روایات ساختگی آخوند ها و فریب مردم ساده ایران!

1395/10/15

★ ««« معمولا آخوند ها از تخیلات خودشون چرندیاتی برای مردم نقل میکنن و باعث ترس مردم میشن تا اطاعت کنن و سرپیچی نکنن در این باب داستان کوتاهی رو میذارم بخونید تا هر چرندیاتی رو باور نکنید! »»»

★حاج آقا رو منبر داشت در مورد فلسفه حلال و حرام
صحبت میکرد که چنین گفت:
روزی سه تا دزد به خونه یک تاجر دینداری زدند و کلی پول و سکه رو ،
روی خر صاحبخونه گذاشتند و زدن بیرون!

تو مسیر دوتاشون دسیسه چیدن که سومی رو بکشن تا سهمشون بیشتر بشه و همین کارو هم کردن!

بعدش آب و غذایی خوردن و باز راه افتادن که یه دفعه یکیشون خنجر کشید و رفیق دومیش رو هم کشت!

شب که شد دزد باقی مانده دلدرد شدیدی گرفت
و بر اثر سمی که شریک قبلیش تو غذاش ریخته بود مُرد

و الاغ هم که تنها مانده بود، راه صاحبخونه رو گرفت و بهمراه مال به خونه تاجر دیندار برگشت…

←همه در مسجد صلوات فرستادند

که یهو شخص پرید وسط و گفت:

← حاج آقا! دزدا که سه تاشون مردند؛
پس جریان رو کی واستون تعریف کرد؟

خره؟!

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-07 04:56:08 +0430 +0430

ﯾﻪ ﺑﺎﺑﺎﯾﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﭘﯿﺶ ﯾﮏ ﺁﺧﻮﻧﺪ، ﻣﯿﮕﻪ ﺣﺎﺝ ﺁﻗﺎ ﻣﻦ
ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﭘﯿﺶ ﺷﻤﺎ ﺣﻠﺶ ﮐﻨﯿﺪ … ﻣﻦ
ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻭ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻫﺴﺖ
ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻏﯿﺮ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﻭ ﻣﺸﺮﻭﺏ ﺧﻮﺭ ﻭ ﺭﺑﺎ
ﺧﻮﺍﺭﯼ ﻫﺴﺖ، ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﮐﻪ ﻣﻮﻣﻨﻪ ﻫﺴﺖ
ﺍﻣﺎ ﺑﯿﺴﻮﺍﺩ ﻭ ﺯﺷﺘﻪ … ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﮐﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﺭﻭ
ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﮐﻨﻢ؟ ﺁﺧﻮﻧﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ، ﺷﺨﺼﯽ ﺭﻓﺖ ﭘﯿﺶ
ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭼﺮﺕ ﻭ ﭘﺮﺗﻬﺎ ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﮔﻔﺖ ﻟﮑﻦ
ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺷﺮﻋﯽ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﻮﻣﻨﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ
ﻭ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﮑﺎﺡ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﻣﺎ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻠﻔﻦ ﺁﻥ ﯾﮑﯽ
ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ

0 ❤️

2017-08-07 05:45:44 +0430 +0430

مملڪت رو تعطیل ڪنید دارالایتام دایر ڪنید، درست تره!
مردم نان شب ندارند ، قحطی است ، مرض بیداد می ڪند ، نفوس حق النَفَس می‌دهند.

باران رحمت از دولتی سر قبله عالم است؛ سیل و زلزله از معصیت مردم!

میرغضب بیشتر داریم تا سلمانی؛
سربریدن از ختنه سهل تر !
ریخت مردم از آدمیزاد برگشته.
سالڪ بر پیشانی همه مهر نڪبت زده.

چشم ها خمار از تراخم است،
چهره ها تڪیده از تریاڪ
ملیجڪ در گلدانِ نقره می شاشد!..

گدایی که خودش شغلی است! …

0 ❤️

2017-08-07 05:51:39 +0430 +0430

بیا حاجی ز حج رفتن حذر کن

مزار حضرت کوروش گذر کن

خدا در مکه زیر صخره ها نیست

همیشه با تو و از تو جدا نیست

خدایی را که با او میشوی مست
ز گردن هم به تو نزدیکتر هست

تو را این بینش و اندیشه ننگ است

که پنداری خدایت ریز سنگ است

خداوندی که رحمان و رحیم است

مکانش در دل و چشم یتیم است

بیا از بت پرستی دست بردار

نرو مکه خدایت را نیازار !

به موری نان دهی در زیر خمره

بود نیکوتر از صد حج عمره

اگر حاجی مسلمانی چنین است

که نفرین خدا بر اهل دین است …

0 ❤️

2017-08-17 05:02:21 +0430 +0430

مردی وارد خانه شد و دید همسرش گریه می کند. ازاو علت را جویا شد، همسرش گفت گنجشک‌هایی که بالای درخت هستند وقتی بی‌حجابم به من نگاه می کنند و شاید این امر معصیت باشد.
مرد بخاطر عفت و خداترسی همسرش پیشانیش را بوسید و تبری آورد و درخت را قطع کرد.
پس از یک هفته روزی زود از کارش برگشت و همسرش را در آغوش ملا آرمیده یافت!
شوهر زن فقط وسایل مورد نیازش را برداشت و از آن شهر گریخت…
به شهر دوری رسید که مردم آن شهر در جلوی کاخ پادشاه جمع شده بودند. وقتی از آنها علت را جویا شد، گفتند؛
از گنجینه پادشاه دزدی شده.
در این میان مردی که بر پنجه ی پا راه میرفت از آنجا عبور کرد.مرد پرسید او کیست؟
گفتند: این شیخ شهر است و برای اینکه خدای نکرده مورچه‌ای را زیر پا له نکند، روی پنجه ی پا راه می رود.
آن مرد گفت بخدا دزد را پیدا کردم مرا پیش پادشاه ببرید.
او به پادشاه گفت؛
شیخ همان کسی است که گنجینه تورا دزدیده است.
شیخ پس از بازجویی به دزدی اعتراف کرد
پادشاه از مرد پرسید:
چطور فهمیدی که او دزد است؟
مرد گفت: “تجربه به من آموخت وقتی در احتیاط افراط شود و در بیان فضیلت زیاده روی شود بدان که این سرپوشی است برای یک جرم”.

0 ❤️

2018-01-11 09:47:11 +0330 +0330

آخوند میخواد سربه تن آتئیست،بهایی و همجنسگرا نباشه،
اما ما باید از مرگش ناراحت بشیم،چون اینو حقوق بشری که باید شامل همه بشه میگه
#آخوندآزاری

0 ❤️

2018-01-11 09:48:10 +0330 +0330

هر وقت یک آخوند:
۱-امتیازی بابت لباسش نداشت
۲-شغل مولدی داشت و پیشه‌ش آخوندی نبود
۳-تقدسی برای لباسش قائل نشد
تازه می‌شه دوستش داشت یا نداشت

0 ❤️

2018-01-11 09:50:30 +0330 +0330

ملت ایران پریروز:لعنت به آخوند
ملت ایران دیروز:رای به آخوند
ملت ایران امروز:لعنت به آخوند
ملت ایران۴سال دیگه:لعنت به آخوند
ملت ایران ۱۴۰۰:رای به آخوند

تعریف جهان سوم دقیقا چی میشه؟؟؟

0 ❤️

2018-01-11 14:47:24 +0330 +0330
نقل از: boos34 یه مشت جقی بیکار شدند تحلیلگر که عرضه هیچکاری رو ندارن شدن نقاد

اگه توجه کنی همین الان شما داری نقد میکنی ها ، نگی نگفتم ?

ماشالا همه امثال شما هم جز توهین چیزی بلد نیستن الحمدالله ?

0 ❤️

2018-01-11 14:52:09 +0330 +0330

یک آخوند وقتی جرمی مرتکب می‌شه، خلع لباسش می‌کنن و تازه می‌شه مثل من و شما! این حداقل تبعیض اجتماعیِ تحمیلیِ این قشر بر ماست، حداقلش!

0 ❤️

2018-01-21 16:54:27 +0330 +0330

سلام من از مشهد هستم

من توی زنجان هستم

زوجیم تهران نارمک

زوجای یزدی

من الان بهشهرم

من توی زنجان

فاعل از شاهی (inlove)

0 ❤️

2018-01-21 18:00:23 +0330 +0330

حسن روحانی و محمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی رییس جمهورهای ایران هستند وبودند و این سه تا اخوندن خب، 24سال سه تا اخوند رییس جمهور کشور شده خب- فقط هشت سال اون مردک احمدی نژاد غیر اخوند رییس جمهور بوده، اخوندا سیاستمدارند داداش . نگاشون نکنید یه عبایی و شالی دور خودشون پیچیدن، زیر عبا و شال معلوم نیست چه پنهان شده است.

0 ❤️

2018-01-21 18:59:36 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb ‍ ژان ژاك روسو خطاب به روحانیون مسیحی می گوید:

دست از اثبات حقانیت مسیحیت بردارید،
چون مسیحیت واقعاً برحق است،
بیایید اثبات کنید که خودتان مسیحی هستید ،
این چیزی ست که نیاز به اثبات دارد…

به همین سیاق،
باید خطاب به تمام مذهبیون دنیا گفت: دست از اثبات وجود خدا بردارید،
وجود خدا نیازی به اثبات ندارد…
شما با رفتار نیکتان،
اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید و خدایتان، مادیات و قدرت نیست!

بسیار عالی
اصلا لایک

0 ❤️

2018-01-21 19:00:19 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb ﯾﻪ ﺑﺎﺑﺎﯾﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﭘﯿﺶ ﯾﮏ ﺁﺧﻮﻧﺪ، ﻣﯿﮕﻪ ﺣﺎﺝ ﺁﻗﺎ ﻣﻦ ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﭘﯿﺶ ﺷﻤﺎ ﺣﻠﺶ ﮐﻨﯿﺪ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻭ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻏﯿﺮ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﻭ ﻣﺸﺮﻭﺏ ﺧﻮﺭ ﻭ ﺭﺑﺎ ﺧﻮﺍﺭﯼ ﻫﺴﺖ، ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻢ ﮐﻪ ﻣﻮﻣﻨﻪ ﻫﺴﺖ ﺍﻣﺎ ﺑﯿﺴﻮﺍﺩ ﻭ ﺯﺷﺘﻪ ... ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﮐﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﮐﻨﻢ؟ ﺁﺧﻮﻧﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ، ﺷﺨﺼﯽ ﺭﻓﺖ ﭘﯿﺶ ﺍﻣﺎﻡ ﺻﺎﺩﻕ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭼﺮﺕ ﻭ ﭘﺮﺗﻬﺎ ﻭ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﮔﻔﺖ ﻟﮑﻦ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺷﺮﻋﯽ ﺁﻥ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻣﻮﻣﻨﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﻭ ﺷﻤﺎ ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﮑﺎﺡ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﻣﺎ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺗﻠﻔﻦ ﺁﻥ ﯾﮑﯽ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻣﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ

دهنت سلویس

0 ❤️

2018-01-23 11:45:54 +0330 +0330

روزي ملانصردين الاغ خود را با زحمت فروان به پشت بام برد! بعد از مدتي خواست او را به پايين بياورد ولي الاغ به پايين نمي آمد.
ملا نميدانست الاغ بالا ميرود ولي پايين نمي آيد!!

بعد از مدتي تلاش ملا خسته شد و پايين آمد ولي الاغ روي پشت بام بشدت جفتك مي انداخت و بالا و پايين ميپريد تا اينكه سقف فرو ريخت و الاغ جان باخت ملا كه به فكر فرو رفته بود با خود گفت: لعنت به من كه ندانستم اگر خري را به جايگاه رفيعي برسانم هم آن جايگاه را خراب ميكند و هم خود را
هلاك مي نمايد!!

0 ❤️

2018-02-16 08:54:58 +0330 +0330

قبلنا انقد آخوند نداشتیم

اکثر آدما نون بازوشونو میخوردن :)

1 ❤️

2018-02-16 08:57:19 +0330 +0330

آخرین فردی که به یک آخوند اعتماد کرد مصدق بود: دولتش سقوط کرد، یارانش حبس و اعدام شدند و خودش در غربت حصر فوت کرد!
ما چطور از تاریخی چنین شفاف عبرت نگرفتیم و برای اصلاح مملکت، ۲۰سال به مجموعه‌ای از اصلاحطلبهای آخوند اعتماد کردیم؟

#براندازم
#اسهالات

2 ❤️

2018-02-16 08:58:17 +0330 +0330

اینکه یک مسلمان، فمنیست باشد، مانند این است که یک فرد پدوفیل، فعال حقوق کودکان باشد. :)

2 ❤️

2018-02-16 09:01:27 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb آخرین فردی که به یک آخوند اعتماد کرد مصدق بود: دولتش سقوط کرد، یارانش حبس و اعدام شدند و خودش در غربت حصر فوت کرد! ما چطور از تاریخی چنین شفاف عبرت نگرفتیم و برای اصلاح مملکت، ۲۰سال به مجموعه‌ای از اصلاحطلبهای آخوند اعتماد کردیم؟

#براندازم
#اسهالات

نکته ظریف و زیبایی بود…

مرسی مصطفی جان… ? ?

1 ❤️

2018-03-30 07:19:40 +0430 +0430

شیخی وارد شهری شد وسراغ مسجد را گرفت به او گفتند که دراین شهر مسجدی وجود ندارد !
شیخ گفت مگر شما خدا پرست نیستید؟
گفتند آری هستیم
پرسید مگر عبادت خدا را بجا نمی آورید؟ گفتند آری خدا را عبادت میکنیم شیخ گفت اگر مسجد و یا عبادت گاهی ندارید پس چگونه خداوند را عبادت میکنید؟
شخصی به وی گفت فردا صبح به میدان شهر بیا تا به تو نشان دهم چگونه خدا را عبادت میکنیم.
شیخ فردا صبح اول وقت به میدان شهر رفت و آن شخص او را با خود به محل کارش برد و مشغول کار شد و از شیخ نیز خواست که به او کمک کند.
شیخ از آنجا که به کار کردن عادت نداشت خیلی زود خسته شد و دست از کار کشید و به کناری نشست.
هنگام نهار که شد مرد مقدار کمی به او غذا داد و خود نیز مشغول خوردن غذا شد, شیخ گفت که این مقدار غذا خیلی کم است و را سیر نمیکند, مرد پاسخ داد :چون تو خیلی زود خسته شدی و کاری انجام ندادی همین مقدار غذا بیشتر به تو تعلق نمیگیرد و پس از خوردن نهار و کمی استراحت دوباره مشغول به کار شد و در غروب هم دست از کار کشید و یک سکه به شیخ داد و گفت دستمزد یک روز کار۱۵سکه است چون تو خیلی کم کار کردی یک سکه بیشتر حق تو نیست و سپس شیخ و آن مرد به سمت میدان شهر حرکت کردند.
در میدان شهر که تعدادی از مردم نیز جمع بودند شیخ پرسید پس عبادت خداوند چه شد؟
آن مرد به او پاسخ داد:
ما کار کردن را عبادت خداوند میدانیم بنابراین سعی میکنیم کار خود را به بهترین شکل انجام دهیم , مثلا شخصی که بنا است و کارش ساختن خانه برای مردم است چون کارش را عبادت میداند سعی میکند این کار را به بهترین شکل انجام دهد و یا کسی که شغلش خرید و فروش است تلاش میکند که بهترین اجناس را به مردم بفروشد و خلاصه هرکس به بهترین شکل کار خودش را انجام میدهد.
شیخ فریاد کشید پس جهان آخرت چه؟شما برای ثواب و آن دنیای خود چه میکنید؟
شخصی که اتفاقأ فرد فاضل و دانشمندی هم نبود وکسی بود مانند بقیه مردم در پاسخ به شیخ گفت:
تو خود کار این دنیایت را به درستی وخوبی انجام نمیدهی ,آن وقت ادعای جهان آخرت و دنیایی دیگر را داری؟
واین طور بود که آن شیخ سرافکنده و شرمسار آن شهر و دیار را ترک کرد ودیگر هیچ وقت به آنجا برنگشت.
و چه زیبا گفت آن معلم اخلاق سعدی شیرین سخن:
عبادت بجز خدمت خلق نیست
به تسبیح و سجاده و دلق نیست.

@NedayeAgahi
2 ❤️

2018-04-26 13:25:01 +0430 +0430

آنان که به دام اجنبی پیوستند

در تجزیه ی کشور کوروش هستند

خواهی بشناسی دشمن ایران را

آخوند و فدائی و مجاهد هستند

1 ❤️

2018-08-05 16:05:58 +0430 +0430

مردم حقيقت را نمى پذيرند،

چون نمى خواهند به تخيلاتى كه تمام عمر بر اساس آن زندگى كرده اند ، آسيبى وارد شود …!

“نیچه”

1 ❤️

2018-09-09 13:42:03 +0430 +0430

روحانیون زیرک‌ترین تاجران تاریخند. کالایی را می‌فروشند که کسی ندیده، تاریخ تحویلش پس از مرگ است و معاف از مالیات هم هستند.

• سعید قاسمی‌نژاد

@Iran_Atheist_agnostic

2 ❤️

2018-09-23 07:07:25 +0330 +0330

لینک یوتیوب : https://youtu.be/jkSZkiajT-I

1 ❤️

2018-09-23 07:35:45 +0330 +0330
نقل از: mzh.love تحمیق دیگران تا کجا آخهههه مگر کسی که به قتل میرسه میاد بگه منو کی کشته ؟ یه عده کارشناس و کارآگاه بر اساس شواهد و قرائن موجود و سرنخ‌های به جا مونده به اصل قضیه پی میبرن.

در مورد روحانیون و علمای شیعه این قضیه هم صدق میکنه… هر چند کمی بال و پر دادن به بعضی قضایا رو قبول دارم، اما حقیقت اینه که اصل قضایا که در کتب شیعه و روایات هست صحیح هست… شما و من فوقش دکترا داریم و اگر اینطور باشه باید بفهمیم و بدونیم که مطالب و مستندات کتب دینی و اسلامی توسط هزاران عالم که درس خونده هستند در طی صدها سال پالایش و واکاوی شده و بارها برای دست پیدا کردن به حقیقت مطالب تحقیق و تفحص شده.

اینکه بعضی با ۲ کلاس سواد میاد نقد میکنن و سعی در ایجاد انحراف فکری مردن دارن خنده داره و بعدا همه بهتون خواهند خندید… والبته باز هم رسوا خواهید شد چون نه علمی صحبت میکنید و نه پشتوانه عقلی محکم برای گفته‌هاتون دارین…

اصلا شما درک کردی مطلب رو و درست خوندیش که این حرف رو میزنید؟
این یه نمونه کوچک از داستان های خیالی است که آخوند ها برای ملت تعریف میکنن و همه خیال میکنن واقعیه!
کلیپ بالا رو ببین شما . این یه نمونه آخوند و حرفاشه!

صحیح است رو مسلمانان باور میکنند جانم!
اما یه متفکر بهش فکر میکنه و به راحتی قبولش نمیکنه!

شما بیا ثابت کن پیامبر مسلمین با الاغ رفته به آسمان!
میتونید؟

جدی؟ شما برو روایات و داستان های اسلامی رو بخون . اون وقت متوجه میشی چقدر متفکر و عالم هستند!

اینجا منطق و تفکر لازمه جانم!
مگه شیمی و فیزیکه که پشتوانه علمی بخواد

هر کی نتونه این متن رو درک کنه و بهش فکر کنه ؛ دیگه حرفی برای گفتن باهاش نمیمونه

مردم به خیلی چیزا میخندن ، مخصوصا چیزایی که نمیفهمنش ؛ فلذا شما راحت باش بخند عزیز

0 ❤️

2018-09-23 08:07:57 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb *سیر نزولی حضور "روحانیون" در مجلس شورای اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون؛*

مجلس اول … 164
مجلس دوم … 153
مجلس سوم … 85
مجلس چهارم … 67
مجلس پنجم … 53
مجلس ششم … 35
مجلس هفتم … 43
مجلس هشتم … 44
مجلس نهم … 27
مجلس دهم … 16

این یعنی “کاهش محبوبیت” یا عدم “رای اعتماد” مردم به روحانیون!؟ نظر شما چیست…؟!!!

داداش گلم ممنون از تاپیک و اطلاعات خوبی که دادی، ای کاش همینطور که سیر نزولی تعداد آخوند نماینده مجلس رو توی دوره‌های مختلف ارائه دادی یه نگاهی هم به تعداد سرداران سپاه نماینده مجلس توی همون دوره‌ها مینداختی و روند سیر اون رو (که یقینا صعودی و با شیب بیشتر هستش) نشون میدادی، چیزی که من عقیده دارم اینه که این روند نه بخاطر اینه که نظام بخواد بگه مجلس ما مردمیه و بخواد منت سر ما بگذاره چون اونها اصلا نیازی به اینکار ندارند و نمی‌بینند بلکه نشون دهنده این مطلب هست که سیستم حکومتی و نظام حاکمه خیلی راحت داره سر (لیز) میخوره به سمت سپاه و در آینده نه چندان دوری رسما و مستقیما کل نظام و دولت و کشور رو به دست میگیره، بهرحال ممنون و زحمت کشیدی جانم

0 ❤️

2018-09-23 08:14:12 +0330 +0330
نقل از: ناپولئون دوست عزیزی که جملات اورول رو نقل میکنی، مطالب شما را گاهی دنبال میکنم و گاهی از آن ها منزجر میشوم. دنبال میکنم چون در تشریح برخی مسائل تبحر داری و روشنگری میکنی اما انزجار من از صرفا از اسلام ستیزی تو و بد و بدتر جلوه دادن دین و پیروانش است. آن هم با تمرکز بر اسلام! اگر دین صرفا بد بود و منسوخ بود که در قرن ۲۱ تاریخ را از زمان تولد مسیح محاسبه نمیکردند. یا سال شمسی که ما از آن استفاده می کنیم گویی مربوط به پیامبر اسلام است. در هر صورت دین ستیزی شایسته نیست. ستیز و دشمنی هیچگاه نسل بشر را به جلو نرانده بلکه انقدر زمان گرانبهای بشریت را صرف تنفر و انزجار از این قوم و از آن پیروان فلان دین و فلان مکتب کرده که بشر چه به صورت فرد چه به صورت جامعه و تمدن سال ها از آن چه مسیر به معنای واقعیست بازمانده.

عزیز جان بین اسلام ستیزی و نقد اسلام تفاوت بسیاری است!
اگر من رو اسلام ستیز میدونید ؛ این دید شماست نه عقاید من!

اگر اسلام ستیز بودم میتونستم تاپیک های مسخره و بیهوده ای که اسلام رو مسخره می کنند بزنم

اما اینکارو نکردم و نمیکنم

چون بی فایده است

فلذا هدف من اون چیزی نیست که شما فکر می کنید

سپاس بابت نقد?

0 ❤️

2018-09-23 09:55:32 +0330 +0330
نقل از: mzh.love
نقل از: DarkWeb
نقل از: mzh.love تحمیق دیگران تا کجا آخهههه مگر کسی که به قتل میرسه میاد بگه منو کی کشته ؟ یه عده کارشناس و کارآگاه بر اساس شواهد و قرائن موجود و سرنخ‌های به جا مونده به اصل قضیه پی میبرن.

در مورد روحانیون و علمای شیعه این قضیه هم صدق میکنه… هر چند کمی بال و پر دادن به بعضی قضایا رو قبول دارم، اما حقیقت اینه که اصل قضایا که در کتب شیعه و روایات هست صحیح هست… شما و من فوقش دکترا داریم و اگر اینطور باشه باید بفهمیم و بدونیم که مطالب و مستندات کتب دینی و اسلامی توسط هزاران عالم که درس خونده هستند در طی صدها سال پالایش و واکاوی شده و بارها برای دست پیدا کردن به حقیقت مطالب تحقیق و تفحص شده.

اینکه بعضی با ۲ کلاس سواد میاد نقد میکنن و سعی در ایجاد انحراف فکری مردن دارن خنده داره و بعدا همه بهتون خواهند خندید… والبته باز هم رسوا خواهید شد چون نه علمی صحبت میکنید و نه پشتوانه عقلی محکم برای گفته‌هاتون دارین…

اصلا شما درک کردی مطلب رو و درست خوندیش که این حرف رو میزنید؟
این یه نمونه کوچک از داستان های خیالی است که آخوند ها برای ملت تعریف میکنن و همه خیال میکنن واقعیه!
کلیپ بالا رو ببین شما . این یه نمونه آخوند و حرفاشه!

صحیح است رو مسلمانان باور میکنند جانم!
اما یه متفکر بهش فکر میکنه و به راحتی قبولش نمیکنه!

شما بیا ثابت کن پیامبر مسلمین با الاغ رفته به آسمان!
میتونید؟

جدی؟ شما برو روایات و داستان های اسلامی رو بخون . اون وقت متوجه میشی چقدر متفکر و عالم هستند!

اینجا منطق و تفکر لازمه جانم!
مگه شیمی و فیزیکه که پشتوانه علمی بخواد

هر کی نتونه این متن رو درک کنه و بهش فکر کنه ؛ دیگه حرفی برای گفتن باهاش نمیمونه

مردم به خیلی چیزا میخندن ، مخصوصا چیزایی که نمیفهمنش ؛ فلذا شما راحت باش بخند عزیز

بله هر چیزی دارای علم هست… چطور ما به عالمان رشته پزشکی، خلبانی، هنری، شیمی، فیزیک و غیره اعتماد و استناد میکنیم؟! مگر همه اطلاعات اونها رو خودمون رفتیم و استخراج کردیم و فهمیدیم درسته؟ آیا برای خوردن یک قرص سرماخوردگی و یا تزریق آمپول پنیسلین میریم و پزشک میشیم تا بفهمیم این دارو واقعا کار میکنه؟

جواب اینه که ما بر اساس مشاهده و دیدن اینکه افراد زیادی با فلان راهکار از فلان شاخه علمی به نتیجه مطلوب رسیدن بهش اعتماد میکنیم… هر چند ممکنه برای مثال گاهی یک دارو باعث مرگ بشه…

علوم دینی هم همین و گاها بالاتر هستند چون ذاتا از علم اکتسابی بشر جلوتر هستند به علت اینکه از کتب آسمانی و منقولات پیامبران نشات گرفته شدن. در این کره خاکی مردم بسیار زیادی به دین اعتقاد و اعتماد دارن چون واقعا براشون راهگشا بوده و ذاتا دین هم هدفش متمدن‌تر کردن انسان و دورتر کردن اون از حیوانیت هست. اگر دقت کنید همه دستورات دینی که سابقه چند هزار ساله داره در راستای متمدن‌تر شدن بشر بوده… البته افراط و تفریطهای نادانسته و یا گاها مغرضانه رو در این تحلیل باید فاکتور بگیریم. اگر واقعا عادل و عاقل باشیم باید بپذیریم دین ذاتا روشی عقلانی برای زندگی انسانها در کنار هم ارایه میکنه که اگر واقعا بهش عمل بشه شاهد وضعیت فعلی توی ایران و جهان نخواهیم بود.

در مورد کلیپ آخری… این آخوند حرف غیر منطقی نمیزنه… فقط از یک حادثه که یه فرد با غیرت و غرور خواسته با تنها داشته های خودش از کشورش دفاع کنه حرف میزنه… کمی هم احساس درش به خرج میده… آخر هم که بنده خدا شهید شده…

عزیز ، شما مثل اینکه فرق بین علم تجربی و علم عرفانی (که عده ای ادعا میکنند) رو متوجه نشدی!

علم تجربی قابل مشاهده یا لمس کردنه!
اما علم عرفانی ، خیر !

حالا اگر شما قبول داری اون عده ای رو که میگن با پای راست یا چپ باید بری توالت رو ، که کدام کار ثواب داره یا نه ، خداشون از چی خوشش میاد یا نمیاد ، تعیین تکلیف رفتار مردم و …

دیگه شما اسمشو میذاری علم و قبول داری نه من!

• عزیز ، مگه هر کسی یه چیزی رو گفت آسمانی یا مقدسه ، باید بدون دلیل بپذیریمش؟

بازم میگم شما باور داری که دین برتر از علم تجربیه! نه من !

اگر دلیل و مدرکی دارید که ثابت میکنه ، میتونید ارائه بدید! تا بحث کنیم!

• مگه داعش به حرف های قرآن عمل نمیکنه؟
    مگه جمهوری اسلامی به حرف های قرآن عمل نمیکنه؟
    مگه این دین نیست؟

آیا شما پیشرفت و تمدنی رو مشاهده میکنید؟
یا آدم کشی ، برده داری ، رعایت نکردن دین و اصول اخلاقی …

• اگر اون افراط ها رو هم فاکتور بگیریم ، بنظر شما چه چیزی باقی می ماند؟

• همین حرف شما بی عدالتی و توهینی است به سایر تفکرات !

چرا که سایر اعتقادات غیر دینی رو غیر عادلانه و غیر عقلانی فرض کردید !

• اگر دین روشی برای زندگی مسالمت آمیز بود ، هیچوقت اسم یه کشور رو دینی نمیکردند!
    درون تفکرات دینی تفرقه وجود نداشت!

بگمانم شما تا به حال قرآن نخوانده ای ، برو بخون ، ببین در مورد کافران چه حرف هایی زده شده !

بعد در مورد اینکه اگر واقعا اجرا میشد ، چه اتفاقی میافتاد صحبت میکنیم!

• وای ، من هیچ حرفی برای گفتن ندارم دیگه واقعا!
    شما اصلا متوجه نشدید آخوند درون کلیپ داره در مورد چی حرف میزنه!
0 ❤️

2018-09-23 10:09:46 +0330 +0330
نقل از: ناپولئون
نقل از: DarkWeb
نقل از: ناپولئون دوست عزیزی که جملات اورول رو نقل میکنی، مطالب شما را گاهی دنبال میکنم و گاهی از آن ها منزجر میشوم. دنبال میکنم چون در تشریح برخی مسائل تبحر داری و روشنگری میکنی اما انزجار من از صرفا از اسلام ستیزی تو و بد و بدتر جلوه دادن دین و پیروانش است. آن هم با تمرکز بر اسلام! اگر دین صرفا بد بود و منسوخ بود که در قرن ۲۱ تاریخ را از زمان تولد مسیح محاسبه نمیکردند. یا سال شمسی که ما از آن استفاده می کنیم گویی مربوط به پیامبر اسلام است. در هر صورت دین ستیزی شایسته نیست. ستیز و دشمنی هیچگاه نسل بشر را به جلو نرانده بلکه انقدر زمان گرانبهای بشریت را صرف تنفر و انزجار از این قوم و از آن پیروان فلان دین و فلان مکتب کرده که بشر چه به صورت فرد چه به صورت جامعه و تمدن سال ها از آن چه مسیر به معنای واقعیست بازمانده.

عزیز جان بین اسلام ستیزی و نقد اسلام تفاوت بسیاری است!
اگر من رو اسلام ستیز میدونید ؛ این دید شماست نه عقاید من!

اگر اسلام ستیز بودم میتونستم تاپیک های مسخره و بیهوده ای که اسلام رو مسخره می کنند بزنم

اما اینکارو نکردم و نمیکنم

چون بی فایده است

فلذا هدف من اون چیزی نیست که شما فکر می کنید

سپاس بابت نقد?

من این منظور رو بیان کردم به دلیلی که خشن نهان شما از اسلام رو حس میکنم. خشمی که ریشه در کودکی شما و خانواده شما داره. توی یه روند تکاملی (طبق اصول روانشناسی تکاملی که اگه خواستید خصوصی بیشتر توضیح میدم.) شما در حال گذار از یه وضعیت به یه وضعیت خاص دیگه ای هستی. از یه دنیا به یه دنیای دیگه. از دنیایی که توش هویتی نداشتی و وقف و خونوادت و جامعه و دین و رهبرت بودی. الان خودت رو میبینی و افکارتو. دنبال پیدا کردن هویتتی. دنبال مادیات و مصرفی. به این باور رسیدی که دیگه دنیای دیگه ای نیست و باید تا میتونی نقد ها رو بچسبی و از نسیه هایی که وعدشو بهت میدادن حذر کنی. نه فقط برای تو برای خیلیا تو ایران مخصوصن تو تهران داره یه همچنین اتفاقی میفته.
اینا بحث های تخصصیه. اما چیزی که با قطعیت بهت میگم اینه که هیچوقت عقاید و باورها ثابت نمیمونه. باز فراتر از این هم هست که بری. میتونی از این فاز هم گذر کنی.

گرامی ، حس شما همیشه درست نیست!
فقط حدس میزنید ، البته بگمانم درک نکردید واقعا من در مورد اسلام چه چیز هایی نوشتم ، چون اسلام ستیز کسی است که هیچ‌ منطقی رو قبول نمیکنه ، و با خشونت تمام علیه اسلام و مسلمین اقدام میکنه ! (مثلا شخصی بخواد تمام معتقدین بمیرن)

اما فرق من اینه که من هیچ دشمنی ای با مسلمانان نداشتم و‌نخواهم داشت!

هیچوقت غیر منطقی و خشمگین با کسی حرف نمیزنم که بع جای اینکه شخص فکر کنه ، بدتر روی اعتقادتش پافشاری کنه و موجب جنگ و ستیز بشه!

حقیقت اینه که بحث غیر منطقی ، توهین ، و … هیچوقت سودی نداشته!

اگر گمان میکنید که نقد های من توهینه!
اون بحثش جداست!

اگر اینطور فکر می کنید بفرمایید !

• این روند که میفرمایید رو من گذروندم ، اون اوایلی که از دین خارج شدم ، هر چیز اسلامی برام منزجر کننده و مزخرف بودم ، کم کم ذهنم تغییر کرد تا به اینجا رسیدم!

و اینکه هر کس در خانواده مذهبی به دنیا میاد ، قرار نیست بعدش که از دین خارج شد ، دشمن دین اسلام بشه (البته خود مسلمین اون رو دشمن میدونن با حکم ارتداد)

و اینکه ، من تاپیک های زیادی دارم ، میتونید بخونید تا متوجه بشید من فقط در مورد اسلام تاپیک نمیزنم!

من فراتر از یک دین رفتم ، و خیلی وقته درگیر جنگ نیستم ، بلکه بدنبال تفکرم!

• این باور شماست ، من اصلا به چنین چیزایی فکر نمیکنم ، من کسی بودم که با تفکر از دینم خارج شدم ، حالا دارم عقایدم رو بیان میکنم و سوالاتی رو میپرسم!

اینکه این سوالات و تفکراتم ، ضد دینه!
یا برای تفکره!

برداشت شماست!

من هدفم فکر ، تغییر ذهن هایی که فکر میکنن عقاید دیگه درست نیست ، ایجاد شک و راهی برای تفکر ، برای آینده ای بهتره

موفق باشید

0 ❤️

2018-11-03 18:30:13 +0330 +0330

ممکن است که لباس و زبان و رسوم و آداب و معتقدات مردم عوض شود ولی حماقت آنها عوض نخواهد شد و در تمام اعصار می‌توان به وسیله‌ی گفته‌ها و نوشته‌های دروغ مردم را فریفت. زیرا همان‌طور که مگس، عسل را دوست دارد، مردم هم دروغ و ریا و وعده‌های پوچ را که هرگز عملی نخواهد شد دوست می‌دارند.

0 ❤️

2018-11-03 19:13:09 +0330 +0330

به آخوند بگو چرا سربازی نمیری

میگه ما عهد کردیم که وقتی
امام زمان آمد سرباز ایشون بشیم

حاجی نقد رو ول کرده
نسیه رو چسبیده

شما سربازی برو باقی پیشکش…

0 ❤️

2018-12-22 14:56:09 +0330 +0330

دوستان داریم یه گر.و.ه تشکیل میدیم. کسایی که در زمینه اعتراضات و براندازی فعال هستن پیام بدن به ادمین فعال نیاز داریم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «