دین هرکس مث کیرش میمونه

1395/02/20

#دین مث آلت تناسلی میمونه
#مشکلی نیس داشته باشیش
#مشکلی نیس بش افتخار بورزی
#ولی با این حال
#به مردم زورش نکن
#به خورد بچاها نده
#باهاش قانون ننویس
#و باهاش فکر نکن

بعله! عرض شود که ما هرکودوممون کیرمونو تو شورت خودمون داریم. من یکی دارم، تو هم یکی داری، کاری با مال همدیگه نداریم، به هم نشونش نمیدیم، مال همو دسمالی نمیکنیم، همدیگه رو هم وادار به تکریم کیر هم نمیکنیم! حال اینکه دین هم قضیه‌ش همینه.
تا وختی از توی حریم صاحباش بیرون نیومده ما کاری بش نداریم ولی وختی بیرون میاد و الباقیو هم مجبور به تحمل و احترام به خودش میکنه، دیگه گندابی حاصل میشه که امروز در جمهوری اسلامی شاهدش هسیم!

به نقل از “گمنامیان” ؛ آخوندی در فرندفید نوشته بوده:
«دین را در پستوی خانه نهان باید کرد». جزو معدود مواردیه که یه آخوند حرف درست‌درمون زده! واضحه واکنشای منفی زیادی به دینش شاهد بوده که عاخرسر برا حفظ احترام دینش چنین انگاشته. چه بسا بهترین چاره واسه حفظ تکریم دین همینه. 👌
هر شخص دینی‌‎ای هم چنین دیدگاهی نسبت به عقایدش داشته باشه نزد ما قابل احترامه و نزد جامعه بی‌خطر!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-09 03:40:27 +0430 +0430
نقل از: no_limit جدا از اینکه فتوشاپه ولی از مفهومش خوشمان امد (erection) لایک (blush)

_

اصن فوتوشاف هم باشه، تو همون مفهومو دریاب کافیه ?

5 ❤️

2016-05-09 07:13:54 +0430 +0430

آقا ضایعس که فتو شاپه شما دیگه ب من نگو که دیگه خودم سالهاست کارم اینه همه عکسایی ک گذاشتی جلوه پرتو نور تصویر روی عکس با محیط هماهنگ نیس خخکد به ای مسخره ای

0 ❤️

2016-05-09 07:21:09 +0430 +0430
نقل از: گاییدمتون آقا ضایعس که فتو شاپه شما دیگه ب من نگو که دیگه خودم سالهاست کارم اینه همه عکسایی ک گذاشتی جلوه پرتو نور تصویر روی عکس با محیط هماهنگ نیس خخکد به ای مسخره ای

_

پسر خوب برا من یکی فاز تخصص گرافیک‌عکاسی ورندار، خودم عمریه فوتوشاف‌کارم!

ولی الان صحت و کذب این عکسا مهم نیس که انرژی فکریتو روش گذاشتی.

بجاش مفهوم کلامو دریاب ! OK!؟؟؟

مَفهومِ کَلامو دَریاب!!!

5 ❤️

2016-05-09 07:31:05 +0430 +0430

من با دوتای آخرش مخالفم.دین رابط بین عالم ماده و عالم معناست.اگه قوانین جوری باشه که مرز بین دو عالم رو بشکنه خیلی دردسر درست میکنه.نمونه اش همین آمریکا.من از مصاحبه ای که مردم آمریکا توش حرف میزدن فهمیدم که بی توجهی به دین باعث مشکلاتشون شده.همین جن و روح و … .یه مدرک دیگه ای هم هست که صرفا جهت اطلاع گذاشته بود توو کانالش و این بود که ساکنان و کارکنان کاخ سفید همیشه صداهایی میشنیدن و روح ها رفت و آمد میکردن.این مصاحبه خود آمریکایی هاست نه اینکه ایران تهیه اش کرده باشه.ولی با گزینه های اولش موافقم.دین اجباری نیست.خدا هم محتاج انسان نیست.

0 ❤️

2016-05-09 07:35:40 +0430 +0430

ولی خودمونیم فتوشاپه.میدونی چرا؟چون مچاله شدن کاغذ معلوم شده.خخخخخخخخ

0 ❤️

2016-05-09 07:50:19 +0430 +0430

اسی به نظر منم فتوشاپه عکسات ?

🙄

0 ❤️

2016-05-09 08:23:54 +0430 +0430

انسان احمق وقتی با اشاره جایی رو بهش نشون میدن به جای اینکه به اون نقطه نگاه کنه به نوک انگشت طرف خیره میشه و میگه کووووو؟

0 ❤️

2016-05-09 08:39:06 +0430 +0430
نقل از: تبهکار انسان احمق وقتی با اشاره جایی رو بهش نشون میدن به جای اینکه به اون نقطه نگاه کنه به نوک انگشت طرف خیره میشه و میگه کووووو؟

_

فرو کردن اصل مطلب تو مخ اینا، یچیزی تو این مایه‌هاس↓

(البته دوستانی که قصد خوشمزگی داشتن بحثشون جداس، همون کیرِ تشبیه شده به دین، اندرون کونشون باد!) ?

4 ❤️

2016-05-09 08:49:06 +0430 +0430

حالا فتوشاپ باشه یا نباشه تفاوتی در اصل موضوع ایجاد نمیکنه.بجای کسشر تلاوت کردن کمی هم به مفهوم نوشته توجه کنید

1 ❤️

2016-05-09 09:03:15 +0430 +0430

بله کاملا درست میگی.ولی اینو یادت باشه که برای ادامه ی حیات باید کیرو توو کوس بکنی.حالا بحث اینه:اینجا کوس چی میشه؟که من توضیح دادم بالا.اینقد ادعات نشه.

0 ❤️

2016-05-09 09:06:45 +0430 +0430

من نمیدونم چرا شوماها به بی منطق بودنتون افتخار میکنید؟قبلا گفتم الآنم میگم:جنگ با دولت،جنگ با نظام نیست و جنگ با نظام،جنگ با دولت نیست.مسبب این همه بدبختی دولته نه نظام.

0 ❤️

2016-05-09 09:20:27 +0430 +0430
نقل از: hus73 من با دوتای آخرش مخالفم.دین رابط بین عالم ماده و عالم معناست.اگه قوانین جوری باشه که مرز بین دو عالم رو بشکنه خیلی دردسر درست میکنه.نمونه اش همین آمریکا.من از مصاحبه ای که مردم آمریکا توش حرف میزدن فهمیدم که بی توجهی به دین باعث مشکلاتشون شده.همین جن و روح و ... .یه مدرک دیگه ای هم هست که صرفا جهت اطلاع گذاشته بود توو کانالش و این بود که ساکنان و کارکنان کاخ سفید همیشه صداهایی میشنیدن و روح ها رفت و آمد میکردن.این مصاحبه خود آمریکایی هاست نه اینکه ایران تهیه اش کرده باشه.ولی با گزینه های اولش موافقم.دین اجباری نیست.خدا هم محتاج انسان نیست.

کجا آمریکاییا این همه مشکل دارن

اتفاقا وقتی دین رو از سیاست گذاشتن کنار مردمش و فهمیدن هرچی بجای خودش اون موقه بود ک سرعت رشدشون زیاد شد

والا هر کشوری ک مذهب رو پایه سیاستش کرد چیزی جز بدبختی و عقب موندگی نصیبش نشد

1 ❤️

2016-05-09 09:31:23 +0430 +0430
نقل از: hus73 من نمیدونم چرا شوماها به بی منطق بودنتون افتخار میکنید؟قبلا گفتم الآنم میگم:جنگ با دولت،جنگ با نظام نیست و جنگ با نظام،جنگ با دولت نیست.مسبب این همه بدبختی دولته نه نظام.

مسبب تمام این بدبختیا نظامی هستش که بر پایه خزعبلات و خرافات 250 سال قبل دوران صفوی و مخصوصا چرت و پرتای امثال کسایی مثل محمد باقر مجلسی و فقهایی جبل عاملی ک تو دولت عثمانی چوب تو کونشون کرد و اومدن ایرانیا رو بگا دادن ؛بنا شده

سیستمی که بر مبنای تفکر 250 سال قبل بنا شده توانایی پاسخگویی ب خواسته های مردم رو نداره

1 ❤️

2016-05-09 11:15:40 +0430 +0430
نقل از: تبهکار

?

خخخخخخ
کیر بلبلی

0 ❤️

2016-05-09 11:22:03 +0430 +0430
نقل از: hus73 بله کاملا درست میگی.ولی اینو یادت باشه که برای ادامه ی حیات باید کیرو توو کوس بکنی.حالا بحث اینه:اینجا کوس چی میشه؟که من توضیح دادم بالا.اینقد ادعات نشه.

_

دوست عزیز وختی من میگم «کیر تو کونت» هدفم تولید مثل نیستش که قربون شکلت!

درضم منظور من به اون گوزوی کون‌جرواجر بود که معلوم نی کودوم گوری رف.

3 ❤️

2016-05-09 11:45:12 +0430 +0430

ببینید من یخرده کیری میشم وقتی میشنوم یکی میگه جدایی دین از سیاست.چرا؟چون میگم به اسلام درست و حسابی فرصت داده نشده که خودشو نشون بده.تمام
اینم بگم که چرا خدا زور نکرده دینو:ببینید خدا میخواد که انسان با عقل و منطق خودش خدا رو قبول کنه وگرنه همچین قدرتی داره که ثابت کنه دینش چه شکلیه؟خودشو به بقیه ثابت کنه.من از این رفتار خدا خوشم میاد.خدا رو میشه تجربی هم شناخت.من یه مدت پیش فهمیدم که خدا بر عکس انسان عمل میکنه چون میخواد خدا باشه و دیگرانو تسلیم کنه.

0 ❤️

2016-05-09 11:50:42 +0430 +0430

مثلا یکی ۵ دقیقه گناه میکنه بعد خودشو میکشه که چرا گناه کرده.که خدا میبینه و میگه:چه خبره بابا ۵دقیقه بود دیگه ایراد نداره ولی وقتی یکی ۱دقیقه گناه میکنه بعد میگه ۱دقیقه ست دیگه.خدا عصبانی میشه و میگه:ینی چی ۱دقیقه ست دیگه تو غلط میکنی گناه میکنی.اینا بحث خداشناسی تجربیه(خودم اسم گذاشتم).دیدید عروسارو که میگن یه شبه دیگه.اینجا صدق میکنه.

0 ❤️

2016-05-09 11:51:57 +0430 +0430
نقل از: hus73 ببینید من یخرده کیری میشم وقتی میشنوم یکی میگه جدایی دین از سیاست.چرا؟چون میگم به اسلام درست و حسابی فرصت داده نشده که خودشو نشون بده.تمام اینم بگم که چرا خدا زور نکرده دینو:ببینید خدا میخواد که انسان با عقل و منطق خودش خدا رو قبول کنه وگرنه همچین قدرتی داره که ثابت کنه دینش چه شکلیه؟خودشو به بقیه ثابت کنه.من از این رفتار خدا خوشم میاد.خدا رو میشه تجربی هم شناخت.من یه مدت پیش فهمیدم که خدا بر عکس انسان عمل میکنه چون میخواد خدا باشه و دیگرانو تسلیم کنه.

_

دوست بزرگوار میشه اون جنسی که زدیو به مام معرفی کنی؟ منم بدم نمیاد برم اون بالامالاها بشینم با خدا دوسه فنجون نسکافه بخورم!

3 ❤️

2016-05-09 12:00:22 +0430 +0430

اینا همش تجربیه.هیج جا درس نمیدن.خودتم میتونی تحقیق کنی متوجه حرفام بشی.

0 ❤️

2016-05-09 12:08:48 +0430 +0430

اسلام واقعی فقط آزادی عمل رو از انسان میگیره و بقیه آزادی هارو به انسان میده.مثل آزادی بیان،آزادی دین و… که همه هم میدونیم که اسلامو درست اجرا نمیکنن.

0 ❤️

2016-05-09 12:51:33 +0430 +0430

کی میگه کیر رو به هم نشون نمیدن؟!
شما یه نگاه کن به تایپکا ,هم نشون میدن, هم نظر میخوان,هم اگر دختری عکس گذاشت با عشق تقدیم میکنن,یعنی زیر تایپیک دخترا بیشتر عکس کیرای حال به هم زن دوستان رو میتونی ببینی ?
دینشونم (فرقی نداره مسیحی و مسلمان و …) مثه کیرشون هی میکوبن وسط حتی جایی که نباید بکوبن ?

0 ❤️

2016-05-09 12:59:45 +0430 +0430
نقل از: _لوسیفر_ کی میگه کیر رو به هم نشون نمیدن؟! شما یه نگاه کن به تایپکا ,هم نشون میدن, هم نظر میخوان,هم اگر دختری عکس گذاشت با عشق تقدیم میکنن,یعنی زیر تایپیک دخترا بیشتر عکس کیرای حال به هم زن دوستان رو میتونی ببینی ? دینشونم (فرقی نداره مسیحی و مسلمان و ...) مثه کیرشون هی میکوبن وسط حتی جایی که نباید بکوبن ?

_

عرض شود که خب صدالبته اینایی هم که تصاویر معامله‌شونو همه جا انتشار میدن خلقولاهو مجبور به تحمل جمال کیریشون میکنن، از نظر ساختار شعور اشتماعی-فردی، فرق چندانی با ملاّهای دینی خودمون ندارن. طبق قوانین خود سایت جای تصاویر کیری، فقط توی تالار دوسیابیه و بس.

ضمن اینکه باس اینم درنظر گرف که خر و گاو و گوسفند و سگم همه جا کیرو خایشونو نمیندازن بیرون جلو چش همه. این ینی فرهنگ اونا به مراتب از یه سری کاربرای قحطی‌زده شومبول به سرِ این سایت بیشتره! ? ;)

1 ❤️

2016-05-09 13:10:21 +0430 +0430
نقل از: no_limit
نقل از: hus73 ببینید من یخرده کیری میشم وقتی میشنوم یکی میگه جدایی دین از سیاست.چرا؟چون میگم به اسلام درست و حسابی فرصت داده نشده که خودشو نشون بده.تمام اینم بگم که چرا خدا زور نکرده دینو:ببینید خدا میخواد که انسان با عقل و منطق خودش خدا رو قبول کنه وگرنه همچین قدرتی داره که ثابت کنه دینش چه شکلیه؟خودشو به بقیه ثابت کنه.من از این رفتار خدا خوشم میاد.خدا رو میشه تجربی هم شناخت.من یه مدت پیش فهمیدم که خدا بر عکس انسان عمل میکنه چون میخواد خدا باشه و دیگرانو تسلیم کنه.

دوست عزیز اسلام قبلا یبار فرصت پیدا کرده زمان حضرت علی که مردم بعد از 3 خلیفه با ذوق و شوق با علی بیعت کردن اونجا حکومت اسلامی و عدالت واقعی برقرار شد جوری که پولی که مردم از ناحق جمع کرده بودن رو علی بزور مصادره کرد و به بیت المال برگردوند تو اسلام میگن یا خودت میفهی راهت اشتباهه یا اینقد میزنیمت تا بفهمی راهت اشتباهه درسته اسلام دین کاملیه ولی قوانین و احکام بشدت سفت و سختی هم داره اینجا بود که مردمی که خودشون با علی بیعت کردن وقتی (اسلام واقعی) رو براشون اجرا کرد به گه خوردن افتادن و خودشون قصد جنگ با علی رو کردن

_

این دوستمون فرسنگ‌ها از باغ دوره، بحث باهاش بی‌فایده‌س.

0 ❤️

2016-05-09 14:34:36 +0430 +0430

حضرت لوسیفر به خوبی بیان کرد و شما هم به خوبی جواب دادی,واقعا حال ادمو به هم میزنن نخ سوزن وقتی که طرف مینویسه اینم کیر من تقدیم به شما با عشق,یکی نیست بهش بگه نفهم دسته گول رو هم اینجوری تقدیم نمیکنن ? خللاصه همین ادما وقتی کیرشون رو دسته گل میبینن حتما دینشونم بهترین دین میبینن و میخان بکونش تو سر همه ?

0 ❤️

2016-05-09 16:35:58 +0430 +0430
نقل از: یاور همیشه کافر حضرت لوسیفر به خوبی بیان کرد و شما هم به خوبی جواب دادی,واقعا حال ادمو به هم میزنن نخ سوزن وقتی که طرف مینویسه اینم کیر من تقدیم به شما با عشق,یکی نیست بهش بگه نفهم دسته گول رو هم اینجوری تقدیم نمیکنن ? خللاصه همین ادما وقتی کیرشون رو دسته گل میبینن حتما دینشونم بهترین دین میبینن و میخان بکونش تو سر همه ?

_

خدمت کافر همیشه یاور عزیز نیز عرض شود که اتفاقن این گوزوی طفلک برا هدایت این جماعتِ شومبول ناطق، به طریق عاجزانه یه تاپیک زده بود، لاکن چون یوخوده شل گرفته بود، اونام روشون وا شد اومدن حسابی از خجالتش درومدن! «ایناهاش» گوزوجون اگه بجا ادا تنگارو دراوردن یکم فرهنگتو غلاف میکردی تو خشتکت، بجاش بی‌تاعارف شیلنگ شاشو سطل عنو میگرفتی رو اینا بهتر جواب میداد به نظرم. ?

0 ❤️

2016-05-09 17:53:09 +0430 +0430

2 ❤️

2016-05-09 18:44:47 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 اسلام این همه معجزه ی علمی تو قرآن و احادیث درباره ی کیهانشناسی ، پزشکی ، فیزیک و ... داره که هر ایرادی هم که بتونید از اسلام بگیرید دیگه این معجزات رو میخواید چیکار کنید؟! گرچه که خدا کافران را هدایت نمیکند(یعنی اونایی که دوست دارن خودشون کافر بشن و خودشونو میزنن به نفهمی) قل یا ایها الکافرون ... اسلام واقعی فقط در دوره ی 5 ساله ی حکومت امیرالمومنین اجرا شد که مردم طاقتش رو نداشتن و مخالفت های زیادی با ایشون شد...

خخخخ

خدایی که خودش منو آفریده و خودش دوس نداره من هدایت بشم و آخر سر هم به خاطر همین هدایت نشدن میخواد منو بندازه تو آتیش جهنم یه موجود کسخول و روانی بیش نیست و تو هم که به همچین خدایی اعتقاد داری از اون کسخولتری.

1 ❤️

2016-05-09 18:49:24 +0430 +0430

پس کیر من تو کون و کس خواهر و مادر و هر چی ماده ی جد اندر جدت و توی کون تو و باباتو و هرچی نر توی اقوامت هست…

0 ❤️

2016-05-09 18:51:52 +0430 +0430
نقل از: Arrow11
نقل از: HotBoy_1 اسلام این همه معجزه ی علمی تو قرآن و احادیث درباره ی کیهانشناسی ، پزشکی ، فیزیک و ... داره که هر ایرادی هم که بتونید از اسلام بگیرید دیگه این معجزات رو میخواید چیکار کنید؟! گرچه که خدا کافران را هدایت نمیکند(یعنی اونایی که دوست دارن خودشون کافر بشن و خودشونو میزنن به نفهمی) قل یا ایها الکافرون ... اسلام واقعی فقط در دوره ی 5 ساله ی حکومت امیرالمومنین اجرا شد که مردم طاقتش رو نداشتن و مخالفت های زیادی با ایشون شد...

خخخخ

خدایی که خودش منو آفریده و خودش دوس نداره من هدایت بشم و آخر سر هم به خاطر همین هدایت نشدن میخواد منو بندازه تو آتیش جهنم یه موجود کسخول و روانی بیش نیست و تو هم که به همچین خدایی اعتقاد داری از اون کسخولتری.

_

والا همینو بگو ?

0 ❤️

2016-05-09 18:55:06 +0430 +0430
نقل از: lemrask پس کیر من تو کون و کس خواهر و مادر و هر چی ماده ی جد اندر جدت و توی کون تو و باباتو و هرچی نر توی اقوامت هست....

_

0 ❤️

2016-05-09 19:03:45 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1
نقل از: Arrow11

خخخخ

نخیر !!
منظورش اینه که اونایی که آگاهانه راه نا حق رو انتخاب میکنن و خودشون رو میزنن به نفهمی و خودشون جهنم رو انتخاب کردن؛ خدا هم اسباب گمراهی شون رو فراهم میکنه تا به اون چیزی که میخوان برسن!

_

اون وخ این اونایی که میگی رو کی خلق کرده؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «