آیا شده گیر افتاده باشید یا مچتون گرفته شده باشه؟

1397/07/28

سلام به همه دوستان عزیز؛
موضوع مشخصه و فکر می‌کنم اکثر ما حداقل برای یک بار هم که شده باشه این اتفاق رو تجربه کردیم و تقریبا نمی‌توان گفت هرگز چنین چیزی نبوده چون دو حالت داره؛ یا اصلا نباید تو این فاز و مسیر بوده باشیم که در اینصورت تو سایت شهوانی نمی‌آمدیم و یا خیلی تیز و زرنگ بوده باشیم که هر قدر هم زرنگ باشیم بالاخره یه جایی سوتی رو میدیم. حالا دوستان عزیز خاطره خودشون رو در این باره با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارند و تعریف کنند جريان به چه صورت بوده و چه کسی اونها رو دیده و یا گیر انداخته؟ سرانجام ماجرا چه شده است؟ و بعد از اون اتفاق سرنوشت رابطه‌شون با پارتنرشون چه شده است؟
ممنون از تک‌تک شما عزیزان

39467 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-10 09:33:03 +0330 +0330
نقل از: kambiz55
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: Lady_Ronaak سام علیک ? (wanking)

سلام به روی ماهت و روز خوش، خوبی ؟

از دیشب بهترم (dash)

امیدوارم هر روز بهتر از روز قبلش باشی روناک جان ?

مرسی عزیز جون ?

راستش گرگ سیاه تونست 7:30 بیدار بشه؟! (dash)

۸ بیدار شد ?

1 ❤️

2018-11-11 12:35:51 +0330 +0330

سلام. مدت دو سال با زن پسر عموم سکس داشتم و راحت خونه اونا رفت و امد داشتم.یه بار داشتیم سکس میکردیم که پسر عموم ناقافل سر رسید و شانس اورده بودیم که درب از داخل قفل بود . من سریع رفتم توی دستشویی و زنش درب را باز کرد و گفت زبونه قفلش خرابه گاها باز میشه . برای همین قفلش کردم.
منم در دستشویی را نیمه باز گذاشته بودم .مثلا تازه رسیدم و دست و صورتمو میشورم. بهش گفتم کجایی پس؟به من میگی بیا اینجا خودت هنوز نیومدی؟ … ولی شک کرده بود.

1 ❤️

2018-11-11 12:46:11 +0330 +0330
نقل از: salar54 سلام. مدت دو سال با زن پسر عموم سکس داشتم و راحت خونه اونا رفت و امد داشتم.یه بار داشتیم سکس میکردیم که پسر عموم ناقافل سر رسید و شانس اورده بودیم که درب از داخل قفل بود . من سریع رفتم توی دستشویی و زنش درب را باز کرد و گفت زبونه قفلش خرابه گاها باز میشه . برای همین قفلش کردم. منم در دستشویی را نیمه باز گذاشته بودم .مثلا تازه رسیدم و دست و صورتمو میشورم. بهش گفتم کجایی پس؟به من میگی بیا اینجا خودت هنوز نیومدی؟ ... ولی شک کرده بود.

حالا واقعا پسرعموت گفته بود بیای خونشون؟!

0 ❤️

2018-11-11 13:01:48 +0330 +0330

hamin chand vaght pish raftam koon bedam bokonam ja nadasht raftim dakhele sar saraye apartemaneshoon vasate kar ye hoo didim negahbane sakhtemoon ke mikhast jarosho ke onja bod bardare az asansor omad biroon .
bokonam farar kard tabaghe paein manam samte dare poshte boom hala dar nazar begirin lokhte madar zad bodim .
hichi negahbane fahmid faghat shans avordim ke adame khobi bod vaisad lebas beposhim bad hichi nagafot ma ham farar kardim

1 ❤️

2018-11-11 13:28:57 +0330 +0330
نقل از: kamranboot20 hamin chand vaght pish raftam koon bedam bokonam ja nadasht raftim dakhele sar saraye apartemaneshoon vasate kar ye hoo didim negahbane sakhtemoon ke mikhast jarosho ke onja bod bardare az asansor omad biroon . bokonam farar kard tabaghe paein manam samte dare poshte boom hala dar nazar begirin lokhte madar zad bodim . hichi negahbane fahmid faghat shans avordim ke adame khobi bod vaisad lebas beposhim bad hichi nagafot ma ham farar kardim

مرسی عزیز از تعریف خاطره‌ات، فقط من اینو نفهمیدم؛ شما که گفتی نگهبانه آدم خوبی بود و وایستاد تا شما لباسهاتون رو بپوشید، اونوقت چرا گفتی فرار کردین؟! ? ? ?

0 ❤️

2018-11-11 13:36:19 +0330 +0330
نقل از: kamranboot20 hamin chand vaght pish raftam koon bedam bokonam ja nadasht raftim dakhele sar saraye apartemaneshoon vasate kar ye hoo didim negahbane sakhtemoon ke mikhast jarosho ke onja bod bardare az asansor omad biroon . bokonam farar kard tabaghe paein manam samte dare poshte boom hala dar nazar begirin lokhte madar zad bodim . hichi negahbane fahmid faghat shans avordim ke adame khobi bod vaisad lebas beposhim bad hichi nagafot ma ham farar kardim

مرسی عزیز از تعریف خاطره‌ات، فقط من اینو نفهمیدم؛ شما که گفتی نگهبانه آدم خوبی بود و وایستاد تا شما لباسهاتون رو بپوشید، اونوقت چرا گفتی فرار کردین؟! ? ? ?

vase in ke gozasht farar konim o dado bidad nakard migam adame khobi bod ? ? ?
khob hesabesho bokon kamel lokht bodim bad ye hoo dare asan sor baz shod yaroo omad biroon lebas poshidimo alfarar dige ? ?

1 ❤️

2018-11-11 14:54:27 +0330 +0330
نقل از: kamranboot20

vase in ke gozasht farar konim o dado bidad nakard migam adame khobi bod ? ? ?
khob hesabesho bokon kamel lokht bodim bad ye hoo dare asan sor baz shod yaroo omad biroon lebas poshidimo alfarar dige ? ?

قبول دارم موقعیت خفنی بوده، اما وقتی نگهبانه شما رو دیده و اجازه داده کامل لباسهاتون رو بپوشید و به قول خودت داد و بیداد هم راه ننداخته، دیگه میتونستی با خیال راحت راهتون رو بکشین و برین و نیازی به فرار کردن نبوده، بهرحال ممنونم ازت ?

0 ❤️

2018-11-11 15:19:05 +0330 +0330
نقل از: Just.sex18 دوست دخترم میکردم یهو بابا بزرگم دایم زن دایم و بچهاش دارو واکردن من دوست دخترم لخت رو هم جلو اونا یهو درو بستن رفتن نمیدونسنم بیناموسا کلید دارن ??????

دوست عزیز؛ خیلی قر و قاطی شد: تو خونه خاله‌ات که کسی نبوده دوست دخترت رو بردی یعنی کلیدش رو داشتی، بعد وسط داستان پدربزرگ و دایی و زندایی شما در خونه خاله‌ات رو باز می‌کنند چون اونها هم کلید داشتند، ظاهرا اونجا به اسم خونه خاله بوده و همه کلید اونجا رو داشتند و تو اون خونه رفت و آمد می‌کردند به جز خود خاله که اسمی ازش نبود! ?

0 ❤️

2018-11-11 15:39:03 +0330 +0330
نقل از: Just.sex18
نقل از: Just.sex18 دوست دخترم میکردم یهو بابا بزرگم دایم زن دایم و بچهاش دارو واکردن من دوست دخترم لخت رو هم جلو اونا یهو درو بستن رفتن نمیدونسنم بیناموسا کلید دارن ??????

دوست عزیز؛ خیلی قر و قاطی شد: تو خونه خاله‌ات که کسی نبوده دوست دخترت رو بردی یعنی کلیدش رو داشتی، بعد وسط داستان پدربزرگ و دایی و زندایی شما در خونه خاله‌ات رو باز می‌کنند چون اونها هم کلید داشتند، ظاهرا اونجا به اسم خونه خاله بوده و همه کلید اونجا رو داشتند و تو اون خونه رفت و آمد می‌کردند به جز خود خاله که اسمی ازش نبود! ?

خونه ای که تو شهرستان تقریبا همه کلیدشو دارن خودش اخر هفته میره من نمیدونستم با خاله هم اکی هستم کلیدش دست من بود واسه دختر بازیام اون موقع نمیدونستم کلید دست همهس بعد که زنگ زدم گفتم گفت اره اینا میخواستم بیان از من کلید خواست دادم گفتم با من هماهنگ کن ابروم رفت ???

🙄 🙄 🙄 خوب بعدش که پدربزرگ و دایی‌ات رو دیدی چه برخوردی داشتند؟

0 ❤️

2018-11-11 16:45:53 +0330 +0330

یادمه اواخر دانشجوییمون بود با 2تا بچه ها خونه گرفته بودم، قشنگ سلاطین جغ بودیم؛ هر روز یکی میومد میگفت اینجور زده؛ ولی باحال ترین همش دوستم بود که گفت تو مسیر برگشت به شیراز سوار اتوبوس بوده، دیده مسافرا زیاد نیستن و رفته عقبای اتوبوس خودش تنها. بساط دستمال کاغذی رو پهن کرده و ی جغ مرتب زده؛ ولی بعدیکه برگشت میگفت خایه م نکنه کسی دیده کلیپشو بفرسته ایسنتایی تلگرامی جایی ? ? ?
خودمو و خودش یاد این قضیه میفتیم پاره میشیم از خنده…

1 ❤️

2018-11-11 16:58:44 +0330 +0330
نقل از: MasoodBoushehri یادمه اواخر دانشجوییمون بود با 2تا بچه ها خونه گرفته بودم، قشنگ سلاطین جغ بودیم؛ هر روز یکی میومد میگفت اینجور زده؛ ولی باحال ترین همش دوستم بود که گفت تو مسیر برگشت به شیراز سوار اتوبوس بوده، دیده مسافرا زیاد نیستن و رفته عقبای اتوبوس خودش تنها. بساط دستمال کاغذی رو پهن کرده و ی جغ مرتب زده؛ ولی بعدیکه برگشت میگفت خایه م نکنه کسی دیده کلیپشو بفرسته ایسنتایی تلگرامی جایی ? ? ? خودمو و خودش یاد این قضیه میفتیم پاره میشیم از خنده...

مرسی عزیز ولی نامفهوم بود (dash)

0 ❤️

2018-11-11 17:12:16 +0330 +0330
نقل از: mehran72332 یه بار تو ماشین داشتم نامزدمو از کون میکردم یهو دیدم یکی داره از پشت بوته ها دید میزنه ، به روی خودم نیوردم و به تلمبه زدنم ادامه دادم .

خیلی هم عالی، دوشواری هم نداره…، مرسی برادر ? ?

0 ❤️

2018-11-11 17:23:17 +0330 +0330
نقل از: MasoodBoushehri یادمه اواخر دانشجوییمون بود با 2تا بچه ها خونه گرفته بودم، قشنگ سلاطین جغ بودیم؛ هر روز یکی میومد میگفت اینجور زده؛ ولی باحال ترین همش دوستم بود که گفت تو مسیر برگشت به شیراز سوار اتوبوس بوده، دیده مسافرا زیاد نیستن و رفته عقبای اتوبوس خودش تنها. بساط دستمال کاغذی رو پهن کرده و ی جغ مرتب زده؛ ولی بعدیکه برگشت میگفت خایه م نکنه کسی دیده کلیپشو بفرسته ایسنتایی تلگرامی جایی ? ? ? خودمو و خودش یاد این قضیه میفتیم پاره میشیم از خنده...

اقا کامبیز چرا اخه مفهموم نبود؟
رفته ته اتوبوس جغشو زده :( :(
حالام میترسه از شانس شخمیش کسی دیده باشه عکسی فیلمی ازش بفرسته جایی (dash) (dash)

1 ❤️

2018-11-11 18:27:53 +0330 +0330
نقل از: MasoodBoushehri

اقا کامبیز چرا اخه مفهموم نبود؟ رفته ته اتوبوس جغشو زده :( :( حالام میترسه از شانس شخمیش کسی دیده باشه عکسی فیلمی ازش بفرسته جایی (dash) (dash)

خوب مسعود گلم؛ رفیقت رفته ته اتوبوس که دیگه پشت سری نداره که کسی باشه، خودش که نه نشسته همه رو زیر نظر داره و ضمنا آلت جقاله در ارتفاع پایین قرار داره که حتی کسی توی راهروی اتوبوس سرپا هم باشه باز به آلت مذکور دید نداره، ابهام در ترس دوستت بود که چرا از مسافری که عقب و دیدی که از جلو وجود نداشته اینقدر ترسیده و نگران بوده، ممنون ?

1 ❤️

2018-11-11 18:49:10 +0330 +0330

#همچنان آنلاین شهوانی ?

1 ❤️

2018-11-11 19:02:15 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak #همچنان آنلاین شهوانی ?

سلام روناک جان، قبلا هم گفتم من صفحه رو نمیبندم و نشون دادن آنلاین دلیل بر چرخیدن من توی سایت نیست، مثلا الان یه ربع پیش و بعد از شام (جات سبز و خالی نباشه) برگشتم تو سایت

1 ❤️

2018-11-11 19:36:23 +0330 +0330

سلام روناک جان، قبلا هم گفتم من صفحه رو نمیبندم و نشون دادن آنلاین دلیل بر چرخیدن من توی سایت نیست، مثلا الان یه ربع پیش و بعد از شام (جات سبز و خالی نباشه) برگشتم تو سایت

با سیستم‌ میای

1 ❤️

2018-11-11 19:38:45 +0330 +0330

با سیستم‌ میای

من خود سیستمم
#جانم

1 ❤️

2018-11-11 19:46:15 +0330 +0330

سلام یه بار یه سی دی تو کمد داداشم پیدا کردم عکس و داستان سکسی توش بود داشتم نگاه میکردم ک صدای در حیات و شنیدم سریع سیستم و خاموش کردم رفتم بیرون زنگ خونه رو زدم بعد ب داداشم گفتم دم در کارت دارن یه ده دقیقه الاف شد منم سی دی رو گذاشتم تو جا سازش 🙄

1 ❤️

2018-11-11 19:51:12 +0330 +0330
نقل از: h_kh_b سلام یه بار یه سی دی تو کمد داداشم پیدا کردم عکس و داستان سکسی توش بود داشتم نگاه میکردم ک صدای در حیات و شنیدم سریع سیستم و خاموش کردم رفتم بیرون زنگ خونه رو زدم بعد ب داداشم گفتم دم در کارت دارن یه ده دقیقه الاف شد منم سی دی رو گذاشتم تو جا سازش 🙄

پس خوشبختانه گیر نیوفتادی و شانس آوردی (preved)

0 ❤️

2018-11-11 19:57:07 +0330 +0330
نقل از: h_kh_b سلام یه بار یه سی دی تو کمد داداشم پیدا کردم عکس و داستان سکسی توش بود داشتم نگاه میکردم ک صدای در حیات و شنیدم سریع سیستم و خاموش کردم رفتم بیرون زنگ خونه رو زدم بعد ب داداشم گفتم دم در کارت دارن یه ده دقیقه الاف شد منم سی دی رو گذاشتم تو جا سازش 🙄

دیگه خایه کردم از این کارا بکنم ولی یه بارم فیلم سکسیمو پیدا کرد تو سیستم ولی من زیر بار نرفتم

1 ❤️

2018-11-11 20:13:50 +0330 +0330
نقل از: h_kh_b

دیگه خایه کردم از این کارا بکنم ولی یه بارم فیلم سکسیمو پیدا کرد تو سیستم ولی من زیر بار نرفتم

آره خوب؛ میگفتی یه پسره اومد ریخت تو سیستم و تا میخواستم بگیرمش سریع در رفت ?

0 ❤️

2018-11-11 20:17:41 +0330 +0330
نقل از: h_kh_b

آره خوب؛ میگفتی یه پسره اومد ریخت تو سیستم و تا میخواستم بگیرمش سریع در رفت ?

ن داداش ما خیلی زیادیم گفتم کار بقیس

1 ❤️

2018-11-11 20:19:22 +0330 +0330

با سیستم‌ میای

من خود سیستمم
#جانم

فونت قشنگ کی بودی ?

1 ❤️

2018-11-11 20:23:45 +0330 +0330

با سیستم‌ میای

من خود سیستمم
#جانم

فونت قشنگ کی بودی ?

? ? ?

1 ❤️

2018-11-11 21:14:15 +0330 +0330

یادمه حدود 10 سال پیش که کلاس اول بودم با یکی از بچه های کلاس تو نماز خونه میمالوندیم همو که نظافتچی موچمونو گرفت اما به ناظم نگفت،نمیدونم شاید اگه میگفت الان وضع دیگه ای میداشتم ^^
منم از اون موقع همیشه در حال انگ دادن و مالوندن بودمو جالبیش اینجاس همیشه هم کسی بوده که با این کار حال کنه :x
هفته دیگه هم با عجقم قرار سکس گذاشتم ^_^ اسمشم نمیگم

1 ❤️

2018-11-11 21:38:48 +0330 +0330
نقل از: Ballseye یادمه حدود 10 سال پیش که کلاس اول بودم با یکی از بچه های کلاس تو نماز خونه میمالوندیم همو که نظافتچی موچمونو گرفت اما به ناظم نگفت،نمیدونم شاید اگه میگفت الان وضع دیگه ای میداشتم ^^ منم از اون موقع همیشه در حال انگ دادن و مالوندن بودمو جالبیش اینجاس همیشه هم کسی بوده که با این کار حال کنه :x هفته دیگه هم با عجقم قرار سکس گذاشتم ^_^ اسمشم نمیگم

اولا دوست عزیز قرار نیست ما بریم توی پروفایلت و ببینیم چند سالته و از طریق مهندسی معکوس بفهمیم ده سال قبل اول ابتدایی بودی یا راهنمایی و یا دبیرستان؛ خوب یه کلمه جلوی اون "اول" میگذاشتی، ثانیا حالا اسمشو بگو دیگه، جون من بگو، بی‌معرفت نباش بگو...، اینجا غریبه نداریم بگو...... (dash)

1 ❤️

2018-11-16 22:06:29 +0330 +0330
نقل از: Ballseye یادمه حدود 10 سال پیش که کلاس اول بودم با یکی از بچه های کلاس تو نماز خونه میمالوندیم همو که نظافتچی موچمونو گرفت اما به ناظم نگفت،نمیدونم شاید اگه میگفت الان وضع دیگه ای میداشتم ^^ منم از اون موقع همیشه در حال انگ دادن و مالوندن بودمو جالبیش اینجاس همیشه هم کسی بوده که با این کار حال کنه :x هفته دیگه هم با عجقم قرار سکس گذاشتم ^_^ اسمشم نمیگم

اولا دوست عزیز قرار نیست ما بریم توی پروفایلت و ببینیم چند سالته و از طریق مهندسی معکوس بفهمیم ده سال قبل اول ابتدایی بودی یا راهنمایی و یا دبیرستان؛ خوب یه کلمه جلوی اون "اول" میگذاشتی، ثانیا حالا اسمشو بگو دیگه، جون من بگو، بی‌معرفت نباش بگو...، اینجا غریبه نداریم بگو...... (dash)

چرا میزنی خو یادم رفت ?
اسمشم نوموگم >_<

1 ❤️

2018-11-29 03:05:47 +0330 +0330
نقل از: e_li_na اره تو پارک گرفتنم چن دقیقه بعد عملیات

الینای عزیز؛ الان یه سوالی برای من پیش اومده:
آیا عملیات والفجر در منزل بوده و شما چند دقیقه بعد که در پارک بودید لو رفتید و گیر افتادید یا اینکه عملیات فتح‌المبین در خود پارک انجام شد و همانجا گیر کردید؟!
در ضمن اگه ممکنه بگید که توسط چه کسی یا کسانی مچتون گرفته شد.

1 ❤️

2018-11-29 05:16:18 +0330 +0330

سوتی خیلی دادم اما اولین گیر افتادن مربوط میشه به اینکه داشتم اولین سوراخی رو به پسر خالم می دادم یه دفعه ای داداش کوچیکم اومد بالا مارودید که رفت به همه گفت اما چون بچه بود چیزی حالیش نمی شد گفته بود دودول داداشم این همس خیلی شانس اوردم کسی شک نکرد

1 ❤️

2018-11-29 12:33:51 +0330 +0330
نقل از: Hamidhkk سوتی خیلی دادم اما اولین گیر افتادن مربوط میشه به اینکه داشتم اولین سوراخی رو به پسر خالم می دادم یه دفعه ای داداش کوچیکم اومد بالا مارودید که رفت به همه گفت اما چون بچه بود چیزی حالیش نمی شد گفته بود دودول داداشم این همس خیلی شانس اوردم کسی شک نکرد

? (dash) (dash) 🙄 🙄 اتفاقا همیشه گفتن که حرف راست رو از بچه باید شنید! (preved) ولی خیلی شانس آوردی که کسی حرف راست بچه رو شنیده نگرفته ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «