چهارتا از خطرناک ترین نویسنده های سایت را بشناسید

1397/02/25

درود

عرضم به حضور شما مردم گرامی که بنده خیلی سال هست که به سایت وزین شهوانی آشنا هستم و دلیل عضو نشدنم هم خواندن بی حاشیه ی داستان های سایت هست.
لیکن چند وقتی میشه که تغییرات فاحشی در بخش داستان ها باعث شده تا قفل سکوت رو بشکنم و به حرف بیام و این رو وظیفه ی خودم دونستم که باقی کاربری های گرامی رو هم مطلع کنم فلذا یکراست میرم سر اصل مطلب و نام این نویسنده های غیرمجاز و خطرناک برای اذهان عمومی و افکار جمعی

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست

نفر دوم - سیاه پوش

این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. چنین نوشته هایی فقط از یک انسان روانی و بیمار برمیاد و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

نفر سوم - سرکار خانم ایول

تخص_ص این بانوی محترم در سیا_هنمایی از بنیان خانواده ی ایر_انی و اجتماع و کشور ایر_ان عزیز هست و ایشون علاقه مند هستن که توی داستان هاشون این سیاه نماییها و ضد و_طن پر_ستی رو بشدت برجسته نشون بدن. کلا بسیار علاقه مند هستند که بگن ک_شور ای_ران و ایر_انی و خانواده ی ای_ران زمین بسیار بی فره_نگ و سست بنیان هستند. البته کم لطفی نباشه بانو ایول در ابتدای فعالیت داستان های قشنگی رو منتشر کردند اما کم کم رو آوردن به این ض_د ای_رانی بودن و من واقعا دلیل این همه سی_اه نمایی رو نمیفهمم. برچسب داستان اخیرشان هم که مثل زدنیست! واقعا ش_وکه شدم از این نام. از نمونه داستان های این بانو میشود به ازد_وج با ما_مان و مجموعه ی کامل بی دی اس ام ایرانی اشاره کرد که واقعا فاجع_ه هستن. باز هم متاسفم

نفر چهارم - سرکار خانم ایلونا

این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بنده از بین جمع جسارت به خرج داده و واقعیت را جار زدم قضاوت بر عهده ی جماعت اهل دل

1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-16 14:27:51 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234
نقل از: مرشدمیرزا

تخص_ص این بانوی محترم در سیا_هنمایی از بنیان خانواده ی ایر_انی و اجتماع و کشور ایر_ان عزیز هست و ایشون علاقه مند هستن که توی داستان هاشون این سیاه نماییها و ضد و_طن پر_ستی رو بشدت برجسته نشون بدن. کلا بسیار علاقه مند هستند که بگن ک_شور ای_ران و ایر_انی و خانواده ی ای_ران زمین بسیار بی فره_نگ و سست بنیان هستند. البته کم لطفی نباشه بانو ایول در ابتدای فعالیت داستان های قشنگی رو منتشر کردند اما کم کم رو آوردن به این ض_د ای_رانی بودن و من واقعا دلیل این همه سی_اه نمایی رو نمیفهمم. برچسب داستان اخیرشان هم که مثل زدنیست! واقعا ش_وکه شدم از این نام. از نمونه داستان های این بانو میشود به ازد_وج با ما_مان و مجموعه ی کامل بی دی اس ام ایرانی اشاره کرد که واقعا فاجع_ه هستن. باز هم متاسفم

آها! خوب پس منظورمو بد متوجه نشدين. درسته كاملا حرفهاتون درباره ي نوشتن من و منظورم از داستانهام درسته.

واقعا متاسفم برای شما ، شما و اون سه نویسنده ی دیگه کاملا با هدف های نفرت پراکنی و دستکاری اذهان جوان عمومی داستان مینویسید و امیدوارم یه زمانی متوجه گناهتون بشید که خیلی هم دیر نشده باشه کسی که عقل سلیم داشته باشه این نوشته های سرتاسر دروغ و منفی گرا رو نمیخونه

اوني كه دروغ ميگه راجع به فرهنگ ايراني البته شمايي عزيزم. يا فرهنگ ايراني رو تجربه نكردي يا هم كلا كوري. يا هم اينكه خودتو به كوري زدي.

درست صحبت کن مرتد مودب باش تا مودب باشم. شما هم که داری این قضیه را انکار میکنی هم ایرانی هستی. به امثال شما هم میگن مرتد که مثل زالو فقط میرود تا بچسبد به فرهنگ فجیع غربی

0 ❤️

2018-05-16 14:30:15 +0430 +0430
نقل از: sadaffffcs اینهایی که تا الان نام بردی جزو بهترینها بودند چه خطری ممکنه داشته باشند؟

بعله بهترین در غالب ظاهری زیبا اما از درون باطنی کپک زده و مسموم و افکاری مریض که روج جوان مملکت را به گند میکشه

0 ❤️

2018-05-16 14:32:24 +0430 +0430
نقل از: Fattane
نقل از: مرشدمیرزا خب بانوی گرامی مگر به کسی که در قبال ارائه ی خدمات جنسی پول دریافت میکنه فاحشه نمیگند؟ مقصود شما نه اصلا بهرحال قصد بی احترامی نداشتم فقط اشاره ای به حقیقت بود عذر میخوام

ببخشید که شما رو به خاطر پولی که بابت بدنم و لذت دادنم مطالبه میکنم آزاده خاطر کردم ولی اصولا درقبال یک رابطه جنسی چیزی مبادله میشه، عشق یا پول.
غیر این نیست که در اسلام مهریه و نفقه برای زن گذاشته شده.
درسته که اروپا زندگی میکنم ولی قوانین اسلام رو میدونم.
شما قصد بی احترامی نداشتی ولی رسما این کارو انجام دادی.
آقای به ظاهر محترم، شما با بازی کلمات حرمتها رو میشکنی و ذهن ها رو بازی میدی.
اما اینو بدون منی که به سه زبان زنده دنیا مسلط هستم و بیش از 15 کشور اروپایی و 6 کشور غیر اروپایی سفر کردم و چندین ملیت مختلف که برخی هاشونو شما به عمرت ندیدی رو از نزدیک دیدم و تبادل نظر کردم. پس تصور نکن که اینجا همه بی سواد و بیشعور هستن.
البته که آدمهای باشعور بسیار باسواد و فهمیده از شغلهای مختلف حتی سیاسی حضور دارن که شما حتی به ذهنت هم خطور نمیکنه.
مردم رو مثل خودت تصور نکن و به جای اینکه داستای سکسی رو که هدفشون مشخصه رو مطالعه کنی کمی سطح شعور اجتماعی و فرهنگیت رو بالا ببر.

آن مهر و نفقه در بطن و بنیان خانوادست نه برای عیاشی و روزی بغل یکی بودن ها و از همه پول مطالبه کردن ما حتی بعد از طلاق زن چیزی به اسم عده داریم که شما سری از آن در نخواهی اورد

0 ❤️

2018-05-16 14:35:26 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 راستی یا شیخ مسالتن . این اذهان جنسی که گفتی دقیقا چطوری آلوده میشه ؟ وسوال دیگر اینکه اذهان جنسی دقیقا کدام قسمت بدن هست ؟

منظور از اذهان جنسی عمومی بدین معناست که راستا و خط فکری جوانهای مملکت با پرداختن به این چنین فانتزیهای منفی جنسی عوض خواهد شد و روی فکرشان فرکانس منفی تولید خواهد کرد

0 ❤️

2018-05-16 14:36:38 +0430 +0430

آها! خوب پس منظورمو بد متوجه نشدين. درسته كاملا حرفهاتون درباره ي نوشتن من و منظورم از داستانهام درسته.

واقعا متاسفم برای شما ، شما و اون سه نویسنده ی دیگه کاملا با هدف های نفرت پراکنی و دستکاری اذهان جوان عمومی داستان مینویسید و امیدوارم یه زمانی متوجه گناهتون بشید که خیلی هم دیر نشده باشه کسی که عقل سلیم داشته باشه این نوشته های سرتاسر دروغ و منفی گرا رو نمیخونه

شما حرس نخور جناب میرزا شیرتون خشک میشه

این 4 ملعون هم خدا به زودی لقدشون میکنه زیره سایه رهبر ازادمون

2 ❤️

2018-05-16 14:38:44 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

آفرین تاپیک مفیدیه. دورود بر تو

داری با این کار خعلی هم خوب کاربرا رو ترغیب میکنی برن آثار این نویسندگانو بخونن بهره ببرن!

نمیدونم ما تا کجا میخواهیم سرمون را مثل بوقلمون زیر برف کنیم و بگیم چون چیزی نمیبینیم پس واقعات هم که در دور و برمان هست واقعی نیست. اگر کسی عاقل باشه و چشم عقل داشته باشه و از هدف های اینجور نویسنده ها آگاه باشه و سیاست های پشت کلماتشون را جلو جلو بفهمه دیگه حتی سمت اسمشان هم نمیره چه رسه به خواندنشان. تا کی میخوایم اجازه بدیم دشمن پیرنگ و خط فکری مارو دستخوش هدف های خودش قرار بده؟

0 ❤️

2018-05-16 14:42:14 +0430 +0430

چطور حضرتعالي حق داري از ما بدت بياد اونوخ من حق ندارم از فرهنگ ايراني بدم بياد؟ من كار خودمو ميكنم. هر چي دلت ميخواد بگو.

موفق باشي

آخه خواهر دینی من شما چه بخواهی چه نخواهی رگ و ریشه ی ایران رو داری پناه بردی اجنبی مرتدی کردی که چی بشه؟ حالا میخوای این نفرت پراکنی رو جمعی کنی؟ نه خواهر من ابن حرفهای الان شما مال مباله مردم این مملکت برای همین مملکت جون و خونشون رو هم فدا میکنند. اگر این مملکت نبود تویی هم نبودی که الان لعنت بفرستی

0 ❤️

2018-05-16 14:44:00 +0430 +0430
نقل از: shadow69

زنده باشی جوان اما بنده راضی به مرگ کسی نیستم اینهایی رو هم که گفتم فقط برای باز شدن چشم و گوش جوانهامون بود و بس

0 ❤️

2018-05-16 14:50:43 +0430 +0430

دوستان، شما با جواب دادن به ایشون، دارید تاپیکشو داغ میکنید و بالا نگه میدارید. از این به بعد هر پست و حرفی مشابه دیدین، به جای کامنت گذاشتن، رد بشید فقط و سکوت کنید. اینجوری خفه میشه خودش تو نطفه

0 ❤️

2018-05-16 14:55:22 +0430 +0430

چطور حضرتعالي حق داري از ما بدت بياد اونوخ من حق ندارم از فرهنگ ايراني بدم بياد؟ من كار خودمو ميكنم. هر چي دلت ميخواد بگو.

موفق باشي

آخه خواهر دینی من شما چه بخواهی چه نخواهی رگ و ریشه ی ایران رو داری پناه بردی اجنبی مرتدی کردی که چی بشه؟ حالا میخوای این نفرت پراکنی رو جمعی کنی؟ نه خواهر من ابن حرفهای الان شما مال مباله مردم این مملکت برای همین مملکت جون و خونشون رو هم فدا میکنند. اگر این مملکت نبود تویی هم نبودی که الان لعنت بفرستی

والله برادر ديني! اوني كه نفرت رو تو دل من كاشت مردم كشورم و دولت مهربانمون بود. وقتي ديدم در اين كشور مهربان و دوستداشتني حق هيچ چيزي رو ندارم مجبور شدم برم و به يه كشور ديگه پناهنده بشم. حالا شما به من بگو ايراد از منه كه از كشوري كه ازم متنفره خوشم نمياد؟ نه عزيزم ايراني نيستم و با ايران هم تموم شدم كلا.

حاضرم بگم از سوماليا يا مكزيك ميام اما نگم از ايران ميام.

جونم هم برام با ارزش تر از ايرانيه منو از تمام حقوق شهرونديم ساقط كرد. از قديم ميگن واسه يكي بمير كه لاقل برات يه تب بكنه. ايران هم واسه من تب نكرده برا همونم بهش احساسي ندارم.

ایراد جماعت گردنکشان اینه که همیشه سر دراز بر در و دیوار همسایه دارن و رفاه خود رو جای دیگه میبینن شما به مثال آن پرنده ای هستی که سرت داخل برف است و فکر میکنی در کسور اجنبی خوشبخت و آرامی. اگر وجودش را داشتی همینجا میماندی و خوشبختی را میساختی نه در جوار یک مشت خدانشناس ضمن آنکه در هر کشوری خوب و بد پیدا میشود فلذا شما دنبتل بزرگ نمایی هستی . حالا تو بدت میاد آیاداین کار خوبیست که این نفرت را در غالب داستان کنی و جار بزنی برای جوانان مملکت؟
به این کار میگن فتنه گری و آشوب افکنی
خدا ان شاالله عوض بدهد

0 ❤️

2018-05-16 14:55:56 +0430 +0430

زنده باشی جوان اما بنده راضی به مرگ کسی نیستم اینهایی رو هم که گفتم فقط برای باز شدن چشم و گوش جوانهامون بود و بس

این ادم ها متاسفانه الگوشون سوفیا لورن و مسیح علینژاد هستش…
ما انقلاب نکردیم این چیز ها باب بشه
اتفاقا باید اسید بپاچم خوده من اسید پاچیدم رو بی حجاب ها چن سال پیش تو اصفهان اتیش به اختیار رهبریم
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد میرم سوئد کاخ والهالاشون رو حسینیه میکنم

1 ❤️

2018-05-16 14:58:31 +0430 +0430

من عاشق نوشته‌های روح بیمار و ایلونا هستم و چون نوشته‌هاشون جذاب هست همیشه تا آخر میخونم.
اما اگه اون جوون‌هایی که می‌گید اینقد تاثیرپذیر هستند و این داستان‌ها خلاف علاقه‌شون هست، پس بهتره ۱ساعت وقت نذارن تا داستان‌های دنباله داری مثل «سکس خانوادگی» رو بخونن و بهتره هرکس طبق سلیقه‌اش پیش بره.

0 ❤️

2018-05-16 15:06:34 +0430 +0430

مقام چهارم سکوی قهرمانی هم به ایلونا رسید چه حیف چقدر زحمت کشیدم این همه سال بیخودی!! حالا دور بعدی مسابقات کی هست؟؟ از حالا براش تمرین کنیم!!

پی نوشت : والهالا!!خبر نداشتم کاخشم ساختن!! حسینیه!!! میگن اودین بعد از خوندن پست اخر جناب شادو چرخ دستی خریده بره از تو خیابونا نون خشک جمع کنه تور مادر مرده هم زده تو کار حلیم!!! ?

3 ❤️

2018-05-16 15:09:17 +0430 +0430
نقل از: shahx-1 مقام چهارم سکوی قهرمانی هم به ایلونا رسید چه حیف چقدر زحمت کشیدم این همه سال بیخودی!! حالا دور بعدی مسابقات کی هست؟؟ از حالا براش تمرین کنیم!!

پی نوشت : والهالا!!خبر نداشتم کاخشم ساختن!! حسینیه!!! میگن اودین بعد از خوندن پست اخر جناب شادو چرخ دستی خریده بره از تو خیابونا نون خشک جمع کنه تور مادر مرده هم زده تو کار حلیم!!! ?

ماله ایلونا طلا بود .

1 ❤️

2018-05-16 15:09:45 +0430 +0430

ببشخید . چیزه . طلا ماله ایلونا بود . توو مشتش بود

2 ❤️

2018-05-16 15:10:03 +0430 +0430

انسان باشیم نه ایرانی،نه مسلمان!

3 ❤️

2018-05-16 15:11:08 +0430 +0430
نقل از: shahx-1 مقام چهارم سکوی قهرمانی هم به ایلونا رسید چه حیف چقدر زحمت کشیدم این همه سال بیخودی!! حالا دور بعدی مسابقات کی هست؟؟ از حالا براش تمرین کنیم!!

ما زیره سایه اقامون به چنان پیشرفتی رسیدیم که میتونیم بریم بهشته شون همون والهالا اون جا که رگنار لوکی دارن کشتی میگیرن میپریم اسید میپاچیم و حسینیه میکنیم ههه ?

2 ❤️

2018-05-16 15:12:03 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap ببشخید . چیزه . طلا ماله ایلونا بود . توو مشتش بود

نه همون اولیه ? ?

1 ❤️

2018-05-16 15:14:07 +0430 +0430

نه همون اولیه ? ?

خواسدم ریا نشه . فردا نگن فولانی با فولانی ارتباط داره و فولان اینا ^__^

2 ❤️

2018-05-16 15:16:16 +0430 +0430
نقل از: sami_sh انسان باشیم نه ایرانی،نه مسلمان!

جان کری خطاب به ظریف :
ای کاش ما هم رهبری مثله رهبر ایران داشتیم?

1 ❤️

2018-05-16 15:17:28 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap

نه همون اولیه ? ?

خواسدم ریا نشه . فردا نگن فولانی با فولانی ارتباط داره و فولان اینا ^__^

ما که حسود نیستیم شوما هم یه سودی ببرین چی میشه مگه :دی

2 ❤️

2018-05-16 15:21:16 +0430 +0430

شاه ايكس اگه قابل بدوني ميخوام يه تاپيك بزنم برات و پرده از نيات شيطانيت بردارم. اجازه ميدي؟

ایول جان اختیار دارین اجازه مام دست شماست!!! مردم ازاران سایت سوژه خنده امشب تونم جور شد!! ?

0 ❤️

2018-05-16 15:22:59 +0430 +0430

مرشد نظرت در مورد نابودی اسرائیل چیه؟!

0 ❤️

2018-05-16 15:29:18 +0430 +0430

مدتی ک منم متوجه تغییراتی تو داستا شدم
ک ذهنارو ب سمت منفی میبره و فانتزیای بیخود گرایش میده
این موضوغ تو کامنتا بچه‌هام آشکاره

2 ❤️

2018-05-16 15:31:34 +0430 +0430

این ادم ها متاسفانه الگوشون سوفیا لورن و مسیح علینژاد هستش…
ما انقلاب نکردیم این چیز ها باب بشه
اتفاقا باید اسید بپاچم خوده من اسید پاچیدم رو بی حجاب ها چن سال پیش تو اصفهان اتیش به اختیار رهبریم
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد میرم سوئد کاخ والهالاشون رو حسینیه میکنم

جوان لایق شما یکم تندرو هستی اگر اشتباه نکنم ببین میفهمم خونت به جوش آمده اما به قول آقای ولایت مدارمون صبر و بخشش و ارشاد مقام والاتری داره ما ارشاد را میکنیم هر کی مستقیم نشد خدا جای حق هست. منم روحیه ی جنگ طلبانه و مستحکمت رو تحسین میکنم ولی بهتره کمی آرام تر مدارا کنیم

0 ❤️

2018-05-16 15:34:12 +0430 +0430
نقل از: پوریا77 مرشد نظرت در مورد نابودی اسرائیل چیه؟!

نظرتو راجع به قیمت تخم مرغم بگو!! ?

1 ❤️

2018-05-16 15:38:01 +0430 +0430

موفق باشي

والله برادر ديني! اوني كه نفرت رو تو دل من كاشت مردم كشورم و دولت مهربانمون بود. وقتي ديدم در اين كشور مهربان و دوستداشتني حق هيچ چيزي رو ندارم مجبور شدم برم و به يه كشور ديگه پناهنده بشم. حالا شما به من بگو ايراد از منه كه از كشوري كه ازم متنفره خوشم نمياد؟ نه عزيزم ايراني نيستم و با ايران هم تموم شدم كلا.

حاضرم بگم از سوماليا يا مكزيك ميام اما نگم از ايران ميام.

جونم هم برام با ارزش تر از ايرانيه منو از تمام حقوق شهرونديم ساقط كرد. از قديم ميگن واسه يكي بمير كه لاقل برات يه تب بكنه. ايران هم واسه من تب نكرده برا همونم بهش احساسي ندارم.

ایراد جماعت گردنکشان اینه که همیشه سر دراز بر در و دیوار همسایه دارن و رفاه خود رو جای دیگه میبینن شما به مثال آن پرنده ای هستی که سرت داخل برف است و فکر میکنی در کسور اجنبی خوشبخت و آرامی. اگر وجودش را داشتی همینجا میماندی و خوشبختی را میساختی نه در جوار یک مشت خدانشناس ضمن آنکه در هر کشوری خوب و بد پیدا میشود فلذا شما دنبتل بزرگ نمایی هستی . حالا تو بدت میاد آیاداین کار خوبیست که این نفرت را در غالب داستان کنی و جار بزنی برای جوانان مملکت؟ به این کار میگن فتنه گری و آشوب افکنی خدا ان شاالله عوض بدهد

نگران نباش شما. خدا خودش جزاي منو گذاشت كف دستم و داداشم خودكشي كرد. دارم عذابمو تو اين دنيا ميكشم. خيالت راحت باشه شما. كيفتو بكن.

دارم تو همين دنيا جهنممو تجربه ميكنم. در هر صورت همينه كه هس. شما هم تو بهشتي كه زندگي ميكني حال كن و براي هدايت ما به راه راست دعا كن. ?

ببین خواهرم شما هنوز یه راه بازگشت داری میبینی با اینکه رفتی سمت بلاد کفر اما بازم مشکلات رهات نکردن به نظرم اظهار پشیمانی کن و برگرد به آغوش خانواده ی اصلیت از اون مرتدها چیزی به شما نمیماسد

0 ❤️

2018-05-16 15:41:28 +0430 +0430

راستی یادم رفت ایول مرتد تکخور!! ببین تو اون سی ای ای اف بی ای موساد سیفار هوملند سکریتی… یا خلاصه هرجا که مامورشونی ابدارچی مترجمی فیلم بردار قسمت خانومایی چیزی نمیخوان؟؟ واسه اون اخری حقوقم نمیخواما!! ? تو درو همسایه یه پرسو جو بکن!!

0 ❤️

2018-05-16 16:24:48 +0430 +0430

ایول ماکسی ( یه جور دیگه لباس زنانه!!) بیخودی انکار نکن ایلونا لوت داد!! دیگه هممون میدونیم مامور سرویسهای اطلاعاتی خارجی!! دفتر من حاضر شده یا نه؟ منشی خودشون میدن یا من باید پیدا کنم؟ در صورت دوم خانمهای داوطلب اپلیکیشن و سوابق کارشون رو به پیام خصوصی من ارسال کنن غفلت موجب شادمانیست!!

0 ❤️

2018-05-16 18:05:46 +0430 +0430
نقل از: ایلونا
نقل از: shahx-1 راستی یادم رفت ایول مرتد تکخور!! ببین تو اون سی ای ای اف بی ای موساد سیفار هوملند سکریتی... یا خلاصه هرجا که مامورشونی ابدارچی مترجمی فیلم بردار قسمت خانومایی چیزی نمیخوان؟؟ واسه اون اخری حقوقم نمیخواما!! ? تو درو همسایه یه پرسو جو بکن!!

:) :) :)

نه بیا حقوقم بخواه…

من کی باشم که رو حرف ایلونای کبیر حرف بزنم!!! ? چشم. ایول جان حقوق هفت رقمی خونه سازمانی منشی و دستیار به انتخاب خودم (خانمهای ویکتوریا سیکرت در اولویت هستند!!!) اتومبیل و کارت اعتباری شرکت مخصوص مخارج ویژه!! جزو شروط اولیه من هستند راجع به بقیشم من سختگیر نیستم کنار میایم!!! ?

0 ❤️

2018-05-16 18:31:51 +0430 +0430

بنظر من اکثر اعضای سایت و کلا خواننده های داستانها انقدر عقل و شعور دارن که چرندیات و از واقعیات تشخیص بدن
بعدم شما یعنی میخای بگی خوت مفعول واقع نشدی
اگه راست میگی و ادم صادقی هستی با این قلم خوبی که داری یکی از ماجراهای کوون دادناتو بنویس تا بخونیم و لذت ببریم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «