پنهان کاری و خفا کاری بسیجیان شاش خور نظام

1394/06/12

یه مدتیه بسیجیان شهوانی برای دفاع از دین اسهال و همچنین که بگن همه ی ایران طرفدار حکومت اسهالی هستند از الفاضی مثل من طرفدار حکومت نیستم یا من مسلمان نیستم ولی به دین اسلام احترام میزارم یا من از دین اسلام خوشم نمیاد و … استفاده میکنن biggrin این بسیجیان کون نشور و شاش خور نظام از این که بهشون بگی بسیجی خجالت میکشن lol و از این الفاظ استفاده میکنن باید به این پست فطرت های عزیز دول رهبر گفت دیگه نمیتونید با این حرفا ماهارو گول بزنید و بگید حکومت طرفدار داره تنها طرفدار حکومت شما بسیجیان شاش خورید و بس. pleasantry

4782 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-09-03 10:46:06 +0430 +0430

ایول داداش راس میگی دستشون رو شده

1 ❤️

2015-09-03 12:15:59 +0430 +0430

[quote=رظا ویروس]کون نشور رو خوب اومدی ?[/quote]
تکیه کلام جانی کیجه lol

0 ❤️

2015-09-03 14:32:33 +0430 +0430

کون گلابیهای بسیجی!پیش خودشون فکر کردند الان هم مثل دهه شصته که با تقیه ودروغ بشه ماهیت کثیف رژیم روپوشوند! bad ولی ریدند اونم به فرق سر خمینی! pleasantry چون دیگه کسی گول جملاتی مثل این که«من بسیجی نیستم!ولی رژیم خوبه!!» lol رو نمی خوره. pleasantry

0 ❤️

2015-09-03 14:33:55 +0430 +0430

[quote=sukhoi]
تکیه کلام جانی کیجه lol[/quote]
drinks

0 ❤️

2015-09-03 14:41:04 +0430 +0430

[quote=johnycage]کون گلابیهای بسیجی!پیش خودشون فکر کردند الان هم مثل دهه شصته که با تقیه ودروغ بشه ماهیت کثیف رژیم روپوشوند! bad ولی ریدند اونم به فرق سر خمینی! pleasantry چون دیگه کسی گول جملاتی مثل این که«من بسیجی نیستم!ولی رژیم خوبه!!» lol رو نمی خوره. pleasantry[/quote]
چند وقت پیش به بسیجی اومد گفت که من طرفدار این حکومت نیستم ولی آخوندا تنها کسانی بودن که یک وجب از ایران رو به دیگران ندادن باید به این بسیجی پشم اللهی گفت پس کی سهم 50% از دریاچه ی کاسپین رو از دست داد؟و همین طور کی داره به اون عربای خیکی حاشیه ی خلیج فارس اجازه میده از نفت خلیج فارس استفاده کنند؟ (silly)

0 ❤️

2015-09-03 14:47:15 +0430 +0430

[quote=sukhoi]
چند وقت پیش به بسیجی اومد گفت که من طرفدار این حکومت نیستم ولی آخوندا تنها کسانی بودن که یک وجب از ایران رو به دیگران ندادن باید به این بسیجی پشم اللهی گفت پس کی سهم 50% از دریاچه ی کاسپین رو از دست داد؟و همین طور کی داره به اون عربای خیکی حاشیه ی خلیج فارس اجازه میده از نفت خلیج فارس استفاده کنند؟ (silly)[/quote]

به اون بسیجی جاکش اوبنه ای باید گفت:پس کی هستش که عین یه نوکر!تمام پولهارو دو دستی تقدیم چین وهند می کنه!کی داره کون مفتی به لبنان وفلسطین وسوریه ویمن و عراق می ده!درضمن تو جنگ با عراق هم که اگه همین اسرائیل به دادشون نرسیده بود که زرتشون قمصور شده بود! bad

0 ❤️

2015-09-03 14:51:29 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=sukhoi]
چند وقت پیش به بسیجی اومد گفت که من طرفدار این حکومت نیستم ولی آخوندا تنها کسانی بودن که یک وجب از ایران رو به دیگران ندادن باید به این بسیجی پشم اللهی گفت پس کی سهم 50% از دریاچه ی کاسپین رو از دست داد؟و همین طور کی داره به اون عربای خیکی حاشیه ی خلیج فارس اجازه میده از نفت خلیج فارس استفاده کنند؟ (silly)[/quote]

به اون بسیجی جاکش اوبنه ای باید گفت:پس کی هستش که عین یه نوکر!تمام پولهارو دو دستی تقدیم چین وهند می کنه!کی داره کون مفتی به لبنان وفلسطین وسوریه ویمن و عراق می ده!درضمن تو جنگ با عراق هم که اگه همین اسرائیل به دادشون نرسیده بود که زرتشون قمصور شده بود! bad[/quote]
این بسیجیا و آخوندا اگه کون مفت به اون خالد مشعل و فلسطینی ها ندن روزشون شب نمیشه چه متحدی بهتر از اسرائیل؟اسرائیل تنها کشوریه که میتونه با کمک ما دهن این پادشاهان حروم زاده عرب رو جر بده من دلیل دشمنی این پشم اللهی ها با اسرائیل رو نمیدونم sad

0 ❤️

2015-09-03 15:06:36 +0430 +0430

صددرصد. good واقعا ایران واسرائیل از جهات زیادی با هم اشتراک دارند. اسرائیل درصدبالایی فارسی زبان داره وحتی بعضی ازمقامهاش مثل شارون موفاز اصالت ایرانی دارند. ضمن این که از زمان کوروش کبیر ایران واسرائیلیها با هم رابطه ی بسیار حسنه ای داشتند. وجالبه که اعراب مسلمان مثل همین صدام دو دشمن خودش رو ایرانیها واسرائیلیها می دونند! dash1 اون وقت آخوندهای کونی!بدون هیچ دلیل عقلانی الکی اسرائیل ستیزی می کنند! bad

0 ❤️

2015-09-03 15:14:43 +0430 +0430

[quote=johnycage]صددرصد. good واقعا ایران واسرائیل از جهات زیادی با هم اشتراک دارند. اسرائیل درصدبالایی فارسی زبان داره وحتی بعضی ازمقامهاش مثل شارون موفاز اصالت ایرانی دارند. ضمن این که از زمان کوروش کبیر ایران واسرائیلیها با هم رابطه ی بسیار حسنه ای داشتند. وجالبه که اعراب مسلمان مثل همین صدام دو دشمن خودش رو ایرانیها واسرائیلیها می دونند! dash1 اون وقت آخوندهای کونی!بدون هیچ دلیل عقلانی الکی اسرائیل ستیزی می کنند! bad[/quote]
همه ی این دشمنی ها از زیر سر اون رمال پست فطرت هندیه و همین طور چلاق الله تمام عرب خایه منی من چند تا دوست اسرائیلی تو live دارم اینقدر انسان های خوبی و مودبی هستن.کی گفته اسرائیل اشغال گره خود اون فلسطینی های گدا زمین هاشون رو فروختن

0 ❤️

2015-09-03 15:23:04 +0430 +0430

کلاً يه مدتيه که بحمدالله! ? بسيجي مسيجي! کم شده تو سايت
اون زماني که تازه عضوه اينجا شده بودم. باور کنين انقدر بسيجي زياد بود که کافي بود يه جمله‌اي خلاف اسلام و مقدسات بگي unknw با هربار آن شدنت ميديدي که 20 تا پيام خصوصيه فحش و دريوري فرستادن بهت dash1 ولي خب مثل اينکه زور ما بهشون چربيده و البته ادمين محترم في‌الفور اينهارو به فاضلاب جمکرانشون ميفرسته ROFL .

0 ❤️

2015-09-03 15:33:04 +0430 +0430

بسیجیای ساندیس خور

0 ❤️

2015-09-03 15:36:11 +0430 +0430

[quote=ترومن]کلاً يه مدتيه که بحمدالله! ? بسيجي مسيجي! کم شده تو سايت
اون زماني که تازه عضوه اينجا شده بودم. باور کنين انقدر بسيجي زياد بود که کافي بود يه جمله‌اي خلاف اسلام و مقدسات بگي unknw با هربار آن شدنت ميديدي که 20 تا پيام خصوصيه فحش و دريوري فرستادن بهت dash1 ولي خب مثل اينکه زور ما بهشون چربيده و البته ادمين محترم في‌الفور اينهارو به فاضلاب جمکرانشون ميفرسته ROFL .[/quote]
من اون موقع یادمه بسیجیا با یکی به اسم شوالیه سیاه همیشه درگیر بودن چون همیشه میرید به اسلام lol

0 ❤️

2015-09-04 15:15:59 +0430 +0430

[quote=رظا ویروس]فکر کنم یکم درد و دل تو این تاپیک بدک نباشه
والا داوش گل که تاپیک رو زدی مغز ما دیگه رد داده ناموس واری میگم قبلا مهم بود برام این بحثا ولی الان دیگه خسته شدم فقط برام مهم اینه که پدر خود بنده بعد از 30 سال کار کردن برای دولت مقدس (زارت) هنوز هم نمی تونه یه خونه بخره یا بعد از این همه مدت دستش توی قسط های وام هایی با سود های بالا که فقط از سر مجبور ی گرفته گیر کرده …
یه سوال که من همیشه از هر اخوندی که تو کار بوده می پرسیدم این بوده که عاقا این همه به دولت های غربی فرهنگ غربی گیر میدید که اینا طاغوتن و ظالمن پس چرا مردم خودشون همچین حسی ندارن? واس چه اگر وضعشون خرابه مردمش یه اعتراضی چیزی نمی کنن … جز اینه که رفاه از سرو کله مردمش بالا میره جز اینه که مردمش دغدغه انچنانی ندارن? یه بار تو اوتوبوس بودم یه مرده بود داشت میرفت سمت اذریایجان و ترکیه می گفت تو ترکیه یه کاری بهش دادن که هم خونه هم ماشینش هم حقوق خوب از مزایاشه و کلی چیز دیگه که من کفم بریده بود ولی تو ایران همون کار که برا دولت ترکیه بوده برا دولت ایران کنی امتیاز که هیچی فقط یه حقوق بخور نمیری می کنن تو پاچت … خب حالا دولت ترکیه چه دولتیه دولتی که از نظر ایران یه دولت فاسد و کمک کننده به داعشو ایناس یه دولت بی دین … ولی خو بی دلیل نی که این همه توریست جذبش میشن این همه رفاه هست هر کی می خواد راحت باشه زرتی می پره ترکیه
همین حرف هم راجع به دولت هایی مثل امریکا چین انگلستان و الباقی صادقه … خو پس اون طاغوت و ظلم کجا رفته? والا ما چیزی ندیدیم مردم خودشونم چیزی ندیدن
حالا چهار تا وحشی توی افغانستانو عراق کشته بشن چه فاجعه انسانی پیش میاد( طالبان داعش یا الباقی وحوش) که بخاطرش این همه هزینه می کنن و خودشونو می کشن تا جایی که مردم خودشونو فراموش کردن مثله اینه گرگ های درنده که کارشون خوردن تمدن هست رو حذف کنی
حالا میدونید جالب چیه جالب اینجاس که وقتی از اخوندا می پرسی که چرا اینجوریه و ایران این همه دم از عدالت و دین میزنن چرا وضع انقدر بحرانیه میگن عاقا
اصله دین اصله حکومت. سالم و خوبه این برخی سران هستن که این گوهارو می خورن
و من چی میگم ? میگم که حاجی جون این سرانی که میگی برخی نیستن همه هستن و شما ببین همشون از اون نسل های اصیل انقلاب ایران هستن همشون از دم… یه نگاه به اختلاص ها بخور بخور ها و زندگی های اشرافی خودنوادشون بکنید? چی می بینید? خو وقتی نسل اصیل انقلاب این طوریه یعنی یه ریگی به کفشش هست و هیچ سلامتی توش نیس دیگه
حالا همون اختلاص رو توی کانادا انجام بدن چنان خواری از طرف سرویس می کنن که نگو چرا که واسشون اموال عمومی یا به اصطلاح بیت البمال براشون از این جا بیشتر اهمیت نداره
دیگه چی باید گفت

ولی صادق (رپ کن) یه عبارت جالبی داره میگه
مولایی حاجی اینجا چقدر خوبه
دیگه دوریم از هر گونه جنبش
جوون نشسته پا منقلو دودش

شاید ایرانی ها از تاریخ زیاد درس نمی گیرن ولی این حکومت خوب درس گرفته زمان شاههنشاهی مردم دغدغه خاصی نداشتن که اعصابا خورد باشه با یه جوگیری عمومی حتی یه عقیده غلط و باطل دست به انقلاب میزدن ( اگر یادتون بیاد تاریخمون رو به جز جریان اسلام و خمینی از زمان رضا خان تا ممدرضا جریان های زیادی بوده که شانس جریان اسلام قدرت رو گرفت) ولی الان نقشه اینه که حاجی این داستان رو پیاده کنن (مشغولی ذهن مردم و جوونا) که دوباره انقلابی پیش نیاد
هوشمندانس… نیست?
در وصف این حرف بالا میشه این دو جمله معروف رو گفت
جوونای امریکا مغزشون تو درسه کیرشون تو کوس
جوونای ایرانی مغزشون تو کوسه و کیرشون تو درس[/quote]
من نمیدونم پدر شما چیکارست ولی فقط اینو میدونم فکر میکنم هرچی از ایران بخرم سرم کلاه رفته از میوه و ماشین گرفته تا کفش و لباس میوه رو میان از کشاورزای بدبخت کیلوی 500 تومن میخرن میان شهر کیلوی 5000 تومن میفروشن قیمت ماشین رو برای بقای دو آشغال ساز معروف ایران 10 برابر میکنن و به دست ما میدن کفش و لباس رو تو همین ایران تولید میکنن و با چسباندن مارک های خارجی قیمت اون رو به n هزار تومن میرسونن یا شما برو ببین به مردم چجوری یاد دادن چقدر راحت دزدی کنن تنها راه فرار از این حکومت و ایرانه sad البته این جمله بیشتر به درد اونایی میخوره که با سواد و تحصیل کرده واقعی هستن

0 ❤️

2015-09-05 02:22:29 +0430 +0430

این سایت ماست اهداف ضد بسیجی داریم .
تیم کیران . ای ار .
http://www.teamspeakiran.ir

0 ❤️

2015-09-05 11:45:42 +0430 +0430

[quote=Yoosef.Hacker]این سایت ماست اهداف ضد بسیجی داریم .
تیم کیران . ای ار .
http://www.teamspeakiran.ir[/quote]
این که برای نرم افزار تیم اسپیک هست چه ربطی به بسیجیان شاش خور نظام داره lol

0 ❤️

2015-09-05 14:04:48 +0430 +0430

[quote=sukhoi]
من نمیدونم پدر شما چیکارست ولی فقط اینو میدونم فکر میکنم هرچی از ایران بخرم سرم کلاه رفته از میوه و ماشین گرفته تا کفش و لباس میوه رو میان از کشاورزای بدبخت کیلوی 500 تومن میخرن میان شهر کیلوی 5000 تومن میفروشن قیمت ماشین رو برای بقای دو آشغال ساز معروف ایران 10 برابر میکنن و به دست ما میدن کفش و لباس رو تو همین ایران تولید میکنن و با چسباندن مارک های خارجی قیمت اون رو به n هزار تومن میرسونن یا شما برو ببین به مردم چجوری یاد دادن چقدر راحت دزدی کنن تنها راه فرار از این حکومت و ایرانه sad البته این جمله بیشتر به درد اونایی میخوره که با سواد و تحصیل کرده واقعی هستن[/quote]
ضمن تأييد درد دلهاي رظا ويروس
بايد بگم که کاملاً حق داري که براي خريد کردن در ايران احساس چاپيده شدن و اينکه سرت کلاه رفته باشه رو داشته باشي fool

چون واقعاً هم با خريدن هر چيزي سرت کلاه رفته و پولتو ((که اگه با دسترنج زحمت خودت باشه! خيلي عذاب آوره sad )) ريختي تو گلوي يه سري از خدا بي خبر که جيبشونم ته نداره pleasantry !!
نخسوزن! اگه ماشين بخري که واويلاس new_russian ماشين مدل معمولي بنز يا آ ئو دي در ترکيه حدود 10.000 ليره! باورت ميشه؟ بعدش اينجا پرايد قاتلو بايد بخري هم قيمت همون بنز!!
بهترين شلوار لي رو در ترکيه ميتوني بخري 50 لير اونم خيالت راحته که اصله اصله. نه با مارک چسبوندني و قلابي!
منم فقط مايحتاج ضروريمو در اينجا تهيه ميکنم و پولمو الکي خرج نميکنم

0 ❤️

2015-09-05 14:12:13 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=sukhoi]
من نمیدونم پدر شما چیکارست ولی فقط اینو میدونم فکر میکنم هرچی از ایران بخرم سرم کلاه رفته از میوه و ماشین گرفته تا کفش و لباس میوه رو میان از کشاورزای بدبخت کیلوی 500 تومن میخرن میان شهر کیلوی 5000 تومن میفروشن قیمت ماشین رو برای بقای دو آشغال ساز معروف ایران 10 برابر میکنن و به دست ما میدن کفش و لباس رو تو همین ایران تولید میکنن و با چسباندن مارک های خارجی قیمت اون رو به n هزار تومن میرسونن یا شما برو ببین به مردم چجوری یاد دادن چقدر راحت دزدی کنن تنها راه فرار از این حکومت و ایرانه sad البته این جمله بیشتر به درد اونایی میخوره که با سواد و تحصیل کرده واقعی هستن[/quote]
ضمن تأييد درد دلهاي رظا ويروس
بايد بگم که کاملاً حق داري که براي خريد کردن در ايران احساس چاپيده شدن و اينکه سرت کلاه رفته باشه رو داشته باشي fool

چون واقعاً هم با خريدن هر چيزي سرت کلاه رفته و پولتو ((که اگه با دسترنج زحمت خودت باشه! خيلي عذاب آوره sad )) ريختي تو گلوي يه سري از خدا بي خبر که جيبشونم ته نداره pleasantry !!
نخسوزن! اگه ماشين بخري که واويلاس new_russian ماشين مدل معمولي بنز يا آ ئو دي در ترکيه حدود 10.000 ليره! باورت ميشه؟ بعدش اينجا پرايد قاتلو بايد بخري هم قيمت همون بنز!!
بهترين شلوار لي رو در ترکيه ميتوني بخري 50 لير اونم خيالت راحته که اصله اصله. نه با مارک چسبوندني و قلابي!
منم فقط مايحتاج ضروريمو در اينجا تهيه ميکنم و پولمو الکي خرج نميکنم[/quote]
شما فقط برو تو سایت تابناک که معتبره لیست قیمت ماشین های ایران و امارات رو ببین تازه با توجه به حقوق توی امارات این قیمتا خیلی ناچیزن scratch_one-s_head
https://www.tabnak.ir/fa/news/523229/جدول-تفاوت-قیمت-خودروها-در-ایران-و-امارات

0 ❤️

2015-09-05 14:23:39 +0430 +0430

البته اين رو يادم رفت بگم که تو همون ترکيه قيمت بنزين 5 ليره=7500 تومن!
درسته کشورهاي اروپايي ماشينهاشون ارزونه اما به هزينه بنزينش نميارزه که ماشين داشته باشي ?

اما مردمش بيشتر با 2چرخه تردد ميکنن، چون تا دلت بخواد هواش پاک و تميزه
کلاً اين مملکت نفرين شده همه چيش گرونه. اجاره خونه، لوازم برقي و خونگي، کرايه تاکسي و …
يعني يه برآورد کلي که بکني ميبيني که زندگي در اين مملکت bad بسيار پر هزينه‌اس! در حالي که در قبال زندگي در اينجا آنچنان خوش هم بهت نمگيذره fool

راستي در پست بالاترت گفته بودي که هجرت براي اونايي خوبه که تحصيلات عاليه دارند.
ولي اينطور نيست. شما کار بلد باش (حالا هر کاري يا صنعتي ok ) اونجا تحويلت ميگيرن، خيالت راحت ? .

0 ❤️

2015-09-05 14:24:37 +0430 +0430

[quote=ترومن]البته اين رو يادم رفت بگم که تو همون ترکيه قيمت بنزين 5 ليره=7500 تومن!
درسته کشورهاي اروپايي ماشينهاشون ارزونه اما به هزينه بنزينش نميارزه که ماشين داشته باشي ?

کلاً اينم مملکت نفرين شده همه چيش گرونه. اجاره خونه، لوازم برقي و خونگي، کرايه تاکسي و …
يعني يه برآورد کلي که بکني ميبيني که زندگي در اين مملکت bad بسيار پر هزينه‌اس! در حالي که در قبال زندگي در اينجا آنچنان خوش هم بهت نمگيذره fool

ولي اينطور نيست. شما کار بلد باش (حالا هر کاري يا صنعتي ok ) اونجا تحويلت ميگيرن، خيالت راحت ? .[/quote]
درسته که قیمت بنزین اونجا گرونه ولی خب درآمد ها بالاست و همین طور کیفیت بنزین اونجا خیلی زیاده و همین طور ماشین های اونجا خیلی کم مصرفن مثلا یه مدل BMW دیده بودم اسمش یادم نیست حجم موتور 3000 cc بود ولی در 100 کیلومتر 5 لیتر بنزین مصرف میکرد.
من منظورم از اون جمله این بود که کشور های خارجی مفت خور بین خودشون راه نمیدن یعنی اگه اونجا رفاه میخوای باید یه چیزی بلد باشی ولی اگه کسی بخواد تنبل بازی اونجا در بیاره همون جهنم ایران میشه ولی با دمای کمتر ?

0 ❤️

2015-10-10 08:31:12 +0330 +0330

انقدر آش شور شده که صدای آش پزم در اومده

0 ❤️

2015-10-10 08:33:49 +0330 +0330

[quote=ترومن]البته اين رو يادم رفت بگم که تو همون ترکيه قيمت بنزين 5 ليره=7500 تومن!

کلاً اين مملکت نفرين شده همه چيش گرونه. اجاره خونه، لوازم برقي و خونگي، کرايه تاکسي و …

ولي اينطور نيست. شما کار بلد باش (حالا هر کاري يا صنعتي ok ) اونجا تحويلت ميگيرن، خيالت راحت ? .[/quote]
تو کشورهای اروپایی سوخت گرونه چون اونها منابع سوختی مثل گاز و نفت ندارن به جاش
با استفاده از انرژی هسته ای حسابی برق مفت دارن

0 ❤️

2015-10-10 15:03:29 +0330 +0330

[quote=پِسر آبی]
تو کشورهای اروپایی سوخت گرونه چون اونها منابع سوختی مثل گاز و نفت ندارن به جاش
با استفاده از انرژی هسته ای حسابی برق مفت دارن[/quote]
والا چيزي که من ديدم:
سقف همه خونه‌ها باطري خورشيدي داشت و اوايل پائيز که ما داشتيم برميگشتيم اينجا، ميديدم که مردم دارن هيزم جمع ميکنن که آماده بشن براي سرما.
ترکيه که عضو ناتو هست و خيلي هم پيشرفته‌تر از ايرانه ok نيازي به انرژيه هسته‌اي نداره!
پس نتيجه ميگيريم که اين نظام آخوندي bad که اينقدر تبليغات براي انرژيه هسته‌اي ميکنه، هدفي جز بمب اتم نداره.
يادمه “بايد ريد به اسلام” هم در يکي از تاپيکهاش نشون داده بود که آلمان و آمريکا هم دارن مراکز اتميشونو تعطيل ميکنن و رو ميارن به انرژيهاي پاک. حالا آخوندها تازه ميخان برن دنبال انرژي اتمي! (silly) .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «