اصول اولیه ارتباط زوجها باهم

1397/03/20

سلام به همه زوجهای عزیز
از اون‌ جایی که فک میکنم تو مسئله دوستیابی با زوجهای مختلف در این سایت تجربه های زیادی دارم ، و میبینم اکثر زوجها یه سری اصول اولیه رو رعایت نمیکنن برای دوستیابی، بر این شدم که چندتا نکته ساده و در عین حال تأثیرگذار رو بگم.

۱_ اینکه چون افراد فیک و دروغگو تو سایت زیاد هستن، لازمه که خودتونو جای زوج یا طرف مقابل بذارید و درخواست هایی که با عقل و منطق خودتون جور درنمیاد رو از طرف مقابل نخواین

۲_ اینکه یه کم حوصله داشته باشید و یکراست نرید سراغ مطرح کردن فانتزی،
از الزامات هر رابطه‌ای (چه فانتزیک و چه غیر فانتزیک) اینه که یه مقدار شناخت نسبی در مورد طرف مقابل به دست بیاد، پس سریع مطرح کردن فانتزی کاری غیرحرفه‌ای محسوب میشه و باعث میشه طرف مقابل بهتون شک کنه!

۳_ تقاضای عکس سکسی با صورت کاملاً مردود و غیرمنطقی محسوب میشه، چون نمیشه به کسی که نمیشناسین اعتماد کنین

۴_ رعایت ادب و احترام تو مکالمات شامل:
با دقت جواب دادن به پیامهای طرف مقابل،
سین زدن پیام و به موقع جواب دادن
(مواردی بوده به طرف پیام دادیم بعد سین زده جواب نداده بعد که پرسیدیم چرا، بلاک کرده!!!)

۵_ بعضی دوستان زیادی اهل ریسک هستن و مثلاً اصرار دارن که تو چت اصلی عکس بهم نشون بدن که اکثراً نمیتونن اعتماد کنن و این باعث میشه که ارتباطی شکل نگیره
همینطور برعکسش بعضیا تو سکرت چت، عکس معمولی غیر سکسی هم میترسن بدن!! این هم کار اشتباهیه، اگه کسی در این حد محافظه کار هست، پس ریسک ایجاد ارتباط از طریق این سایت رو هم باید بیخیال بشه.

۶_ تو ارتباطات اینچنینی، ازونجایی که طرف مقابل رو نمیشناسید نیازی نیست دروغ بهش بگید چون این ارتباط یک ارتباط کاملاً انتخابی هست و اگه دروغ بگید دیر یا زود مشخص میشه و فقط باعث میشه طرف مقابل بعد اینکه متوجه دروغتون شد احساس خطر بکنه، اگه کسی ازتون سوالاتی پرسید که بنا به دلایلی برای شما خصوصی محسوب میشد، به جای پاسخ دروغ، بگید نمیتونید پاسخ بدید و طرف مقابل هم باید این ظرفیت رو داشته باشه

۷_ گفتن اسم مستعار کار منطقی‌ای محسوب میشه چون هنوز نمیدونید طرف مقابل کی هست و ممکنه آشنا دربیاد، پس توقع دونستن اسم واقعی طرف مقابل رو نداشته باشید.

۸_ سوالاتی از طرف مقابل بپرسید که خودتون برای پاسخگویی به همون سوالات، مشکلی نداشته باشید، مثلاً طرف میپرسه کارت چیه و وقتی جواب میدی و همین سوالو از خودش میپرسی طفره میره

۹_ توجه داشته باشید که تو اینجور روابط، بالاخره یکی اول پا پیش میذاره و پیام میده، سعی کنید در مراحل بعدی آشنایی گاهی شما تو اعتمادسازی پیشقدم بشید.
مثلاً طرف به شما پیام داده تو سایت، بعدش که میخواید برید تلگرام، شما آیدی بدید، یا مثلاً طرف اول اطلاعات و توضیحاتی در مورد خودش داده، شما تو عکس دادن پیشقدم بشید که اون طرف احساس نکنه همه چیز یک طرفه ست.

۱۰_ در صورتی که به هر دلیلی از ادامه ارتباط با طرف مقابل منصرف شدین، یه کم فرهنگ داشته باشید و زرتی بلاک نکنید، حتی اگه نمیخواید توضیحی بابتش بدین، حداقل عذرخواهی و بعدش خدافظی کنید.

۱۱_ نوع ارتباط و شرایطتون رو شفاف توضیح بدین تا در صورت عدم توافق، وقت همو الکی نگرفته باشید.

۱۲_ قبل پیام دادن به طرف، یه نگاه به پروفایلش بکنید ضرر نداره ، بعضیا مثه خود ما یه سری توضیحات در مورد شرایطشون توی پروفایلشون میذارن، برای دیوار ننوشتنشون

۱۳_ بعضیا پیام میدن سلام، سلام تنها پیام محسوب نمیشه، سعی کنید تو پیام اول شفاف و محترمانه درخواستتونو بگید.

فعلاً چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد، اگه بود اضافه میکنم، شما خواننده محترم هم اگه نظری دارید بگید خوشحال میشیم.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-21 00:00:34 +0330 +0330

خوزستان کسی هست

0 ❤️

2018-12-14 09:29:48 +0330 +0330

من ازاهوازم نفرسوم برای زوج ها
هات و شوخ طبع ت س ک س

0 ❤️

2018-12-14 09:31:17 +0330 +0330
نقل از: zarbdari.mahshahr333 خوزستان کسی هست

من هستم از اهواز خوشحال میشم اول آشنا بشیم

0 ❤️

2018-12-14 10:12:51 +0330 +0330

لطفاً اینجا دوستیابی نکنید ، هم خلاف قوانین این انجمن هست و هم اینکه واقعاً جالب و درست نیست که اینجا این کارو بکنید و یه جور بی احترامی هست

0 ❤️

2018-12-23 15:32:38 +0330 +0330

در سایت زوج واقعی پیدا بشه

0 ❤️

2018-12-23 21:31:12 +0330 +0330
نقل از: 051mashhad **در سایت زوج واقعی پیدا بشه**

ریدی دوست من فقط خود ما با بیست سی تا زوج آشنا شدیم تا حالا

0 ❤️

2018-12-29 13:58:25 +0330 +0330
نقل از: Coolcouple1396

بله … تو سایت زوج واقعی پیدا میشه، اما چیزی که واضح هست درصد خیلی‌ کمی‌ از آشنایی زوج‌های واقعی به اجرا میرسه!

0 ❤️

2018-12-29 14:09:57 +0330 +0330

سلام

تو اینستاگرام به نتیجه های خیلی بهتری میشه رسید تا اینجا

مثلا ما فقط زوج برای دوستی میخواییم که اینجا پیدا نمیشه

دوستی اگر مثل من بود خصوصی پیغام بده آی دی اینستاگرام بفرستم

1 ❤️

2018-12-29 16:27:36 +0330 +0330
نقل از: Tab97018
نقل از: Coolcouple1396

بله .. تو سایت زوج واقعی پیدا میشه، اما چیزی که واضح هست درصد خیلی‌ کمی‌ از آشنایی زوج‌های واقعی به اجرا میرسه!

اگه منظور شما از اجرا، انجام فانتزی هست که اون یک موضوع کاملاً جداست و ربطی به این سایت و تعداد زوج‌های واقعی نداره شاید تو بستری غیر از این سایت هم همین موضوع که آشنایی به ارتباط منجر نشه، صدق کنه

0 ❤️

2018-12-29 16:29:17 +0330 +0330
نقل از: prettylove سلام

تو اینستاگرام به نتیجه های خیلی بهتری میشه رسید تا اینجا

مثلا ما فقط زوج برای دوستی میخواییم که اینجا پیدا نمیشه

دوستی اگر مثل من بود خصوصی پیغام بده آی دی اینستاگرام بفرستم

شما اومدی تو تاپیک کسی که تو امضاش نوشته: "رابطه با زوجها بدون فانتزی" و تا حالا کلی ارتباط حضوری از تو همین سایت داشته، میگی همچین مواردی پیدا نمیشه؟ آخر پارادوکس بود حرفت دوست عزیز

0 ❤️

2019-06-07 05:27:49 +0430 +0430

عالی بود موافقیم و کاش همه اینطور صادقانه باشن

2 ❤️

2019-06-07 13:30:08 +0430 +0430
نقل از: امیر.فرزانه عالی بود موافقیم و کاش همه اینطور صادقانه باشن

بله کاش همینطوری باشن همه و این اصول رو رعایت کنن.

0 ❤️

2019-06-13 05:14:48 +0430 +0430

تا حالا تجربه زوج ندارم خیلی دوس دارم تجربه کنم زوجهایی که منو قابل بدونن و مهربون و مودب هستن از من دعوت کنن تا حضوری در خدمتشون باشم بالاخره هر کسی یه دل و آرزویی داره باشخصیت و مؤدبم از هر لحاظ مطمئن و رازدارم 35 سالمه از مشهد 175 60 14 سبزه روشنم خیلی دوس دارم تجربه کنم اینم تل: salam191919 زوجهای دیگه که باشون ارتباط برقرار کردم میگن باید پول بدی ولی من چون خرجی زندگی میدم پول ندارم از زوجی که قبولم میکنن واقعا ممنون میشم. اگه از هم خوشمون اومد حاضرم دوست دائمی بشیم

پروفایلمو بخونین
0 ❤️

2019-06-13 12:33:23 +0430 +0430
نقل از: سیناسینا19

تا حالا تجربه زوج ندارم خیلی دوس دارم تجربه کنم زوجهایی که منو قابل بدونن و مهربون و مودب هستن از من دعوت کنن تا حضوری در خدمتشون باشم بالاخره هر کسی یه دل و آرزویی داره باشخصیت و مؤدبم از هر لحاظ مطمئن و رازدارم 35 سالمه از مشهد 175 60 14 سبزه روشنم خیلی دوس دارم تجربه کنم اینم تل: salam191919 زوجهای دیگه که باشون ارتباط برقرار کردم میگن باید پول بدی ولی من چون خرجی زندگی میدم پول ندارم از زوجی که قبولم میکنن واقعا ممنون میشم. اگه از هم خوشمون اومد حاضرم دوست دائمی بشیم

پروفایلمو بخونین

ازونجایی که عقلت نمیکشه تو این تاپیک دوستیابی نکنی، مجبورم بلاکت کنم تا همچین بی‌عقل بازی ای رو برای بقیه انجام ندی دوست عزیز!

ضمناً تعجب نکن اگه تا سالها بعد هم نتونستی با زوجی ارتباط برقرار کنی، چون یکی از اصول اولیه ارتباط برقرار کردن که احترام به مخاطبت هست و یاد نداری.

0 ❤️

2019-06-14 14:43:02 +0430 +0430

دوست عزیز واقعا میتونم بگم این سطح از شعور و فهم رو تا حالا تو سایت ندیدم یا اگر بوده خیلی کم.
موارد بسیار خوبی رو گفتی و واسه من هم تا حالا بسیار پیش اومده تو چت کردن در تلگرام مثل بلاک کردن و اول کار عکس خواستن و مخصوصا وقتی میگم خانومم در جریان فانتزیم نیس دائم میان و میگن شمارشو بده من مخشو بزنم یا شروع میکنن به راهنمایی های تکراری که چطوری به خانومم حسمو بگم که واقعا دیوانم میکنه این حرفا .
من خودم متاسفانه چون خیلی ترس دارم از آبرو ریزی این قضیه خیلی شاید بیش از حد احتیاط میکنم مخصوصا تو عکس دادن ولی زیاد هم پیش اومده که بعد از چند بار چت کردن و مطمعن شدم که طرفم هم فانتزیش مثله منه و متاهل هست کاملا راحت عکس دادم (البتته تو سکرت) و دوستیمون هم خیلی محترمانه و لذت بخش بوده .
البته کاملا درک میکنم دوستان متاهلی که این فانتزی رو دارن و خانوماشون هم میدونن و پایه هستن چه مثل خودتون در حد دور همی و فان چه در حد ضرب و موازی قبولش سخته براشون که من متاهلم و خانومم نمیدونه و نمیتونم باهاشون برنامه های 4 نفره بذارم .
ولی واقعا دوس دارم حد اقل با یکی از این دوستان متاهل( من و آقای متاهلی که این فانتزی رو داره)حضورا آشنا بشم و بتونم حداقل در مورد فانتزیم باهاش راحت صحبت کنم که بتونه درک کنه و معاشرت کنیم با هم .
به هر حال از تاپیک خوبت ممنون .
و از آشنایی با خودت هم خیلی خوشحال شدم.
ممنون از با شعور بودنت .

1 ❤️

2019-06-14 16:54:58 +0430 +0430
نقل از: Soltanpeymans دوست عزیز واقعا میتونم بگم این سطح از شعور و فهم رو تا حالا تو سایت ندیدم یا اگر بوده خیلی کم. موارد بسیار خوبی رو گفتی و واسه من هم تا حالا بسیار پیش اومده تو چت کردن در تلگرام مثل بلاک کردن و اول کار عکس خواستن و مخصوصا وقتی میگم خانومم در جریان فانتزیم نیس دائم میان و میگن شمارشو بده من مخشو بزنم یا شروع میکنن به راهنمایی های تکراری که چطوری به خانومم حسمو بگم که واقعا دیوانم میکنه این حرفا . من خودم متاسفانه چون خیلی ترس دارم از آبرو ریزی این قضیه خیلی شاید بیش از حد احتیاط میکنم مخصوصا تو عکس دادن ولی زیاد هم پیش اومده که بعد از چند بار چت کردن و مطمعن شدم که طرفم هم فانتزیش مثله منه و متاهل هست کاملا راحت عکس دادم (البتته تو سکرت) و دوستیمون هم خیلی محترمانه و لذت بخش بوده . البته کاملا درک میکنم دوستان متاهلی که این فانتزی رو دارن و خانوماشون هم میدونن و پایه هستن چه مثل خودتون در حد دور همی و فان چه در حد ضرب و موازی قبولش سخته براشون که من متاهلم و خانومم نمیدونه و نمیتونم باهاشون برنامه های 4 نفره بذارم . ولی واقعا دوس دارم حد اقل با یکی از این دوستان متاهل( من و آقای متاهلی که این فانتزی رو داره)حضورا آشنا بشم و بتونم حداقل در مورد فانتزیم باهاش راحت صحبت کنم که بتونه درک کنه و معاشرت کنیم با هم . به هر حال از تاپیک خوبت ممنون . و از آشنایی با خودت هم خیلی خوشحال شدم. ممنون از با شعور بودنت .

خواهش میکنم

ممنون از لطفت ?

1 ❤️

2019-06-17 15:09:34 +0430 +0430

رفتار شاد و‌گرم و صمیمی و راحت و همیشه محترمانه مهمه
و اگر به حس خوبی همه برسن به چیزهای دیگر هم‌میشه در ارامش و تمرکز رسید
داشتن جمعی دوستانه و گپ و گفت در فضایی امن و آرام که همه چهار نفر بتونن در کنار هم رفاقت کنند و لحظات خوبی را سپری کنند.

ولی اونچه مهمتره اینه که این فضای شاد و گرم و پر از خوشی باید محترمانه بمونه
و اگر همه چهار نفر بدون تعصبات بیهوده و حساسیت های الکی تونستن به حس خوبی نسبت به همدیگه برسن و کسی نسبت به همسرش دچار حساسیت های بیجا نشد میشه به این هم فکر کرد که هرکس با پارتنره خودش در خلوتی جداگانه برای ساعاتی لذت های نابی را تجربه کنه
و قبل و بعد از اون‌خلوت همه چی دوستانه و گرم و صمیمی و محترمانه باقی بمونه
ما به تجربه دیدیم یکی از مهمترین آفت ها که در این دوستی ها باعث رنجش میشه “حساسیت” هست
یعنی یه نفر نسبت به همسرش حساس میشه و نمیزاره که خودش و جمع به لذتی برسن و به جای اینکه در این دیدار حالشون خوب باشه چه بسا که به مشکلاتی هم برخورد میکنن
این یک واقعیته که فردای این ارتباط همه به دنبال زندگی و اولویت‌های خودشان هستن و کسی نمیتونه و نمیخواد و اصلا نیازی نداره که بخواد رابطه های عاشقانه ایجاد کنه بنابراین‌نگران شدن و‌حساس شدن خیلی بیهوده هست
و یکی دیگر از مشکلات اینه که تصورات بی پایان سکسی که غالبا تمام اولویتهای مردهاست افکارشون را رها نمیکنه و میخوان همه اونچه که در فیلمهای پورن دیدن را با خانومشون عملیاتی کنن و مکافاتهای بزرگی پیش میاد…
زندگی سختی ها و مشکلات جدی خودش رو داره و این لحظاته فان فقط برای این هست که آدم ها برای ساعاتی حالشون خوب باشه و بعدش همه تک تک این افراد شعور این را داشته باشند که به حرمت هم و حریم دوستی و رفاقت هم احترام بگذارند و اگر همه لایق بودن اون دوستی ادامه پیدا کند و بتونن مایه دلگرمی و ارامش و‌امنیت و لذت هم باشن در مرامی روو و شفاف و دوستانه و شاد و محترمانه

باید حساس بود که فضای چهارتایی کاملا دوستانه و صمیمی و راحت باشه و اصلا سکسی نشه و احترام حفظ بشه
اگر همه اکی بودن در خلوت ساعتها لذت ببرن همه

1 ❤️

2020-10-30 19:18:59 +0330 +0330

این خیلی خوب بود 👌

1 ❤️

2020-10-30 19:23:44 +0330 +0330

↩ aghayemoteahel
ممنون

0 ❤️

2020-11-01 03:58:06 +0330 +0330

↩ Rayan.AnL
ماهم امیدوارم بخوننو به کار بگیرن

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «