چهارتا از خطرناک ترین نویسنده های سایت را بشناسید

1397/02/25

درود

عرضم به حضور شما مردم گرامی که بنده خیلی سال هست که به سایت وزین شهوانی آشنا هستم و دلیل عضو نشدنم هم خواندن بی حاشیه ی داستان های سایت هست.
لیکن چند وقتی میشه که تغییرات فاحشی در بخش داستان ها باعث شده تا قفل سکوت رو بشکنم و به حرف بیام و این رو وظیفه ی خودم دونستم که باقی کاربری های گرامی رو هم مطلع کنم فلذا یکراست میرم سر اصل مطلب و نام این نویسنده های غیرمجاز و خطرناک برای اذهان عمومی و افکار جمعی

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست

نفر دوم - سیاه پوش

این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. چنین نوشته هایی فقط از یک انسان روانی و بیمار برمیاد و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

نفر سوم - سرکار خانم ایول

تخص_ص این بانوی محترم در سیا_هنمایی از بنیان خانواده ی ایر_انی و اجتماع و کشور ایر_ان عزیز هست و ایشون علاقه مند هستن که توی داستان هاشون این سیاه نماییها و ضد و_طن پر_ستی رو بشدت برجسته نشون بدن. کلا بسیار علاقه مند هستند که بگن ک_شور ای_ران و ایر_انی و خانواده ی ای_ران زمین بسیار بی فره_نگ و سست بنیان هستند. البته کم لطفی نباشه بانو ایول در ابتدای فعالیت داستان های قشنگی رو منتشر کردند اما کم کم رو آوردن به این ض_د ای_رانی بودن و من واقعا دلیل این همه سی_اه نمایی رو نمیفهمم. برچسب داستان اخیرشان هم که مثل زدنیست! واقعا ش_وکه شدم از این نام. از نمونه داستان های این بانو میشود به ازد_وج با ما_مان و مجموعه ی کامل بی دی اس ام ایرانی اشاره کرد که واقعا فاجع_ه هستن. باز هم متاسفم

نفر چهارم - سرکار خانم ایلونا

این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بنده از بین جمع جسارت به خرج داده و واقعیت را جار زدم قضاوت بر عهده ی جماعت اهل دل

1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-18 03:54:16 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا چی میگید شما؟ حرفهاتون بسی نامفهومه هر کسی که اومد توی سایت که از شکم مادر پست گذاشتن بلد نبود. کمی هم واقع بین باشیم ضمنا بنده داستان نمینویسم چون استعداد خاصی در اینجور زمین ها ندارم

برادر عزیزم، درسته که تو استعداد نویسندگی نداری ولی به جاش استعداد ویژه ای در کس گفتن داری. من پیشنهاد میکنم مادر و پدرت شما رو در مدرسه استعدادهای درخشان ثبت نام کنند تا این نطفه ی استعدادت یه وقت خفه نشه خخخ.

1 ❤️

2018-05-18 14:47:28 +0430 +0430

خوشم میاد جماعت فیلسوف شهوانی یه نقد رو هم که میبینن عصبانی میشن
اینا افرادی هستا که با کیرشون فکر میکنن

یخورده فکر کنید میبینید خیلی چیزاش درسته

بعضی هاشم رو دوتا داستان نتیجه گیری کرده
اما بازم میگم من از دوتا اخریا خوشم میاد

واقعیتش من بعد از چند سال که تو شهوانی بودم
فقط اکانت ساختم تا به داستان ایلونای عزیز لایک بدم (چون ارزشش رو داشت)
دفعه قبل هم گفتم کسی که ذهنش خراب نباشه داستان های بقیه روش تاثیر نمیزارن

1 ❤️

2018-05-18 23:39:48 +0430 +0430
نقل از: paparazi خوشم میاد جماعت فیلسوف شهوانی یه نقد رو هم که میبینن عصبانی میشن اینا افرادی هستا که با کیرشون فکر میکنن

یخورده فکر کنید میبینید خیلی چیزاش درسته

بعضی هاشم رو دوتا داستان نتیجه گیری کرده
اما بازم میگم من از دوتا اخریا خوشم میاد

واقعیتش من بعد از چند سال که تو شهوانی بودم
فقط اکانت ساختم تا به داستان ایلونای عزیز لایک بدم (چون ارزشش رو داشت)
دفعه قبل هم گفتم کسی که ذهنش خراب نباشه داستان های بقیه روش تاثیر نمیزارن

دوست عزیزم بچه های سایت از نقد ایشون ناراحت نشدن از موضعی که پشت نقدش نهادینه کرده بود ناراحت شدن. همونطور که خودت گفتی اگه کسی ذهنش خراب نباشه و … خانواده تا ابد براش یه تابو باقی میمونه ولی کسی که با دیدن داستانهای شهوانی بخواد از راه به در بشه و بره سراغ خواهر و مادر خودش مطمئن باش که از قبل روح و روان خرابی داشته وگرنه افرادی مث من و خیلی دیگر از دوستان سایت فقط نگاه ادبی و فیلم گونه به این داستانها داریم البته اینم بگم همه داستانهای مزخرف نه فقط داستانهایی که ارزش ادبی دارن مث داستانهای همین نویسندگان مث ایلونا و …
چیزی که مرشد خواست به اذهان دوستان القا کنه این بود که این دوستان با غرض و برنامه قبلی این داستانها رو هدفمند مینویسن و تا بلکه دوستان رو خراب کنن و فساد رو ترویج کنن و البته از مقوله وابستگی هم یه ریزاشاره ای داشتن

0 ❤️

2018-05-21 21:47:54 +0430 +0430
نقل از: برزووخااان
نقل از: shahx-1

با عرض تشکر از صاحب تاپیک بابت معرفی ایول این نویسنده خطرناک!!! این محارم نویس در بدر !!! این مردم ازار برتر!!! که با انتخاب اگاهانه عناوین داستانهاش ملتی رو سرکار گذاشته خواستم برای به دوش کشیدن سهم خودم از وظائف اجتماعیم به عنوان شهروند شهوانی همینجا دو نویسنده خطرناک دیگه رو خدمتتون معرفی کنم. اولی بانو هیدن مون گرامی که با استعداد بی نظیرش یه فضای خیالی مثل سالن قمار رو خلق میکنه انسانهایی رو که وجود ندارن رو بهشون زندگی میده مکالماتی رو بینشون به وجود میاره روابط ... احساسات.... برخورد ها.... و مهم تر از همه جوری همه اینا رو فقط با استفاده از کلمات خلق میکنه که انگار تک تکمون داریم تو اون سالن قدم میزنیم صدای موسیقی خنده زنها و عطر غریبه ها رو حس میکنیم دوم سپیده جون جون جونم که انگار قلمش رو هر بار تو دریاچه ای از اشک چشم فرو میکنه و بارانی رو از احساس روی روح خشکیده انسانهای برده این روزگار خاکستری وادار به باریدن میکنه. یادمون میاره حتی اگر ما رو در صخره ای سنگی ساخته شده از مشکلات حبس کنن روح انسانیمون با قدرت امید به اینده میتونه مارو زنده نگه داره...... این دو نویسنده به شدت برای بقیه جقنویسان زیر پونزده سال و کسشعر سرایان سایت از جمله اون مرتیکه شاه ایکس لبو فروش که از وقتی شهرداری چرخ لبوشو توقیف کرده از زور بیکاری توهم شاعری و نویسندگی زده خطرناکن چون باعث میشن این جماعت خیلی جدی به کنار گذاشتن قلم و فروختن افتابه بقل خیابون به عنوان برنامه زندگی ایندشون فکر کنن!! که در نتیجه شهوانی به جایگاه نویسنده های واقعی تبدیل بشه پس باشد که رسوا شوند زیرا که گلنار جاودانه خواهد ماند!! ?

گویند چو در بهشت را باز کنند------ جلقی طلبندو جلقیان ناز کننند!!------ بس حوریو می. قصرو طلا اوردند------ تا هیزو جقی لهو لعب ساز کنند ----- بس خم شراب گل در ان وارد شد----- اما همه رد کرده و انتخاب گلنار کنند----- زان مرشد جلق افرین در پی شد----- تا با تف و کسشعر شب اغاز کنند

سهراب جقی!!!

میشد با شدت و سرعت کمتری هم لیسید
یواشتر بلیس نخوری به دیوار عزیز

یه چیزی هست به اسم احترام حرفه ای بین دوستان قدیمی. شما همه رو با ناموست یکی نکن…

1 ❤️

2018-05-21 22:14:18 +0430 +0430

عجب از قدیمی ها هم نیست همه شدن جدید و یه جور دنبال مطرح کردن خودشون هستند. نظر خاصی نسبت به حرفات ندارم فقط برام سواله که چطور تو این مدت ما متوجه این توصیفی که شما کردید نشده ایم جا داره بهت یاداوری کنم هیچوقت کسی رو قضاوت نکن باز این ۴ نفر میان یه داستانی میزارن (داستان ها اکثرا فانتزی هستن) دروغ،راست به ما چه مگه ما تحلیل گر داستانیم هدفمون از ورود به این سایت اینه که خودمون رو خالی کنیم نه اون چیزایی که شما نوشتید. موفق و سربلند باشید.

0 ❤️

2018-05-21 22:24:54 +0430 +0430

آقا دمت گرم.

0 ❤️

2018-05-21 22:37:21 +0430 +0430

و باز هم جنگ زرگری
ما هم گوش مخملی

0 ❤️

2018-05-21 23:48:16 +0430 +0430

وقتی پزشکان در نگاه مردمانی از جایگاه ویژه برخوردار بودند بدانید که آن مردم بیمارند.

از طرفی

شما و دیگر دوستان در اشتباه خواهید بود اگر با دنبال کردن رشته افکار ایشان مسیرتان را عوض کنید

اشکال شما این است که این چهار عزیز رو اسم بردید

ایشان گرچه هر کدام رشته ای از یک منبع معرفت هستند اما حرفشان وحی منزل و نگاهشان نگاه مطلق نیست. اتفاقا جای بسی تشکر داره که این نگاه ها رو معرفی میکنن تا دیگران از اون مطلع باشند.

به ایشان اقتدا نکنید

به سرچشمه وصل بشید تا از چشمه ناب معرفت بنوشید

گرچه بحر مکاشفت هیچش کناره نیست و آنرا که خبر شد خبری باز نیامد.

اما ای دوست هرچه شرط بلاغت بود با تو بگفتیم

خواه پند گیر خواه ملال تا شمای دوست هم از چه آبشخوری بنوشید و از چه ذنی یار شوید.

پاینده باشید

1 ❤️

2018-05-22 00:26:52 +0430 +0430

لول ، میخوای مثل حاتمی کیا شکایتت رو پیش الله هم ببر ، خالق تموم این ذهن ها ?

• البته من هنوز دست به قلم نشدم ، چون جوهرش خشک شده وگرنه میرفتم جزء تاپ لیستت بیبی ? ?

یه سری ها نمیدونم خودشونو چی فرض میکنن و یا اصلا نمیدونن کجا زندگی میکنن ، درسته که من داستان نمیخونم اما
با توجه نقدت!

اینجا اسمش زمینه أخوی

و شما یا هنوز جلوه های تاریک زندگی رو ندیدی یا در توهم زندگی آرمانی بسر میبری!

فلذا چون شما ندیدی ، دلیلی بر وجود نداشتن این سری محتوا ها و موضوعات نمیباشد!

توی خارج همین ها رو کتاب میکنن با قیمت بسیار بالایی هم میفروشن!

3 ❤️

2018-05-29 20:03:27 +0430 +0430

متاسفانه دیر به این تاپیک رسیدم اما دو کلام حرف حساب با صاحب تاپیک دارم که امیدوارم بخونه و راجع بهشون فکر کنه
اول اینکه دوست دارم بدونم حضرت عالی چرا به خودتون اجازه میدید به علایق و سلایق این نویسنده ها ی توانمند برچسب انحراف بچسبونید.سوالم اینجاست که اگر شما نویسنده بودید ایا دوست نداشتید قلمتون رو از دایره موضوعات عادی و تکراری اجتماع به سمت نوشتن از مسایل کمتر پرداخته شده ببرید و زکات این هنرتونو با نوشتن از ممنوعه هایی بپردازین که علیرغم زشتی و سیاهیشون" وجود دارند "
ایا فکر نمیکنید این حق مسلم مخاطبان این سایته که از سیاهی نیز بقدر سفیدی بدانند تا بتونن راهشان را بر اساس دانسته هاشون انتخاب کنند

یادتان باشد نگفتن از سیاهی ها علاوه بر انکه انها را از بین نمیبره میتونه موجبات افزایش کشش نا اگاهانه به اون سمت وسو را نیز فراهم بکنه

2 ❤️

2021-06-02 15:37:41 +0430 +0430

↩ shahx-1
بابا بیخیال برادر من
با چه کسانی داری بحث میکنی؟
بمولا اینا حتی با خودشون نمیدونن چند چندن،
آیا اون رهبر آزاده به اینا شخصا دستور داده بیان تو سایتی که حرام میدون اونجا رو تبلیغ از اسم او و آقا امام ز… کنند،
بابا اینا اگر از حرفشان چیزی حالیشون بود هر جایی اسم و هر مکانی بحث نمیکردن، اینها همون ها هستند که بعد از اتیش،سوزی اون چی بود اسمش ، تولیدی لباس …
چنان دلیل و تفسیر مسخره ای بکار بردن شدیم مضحکه جهان، آیا اون امام گفته کسانیکه دارند زحمت می کشند پوشاک ی درصد خیلی زیاد مردم را تولید میکنند خطا کارند؟ یا اینکه باید از اینا تشکر بشع، اصلا حق با اینا چطور اون رهبر آزاده اینها نفهمیده که اینها خطا کار هستند و بخاطر همین موضوع عذاب الهی بر اونا وارد شده ّبعد اجازه داد اون همه آتیش نشان که خانواده و چشم براه داشتند به کام مرگ برن برای نجات ی عده کافر؟
باید به اینها گفت آقا اون حرفی رو که هنوز نزدی و نگفتی حرف بعدی تو هم درسته قبول دارم.
خودت رو داری اذیت میکنی بخدا دادا

1 ❤️

2021-06-02 15:43:37 +0430 +0430

↩ Fattane
اشتباه گرفته شمارو با ایل و تبارش
آخه به همون نام اونارو صدا میزنه
شما ببخشش دوست من 😀

0 ❤️

2021-06-02 15:47:37 +0430 +0430

اینا ایرانی نیستن . فارسی زبانن و عوامل خارجی
بزرگترین ماموریتشون سیاه نمایی علیه ایران
ینی چیزی که همه جا هست رو تو ایران بولد میکنن و تغییر تفکر و فرهنگ نسل جوان

1 ❤️

2021-06-02 15:54:16 +0430 +0430

↩ shahx-1
من اول فکر کردم این تایپک جدیده 😀
چنان عصبی شدم که سه بار تا آخر اون کامنت چهل صفحه ای رو تایپ کردم دست میخورد رو دیلیت به جای کپی و پاک میشد
ای وای ماله سه ساله پیشه 😀

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «