امشب میخوام جرت بدم!👽🙊

1401/03/27

**همه چیز برمیگرده به قبل مهمونی که حسابی با لباسای تنگو سکسیت کیرمو راست کردیو نمیتونستم هیچ غلطی کنم 😣
بخودم قول دادم برسیم خونه پارت میکنم …
همین که در خونه رو باز کردیم چسبوندمت به دیوار اتاقو گلوتو گرفتم از ترس داشت چشات میلرزید و قرمز شده بود صورتت حسابی با ولع شروع کردم خوردنه لباتو پرتت کردم روی تخت شروع کردم خوردنه لبات
دیگه مقاومت نمیکردی…
چشاتو با شالت میبندم، صدای باز شدن کمربندمو میشنویو بعدش دستاتو با کمربندم میبندم به تختمون…
میام روت شروع میکنم خوردنه گردنتو گوشات ( اونقدر با لذت میخورمش که نفسای داغمو رو گردنت حس میکنی …)
سوتینتو باز میکنمو سینه هاتو اروم میمالم تا نوکش سیخ بشه و سفت
بعد با ولع میذارمشون تو دهنمو میک میزنمشون با نوک زبونم با سرش ور میرمممم اومممم سینه هاتو یجوری میخورم که سر و بی حس شن …
میام با بوسه هام پایینترو زبونمو میکنم تو نافتو دورشو لیسسس میکشممم👅👅👅👅👅
میام پایینتر
خط کصت خیست که از رو شورت زده بیرونو لیس میکشم
بعد با دندون درش میارمممم
اوففف زبون داغمو با یه لیس عمیق میکشم لاش 👅👅👅👅👅یجوری که نفست بند بیاااددد…
آب کصت سُر بخوره رو کونت آبتو از رو سوراخ کونت لیس بکشم تا سر چوچولت بعد با نوک زبونم اونقدر باهاش ور برم که قرمز شه **

دستت بره لای موهام محکم فشارش بدی به کصت منم با ولع بخورم برات زبونمو کنم توش بچرخونم…

**اوممممم👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅👅
لیسسس لاشششش
پاهاتو بذارم رو شونه هام اروم سر کیرمو بمالم لای کصت داغت
دلت بخاد توش بره ولی اونقدر بمالم کیرمو ب چوچولت که خودت پاهاتو به کمرم فشار بدیو همه کیرم تا ته بره توش یه آهههه بلند بکشییییی
کیر داغمو تا تهت حس کنیییی اولش اروم بکنمت
بعدش:
کصو کون جندتو برات یجوری جر بدم که عرررر بزنی
گلوتو بگیرم تو چشام زل بزنی با التماس وقتی مث صگ دارم جرت میدم
تند تند تلمبه میزنمو سیلی میزنم رو کونتتتت رد دستام روش بمونهههه

اونقدر محکم میکوبم کیرمو تا ته که کل بدنت بلرزه…👿👿
برگردی داگ استایل از موهات بگیرم بگااامت بادست دیگم همزمان انگشت کنم تو کووونت جنده کوچولوووو…

یهو کل تنت بلرزه و از حال بری منم همه ی آب داغمو خالی کنم تو کونت…
**

😢نظر بدین حتما لیس رو چوچولتون

5620 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-04 18:19:33 +0430 +0430

خشونتت رو دوست دارم 👍

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «