میز گردی با شما (وطنپرستی و برتریجویی)

1394/07/29

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose
زمان شروع میزگرد شبانه ساعت یازده شب به بعد لطف کنید با حضور گرمتون تایپیک رو سر پا نگه دارید

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه

mizegerd_0.jpg

13959 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-25 18:18:29 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w 22222222222222222222222222222_1.jpg

روشنفکری در چه زمینه ای و با چه رویکردی مورد بحثه؟ سیاسی، مذهبی، فرهنگی، هنری،…؟
رویکرد علمی، رفاه و یا فایده نگری؟

0 ❤️

2016-01-26 16:12:52 +0330 +0330

با اجازه
.
.
.
.
سلام گرم و درود بی پایان ب دوست خوبمون جک ک بسیار جای خوشحالیه ک دوباره ب میادین برگشتن…خوش هاتی(کردیه).

واقعن سوت و کوریه سایت همه رو بی رمق کرده و امیدوارم حضور بینهایت گرمت دوباره باعث شادابی بشه.

0 ❤️

2016-01-26 16:15:38 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva
نقل از: jack.sparr0w فقط میتونم بگم چشم .درسته با سیلی صورتمونو سرخ نگه میداریم و نون نداریم با مرغمون بخوریم ولی چشم شامم میدیم گشنه هاش قیمه داریم بیاین خونه(با صدای عمو موسیوند تو فیلم اخراجی ها بخونید) ?

من از همین تریبون از کارگردان کلید اسرار تقاضا میکم از سرگذشت من استفاده کنه تا عبرتی بشه برای همگان ?

از قدیم گفتن چتر مشو سر کسی...اول خودت،دوم کسی :(

برادر جک? ! همش یه شام میخواستی به ما بدیااا...الان خودمون 15نفر مهمون شام داریم!(laugh)

یحتمل رضای قلبی نداشتی (laugh)

خودتو جم کن بابا این حرکات چیه؟؟!!این شکلکا چیه ازخودت درمیاری واقعن مسخرن…!!جم کن جم کن زود

0 ❤️

2016-01-26 16:32:35 +0330 +0330

به افتخار بازگشت صاب تاپیک

{هر چن ما یه بار اینو بت تقدیم کردیم ولی پستا پرید!}

حال برا اینکه تاپیک جکوجوات‌بازی(همون خاله‌بازی قدیم) نشه زود میریم سراغ اصل مبحث:

به نظرم این یکی میزگرد دیگه نفسای آخرشه، لذا یه جمع‌بندی درمورد "روشنفکر" بشه و غال قضیه کَنده شه بره پی کارش، بعدم یه رأی گیری و زودتر بریم سر میزگرد بعدی. امید است الان که برگشتی و فضارو حسابی معنوی کردی، زین پس مباحث پرباریو به همت خودت داشته باشیم بلکه این فضای کرخت نیز تسلی یابد!

منتظر ادامه مطلب...

0 ❤️

2016-01-27 04:52:00 +0330 +0330

سلام به حضور همه دوستان قدیمی از جمله ریلتی و اسکلت خودمون متاسفانه بعد مدتی تا میام پست بزارم مرورگرم یه مشکل امنیتی میده که سایت شهوانی از slc امنی استفاده نمیکنه و سایت فیلتر میشه

و این ارور رو میده
دیوووومن حق با شماس و وقتشه پرونده این بحث روشنفکری رو ببندیم و لطف کنید برای بحث بعدی با گذاشتن همون روش قبلی تیتر و موضوع جدید رو بگید هر کس تا تعداد ارای شما تعیینکنه موضوع بعدی رو
در مورد مشکل منم هر کدومتون چیزی بلدید بگید تا بلکه من از این فیلتر رها بشم ممنون

0 ❤️

2016-01-27 05:08:43 +0330 +0330

نطر خودم
1.دلایل منزوی شدن ایران و گستاخی کشورهای عربی بر علیه ایران

4 ❤️

2016-01-27 07:43:35 +0330 +0330

1 ❤️

2016-01-27 07:48:25 +0330 +0330

چگونگی برخورد بایک فرد مذهبی و بیدار کردن آن

3 ❤️

2016-01-27 08:13:58 +0330 +0330

با اجازه
.
.
.
.
موضوعی ک خود جک مطرح کرد واقعن موضوع خوبیه و فوق مهم ولی با توجه ب اینکه این بحث رو میشه راحت ب چالش کشید ب نظر من بحث ازادی جنسی ک اق جوکر مطرح کرد ی بخث جالب تر و جذابتریه…

1 ❤️

2016-01-27 08:20:54 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w سلام به حضور همه دوستان قدیمی از جمله ریلتی و اسکلت خودمون متاسفانه بعد مدتی تا میام پست بزارم مرورگرم یه مشکل امنیتی میده که سایت شهوانی از slc امنی استفاده نمیکنه و سایت فیلتر میشه

و این ارور رو میده
دیوووومن حق با شماس و وقتشه پرونده این بحث روشنفکری رو ببندیم و لطف کنید برای بحث بعدی با گذاشتن همون روش قبلی تیتر و موضوع جدید رو بگید هر کس تا تعداد ارای شما تعیینکنه موضوع بعدی رو
در مورد مشکل منم هر کدومتون چیزی بلدید بگید تا بلکه من از این فیلتر رها بشم ممنون

ب نظر من این ب خاطر فیلتر شکنته اگه میتونی عوضش کن

0 ❤️

2016-01-27 19:39:01 +0330 +0330

عرض شود که↓

ــ مرز ناسیونالیسم و فاشیسم (همون وطن‌پرستی تا افراط ـ حد و معیار وطن‌پرستی)

هر چن خودم به انتخاب “آق جوکر” رأی دادم ولی پیشاپیش میدونم درموردش به نتیجه‌ای نخواهیم رسید!

2016-01-27 19:46:14 +0330 +0330

با عرض سلام خدمت دوستای خودم
ببخشید که یهویی پریدم وسط تاپیک.
ولی من با موضوعی که اسی جان مطرح کرد موافقم :)

0 ❤️

2016-01-27 20:02:04 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری عرض شود که↓

ــ مرز ناسیونالیسم و فاشیسم (همون وطن‌پرستی تا افراط ـ حد و معیار وطن‌پرستی)

هر چن خودم به انتخاب “آق جوکر” رأی دادم ولی پیشاپیش میدونم درموردش به نتیجه‌ای نخواهیم رسید!

ای تف ب اسکلتتبیاد اسکلت هرچی خورده بودیم پرید…

بابا ول کن این بحثای قلمبه و سلمبه رو…من ب ازادی جنسی رای دادم یادت باشه

0 ❤️

2016-01-27 20:16:31 +0330 +0330
نقل از: محسن 1010 با عرض سلام خدمت دوستای خودم ببخشید که یهویی پریدم وسط تاپیک. ولی من با موضوعی که اسی جان مطرح کرد موافقم :)

.

سلام به روی ماهت حاجی. بسی جایگانت خالی بگشته بود! مرچی

غرغروی گشاد: ای تف ب اسکلتتبیاد اسکلت هرچی خورده بودیم پرید.....

.

قلمبه سلمبه نیس، چارتا رساله از نازیسمِ ماتریالیستیکِ اگنوستیکالِ رادیکال پساپُست مدرنیسم مطرح میکنیم بعد به نتیجه میرسیم!

0 ❤️

2016-01-27 20:23:39 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: محسن 1010 با عرض سلام خدمت دوستای خودم ببخشید که یهویی پریدم وسط تاپیک. ولی من با موضوعی که اسی جان مطرح کرد موافقم :)

.

سلام به روی ماهت حاجی. بسی جایگانت خالی بگشته بود! مرچی

غرغروی گشاد: ای تف ب اسکلتتبیاد اسکلت هرچی خورده بودیم پرید.....

.

قلمبه سلمبه نیس، چارتا رساله از نازیسمِ ماتریالیستیکِ اگنوستیکالِ رادیکال پساپُست مدرنیسم مطرح میکنیم بعد به نتیجه میرسیم!

خخخخخخخ…دهن سرویس چکار کردی با اسم کاربریم؟؟؟چطور عوضش کردی؟؟؟…بزا شکایت کنم ب سازمان ادمین ملل اوتوق میفهمی مسخره کردن من ینی چی؟؟؟…

1 ❤️

2016-01-27 20:50:32 +0330 +0330

با اجازه از صاحب تاپیک و همچنین با اجازه از صاحب نظران:)

موضوع پیشنهادی بنده: تعصب و جانب گیری و تقلیدکورکورانه

2016-01-27 20:59:00 +0330 +0330

چه خوب که تو شهوانی چنین محافلی هم بر پا میشه بسیار عالیست

و اما رای ما همان حسن روحانیست! این گوریل گنده بنفش گوزای صداداری میده!

شوخی بود

به نظر بنده چه خوبه که پیرامون همین ((انتخابات در ایران)) بحث بشه

ارادتمند همه شما

0 ❤️

2016-01-28 00:46:25 +0330 +0330

با سلام به همه عزیزان قدیمی و جدید محسن عزیزم بعد متها دیدم ممنون از اق جوکر …خوشبخت ? طغرل اسکلت و همتون
اسکلت بحث قلنبه سلنبت رای اورده ظاهرن ای تف به این روح پرفتوحت پسر من با اینکه نفهمیدم چی چی هست اما بالاترین رایو بخودت اختصاص دادی به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر تو یه غلوخی به گفشته ? تسلیم فعلا تا وقتی تایپیکو ویرایش کنم این اسکلت ملعون رو رایشو بیارین پایین (blush)
فردا شب همین جا همین ساعت نه ساعت ده یازده بحثو استارت میکنیم البته بحول و قوه الهی ?

0 ❤️

2016-01-28 13:25:11 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w با سلام به همه عزیزان قدیمی و جدید محسن عزیزم بعد متها دیدم ممنون از اق جوکر ....خوشبخت ? طغرل اسکلت و همتون اسکلت بحث قلنبه سلنبت رای اورده ظاهرن ای تف به این روح پرفتوحت پسر من با اینکه نفهمیدم چی چی هست اما بالاترین رایو بخودت اختصاص دادی به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر تو یه غلوخی به گفشته ? تسلیم فعلا تا وقتی تایپیکو ویرایش کنم این اسکلت ملعون رو رایشو بیارین پایین (blush) فردا شب همین جا همین ساعت نه ساعت ده یازده بحثو استارت میکنیم البته بحول و قوه الهی ?

.

چرا اینو ویرایش کنی؟ یه تاپیک جدید بزن که بحث از اولش شرو شه.

با عنوان «میز گردی با شما (مرز ناسیونالیسم و فاشیسم)» اسم این یکی تاپیکم بذا همون قبلی. لینک میزگردای قبلی هم همواره تو میزگردای بعدی درج میشه ;)

اون تلگرافو هم تحویل بگیر که باقی مکاتباتو جاری کنم توش

0 ❤️

2016-01-28 13:48:56 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w با سلام به همه عزیزان قدیمی و جدید محسن عزیزم بعد متها دیدم ممنون از اق جوکر ....خوشبخت ? طغرل اسکلت و همتون اسکلت بحث قلنبه سلنبت رای اورده ظاهرن ای تف به این روح پرفتوحت پسر من با اینکه نفهمیدم چی چی هست اما بالاترین رایو بخودت اختصاص دادی به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر تو یه غلوخی به گفشته ? تسلیم فعلا تا وقتی تایپیکو ویرایش کنم این اسکلت ملعون رو رایشو بیارین پایین (blush) فردا شب همین جا همین ساعت نه ساعت ده یازده بحثو استارت میکنیم البته بحول و قوه الهی ?

اقا من ازت ناراحت شدم چرا اسم من رو سه نقطه میذاری؟ نکنه به گفته مراجع کراهت دارد؟؟؟؟ نکنه میخوای بگی خودت اصلا هیچ جا و هیچ موقع نمیگوزی؟! ? ((( سانسور قبول نیست!!)) همه ما به نوبه خودمون گوزوییم دوست عزیزم پس راحت باش این مساله هیچ گونه قبح نداره

منم سردمدار این تابوشکنی هستم زارررررررت

0 ❤️

2016-01-28 13:52:25 +0330 +0330
گوزوی خوشبخت: همه ما به نوبه خودمون گوزوییم
.

:|

0 ❤️

2016-01-28 18:48:47 +0330 +0330

چرا من شبا اینجا پست میذارم میخوابم صبح میبینم نیستش؟

ظاهرا باید اینجا به پستهامون قفل فرمون بزنیم، آره؟ ?

0 ❤️

2016-01-28 22:15:27 +0330 +0330

سلام مانی جان…
سعادت زیارت روی ماهت نصیب نمیشد داداش. ?

0 ❤️

2016-01-29 02:06:50 +0330 +0330

درود دوستان بعد از مدتها فرصت کردم سر بزنم.... به نظرم من** آزادی جنسی** موضوع جالبی برای میزگرد می تونه باشه. اولا که ادامه منطقی همین بحث روشنفکره و همیجا هم بهش گریزهایی زدیم. دوم اینکه به سایت هم ربط داره. البته موضوع انتخابات در ایران هم خوبه چون به وقایع روز مربوط می شه اما با توجه به اینکه همه مون می دونیم این انتخابات چقدر مسخره است فکر نمی کنم بحث چالشی بشه. با بحث مرز ناسیونالیسم و فاشیسم موافق نیستم نه اینکه بحث جالبی نیست. خیلی هم جالبه. اما به نظرم برای این سایت زیادی انتزاعیه. بیشتر مخاطبان اینجا علاقه زیادی به بحث های تئوریک و ایسم ها ندارند.

0 ❤️

2016-01-29 09:08:57 +0330 +0330

با درود به همگی دوستان تمام موضوعات گفته شده میتونن برای بحث جالب باشن ولی به نظر من باید بر اساس اولویتی که در زندگی و اینده ما دارن مورد بحث قرار بگیرن، بحث در مورد کشورو اینده مهمتر از بحث در مورد ازادی جنسیه من به شخصه به بحث انزوای ایران رای دادم چون در زندگی حال ما مهمترین مساله هست بعد بحث ناسیونالیسم و…پیشنهاد من بحث در مورد" افراد وبه اصطلاح بت ها"یی هست که در جامعه ساخته شدن واکثر مردم وبخصوص جوانان شناخت درستی از این افراد ندارن واین همون خطریه که قبلا به ایران اسیب رسونده واین چیزی نیست جز عدم شناخت درست افراد وگذشته وطرز فکرشون!!برای داشتن اینده روشن باید اگاهی افرادجامعه بالا بره تا باز فریب نخورن واین مهم جز با شناخت افراد و دیدگاهها میسر نمیشه …با سپاس

0 ❤️

2016-01-29 09:24:49 +0330 +0330
erectus: درود دوستان بعد از مدتها فرصت کردم سر بزنم.... به نظرم من** آزادی جنسی** موضوع جالبی برای میزگرد می تونه باشه. اولا که ادامه منطقی همین بحث روشنفکره و همیجا هم بهش گریزهایی زدیم. دوم اینکه به سایت هم ربط داره. البته موضوع انتخابات در ایران هم خوبه چون به وقایع روز مربوط می شه اما با توجه به اینکه همه مون می دونیم این انتخابات چقدر مسخره است فکر نمی کنم بحث چالشی بشه. با بحث مرز ناسیونالیسم و فاشیسم موافق نیستم نه اینکه بحث جالبی نیست. خیلی هم جالبه. اما به نظرم برای این سایت زیادی انتزاعیه. بیشتر مخاطبان اینجا علاقه زیادی به بحث های تئوریک و ایسم ها ندارند.
_

درود… جای خالیت خعلی وخ بود حس میشد. ?

من خودمم به «آزادی جنسی» رأی دادم، البت بسی کف بر شدم چجوری انتخاب خودم این همه رأی اورد! ولی میدونم درمورد «ناسیونالیسم و فاشیسم»؛ خودت هم حرفای زیادی داری برا گفتن. اگه اون برگزیده شد، برا اینه حالا ایسمیک(!) نشه و عامه باشه، عنوانشو همون «وطن‌پرستی و برتری‌جویی» میذاریم که همه راحت‌ باش ارتباط برقرار کنن.

0 ❤️

2016-01-29 18:01:48 +0330 +0330

اقا اینو گذاشتین 8 نفرم بشه رای دادین مدیونید اگر میفهمید و بمن نمیگید ?

0 ❤️

2016-01-29 18:23:09 +0330 +0330

دوست عزیز اسکلت ملعون ? بحثت بالاخره انتخاب شد لطف کن بیا و مقدمهای غرا جهت اشنایی بیسوادایی چون من که اهل حفظ کردن کلمات پربار نیستن بگو ?
از شوخی گذشته خیلی خوشحالم بازم یاران قدیمی رو میبینم باور کنیدخیلی لذت بردم بازم میبینم کنار هم جمع شدیم و بازم بحثای صد من یک غاز انجام میدیم و 2 ماه دیگم گله های گوسفند میرن رای میدن ?
منم مقدمه کوتاهی میگم و برداشت خودمو میزارم
همیشه ﺍﻟﺘﺰﺍﻡ ﺑﻪ ﻣﻌﻘﻮﻟﻴﺎﺕ ﻭ ﺍﻧﻜﺴﺎﺭ ﺍﺯ ﺑﺪﻭﻳﺎﺕ ﺩﺭ تعبیر ﺁﻧﭽﻪ ﻣﻘﺘﻀﻰ زمان اﺳﺖ ﻣﻤﺎﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻧﻘﺾ ﻧﻴﺴﺖ و البته اینکه تعدد انکسارها در مابین تغییر شکافه های اگزیستانسیالیم منجر به تکثر پلورالیستی در فمینیست کوانتوم میشود. ﺑﺎﺷﻪ ؟ خواهشا دیگه تذکر ندم مرسی

0 ❤️

2016-01-29 18:29:53 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w دوست عزیز اسکلت ملعون ? بحثت بالاخره انتخاب شد لطف کن بیا و مقدمهای غرا جهت اشنایی بیسوادایی چون من که اهل حفظ کردن کلمات پربار نیستن بگو ? از شوخی گذشته خیلی خوشحالم بازم یاران قدیمی رو میبینم باور کنیدخیلی لذت بردم بازم میبینم کنار هم جمع شدیم و بازم بحثای صد من یک غاز انجام میدیم و 2 ماه دیگم گله های گوسفند میرن رای میدن ? منم مقدمه کوتاهی میگم و برداشت خودمو میزارم همیشه ﺍﻟﺘﺰﺍﻡ ﺑﻪ ﻣﻌﻘﻮﻟﻴﺎﺕ ﻭ ﺍﻧﻜﺴﺎﺭ ﺍﺯ ﺑﺪﻭﻳﺎﺕ ﺩﺭ تعبیر ﺁﻧﭽﻪ ﻣﻘﺘﻀﻰ زمان اﺳﺖ ﻣﻤﺎﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻧﻘﺾ ﻧﻴﺴﺖ و البته اینکه تعدد انکسارها در مابین تغییر شکافه های اگزیستانسیالیم منجر به تکثر پلورالیستی در فمینیست کوانتوم میشود. ﺑﺎﺷﻪ ؟ خواهشا دیگه تذکر ندم مرسی

0 ❤️

2016-01-29 21:17:57 +0330 +0330

هرچند منم به «مرز ناسیونالیسم و فاشیسم» اسی رای داده بودم ولی بعدا حس کردم erectus یه جورایی راس میگه و بحث آزادی جنسی شروع بهتری میتونه باشه…ولی خب الان که این موضوع انتخاب شده،از همه علاقه مندان تقاضا میکنم که آرامش خودشونو حفظ کنن و انقد برا شرکت تو بحث سر و دست نشکونن…نظر حضار در مورد فراخوان چیه؟!(laugh)

البته مقدمه ای که نوشتی به اندازه کافی ترغیب کننده هس…منم کامـــــــلا با چیزایی که گفتی موافقم! ناگفته نمونه در مورد تولد “فمینیست کوانتوم!!!” بی انصافیه اگه بحث جداگونه ای انجام نگیره…ریا نباشه! منم چن تا تز دادم،فقط معطلِ تایید ISI م: ))))))

یه پیشنهاد!

بهتر نیس برای هر بحث تاپیک مجزایی داشته باشیم؟! البته صاحب این تشکیلات شمایی( ? )…فقط حس میکنم اینطوری موضوع ها قاطی میشن و نظم بحث از بین میره…جسارتا!: ))

چقد بحث بحث کردم(laugh)
بـــــحـــــــــــــــــــــــــــــــث!

2 ❤️

2016-01-29 23:17:52 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w دوست عزیز اسکلت ملعون ? بحثت بالاخره انتخاب شد لطف کن بیا و مقدمهای غرا جهت اشنایی بیسوادایی چون من که اهل حفظ کردن کلمات پربار نیستن بگو ? از شوخی گذشته خیلی خوشحالم بازم یاران قدیمی رو میبینم باور کنیدخیلی لذت بردم بازم میبینم کنار هم جمع شدیم و بازم بحثای صد من یک غاز انجام میدیم و 2 ماه دیگم گله های گوسفند میرن رای میدن ? منم مقدمه کوتاهی میگم و برداشت خودمو میزارم همیشه ﺍﻟﺘﺰﺍﻡ ﺑﻪ ﻣﻌﻘﻮﻟﻴﺎﺕ ﻭ ﺍﻧﻜﺴﺎﺭ ﺍﺯ ﺑﺪﻭﻳﺎﺕ ﺩﺭ تعبیر ﺁﻧﭽﻪ ﻣﻘﺘﻀﻰ زمان اﺳﺖ ﻣﻤﺎﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻧﻘﺾ ﻧﻴﺴﺖ و البته اینکه تعدد انکسارها در مابین تغییر شکافه های اگزیستانسیالیم منجر به تکثر پلورالیستی در فمینیست کوانتوم میشود. ﺑﺎﺷﻪ ؟ خواهشا دیگه تذکر ندم مرسی

__

هر چن بخشی از قضیه رو شما گفتی البته، فقط من در تأیید مطلبت اضافه کنم اون شکاف لاپای فمینیستای کوانتوم اگزیستانیسالیست مذکور، به نوعی وامدار واژینیسموس آمیخته با اِکسهیبیشیونیستی مقطعی طی بن مایه نارسیسیسم کلیتورال و مستلزم نودآرتگرافی حشرمحور اریستوکراسی است و بس! خلاصه اهل دلاش میدونن ?

به نظرم یافتن مرز وطن‌پرستی و برتری‌طلبی زیاد ساده نیس. ارق ملی/قومی و بالیدن به ارزشای میهنی-قومیتی گاهی اوقات خواه‌ناخواه به ستیز با باقی فرهنگا منجر میشه! یا حتی نژادپرستی به معنای واقعی! نمونه بارزش همین لفظ آشنای "نژاد آریایی" که گه‌گدار واژه «پاک» هم بینابینش میاد و خعلی بیشتر گند میزنه به عمق قضیه و بوی فاشیسمش ناجور مایه آبروریزی میشه. چطوره که ما ایرانیا ادعای فرهنگ دوهزاروپونصد ساله و حقوق بشر دیرینه داریم ولی امروز افغانی رو کثیف، ترک رو خر، عرب رو ملخ‌خور و... قلمداد میکنیم؟! آهان! الان یه عده رگ سیاتیکشون باد میکنه که عاقا عربا هزاروچارصد سال پیش حمله کردن میهنمون و اجداد ما رو فولان و فولان...! ترکا تو طول تاریخ ایرانو غارت کردن و... افغانیا هم که خلاف و جرم و جنایتشون هویداس و... خلاصه این دس عرایض کلیشه‌وار. (باقی مطلب رو به صورت مفصل تو تاپیک جدیدت عرض میکنم)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «