تاپیک خود را در تالار نامناسب ایجاد نکن ممد قلی!

1402/06/05

مقدمه: این مجموعه تاپیک برای کامل شدن به دو یا سه قسمت تقسیم خواهد شد. این تاپیک قسمت اول مجموعه است.

یک کاربر بسیار عصبانی به نام ممد قلی تاپیکی ایجاد کرده و می‌گوید:

آی من کیرم تو مدیریت این سایت! الکی زد اکانتم رو بن کرد آدمین کصکش! این چه وضعشه کصکشا من که هیچ کار خلاف قانونی نکرده بودم! آدمین جاکش تا می‌بینه یکی داره به کص میرسه بلاکش می‌کنه کیرم توش!

این در حالی است که ممد قلی روز قبل عکس کیر و خایه‌های تازه شیو شده خود را بعد از ادیت زدن و کش‌ آوردن به وسیله فتوشاپ، در تالار عکس سکسی تاپیک کرده بود و توضیحات مربوط به این تالار به هیچ جایش نبود! در نتیجه ادمین بالای سرش ظاهر شده و می‌گوید:

گفته بودم در صورت پست کردن عکس آلت گرامی‌تان 🍆 در هر جایی غیر از تالار مربوطه، حذف می‌شوید!

و بله… بدین ترتیب اکانت جدید ممد قلی هم دار فانی را وداع گفت!

یکی از قوانین مهم شهوانی که در واقع برای حفظ نظم سایت به وجود آمده است، توجه به موضوع تالارها در هنگام ایجاد تاپیک می‌باشد. در این قسمت برای ممد قلی و سایر دوستان توضیحاتی درباره برخی از این تالارها داده ایم:

تالار درباره سایت و انجمن شهوانی:
این تالار در واقع به نوعی سولاخ ارتباطی شما و ادمین است. تاپیک‌های این تالار باید مربوط به سایت، مشکلات، انتقادات، پیشنهادات و البته آموزش‌هایی باشند که به خود شهوانی و انجمن آن مربوط می‌شوند. البته اگر صحبت شما با ادمین شخصی است می‌بایست از طریق پیام خصوصی اقدام کنید نه تاپیک زدن در این تالار!

تالار ستاره پورن / مدل‌های آس:
اگر قصد دارید از پورن استار یا سوپ مدل مدنظر خود عکس آپلود کرده و او را معرفی کنید این تالار جای مناسبی است. دقت داشته باشید فرد مذکور باید واقعا سلبریتی باشد. اگر فکر می‌کنید دختر همساده‌تان هم به نوعی مدل آس است نمی‌توانید عکس کونش زیر مانتو را در این تالار پست بفرمایید!

تالار سکسولوژی:
این تالار بسیار خطری بوده و بهتر است آن را برابر با ناموس ادمین در نظر بگیرید. تنها مطالب علمی که از منابع و وبسایت‌های معتبر سرچشمه می‌گیرند مجوز ورود به این تالار را خواهند داشت. البته؛ ظاهرا در این چند وقت اخیر نسبت به سال‌های گذشته دقت و سخت‌گیری کمتری درباره این تالار از طرف ادمین نشان داده شده است. با این وجود اگر نمی‌خواهید اکانت خود را از دست بدهید یا تاپیک‌تان به فنا برود، لطفا مراقب این تالار و حرمتش باشد!

تالار عکس سکسی و تالار عکس سکسی آماتوری:
بسیاری از کاربران در تشخیص موضوع این دو تالار دچار اشتباه شده و آنها را باهم یکی در نظر می‌گیرند. تالار عکس سکسی برای آپلود عکس های پورن خارجی، با کیفیت و حرفه ای است که در سایت‌های پورن قابل دانلود می‌باشند. این در حالی است که تالار عکس سکسی آماتور بیشتر مخصوص بانوان سایت و قرار گرفتن عکس‌هایی است که ایشان دوست دارند از بدن و اندام رعنای خود به نمایش بگذارند.

⚠️ هشدار مرگ کامل: به هیچ وجه نباید عکس کیر خود را در هیچ کدام از این دو تالار پست کنید. همچنین قرار دادن عکس‌های مربوط به انواع ف.تیش، بی‌غ.یرتی‌های مختلف، زنپ.وشی و دیگر موارد اینچنینی هم در این دو تالار ممنوع است. در ادامه محل درست قرار گرفتن این عکس‌ها معرفی خواهد شد!
🔔اصلاحیه! اصلاحیه!🔔
شخص ادمین در رابطه با این موضوع حساس اضافه کرد:
کلا عکس مرد در تالار سکس آماتوری ممنوع است حتی عکس ترقوه. مردان خوش اندام میتوانند عکس اندام دالخواه خود را در تالار دوستیابی مورد نظرشان پست کنند.
در نتیجه متن تاپیک اندکی تغییر کرده و به نقطه بدون شبهه بودن رسید. با تشکر از وی!

تالار فیلم سکسی و تالار داستان مصور:
در مورد اول شما مجاز به آپلود کردن فیلم‌های نسبتا کوتاه پورن و شهوت برانگیز هستید. البته اگر حجم و مدت زمان فیلم مورد نظرتان زیاد بوده و از اینترنت ایران استفاده کنید، در مدت زمان لازم برای آپلود شدن ویدیو می‌توانید خودتان تبدیل به یک پورن استار حرفه‌ای شوید!
تالار داستان مصور هم مربوط به کمیک‌های سکسی است. سعی کنید از داستان‌های ترجمه شده استفاده کنید تا همگان بتوانند از این نعمات الهی لذت ببرند!😋💦💦

تالار گفت و گو درباره سکس و پورن:
اگر می‌خواهید درباره سکس و مشتقات آن صحبت‌هایی داشته باشید که تقریبا فاز خودمانی دارند بهتر است سراغ این تالار بیایید. تالار کافه شهوانی هم ممکن است بدین منظور مورد استفاده قرار بگیرد اما معمولا دوز سکسی حرف‌های این تالار بسیار بالاتر از کافه شهوانی است.

تالار معرفی سایت و وبلاگ سکسی:
اگر فکر می‌کنید سایت نابی پیدا کردید و دوست دارید آن را معرفی کنید اینجا مکان مورد علاقه شماست. به هیچ وجه در این تالار ک.ا.ن.ا.ل ت.ل تب.لیغ نکنید. ممکن است با ابن کار اکانت خود را به آتش دوزخ بسپارید.

ادامه دارد…

در هنگام تاپیک زدن به تالار و موضوع آن دقت کن ممد قلی عزیز. اگر این قانون به صورت کامل رعایت شود کاربران سایت به راحتی در تالارهای مورد علاقه خود چرخ زده و فقط تاپیک‌هایی که می‌خواهند را مشاهده می‌کنند. بهتر است برای ‌کمک به مدیریت اگر تاپیکی دیدی که در تالار نامناسب ایجاد شده ابتدا محترمانه موضوع را با صاحب تاپیک در میان گذاشته و در مرحله بعد به صورت کوتاه به ادمین سایت گزارش بدهی. با این کار خیر دنیا و آخرت از آن تو خواهد شد!

پی‌نوشت ۱ : در این تاپیک تالارهای مربوط به دسته عمومی بررسی شد. سعی می‌کنم ادامه این تاپیک‌ را فردا یا نهایتا پس فردا منتشر کنم. برخی از تالارها هم به خاطر واضح بودن نیازی به توضیح ندارند که در انتهای مجموعه از آنها نام خواهم برد.

پی‌نوشت ۲: دیشب به جناب عیسا قول دادیم که یکی از تقل قول‌های گهربار ایشان را در شب بعدی تاپیک کنیم. اما متاسفانه اکانت ایشان و کامنت حاوی نقل قولشان به سرعت به فنا رفت.

پی‌نوشت ۳ : معذرت بابت طولانی شدن تاپیک؛ مجبورم!

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-08-27 01:00:35 +0330 +0330
0 ❤️

2023-08-27 01:04:10 +0330 +0330

آخرش نگفتی ممدقلی عکس کیر شو تو کدوم تالار بزارع

1 ❤️

2023-08-27 01:06:52 +0330 +0330

↩ sinsman69
آخرش گفتم ادامه داره…
میگمت عزیزم. یخورده صبر کنی حله.

0 ❤️

2023-08-27 01:10:02 +0330 +0330

↩ نازی جون
هیچی عزیزم.

↩ نازی جون
البته که داره!

↩ نازی جون
خیر شما خانواده قابل اعتمادی نیستین. کیرش رو می‌دزدید!

0 ❤️

2023-08-27 01:20:40 +0330 +0330

سلام و درود ،دمت گرم قشنگ بود
من خودم وقتی توی تایپیک ها عکس آلت کسی رو میدیدم برام زشت و زننده بود و خیلی خوشحال شدم که چند وقتی هست که دیگه نمی‌بینیم
ولی الان که تایپیک شما رو خوندم ناخودآگاه یه سوالی برام پیش اومد که چرا ما با دیدن آلت مثلا ممد قلی انقدر ناراحت میشیم و قانون رو جوری تنظیم میکنیم که این آقا محدود بشه ،ولی اگه یه خانومی عکسی از هر جایی از بدنش رو بزاره ما ناراحت نمیشیم که هیچ تازه هیچ قانونی هم از کار این خانوم نمیتونه ایراد بگیره
به نظر شما این قضیه جای تامل داره؟؟

2 ❤️

2023-08-27 01:50:24 +0330 +0330

↩ Advocate88
این تقریبا یه باگ به نظر میاد ولی از چند جهت میشه بررسیش کرد:

اول از نظر قانون گذاری:
تعداد ممد قلی‌ها بسیار بسیار بسیار بسیار بیشتر از اون کاربران خانومی است که از بدنشون عکس میذارن. در نتیجه اگر گذاشتن عکس کیر در جایی غیر از پروفایل شخص و تالار دوستیابی ممنوع نباشه به مرور کل تالارها و سایت از عکس کیر پر میشن و قانون سایت باید جوری تنظیم بشه که نظم و راحتی به وجود بیاد. با این وجود بازم اگه همون خانوم عکس کصش رو بیاد به جای تالار عکس آماتوری تو تالار عکس سکسی قرار بده خلاف قانون عمل کرده. یعنی برای اون خانم هم یه محدودیتی وجود داره؛ فقط علاوه بر پروفایل و تاپیک‌های دوستیابی تالار عکس آماتور هم برای این افراد در دسترس قرار گرفته.

دوم از نظر علاقه و ناراحت شدن یا نشدن عموم کاربران سایت:
همونطور که گفتی عموم کاربران سایت از دیدن کیر تو جای جای سایت ناراحت میشن ولی از دیدن کص خیر! چرا؟
طبیعتا دلیل اولش بازم همون نسبیت جنسیتی سایته که مردها خیلی بیشترن و خوب دیدن کص رو به کیر ترجیح/ه میدن!
اما یه دلیل بزرگ دیگه هم هست. یه چند روز نگاهی به عکس کیر‌هایی که دوستانمون مدام پست می‌کنن بنداز. خواهی دید که اکثر این عکسا بی کیفیت گرفته شدن و کلا کیر طرف هم یا سیاه و کج و کوله‌ است یا پشماش رو نزده یا… ! البته من هرگز منکر رفتار فوق کصلیسانه عموم کاربرا نمیشم؛ اما شاید در کنار درصد جنسیتی، رفتار اشتباه مردها در مقابل هر محتوایی با هر کیفیتی، بشه پکیده بودن ۹۰ درصد عکس‌هایی که مند قلی از کیرش منتشر می‌کنه رو هم در نظر گرفت.

1 ❤️

2023-08-27 01:58:37 +0330 +0330

↩ مارمولک دیوانه
چی میگی بابا من یه کلمه تایپ کردم. تا به تایپ اون کلمه رسیدم.یک کلمه ی عادی معمولی
ادمین بلاک کرد. منم عصبی شدم زدم پروفایلی که حسابی بالا رفته بود رو حذف کردم

2 ❤️

2023-08-27 02:01:00 +0330 +0330

↩ Azaleya780
درباره کلمات ممنوعه، نحوه برخورد با ادمین و کله کیری بازی درآوردن‌های گاه و بی گاه هم سعی می‌کنم بعدا بگم.

پی‌نوشت: اگه شما یه اکانت تاپ به گا دادی، من اکانت بیست و سوممه. حتی احتمال داره سر همین تاپیکا هم به گا بریم 😂

1 ❤️

2023-08-27 02:02:08 +0330 +0330

↩ مارمولک دیوانه
کلمه ی عادی معمولی چرا باید ممنوع باشه
هزار بار دیدم سلیقه شخصی وهزار وصدتا چیز دخالت داده میشه
خود ادمین یه پا ممدقلیه

1 ❤️

2023-08-27 02:05:21 +0330 +0330

↩ Azaleya780
با کنترل اعصاب سعی در حفظ اکانت فعلی و ادامه روند بفرمایید لطفا🗿

میدونم!
0 ❤️

2023-08-27 03:20:22 +0330 +0330

این توضیحات در کل درست هستند با این استثنا که کلا عکس مرد در تالار سکس آماتوری ممنوع است حتی عکس ترقوه. مردان خوش اندام میتوانند عکس اندام دالخواه خود را در تالار دوستیابی مورد نظرشان پست کنند.

1 ❤️

2023-08-27 03:30:24 +0330 +0330

↩ admin
عه!
حله ویرایش میزنم. مرسی!

0 ❤️

2023-08-27 10:00:49 +0330 +0330

.

0 ❤️

2023-08-27 13:50:28 +0330 +0330

↩ Advocate88
ببین دقت کنین خانم های سایت مثل گاو نمیرن تو هرتاپیک نامربوطی عکس کص بزارن تو خودت چن بار دیدی وارد یه تاپیکی که میشی یهو عکس یه کص بخوره تو صورتت؟؟

1 ❤️

2023-08-27 14:04:15 +0330 +0330

↩ Heder
اینم هست.
خیلی کم این اتفاق میفته

0 ❤️

2023-08-28 22:54:09 +0330 +0330

0 ❤️

2023-08-29 18:39:12 +0330 +0330

↩ Heder
حالا اگه این اتفاق هم بیوفته ما ناراحت نمیشیم 😀

1 ❤️

2023-08-30 20:33:28 +0330 +0330

خب اخه بیخودی کجا بزاریم تو پی وی تو دیده میشه چرا حرف کص میزنید یه مشت ادم ضعف کص دار با دو صحفه برنامه نویسی یه سایت کصکشی زدن بعدم با اکانت هایی فیک خودشون پرش کردن از عکس کص فکر کردن حالا مثلا میگیم وای چقدر اینجا گنگن چقدر زید هست اخه اقای محترم کدوم یکی از این کاربر هایی عزیزت قراره واقعا با کسی قرار بزارن تو کل این سایت سرچ بزنی با اعضایی سایت کسی سکس داشته باشه کمتر از 100 هستن که اونم در چه صورت یا طرف نفر سوم شده که در این صورت طرف مقابل شوهر طرف زنشو با خر ماده اشتباه گرفته پول شیر و پشکل را هم از طرف گرفته الان یه نکته هست دوباره الان مثلا میخواهی بگی نمیدونی گدا بازی میخواهی پول ندی بکنی این کسشعرا داش من نه از اینام که کص ندیده باشم نه چیزی من به اندازه کافی تو شهر خودم جنده سراغ دارم تو این سایت میام فقط برا داستان مصور هرزگاهی هم عکس کص همین و بس ولی کلی میگم اینجا هیچ ادم واقعی نیست یه مشت اکانت فیک دست خودتونه که باهاش اعضا را زیاد کنید این کسشعرا کلی میگم نرینید به احترام خودتون برا 250 گرم گوشت ارزش نداره که گیرتون هم نمیاد مگه این کص گاو های که میخوان وی ای پی بشن یه نودی چیزی براتون بفرستن حالم بهم خورد کلا اگه ضعف کص دارید تو جایی مدیریت قبول نکنید بعدم جناب ادمین اگه عرضه داشت اون کص داخل داستان مصور را بر می‌داشت ولی نه ادمین جان فقط با کیر مشکل داره مگه نه عکس کص و داخل همین تالار هم بزاری خود جناب ادمین میاد یه فیضی میبره و میره ولی دلیتت نمیزنه تو ادمین مشکلتون ضعف حقیقتتون هست چون تو این سایت همه کسشعرا هم فیکن مشت جقی فیک جمعا دور هم ولی بعضی ها عکس هایی خوبی از بعضی جا ها میارن و میزارن

1 ❤️

2023-09-01 05:54:20 +0330 +0330

↩ Bi-.name
پشمام
چقد حرف زدی!

0 ❤️

2023-09-01 05:56:11 +0330 +0330

↩ Bi-.name
به زودی کص‌ و کون‌های نابجا هم برداشته میشن.
به کمک کاربرای معمولی همین سایت.

0 ❤️

2023-09-01 05:57:09 +0330 +0330

↩ Bi-.name
و بزودی بساط فیک بازی تو تالار آماتور باید برچیده بشه.
کاملا متوجه حرفت هستم.
و کاملا شنیدمش.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «