زنپوش ریسک پذیر قسمت اول

1403/03/06

.
#زنپوش #حموم #femboytabriz

قسمت اول ( 🌷 )

سلام ب همگی این اتفاق همین یه ماه پیش برام‌ رقم خورد که در نوع خودش جالب بود و امیدوارم برای شما هم جالب باشه

• تموم داستان ها از واقعیت هست -
    .
    خب از اونجایی که من پسره ریسک پزیر و هیجان دوستی ام دست به انجام هر کاری زدم از خودم بگم بهتون یه پسر ۲۱ ساله با فیسی پسرونه قد ۱۸۱ و وزن ۷۴ بدنمم تعریف از خود نباشه به کون خوش فرم و برجسته دارم و بدنی که کامل شیو میکنم خب بریم سر اصل مطلب یه چند باری تو پیج کاریم مشتری هام درخواست داده بودن که باهاشون برم حموم عمومی این فانتزی رفته رفته تو ذهنم جرقه خورد یه مدت مشغول بودم که سر در بیارم چطور جایی هست و یه روز زد بسرم ک تنهایی امتحانش کنم قبلش با حموم های شهرمون تماس گرفتم تا ببینم نمره دار هست یا نه که یکی شون‌گفت بلع و منم اروم راه افتادم سمت همون جا قبلش تو کیفم یه حوله با یه دست لباس زیر زنونه قرمز تو کیفم بود و یه شلوارک ورزشی ابی که اونجا قرار بود بپوشم
    ماشینو ی گوشه پارک کردم و وارد حموم شدم چون اولین بارم بود هیچی بلد نبودم ک چیکار کنم و یا نکنم
    یه اقای مسن بود ازم پرسید حوله داری یا نه گفتم بله و مایو پرسید گفتم بله یکم منتظر موندم تا یکی از نمره ها خالی شه نمره ۷ خالی شد
    صدام زد و رفتم داخل داشت میپرسید ک چیا میخوام و کفتم که فقط یکی بیاد برای کیسه کشی و رفت
    شلوار اسکینی مشکیم رو از تنم در اوردم و تیشرت سفیدم رو همینطور و فقط با یه شورت بودم میخواستم دربیارمش که یهو در زده شد باز کردم دیدم همون اقای مسنه هست گفت بع کارگر گفت که بیاد برای کیسه کشی تابلو بود بهونس تا منو دید بزنه یه نگاه سنگین از بالا تا پایینم انداخت و گفتم ممنون و رفت شورت خودم رو در اوردم و شورت زنونه قرمز رنگم رو پوشیدم رفتم زیر دوش کل بدنم رو خیس کردم فک کردم که اینطوری بودنم خیلی ضایس تصمیم گرفتم شلوارک ابی رو از روش بپوشم البته بند های شرت رو از بغل اوردم بیرون که به چشم بزنه یکم اومدن کارگره طول کشید تو اون حال من نشسته بودم رو سکو بغل دوش که یهو صدای یکی نزدیک در اومد و وارد شد منم پاشدم یه مرد ۳۳-۳۴ ساله با ریش بلند بدنی خیلی رو فرم که من مات شدم ک چطور ی کارگر حموم همچین بدنی داره خلاصه بگذریم اومد داخل و بهم سلام کرد زیاد نگاه نکرد منو اول گفت رو سکو به شیکم دراز بکشمو منم یه دستمو به بغل دراز کردم یکی رو هم زیر سرم گذاشتم تا به کیرش که زیر مایو‌بود دید داشته باشم
    اول از گردن و کمرم شروع کرد کیسه کشی و بدنم رو کامل شل کرده بودم تا با حرکت دستاش بدنمم چپ و راست شه رسید به پاهام دیدم اقا نه کیرش انگار ن انگار بعد ک رسید قسمت پشت رون هام شلوارکو داد بالاپاهاشو تا لپ کونم بعد بالاتر داد تا کونم یه سمتش بیرون باشه شورت توری رو هم دیده بود دستمو بردم و شلوارکو از بالا دادم پایین تا راحت کونمو کیسه بکشه یه نگاه انداختم دیدم کیرش داره راست میشه ب جوری تنظیم‌ کردم که دستم ب کیرش بخوره جسور شده بود موقع کیسه کشی کیرشو ب دستم میمالید دیگه هردو متوجه منظور هم شده بودیم شلوارکو از پام کشید دراورد و شرت قرمز زنونه رو که دید هز کرد ولی اون مردد بود و به کارش ادامه داد ک با اون یکی دستش کیرشو تنظیم کرد و من هم از لای پای شلوارکش دستمو رسوندم ب کیرش و باهاش بازی کردم بعد چند ثانیه بدون حرفی رفتم سراغ کیرش و داگی شدم رو سکو از شلوارکش در اوردم و شروع کردم به ساک زدن یه کیر کلفت داشت که دقیقا مناسب بدنش بود ۲۰-۲۱ سانت میشد دستشو گذاشت دشت سرم و محکم فشار میداد ک متوجه شدم یکم خشن دوست داره و منم مثل یه جنده داشتم براش ساک میزدم در گوشم گفت پاشو رو سکو و داگی باش همون کارو کردم کیرشو تنظیم کونم کرد
    اینم بگم که من کونم خیلی تنگه ۲ بار فقط دخول داشتم
    دید که با یه کون خیلی تنگ طرفه هرکاری کرد توس نرفت گفتم زیر دوش بشوره و نشستم براش حسابی ساک زدم و پر همین حین منم با کیرم بازی میکردم که بعد از چند دقیقه من ارضا شدم و بهش گفتم اونم کفت که قبل از من یکی دیگه اومده بوده ارضا شده برا همین ابش نمیاد خودمونو شستیم و ادامه بدنم رو کیسه کشید شمارشو بهم داد و رفت منم لباس هامو پوشیدم و رفتم بعد از اونجا بلاکش کردم‌اخه این فانتزی رو میخواستم برای یه بار تجربه کنم .
2080 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-26 12:37:46 +0330 +0330

چقدر خوبه که تونستی فانتزیتو تجربه کنی

0 ❤️

2024-05-26 12:50:27 +0330 +0330

همین فانتزیو من دارم منتها دوست دارم توی حموم نمره با تن و بدن بلوری و تپل و سفید و کاملا بی موم فقط با یه لباس خواب قرمز کوتاه و گشاد بخوابم زیر یه کون کن حرفه ای و مسن حشری کچل و پشمالو تا چنان سوراخمو بلیسه و چنان کون سیری ازم بکنه که دوتایی در یک لحظه با هم ارضا بشیم و اون آب منی داغشو تو کونم خالی کنه و منم زیر از فرط لذت آبم بپاشه بیرون

0 ❤️

2024-05-26 13:59:44 +0330 +0330

منم تجربه میکنم

1 ❤️

2024-05-27 13:10:29 +0330 +0330
0 ❤️

2024-05-27 13:11:08 +0330 +0330

↩ فرخ فرشید
اخه تو حموم عمومی زیاد نمیشه تابلو کرد چون هیجانش ب اینه ک طرف خودش پا پیش بزاره

1 ❤️

2024-05-27 13:15:21 +0330 +0330

↩ femboytabriz20
بله درسته.ولی من منطورم حموم نمره است.توی عمومی که جلوی اون همه آدم نمیتونه کاری بکنه.در هرحال سکس با یه مرد غریبه تشنه کون سفید فوق العاده است

0 ❤️

2024-05-27 13:16:06 +0330 +0330

↩ فرخ فرشید
توی حموم نمره هم خب نباید زیاد چراغ سبز داد که طعمش به تپش قلب قبل از برنامس

0 ❤️

2024-05-27 21:25:38 +0330 +0330

↩ femboytabriz20
نه هنوز میترسم

0 ❤️

2024-05-29 23:13:07 +0330 +0330

↩ سفید برفی لوس
از چی میترسی

0 ❤️

2024-05-30 07:39:37 +0330 +0330

↩ femboytabriz20
گیر آدم درست حسابی نیوفتم

0 ❤️

2024-05-30 12:50:55 +0330 +0330

↩ سفید برفی لوس
نه اگه تبریز هستی بگو بهت معرفی کنم حموم رو با خیال راحت برو ❤️

0 ❤️

2024-05-30 13:53:35 +0330 +0330

↩ femboytabriz20
نه اصفهان هستم

0 ❤️

2024-06-02 10:58:01 +0330 +0330

منم یکی رو دارم مث تولاشق زنپوشی هست شورتای زنشو میپوشه بهم کون میده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «