وحشتناک اما واقعی (ازدواج پدر با فرزند خوانده در اسلام)

1397/02/18

یه زن و مرد رو تصور کنید که بچه دار نمیشن

میرن به سازمانهای حمایتی و یه نوزاد رو به فرزندخواندگی قبول میکنن.

یه دختر ۳ماهه ناز و خوشکل(لپ قرمزی)

میارنش خونه

میشه دخترشون

کم کم بزرگ میشه
رشد میکنه
یاد میگیره حرف بزنه
اولین کلمات

بابا
مامان

بزرگتر میشه
میره مهدکودک
باز بزرگتر میشه , میره مدرسه

کم کم نزدیک میشه به سن بلوغ
پریود میشه
سینه هاش رشد میکنه
بدنش فرم میگیره (inlove)

دخترت بزرگ شد :)
با مامانش حرف میزنه
از دوستاش و از مدرسه میگه
مامانش میشه سنگ صبورش
میشه عشقش

یه شب باباش میاد خونه

دختر براش چایی میبره خستگی بابا در بره :)

خم میشه
یقه لباسش بازه

بابا فرق سینه هاشو مبینه
تحریک میشه 👿

شب بعد دخترشو عقد میکنه زنش میشه 👿

باهاش میخوابه
دیگه بهش نمیگه بابا
نمیتونه بگه

باباش بکارتشو برداشت!

(قانون ازدواج با فرزند خوانده در اسلام)

• نظر شما چیه؟

اسلامی نیست؟
http://fa.mobile.wikishia.net/index.php/فرزندخوانده

(توضیحات و‌ منابع بیشتر در پست بعد)

3294 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-05 19:43:17 +0430 +0430

http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa7619

وحشتناکه وقتی میبینم چنین سوالاتی در اسلام وجود داره!

توضیح و‌ نقد در موردش که هیچ!

0 ❤️

2018-07-05 19:51:17 +0430 +0430

این قانون رو بذار کنار قوانین پدوفیل . لامصب قرآن از شهوانی هم سکسی تره . حداقل سردر شهوانی زده شده پورنوگرافی کودکان ممنوع ولی ماشالله تو قرآن این هم ممنوع نیست از بس به کیر مردا احترام گذاشته نبی !

1 ❤️

2018-07-05 20:01:44 +0430 +0430
نقل از: dickerman این قانون رو بذار کنار قوانین پدوفیل . لامصب قرآن از شهوانی هم سکسی تره . حداقل سردر شهوانی زده شده پورنوگرافی کودکان ممنوع ولی ماشالله تو قرآن این هم ممنوع نیست از بس به کیر مردا احترام گذاشته نبی !

مسلمان ها میگن ما به عقاید دیگران احترام میگذاریم!

بعد میگن دین محمد آخرین دینه و‌ دین حقه!

راست میگن ، البته تا وقتی که این واقعیت ها رو نگیم!

بعد چون خودشون نمی پسندن ، سعی میکنن هر طور شده اون رو از اسلام رفع کنن!

نه خودشون رو از اسلام!

اسلام واقعیت هایی داره که نمیخوان قبول کنند عده ای!

برای همینه که انواع و اقسام فرقه ها در اون به وجود اومدن !

و هر کدوم یه چیزی میگن!

در نتیجه حرف من و شما رو توهین میدونن!

1 ❤️

2018-07-05 20:04:25 +0430 +0430
نقل از: bal9
نقل از: dickerman این قانون رو بذار کنار قوانین پدوفیل . لامصب قرآن از شهوانی هم سکسی تره . حداقل سردر شهوانی زده شده پورنوگرافی کودکان ممنوع ولی ماشالله تو قرآن این هم ممنوع نیست از بس به کیر مردا احترام گذاشته نبی !

از یه شیزوفرنیک انتظار چی داری…کسی که با یه دختر 9 ساله ازدواج کرد…عروه بن زبیر به مالک بن مروان چنین نوشت:
درباره‌ی خدیجه دختر خویلد (نخستین همسر محمد) از من پرسید بودی که چه وقت درگذشت؟ وفات وی 3 سال یا نزدیک به سه سال پیش از هجرت پیغمبر بود و پس از وفات خدیجه، عایشه را عقد کرد، پیغمبر دوبار عایشه را دیده بود و به او می‌گفتند: “این زن تو است” عایشه ان وقت 6 سال داشت. هنگامی که پیغمبر به مدینه هجرت کرد با عایشه زفاف کرد و هنگام زفاف عایشه 9 سال داشت.

نبی به زعم من تنها مردی در تاریخ بود که یک تنه مرزهای حشریت را درنوردید و حتی به دخترخوانده خود نیز رحم نکرد . فاطمه زهرا دختر همسر علی ابن ابی طالب دختر محمد نبوده و نیست . شاید بارها خوانده باشید که پیامبر همیشه میان سینه های فاطمه را میبویید و بوی بهشت را از دهان او استشمام میکرد .

البته من مطمئنم که اگه دختر واقعی خودشم بود بازم اینکارو میکرد .

اینجاس که باید گفت هی ایز سکسی اند ایزلام نو ایت .

فلعنت الله اکبر الجاکشین

0 ❤️

2018-07-05 20:06:34 +0430 +0430
نقل از: bal9 همچنین حجت الاسلام محمدرضا درانی، استاد حوزه و دانشگاه در این باره به خبرآنلاین می گوید: فقها محرمیت را از مجاری صحیح خود جایز می دانند و صرف فرزند خواندگی صرف بر محرمیت نیست. مقام معظم رهبری در این خصوص می فرمایند: «فرزند خوانده حکم فرزند ندارد و با مرد و زنی که او را بزرگ می کنند محرم نمی شود، مگر به وسیله رضاع با مراعات شرایط آن و یا ازدواج پس از رشد. قبل از بلوغ با اذن حاکم شرع و رعایت مصلحت طفل عقد موقت اشکال ندارد.» :( ? :( :( (dash) عجب گندی... خاک تو اون سرمون .. جان و مال و عزیزامون رو دادیم دست کسی که نمی تونه به یه بچه بی بی سرپرست مثل دختر خودشون نگاه کنن ..

مثل دختر خودشون نه!

چون اینا با چادر سر نکردن بچه های کوچک هم مشکل دارن (از جمله بچه های خودشون)

بهتره بگیم کاش دید این افراد اینقدر زننده و جنسی نبود!

و چون میگن انسان عقل داره و با حیوان فرق داره!

حداقل با تفکر و انسانی زندگی میکردند!

0 ❤️

2018-07-05 20:10:50 +0430 +0430
نقل از: Siara متاسفانه این قانون حقیقت داره همه ی ادیان به نوعی خودشون یه عامل بازدارنده بودند و سعی دارند که باشند ولی خب یه سری قوانین همیشه برای دور زدن احکام اسلامی هست :/ حس میکنم دین اسلام به تنها چیزی که خیلی اهمیت داده دودول آقایون بوده

در حقیقت وانمود میکردن که یک عامل بازندارنده هستند!

تا خودشون پنهانی اون اعمالی که دوست دارند رو انجام بدن!

و این یک دروغ و فریب بزرگه!

نمیدونم واقعی بود یا نه ، میگفتن یکی از همین آخوند ها گفته اگر آلت مرد نبود کل احکام اسلام در یک برگ A4 خلاصه میشد!

2 ❤️

2018-07-25 09:46:13 +0430 +0430

کجای این دین درسته ک اینجاش درست باشه؟ وقتی پیامبر این دین با بچها میخوابیده از پیروانش چه انتظاری هست؟

1 ❤️

2018-07-26 04:41:17 +0430 +0430
نقل از: CHARLES_DICKHEADS کجای این دین درسته ک اینجاش درست باشه؟ وقتی پیامبر این دین با بچها میخوابیده از پیروانش چه انتظاری هست؟

پیروان نسل های جدیدش در این دوره هر کاری میکنن تا توجیه کنند این اعمال رو!

0 ❤️

2018-07-26 05:09:40 +0430 +0430

ببین اینکه شما میخای ضد دین باشی یا شبه روشنفکر اون یه بحث دیگس
اما اینکه شما بگی هرکس به روش شرعی میخاد فرزند خوانده داشته باشه به بچه تجاوز میکنه این ساخته ذهن متوهم جنابعالیه.
همیشه عقد شرعی مساوی با سکس نیست.
شاید واسه شما سکس خیلی مهم باشه و واسش از خیلی چیز ها بگذریم آما انسان و انسانیت هنوز هست حتی اگه افرادی مثه شما تو کشور زیاد باشن کنه خدارو شکر نیستن.
الان شما که استناد به آمار میکنی برو ببین چند درصد بچه های بی سرپرست رو خانواده های م ذهبی به سرپرستی میگیرن چند درصد پسر میگیرن چند درصد دختر.
چند درصد دخترایی رو که میگیرن عقد میکنن؟؟
چند درصد از دخترایی که عق میکنن رابطش ن به سکس ختم میشه.
در آخر منم میتونم مثل شما احساسی حرف بزنم بدون سند و آمار درست اما یکی از تفاوت های من و شما اینه که من سعی میکنم انسان باشم.

0 ❤️

2018-07-26 05:30:10 +0430 +0430
نقل از: Sam69esf ببین اینکه شما میخای ضد دین باشی یا شبه روشنفکر اون یه بحث دیگس اما اینکه شما بگی هرکس به روش شرعی میخاد فرزند خوانده داشته باشه به بچه تجاوز میکنه این ساخته ذهن متوهم جنابعالیه. همیشه عقد شرعی مساوی با سکس نیست. شاید واسه شما سکس خیلی مهم باشه و واسش از خیلی چیز ها بگذریم آما انسان و انسانیت هنوز هست حتی اگه افرادی مثه شما تو کشور زیاد باشن کنه خدارو شکر نیستن. الان شما که استناد به آمار میکنی برو ببین چند درصد بچه های بی سرپرست رو خانواده های م ذهبی به سرپرستی میگیرن چند درصد پسر میگیرن چند درصد دختر. چند درصد دخترایی رو که میگیرن عقد میکنن؟؟ چند درصد از دخترایی که عق میکنن رابطش ن به سکس ختم میشه. در آخر منم میتونم مثل شما احساسی حرف بزنم بدون سند و آمار درست اما یکی از تفاوت های من و شما اینه که من سعی میکنم انسان باشم.

عزیز این یک تصور است برای نشان دادن حقایق و واقعیت های اسلام!

نه اینکه بله منجر به تجاوز و سکس با دختر میشود!

• بله ، میدانم!
    اما اینجا ماهیت و واقعیت را زیر سوال بردیم ؟ بقول شما چرا؟

چرا اصلا باید محرم و نامحرم باشد!

چرا باید فکر کنیم هر لحظه ممکن است پدر ، چون اون دختر واقعیش نیست تحریک شود؟

چرا باید اینقدر ذهنمان کثیف باشد؟

• با وجود چنین فتواها و اعتقادات و تفکرهایی ؛ انسان و‌انسانیت هنوز وجود داره؟

بهتر بود قبل از نظر دادن بحث های تاپیک رو نیز مطالعه میکردید

تا مثل یک متعصب فقط به دفاع نپردازید و قضاوت نکنید!

• باز هم من تکرار میکنم هدف من از ایجاد این تاپیک ، همون پرسش چراست!

منتها شما به دنبال مسائل متفرقه بحث هستی و من وجودیت چنین چیزی رو زیر سوال بردم!

در نهایت با جمله آخرتون ، کل نقدتون رو خراب کردید!

چون من رو حیوان خطاب کردید!

آفرین به چنین انسان هایی که با نتیجه گیری سریع همه رو قضاوت و به افراد توهین میکنند!

آفرین واقعا ، خوشحالم که آتئیست شدم

0 ❤️

2018-07-26 06:03:38 +0430 +0430
نقل از: DarkWeb
نقل از: Sam69esf ببین اینکه شما میخای ضد دین باشی یا شبه روشنفکر اون یه بحث دیگس اما اینکه شما بگی هرکس به روش شرعی میخاد فرزند خوانده داشته باشه به بچه تجاوز میکنه این ساخته ذهن متوهم جنابعالیه. همیشه عقد شرعی مساوی با سکس نیست. شاید واسه شما سکس خیلی مهم باشه و واسش از خیلی چیز ها بگذریم آما انسان و انسانیت هنوز هست حتی اگه افرادی مثه شما تو کشور زیاد باشن کنه خدارو شکر نیستن. الان شما که استناد به آمار میکنی برو ببین چند درصد بچه های بی سرپرست رو خانواده های م ذهبی به سرپرستی میگیرن چند درصد پسر میگیرن چند درصد دختر. چند درصد دخترایی رو که میگیرن عقد میکنن؟؟ چند درصد از دخترایی که عق میکنن رابطش ن به سکس ختم میشه. در آخر منم میتونم مثل شما احساسی حرف بزنم بدون سند و آمار درست اما یکی از تفاوت های من و شما اینه که من سعی میکنم انسان باشم.

• بله ، میدانم!

منتها شما به دنبال مسائل متفرقه بحث هستی و من وجودیت چنین چیزی رو زیر سوال بردم!

آفرین به چنین انسان هایی که با نتیجه گیری سریع همه رو قضاوت و به افراد توهین میکنند!

ببینین اینکه شما خودتونو حیوان خطاب میکنین نتیجه نگرش و شناخت خودتونه نه صحبت من.
شما رو دعوت میکنم به مطالعه واسه درک اهمیت حجاب (که حجاب خانم ها و آقایون بخش خیلی خیلی خیلی خیلی کوچکشه)
و باز دعوت میکنم به مطالعه واسی اینکه متوجه بشین که توی کدوم قوم ها یا کشور ها یا قبیله ها پدوفیل رایج تره.
باز دعوت میکنم به مطالعه تا درک کنین که تو بعضی از کشور هایی که اصلا ربطی به اسلام نداره چقدر آمار تجاوز به محارم زیاده مخصوصا بچه ها چه رسد به غریبه ها.
در آخر فکر میکنم برخورد شما متعصبانه تره تا من.
چه میشه کرد اینجا ایرانه

0 ❤️

2018-07-26 09:59:07 +0430 +0430
نقل از: Sam69esf

• بله ، میدانم!

ببینین اینکه شما خودتونو حیوان خطاب میکنین نتیجه نگرش و شناخت خودتونه نه صحبت من.
شما رو دعوت میکنم به مطالعه واسه درک اهمیت حجاب (که حجاب خانم ها و آقایون بخش خیلی خیلی خیلی خیلی کوچکشه)
و باز دعوت میکنم به مطالعه واسی اینکه متوجه بشین که توی کدوم قوم ها یا کشور ها یا قبیله ها پدوفیل رایج تره.
باز دعوت میکنم به مطالعه تا درک کنین که تو بعضی از کشور هایی که اصلا ربطی به اسلام نداره چقدر آمار تجاوز به محارم زیاده مخصوصا بچه ها چه رسد به غریبه ها.
چه میشه کرد اینجا ایرانه

یه جمله است که میگه :
**ﺑﯿﺸﻌﻮﺭﯼ ﺭﺑﻄﯽ ﺑﻪ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ . ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺁﺩﻡ ﺭﺑﻂ ﺩﺍﺭﺩ . ﺣﺘﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﺸﻌﻮﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ **

0 ❤️

2018-07-26 12:08:58 +0430 +0430
نقل از: Sam69esf

• بله ، میدانم!

چه میشه کرد اینجا ایرانه

یه جمله است که میگه :
**ﺑﯿﺸﻌﻮﺭﯼ ﺭﺑﻄﯽ ﺑﻪ ﺳﻮﺍﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ . ﺑﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺁﺩﻡ ﺭﺑﻂ ﺩﺍﺭﺩ . ﺣﺘﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﺸﻌﻮﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ **

خب که چی؟؟؟
فکر نکنم ربطی به بحث مورد نظر ما داشته باشه.
در کل متاسفم که در کشوری زندگی می کنم که شما زندگی میکنین

0 ❤️

2018-10-22 07:49:35 +0330 +0330

انسان باید چقدر جاهل و جهان سومی باشه که این چرندیات رو بگه؟

بیچاره بچه ها که تو کشوری به دنیا میان که این تفکرات وجود دارند.

0 ❤️

2018-10-22 08:20:26 +0330 +0330

از بدو شروع اسلام هر آنچه که به نفع زیر شکم یا نفع مالی مذکر بود بصورت آیه نازل میشد.

ولی الان بدون آیه، همان تضعیف حقوق مونث همچنان ادامه دارد همانطور که چند روز پیش نمایندۀ مجلس پیشنهاد....

پرداخت سکه مهریه به نرخ روز عقد را به مجلس داد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «