کشته شدن بابک خرمدین به دست اعراب ملخ خور مسلمان

1393/04/23

صحنه قتل بابک، دلاور آذربایجان به فرمان خلفای عباسی
بابک 1170 سال پیش در برابر تجاوز اعراب به سرزمین ایران و غارت ناموس مردم قیام کرد. قیام خرمدینان به رهبری بابک، یکی از صفحات غرورآفرین تاریخ آذربایجان می باشد.
و بدینسان نخست دست چپ بابک بریده شد و سپس دست راست او و بعد پاهایش و در نهایت دو خنجر در میان دنده هایش فرو رفت و آخرین سخنی که بابک با فریادی بلند بر زبان آورد این بود:
پاینده ایران

4497 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-14 08:09:54 +0430 +0430

ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ، ﻭﻃﻦ ﻣﻦ ، ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﻦ
ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ
ﮐﻪ ﻣﻬﺮ ﻭﻃﻦ ﺑﻬﺮ ﻣﻦ ﺩﯾﻦ ﺑﻮﺩ
ﺑﺒﻮﺳﻢ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺧﺎﮎ ﭘﺎﮎ ﻭﻃﻦ
ﮐﻪ ﭘﺎﯾﻨﺪﻩ ﺷﺪ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﻦ
ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﻡ ﺍﻫﻮﺭﺍﯾﯿﻢ
ﻗﻠﻢ ﻗﺎﺻﺮ ﺍﺯ ﺷﻮﺭ ﻭ ﺷﯿﺪﺍﯾﯿﻢ
ﭼﻮ ﺍﯾﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﻣﻠﮏ ﺷﯿﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ
ﺳﻼﺡ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻮﺩ
ﻧﯿﺎﺯﻡ ﺑﻪ ﻣﯿﺮﺍﺙ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﻦ
ﻫﻤﺎﻥ ﺗﺨﺖ ﺟﻤﺸﯿﺪ ﺩﺷﻤﻦ ﺷﮑﻦ
ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺼﺮ ﭘﺮ ﺷﻮﮐﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻭﻗﺎﺭ
ﻫﻤﺎﻥ ﻣﻠﮏ ﺷﺎﻫﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﻗﺘﺪﺍﺭ
ﻧﯿﺎﺯﻡ ﺑﻪ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﺑﺎﺧﺮﺩ
ﺧﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﺑﺪ ﻧﺎﻡ ﺍﻭ ﻣﯽ ﺑﺮﺩ
ﺑﻮﺩ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﻡ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺯﻣﯿﻦ
ﺷﺪﻩ ﻣﻬﺪ ﺭﺳﺘﻢ ﯾﻞ ﺑﯽ ﻗﺮﯾﻦ
ﻫﻤﺎﻥ ﭘﻬﻠﻮﺍﻥ ﺩﻟﯿﺮ ﻭ ﻧﮋﻧﺪ
ﺑﻤﯿﺮﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻧﯿﺎﺑﺪ ﮔﺰﻧﺪ
ﺍﮔﺮ ﻭﺍﺭﺙ ﺁﻥ ﯾﻼﻥ ﮔﺸﺘﻪ ﺍﯾﻢ
ﺍﮔﺮ ﺩﻝ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﯾﻢ
ﺑﺴﺎﺯﯾﻢ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻓﺨﺮ ﺯﻣﺎﻥ
ﯾﻪ ﯾﺎﺭﯼ ﯾﺰﺩﺍﻥ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎﻥ

0 ❤️

2014-07-14 08:12:03 +0430 +0430
0 ❤️

2014-07-14 08:25:42 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]نخست دست چپ بابک بریده شد[/quote]
بابک بعد از قطع شدن دستش، خون دستش رو به صورتش می ماله
معتصم دلیل این کار رو ازش می پرسه
بابک: خارج شدن خون از بدن باعث رنگ پریدگی میشه، نمی خوام کسی فکر کنه که من ترسیدم

0 ❤️

2014-07-14 08:28:33 +0430 +0430

سلام خاله تاپیک زیبات مبارک

0 ❤️

2014-07-14 08:28:43 +0430 +0430

[quote=SHAAPOUR][quote=خاله میترا]نخست دست چپ بابک بریده شد[/quote]
بابک بعد از قطع شدن دستش، خون دستش رو به صورتش می ماله
معتصم دلیل این کار رو ازش می پرسه
بابک: خارج شدن خون از بدن باعث رنگ پریدگی میشه، نمی خوام کسی فکر کنه که من ترسیدم[/quote]

.
.
.
.
.
درود شاپور گلم درست گفتی اطلاعاتت کامله

0 ❤️

2014-07-14 08:29:42 +0430 +0430

[quote=mehranjoon1356]سلام خاله تاپیک زیبات مبارک[/quote]

.
.
.

خوش امدی گلم

0 ❤️

2014-07-14 08:30:57 +0430 +0430

این موقع روز شهوانی مهد کودکه فکر نمیکردم کسی به ابن تاپیک سر بزنه

0 ❤️

2014-07-14 15:50:36 +0430 +0430

ممنون از نظراتتون

0 ❤️

2014-07-14 15:56:40 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]این موقع روز شهوانی مهد کودکه فکر نمیکردم کسی به ابن تاپیک سر بزنه[/quote]

نه دیگه بکس ادم شدن از مهد کودک به دبستان منتقل شدن

0 ❤️

2014-07-14 17:28:15 +0430 +0430

میترا بابک چه ربطی به سایت شهوانی داره؟ وبابک نگفته پاینده باد ایران . دروغگووووووووو . بیخود شخصیت دزدی نکن دیگه .

0 ❤️

2014-07-15 18:58:48 +0430 +0430

[quote=atila38]میترا بابک چه ربطی به سایت شهوانی داره؟ وبابک نگفته پاینده باد ایران . دروغگووووووووو . بیخود شخصیت دزدی نکن دیگه .[/quote]
.

.
.
از دروغ بدم میاد در جواب شما میگویم
.
.
اصلا من بد!

0 ❤️

2014-07-16 14:43:12 +0430 +0430

خاله جون خیلی حال دادی با این تاپیکت
بابک یک قهرمان ابدی در دل همه ما مخصوصا خطه آذربایجان هست
سپاسگذارم

0 ❤️

2014-07-16 15:13:39 +0430 +0430

لعنت براعراب

0 ❤️

2014-07-18 01:57:56 +0430 +0430

ادامه بده میترا ، به اراجیف این ساندیسخورهای بی رگ و ریشه عرب پرست هم اهمیتی نده !

0 ❤️

2014-07-18 02:22:12 +0430 +0430

سلام میترا جان… خسته نباشی. دمت گرم.
ببین از حرف این چند نفر اصلا ناراحت نشو چون اینها کلا وظیفه شون اینه که توی هر تاپیکی برن و تاپیک رو به هم بریزن.
ولی من و شما و بقیه دوستان نباید کم بیاریم همونطور که توی تاپیک بهرام این کار رو کردیم و حساب کار دستشون اومد.
در کل زنده باشی و سربلند. درود بر شرف ایرانیت که از صدتا مرد وطن فروش مردتری.
1472777_563675273726772_439666813_n_0.jpg

0 ❤️

2014-07-18 04:03:36 +0430 +0430

درود خاله میترا
امیدوارم تاپیک رو ادامه بدی

0 ❤️

2014-07-18 04:27:28 +0430 +0430

این خانم که همه برایش دارید خودتونو جرمیدهید فکرنمیکنید مشگل داره به یک دلیل اعراب کارشون ناموس دزدی هستش ازاین خانم بپرسید با کلاس کدوم ایرانی با غیرت میادش زوجهای جوان که تازه تشگیل خانواده دادن ومشگل مالی دارن برای اقای فرازمند چکش بزنه جالبه دم از انسانیت میزنه برای من تغجبه شما مغزتون کجا کارمیکنه کدوم ایرانی اصیل اینکارو میکنه ازخودتون بپرسید بعد دم از حفظ ابرو میزنه میترا دیگه گاف دادی بست بکن دست از سر این جماعت بردار هروز یک رنگ دیگه اعراب باید جلوی تو لنگ بندازنن

0 ❤️

2014-07-18 07:14:53 +0430 +0430

[quote=totam]گفتم صدای من هیچ وقت خاموش نمیشود و بزودی میبینید به تعدادسعیدهای سایت اضافه میشه درست مانند یک انقلاب در یک کشور , اینجا هم در سایت ها انقلابی اسلامی شکل میگیره بصورتی که یکباره خواهید دید خود ادمین و دوستش که دهها نام را باید هدایت کنند چون کاربری هایی که خودشون ساختن را با تاسف شدیدی باید رها کنند , هیچگاه نمیتوانند کشوری و ملتی را با فریب و حقه بازی و کینه و تفرقه افکنی شکست دهند , خصوصا که آن کشور , ایران بزرگ ما باشد , بزودی مخالفت های بسساری را شاهدش خواهید شد[/quote]
حال ادمو بهم میزنی

0 ❤️

2014-07-18 07:54:08 +0430 +0430

خاله میترا واقعا تاپیک قشنگی زدی درود بر شما ای بانوی ایرانی که پهلوانان و بزرگان ایران زمین را زنده میکنی

0 ❤️

2014-07-18 08:14:37 +0430 +0430

[quote=mmm.ttt]این خانم که همه برایش دارید خودتونو جرمیدهید فکرنمیکنید مشگل داره به یک دلیل اعراب کارشون ناموس دزدی هستش ازاین خانم بپرسید با کلاس کدوم ایرانی با غیرت میادش زوجهای جوان که تازه تشگیل خانواده دادن ومشگل مالی دارن برای اقای فرازمند چکش بزنه جالبه دم از انسانیت میزنه برای من تغجبه شما مغزتون کجا کارمیکنه کدوم ایرانی اصیل اینکارو میکنه ازخودتون بپرسید بعد دم از حفظ ابرو میزنه میترا دیگه گاف دادی بست بکن دست از سر این جماعت بردار هروز یک رنگ دیگه اعراب باید جلوی تو لنگ بندازنن[/quote]
.
.
.

. من میترا بهاری هستم درست نامم خاله است ولی هرگز هرگز جنده باز نبودم اون خاله بیتا یه نفر دیگه است گلم شاد باشی و همیشه ایرانی

0 ❤️

2014-07-18 08:17:22 +0430 +0430

[quote=totam]اکثرا بصورت جمعی مربوط به یک کاربر هست که بیشترش را وحید و میترا و ویکتور تشکیل دادن و ساختن , میترا که مدعی هست یک شخص معمولی در کرمان هست کلا دروغگوی بزرگی هست که قصد اصلی وی ایجاد در امد برای خودش هست و این فرد فوق العاده شیادی هست که باید هرچه سریعتر شناسایی شود من بعنوان یک ایرانی و یک نفر که برای سلامت کشورم ارزش زیادی قایل هستم به تمام شما اعلام مبکنم و در فیسبوک و دیگر جاها نیز اعلام میکنم هرکسی بتواند با معرفی این چند نفر که از اعضا اصلی هستند در این سایت موجب دستگیری انان شوند همان لحظه به وی مبلغ بیست میلیون تومان میپردازم
تا برای هرچه میخواهد هزینه کند و حتی برای اطلاع شما اعلام میکنم ثر سایت های دیگر هم میگویم در صورتی هم که من زنده نباشم میتوانید این جایزه را از دوست خوبم که در صورت اینکه برایم مشکلی پیش امد بهر دلیل , این جایزه را بگیرد البته فعلا همین یک جایزه را میتوانم بدهم ولی اگر مشکلاتم رفع شود برای هر پنج نفر یک جایزه میدهم ولی این مبلغ برای هرکسی که یکی از اینها را معرفی کند به من یا به پلیس امنیت یا فتا که موجب دستگیری شخص نامبرده شود به تمام مقدساتم این مبلغ را میپردازم[/quote]
.
.

.
.
از برکت حکومت دیکتاتوری اسلامی شما این روز ها وضع مالی خوبی ندارم بیا این 20ملیون رو بده من خودم خودم رو معرفی میکنم منو دست گیر کن

0 ❤️

2014-07-18 08:17:55 +0430 +0430

[quote=mehrwzxx]خاله میترا واقعا تاپیک قشنگی زدی درود بر شما ای بانوی ایرانی که پهلوانان و بزرگان ایران زمین را زنده میکنی[/quote]
.
.

.
.
به امید روزی که درو از حرف دین و افکار تحجر گرایانه ایرانی باشیم و ازاده

0 ❤️

2014-07-18 08:22:06 +0430 +0430

ممنون مرسی به همچنین

0 ❤️

2014-07-18 08:42:48 +0430 +0430

[quote=totam]خوب میخوای خودت و بی گناه نشون بدی , درحالی که خودت بهتر از دیگران میدونی چقدر عوضی هستی , حدس میزنم این همه دشمنی دلیلی داره که نمیخوای لو بره , تو مثلا وضعیت مالیت خرابه اونهم به برکت جمهوری اسلامی , و میگی این روزها , یعنی مدت کمی هست که چنین چیزی هست , حالا بگو مدت اخیر چرا وضعیتت بد شده مگه تجارت خانه ات توسط دولت تعطیل شده , چرا جواب پرسش هایی که کردم و ندادی , ایا غیر از اینه که نمیتوانستی از چیزی که گفتی دفاع کنی , پرسش های من یکیش این بود چرا به عرب ها توهین میکنی و میگی ملخ خور , اگر کیی ملخ خور باشه مشکلی هست , توضیح بده چرا برخلاف قوانین سایت عمل میکنی و به نژاد پرستی و توهین به نژاد عرب چه معنی دارد چرا به هفتاد و پنج میلیون مسلمان ایران یعنی همگی ملت توهین میکنی , خیلی موذی هستی و دروغ میگی , تو نهایت کثیف بودن هستی , تو یک موجود خبیث هستی که سعی میکنی خودت و بی گناه معرفی کنی اصلا وضعیت مالی بدی نداری و تو یک مرد هستی که بخیالت دیگران و داری گول میزنی و نزدیک بمن زندگی میکنی و دو جنسه هستی , دلایلم و بزودی خواهیم فهمید درست پس از اینکه به امید خدا دستمون بهت برسه و بفهمی نباید با نامهای دروغین مختلف فعالیت ضد ایران انجام بدهی[/quote]
.
.

.
.
.
.
همیشه لشکر اندوه به قلب ساده میتازد

در جواب شما این را میگویم تازه واردی منو و محیط شهوانی رو خوب نمیشناسی خاله
من هیچ مشکلی با هموطنان خوبم ایرانیان عرب زبان ندارم برعکس خیلی هم دوسشون دارم به افتخارشون یک گروه هم راه انداختم اینم لینکش
http://shahvani.com/groups/گروه-ایرانی-های-عرب-زبان-عزیزای-دل-خاله

.
.
من یک ایرانی وطن پرستم میکوشم تا هموطنانمون رهنمون شوم به اصلشون در این راه جونمو هم میدهم
شما هم تازه اومدی حتما سایت جواب این نوع سوالهای شما رو سالها پیش تو شهوانی داده ام
آره اوضاع مالیمون خوب نیست من خودم خنه دارم شوهرم هم کار آزاد داره این یک ساله از برت حکومت اسلامگرای دیکتاتوری و تحجر اسلامی نه اوضاع من اوضاع همه ایران خرابه

0 ❤️

2014-07-18 08:46:50 +0430 +0430

[quote=totam]در این سایت برای دوستانت یک برکت هستش و خاک بر سر کسی که متوجه نشود چه خبره , حتی میتونم به جرات بگم در نزدیک همدیگر هستیم چیزی که بزودی جریان مشخص میشه و باید کل این اطلاعات بدست کسانی که باید برسد , خواهد رسید تا ببینم حدسم تا چقدر درسته , بعد خواهی فهمید چه میگویم[/quote]
.
.

شما مجبور نیستی اینجا باشی منم یه کاربر مثل بقیه
شما داری توهین میکنی البته ناراحت نمیشوم چون امثال شما و اموزه های دینیتون هش توهین به انسانیت و بشریت
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تو است عرض خود میبری و زحمت ما میداری

0 ❤️

2014-07-18 09:24:01 +0430 +0430

[quote=totam]در این سایت برای دوستانت یک برکت هستش و خاک بر سر کسی که متوجه نشود چه خبره , حتی میتونم به جرات بگم در نزدیک همدیگر هستیم چیزی که بزودی جریان مشخص میشه و باید کل این اطلاعات بدست کسانی که باید برسد , خواهد رسید تا ببینم حدسم تا چقدر درسته , بعد خواهی فهمید چه میگویم[/quote]
ببین آقای نسبتا محترم این طرز صحبت با یه زن نیست هر چند که توی مسلک شما زن کمترین ارزشی نداره…
رسول الله (ص) فرمود: یقینا زن بازی است، کسی که آن را گرفت از دستش ندهد. (الکافی/جلد 5 / صفحه 510 - مکارم الاخلاق / شیخ طبرس / صفحه 218 - موسوعه احادیث اهل البیت / شیخ هادی نجفی / جلد 10 / صفحه 200 - تفسیر المیزان / جلد 4 / صفحه 350 - وسائل الشیعه / حر عاملی / جلد 14 / صفحه 119)
داداش این کارها فایده نداره . تا الان 20 میلیون از نزدیک دیدی چاقال؟
تو خر کی باشی که پاداش تعیین میکنی؟. اگه مردی بیا منو بگیر .
ولی باید خدمتت عرض کنم که رئیس روسات یه بار این کار رو کردن ولی وقتی گوشه تراول رو نشونشون دادم مثل سگ برام دم تکون دادن .
تو با ساندیس اشباع میشی اونا با تراول.
تو هم با این نوشتار تخمیت سعی نکن تاپیک ها رو به هم بریزی چون ایرانی از جونش میگذره ولی از وطنش نمیگذره.
تو هم که معلومه که ایرانی نیستی و از کشورهای دوست و همسایه تشریف آوردی.
چون هر ایرانی که اسم بابک و بقیه سرداران ایران رو بشنوه بغض میکنه ولی توی الدنگ از اسم اینها بدت میاد چون مثل سگ ازشون میترسی…
ما فرزندان کوروش خون آریایی توی رگهامون جاریه پس سعی کن با ما برخورد نکنی چون نابود میشی…

0 ❤️

2014-07-18 13:31:17 +0430 +0430

عزیزم
بابک خرمدین 20 سال با خلفای عرب ملعون جنگید فقط و فقط برای سربلدی خاکش.قلعه بابک،بعد از افشاگری های پسرش و نشان دادن راه قلعه بدست افشین محاصره شد و افشین شبی در آتشکده بابک به سخن با بابک برآمد و چنین گفت که بابک بیا دست به دست هم بدهیم و به خلیفه امیر بگوییم و با این کار من شاه ایران میشوم و تو شاه آذربایجان!!که بابک چنین گفتآزاد مرد یک بار میمیرد ولی کسی که گردن خم کند هر روز میمیرداینچنین پیشنهاد افشین را رد کرد و جلال و بزرگیش را حفظ کرد.
کلام آخر بابکبخاطر تو نفس کشیدم و بخاطر تو جان میدهم آذربایجان
درود به تمام آزاد مردان ایران زمین
درود به کسانی که خود را بخاطر چندرغاز نفروختن
لعنت براعراب و ترکه اعراب

0 ❤️

2014-07-18 13:46:00 +0430 +0430

لعنت به وطن فروش و خایه مالانی مثل تو
لعنت به کسایی که بخاطر نان شب زیرآب هموطن خود را میزنند
لعنت بر آدم فروش
مرگ بر تمام اعراب.اسلام.امامان.پیامبران.آخوندها.مقدسات!

0 ❤️

2014-07-18 20:07:27 +0430 +0430

[quote=koshandeh]ت و دوستدار کشور و مردم ایرانه , اولا روی سخن من با میترا هست که قبلا هم با وی سخن گفتم , من از کسی و یا چیزی واهمه ندارم و همین اندازه که میبینید در مورد کسی که میدونم کثافت هست حرف میزنم , کدام ایرانی را سراغ دارید عاشق ایران و ایرانی باشه ولی به همه مردم ایزان علنی شروع کنه به توهین کردن , کدام احمقی این را باور میکنه , در میان نظرات , یک نفر که گویا از اینکه توسط بنده ادم حساب نشده و تحویلش نگرفتم حرف از دستگیر شدن و تراول زده بود که باید بگم خره مگه تو هم آدم درست و حسابی هستی که نوشتی بیا منو دستگیر کن , گویا مرا با دستگیر کننده خران و یابوها اشتباه گرفته , در ثانی تو خر کی باشی که درباره تو بخواهم فکر کنم , بعدش هم برای تو جایزه اگر قرار بود تعیین شود بیشتر از پشیزی ارزش نداری و امثال تو مانند پشگل گوسپندان در طویله ای که در ان زندگی میکنی فراوان وجود داره , پس به حقارتی که داری و کوچکی و بی اهمیت بوذنت قناعت کن چون ارزشی هنوز نداری و در تخیلات خودت تراول و اسکن میبینی خرج میکنی , بگذار بابات پول توجیبی یک هفته ات را قطع کند تا بفهمی پول هزار تومنی چقدر ارزش داشته و قدرش را نمیدانستی , ای کاش بعضی از پدران و مادران پولی که با جون کندن و بدبختی بدست میاورند براحتی به دست بچه هاشون ندن که نمونه اش این میشه که جوگیر میشه و خیال میکته دستگیر شده تراول داده , بیچاره رو خدا شفا بده[/quote]

.
.

.
.
لعنت بر اون حکومتی لعنت بر آموزه هایی که به شما عزیز دل خاله اموخته تو هین کردن رو امید وارم ایرانی باشی خاله
هر جور زندگی میکنم به خودم مربوطه نون و ماست میخورم نون آدم فروشی نمیخورم نون خوش آمدگویی به آخوند و دست نشوندشو نمیخورم

0 ❤️

2014-07-18 20:33:26 +0430 +0430

حاجی دستمال بدم خدمتت این کیر مارو یه صفایی بدی؟
به پر و پای بچه های شهوانی نپیچ که کیرمون میخاره واسه کونی های دستمال کش
خاله جون بهتره جواب این کون قمبل هارو ندی تا احساس نکنن تاثیرگذار هستن

0 ❤️

2014-07-18 20:36:55 +0430 +0430

[quote=Webmaster-Shahvani]حاجی دستمال بدم خدمتت این کیر مارو یه صفایی بدی؟
به پر و پای بچه های شهوانی نپیچ که کیرمون میخاره واسه کونی های دستمال کش
خاله جون بهتره جواب این کون قمبل هارو ندی تا احساس نکنن تاثیرگذار هستن[/quote]
.
.
.
ولی من از مشکلات فرار نکردم هیچ وقت و نمیکنم حاضرم باهاشون چه تو سایت چه بیرون مناظره کنم اونها هم هموطنهای ما هستند یجورایی شستشوی مغزی حکومت شدن توی یه خواب هستند و توهم باید کمکشون کرد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «