چهارتا از خطرناک ترین نویسنده های سایت را بشناسید

1397/02/25

درود

عرضم به حضور شما مردم گرامی که بنده خیلی سال هست که به سایت وزین شهوانی آشنا هستم و دلیل عضو نشدنم هم خواندن بی حاشیه ی داستان های سایت هست.
لیکن چند وقتی میشه که تغییرات فاحشی در بخش داستان ها باعث شده تا قفل سکوت رو بشکنم و به حرف بیام و این رو وظیفه ی خودم دونستم که باقی کاربری های گرامی رو هم مطلع کنم فلذا یکراست میرم سر اصل مطلب و نام این نویسنده های غیرمجاز و خطرناک برای اذهان عمومی و افکار جمعی

نفر اول - روح بیمار

ایشون با مطرح کردن فتیش های جنسی عجیب و فی الواقع ممنوعه سعی در دستکاری اذهان جنسی جوانان داره و اتفاقا خودش هم واقف به این امر هست و حتی از اینکه در مورد مسائلی چون مرده خواهی و مرده بازی و آدم خواری مطلب بنویسه بسیار هم لذت میبره. از داستان های کثیف ایشون میشه به پیکره و با من برقص اشاره کرد که واقعا باعث تاسف هست

نفر دوم - سیاه پوش

این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. چنین نوشته هایی فقط از یک انسان روانی و بیمار برمیاد و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

نفر سوم - سرکار خانم ایول

تخص_ص این بانوی محترم در سیا_هنمایی از بنیان خانواده ی ایر_انی و اجتماع و کشور ایر_ان عزیز هست و ایشون علاقه مند هستن که توی داستان هاشون این سیاه نماییها و ضد و_طن پر_ستی رو بشدت برجسته نشون بدن. کلا بسیار علاقه مند هستند که بگن ک_شور ای_ران و ایر_انی و خانواده ی ای_ران زمین بسیار بی فره_نگ و سست بنیان هستند. البته کم لطفی نباشه بانو ایول در ابتدای فعالیت داستان های قشنگی رو منتشر کردند اما کم کم رو آوردن به این ض_د ای_رانی بودن و من واقعا دلیل این همه سی_اه نمایی رو نمیفهمم. برچسب داستان اخیرشان هم که مثل زدنیست! واقعا ش_وکه شدم از این نام. از نمونه داستان های این بانو میشود به ازد_وج با ما_مان و مجموعه ی کامل بی دی اس ام ایرانی اشاره کرد که واقعا فاجع_ه هستن. باز هم متاسفم

نفر چهارم - سرکار خانم ایلونا

این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بنده از بین جمع جسارت به خرج داده و واقعیت را جار زدم قضاوت بر عهده ی جماعت اهل دل

1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-16 18:31:51 +0430 +0430

بنظر من اکثر اعضای سایت و کلا خواننده های داستانها انقدر عقل و شعور دارن که چرندیات و از واقعیات تشخیص بدن
بعدم شما یعنی میخای بگی خوت مفعول واقع نشدی
اگه راست میگی و ادم صادقی هستی با این قلم خوبی که داری یکی از ماجراهای کوون دادناتو بنویس تا بخونیم و لذت ببریم

1 ❤️

2018-05-16 19:13:00 +0430 +0430
نقل از: Dani.otiss
نقل از: Fattane چطوری داستانها رو میخوندی که عضو نبودی؟ عزیزم فکر کنم شما با این فن بیان اول یه دوره کار با سایت شهوانی رو یاد میگرفتی سپس اقدام به پست گذاشتن میکردی. اما جالب بود پستت!

بعضی داستانا واقعا مخرب و زندگی خراب کنن
همین نویسنده آخر ایلونا
داستان اخیرشون واقعا منزجر کننده بود
واقعا حالم بد بود
از خودم حالم ب هم میخورد
از این دوستمونم باید تشکر کنیم کاملا درست میگن

احسنت بر شما رزق و روزیتان فزون و دست سعادت به همراهتان هموطن روشن بین

0 ❤️

2018-05-16 20:16:37 +0430 +0430

اخوی میرزا مگه تو ایران زندگی نمیکنی که از سیاهنمایی صحبت میکنی؟ خدا امواتتو بیامرزه مملکت هرجاشو نگاه میکنی وضعیت به گاست به هر چی اعتقاد داری این نویسنده هایی که گفتی با همه استعدادشون حتی نمیتونن 10% از وضعیت لجن ایرانو نشون بدن. شرایط طوریه که روزی ده بار تو کون ملت میره و در میاد شما نگران چهارتا فیتیش نباش وقتی ما تحت اکثر مردم زیر فشار پاره شده
خانه از از بنیاد خراب است
میرزا نگران طاق ایوان است

0 ❤️

2018-05-16 20:37:47 +0430 +0430

ناموووسن میاین اینجا داستانارو تحلیلی میکنین؟؟؟؟ ? ? ?
جقتو بزن حاجی سخت نگیر (wanking)

0 ❤️

2018-05-16 22:10:12 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بیا ایلونا خانم نگفتم نفر چهارم خودتی مطمئن بودم دیگه طرف بهترینهای سایت رو هدف قرار داده مگه میشه تو نباشی بابا خخخخخ

0 ❤️

2018-05-16 22:13:45 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: sami_sh انسان باشیم نه ایرانی،نه مسلمان!

جان کری خطاب به ظریف :
ای کاش ما هم رهبری مثله رهبر ایران داشتیم?

ای خدا نکشتت شادو پوکیدم از خنده خخخخخ 🙄

0 ❤️

2018-05-16 22:22:25 +0430 +0430

ولی مرشد جان یه سوال دارم که حرف تمام بچه های سایت شهوانی هست از شما مطمئنا
شما که اینقدر خوبی و ولایت مداری و از فرهنگ خراب غربی گله میکنی و خدا و پیر و پیغمبر سرت میشه توی سایت شهوانی که پره از عکس و فیلم و داستان سکسی چیکار میکنی جون داداش؟؟؟؟ در یه خط بات رسم شکل توضیح بده فقط
نگو بچه مومن هایی مث شما هم تو کار صنایع دستی هستن که باور نمیکنم.

1 ❤️

2018-05-16 22:32:50 +0430 +0430
نقل از: ایلونا
نقل از: mhrsl
نقل از: مرشدمیرزا این نفر به نوشتن در باب فا_ح_شگی و س_ستی بنیان خان_واده ها و ف_ساد و ف_سق و ف_جور در بطن خان_واده و بی غیر_تی مشغول هست و دست بسیار والایی هم در توصیف فضاهای بشدت منفی داره. از قضا تمام داستان های این نفر هم مربوط و مرسوم به همین مسائل بشدت کر_یه هست. از نمونه داستانهای ایشون میشه به همین داستان اخیر س_کس خا_نوادگی اشاره کرد که وقتی اسمش رو دیدم کمی شو_که شدم که چطور میشود از ذهن یک زن که باید لطی_ف ترین و زیباترین باشه چنین تصاویر فج_یعی بلند شود . واقعا تاسف برانگیزه

بیا ایلونا خانم نگفتم نفر چهارم خودتی مطمئن بودم دیگه طرف بهترینهای سایت رو هدف قرار داده مگه میشه تو نباشی بابا خخخخخ

وای که اگه نبودم افسردگی حاد درجه “خیلی” پیدا می کردم… :) :) :)

خخخ
خوشبحالتون از سازمان سیا و موساد پول میگیرین وضعتون خوبه 🙄

1 ❤️

2018-05-16 22:34:45 +0430 +0430
نقل از: sasy__78
نقل از: mhrsl ولی مرشد جان یه سوال دارم که حرف تمام بچه های سایت شهوانی هست از شما مطمئنا شما که اینقدر خوبی و ولایت مداری و از فرهنگ خراب غربی گله میکنی و خدا و پیر و پیغمبر سرت میشه توی سایت شهوانی که پره از عکس و فیلم و داستان سکسی چیکار میکنی جون داداش؟؟؟؟ در یه خط بات رسم شکل توضیح بده فقط نگو بچه مومن هایی مث شما هم تو کار صنایع دستی هستن که باور نمیکنم.

اومدن واسه تحقیق
و امر به معروف و نهی از منکر

واسه اینا نیومده به اسم اینا اومده واسه چیزای دیگه خخخخ

0 ❤️

2018-05-16 23:02:57 +0430 +0430

حالا مرشد به حرف من گوش نکرد و قرصاشو نخورد،عیبی نداره...

ولی شما کفار لعین بی انصاف جدای این که مثل من با حرفای زیبای مرشد متحول نشدین اصن دقت کردین که همه بچه ها بعد مدت ها دورهم جمع شدیم؟عایا به شما تچکر کردن را یاد ندادن؟(هر چند که جای خالی کپتن و ارش نمکی و رفیق ایرج و لشکر ممدها و بقیه گلای قدیم (بجز عمو موفو) احساس میشه)

هشتگ پاتوق^-^

ضمنا،من صبح کلاس انقلاب انقلاب گذاشتم واستون،چرا نیومدین؟:(:(...شدو من از تو انتظار داشتم کثافد افتابه!تن لش تو بعد عاغا قراره امام بشی،حس ولایت مداریت کو مرد؟فردا شیش صبح...نه نه...بعد خوردن سحری میای سر کلاس!

هشتگ گفته باشم!

یعنی من اگه شماهارو نداشتم چیکار میکردم؟راستی مرشد،به سامی هم دقت کنا،این از بچه های قدیمی موساده،همون ارمینی که مدال طلا بهش دادی رو هم سامی جذب گروه کرد!انصاف نیست اسمشو نیاری!افکار عجیب و جذابی داره،خوب اغفال میکنه!

ضمنا!در ادامه کسشعراتم از پشت همین تریبون اعلام میکنم که من از جبهه دژمنان ازلام خارج شدم و نور ایمانو تو نوشته های مرشد دیدم،هر چند که واقعا نمیدونم اینجا چه غلطی میکنه...پس یادتون باشه همتونو مثل خیار میفروشم!بخصوص ارمین بخیلو که دوزار از پولای سیا رو نداد بهمون!^-^

و در اخر...

هشتگ همه خوبا...

به خصوص مرشد!^-^

1 ❤️

2018-05-16 23:27:11 +0430 +0430

کاری به اینکه مرشد طرفدار نظام اسهالی هست یا نه ندارم .ولی بیشتر این نویسندهایی که اومدن اینجا جبهه گرفتن باید بجای گذاشتن اسم نویسنده رو خودشون برن یه دوره آموزشی مهده کودک ببین کمی بزرگ بشن بعد بیان اینجا نظر بدن.شماهای که منتقد شرایط اجتماعی و فرهنگی کشورتون هستید طرفدار آزادی بیان لطف کنید کمی از زبونتون کوتاه کنید .ینفر اومده کمی به شما نقد کرده چنان باندبازی و خاله زنک بازی توی این تایپیک درآوردید که آدم رو از خودتون منزجر میکنید.کمی انتقاد پذیر باشید بجای این دلقک بازیها باهاش از عقایدتون و نوشته هاتون دفاع کنید اگر جواب منطقی دارید . و مناللاه توفیر

1 ❤️

2018-05-17 00:40:17 +0430 +0430

dorost migin khatarnakan

0 ❤️

2018-05-17 01:01:26 +0430 +0430

نمیخوام فازمنفی بدم اماخودتوخسته نکن افرادنامبرده هواداران زیادی توسایت دارن که براحتی نمیشه توجیه شون کرداینجاشهوانیه ومشخص نیس کی چکارس وهدفش چیه پس باکسی رو بازی نکن!

0 ❤️

2018-05-17 05:41:37 +0430 +0430

بچه مرشد تو با احساسات من بازی کردی ? مگه نگفتی شیوا جزو نویسنده های خطرناک نمیباشد؟او که نفر چهارم لیست مخوف شماس!

از شما ک انقد خفنی و انقد داستان خون بودی بعیده!

#همه_خوبا
ددلاور جانم چرا منو فرو میکنی تو خطرناکها؟منِ بی خطر طفلکی ?

1 ❤️

2018-05-17 07:57:45 +0430 +0430
نقل از: sami_sh بچه مرشد تو با احساسات من بازی کردی ? مگه نگفتی شیوا جزو نویسنده های خطرناک نمیباشد؟او که نفر چهارم لیست مخوف شماس!

از شما ک انقد خفنی و انقد داستان خون بودی بعیده!

#همه_خوبا
ددلاور جانم چرا منو فرو میکنی تو خطرناکها؟منِ بی خطر طفلکی ?

عیییی کافر حربی لعین،تو سال ها پیش در جواب منطق والای انسانی_اسلامی مبنی بر کثیف بودن افکار و گرایش جنسی ات سعی کردی با نوشته های احساسی و کلمات قلمبه سلمبه خودت و کارهایت را توجیه کنی و چون به کمک نیاز داشتی به اسراىیل (لعنت الله علیه) رفتی و در سازمان مخوف و جنایتکار موساد با یکی از بیرحم ترین جنایتکاران تاریخ یعنی

#ادمین

اشنا شدی و با راه اندازی این سایت کفیث سعی کردی با انتشار متوالی داستان هایت روی ذهن جوانان مظلوم و پاک وطن تاثیر بدی بگذاری!مشکل بزرگ جامعه ایران یعنی کون کونک بازی همش زیر سر تو و ادمینه و به مساىل دیگه ای مثل ضعف نظام اموزشی و تفکیک جنسیتی بستگی نداره!اصلا گه بودن جامعه ایران همش زیر سر توىه و تو متهمی که با اعضای این لیست مخوف همکاری گسترده ای داشتی تا نظام مقدس را بد جلوه بدهی!در حالی که ما اصلا در ایران همجنسگرا نداریم!در حالی که ما در ایران فقر و فحشا و بی فرهنگی و… نداریم!الانم که پرونده تو را رو نمودم نوک پیکان را سمت شاگرد وفادارت ارمین خواهم گرفت و شمارا به دار مجازات خواهم اویخت!^-^

1 ❤️

2018-05-17 08:29:37 +0430 +0430

خطرناک؟…داستانهای ایول خطرناکن؟واقعا؟؟؟!من نمیدونم شما چجوری و با چه متر و معیاری داستانهای این بچه ها رو میخونین و اینجوری خطرناک اعلامشون میکنین؟(در مورد نوشتن از انواع سکسهای عجیب و غریب!که خودم به شدت مخالفشونم/مثل محارم و یا خیانت حرف نمیزنم.همه تو کامنتای من دیدن چقدر به این مثلا سبک! از سکس ایراد میگیرم و همه جا از همه میخوام تحریم کنن)اما برادر من آیا واقعا سیاه “نمایی” میکنن؟یعنی سیاه نیست و دارن سیاه نشون میدن؟؟؟دوست عزیز واقعا و وجدانا تا حالا شده از درد بیکاری ناچار بشی مثلا تن فروشی کنی؟(شرف داره به بعضی از مثلا آقایان!لااقل تو روت دروغ نمیگه و پشت سرت قالطاق بازی در نمیاره)…شما که میگین سیاه نمایی میکنن تا حالا صف فروش کلیه رو ندیدین؟؟؟یا مثلا اگه خیلی زرنگ بدونی خودت رو بری مثلا مواد بفروشی؟(که لعنت به این کار).یا شده بعد یه عمر درس خوندن و مدرک مثلا دکترا گرفتن بری بشی راننده آژانس یا تاکسی؟(با عذرخواهی از صنف رانندگان محترم.رانندگی هم یک شغله و برای خودش شرافت داره-من خودم یک سال رانندهء آژانس بودم)…نه تا حالا شده بخوای بری وام بگیری برای 10 میلیون ببینی چطوری از زندگی پشیمونت میکنن؟که اون وامه رو بهت ندن؟!تا حالا شده گرسنه باشی ولی حاضر نباشی بچه هایی که تو مدرسه معلمشونی بفهمن گرسنه ای؟شده بری بیمارستان برای زایمان همسرت و بهت بگن یه گونی پول بریز به حساب تا فقط ببریمش تو بخش زایمان؟تو خیابون این بچه های بیگناه 7-8 سالهء کار رو نمیبینی؟… نمیدونم شاید من دارم تو یه سیارهء دیگه زندگی میکنم!

2 ❤️

2018-05-17 09:54:47 +0430 +0430

ببین دوست عزیز!

نظر هرکسی محترمه! اگه مشکلت نوشته س که هیچ, کاملا حق داری…هرکسی آزاده نظرشو بگه…هیچ ایرادی هم نداره تو یا هرکس دیگه ای که از نوشته ای خوششون نمیاد منصفانه نقدش کنن…همه جا همینطوریه…ولی این در صورتی قابل قبوله که نقد به خود نوشته بشه, نه شخصیت نویسنده !

کدوم شیرپاک خورده ای با دوتا داستان تخماتیک میاد مرده از گور درمیاره بهش تجاوز کنه!? شما منو نمیشناسی یبار با من همکلام نشدی, طرز فکرمو نمیدونی ولی عملا بخاطر دوتا نوشته به من میگی مرده بازم و مرده خواهم و ادم خوارم و از این مسائل لذت میبرم??? …این نه تنها نقد نیست, هیچ نیت خیری هم پشتش نیست و متاسفاته کاملاااااااا مغرضانه س!

چطور شده که بین اون همه نوشته ی من قفلی زدی روی این دوتا فقط? چرا چیزی از دردهای جامعه نگفتی? چرا اشاره نکردی به ماجرای کهریزک و شکنجه جوونامون? چرا از ماجرای اسیدپاشی نگفتی?چرا درمورد آزار اذیت کودکان و بی توجهی والدینشون نمیگی? چرا به این رسم و رسوم غلط ازدواج فامیلی و ناف برون بچه ها تو بچگی و عواقبش توی بزرگسالی اشاره نکردی ?!

حتما میخوای بگی من بقیه نوشته هاتو نخوندم و فقط همین دوتا رو اتفاقی دیدم و خوندم و همونجا بود که فهمیدم ای واویلااااا با چه آدم مرده باز مرده خواه, آدمخوار و خطرناکی طرفیم…

خودت و انصافت با دوتا نوشته ی بی سر و ته, میشه شخصیت کسی رو قضاوت کرد? شما اول با طرزِ فکرِ طرفت خوب و کامل آشنا شو بعد بیا جار بزن که فلانی اخه و تفه و خطرناکه و چه و چه و چه …

والا اونایی که منو از نزدیک میشناسن و دیدن, میدونن که حتی حاضر نیستم خار به پای کسی بره! اما تخیله دیگه, نمیشه که به پاش زنجیر بست, یا توی قفس نگهش داشت, همه جا بی اجازه میپره!
دلیل نمیشه که خودمم همچین آدمی باشم یا لذت ببرم از این انحرافات…

به امید نقدهای منصفانه و بی غرض !

5 ❤️

2018-05-17 13:16:56 +0430 +0430

در کل تاپیک تخمی بود اسم ایلونا رو که دیدم متوجه شدم
شخصا از دوتا اولی خوشم نمیاد
فکر کنم فقط یدونه از نوشته های ایول هم فکر کنم همین سه روز یا دو روز پیش یکی خوندم
اونم زیاد خوشم نیومد اما دیدم خیلی لایکش کردن منم دلم نیومد انلایک کنم لایک کردم، اما چیز بدی تو مال اون ندیدم ،،،،،،،درکل میشه گفت یه لایک الکی زدم
،،،،،،،،اما تعداد زیادی نویسنده تخمی تر هستا،،،،،سکس با محارم فقط کار حییونه،،،،، این ایلونا اخریش این بود
اون تیکه نرگس که اعصاب منم خورد شد ،،،،،،،،،اما بیشتر داستان ربطی به این نبود،،،،،،،،،، یا این مدل سکس رو درست نمیدونست

0 ❤️

2018-05-17 14:07:49 +0430 +0430

قضاوت بر عهده جماعت اهل دل؟

قضاوت من اینه که شما یه قصد و غرضی داری از زدن این تاپیک و به ویژه آوردن اسم این عزیزان

0 ❤️

2018-05-17 15:33:44 +0430 +0430

اقا من داستان هر ۴تاشونو دوست تازه اینایی ک تو اسمشونو زدی نخونده بودم به لطف شما خوندم خاستم تشکر کنم…عاشق نوشتن سیاه پوشممممم

1 ❤️

2018-05-17 16:58:39 +0430 +0430

یجوریه سبک تفکرت که اصلا نمیدونم حرفمو از کجا شروع کنم. میسپارمت به دوستان

0 ❤️

2018-05-17 17:49:48 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا این عزیز به اصطلاح گرامی که بصورت پنهان فعالیت میکنه تخصص والایی داره در پرداختن به کریه ترین و همون طور که از اسمش پیداست به سیاه ترین مسائل اجتماع ، سیاست و جامعه آنهم با سیاه نمایی بسیار شدیدتر از واقعیت. ایشون همچنین به توصیف صحنه های بشدت غیراخلاقی و دهشتناک علاقه ی وافری داره. خواندن چنین داستانهایی تاثیرات بسیار سیاه و منفی را بر روح جوانان ایرانی میذاره. از نمونه داستان های ایشون میشه به سیاست هولناک و قاچاق و بازار اعضای بدن اشاره کرد همچنین این اواخر داستان بسیار دهشتناک هشدار را نوشته که در ارتباط با یک دختربچست که فی الواقع بنده از خوندنش مو بر تنم سیخ شد. و بسی باز هم هزاران بار متاسفم بابت این افکار

جووووووووووون مرشد میرزا، تو فقط از این چیزشرا بگو. حیف که تئوری توطئه ت فقط برای چار نفر جا داشت. یادت رفت کلن داستان سکسی نوشتن رو جنتی وقتی تخم دایناسور نیمرو می کرد حرام اعلام کرد. سعی کن وقتی جق می زنی به مسائل پیچیده ای مث توطئه فک نکنی خخخ.

این کلمه ی سیاهنمایی دقیقا مترادف نشون دادن واقعیتای جامعه س که امثال تو ازش مث نقل و نبات ازش استفاده میکنن بلکه کسی نفهمه چه گهی زدین به این فرهنگ ایرانی. یه آدمایی مث من هم که عاشق کشور و فرهنگم بودم رو هم ازش متنفر کردین که جدی دستخوش. این کشتی ای که شما روش جا خوش کردی مال همه ی ماست، اگه ما بریم پایین شما هم با ما غرق می شی. فکر نکن تافته ی جدابافته ای هستی ابله.

کامنتت که به جز فوش چیز دیگه ای نیس. نه ایراد تکنیکی از این داستانا گرفتی، نه درست تشریح کردی مشکلت با موضوع داستاناشون چی بوده، فقط یه سری صفت های منفی «هولناک، سیاه، دهشتناک، کریه» قطار کردی که از زیر توضیح دادن در بری. معلومه حتی نفهمیدی داستانا راجع به چی بوده، حتی یه ذره هم درکشون نکردی. برای بیسوادایی مث تو بذا یه خرده توضیح بدم لااقل اگه جای دیگه خواستی کسشر تفت بدی بهت نخندن:

این که یه داستانی درمورد یه موضوع ناخوشاینده به معنی تبلیغ نیست. این که تاریخ بیهقی از زیراب زنی حرف می زنه، فردوسی از پسرکشی و قرآن از شکنجه (البته این یکی هم شاید تبلیغ باشه! خخخخ)، لزوما به معنی این نیست که این داستانا با این نوع رفتار موافقن. یه مفهومی هست توی داستان نویسی به اسم «چندصدایی». این یعنی بذاری انواع مختلف صداها و شیوه های متفاوت فکر کردن توی داستان حضور داشته باشن. به این معنیه که اگه شخصیت بد داری توی داستانت، یه کاری کنی که شخصیت قابل درک بشه ، نحوه ی تفکرش رو برای خواننده باز کنی و یه دریچه ای به ذهنش برای خواننده باز کنی. تو یه خواننده ی ساده لوحی، یعنی نمی تونی اصول چندصدایی رمان و داستان رو درک کنی و هضم انواع مختلف فکر کردن برای مغز خشکت زیادی سخته. نمی تونی خودت رو جای یه نفر دیگه بذاری، ببینی چطوری به دنیا نگاه میکنه، چون از هم حسی فارغی. از بین داستانایی که خوندم، مثلا «با من برقصِ» روح بیمار رو در نظر بگیر. ما یه شخصیت داریم که آدم بدیه. خواننده ی باهوش براساس اخلاقیات کلی جامعه متوجه می شه که کشتن آدم ها کار بدیه و شکی در این مورد نداره، چون اون آدم بده فقط یه شخصیته. حرفای یه شخصیت در داستان، حرفای خود نویسنده نیستند. اینو معمولا بچه های هفت ساله ای که شروع به داستان خوندن میکنند هم می فهمند. من فکر میکنم تو با این آیکیوت احتمالا به یه آدم دیگه تو زندگیت آزار می رسونی و بهتره زودتر خودتو به روانشناس نشون بدی و ببینی از چه موقع همچین آدم عنی شدی.

از اتاق فرمان اشاره کردند که کم فوش بده و کمی هم سخن های نیک بگو . اینو بگم که این روح بیمار خیلی خطرناکه، از این موجوداتیه که بالا سرش باید علامت جمجمه و استخون بذارن که یه وقت واله و شیداش نشین خخخ. دیده شده داستانش نه تنها باعث گمراهی نمی شن که صراط مستقیم فی الارضه فقط حواستون باشه موقع راست کردن چپه نشین. مدافعین حشر رو بخونین و جمیعن به حقانیت این کلمات مقدس من ایمان بیارین.

یه معذرت خواهی هم از بقیه نویسنده هایی که چون هنوز نخوندم نمی شه حرفشونو بزنم ولی همگی عالی هستین بچه ها.

2 ❤️

2018-05-17 18:54:25 +0430 +0430

این نامه‌ی شدیدالحن رو یک فقره از نسوان که آتیشش تند بود ولی پشت ارور دوسیابی گیر کرده بود واسم فرساد خواهش کرد از قولش اینجا درج کنم که تمامو کمال خدمت حضور محترمتان تحویل داده میشود:

جنس_دوم: آقا من از شما دو تا سوال دارم:
1. این کامپیوتر یا گوشی، این الکتریسیته، این نتی که استفاده میکنی، این وای فای و الکترومغناطیس، این سایت پورنی که با داستاناش جلق میزنی... اینارو مسلمونا اختراع و کشف کردن یا غربیا؟ حالا کی چسبیده به فرهنگ غرب؟ تو خودت نچسبیدی؟ خودت با داستان پورن جلق میزنی گه میخوری میای اینجا برا من تبلیغ کلیدر میکنی و تفتیش عقاید و زندگی بقیه
2. چطور ما زنا میگیم حجاب نمیخوایم امثال شما میاین میگین مگه ما شهید دادیم که شما لخت بگردید تو خیابون!!! حالا بذار من از تو و امثال تو این سوالو بپرسم که مگه ما شهید دادیم که شما اصن بیاین پورن بخونین و جلق بزنین؟
برو کونتو بده گوه نخور تو اگه به اسلام و رهبر کیریت پایبند بودی اینجا نمیومدی با داستانای همینا که الان داری گهشونو میخوری جلق نمیزدی
در ضمن کیری برو به اون اقات بگو به هیچ چیزی جز کونی بودنش اعتقاد ندارم و کیرمم دهن همه ی شما جا داره و راستی دخترم ولی کیرمم دهنتون چون کیر واقعی رو از دخترا میترسین که بخورین واسه همینه که فشارتون رو دختراس ، اره

لازم به ذکر است محتوای نامه‌ صرفاً جهت امانتداری همانگونه که بوده منتقل شده و اظهارات مذکور دخلی به اینجانب ندارد. فلذا احتراماً خواهشمند است ادبیات موهن نامبرده را خودتان به بزرگی کیرتون ببخشید و حرص ناشی از تشر و حشر آن بانویِ بزرگوارِ کیردار را سر شخص بنده خالی نفرمائید.
با تشکر

3 ❤️

2018-05-17 18:58:53 +0430 +0430

رائفی پور خودتی؟ خوشحالم عضو شهوانی شدی

2 ❤️

2018-05-17 19:06:46 +0430 +0430

خخخخ به جنس دوم جان: در باب سوال این که مرشدمیرزا با چی جق میزنه، فکر میکنم ایشون اونقدرا نیازی به پورن ندارند چون هیچ فانتزی ای براشون مفرح تر از خوابیدن با مقام رهبری نیست. و من الله توفیق!

0 ❤️

2018-05-17 19:13:05 +0430 +0430
نقل از: shahx-1 راستی یادم رفت ایول مرتد تکخور!! ببین تو اون سی ای ای اف بی ای موساد سیفار هوملند سکریتی... یا خلاصه هرجا که مامورشونی ابدارچی مترجمی فیلم بردار قسمت خانومایی چیزی نمیخوان؟؟ واسه اون اخری حقوقم نمیخواما!! ? تو درو همسایه یه پرسو جو بکن!!

این سایت فقط یک عدد حضرت نمکدان کم داشت که آن هم به شکرالله رسید.
شوخی و خنده خوبه پسرجان اما ب جا و به موقع

0 ❤️

2018-05-17 19:15:22 +0430 +0430

ارور میدهد

0 ❤️

2018-05-17 19:21:15 +0430 +0430
نقل از: god of death878

خخخخ به جنس دوم جان: در باب سوال این که مرشدمیرزا با چی جق میزنه، فکر میکنم ایشون اونقدرا نیازی به پورن ندارند چون هیچ فانتزی ای براشون مفرح تر از خوابیدن با مقام رهبری نیست. و من الله توفیق!

دهان نشسته ات را آفتابه بکش پسر جان

0 ❤️

2018-05-17 19:28:13 +0430 +0430

متاسفانه خطا میده و نمیتوانم به صحبت های یکلیک شما پاسخگو باشم فلذا توهین نشانه ی عدم تعالی شماست و بنده هم نیازی بر جق زدن ندارم که به این هوا داستان بخوانم. بنده گفتنی ها را واگو گردم هرکه نیک اندیش باشد میندیشد و باقی در سیاهی میمانند

0 ❤️

2018-05-17 19:51:46 +0430 +0430

ایلونا من عاشقتم ک عاشق سیاه پوشم هستم عاشق روح بیمارم هستم عاشق هورنی گرل و هیدن مونم هستم عاشق سامی bj اساطیر همه هر کسی تو هر زمینه ای منتقد داره دیگه نباید ایراد بگیریم به مرشد عزیز تازه نقدش جنبه ی تبلیغم دااش

0 ❤️

2018-05-18 03:54:16 +0430 +0430
نقل از: مرشدمیرزا چی میگید شما؟ حرفهاتون بسی نامفهومه هر کسی که اومد توی سایت که از شکم مادر پست گذاشتن بلد نبود. کمی هم واقع بین باشیم ضمنا بنده داستان نمینویسم چون استعداد خاصی در اینجور زمین ها ندارم

برادر عزیزم، درسته که تو استعداد نویسندگی نداری ولی به جاش استعداد ویژه ای در کس گفتن داری. من پیشنهاد میکنم مادر و پدرت شما رو در مدرسه استعدادهای درخشان ثبت نام کنند تا این نطفه ی استعدادت یه وقت خفه نشه خخخ.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «