پرسشی چند پیرامون خودکشی

1397/04/02

پدیده رایج در جهان و ایران
ممنون میشم که اگر به این پرسشها جواب بدین:
۱-تاحالا خودتون یا از اطرافیانتون قصد خودکشی داشتین یا فکر خودکشی رو عملی کردین?
۲:علتی که به فکر خودکشی هستین یا خودکشی کردین چی بوده(یا اگر اطلاع دارید درباره علت خودکشی اطرافیانتون)
۳-حستون بعد از خودکشی نافرجام چی بوده?
۴-روش خودکشیتون(یا فامیلتون) چی بوده?
۵-آیا باز هم خودکشی میکنید و هنوز به فکر انجامش هستید
توجه: لطفا جنسیت شخص رو هم ذکر کنید.

1834 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-26 12:28:58 +0430 +0430
نقل از: bull
نقل از: DEADMAN1375 خب اول که نیمباز رو به یادم آوردی...یادش به خیر. دوم راجب تاپیک آره خودکشی داشتم. دلیلش شکست سنگین روحی و عشقی بود و به وسیله قرص بود که متاسفانه بردنم بیمارستان و شستشو معده و... خیلیم واسه انجام دوبارش فکر میکنم اما الان سنم یه کم بالاتر رفته حس میکنم دیگه نمیتونم مثل قبل یهو یه تصمیم بگیرمو انجامش بدم....

اره هنوزم هستش ولی مثل سابق نیست. ایا بعد از اون حادثه به فکر رابطه جدید نبودی که بتونه التیامی بده بهت?

نه هیچوقت… یه رابطه احساسی جدید شرایطیو میخواد که من ندارم مخصوصا اگه گی باشی…

0 ❤️

2018-06-26 12:35:02 +0430 +0430

متاسفانه خیلی هارو دیدم که خودکشی کردند و پشیمون شدنند اما را برگشتی نبوده و حالا با عوارضش درگیرند. پرش از ارتفاعی که‌منجر به فلجی شده یا خوردن قرص

0 ❤️

2018-06-26 12:48:04 +0430 +0430
نقل از: میومیووو
نقل از: Adan71 سلام..من به خاطر شغلم که تو اورژانس کار می کنم تو این 4 یا 5 سال چند تا دیدم که بیشترشون پسر بودند و دلیل عمده اش هم به خاطر عشق(حالا یا شکست عشقی یا مخالفت خانواده)بوده....اکثرا هم با قرص خودکشی کرده بودند....اما نزدیک ترین خودکش یکه دیدم و یه جورایی پای من گیر بود مربوط به پسر عمه ام بود حدود 3 ماه پیش.... و 3 ماه پیش به من زنگ زد گفت حالم خوب نیست و همیشه استرس دارم و شبا خوب نمی خوابم و از این جور حرفا....بعد گفت که قرص آرام بخش چی خوبه از کدوم قرص استفاده کنم....منم اولش بهش گفتم برو دکتر که ویزیت بشی و به طور اصولی درمان بشی...گفت نه حوصله دکتر ندارم خودت یه قرص معرفی کن....منم چند تا معرفی کردم خداحافظی کرد....آقا همون شب این پسر بی شعور خودکش ی کرده بود با قرص کلونازپام....قرصی که من معرفی کرده بودم.....شد یک ماجرایی عمه شوهرعمه و خانواده ی خودم شروع کردن بد و بیراه گفتن به بنده که چرا بهش اسم قرص گفتی....سرتون درد نیارم اتفاقی براش نیفتاد زنده موند(دلیل خودکشی شم مشکل با پدرش بود ماشین می خواست براش نمی خرید)ولی شر شد برای من....توبه کردم که دیگه کسی رو راهنمایی نکنم..

اولا که دالوخانه به کسی که نسخه نداجته باشه کلنازپام نمیجن مگر اینکه پیرمرد پیرزن باجن چون برای خوابشون موخورن. بعجم هیچ داروی خواب آوری باعث خودکشی نوموشه چون از زمان بعد از خودکشی مرلین مونرو، تمام مشتقات خطرناک خواب آور جمع آوری شجه و داروهای خواب آوری که الان هست همه شون بی خطر هجتن. به خاطر همین اتانازی رو فقط با داروهای خواب آور خاص انجام مودن. پس کلونازپام و اینا هیچ کاری نوموتونن بکنن جز مسمومیت دالویی که اونم بیشتر به کبد ضربه موزنه.

فارماکولوژیست کی بودی تو؟^-^

0 ❤️

2018-06-26 12:50:03 +0430 +0430
نقل از: Isfahan_cuteguy خیلی به خودکشی فکر میکنممخصوصا وقتی آمریکا با خارج شدن از برجامانده و دستور دادن به سایر کشورها برای خروج سرمایشون از ایران اقتصاد رو به این روز انداخت و بدتر از اون وقتی بی‌غیرتی مردم _به غیر خواص عزیزی که این چند وقته واقعا با اعتراض غیرتش نو نشون دادن و دمشون گرمه ولی خوب اکثریت باید اعتراضها نه مث کلفت توسری خور تو خونه بتمرگه_رو دیدم که یا ساکتند یا هنوز از این نظام طرفداری میکنن و در واقعیت کاسبی هممون خوابیده و زورمان هم به هیچکس و هیجان نمیرسه به هر کی می‌شناختم سپردم تا اگه میتونه یه خشاب یا یه شیشه داروی فنوباربیتول برام جور کنه. این دارو باعث ث رفتن به یه خواب همیشگی می‌هد. مث اینه که تو اتاق عمل بیهوش کنن و به هوش نیای. میدونم شاید الان اینارو گفتم یه مشت آدم بی‌فرهنگ میپرن وسط که تو کسخلی ولی کسخل تویی که اوضاع خودت و هموطن به تخمتم نیس

ولی فنوباربیتال؟یه مدت بابت تشنج میخوردمش،چیز تخمی هستش…

0 ❤️

2018-06-26 12:57:55 +0430 +0430
نقل از: Ronia.Zanpoosh
نقل از: کوننندوست یکی از پسرای محلمون بهمن ماه پارسال فیلم سکس خواهرشو تو گوشی دوستاش دید و خودشو کشت

? ? ?

میخندیی؟

0 ❤️

2018-06-26 13:01:21 +0430 +0430
نقل از: میومیووو آله من زیاد خودکشی کلدم چه با مرگ موش چه با قرص ولی همش الکیه و تاثیر نداله ^-^. الانم زندگی رو دوج دالم.

تو نیخواستی خودکشی کنی…تنها روش زود باز ده برا خودکشی فقط قرص برنجه.تموم شدو رفت.مرگ موش برا موشه ن گراز!!!؟؟؟؟

1 ❤️

2018-06-26 23:12:24 +0430 +0430
نقل از: Isfahan_cuteguy
نقل از: Deadlover4
نقل از: Isfahan_cuteguy خیلی به خودکشی فکر میکنممخصوصا وقتی آمریکا با خارج شدن از برجامانده و دستور دادن به سایر کشورها برای خروج سرمایشون از ایران اقتصاد رو به این روز انداخت و بدتر از اون وقتی بی‌غیرتی مردم _به غیر خواص عزیزی که این چند وقته واقعا با اعتراض غیرتش نو نشون دادن و دمشون گرمه ولی خوب اکثریت باید اعتراضها نه مث کلفت توسری خور تو خونه بتمرگه_رو دیدم که یا ساکتند یا هنوز از این نظام طرفداری میکنن و در واقعیت کاسبی هممون خوابیده و زورمان هم به هیچکس و هیجان نمیرسه به هر کی می‌شناختم سپردم تا اگه میتونه یه خشاب یا یه شیشه داروی فنوباربیتول برام جور کنه. این دارو باعث ث رفتن به یه خواب همیشگی می‌هد. مث اینه که تو اتاق عمل بیهوش کنن و به هوش نیای. میدونم شاید الان اینارو گفتم یه مشت آدم بی‌فرهنگ میپرن وسط که تو کسخلی ولی کسخل تویی که اوضاع خودت و هموطن به تخمتم نیس

دوز مصرفی شما احتمالا مال تشنج بوده چون دوز بالا باعث مرگ میشه طی تحقیقات بنده حالا جسارتا سراغ نداری بهم بدی؟ :(

بنده کلا ید طولایی در اوردوز دارم…سگ جونم ولی نه اونقدری که چند بار تا دم مرگ برم و برگردم،فنوباربیتال خالصو نمیدونم چقد برای مردن لازمه،ولی با تداخل دارویی به حد کافی خوردم…

داشتمم نمیدادم!مال خودمه اصن!..:(:(

ولی جدای بامزه بازی های زیبای من،من ترجیح میدم اخوندا و اقازاده و امثال این جاکشارو بکشم تا امثال تورو…پس شرمنده اخلاق ورزشیت عزیز،ندارم!

1 ❤️

2018-06-26 23:22:23 +0430 +0430

دوز مصرفی شما احتمالا مال تشنج بوده چون دوز بالا باعث مرگ میشه طی تحقیقات بنده حالا جسارتا سراغ نداری بهم بدی؟ :(

بنده کلا ید طولایی در اوردوز دارم…سگ جونم ولی نه اونقدری که چند بار تا دم مرگ برم و برگردم،فنوباربیتال خالصو نمیدونم چقد برای مردن لازمه،ولی با تداخل دارویی به حد کافی خوردم…

داشتمم نمیدادم!مال خودمه اصن!..:(:(

ولی جدای بامزه بازی های زیبای من،من ترجیح میدم اخوندا و اقازاده و امثال این جاکشارو بکشم تا امثال تورو…پس شرمنده اخلاق ورزشیت عزیز،ندارم!

تو کلا ابر انسانی باید برای کمیک های مارول ببرن بازیت بدن اسمت بزارن ایمورتال چون نمیمیری با دد پول همبازی بشین یار خوبی میشین ? ? ?
ولی جدای شوخی مرسی از اینکه درکت از نوشته هام و کامنتام اونقدر بالاس که حساب منو از خر متعصب های مذهبی جدا کردی ولی خوب چه کنم که دقیقا از زور حرص این پدر سوخته های شیاد و جماعت احمق گوش به فرمان اینا دیگه حقیقتا امیدی به زندگی ندارم چون واقعا نمیتونم این حجم از حماقت رو در مردم ببینم و افسردگی نگیرم ?

مگه من میتونم؟

فعلا با سیگارم میرم جلو،به وقتش کارمو انجام میدم…

1 ❤️

2018-06-26 23:29:06 +0430 +0430

1_ی بار آره . دوست صمیمی من :( 2_من خودم نتونستم یجورایی ترسیدم از بعدش که اگه زنده بمونم چه اتفاقاتی میفته. دوست صمیمیم شب عروسی دوست پسرش خودش کشت. 3_واسه همین خودکشی نکردم چون اگه نجات پیدا میکردم عکس العمل بقیه دوست نداشتم. 4_روش خودم قرص چون آسون و بدون درده ولی جراتش نداشتم که_دوستمم با قرص اینکار کرد. 5_نه به هیچ وجه خیلی بچه بودم

0 ❤️

2018-06-26 23:33:03 +0430 +0430

بله دوتا از فامیلامون خوکشی کردن یکی با تناب خودشو اعدام کذد یکیشونم شکست عشقی خورد و دکترهم بود با امپول هوا خودشو کشت وقتی تو سرد خونه هم میشستن بدنشو من پیشش بودم

0 ❤️

2018-06-26 23:34:51 +0430 +0430

1 - خودم تاحالا چند بار خودکشی کردم
2 - علتش (عشق نافرجام) بوده
3 - حسی که بعدش داشتم یه بار پشیمون از اینکه چرا نمردم یه بار پشیمون از اینکه چرا خودکشی کردم
4 - هم رگمو خیلی شدید و عمیق زدم، هم دو سه بار با قرص امتحانش کردم ولی بدنم سفت شده اگه 2 خشاب ترامادول هم بخورم هیچیم نمیشه فقط چند روز بیهوش میشم
5 - نه دیگه خودکشی نمیکنم به فکرش هم نیستم
6 - مرد متاهل 22 سالمه

0 ❤️

2018-07-01 19:10:12 +0430 +0430
نقل از: S_erte_gh chand bar khod koshi kardam, 2 bar ba ghors. 1 bar ba tiq. va .... dalilesham bemandad... vli vli vli mn khodm ino fhmidm k khod koshi chizio hal nmikone. mibaratet to ye makhmase badtar. k fght bayad bshini o negah koni. dg kari azat bar nmiad

تعداد خودکشیت زیاد بوده و خب خیلی خوبه ک به این نتیجه رسیدی خودکشی راه حل مناسب که نیس حتی شرایط رو بدتر هم میکنه

0 ❤️

2018-07-01 19:14:18 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 1_بله...

2_مشکلات احساسی و وجود تفکرات ایده الیستی در مورد زندگی گه خودم…

3_یک منگی بی حد و مرز!و بعدش خشم،نفرت و عصبانیت!..وقتی حتی نمیتونی خودتو بکشی قطعا وضع جالبی نیست!دچار یه ناامیدی احمقانه میشی و فکر میکنی محکومی به زنده موندن و درد کشیدن و تحمل کردن این اوضاع!

4_بریدن رگ،اوردوز…

5_هر روز و هر لحظه بهش فکر میکنم!تحمل کردن وضع خودم و این مردم برای من یکی کار راحتی نیست!

تا حالا فکر کردی اگر محیطت رو عوض کنی ممکنه وضعیتت بهتر بشه?

0 ❤️

2018-07-01 19:17:44 +0430 +0430
نقل از: میومیووو

3_یک منگی بی حد و مرز!و بعدش خشم،نفرت و عصبانیت!..وقتی حتی نمیتونی خودتو بکشی قطعا وضع جالبی نیست!دچار یه ناامیدی احمقانه میشی و فکر میکنی محکومی به زنده موندن و درد کشیدن و تحمل کردن این اوضاع!

4_بریدن رگ،اوردوز…

5_هر روز و هر لحظه بهش فکر میکنم!تحمل کردن وضع خودم و این مردم برای من یکی کار راحتی نیست!

مورد دو رو خوجم بهش رسیدم. آدم انگار پتک میخوره توی سرش و گیج موشه و حتی خودکشی هم نوموتونه کاری کنه. البته من موخوام لذت ببرم تا موقع مرگ. در واقع دالم وقت کشی موکونم. چه طول لذت موبرم؟

• دیدن فیلم طنز
  • خولدن خولاکی های خوجمزه
  • پیاده روی
  • خیال پردازی
  • ورزش

مودونم که دالم وقت تلف موکونم ولی خب کاری هم نوموشه کرد. قلب آدم وقتی میمیره بقیه زندگی هم مرگ تدریجیه.

اگر بتونی این فعالیت هاتو هدفمند کنی بیشتر بهت حال میده مثلا ورزش بکن ولی واس مقام خیال پردازی کن واس نوشتن داستان یا مثلا زبان یاد بگیر و فیلم های خارجی رو ترجمه کن و پول بگیر. پول دراوردن لذت بخشه

0 ❤️

2018-07-01 19:19:03 +0430 +0430
نقل از: Masudlover مشکل اینجاست که اگر خودتو بکشی از مشکلات خلاص میشی یا مشکلات بیشتری به سراغت میاد ؟ کی میدونه بعد مرگ چی سر آدم میاد و این کسایی که خودشونو میکشن واقعا به نظر من شجاعت بی نظیری دارند

خودکشی شجاعت میخواد ولی کاش این شجاعت رو در راه اهداف زندگی خرج کرد

0 ❤️

2018-07-01 19:26:15 +0430 +0430
نقل از: Adan71
نقل از: Adan71 سلام..من به خاطر شغلم که تو اورژانس کار می کنم تو این 4 یا 5 سال چند تا دیدم که بیشترشون پسر بودند و دلیل عمده اش هم به خاطر عشق(حالا یا شکست عشقی یا مخالفت خانواده)بوده....اکثرا هم با قرص خودکشی کرده بودند....اما نزدیک ترین خودکش یکه دیدم و یه جورایی پای من گیر بود مربوط به پسر عمه ام بود حدود 3 ماه پیش.... و 3 ماه پیش به من زنگ زد گفت حالم خوب نیست و همیشه استرس دارم و شبا خوب نمی خوابم و از این جور حرفا....بعد گفت که قرص آرام بخش چی خوبه از کدوم قرص استفاده کنم....منم اولش بهش گفتم برو دکتر که ویزیت بشی و به طور اصولی درمان بشی...گفت نه حوصله دکتر ندارم خودت یه قرص معرفی کن....منم چند تا معرفی کردم خداحافظی کرد....آقا همون شب این پسر بی شعور خودکش ی کرده بود با قرص کلونازپام....قرصی که من معرفی کرده بودم.....شد یک ماجرایی عمه شوهرعمه و خانواده ی خودم شروع کردن بد و بیراه گفتن به بنده که چرا بهش اسم قرص گفتی....سرتون درد نیارم اتفاقی براش نیفتاد زنده موند(دلیل خودکشی شم مشکل با پدرش بود ماشین می خواست براش نمی خرید)ولی شر شد برای من....توبه کردم که دیگه کسی رو راهنمایی نکنم..

بنظرت راهی هست واسه اموزش به بچه ها که توی عشق اول ممکنه ادم شکست بخوره و راه این موضوع خودکشی نیست?
از اینکه ادم بخواد کار خیر کنه ولی کباب بشه بیزارم. امیدوارم که این قضیه روی روابط خانوادگیت تاثیر بد نذاره و درک کنن ک پسره خودش مقصره و تو رو گمراه کرده.
اینکه از باباش ماشین خواسته خیلی مسئله مهمیه که میشه درباره اش خیلی صحبت کرد مثلا تربیت ها طوری شده که بچه ها خودشون رو مستحق هر چیزی میدونن و اگر خواستن فکر میکنن باید فوری براشون حی و حاضر بشه (توقعات با این تربیتا رفته بالا) یا اینکه خب چطوری که اختلاف طبقاتی باعث میشه بچه 15 ساله مرفه بشینه پشت فرمون و باعث عقده های روانی هم سن و سالاش بشه و خیلی موارد دیگه

بله قطعا راه هایی هست برای آموزش…مدارس و خانواده مهمترین بخش این آموزش هستند و همچنین رسانه های تصویری…البته باید این آموزش و به نظر من تا قبل از سن بلوغ و دوران نوجوانی به بچه ها ارایه داد…بهترین راهکار و آموزش اینکه در بچه های نوجوان نهادینه بشه که همیشه عقل و منطق رو در اولویت قرار بدهند…یعنی اینکه اگر من عاشق یک دختر شدم احساسات رو کنار بذارم و سبک سنگین کنم که آیا این دختر میتونه من و خوشبخت کنه یا من میتونم ایشون رو خوشبخت کنم…قطعا کار سختی است اما با آموزش صحیح میشه هرکاری رو بهترین شکل انجام داد…بازم میگم کار سختی وقتی آدم عاشق میشه دیگه صدای عقل ش و گوش نمیده وفقط به ندای قلبش گوش میده…من فک میکنم که اگه همه ی ما اگر در چنین مواردی قرار گرفتیم از منطق و عقل مون خوب استفاده کنیم کار به افسردگی منزوی شدن و یا حتی خودکشی نمیکشه…البته به میزان اعتماد به نفس و قدرت روحی فرد هم برمیگرده که چه قدر میتونه این شکست رو تحمل کنه…من خودم تجربه ی عشق نا فرجام رو دارم…کمتر از یک سال هست که عاشق دختری شدم اما هیچوقت بهشون نگفتم و ایشون هم مدتی هست ازدواج کردند…الان خیلی پشیمون هستم که چرا بهشون گفتم…اون روزای اول واقعا حالم بد بود افسرده و منزوی شده بودم حوصله ی هیچ کس رو نداشتم…اما واقعا به خودکشی فک نکردم…طی یک هفته تونستم باهاش کنار بیام …الان خیلی بهترم//////نه خوشبختانه مشکلی پیش نیومد بعدش روابط مون عادی شد////موفقم شد کمتر از یک هفته براش ماشین خرید////فرزند سالاریه دیگه////بله متاسفانه این یک اتفاق بد هست که در خیلی از خانواده ها میفته که بچه میگه اکه چیزی که می خوام برام تهیه نکنید فلان کار و می کنم…این برمیگرده به نحوه ی تربیت پدر و مادر که بچه رو از دوران کودکی آزاد می گذارن و هرچه دلش خواست براش تهیه میکنند و در دوران نوجوانی و جوانی به یک مشکل اساسی تبدیل میشه////

متاسفم ک نشد و با توجه ب شاغل بودنت احتمال زیادی داشت ک وصلت صورت بگیره و خب بیخیال گذشت دیگه امیدوارم کیس های بهتری پیدا کنی.
یکی از مشکلات این ک نظام اموزش ما نه میخواد که سر و سامونی بگیره و نه میذارن چنین بشه و خب تربیت روحی بچه ک مهمترین بخش متاسفانه خیلی اوقات از دید والدین دور میمونه هرچند ک اونا هم گاها مجبورن که کار زیاد کنن تا رفاه نسبی واسه بچشون درست کنن و از تربیت روحی غافل میشن.

1 ❤️

2018-07-01 19:29:29 +0430 +0430

خواه ناخواه چه بعضیا خوششون بیاد چ بدشون بیاد جمهوری اسلامی رفتنیه و شکی درش نیست. حالا نمیخوای توی فردای آزادی ایران باشی و لذت ببری? دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

0 ❤️

2018-07-01 19:32:17 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال... من ی بار اومدم خودکشی کنم با ترامادول 7تا 100 میلی گرمو همزمان خوردم اینکه نمردم ب کنار نئشه شدم بد مدل.تا دو روز نئشه بودم بعدشم بهش اعتیاد پیدا کردم.کسی میدونه چجوری میشه گذاشت کنار ترامادولو؟

اگر واقعا میخوای ترک کنی بهتر بری کمپ ها و ترک کنی هرچند ک بزودی مطالبی درباره اعتیاد هم میذارم.

0 ❤️

2018-07-01 19:34:27 +0430 +0430
نقل از: Sia4 خودکشی دست جمعی فقط ایرانیا ک عین نهنگ تو 57 همه اومدن ب ساحل جمهوری اسلامی

بیشتر مرگ تدریجی میمونه تا خودکشی مخصوصا وقتی میبنن جووناشون بی کار افسرده و هزارتا درد گرفتن از بی کفایتی اونایی که سال 57 واسشون سینه چاک میکردن…

0 ❤️

2018-07-01 19:37:27 +0430 +0430
نقل از: DEADMAN1375
نقل از: DEADMAN1375 خب اول که نیمباز رو به یادم آوردی...یادش به خیر. دوم راجب تاپیک آره خودکشی داشتم. دلیلش شکست سنگین روحی و عشقی بود و به وسیله قرص بود که متاسفانه بردنم بیمارستان و شستشو معده و... خیلیم واسه انجام دوبارش فکر میکنم اما الان سنم یه کم بالاتر رفته حس میکنم دیگه نمیتونم مثل قبل یهو یه تصمیم بگیرمو انجامش بدم....

اره هنوزم هستش ولی مثل سابق نیست. ایا بعد از اون حادثه به فکر رابطه جدید نبودی که بتونه التیامی بده بهت?

نه هیچوقت… یه رابطه احساسی جدید شرایطیو میخواد که من ندارم مخصوصا اگه گی باشی…

متاسفانه این موضوع شکست عشقی واس lgbtq ها سخت هضم تره. امید ک بتوتی خودتو زود جمع کنی.

0 ❤️

2018-07-01 19:39:10 +0430 +0430
نقل از: SENDAAD متاسفانه خیلی هارو دیدم که خودکشی کردند و پشیمون شدنند اما را برگشتی نبوده و حالا با عوارضش درگیرند. پرش از ارتفاعی که‌منجر به فلجی شده یا خوردن قرص

اوه اوه واقعا عوارض خودکشی وحشتناکه مخصوصا اون ک گفتی فلج شده. اون دیگه ن مرده است نه زنده

0 ❤️

2018-07-01 19:44:28 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال...

چنسال پیش تو نزدیکایی محلمون دوتا پسره 19 ساله که رفیق بودن با هم دیگه با موتور تصادف کردنو هوالباقی.تو مراسمای این دو نفر خیلی ملت گریه و شیونو زاری میکردن جوری که دو تا پسره کصخل ب هم دیگه گفته بودن بیا ما هم خودمونو بکشیم ببینیم برای ما هم خانواده و اشناهامون اینجوری گریه میکنن برامون.این دوتا هم خودشونو حلق آویز کردن بعدش که نامه خودکشیشونو پیدا کردن و علت خودکشیشونو فهمیدن هیچکس اینارو ب تخمشم حساب نکردو بردن انداختنشون تو گورو خاکو ریختن روشونو بای بای.تمام بزرگا گفتن اگه ما بخایم برای اینا مراسم آنچنانی بگیریم بدآموزی میشه برای جوونای دیگه.فقط یه ختم خیلی ساده براشون گرفتن.

? ?

بزرگاتون واقعا ادمای فهمیده ای بودن, چشم و هم چشمی اونم واسه مراسم تشییع?! حالا اگر با موتور خودکشی میکردن ی چیزی حلق اویز کردن?!! خلاصه روح 4 تاشون شاد

0 ❤️

2018-07-01 19:50:22 +0430 +0430
نقل از: صدف هستم

1_ی بار آره . دوست صمیمی من :( 2_من خودم نتونستم یجورایی ترسیدم از بعدش که اگه زنده بمونم چه اتفاقاتی میفته. دوست صمیمیم شب عروسی دوست پسرش خودش کشت. 3_واسه همین خودکشی نکردم چون اگه نجات پیدا میکردم عکس العمل بقیه دوست نداشتم. 4_روش خودم قرص چون آسون و بدون درده ولی جراتش نداشتم که_دوستمم با قرص اینکار کرد. 5_نه به هیچ وجه خیلی بچه بودم

روح دوستت شاد کاش پسر با توجیه دوستت میرفت زن میگرفت و دوستت رو اروم میکرد قبل از ازدواجش. خودت?!! اصلا حرفشم نزن, بنظرم ی نگاه ب پستایی ک برات میذارن و لایکهایی ک بهت میدن اینجا ی نگاه دوباره کن. اگر تو نباشی اوت جماعت و طرفدارات چکار کنن?!! حرفشم نزن.

0 ❤️

2018-07-01 19:52:52 +0430 +0430
نقل از: fuck-Muslim بله دوتا از فامیلامون خوکشی کردن یکی با تناب خودشو اعدام کذد یکیشونم شکست عشقی خورد و دکترهم بود با امپول هوا خودشو کشت وقتی تو سرد خونه هم میشستن بدنشو من پیشش بودم

روحشون شاد و اینکه شجاعتت رو تحسین میکنم. این حرفت نشون میده ک تحمل پایین ادما در موارد مختلف ازجمله شکست عشقی ربطی به مدارج بالای دانشگاهی نداره و همه در خطرن.

0 ❤️

2018-07-01 19:55:30 +0430 +0430
نقل از: sadegh-sj76 1 - خودم تاحالا چند بار خودکشی کردم 2 - علتش (عشق نافرجام) بوده 3 - حسی که بعدش داشتم یه بار پشیمون از اینکه چرا نمردم یه بار پشیمون از اینکه چرا خودکشی کردم 4 - هم رگمو خیلی شدید و عمیق زدم، هم دو سه بار با قرص امتحانش کردم ولی بدنم سفت شده اگه 2 خشاب ترامادول هم بخورم هیچیم نمیشه فقط چند روز بیهوش میشم 5 - نه دیگه خودکشی نمیکنم به فکرش هم نیستم 6 - مرد متاهل 22 سالمه

متاسفم بابت این موضوع و خب الان که متاهلی مسولیت بالایی داری و باید تمرکزت رو واسه خوشبختی جفتتون بذاری.

0 ❤️

2018-07-01 19:59:13 +0430 +0430
نقل از: Black-dalia من نوجوون ک بودم فکر خودکشی زیاد ب سرم میزد . بخاطر مشکلات اون زمان فقر و بدبختی و..... هزاران مشکل دیگه. اما فقط تا مرحله خود زنی پیش رفتم. الانم جاش رو گردن و بازوم مونده. جیگرشو نداشتم البته خانوادم و خواهرام و ابرو و این حرفا هم بی تاثیر نبود. درکل الان خوشحالم که دست به همچین حرکتی نزدم اما اینده معلوم نیس شاید بازم....

بخاطر خط خطیا متاسفم و امید ک بتونی باهاشون کنار بیای. فکر نمیکنی اگر واسه زندگیت هدفگذاری کنی و واسشون تلاش بتونی از فکر خودکشی در بیای?

0 ❤️

2018-07-01 20:13:52 +0430 +0430

4_بریدن رگ،اوردوز…

عوض شده ولی حالم بدتر هم شده شاید!نمیدونم چه مرگمه!هنوز منگم انگار!به حد کافی درد کشیدم و دارم!دیگه بسمه!حقم نیست!

0 ❤️

2018-07-01 20:18:44 +0430 +0430

4_بریدن رگ،اوردوز…

عوض شده ولی حالم بدتر هم شده شاید!نمیدونم چه مرگمه!هنوز منگم انگار!به حد کافی درد کشیدم و دارم!دیگه بسمه!حقم نیست!

امیدوارم ب ارامش دلخواهت برسی

1 ❤️

2018-07-01 20:31:30 +0430 +0430
نقل از: Black-dalia
نقل از: Black-dalia من نوجوون ک بودم فکر خودکشی زیاد ب سرم میزد . بخاطر مشکلات اون زمان فقر و بدبختی و..... هزاران مشکل دیگه. اما فقط تا مرحله خود زنی پیش رفتم. الانم جاش رو گردن و بازوم مونده. جیگرشو نداشتم البته خانوادم و خواهرام و ابرو و این حرفا هم بی تاثیر نبود. درکل الان خوشحالم که دست به همچین حرکتی نزدم اما اینده معلوم نیس شاید بازم....

بخاطر خط خطیا متاسفم و امید ک بتونی باهاشون کنار بیای. فکر نمیکنی اگر واسه زندگیت هدفگذاری کنی و واسشون تلاش بتونی از فکر خودکشی در بیای?

الان خیلی وقته ک دیگه به خودکشی فکر نمیکنم چون شرایطم تا حدودی بهتر شده. امیدوارم اون روزا برن ک دیگه برنگردن.

خوشحالم کردی بابت این موضوع. امید که همه کسانی ک بفکر خودکشین راههای دیگه ای واسه مشکلاتشون پیدا کنن

0 ❤️

2018-07-01 20:42:59 +0430 +0430

چنسال پیش تو نزدیکایی محلمون دوتا پسره 19 ساله که رفیق بودن با هم دیگه با موتور تصادف کردنو هوالباقی.تو مراسمای این دو نفر خیلی ملت گریه و شیونو زاری میکردن جوری که دو تا پسره کصخل ب هم دیگه گفته بودن بیا ما هم خودمونو بکشیم ببینیم برای ما هم خانواده و اشناهامون اینجوری گریه میکنن برامون.این دوتا هم خودشونو حلق آویز کردن بعدش که نامه خودکشیشونو پیدا کردن و علت خودکشیشونو فهمیدن هیچکس اینارو ب تخمشم حساب نکردو بردن انداختنشون تو گورو خاکو ریختن روشونو بای بای.تمام بزرگا گفتن اگه ما بخایم برای اینا مراسم آنچنانی بگیریم بدآموزی میشه برای جوونای دیگه.فقط یه ختم خیلی ساده براشون گرفتن.

? ?

بزرگاتون واقعا ادمای فهمیده ای بودن, چشم و هم چشمی اونم واسه مراسم تشییع?! حالا اگر با موتور خودکشی میکردن ی چیزی حلق اویز کردن?!! خلاصه روح 4 تاشون شاد

البته اینکه میگم بزرگای محلو این حرفا من تو قبیله زندگی نمیکنما یه وقت سوتفاوت نشه

مهم این که تفکرشون درست بوده و چنین جسارتی نکردم که چطوری زندگی میکنی.

0 ❤️

2018-07-01 21:41:13 +0430 +0430

گاییدی باو اگ میخاستی خودکشی کنی تا حالا کرده بودی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «