𝓒𝓰 انواع گرایشات جنسی 🏳‍🌈

1402/07/13

کنجکاو شدم ببینم غیر از گرایشات عادی که همه میشناسیم گرایش جنسی دیگه هم وجود داره یا نه و به با چند نوع گرایش جدید آشنا شدم بد نیست به شما هم معرفی کنم🙂

1_همجنسگرا(homosexual)
همه شما اکثرا با این گرایش آشنایی دارید در این گرایش فرد به همجنس خود جذب میشه چه از نظر عاشقانه چه از نظر فیزیکی

2_دو جنسگرا (bisexual)
افرادی که به هر دو جنس مرد و زن جذب میشن البته ممکنه به هر کدوم درصد متفاوتی علاقه مند باشند

3_بدون گرایش جنسی (asexual)
یک درصد از مردم جهان بی گرایش جنسی هستند یعنی به هیچ جنسی علاقه نشون نمیدن و کلا از هر نوع رابطه جنسی لذت نمیبرند

4_همه جنس گرا (pansexual)
این گرایش زیر شاخه ای از دوجنسگرایی محسوب میشه این افراد به همه جنس ها جذب میشن و در رابطه با هر جنسی لذت میبرند

5_خارج از جنسیت(Queer)
کوییر برای بعضی افراد نوعی حرف توهین آمیز محسوب میشه این افراد گرایش مشخصی ندارن و ممکنه هر لحظه گرایششون تغییر کنه

6_دوجنسه گرایی (Androgynsexual)
افرادی‌که فقط به دوجنسه ها علاقه مند هستن این گرایش هم زیر مجموعه دوجنس گرایی هست و این افراد در واقع جذب کسانی میشن که هم خصوصیات مردانه و زنانه را باهم دارن

7_خود جنس گرایی (Autosexual)
ابن افراد به خودشون گرایش دارن و از دیدن بدن و لمس خودشون لذت میبرن

یادمون باشه همه گرایشات جنسی قابل احترام هستند اگر شما به جنس مخالف علاقه داری برای یه همجنسگرا علاقه به جنس مخالف چیز مسخره و عجیبیه همیشه دیدگاه ها متفاوته ما حق قضاوت نداریم🙂

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-22 19:44:50 +0330 +0330

باشد که نباشند چنین موجوداتی در این سرزمین

1 ❤️

2024-05-22 19:45:40 +0330 +0330
1 ❤️

2024-05-22 19:49:46 +0330 +0330

↩ Rezairan.rtm
مگه ماها انگشتتون میکنیم یا بلانسبت خودتون یا خانوادتون تجاوز میکنیم آخه؟
این حجم از تنفر رو واقعا نمیفمم و درک نمیکنم.
مگه چقدر زنده ایم ک سر چیزای کوچیک و جزئی زندگی بخوایم هم دیگه رو مجازات و انگشت نشان کنیم و با هم دیگه بجنگیم.
مگه چیزی بیشتر از عشق مهمه؟ اینکه دو نفر عاشق هم باشن چ فرقی میکنه که یا دخترو پسر باشن یا پسر و پسر باشن یا دخختر و دختر؟
ما ب زندگی شماها کاری نداریم چرا شماها ب زندگی ماها کار دارین آخه؟

0 ❤️

2024-05-22 19:51:21 +0330 +0330

↩ Darling_Sissy
همه گروه های جامعه رو هم تاثیر دارن ،اگه هر عشقی خوبه پس هم ابی هم خوبه هر وقت از چاه توالت اب خوردی این گرایشات هم خوبه ،از دهه ۷۰ میلادی هر کشوری دچار شما شده انگار قحطی اومده توش

0 ❤️

2024-05-22 19:57:43 +0330 +0330

↩ cute_girl23
بیشترین اسیب رو یک جامعه از گروه های چپگرا دینگرا و همجنسگرا میبینه ،ایران افتاد دست ج.ا و افراطی گرایان دینی بگا رفت ،روسیه افتاد دست چپ ها مردمش نابود شدن ،غرب هم الان از کاری که تو دهه ۷۰ میلادی کرد پشیمونه و چند تا از احزابشون به شدت مخالفن با این جریان ها ،اسیب روانی و روحیش برای جامعه بماند

0 ❤️

2024-05-22 20:00:54 +0330 +0330

↩ Rezairan.rtm
پا منبر آخوندا میشنی؟ دقیقا حرفت مثل اخونداس ک میگن چون خانوما بی حجابن بی آبیه یا چون خانوما بی حجابن فلان جا سیل اومده.
عزیزم اگه طبیعی نبود از اول ب این شکل بدنیا نمیومدم
از همون اول یادمه هیچ نگاه جنسی به اندام دختر و خانوما نداشتم ودرکش نمیکردم و هر حس عاطفی و جنسی که دارم به پسراست
اگر خدایی هست خودش منو اینجور آفریده اگر قرار بود نباشه اینجور خلق نمیکرد
حالا چون من اینشکلم نباید زندگی کنم؟باید تمام عمرم رو تو تنهایی زندگی کنم؟ باید برم با ی خانومی که ن از نظر عاطفی و ن جنسی علاقه بهش دارم ازدواج و کنم هم زندگی خودم و هم اون رو خراب کنم؟
ینی چون اینطور بدنیا اومدم باید تمام زندگیم ذجر بکشم و تو تنهایی خودم گریه کنم ک آدمایی مثل شما هستن؟
نمیفهمم چ تاثیری میتونه داشته باشه؟اگر قرار ب تاثیر بود که از همون اول زندگیم دورم رو آدمای استریت و متنفر به همجنسگرا مثل شما گرفتن چرا من هیچوقت دگرجنس گرا نشدم چطوره که هرچی فیلم و داستان دگر جنسگرا میبینم هیچ وقت دگر جنس گرا نمیشم؟ دقیقا شمام همینین هیچوقت کسی ک دگرجنسگراست گی یا لز نمیشه

2 ❤️

2024-05-22 20:08:19 +0330 +0330

↩ Darling_Sissy
گور پدر اخوند و دین که جفتشون زالو صفتن،من نگفتم چون همجنسگرایی هست قحطی میاد ،وقتی تو یه جامعه امار همجنسگرایی میره بالا روی نسل جوان تاثیر میزاره اتفاقی که الان داره میوفته،مردونگی به طور کامل داره از بین میره ،چطور تا ۶۰ سال پیش امار همجنسگرایی توی دنیا زیر نیم درصد بود الان فقط تو امریکا شده بالای ۱۵ درصد؟چیزی که رسانه بخوردتون داده رو بندازید بیرون ،هر شبکه رسانه ای میزنی دارن میگن :تو همجنسگرایی تو فلانی تو بهمانی فقط خودت نمیدونی انقدری اقناع میکنن تا طرف میگه نکنه من همجنسگرا باشم؟ و رفته رفته توی ذهنش ماندگار میشه و تبدیل میشه به یه همجنسگرا،توی ۶ هزار سال گذشته توی ایران همجنسگرایی چیز ناپسندی بوده یه سر به تاریخ هرودوت ،گزنفون ،مارسلینوس ،مارسلیانوس و باقی تاریخ نگاران رومی بزنی خواهی دید ،چیزی که تو نیاز داری برگشتن به مردونگیه که اونم جز با خواسته خودت اتفاق نخواهد افتاد .

1 ❤️

2024-05-22 20:09:59 +0330 +0330

Lesbian flag

2 ❤️

2024-05-22 20:17:53 +0330 +0330

↩ Rezairan.rtm
عزیزم آمار بالا نرفته فقط کسایی که همجنسگرا هستن دیگه از ترس دین و جامعه خودشونو مخفی نمیکنن.
من خودم به هیچ عنوان دوستا و آشناهام نمیتونن شک کنن و تشخیص بدن که من گیم همه دوستام فکر میکنن من یه پسر هول دخترام😑😑ینی عمرا نمیفهمن چون تمام زندگیمو دارم جوری زندگی میکنم که خودم نیستم نقش یه آدم دیگه رو بازی میکنم و رو صورتم همیشه یه نقابه.
اونورم همینطوره الان چون دیگه میتونن با خیال راحت خودشون باشن میگن آقا من گیم خانوم من لزبینم دوستان من ترنسم. مجبور نیستن تو یه تابوت خودشون قایم کنن تا بلخره یروزی بمیرن و ازین درد راحت شن.
میدونی من چندبار عاشق شدم ولی چون میترسیدم طرفم گی نباشه یا بره همهجا جار بزنه و کل دنیا رو سرم خراب شه فقط از دور نگاه کردم و گریه کردم. دقیقا برا همین که الان غرب آدمایی مثل من میتونن واقعا خودشون باشن و خودشون نشون بدن شما فکر میکنی آمار بالا رفته ولی آمار بالا نرفته همونیه که هست.
مردونگی میگی شما من خودمو زن یا غیر مرد نمیدونم بخدا ما گی ها هیچ فرقی با مردا و پسرای دیگه نداریم.

و بهتون گفتم من از اول زندگیم به خودم تلقین کردم که دگرجنسگرام و تا چندسال پیش که همیشه تو هر داستان و فیلمی رابطه دختر و پسر بود با حرفی که شما میزنی و منو امثال من باید خیلی وقت پیش دگرجنسگرا میشدیم.

1 ❤️

2024-05-23 12:11:18 +0330 +0330

↩ Barana_k
ندیده بودم اینو هر چی رنگ خوشگله مال ماس 😁

0 ❤️

2024-06-30 16:49:35 +0330 +0330

من ۶ ام😂

1 ❤️

2024-06-30 17:00:24 +0330 +0330

↩ Bazigarha
نه به جنس دیگه هم حتما علاقه داری اینا جوری هستن از مرد زن متنفرن فقط دوجنسه میخوان😅

0 ❤️

2024-06-30 21:34:22 +0330 +0330

↩ cute_girl23
یه جوری نداریم که از دختر ها خوششون بیاد و با شیمیل ها حال کنن?🙁
تو اسم گرایشمون هم لنگ در هواییم😂

2 ❤️

2024-06-30 21:39:11 +0330 +0330

↩ Bazigarha
نه😂

0 ❤️

2024-06-30 21:40:17 +0330 +0330

↩ cute_girl23
😂🥲

0 ❤️

2024-06-30 21:45:13 +0330 +0330

من تهش نفهمیدم گرایشم چیه هر یه باری به یه جنسی گرایش دارم اما تا حالام اصلا سکس نداشتم😬😂
ولی تو یه سایت خارجی خوندم که نوشته بود ۳۲ نوع گرایش جنسی داریم دیگه نمیدونم واقعیت دارد یا نه
البته ۹۵ درصد انسان ها گرایش جنسیشون همون استریت هست

1 ❤️

2024-06-30 22:34:39 +0330 +0330

↩ ANTINATALISM
اره نمیدونم دیگه ولی اصلی هاشون اینا بود😅

1 ❤️

2024-07-01 09:57:50 +0330 +0330

↩ Ali2345as
منم تقریبا حس تورو دارم ولی یه شکل دیگه …
حسم اینجوریه که به خاطر خونواده و محیط و اون جو مثبت بودنی که داخلش رشد کردم خیلی چیزا رو از دست دادم
در واقع به خودمون ظلم کردیم تا بقیه آدم ها رو راضی نگه داریم

1 ❤️

2024-07-01 10:35:52 +0330 +0330

↩ Rezairan.rtm
تاریخ ایران رو از کجا خوندی؟؟؟ که همچین حرفی میزنی
یه بار برو هزلیات و هجویات بعضی از شاعرا رو بخون توی قرون گذشته بعد اسلام تا دلت بخواد شعر درباره همجنس گرایی و بچه بازی و … هست و انجام می‌شده
همونی که منظومه شیرین و فرهاد و لیلی مجنون رو نوشته به منظومه داره به اسم ناظر و منظور که دوتا پسر هستن و عاشق همدیگه میشن درباره عشق دوتا پسر به همدیگه هست

بعد ببین دوست عزیز همه ما آدما چیزی که هستیم تاثیر گرفته از محیط زندگی، ژنتیک، تجربیات خودمون و … هست

یه پسر می‌تونه به دلایل ژنتیکی و هورمونی به همجنس خودش حس داشته باشه … می‌تونه به خاطر اولین تجربه جنسی که با همجنس بوده و توی مغزش نهادینه شده به هم جنس خودش می داشته باشه … می‌تونه تخت تاثیر چیزایی که میبینه و میخونه حس پیدا کنه و … هزار تا دلیل دیگه … هیچکدومش ایراد نیسست چیز بدی نیست … در آخر خودشه که انتخاب می‌کنه چی باشه … همینجور که تو ممکنه از لحاظ جنسی به دختر جوون و نوجوان یا زن میانسال حس جنسی داشته باشی … ممکنه به کون و ممه گنده … یا کوچیک … رنگ پوست سفید یا سبزه و … لباس خاصی وووووو خیلی چیزای دیگه بیشتر حس جنسی داشته باشی … و هیچکدوم از اینا چیز بد و غیر عادی نیست … من نمیتونم بهت بگم تو تحت تاثیر آمریکا و پورن کون گنده دوس داری و نباید دوس داشته باشی و چیزای دیگه … نمی‌دونم منظورم رو فهمیدی یا نه …
در آخر حرف اینه هرکسی زندگی خودشو خودش انتخاب می‌کنه و کسی نمیتونه بگه زندگی تو بده یا خوبه … اگه دلت برا جامعه میسوزه فقط میتونی از تفکرات خودت حرف بزنی و نظراتت رو بگی و به حساب خودت سعی کنی به مردم روشنگری بدی … نمیتونی براشون تصمیم بگیری و …

0 ❤️

2024-07-01 10:46:08 +0330 +0330

↩ Darling_Sissy
خیلی حستو دوس دارم … خیلیییی شبیه منی …
منم چندین مرتبه عاشق پسرا شدم ولی هیچجوره نتونستم برم سمتشون و حسمو بگم و فقط و فقط تو دل خودم مونده و عذابی که براش کشیدم

نمیدونم مشکل این آدم های احمق با زندگی کردن دو تا همجنس باهم چیه … شاید همه چیزو فقط سکس میبینن
اینا دوتا آدم هستن عاشق هم شدن می‌خوان باقی عمرشونو باهم زندگی کنن … اگه هردو نفر کیرشونو قطع کنن و کونشونو پلمپ کنن و خیالت مردم راحت بشه این دوتا نمیتونن باهم دیگه توی خلوت خودشون و توی حریم خصوصی خودشون سکس کنن دیگه خیالشون راحت میشه و اجازه میدن باهم باشن…

همین الان که دارین این پیامو می‌خونید توی بقیه جاهای دنیا چند صد هزار آدم در حال سکس هستن
درصد بالایش زن و شوهر … دوس دختر دوس پسر … فاحشه ای و پولی … و درصد خیلی کم و انگشت شمار حتما داخلش محارم … زنا و … همجنس گرایی و گروپ وووو حتی ت.ج.اوز که هیچ کدومش روی زندگی شما ای مردممممم تاثیر نداره و اصلا بهش فکر نمیکنید … پس مشکلشون با سکس کردن دوتا آدم بالغ و با رضایت خودشون توی محیط خصوصی و شخصی خودشون چیه من نمی‌دونم …

0 ❤️

2024-07-01 10:54:34 +0330 +0330

↩ cute_girl23
یعنی خودت با خودت سکس میکنی؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «