فک کنم تنها دختری هستم که جندگی درون دارم😉☺️

1402/11/23

بعضی وقتا به این فکر میکنم قرار گرفتن تو یه گنگ بنگ قراره چقدر تا مدت ها ارضام کنه.

چن نفر دورت رو گرفته باشن همشون هم کیر کلفت 😬یکی یکی بکنن بهت آبشون رو بدون عذاب وجدان بریزن تو کصت.
گنگ بنگ زوری تو هر شکل و موقعیتی برام جذابه!
تو خونه خودم این اتفاق بیفته یا تو محیط بیرون مهم نیست.فقط یکی از فانتزی هام اینه بتونم تجربش کنم!منو می‌شناسید عاشق سکس زوریم.البته سلیقه و علایق خودم رو دارم تو این مورد
اولش دوست داشتم یه نفر باهام اینکارو کنه بعد دیدم من نیازم بیشتر از این حرفاس جوری که دوست دارم زیر کیر حداقل ۵،۶نفر باشم.🤐😬
یه روز یهویی منو بدزدن و ببرن یه خرابه یا یه ساختمون متروکه یا تو یه انبار جایی که پرنده هم پر نمیزنه.لباسامو جرواجر کنن و نوبتی ترتیبمو بدن اخرشم لباسامو بندازن دور و دست و پا بسته جوره که لنگام باز باشن ولم کنن جایی که میدونن ممکنه کسی از اونجا رد شه.🙈خیلی هیجان داره خخخ
بعد چن روزم که از اون ماجرا گذشت ببینم گوشیم داره زنگ میخوره و وقتی جواب میدم میفهمم همونا هستن و ازم میخوان اگه بازم بهشون سرویس ندم فیلمم رو پخش میکنن.منم که اوندفعه کصم پر از آب کیر بود و حسابی بهم حال داده بود.پیشنهادشون رو قبول میکنم.
منم همش میرم سر قرار و بهشون میدم و هر دفعه هم با کص پر از آب کیر برمیگردم خونه .
اون قسمت فانتزیم که منو لخت و دست و پا بسته ول میکنن حسابی حشریم میکنه نمیدونم چرا.الانم که دارم مینویسم آبم داره سر میخوره روی پاهام.
خیلی دوست دارم تجربه کنم ولی از اونجایی که ممکنه با واقعیت همخونی نداشته باشه ترجیح میدم در حد یه فانتزی بمونه 😉
اگه کسی تجربه همچین سکسی داشته یا بعضی وقتا مثل من بهش فکر میکنه اعلام حضور کنه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-04 16:14:03 +0330 +0330

در حد فانتزیش خوبه فقط
وگرنه در دنیای واقعی،فقط پورن استارها میتونن این کارو بکنن
به نظرم،به بدنت به شدت آسیب میزنه
ولی توی دنیای خیالی خودت،بهترین پورن استار دنیا باش که رکورددار گنگ بنگ هست!

1 ❤️

2024-06-29 15:17:19 +0330 +0330

مطمئنا این فقط یه فانتزیه و اصلا در هیچ کجا بجز فیلمای تخیلی و پورن این اتفاق به این صورت نمیوفته چون این موارد که اسمش رو خودشه سکس زوری و تجاوز هرجا شکل بگیره یا بخاطر تسویه حساب شخصی بوده یا یه عده مریض جنسی هستن و یا فقط یه فیلم میتونه این تصویرو به واقعیت تبدیل کنه و متاسفانه در ایران خودمون هم هر بار از این اتفاقا افتاده بعدش بخاطر اینکه چهره متجاوز لو نره دختر بدبختو کشتن، نمونش هم چند سال پیش اتفاق افتاد ک افغانها بختره رو گرفتن تجاوز کردن و سرش رو بریدن و بعدشم ک پلیس گرفت و پورن نشون رو اعدام کردن. فیلماشم هست هم فیلم تجاوزا هم لحظه پیدا مردن جنازه دختره تو باغ همون افغانیا و هم لحظه اعدامش بنظرم شما هم زیاد توی ذهنت تصویر سازی نکن چون فکرو ناخودآگاهت ممکنه جذب کنه و این اتفاق برات بیوفته خدایی نکرده

1 ❤️

2024-06-29 22:27:17 +0330 +0330

من دلم میخاد زنم مث تو باشه.دلم میخاد پنج تا کیر سیاه همزمان بدزدن بکننش

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «