چهارتا از خطرناک ترین نویسنده های سایت را بشناسید

1397/02/25

درود

عرضم به حضور شما مردم گرامی که بنده خیلی سال هست که به سایت وزین شهوانی آشنا هستم و دلیل عضو نشدنم هم خواندن بی حاشیه ی داستان های سایت هست.
لیکن چند وقتی میشه که تغییرات فاحشی در بخش داستان ها باعث شده تا قفل سکوت رو بشکنم و به حرف بیام و این رو وظیفه ی خودم دونستم که باقی کاربری های گرامی رو هم مطلع کنم فلذا یکراست میرم سر اصل مطلب و نام این نویسنده های غیرمجاز و خطرناک برای اذهان عمومی و افکار جمعی

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست

نفر دوم - سیاه پوش

این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. چنین نوشته هایی فقط از یک انسان روانی و بیمار برمیاد و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

نفر سوم - سرکار خانم ایول

تخص_ص این بانوی محترم در سیا_هنمایی از بنیان خانواده ی ایر_انی و اجتماع و کشور ایر_ان عزیز هست و ایشون علاقه مند هستن که توی داستان هاشون این سیاه نماییها و ضد و_طن پر_ستی رو بشدت برجسته نشون بدن. کلا بسیار علاقه مند هستند که بگن ک_شور ای_ران و ایر_انی و خانواده ی ای_ران زمین بسیار بی فره_نگ و سست بنیان هستند. البته کم لطفی نباشه بانو ایول در ابتدای فعالیت داستان های قشنگی رو منتشر کردند اما کم کم رو آوردن به این ض_د ای_رانی بودن و من واقعا دلیل این همه سی_اه نمایی رو نمیفهمم. برچسب داستان اخیرشان هم که مثل زدنیست! واقعا ش_وکه شدم از این نام. از نمونه داستان های این بانو میشود به ازد_وج با ما_مان و مجموعه ی کامل بی دی اس ام ایرانی اشاره کرد که واقعا فاجع_ه هستن. باز هم متاسفم

نفر چهارم - سرکار خانم ایلونا

این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بنده از بین جمع جسارت به خرج داده و واقعیت را جار زدم قضاوت بر عهده ی جماعت اهل دل

1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-15 19:52:43 +0430 +0430

دوست گرامی کمی صبر داشته باش بنده تازه عضو شدم و هنوز به فوت و فن تاپیک زدن وارد نشدم ادامش رو بزودی میزارم

1 ❤️

2018-05-15 19:56:18 +0430 +0430

چطوری داستانها رو میخوندی که عضو نبودی؟
عزیزم فکر کنم شما با این فن بیان اول یه دوره کار با سایت شهوانی رو یاد میگرفتی سپس اقدام به پست گذاشتن میکردی.
اما جالب بود پستت!

2 ❤️

2018-05-15 20:02:39 +0430 +0430
نقل از: Fattane چطوری داستانها رو میخوندی که عضو نبودی؟ عزیزم فکر کنم شما با این فن بیان اول یه دوره کار با سایت شهوانی رو یاد میگرفتی سپس اقدام به پست گذاشتن میکردی. اما جالب بود پستت!

خوندن داستان که نیازی به عضویت نداره تازه نوشتن داستان هم نیازی به عضویت نداره

2 ❤️

2018-05-15 20:03:26 +0430 +0430

بانوی فاحشه ی مکرمه ی فتانه اول از همه درود و ممنون از نظرت بعدا باید خدمتت عرض کنم که برای خواندن داستان نیازی به عضو شدن در سایت نیست فقط نمیشه کامنت یا لایک و دیسلایک انجام داد فلذا به جای سخره گرفتن کمی فکر بفرما

1 ❤️

2018-05-15 20:06:08 +0430 +0430

باقیش رو بزار :|

0 ❤️

2018-05-15 20:21:44 +0430 +0430

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست.

1 ❤️

2018-05-15 20:21:59 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا بانوی فاحشه ی مکرمه ی فتانه اول از همه درود و ممنون از نظرت بعدا باید خدمتت عرض کنم که برای خواندن داستان نیازی به عضو شدن در سایت نیست فقط نمیشه کامنت یا لایک و دیسلایک انجام داد فلذا به جای سخره گرفتن کمی فکر بفرما

کی به شما گفته من فاحشه هستم؟! شما با این نقدت معلومه که خیلی محترمی. آفرین

2 ❤️

2018-05-15 20:24:02 +0430 +0430

من بگم؟؟؟

شیوا و سامی هم دوتای دیگه ان ?

1 ❤️

2018-05-15 20:25:25 +0430 +0430

مشینید داستان سکسی میخوندی بعد میخواید خطرناک نباشه ؟؟؟

خب کزکشا بشینید ب جاش دوتا کتاب بخونید . هم فکرتون باز شه . هم شاید دستتون خسته نشد

2018-05-15 20:25:32 +0430 +0430

باز هم خطا میده

0 ❤️

2018-05-15 20:30:37 +0430 +0430

خب بانوی گرامی مگر به کسی که در قبال ارائه ی خدمات جنسی پول دریافت میکنه فاحشه نمیگند؟ مقصود شما نه اصلا
بهرحال قصد بی احترامی نداشتم فقط اشاره ای به حقیقت بود عذر میخوام

0 ❤️

2018-05-15 20:31:33 +0430 +0430
نقل از: sami_sh من بگم؟؟؟

من میخواسم بگم :((((((((

اقا مرشد عطاالله مروج هم به عنوان کیون ده اعظم نام ببر

1 ❤️

2018-05-15 20:32:48 +0430 +0430

چی میگید شما؟ حرفهاتون بسی نامفهومه هر کسی که اومد توی سایت که از شکم مادر پست گذاشتن بلد نبود. کمی هم واقع بین باشیم ضمنا بنده داستان نمینویسم چون استعداد خاصی در اینجور زمین ها ندارم

0 ❤️

2018-05-15 20:34:08 +0430 +0430

خیر اشتباه

0 ❤️

2018-05-15 20:35:17 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست.

عذر میخوام اذهان جنسی جوانان کجاشون میشه؟

از تابو نوشتن و جذاب نوشتنش هنریه ک هرکس نداره…شما برای لذت بردن فرد یا افرادی از ممنوعه ها متاسف باش منم برای کسانی که نمیتونن خط و خطوط فانتزی رو از واقعیت تمییز بدن تاسف پرتاب میکنم!

5 ❤️

2018-05-15 20:35:51 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap مشینید داستان سکسی میخوندی بعد میخواید خطرناک نباشه ؟؟؟

خب کزکشا بشینید ب جاش دوتا کتاب بخونید . هم فکرتون باز شه . هم شاید دستتون خسته نشد

درسته کتابهابی مثل کلیدر و چشمهایش و شاهکارهای ادبی رفتند و جاشون رو دسیسه برای نابودی مملکت و اذهان پاک عمومی پر کرده

1 ❤️

2018-05-15 20:36:48 +0430 +0430

خیر اشتباه

خدا (!؟!) رو 100 هزار مرتبه شکر! ?

0 ❤️

2018-05-15 20:39:33 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 کسخولی دیگه البته عادیه همه جا واسه معروف شدن از دول افراد معروف بالا میرن

معروف ؟

مگه کاخ سفیده ؟ :))))))

1 ❤️

2018-05-15 20:40:33 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 کسخولی دیگه البته عادیه همه جا واسه معروف شدن از دول افراد معروف بالا میرن

دودول نداریم که ?

هشتگ بیکاریم نصفه شبی

0 ❤️

2018-05-15 20:42:14 +0430 +0430

ببخشید من به شما که توهین نکردم کردم؟ پس چرا نام خدا را به سخره میگیری؟ اذهان عمومی جوان همان چیزهایی هست که از کم شروع مبشه و ذره ذره فراگیر شده و کل جامعه رو در بر میگیره چیزهایی که باید جلوشون ایستادگی کرد

0 ❤️

2018-05-15 20:43:21 +0430 +0430

توهین ممنوع است سردر سایت رو مطالعه کن

0 ❤️

2018-05-15 20:45:41 +0430 +0430

این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

1 ❤️

2018-05-15 20:47:34 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا ببخشید من به شما که توهین نکردم کردم؟ پس چرا نام خدا را به سخره میگیری؟ اذهان عمومی جوان همان چیزهایی هست که از کم شروع مبشه و ذره ذره فراگیر شده و کل جامعه رو در بر میگیره چیزهایی که باید جلوشون ایستادگی کرد

سر در سایتو مطالعه کنید
جایی نگفته من موظفم به خدا(؟!؟) حس مثبتی داشته باشم.گفته؟!

منم ب شما توهینی نکردم خدا رو با علامت تعجب و سوال یاد کردم!
الا بذکر الله تطمئن القلوب!

نگفته چجوری که! ?

و شما نگفتید اذهان عمومی گفتید اذهان جنسی!آیا مغز ما در کیرمان(کسمان) اسد؟

1 ❤️

2018-05-15 20:50:52 +0430 +0430
نقل از: Deniiiz

نفر اول - روح بیمار

به نظر ميرسه شما جزو اون دسته آدما هستين كه مخالف آگاهى هستن!

اين گرايش ها تلخ و مشمئز كننده هستن، اما وجود دارن و اين قابل انكار نيست!

بدون شك روح بيمار از بهترين و با استعداد ترين نويسنده هاى اين سايته و اميدوارم نوشتن رو در سطح جدى ترى ادامه بده! ?

این چهار نویسنده ای که بنده ی کثیر نام میبرم سبکشان در همین حد از ابتذال هست و هدفی ندارند جز آلوده کردن جامعه و جوانان به مسائل قبیح و خطرآفرین لااقل سعی کنید بی طرف و فی الواقع طرفداری کنید نه کورکورانه سرکار بانو

1 ❤️

2018-05-15 20:51:03 +0430 +0430

گفتم سکس! پاسخ داد زشت است که این مخصوص مومن در بهشت است

گفتم بوسه! گفت این نیز هرگز که لب رد می شود از خط قرمز

گفتم ساق و ساعد! گفت اصلا که این دو منحصر گشته به ملا

گفتم سینه! گفت این عضو لرزان سراسر جاده ی دین کرده لغزان

گفتم کس! گفت این گشته مسدود مشرف شو اتاق مام محمود

گفتم کون! گفت استغفر الله نظر کن بر جمال آیت الله

گفتم کیر! آمد بانگ تکبیر گفت آن شد عصای مردک پیر

گفتم دول! یعنی طفل آلت گفت این نیست جز در دست دولت

گفتم تخم! از نوع درشتش گفت این را گرفت آقا به مشتش

گفتم لا اقل یک خایه ی خُرد گفت آقا و یاران جمله را خورد

گفتم عکس هر جا زیر ناف است گفت آن جا محل اختلاف است

گفتم هر چه داری عکس زیبا گفت احسنت! اینک عکس آقا

گفتم از سر لج پشم دلبر گفت این جان فدای ریش رهبر

ازین پاسخ بسی کردم تعجب شدم حیران و کردم هنگ یک ربع!

2018-05-15 20:54:42 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

حالا نه اینکه مثلا روح جوانان دیوث خیلی سفید و تمیزه،این کیرکله هایی هم که داری اسم میبری میخوان جر بدن پاکیه روح جوانان مارو..داداچ کاسبتو عبض کن

0 ❤️

2018-05-15 20:55:34 +0430 +0430

آفرین تاپیک مفیدیه. دورود بر تو

داری با این کار خعلی هم خوب کاربرا رو ترغیب میکنی برن آثار این نویسندگانو بخونن بهره ببرن!

2018-05-15 20:56:59 +0430 +0430

ایشون خیلی زیرکانه

0 ❤️

2018-05-15 20:58:10 +0430 +0430

نمیتونم به پست ادامه بدم لیکن خطا میده کسی میدونه خطای دوستیابی چطور رفع میشه؟
جواب سامی اس اچ رو هم نتونستم بدم
راهنمایی کنید

0 ❤️

2018-05-15 20:58:18 +0430 +0430

اقا چهارمی دیگه bj نه؟
من دیگه مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه -_-

0 ❤️

2018-05-15 21:02:36 +0430 +0430
نقل از: shadow69 گفتم سکس! پاسخ داد زشت است که این مخصوص مومن در بهشت است

گفتم بوسه! گفت این نیز هرگز که لب رد می شود از خط قرمز

گفتم ساق و ساعد! گفت اصلا که این دو منحصر گشته به ملا

گفتم سینه! گفت این عضو لرزان سراسر جاده ی دین کرده لغزان

گفتم کس! گفت این گشته مسدود مشرف شو اتاق مام محمود

گفتم کون! گفت استغفر الله نظر کن بر جمال آیت الله

گفتم کیر! آمد بانگ تکبیر گفت آن شد عصای مردک پیر

گفتم دول! یعنی طفل آلت گفت این نیست جز در دست دولت

گفتم تخم! از نوع درشتش گفت این را گرفت آقا به مشتش

گفتم لا اقل یک خایه ی خُرد گفت آقا و یاران جمله را خورد

گفتم عکس هر جا زیر ناف است گفت آن جا محل اختلاف است

گفتم هر چه داری عکس زیبا گفت احسنت! اینک عکس آقا

گفتم از سر لج پشم دلبر گفت این جان فدای ریش رهبر

ازین پاسخ بسی کردم تعجب شدم حیران و کردم هنگ یک ربع!

به رهبر مملکت و به ادیان توهین نکنید
متاسفانه نمیتونم تایپ کنم همش خطا دریافت میکنم

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «