چرا اینجوری شدیم؟

1398/01/04

سلام بچه ها چند وقتی هست من اینجا و جاهای دیگه عضو هستم و تنها چیزی که متوجه‌اش شدم این بود که بین ما ایرانیها جا افتاده که فقط و فقط هر کسی به فکر خودشه و به نظرم بزرگترین دلیل عقب موندنمون همینه. از نظر سکسی گرفته تا کوچکترین چیزی که ممکنه. تو همین سایت اگه دختری عکسی میزاره هر کسی به فکر اینه که به نحوی مخشو بزنه و ماشالا هر کسی هم دنبال چیزب اگه باشه ادعا دارن که تجربه دارن. همه تو این سایت تجربه با زوج بودن رو دارن مثلا.
یا اینکه اگر دختری لایو بزاره مثلا تو ایمو، اولا که پنجاه درصد شروع به فحاشی میکنن، اغلب بدون دلیل شاید به خاطر اینکه به مرادشون نمیرسن، مابقی هم فکر مخ زنی‌ان و اگر کسی جوین بشه تو لایو، اولین چیزی که میگه اینه که قفل کن دوتایی باشیم کارت دادم. خب کار تو مشخصه دیگه چرا فقط به فکر خودمونبم؟
موقعی که کاری میکنیم یکم به فکر بقبه باشیم، خیلی موارد هست که آدم میتونه نام ببره از رانندگی گرفته تا یه سلام کردن که اگه برای کسی نفعی نداشته باشه انجام نمیده. اگر ما خودمون این کارو نکنیم از کسی هم انتظار این که به فکر ما باشه نداریم و این میشه که جهنمی به اسم ایران تشکیل میشه

615 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-23 21:19:41 +0430 +0430

موافقم مشکل کجاست؟

0 ❤️

2019-03-23 21:27:12 +0430 +0430
نقل از: sabiiii73 موافقم مشکل کجاست؟

من که نظر خودمو گفتم. کافیه یکم کمتر “فقط به فکر خودمون باشیم” رو اجرا کنیم. بیشتر مشکلات حل میشه. عواقب خیلی خوبی هم داره که آدم بیشتر از خودش هم راضی خواهد بود به نظرم.

0 ❤️

2019-03-23 21:28:01 +0430 +0430
نقل از: 3tarafe
نقل از: sabiiii73 موافقم مشکل کجاست؟

من که نظر خودمو گفتم. کافیه یکم کمتر “فقط به فکر خودمون باشیم” رو اجرا کنیم. بیشتر مشکلات حل میشه. عواقب خیلی خوبی هم داره که آدم بیشتر از خودش هم راضی خواهد بود به نظرم.

اوهوم

0 ❤️

2019-03-23 22:00:52 +0430 +0430

دلت خوشه پسر جوون
میگه
خشت اول چون نهد معمار کج
تا ثریا میرود دیوار کج
ما کلا از جد و آباد مشکل داریم
ماکه بچه هاشونیم و بچه های ماهم از اینم بدتر میشن
شنیدی میگن
اگه بهت تجاوز شد و کاری نمیتونستی بکنی حداقل سعی کن لذت ببری
حالا ماها هم فقط لذذذذذذذذذت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «