تفاوته منحرف و شهوتی

1397/05/05

مشغول گشتن و مطالعه نوشته های دوستان بودم که به نوشته ای از جناب “کیربن آدم” برخوردم با عنوان “یک منحرف”… لذت بردم و در نوشته هاش شخصیتی دیدم که در خودم و بسیاری از هم نسلانمان دیده ام… ما منحرف نیستیم… با عرضه ارادت و احترام فراوان خدمت تو دوست عزیزم … منحرف کسی است که از سوءاستفاده لذت میبرد، در روابط منحرف همیشه قربانی وجود دارد، مانند کودک آزاری، تجاوز و امثال آن… حتی همجنس گرایی یا امثال آن در گرایش میگنجد نه انحرافها…
اما از آنجا که از کودکی این جامعه دو روی مزور به ما قبولانده که شهوت و روابطه شهوانی بد و حیوانیست، همه ما در پس زمینه ذهن فکر میکنیم بخاطر میل جنسی یا کنجکاوی ها یا شیطنتهایمان، منحرفانی روانپریشیم… در حالی که سالمترین های این جماعت بیماریم… اخوی اینان که این جلوه در محراب و منبر میکنند… چون به خلوت میروند آن کاره دیگر میکنند… البته کاش آن کاره دیگر میکردند… معمولا کارهایی میکنند که شرم مانع از تفکر راجعب آنها میشود…
در پایان ، دوسته من ما شهوتیهای آسیب خورده از جماعت بیماریم… اما منحرف نیستیم…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-05 18:21:35 +0430 +0430
نقل از: Shahvani.doust ممنون که بزرگواران از تاپیک دیدن بفرمایید...

با اجازه ی صاحب تاپیک…

میگم کم کم داری میری توی مایه وانتی شدن... ?

0 ❤️

2018-09-15 16:46:37 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak باهات موافقم ولی اونی که به محارمش حس داره دیگه منحرف حساب میشه ?

کاملا درسته.. اون شخص در شرایط عادی بیماره.. اما یه مثال... فرض کن شخصی توی یه جایی گیرافتاده و هیچ چیزی برای خوردن نداره.. از زور گرسنگی شروع میکنه جنازه کنارش رو میپزه و میخوره.. این شخص از زور گرسنگی رو به مرگه و این کار براش حکم علاقه یا تفریح نداره.. به محض خروج از اون شرایط هم دیگه انجامش نمیده.. حتی از یادآوریش هم بهش حالت تهوع دست میده.. فکر میکنم بعضی مواقع ممکنه فرد از زور گرسنگی جنسی و عدم آموزشهای درست به این حالت برسه، اما بعد از اندک زمانی این حالت از بین بره..... البته این بحث کار من نیست، نیاز به نظر کارشناسی روانشناس بالینی هست تا ببینیم میشه عمل منحرفانه در شرایط بحرانی رو از فرد منحرف بیمار جدا کرد یا نه... به هرحال دمت گرم که خوندی و توی بحث شرکت کردی ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «