پاسخ سایت شهوانی به حکم اعدام سعید ملک پور

1389/09/16

در خبرها آمده بود که سعید ملک پور، به اتهام ایجاد سایت آویزون و حمایت از چند سایت پورنو دیگر، توسط دستگاه قضایی جمهوری اسلامی «مفسدفی الأرض»‌ شناخته شده و زیر حکم اعدام به سر می برد.

ما در سایت شهوانی، بی آنکه با شخص سعید ملک پور یا رابطه او با سایت های پورنو آشنا باشیم ، این حکم غیرانسانی را به شدت محکوم می کنیم. به نظر ما اعدام، همان قتل عمد توسط حکومت است و اجرای آن حتی در مورد جنایتکاران علیه بشریت ناموجه است. ما خواستار آزادی بی قید و شرط سعید ملک پور هستیم. اگر او جرمی مرتکب شده باید در دادگاه صالحه ی کشور محل اقامت خودش (کانادا) محاکمه شود نه در بیدادگاه های جمهوری اسلامی.

دائر کردن سایت اروتیک یا پورنو (با رعایت ملاحظات متعارف) در تمام دنیای آزاد کاملا قانونی است و هرگز جرم محسوب نمی شود. آنچه جرم است فساد و جنایت سازمان یافته ی حکومتی است که ابتدایی ترین حقوق انسانی را از شهروندان اش دریغ کرده است. آنکه در زمین فساد می کند و باید محاکمه و مجازات شود، خامنه ای و باند جنایتکارش هستند.

اروتیسیسم جرم نیست و شهوت نفی کردنی نیست اما جهل و نفرت و سلطه گری را می توان و باید نفی کرد و به بند کشید.

حکومتی که خود را نماینده ی خدا روی زمین می داند و می خواهد با غل و زنجیر سبک زندگی مورد نظر خود را به جامعه تحمیل کند به این عصر و دوران تعلق ندارد. جمهوری اسلامی به خیال خود سعی دارد با قتل مدیر یک سایت پورنو مردم را بترساند و موج پورنو را سد کند. اما زهی خیال باطل. پورنو آمده است که بماند. سایت های پورنو جدید فارسی همچنان ساخته می شوند و خاری خواهند بود در چشم فناتیک هایی که برای حفظ سلطه خود از هیچ جنایتی ابا ندارند. آن که رفتنی است، جمهوری اسلامی است.

ما از بییندگان سایت شهوانی می خواهیم به خصوص اگر شهروند کانادا هستند پتیشن برای نجات سعید ملک پور را امضا کنند یا به هر طریق دیگری که در توان دارند مانع از قتل او توسط جمهوری اسلامی شوند.

سایت شهوانی

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-01-17 05:25:07 +0330 +0330

Aghaye admin be khamenaie tohin nakon.vagarna majbour misham ba arteshe siberi jomhuri eslami iran biyam.in ye site sexiye.na siyasi.shoma faghat hagh dari eteraz koni.hagh nadari be aghaye khamenaie tohin koni.in harfie ke to zadi hokmesh 20 sal zendane.pas saree pakesh kon

0 ❤️

2011-01-17 05:48:00 +0330 +0330

شهوانی قلمرو سانسور و اختناق جمهوری اسلامی نیست. اینجا آزادی بیان حکمفرماست. به علاوه ما از تهدید اراذل و اوباش سایبری هراسی نداریم و نظرمان را درباره ی خامنه ای تبهکار و حکومت ضدبشرش با صدای بلند بیان می کنیم. شما اگر خوشتان نمی آید می توانید این سایت را ترک کنید. در ضمن توجه کنید که تهدید دیگر کاربران می تواند به اخراج شما از شهوانی منجر شود.

5 ❤️

2011-08-06 13:36:58 +0430 +0430

ای بابااین همه ادم بیگناه مردن سعیدم روش

0 ❤️

2011-10-17 09:32:11 +0330 +0330

شما نیز تا چند صباحی دیگر به جمع دوستان در بندتان خواهید پیوست.

شما در حدی نیستی که بخواهی بحث سیاسی کنی

بدان که هر لحظه به دنبالت هستند .
0

1 ❤️

2011-10-17 09:40:11 +0330 +0330

[quote=DELL INSPIRON 5110]شما نیز تا چند صباحی دیگر به جمع دوستان در بندتان خواهید پیوست.

0[/quote]
شما هم به همين اندازه مجرم هستين كه از فيلترينك حضرت جمهوري اسلامي رد شدين! قانون قانونه ديكه, يا اينجا هم همه برابرند اما ذوب شده هاي ولايت برابر تر تشريف دارن؟

2 ❤️

2011-10-17 09:57:20 +0330 +0330

[quote=Tanbe10]Aghaye admin be khamenaie tohin nakon.vagarna majbour misham ba arteshe siberi jomhuri eslami iran biyam.in ye site sexiye.na siyasi.shoma faghat hagh dari eteraz koni.hagh nadari be aghaye khamenaie tohin koni.in harfie ke to zadi hokmesh 20 sal zendane.pas saree pakesh kon[/quote]
میخام بااجازه ادمین عزیز جواب این ابنه ای بسیجی رو من بدم من یه زنم همون جنسی که توی این دوزخ جمهوری اسلامی بیشترین تاوون رو باید بدم اونم واسه نفس کشیدن به کی؟یه مشت گردن کلفت .شکم گنده.صیغه باز.الواط وحرامزاده .همین امروز توی دانشگاه اسلامی استان یزد کاری داشتم یکی ازاین کثافتهای مزدور بهم گیرداد سرحجابم ازحراست بود جات خالی چنان فرستادمش توی سیفون توالت که دخترا منو برحذر داشتند…بیام سر کلام خودم. این بسیجی های آیت ا…پرست که گه به گور اون خمینی رذل که اساس اینا رو پایه گذاری کرد .هیچ غلطی نمیتونن بکنن من به بهانه شهوانی وپورن اینجا عضو شدم واسه اینکه تریبونی دستم بیاد آزاد که فریاد انزجار ونفرتمو به گوش این ولدالزنا ها برسونم چون میدونم کم نمیان اینجا واسه جاسوسی ونفوذ من رسما اعلام میکنم آقای ملک پور باید آزاد گردد مرگ بر بسیج لعنت برعلی چلاق{خایه منی} آتیش برگور خمینی هندی زاده ی مرتاض واحمدی نجات میمون مردک معتاد به حشیش …ببخشید سلیتگی کردم خیلی دلم پربود ازاین نجاستهای دولت ایران.پیشنهاد میکنم این کاربر مزخرف گوسفند را بلوکه کنید تابرود با زن رهبر آنال سکس بکنه ونیاد ازشهوانی انتقاد یاتهدید کنه سپاه سایبری بره عکسای خواهرمادر اعضاشونو هک کنه خودفروشای مرد نما .کسی که ازخدای جون داده نترسه ازمخلوق کونداده نمیترسه.بازم عذرخواهی میکنم دریدگی کردم به هیچکسی ازاعضا برنخوره .متشکرم ازتاپیکتون.بانو عایشه .ع.ف

4 ❤️

2011-10-17 10:03:50 +0330 +0330

[quote=DELL INSPIRON 5110]شما نیز تا چند صباحی دیگر به جمع دوستان در بندتان خواهید پیوست.

0[/quote]
دوست عزیز برو خایه های علی چلاق خایه منی رو ماچ کن زیادی گه نخور .مادرفاکر.گی.باعرض معذرت ازتمام دوستان اگه این انگلها پیشم بودن یه نواربهداشتی پریود اخیرمو توی حلقشون فرو میکردم سربازان گه نام امام تایم!!!بیلاخ بسیجی کون بر کف

3 ❤️

2011-10-17 13:03:58 +0330 +0330

البته سعید ملک پور دیگر اعدام نخواهد شد و قاضی مقیسی بی سواد از پرونده ی ملک پور برکنار شد؛اما در کل این عمل حکومت کاملا منفی و با پنبه سر بریدن است البته ما امیدواریم این قانون جدید جرایم سایبری که سعید از قربانیان آن است تدوین یا در مورد این نوع محتویات بازنگری بشود.

1 ❤️

2011-10-17 13:06:33 +0330 +0330

شیخ شاپور که از دست زدن به بانوان کاملا معذوره :D
پس یک چند تا خانم شاسی بلند تشریف بیارن و این خواهر عایشه رو نگه دارند تا یک تنه کرکره ی جمهوری اسلامی رو نکشیده پایین و ما رو از نونه شیخیمون نداخته :D

0 ❤️

2011-10-20 05:31:08 +0330 +0330

saeed ملک پورمدیر آویزون.ایران س.پرشیا.jpg حمایتت میکنیم باامضاکردن پتیشن برای نجات سعید بشتابید.

0 ❤️

2011-10-20 05:55:29 +0330 +0330

خیلی خیلی دمت گرم

0 ❤️

2011-10-20 06:31:05 +0330 +0330

[quote=عایشه]حمایتت میکنیم باامضاکردن پتیشن برای نجات سعید بشتابید.[/quote]
البته نفس کار خوبه اما چندان فایده بخش نخواهد بود؛تا حکومت اختناقگر ایران برای خودش سایت های پورنو و اروتیک را جز جرایم سایبری بداند پس سعید هم متاسفانه محکوم است امیدواریم بعد از مدت مدیدی زندان و عذاب آزاد شود :)

0 ❤️

2011-10-20 06:34:14 +0330 +0330

Gomshin baba , koni monia
Dar hadesh nistan bahs az siasat bokonin
Vase dahaneton gondast kalameye siasat
Pas HISSS

0 ❤️

2011-10-20 09:15:13 +0330 +0330

[quote=babol_sex]Gomshin baba , koni monia
Dar hadesh nistan bahs az siasat bokonin
Vase dahaneton gondast kalameye siasat
Pas HISSS[/quote]

0 ❤️

2011-10-20 10:14:16 +0330 +0330

دوست عزیز صد در صد امنیت سایت شما از گوگل که بیشتر نیست پس مطمئن باش که گروه آشیانه همانطور که خواست و گوگل را هک کرد اگر بخواهد سایت شما رو هم می فرستد آنجا که عرب نی انداخت. پس در رفتار و گفتارت نسبت به اولاد پیغمبر مودبانه عمل کن

0 ❤️

2011-10-20 16:47:44 +0330 +0330

[quote=Xerxes18]دوست عزیز صد در صد امنیت سایت شما از گوگل که بیشتر نیست پس مطمئن باش که گروه آشیانه همانطور که خواست و گوگل را هک کرد اگر بخواهد سایت شما رو هم می فرستد آنجا که عرب نی انداخت. پس در رفتار و گفتارت نسبت به اولاد پیغمبر مودبانه عمل کن[/quote]
آشیانه سگ کی باشه خیلی هنرکردید گوگل را هک کردید خیلی عملتان انسانی بود؟؟یه جمله بگم از ادبیات وفرهنگ خودتان .مگرشما دین بهاییت وبابیت را فرقه ضاله نمیخوانید؟؟مگرحقوق اقلیتهای قومی ومذهبی درایران محترمه؟ سید علی محمد باب رهبر بابیت نبود .سیدها مگرقدیس اند ؟؟مگه ایران سید داشت تاقبل ازحمله عمرابن خطاب به ایران وتجاوز وغارت به نام دین به ناموس ایرانی تجاوزکردند.خداکمکتون کنه که جنایت وظلم وقتل و…و هک کردن راجزو اعمال نیک وپسندیده میدانید حیف که در پایگاه مقاومت بسیج شما ها راشستشوی مغزی میکنن وحسین فهمیده تقدیم امام میکند.باشه دیگه ابرازتنفر نسبت به آقاتون .باباتون.خداتون سید علی خامنه ای نمیکنم.تقیه میکنم .شماکه حتی ازانتقاد هراسانید.GO TO HELL…

1 ❤️

2011-10-20 20:31:03 +0330 +0330

علی الحساب بگویم:عکسی که ازحضرت آیت الله خمینی (ع)درمیان عکسهای مراجع آپلودشده است دارای عبای مشکی وعمامه ایست بزرگترازسایزمعمول زیرااین عباوعمامه توسط کشورآلمان وبسفارش آمریکابرای حفظ جان حضرت امام درنوفل لوشاتوساخته شدوتوسط خانم دوریان مک گری(مامورسیا)که خودراصیغه ی امام معرفی کرده بودبه امام توصیه گردیدوتوسط جعفرشفیع زاده (رئیس محافظان امام)وصادق قطب زاده امتحان وتائیدگردید.
1-فاجعه ی آتش سوزی سینمارکس آبادان برای سیاه نمائی چهره ی شاه درنزدافکارعمومی توسط شخصی بنام عبدالله(حضرت آیت الله خامنه ای)وبافتوای موسوی اردبیلی انجام گردید.
2-زنانی بودندکه خودرابه حضرت امام هدیه کردندوتوسط حجت الاسلام خلخالی میان روحانیون تقسیم گردیدند.
3-انقلاب ایران بدون شک یکی ازبهترین نمونه های انقلاباتیست که بدستوررئیس جمهوروقت آمریکا,کارتروبدست CIAاجراشدتاپایانی بربلندپرواری های شاه باشد.
4-انفجارحرم امام رضا(ع)ومسموم نمودن آب تهران ازدیگربرنامه های موردنظرآمریکاوانگلیس برای تضعیف هرچه بیشترشاه درمراحل بعدی بود.
5-کیم روزولت درآخرین روزهای انقلاب ازطرف کارتربه شاه گفت:ولیعهداکنون درآمریکاست وآمریکاهیچ ضمانتی برای حفاظت ازجان ایشان نمی کندمگراینکه شاه ازایران خارج شود.
6-لازمه ی ماندگاری یک حکومت دست نشانده اینست که مردم خودراصاحب آن انقلاب بدانندوتازمانی که این مهم محرمانه بماندمردم آن اقلیم حتی ازجانشان نیزبرای حفظ آن انقلاب مایه خواهندگذاشت.ولازمه ی این امروجوددشمنی ظاهری ودائمی ای همچون آمریکاست.
7-آمریکاکه ازشاه وخریدهای نظامی اوکینه ای دیرینه داشت پس ازاشغال سفارتش بلافاصله 10میلیارددلارازسپرده های ایران رابلوکه کردوباتحمیل جنگ به ایران نه تنهاتمامی قوای نظامی ایران اعم ازتجهیزات وادوات نظامی ایران رابه مصرف رسانیدبلکه نیروی جوان کشورراکه قراربودباتحصیل دراروپاوآمریکاآینده ایران رابسازندبه لجنزارهای هویزه فرستاد.

0 ❤️

2011-10-21 18:39:51 +0330 +0330

ذوب شدگان ولایت اینجا چی کار میکنن؟
بدون فوت وقت برید سفارش بدین یه مجسمه
از آقاتون بسازین و توی خونه بذارینش و شب و روز
باهاش راز و نیاز کنین و ازش حاجت بخواین.
به جون محمودش با اون معجزه3000میلیاردی همه
حاجاتتون رو برآورده میکنه.

2 ❤️

2011-10-21 18:48:33 +0330 +0330

خوبه جنست آنتن بشقابیه … اگر مثل ما از این نوعش بودی جون خودم تاحالا کرده بودیش تو سوراخای رهبر

0 ❤️

2011-10-22 02:20:30 +0330 +0330

cropped-sample41.jpg

0 ❤️

2011-10-23 14:00:25 +0330 +0330

همه نظر دادن نوبت ما رسید اومدیم اساسی نظر بدم :lol:

اول باید از این سعید ملک پور شروع کرد خوب من با بیگناهی این مخالفم چون کلی جون رو به جلق زدن و کارهای زشت وادار کردو هزران کار دیگه البته من با سایت سکسی مخالف نیستم ولی کسی که این کار رو انجام میده باید هوشیار باشه که گیر نیفته اگرم گیر افتاده هر بلای سرش بیاد حقشه من با اعدامش موافقم به دلایل فوق

و در باره ی این عکس های آخونده ها که باید به تمامشون یه فوشی نصار کرد که من حالشو ندارم و فکر کنم پاکش کنن

و اونی که میگه سه هزار میلیارد :اینها اینکارو کردن دارن ویلا مخرن تو کانادا و زندگی سخت شده ولی تو هیچ بخاری ازت بلند نشد حالا میگی سه هزار برو حقتو از اینها بگیر بعد حرف بزن

و در آخر که میگید آشیانه هک و گوگل اینها

آشیانه در برابر من هیچ چیزی نیست ولی فکر میکنید برترید
خود من با هک سایت های سکسی ایرنی موافقم چون تنها سرگرمیشون همینه ولی چه باید کرد

این کارا باعث فساد اجتماعی میشه
حرف دوستان هکر رو نادییده نگیرد هرچیزی ممکنه حتی اینجا هم ممکنه با شه جدی گفتم
من تا اونجای که بتونم رو سایت های ایرانی کار میکنم و به جمهوری گزارش میدم و از این طریق امرار معاش میکنم
البته کاری خوبی نیست ولی چه باید کرد

0 ❤️

2011-10-23 14:07:44 +0330 +0330

خردمندان و دانشمندان سرزمینم !!!
آزادی اراضی کشور با سپاه من
تربیت نسلهای آینده با شما ،
اگر سخن شما مردم را آگاهی بخشد دیگر نیازی به شمشیر نادرها نخواهد بود .

نادر شاه افشار

0 ❤️

2011-10-29 18:18:13 +0330 +0330

خدمت جناب ادمين سلام و اينجا لازمه از ايشون بابت vip كردن بنده تشكر كنم و بگم انصافا با سايتتون خيلى حال ميكنم ولى قربان فحش دادن به يه سرى از افراد زيبنده شما نيست درسته سعيد ملكپور نبايد اعدام بشه ولى به سران اين كشور حتى ظالم و مستكبر نبايد توهين كنيد زيرا فحش دادن همونطور كه گفتم براى شخصيتتون جالب نيست
مطلب دومم خطاب به عايشه خانومه ببين خانم با احترام باهات صحبت ميكنم چون بى احترامى به كاربر اين سايت يعنى بى حترامى به ادمين پس مطلبو داشته باش شما مثل اينكه خيلى بهت فشار اومده ببين ميتونى جايه ديگه خاليش كنيد من هم بسيجى خوب ديدم هم بد ديدم هم آخوند خوب ديدم هم آخوند بد همه جا خوب و بد هست پس كلامو داشته باش و جمع نبند دوما تو اگه خيلى ادعات ميشه برو تو روشون داد بزن نه اينجا رو ديدى كسى از اونا نيست صداتو ول دادى بيرون سوما اگه يه روز يه روز از سياست سرت شد بيا و بحث سياسى راه بنداز چهارما عكسهايى كه تو سايت ميزارى خيلى باحاله پس لايك
از ادمين بابت اين سايت تشكر ميكنم

0 ❤️

2011-10-29 18:34:39 +0330 +0330

ازدست این حاکمان خوناشام درسرزمین آریایی شعری یادم آمد.دردادگه داد بکسی داد ندادند

بنیاد کسی نیست که برباد ندادند.
مظلومی خواست زند داد.

بیدادگران مهلت فریاد ندادند.امان ازدستت مقام برتری سیدعلی گدا

خدایان دروغین .حاکم بر ایران .تاریخ مصرفتان هرچند بی مصرف بودید دارد به پایان میرسد

عکس آقایون علما وصلحا ومعصومان حکومتی راهم حذف کردم ببینم شر میخوابه
0 ❤️

2011-10-29 18:46:13 +0330 +0330

نمیدونم چرا هرکی میاد توی این تالار نظرشو میندازه وفرار به جزخودمو وادمین عزیز

0 ❤️

2011-10-29 20:24:15 +0330 +0330

[quote=اســــــــــــــــتاد]سعید ملک پور به هیچ وجه مجرم نیست و از دیدگاه همه ی ناظران و حاظران در عرصه ی حقوق بشر هیچ چیزی رو نقض نکرده؛سعید مالک یک سایت پورنوی آزاد به زبان پارسی بود نه دشمن یا سلب کننده ی امنیت ملی ایران اسلامی.سعید ملک پور با جرایم خود محور و یک طرفه ی جمهوری اسلامی گناهکار و مجرم شناخته شده وگرنه سعید ملک پور برخلاف هیچ منشوری در فضای سایبری یا مجازی عملی منفی رو انجام نداده است.
امیدوارم سعید به آغوش گرم خانواده اش برگردد.[/quote]
منم خودمو حلق آویز کردم اینجا همینو بگم

0 ❤️

2011-10-30 00:45:55 +0330 +0330

فرار كجا؟؟؟؟؟ من ديشب كامنت گذاشتم بعدش آف كردم خوابيدم تعداد پستهام نشون ميده كه هر حرفى زدم پاش واستادم
چيزى كه اعصابم رو خورد كرد نظرات شما بود من حتى اگه 100 بار هم تو روى كسى حرف بزنم و كتك بخورم بازم حرفم رو ميزنم پس لطفا سابقه نياريد وسط بعدش بايد بگم خيلى دوست دارم يه مرد از اونور بياد و با شما مذاكره كنه البته مرداشون تو اين سايتا نميان چون گناه ميدونن پس اين تريبون تا فقط شما اونو تو دست داريد اصلا جالب نيست من خيلى دوست دارم به مردم بفهمونم تو هر قشرى خوب و بد هست باز خوبه شما فهميديد كه اون 2 قشر توشن هم خوب هستن هم بد

0 ❤️

2011-10-30 11:37:58 +0330 +0330

ببینید عزیزه من

هرکس هر عقوبی که میبینه بخاطر اعمال و رفتار خودشه

بقول معروف هرچه کنی بخود کنی گر همه نیک و بد کنی

تاج سر من

اگه شما سه بار بازداشت شدی

امثال بنده 3 سال تو زندان بودن. 19 ماه انفرادی کشیدن.فحش خوردن

از شغلشون اخراج شدن.جریمه شدن و…

خیلیا هستن که از من هم وضعشون بدتره

اما خواهر من اینجا جای مطرح کردنش نیست

اگه کسی بازداشت شده ( خودم رو عرض میکنم) منتی سر کسی نداره

اگه شما تنفر داری ما بیشتر نداشته باشیم کمتر نداریم

اما با فحاشی کردن میخواین اعتراض تون رو نشون بدید؟

به نظرتون درسته؟

اگه اینطور باشه با طرف معامله ای که قبولشون ندارید فرقتون در چیه؟

مگه حفظ حرمت افراد جز کرامت انسانی محسوب نمیشه که بنده و جنابعالی سنگش رو به سینه میزنیم؟

ازتون تمنا دارم
بعنوان یه برادر کوچیک تر (هرچند نالایق)
سعی کنید لااقل به احترام دیگرانی که نظراتتون رو میخونید حرمتها رو حفظ کنید

عذر میخوام پرحرفی کردم

0 ❤️

2011-10-30 11:52:47 +0330 +0330

من ادعایی ندارم عضو هیچ تشکل سیاسی هم نیستم ولی یارو میاد فحاشی میکنه ودرمیره اگه جرات داره مثل یه مرد بیاد فیس توفیس یا حداقل ویدئو چت باهم مناظره کنه چون جنسیتم مونثه باید خفه بشم؟؟حق اعتراض ندارم ؟اقلا شما اعضای شهوانی عادل باشید ضمنا من چیزی واسه باختن ندارم .اگه ادمین سایت میبینه ازقوانین سرپیچی میکنم منو بلوکه کنه تصمیم با ایشونه بقیه اعضا مجری قانون نشن لطفا .متشکرم از دوستانی که عیوب من رابهم گوشزد میکنن اصلا من تاابد دیگه توی این تاپیک نظر نمیدم ممنون

0 ❤️

2011-10-31 08:13:46 +0330 +0330

[quote=عايشه]نمیدونم چرا هرکی میاد توی این تالار نظرشو میندازه وفرار به جزخودمو وادمین عزیز[/quote]

پس كجايى بيا جواب بده ديگه وقتى تحمل انتقاد دو نفر رو ندارى لطفا كامنت نده منتظرم

0 ❤️

2011-10-31 08:24:22 +0330 +0330

طبق اخرین اخباری که من دارم و در پی نامه ای که اکثر دانشجویان و فارق التحصیلان دانشگاه های بزرگ کشور مبنی بر لغو اعدام آقا سعید ارسال کرده بودن و امضا کرده بودن ،،، حکم اعدام لغو شده است .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «