اسلام واقعی یعنی چه؟

1394/05/23

مسلمونهایی که هی میاید واسه ی ماله کشی و می گید این اسلام واقعی نیست واون اسلام واقعی نیست بگید اسلام واقعی یعنی چی؟واین اسلام واقعی نمود عینی هم داره یا نه؟چرا دینی که ادعای کامل ترین بودن رو داره به گونه ای طراحی شده که از هرآیش صدها برداشت وتفسیر مختلف می شه کرد. دینی که از جانب خدا نازل شده باید جوری باشه که هرکس می خواد بهش مراجعه بکنه با اندکی تفکر بتونه جواب سوالاتش رو پیدا کنه!الان تو این 1400 سال صدها نوع اسلام مختلف داریم می بینیم ،چرا هیچ دینی مثل اسلام این همه فرقه فرقه نداره؟ pleasantry

668 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-14 14:58:14 +0430 +0430

اصلا جای بحث نداره. ی دینی که فقط برای مقاصد شخصی بزرگاش ایجاد شده
چهارده قرنه داریم از دستش میکشیم

0 ❤️

2015-08-14 15:00:15 +0430 +0430

یک مسلمان با رفتارهای خودش می تونه اسلام رو به بقیه ی افراد نشون بده!یک حکومت اسلامی در بعد کلان ترش می تونه نماینده ی یک نوع برداشت خاص از اسلام باشه!مثلا عربستان و ترکیه و ایران سه کشور مسلمان محسوب می شن!درحالی که هرکدوم به صورت ضمنی اسلام اجرا شده دردوکشور دیگه روقلابی می دونند ومی گن فقط اسلام ما واقعیه!پس این وسط شاخص ومعیار محکم برای تشخیص اسلام واقعی چیه؟حدیث؟قرآن؟سنت؟کدومشون؟ scratch_one-s_head

0 ❤️

2015-08-14 15:07:12 +0430 +0430

[quote=سحربانووو]اصلا جای بحث نداره. ی دینی که فقط برای مقاصد شخصی بزرگاش ایجاد شده
چهارده قرنه داریم از دستش میکشیم[/quote]
با عرض درود برشما. good درتایید صحبتهای شما این رواشاره کنم که الان درتمام کشورهای اسلامی سرمدارانشون درناز ونعمت به سر می برند ولی پیروان معمولی این دین اکثرا بدبخت هستند. همین نشون می ده یه جای کار مسلمونها می لنگه! pleasantry وجود شخصیتی به نام آخوند-مفتی-شیخ-ملا چه معنایی داره؟آیا خدا برای ارتباط با پیروان دین اسلام کتاب نفرستاده؟یا این کتاب کافی نبوده؟یا کتاب مشکل داشته؟کدوم یکی!مسلمونها جواب بدید pleasantry

0 ❤️

2015-08-14 15:11:22 +0430 +0430

[quote=بارون آلواین]من بهت میگم اسلام واقعی چیه اسلام یعنی خشونت وسکس همین کسی قبول نداره یه نمونه یه دوره تاریخی بیاره از1400سال پیش تاالان اگه غیرازاین دوکلمه بودحرفموپس میگیرم نوکرش هم هستم[/quote]
درود برشما. من با کلیت حرف جنابعالی موافق هستم. اکثریت احکام اسلام در این دومورد خلاصه شده،حالا سوالی که این وسط پیش میاد این هستش که آیا این احکام و همین محدودیتهای سکسی که دراسلام گذاشته شده صرفا برای مردم همون سرزمین(حجاز)بوده یا برای همه ی مردم جهان!؟سوال بعدی:مگر گفته نمی شه خدا برای هرقوم پیغمبری به زبون همون قوم می فرسته!پس محمد که عرب زبان بوده جطور پیغمبر ایرانیها هم محسوب می شه؟مسلمونها جواب مستدل(نه ماله کشانه)بدید. pleasantry

0 ❤️

2015-08-14 15:26:28 +0430 +0430

کدام اسلام واقعی است؟ pleasantry
download (31).jpg
download (29).jpg
download (30).jpg
download (28).jpg

0 ❤️

2015-08-14 15:27:57 +0430 +0430

[quote=بارون آلواین]درود جواب این سوالم داده شده بعدازمرگ محمدخیلیاکه ازترس اسلام اورده بودن ازدین برگشتن که ابوبکرالبغدادی اون زمان همه روکشت بوسیله سیف الاسلاتمش که خالدبن ولیدبود…به عمرکه رسیدکسی برای غارت وکشتن نبودتازیان خون وزن میخواستن چه جایی بهترازایران واروپا[/quote]
6beexrdy_1.jpg

0 ❤️

2015-08-14 16:21:22 +0430 +0430

[quote=johnycage] چرا هیچ دینی مثل اسلام این همه فرقه فرقه نداره؟ [/quote]

درود… جانی…

چون ندیدند حقیقت، رهِ افسانه زدند… ( حضرت حافظ )

0 ❤️

2015-08-15 02:18:57 +0430 +0430

[quote=pouyapoya2012]

درود… جانی…

چون ندیدند حقیقت، رهِ افسانه زدند… ( حضرت حافظ )[/quote]

درود بردوست عزیزم پویا. drinks دقیقا حافظ درست گفته. تمام گروه های اسلامی ادعا می کنند اسلام واقعی فقط اسلامی هستش که اونها دارند. مثلا بوکوحرام یا داعش تمام جنایاتی که می کنند روبا استناد به آیات قرآن توجیه می کنند. bad حالا سوالی که پیش میاد ومسلمونها باید به فکر فرو برند، این هستش که:چه اشکالی در دین اسلام وجود داره که چنین امکان وبستری رو برای جنایات وتجاوزات گروه های اسلامی فراهم می کنه!چرا دربقیه ادیان این پتانسیل به این حد دیده نمی شه؟ pleasantry

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «