جایز به اسلام ایراد میگرفتید…

0 ❤️

2018-05-10 08:34:54 +0430 +0430
نقل از: خودم.خودت اقایی که اصطلاحا داری غم میخوری،اولا ازدواج موقت هست دوما دادگاه در حین جاری کردن صیغه حق ارتباط جنسی رو از مرد میگیره و این بهترین راه هست،البته این خیلی مفصله خرده برید مطالعه کنید بعد نظر بدید

من فقط متاسفم برای همچین ذهنیت هایی

نه بابا ، حالا بیاد عقد دائم هم بشه یه وقت مسئله نشه براشون!

بله ، واقعا خیلی لطف میکنن ، میترسیدم یه وقت عذاب الهی نازل نشه بخاطر اینکه حق جنسی رو از مرد نگرفته ?

• وقتی متوجه این اصل نباشیم که این مساله حتی مطرح کردنش زشت و قبیح است ، هیچ وقت متوجه نخواهیم کل توجیحات هیچ فایده ای نخواهد داشت!
1 ❤️

2018-05-10 08:39:22 +0430 +0430
نقل از: XMohammadx دوست عزیز من خودم مسلمانم ولی از نظر من باید رید توی اسلامی که این دولت و آخوندای پست ساختن هیچ قانونی داخل ایران درست نیست که این یکی درست باشه

خیلی ها از آخوند ها متنفرن و مسلمان هستن!

دقیقا اسلام چه معنی ای میده؟

خدا رو برای چی میخواهید؟

0 ❤️

2018-05-10 08:53:29 +0430 +0430

بیخودی وقتت رو بابت این مطالب تلف نکن آقاى دارک وب اولا چون ۹۰درصد اعضای سایت بی دین و بی خدا هستند. اونایی هم که مسلمون هستن این قضایا رو بهتر از شما میدونن بخاطر همین مطلب عجیبب و تازه ای براشون نیست که بخواد عقایدشون متزلزل بشه. درضمن این موضوع مثل خیلی از موضوعات دیگه مثل حجاب اجباری شبهه داره و صد در صد نیست. با اینکه مخالف اسلامی داری از درون عقاید اسلام به خود اسلام ایراد میگیرید.

بالاخره هرکس به یک عقیده و قانونی پایبنده فکر کنم شما طرفدار غرب نیستید وگرنه باید بدونید که در اکثر کشورهای اروپایی رابطه با محارم رو مجاز میدونه یعنی مادر و خواهر

با عرض پوزش!
ولی گفتار شما بدون هیچ سند و مدرکیه!

شما میگی وقتتو تلف نکن ، من با خیلی از اعضای همین سایت که مسلمان هستن و عده ای هم حتی اعتقاد زیادی حکومت دارن تو خصوصی حرف زدم!

• همون ۹۰٪ که شما میگی از مردم همین جامعه هستن و اکثرا هم به اسلام اعتقاد دارن ، مثل من که قبلا داشتم

فلذا بدون مدرک حرف نزنید

• شبهه؟ در اسلام هر چیزی که حرف منطقی علیه اش بزنن بهش میگن شبهه ، سریع هم یا تغییرش میدن یا با موضوعات دیگه به انحرافش میکشن که دیده نشه وگرنه ادیان از ریشه مشکل داره!

• من خدای ادیان هم قبول ندارم ، بله ، چونکه همه افراد متدین دین خودشون رو عالی و بی نقص فرض میکنن و اطلاعات زیادی در مورد دینشون ندارن

• این چیزی که بدون منبع خود همین اسلامیون ایران منتشر میکنن وگرنه هیچ منبع معتبری حرف شما رو تایید نمیکنه! روابط محارم همه جا وجود داره ، مثل سایر چیز های دیگه ، منتها در بعضی کشور ها انکار میکنن ، مثل احمدی نژاد که گفت در ایران همجنس باز نداریم !

• حرف آخر : لطفا بدون منبع درست و معتبر حرف نزنید ، چون برای خودتون بده ، وگرنه بقیه که مشکلی ندارن و میدونن چی به چیه

والا من که تو هر پست ضد دین و اسلامی که رفتم همه تایید میکردن و به وضوح اکثرا بی دین و خدا هستند…
درسته شبهه داره
ازدواج فرزند خوانده با پدر خوانده مشروط به حکم دادگاه ست یعنی همینطور الکی نیست مراحل داره.

درضمن شما که خودت اعتراف میکنی که رابطه با محارم همه جا وجود داره. وقتی هیچ قانونی نیست که این هارو منع کنه از این کار حق دارن با محارم رابطه داشته باشند هیچ قانونی نیست بهشون بگه که ارتباط با محارم زیر پا گذاشتن حرمت انسانیت است…پس خود شما هم یک جوری موافق این بخش اسلام هستید که ارتباط با محارم زشت و قبیحه و دارید از دید خود اسلام این مسئله رو نقد میکنید همونطور که مخالفای این قانون مسلمون هستند…وگرنه این چیز بدیهی است که ارتباط با محارم در اکثر کشورهای اروپا و آمریکا منعی نداره و کسی که اینکارو کنه مجازات نمیشه منبعش هم گزارش موسسه ماکس پلانک در سال ۲۰۰۷
اسلامی که ارتباط با محارم رو بزرگترین گناه میدونه حتما دلیلى هم داره که ازدواج با پدرخوانده رو مجاز میدونه…مطمئنا اگه غرب همجنس بازی رو بد میدونست اما اسلام جایز به اسلام ایراد میگرفتید…

اینکه نشد منبع معتبر!

مثل اینکه شما یه صحنه ببینی و پیش خودت قضاوت کنی و‌ واقیعت چیز دیگه ای باشه!

بعدم شما تنها ما نقد کننده ها رو نگفتی ، بلکه گفتی ۹۰٪ اعضای سایت! منطقی باش!

بدون مدرک و منبع لطفا حرف غیر معتبر نزنید

• من کلا اعتقادی به شبهات شما ندارم!
    شما به هر نقد وارد شده میگید شبهه ، مثل آخوند ها!

عزیز معلومه که مراحل داره ، چون قانونه ، ما داریم با کلیت موضوع مخالفت میکنیم نه فرعیاتش!

• دلیلی هم نداره منع کنه ، اگه خدا نمیخواست اصلا همچین خواسته ای رو برای برخی افراد به وجود نمیاورد!

• عاها ، مشکل شما اینکه دارید از یه جهت موضوع رو‌ میبینید!

اما ، خواسته (میل درونی انسانی) با احکام وضع شده توسط انسان فرق داره!

در اینجا مسلمین برای محرم بودن و به خطر نیافتادن اسلام ، چنین قانون وقیح و زشتی رو وضع کردند!

اما رابطه محارم قانون نیست ، حتی الهی هم نیست ، کسی هم‌ توصیه نمیکنه و حتی در همه اجتماعات انسانی قبیح و زشته!

• فلذا نتیجه گیری غیر منطقی و نقد بدون تفکر نکنید ، بنده مشکلم با ترویج همچین تفکریه ، نه سرکوب ، دارم نقد میکنم و مثل شما جبهه ندارم و آزادم
0 ❤️

2018-05-10 09:28:29 +0430 +0430

چرا یک بار برای همیشه کابوس این مملکت تموم نمیشه? تا کی هرکی فقط بفکر خودشه? چرا پوست کلفت شدیم انقدر? نمیخواستم نظر بدم چون این قبیل ابراز نظرهای بیفایده هیچ دردی رو دوا نمیکنه ، تا کی تو فضای مجازی و پشت فیلترینگ و اواتار فقط اه بکشیم?

0 ❤️

2018-05-10 09:54:10 +0430 +0430

خخخخخخخخخخخ خیلی طنز هستیم ما
صبح تا شب تو این سایت گوز روشن فکری میدیم مادر و پسر خواهر برادر با زن شوهر دار با محارم
الان یه پدره نمیدونم تو کدوم گوشه مغز تو دختر خوندش عقد کرده الان تو قاطی کردی بابا یکم روشن فکر باش میوه باغ اول به باغبون میرسه پخخخخخخخخ

0 ❤️

2018-05-10 10:32:41 +0430 +0430
نقل از: جنس_دوم چرا یک بار برای همیشه کابوس این مملکت تموم نمیشه? تا کی هرکی فقط بفکر خودشه? چرا پوست کلفت شدیم انقدر? نمیخواستم نظر بدم چون این قبیل ابراز نظرهای بیفایده هیچ دردی رو دوا نمیکنه ، تا کی تو فضای مجازی و پشت فیلترینگ و اواتار فقط اه بکشیم?

زندگی همینه عزیز ، چاره چیست؟
فقط میتونیم آگاه بشیم بلکه زندگی بهتر بشه

0 ❤️

2018-05-10 11:09:14 +0430 +0430
نقل از: خودم.خودت اقایی که اصطلاحا داری غم میخوری،اولا ازدواج موقت هست دوما دادگاه در حین جاری کردن صیغه حق ارتباط جنسی رو از مرد میگیره و این بهترین راه هست،البته این خیلی مفصله خرده برید مطالعه کنید بعد نظر بدید

بله ، واقعا خیلی لطف میکنن ، میترسیدم یه وقت عذاب الهی نازل نشه بخاطر اینکه حق جنسی رو از مرد نگرفته ?

• وقتی متوجه این اصل نباشیم که این مساله حتی مطرح کردنش زشت و قبیح است ، هیچ وقت متوجه نخواهیم کل توجیحات هیچ فایده ای نخواهد داشت!

تو بی مغز هم اگر یه روز عقیم بودی که ان شالله هم مین طور میشه،و به خاطر داشتن بچه اونموقع خیلی چیز ها رو میری موشکافانه میبینی نه سطحی،دلیل خلقتت رو بدونی دلیل پرستش خدا رو هم میفهمی

0 ❤️

2018-05-10 13:59:21 +0430 +0430
نقل از: خودم.خودت

تو بی مغز هم اگر یه روز عقیم بودی که ان شالله هم مین طور میشه،و به خاطر داشتن بچه اونموقع خیلی چیز ها رو میری موشکافانه میبینی نه سطحی،دلیل خلقتت رو بدونی دلیل پرستش خدا رو هم میفهمی

من بی مغز اگر یه روزی عقیم بودم مثل شماها اینقدر ذهنم تاریک و تنگ نظر نبود ، که دختری رو که خودم بزرگ میکنم ، رو به چشم عامل تحریک آمیز ببینم‌ ، تا به فکر محرم و نامحرم بودنش بیافتم!

مثل یک انسان بدور از هر تفکر چرند زندگیم رو‌ میکردم

• توی مسلمون جز فحش دادن و نفرین کردن و فکر نکردن ، چیزی بلدی؟

امیداورم همه مسلمون ها مثل تو نباشن ، وگرنه سرنوشت دنیا محکوم به فناست

بازم خوبه خداتون گوش به حرف شما نیست ?

0 ❤️

2018-05-10 14:32:15 +0430 +0430
نقل از: Ali9034 همچین چیزی با این سرایت که شما گفتی وجود نداره

منظورت سکس پدر با دختره؟

یا این قانون؟

• در مورد اول که بله ، این صرفا جهت نشان دادن زشت و بد بودن این قانونه!

اما در مورد دوم ، اگه شما بهش باور نداری یا نمیپسندی و نمیبینی ، دلیل بر این نیست که وجود نداره!

0 ❤️

2018-05-10 14:33:00 +0430 +0430

معرفی صیغه و حضوری تلگرام 09363065572

0 ❤️

2018-05-10 14:48:10 +0430 +0430

هرچی خرج کنید زحمت بکشید نمیتونید جمهوری اسلامیو از بین ببرید فقط هیزم میریزید تو اتیش جهنمتون.
خدا بدادتون نرسه

1 ❤️

2018-05-10 15:42:40 +0430 +0430
نقل از: ALI_ESFAHAN_1997 در قانون جدید اضافه شده و درسته،هست! به این دلیل شورای نگهبان ردش نکرده و میگه برخلاف شرع نیست،چون؛ در اسلام فقط خویشان نسبی و سببی و رضاعی جزء محارم هستن و گفته میشه چون سرپرستی جزء هیچکدوم نیست،پس جزء محارم هم نیست..ولی اسلام درمورد ازدواج با فرزندخوانده حرفی نزده و حکم اسلام نیست... نهایتا این که بیشتر بنظر میاد ضعف قانونگذاری باشه.

مسئله همینجاست که بحث محرم و نامحرم پیش میاد!

و با کل وجودیت اون پدر در تناقضه!

چون به چشم یه پدر بهش نگاه نمیکنه اسلام ، بلکه یه مرد غریبه اس که ممکنه تحریک بشه و نمیتونه به چشم دخترش ببینه اون دختر رو!
و حتما باید از طریق صیغه محرم پدرش بشه!

واقعا جای تاسف داره چنین تفکری!

0 ❤️

2018-05-10 17:26:23 +0430 +0430

تا اونجایی که اطلاع دارم. چون قبلا یه مورد مشابه رو پیگیری کردم خانواده ای دختر به فرزندی قبول کرده بودن.( البته سن مهمه و نوزاد بود) پرسیده بودن و بهشون گفته بودن چون طفل بوده و در این خانواده بزرگ شده پس به پدرش محرم میشه. یعنی این مطلبی رو که شما ميفرمایید در موردش صدق نمی کنه اما اگر دختر بزرگسال یا نوجوان باشه نظر شما درسته.
.
همین الان یاد مطلبی افتادم که خواهشا به متن بالا ربطش ندید ولی جالبه. بارها تو همین سایت این مطلب رو دیدم که یه نفر نوشته میخوام با خواهرم یا مادرم سکس کنم! و وقتی بهشون گیر میدی یه عده از روشنفکران سایت پیدا میشن و میگن: خودش نیاز جنسی خواهرش رو برطرف کنه بهتره تا اینکه یه غریبه بیاد.!
واقعا تفکرات جالبی رو اینجا میبینیم…
.
در مورد دارک وب عزیزم هم بگم که معمولا از موضوعاتی که برای به چالش کشیدن انتخاب میکنه لذت میبرم و اعتقاد خودمم همینه که باید برای فهم هر چیز اون رو به چالش کشید اما بهتره در این چالش به همهء زوایای موضوع بپردازیم و دقت کنیم

1 ❤️

2018-05-10 19:05:54 +0430 +0430
نقل از: MmD-ReZa1379 هرچی خرج کنید زحمت بکشید نمیتونید جمهوری اسلامیو از بین ببرید فقط هیزم میریزید تو اتیش جهنمتون. خدا بدادتون نرسه

نیاز نیست نه خرج کنیم نه زحمت بکشیم!

آخوند ها و شما مسلمین خودتونن دارین زحمتشو میکشین که با اسلام ، کار اسلامو تو این مملکت تموم کنید!

دمتون گرم ?

2 ❤️

2018-05-10 19:15:20 +0430 +0430
نقل از: MmD-ReZa1379 هرچی خرج کنید زحمت بکشید نمیتونید جمهوری اسلامیو از بین ببرید فقط هیزم میریزید تو اتیش جهنمتون. خدا بدادتون نرسه

آخوند ها و شما مسلمین خودتونن دارین زحمتشو میکشین که با اسلام ، کار اسلامو تو این مملکت تموم کنید!

دمتون گرم ?

دقیقاً جمهوری اسلامی اگه یه خدمت هم در حق این سرزمین کرده باشه اون همینه.

1 ❤️

2018-05-10 19:24:18 +0430 +0430
نقل از: بوف_بور تا اونجایی که اطلاع دارم. چون قبلا یه مورد مشابه رو پیگیری کردم خانواده ای دختر به فرزندی قبول کرده بودن.( البته سن مهمه و نوزاد بود) پرسیده بودن و بهشون گفته بودن چون طفل بوده و در این خانواده بزرگ شده پس به پدرش محرم میشه. یعنی این مطلبی رو که شما ميفرمایید در موردش صدق نمی کنه اما اگر دختر بزرگسال یا نوجوان باشه نظر شما درسته. . همین الان یاد مطلبی افتادم که خواهشا به متن بالا ربطش ندید ولی جالبه. بارها تو همین سایت این مطلب رو دیدم که یه نفر نوشته میخوام با خواهرم یا مادرم سکس کنم! و وقتی بهشون گیر میدی یه عده از روشنفکران سایت پیدا میشن و میگن: خودش نیاز جنسی خواهرش رو برطرف کنه بهتره تا اینکه یه غریبه بیاد.! واقعا تفکرات جالبی رو اینجا میبینیم... . در مورد دارک وب عزیزم هم بگم که معمولا از موضوعاتی که برای به چالش کشیدن انتخاب میکنه لذت میبرم و اعتقاد خودمم همینه که باید برای فهم هر چیز اون رو به چالش کشید اما بهتره در این چالش به همهء زوایای موضوع بپردازیم و دقت کنیم

والا بنظرم اصلا نباید بحث محرم و نا محرم پیش بیاد در این مسائل که اصلا بخواد به بحث ازدواج موقت و صیغه کشیده بشه!

عملا با این قانونی که اینا وضع کردن و خیلی از کارهای دیگه که انجام میدن ، دین که هیچ ، انسانیت رو زیر سوال میبرن!

من پدر کشتگی با دین ندارم ، اما واقعا این چیزا مناسب یه انسان نیست ، این افکار و رفتار!

• من هیچ دفاعی نمیکنم ، اما به گفته خود شما از جهات مختلف باید به این خواسته ها نگاه کرد!

از طرفی با توجه به وضعیت جامعه ، عده ای حتی رو به تجاوز و پدوفیل میارن ، محارم که هیچ!

از طرف دیگه اگه واقعا یه نفر تمایل به سکس با محارم داشته باشه و بر اساس داستان و این چرندیات تمایل پیدا نکرده باشه ، واقعا برام عقلانی و منطقی نیست که واقعا مشکل از خودشه وگرنه تا حالا قتل و پدوفیل و سایر تمایلات از بین رفته بود!

و … که بحث طولانی و پیچیده ای داره!

فلذا من بشخصه اون فاز روشنفکری رو قبول ندارم و هدفم چیز دیگریست!

• ممنون عزیز لطف داری ، خوشحالم هم عقیده هستیم!

عده ای انگار من اسلحه کشیدم براشون که نیامده با تندی با این مطالب برخورد میکنن

من دشمن کسی نیستم

قصدم تفکر بیشتره … و دیگر هیچ

0 ❤️

2018-05-10 19:28:29 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

دمتون گرم ?

دقیقاً جمهوری اسلامی اگه یه خدمت هم در حق این سرزمین کرده باشه اون همینه.

درود بر شما برادر عزیزتر از جان

والا بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی ، خودتخریبی و‌ فروپاشی حکومت خودشه!

1 ❤️

2018-05-17 10:47:53 +0430 +0430
نقل از: شاعر کیر مغز خخخخخخخخخخخ خیلی طنز هستیم ما صبح تا شب تو این سایت گوز روشن فکری میدیم مادر و پسر خواهر برادر با زن شوهر دار با محارم الان یه پدره نمیدونم تو کدوم گوشه مغز تو دختر خوندش عقد کرده الان تو قاطی کردی بابا یکم روشن فکر باش میوه باغ اول به باغبون میرسه پخخخخخخخخ

یعنی پدر باید اولین تقه پسر کونی و دخترش رو بزنه?!

0 ❤️

2018-05-17 18:22:28 +0430 +0430

عربا اینجورین

0 ❤️

2018-05-18 00:18:21 +0430 +0430
نقل از: majidie كار تو مثل اين گزارشاي تلويزيون از هر جا يه تيكه گرفتي بهم چسبوندي بعد ميگي فلانو بهمان خخخ من زياد پايبند اين چيزا نيستم ولي بدم مياد يكي بقيه رو خر فرض كنه

اگه مردي اينا رو جواب بده
يه حديث يا ايه پيدا كن كه وقتي يه بچه يتيم رو چه دختر چه پسر يه خونواده بزرگ كنن اون بچه محرم ميشه به اون زن و مرد.
اون بچه اگه پسر باشه بعد از اينكه بزرگ شد زن و دختر خانواده بهش نامحرم هستن اگه دختر بود اون مرد و پسر خانواده نامحرم هستن يني بايد بعد 8 سالگي حجاب سرش كنه حتي تو خونه درست مثل غريبه ها.
و تصميم به ازدواج هم با خودشونه با هركي بخوان حالا از مرده خوشش بياد يا از پسر مرده يا هر كي ديگه. مگه اينكه تو بچگي از مادرش شير خورده باشه كه به همشون محرم هست و اصلا با محارم نميشه ازدواج كرد.

برادر محترم آیا نمیبینی منبع دادم؟
اگه نمیدونی اصول دینت و قانون مملکت چیه به من ربطی نداره!
من من بر عکس صدا و سیما میلی ، چیزی نصیبم نمیشه!

این رو برای تو مسلمون گذاشتم که بجای دفاع بری بهش فکر کنی ، نه اینکه بیای از اصول دینت بگی!

مگه من به محرم و نامحرم معتقدم که جوابتو بدم؟
اینو خودتون باید جواب بدید!

و اینکه بفرمایید دقیقا چرا به دید جنسی و شهوتناک همیشه به مسئله نگاه میکنید نه انسانی!

یعنی مردی که دختری رو بزرگ میکنه و میشه پدرش ؛ آیا دارای شخصیت ، شعور ، فکر ، و انسانیت نیست که بخواد همچین فکر کثیفی درباره اش داشته باشیم؟

اینم من نباید توضیح بدم !

1 ❤️

2018-05-18 09:12:00 +0430 +0430
نقل از: کاربرناشناس اینکار خیلی کثیفه و باید به نظر من هرچه سریعتر از قانون ایران حذف بشه . البته وقتی بعضی روحانیون اجازه صیغه کردن نوزاد شیرخواره را می دهند شما از این چیزا خیلی تعجب نکن . اما خب این رو هم باید توجه کرد که الان هیچ کسی که وارث اسلام باشه حاضر نیست ( غایب بودن امام زمان که وارث اسلام است ) . بنابر این این حکم رو نباید به اصل اسلام نسبت داد اما به عده ای هوس ران و احمق ( مثله نماینده های مجلس و نماینده های خبرگان و برخی مراجع تقلید ) کاملا باید نسبت داد .

به هر حال مسلمین این کارا رو انجام میدن!
کاری هم‌‌ مسلمین انجام میدن نمیشه به غیر اسلام نسبت داد!

در صورتی میشد گفت ربطی به اسلام‌ نداره که یه گروه یا عده کمی آن را قبول داشتند!

در حالی قانون یک کشوره!

و همه هم بحث محرم و نامحرم رو قبول دارن!

1 ❤️

2018-05-18 10:02:31 +0430 +0430

وقتتی تو مجلس داشتن دربارش بحث میکردن یادمه
آخرش به استناد اینکه یکی از اماما با دخترخوندش ازدواج کرده… رای مثبت دادن
میگفتن اینجوری تمایل خانوادهها بجای پذیرش پسر به سمت دختر هم میره!!
گمونم 4-5 سال پیش تصویبش کردن

داشت مخم سوت میکشید… واقعااااا خرند

1 ❤️

2018-05-18 13:08:13 +0430 +0430
نقل از: honda crm عربا اینجورین

کاری به نژاد نداره!
کار به عقاید داره!

1 ❤️

2018-05-18 14:33:02 +0430 +0430

داداش اشتباه اومدی، برو توییتر. نمی دونم یه عده چه انگیزه ای دارن همه جا بحث سیاسی و اسلام راه بندازن ، بذار جقمونو بزنیم

0 ❤️

2018-05-20 12:59:06 +0430 +0430
نقل از: dooosti2613@gmail.com وقتتی تو مجلس داشتن دربارش بحث میکردن یادمه آخرش به استناد اینکه یکی از اماما با دخترخوندش ازدواج کرده... رای مثبت دادن میگفتن اینجوری تمایل خانوادهها بجای پذیرش پسر به سمت دختر هم میره!! گمونم 4-5 سال پیش تصویبش کردن

داشت مخم سوت میکشید… واقعااااا خرند

پس تو خاطره بدی هم ازش داری ، آره واقعا مغز درد میگیره از اینهمه افکار پوچ

0 ❤️

2018-05-20 13:19:03 +0430 +0430
نقل از: majidie
نقل از: majidie كار تو مثل اين گزارشاي تلويزيون از هر جا يه تيكه گرفتي بهم چسبوندي بعد ميگي فلانو بهمان خخخ من زياد پايبند اين چيزا نيستم ولي بدم مياد يكي بقيه رو خر فرض كنه

اگه مردي اينا رو جواب بده
يه حديث يا ايه پيدا كن كه وقتي يه بچه يتيم رو چه دختر چه پسر يه خونواده بزرگ كنن اون بچه محرم ميشه به اون زن و مرد.
اون بچه اگه پسر باشه بعد از اينكه بزرگ شد زن و دختر خانواده بهش نامحرم هستن اگه دختر بود اون مرد و پسر خانواده نامحرم هستن يني بايد بعد 8 سالگي حجاب سرش كنه حتي تو خونه درست مثل غريبه ها.
و تصميم به ازدواج هم با خودشونه با هركي بخوان حالا از مرده خوشش بياد يا از پسر مرده يا هر كي ديگه. مگه اينكه تو بچگي از مادرش شير خورده باشه كه به همشون محرم هست و اصلا با محارم نميشه ازدواج كرد.

برادر محترم آیا نمیبینی منبع دادم؟
اگه نمیدونی اصول دینت و قانون مملکت چیه به من ربطی نداره!
من من بر عکس صدا و سیما میلی ، چیزی نصیبم نمیشه!

این رو برای تو مسلمون گذاشتم که بجای دفاع بری بهش فکر کنی ، نه اینکه بیای از اصول دینت بگی!

مگه من به محرم و نامحرم معتقدم که جوابتو بدم؟
اینو خودتون باید جواب بدید!

و اینکه بفرمایید دقیقا چرا به دید جنسی و شهوتناک همیشه به مسئله نگاه میکنید نه انسانی!

یعنی مردی که دختری رو بزرگ میکنه و میشه پدرش ؛ آیا دارای شخصیت ، شعور ، فکر ، و انسانیت نیست که بخواد همچین فکر کثیفی درباره اش داشته باشیم؟

اینم من نباید توضیح بدم !

به جاي فرار كردن و پيچوندن جواب منو بده من كار به اعتقاد تو ندارم ولي وقتي يه چيزي ميگي بايد ثابتش كني. حالا دوباره ميپرسم كدوم ايه يا حديث گفته وقتي يه خونواده يه بچه يتيمو بزرگ كنن اون ، بچه شون ميشه.

ﺁﻳﻪ ۲۱ ﺳﻮﺭﻩ ﯾﻮﺳﻒ!
ﺁﯾﻪ ۷۴ ﺳﻮﺭﻩ ﺍﻧﻌﺎﻡ!

http://fa.mobile.wikishia.net/index.php/فرزندخوانده

• در پاسخ به شما و امثال مسلمان هایی مثل شما که متاسفانه هیچی از دینشون نمیدونن باید بگم :

خیلی از رفتار و اعمال اسلامی در قرآن ذکر نشده ، بلکه جزئی از سنت محمد و آلش بوده!

(مثال : در قرآن مشخص نشده چند رکعت باید نماز خوند)

• و در نهایت نمیدونم تو ذهنت چی میگذره و چقدر می اندیشی!
    ولی دیگه نمیدونم یه خانواده وقتی بزرگ کردن بچه ای رو بر عهده میگیرن ، اون از نظر شما چی حساب میشه؟

حداقل اگر از دینت چیزی نمیدونی ، عقلی برای تفکر داری جانم!

0 ❤️

2018-05-20 15:13:49 +0430 +0430
نقل از: ani_lorak داداش اشتباه اومدی، برو توییتر. نمی دونم یه عده چه انگیزه ای دارن همه جا بحث سیاسی و اسلام راه بندازن ، بذار جقمونو بزنیم

اینجا از توییتر هم بهتره :)

خود ادیان هم در مورد مسائل جنسی زیاد بحث کردن و نظر دادن!

پس صحبت از دین و سیاست هیچ مشکلی با موضوع کلی سایت ندارد!

2 ❤️

2018-05-20 16:31:06 +0430 +0430
نقل از: Beez In The Trap نه قانون نه شرع.انسانيتت بايد ببيني چي ميگه.بعدشم اگه ادم شهوتشُ كنترل نكرد شهوتش اونو كنترل ميكنه و به گاش ميده

حرفتو قبول دارم ، کلا برای همینه که این بحث رو مطرح کردم

0 ❤️

2018-07-05 19:43:17 +0430 +0430

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa7619

وحشتناکه وقتی میبینم چنین سوالاتی در اسلام وجود داره!

توضیح و‌ نقد در موردش که هیچ!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «