دین آری یا نه

1393/08/18

اگه دینی وجود نداره پس خدایی هم وجود نداره پس ما میتونیم بکشیم دزدی کنیم و هر کاری بکنیم
اصلن دینی وجود نداره ولی باید برای زندگی مون یه برنامه داشته باشیم که به بیراهه نریم و زندگی رو برای خودمون و بقیه زهر کنیم ای کاش بفهمیم که دینی مشکلی نداره حداقل واسه پیروانش من با کسایی که یه دین رو فحش بارون میکنن مشکلی ندارم دارم ولی خوب اونم سطح شعورشو میرسونه چون تو هیچ دینی گفته نشده یک نفر رو به خاطر دینش تخریب کنیم حتی زمان محمد هم که بهش فحش میدید قرارداد صلحی بین مسلمانان و یهودیان بسته شد که هیچ یک حق توهین به یک یکدیگر رو ندارن و در صورت حمله دشمن همه باید به دفاع از مدینه برن ‘‘اینو گفتم چون یه عده کلن سعی دارن دین و وطن رو جدا کنن’’ و یه عده دیگه هم هستن که کلن دینو قبول ندارن که اونا هم ایدولوژی خودشونو دارن ولی به نظر من هرکس باید برای زندگیش یه چارچوب داشته باشه حتی کساییکه دین ندارن

585 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-11-09 09:36:40 +0330 +0330

اگه میخوای آزاد باشی و مثل انسان زندگی کنی هیچ دینی نداشته باش…
انسانیت بهترین دینه …

0 ❤️

2014-11-09 09:44:08 +0330 +0330

اخه داداشی من یکم رو زرتشت تحقیق کذدم و دیدم محدویتش کمتره و بر اساس علم پیش میره و اگر ثابت بشه یه کار برای بدن یا روح انسان ضرر داره منع شده منم دنباله دین برترم ولینظر تو هم برام محترمه ممنون

0 ❤️

2014-11-19 13:48:13 +0330 +0330

دین اسبابی شده برای خفقان ، چپاول ، کشتارآزادی خواهان ، عقب نگه داشتن تفکر انسانها ، گریستنهای بیخود ، محدود کردن تمام دنیا در باورهایی توهمی و خیالی ، فقر و فساد ، انباشتن مال فراوان(حرام) ، سانسور تمام دنیا و مانور روی خود و هزاران مورد دیگه ای که به زبون آوردنشم روان آدمو آزار میده
ای کاش ما فقط به ایرانی بودنمون ببالیم و پایبند باشیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «