سرزمینهای اشغالی فلسطین یا ایران؟

1399/11/16

سه تا خبر کوتاه بود و تقریبا نامربوط به هم
به ظاهر ساده بودن ولی وقتی تو بحرش بری دیوانه کنندس
اولی این بود که آمریکا واکسیناسیون زندانیان گوانتانامو رو شروع کرده (خطرناکترین تروریستهای دنیا تو این زندان فوق امنیتی نگهداری میشن)
دومی هم این بود که اسراییل تامین واکسن مردم فلسطین رو تقبل کرده و تا الان ۵ هزار دوز فایزر در اختیارشون گذاشته تا اول کادر درمان واکسینه بشن.
سومی هم مرگ علی انصاریان بود.
انصاریانها و میناوندها و خیلیهای دیگه مردند و میمیرند و خواهند مرد چون یه پیر خرفت زایل العقل متوهم که ما مردم فقط براش عدد هستیم نه انسان، صلاح ندونسته واکسن تایید شده وارد کشور بشه، به طوری که طبق گفته رییس هلال احمر بلافاصله بعد از فتوای خامنه ای در مورد واکسن آمریکایی و انگلیسی، ایران حتی ۱۵۰ هزار دوزی که طی طرح کواکس میخواستن به ایران بدن رو کنسل کرد.
خودش که میگه توهم توطئه زده ولی کلاغا میگن تو این قضیه هم پای پول و نفع سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام و … وسطه.

با این تفاصیل استفاده از عنوان سرزمین اشغالی برای فلسطین که به لطف اسراییل واکسیناسیونش رو شروع کرده برازنده تره یا واسه ما که برای صاحبمون حکم گوشت دم توپ رو داریم و فقط زمان انتخابات و … براشون میشیم آحاد ملت غیور و شهید پرور؟

یه سوال هم از بسیجیها، عرزشی ها، ذوب شدگان ولایت، ارتش سایبری، … که تو این سایت هم کم نیستن:
وقتی میبینین آقاتون و خانوادش از همون واکسن فایزری که برای شما قدغن کرده زدن و بلاخره بعد تزریق و بعد از ماهها از سوراخ موش اومد بیرون و با خیال راحت رفت مقعد عمام و بهشت زهرا و حتی شما فداییها هم براش به اندازه زندانی گوانتانامو برای آمریکا یا تروریست فلسطینی برای اسراییل ارزش ندارین اصلا احساس پوچی و سرخوردگی نمیکنین؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-14 01:13:02 +0330 +0330

مهشید گودرز پرستار فداکاری که هفتمین ماه بارداری خود را سپری می‌کرد بر اثر عدم صدور مرخصی و دریافت نکردن واکسن درگذشت،
به قول خودت برای کشوری که احتمال رهبر شدن انگلی مثل تو مطرح بشه باید خون گریه کرد

0 ❤️

2021-02-14 15:57:19 +0330 +0330

پرستار باردار بر اثر کرونا جان‌باخت/ نوزاد نارس نجات یافت
مهشید گودرز پرستار بیمارستان لقمان حکیم، که پس از ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود به دلیل شدت بیماری جان خود را از دست داد.
این پرستار باردار بوده و لحظاتی پیش از فوت، پزشکان موفق به نجات جان نوزاد وی شدند.
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی البرز گفت: نوزاد این پرستار حدوداً هفت ماهه و نارس از بدن مادر خارج شده ولی کادر بیمارستان در تلاشند جان نوزاد حفظ شود

0 ❤️

2021-02-14 18:12:40 +0330 +0330

روزنامه بیلد آلمان:
یک روحانی در ایران ادعا می کند که واکسن های کرونا شما را «گی» همجنسگرا می کند!
نظریه پرداز توطئه، استعمال روغن بنفشه به مقعد را تجویز می‌کند.
“طب اسلامی” مورد ادعای این روحانی برای مبارزه با کرونا راه‌های دیگری را نیز تجویز کرده است: از استعمال “روغن بنفشه” تا "ادرار شتر"

عاغامون فایزر بزنه و ما هم روغن بنفشه شیاف میکنیم و روی اونم یه لیوان شاش شتر میریم بالا
علی برکت الله 😕

0 ❤️

2021-02-14 20:35:56 +0330 +0330

در میان کشورهایی که حکومت‌هایشان دلسوز و به فکر مردمشان هستند، بر سر دستیابی به واکسن پیشرفته‌تر و موثرتر کرونا، جنگی نرم برپا است.
به طور مثال، هم‌اکنون آلمان و فرانسه به شدت با بریتانیا بر سر دستیابی بیشتر به واکسن کرونا ساخت شرکت فایزر و بیوان‌تک یا آکسفورد و آسترازنکا رقابت می‌کنند و از لابی و رایزنی‌های پشت پرده تا حتی تهدید به شکایت برای پیشبرد تلاش‌های خود استفاده می‌کنند.
در اسرائیل هم نه تنها بیشترین میزان واکسیناسیون در دنیا با واکسن فایزر انجام شده بلکه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این کشور، برای قوت قلب دادن به مردم خود، یکی از اولین کسانی بود که در برابر دوربین‌ها واکسن را دریافت کرد تا خودش را به نوعی پیشمرگ مردم اسرائیل معرفی کند.

در ایران اما سیدعلی خامنه‌ای و خانواده‌اش پنهانی واکسن فایزر را زدند و بعد واردات این واکسن را برای مردم ایران ممنوع کرد.
چرا خودش حتی برای نمایش هم که شده، نمی‌آید جلوی دوربین‌ها واکسن بزند؟

0 ❤️

2021-02-15 10:43:42 +0330 +0330

مژده
مژده

به حول و قوه الهی و رهنمودهای داهیانه رهبر بیسواد و مردم ستیز حکومت ایران توانست رکورد دیگه ای به نام خودش ثبت کنه
ایران در زمره بدترین کشورها برای زندگی در پاندمی کرونا در رتبه بندی بلومبرگ
البته از ابتدا هم انتظاری غیر از این نمیرفت

بد نیست به آمار واکسیناسیون در دنیا نگاهی کنیم در شرایطی که هفته پیش ده هزار دوز و این هفته صد هزار دوز از واکسن بعد از هفته ها جر و بحث وارد کشور شد که برای پنجاه و پنج هزار نفر اکتفا میکند و این آمار را با سی و چهار میلیون نفری که تا این لحظه در آمریکا واکسن زده اند مقایسه کنیم و لحظه ای تجسم کنیم که فرایند تکمیل واکسیناسیون در کشورمان چقدر طول خواهد کشید و تا آن زمان آمار تلفات کشور به چه عددی خواهد رسید.

0 ❤️

2021-02-17 22:07:48 +0330 +0330

البته من این قسمتش رو زیاد موافق نیستم

اولی این بود که آمریکا واکسیناسیون زندانیان گوانتانامو رو شروع کرده (خطرناکترین تروریستهای دنیا تو این زندان فوق امنیتی نگهداری میشن)
آمریکا یا هر کسی حق نداره اینطوری شخصی رو زندانی کنه و تازه اونها رو تروریست هم بنامه، این دیگه چیه منت گذاشتن و ژست سر کسی که اسیرش کردند؟ بی نام و نشان زندانی شدن شوخی نیست. برادرا ارزشی سوء استفاده نکنن این موضع ربطی به شما خایه مالا نداره 😁
1 ❤️

2021-02-17 22:25:32 +0330 +0330

↩ دول خوش شانس

البته من این قسمتش رو زیاد موافق نیستم

آمریکا یا هر کسی حق نداره اینطوری شخصی رو زندانی کنه و تازه اونها رو تروریست هم بنامه، این دیگه چیه منت گذاشتن و ژست سر کسی که اسیرش کردند؟ بی نام و نشان زندانی شدن شوخی نیست. برادرا ارزشی سوء استفاده نکنن این موضع ربطی به شما خایه مالا نداره

دوست عزیز این چیزی که شما میفرمایین کاملا درسته ولی اینم در نظر بگیر چه آدمایی تو اون زندان هستن
کسایی اونجا زندانین که نه تنها اون آمریکاییها بلکه حداقل ۸۵٪ مردم دنیا رو کافر میدونن و اعتقاد دارن با کشتنشون به بهشت میرن‌ و بیرون از اون زندان که باشن نهایت سعیشونم برای اینکار انجام میدن. به نظر شما چه اسمی برازنده همچین آدمایی هست؟
یه مقایسه ای هم با زندانهای خودمون بکنین. از وضعیت بهنام محجوبی خبر دارین؟ نه بمبی ترکونده بود نه آدم کشته بود، اتفاقا مسلمان هم هست و جرمش فقط این بود که عقیده اش یه ذره متفاوت به عقیده حکام بود و به خاطر همین الان با زیر ۳٪ هوشیاری افتاده تو بیمارستان لقمان
به نظرت برای یه زندانی داشتن اسم مهمتره یا داشتن امنیت جانی؟

0 ❤️

2021-02-17 23:18:40 +0330 +0330

↩ Arrow11
اینکه چه آدمایی اون تو هستن (که حتی معلوم نیست واقعا چون فقط ما ادعاهای مقامات آمریکایی رو داریم) دلیل نمیشه حق و حقوق اولیه یک انسان ازشون گرفته بشه.

کلا هر موضوعی رو با ایران مقایسه کنید که ایران لااقل چند تا گل جلو هست! پس بیاید با یه شرایط استانداردتر مقایسه کنیم، آیا آمریکا اگر شهروند مثلا یه کشور اروپایی رو هم بگیره ببره گوانتانامو و بدون هیچ حق و حقوقی بهشون اتهام تروریست هم بزنه اونوقت بقیه دنیا و همچنین ما همین حرف ها رو خواهیم زد؟

1 ❤️

2021-02-17 23:38:58 +0330 +0330

↩ دول خوش شانس

اینکه چه آدمایی اون تو هستن (که حتی معلوم نیست واقعا چون فقط ما ادعاهای مقامات آمریکایی رو داریم) دلیل نمیشه حق و حقوق اولیه یک انسان ازشون گرفته بشه.

کلا هر موضوعی رو با ایران مقایسه کنید که ایران لااقل چند تا گل جلو هست! پس بیاید با یه شرایط استانداردتر مقایسه کنیم، آیا آمریکا اگر شهروند مثلا یه کشور اروپایی رو هم بگیره ببره گوانتانامو و بدون هیچ حق و حقوقی بهشون اتهام تروریست هم بزنه اونوقت بقیه دنیا و همچنین ما همین حرف ها رو خواهیم زد؟

فکر کنم تا وقتی که خلافش ثابت نشده مجبوریم حرف آمریکاییها رو باور کنیم
لطفا اینو در نظر بگیر که آمریکا دوتا حزب رقیب داره که سایه همدیگه رو با تیر میزنن و یه جامعه خبری نسبتا آزادی داره شبانه روز در کمین هستن تا یه موضوعی برای افشاگری پیدا کنن و اونجا حتی شخص رییس جمهور هم تخلف آشکاری بکنه رسوای عالمش میکنن و مثل ایران نیست که ولی فقیه داشته باشه و این ولی فقیه با یه نظریه احمقانه رو جون ۸۰ میلیون نفر قمار کنه و نه تنها کسی جرات نکنه افشاگری کنه بلکه برای اظهار پاچه خواری با اظهار نظرهای احمقانه از همدیگه سبقت بگیرن.
مطمئن باش اگه تخلف آشکاری اونجا صورت میگرفت الان کل دنیا خبردار شده بود

0 ❤️

2021-02-17 23:48:28 +0330 +0330

↩ Arrow11
بله این حرفایی که شما میگید به جای خودش درست،
منتهی شما تصور کن کسی رو بیان از کشور بدزدن ببرن (حتی شما بگو تروریست به قول اینها) و هیچ حق و حقوقی هم نداشته باشه بعد اعتراض کنه ما بیایم این توضیحات رو بهش ارائه بدیم که مثلا آیا میدونی عوضش در ایران اینطوریه؟ یا آیا میدونی در آمریکا اینطوریه؟ آیا میدونی… خوب این در چشم ما قابل قبوله نه در دیدگاه اون کسی که حق و حقوقش پایمال شده.
میگم این صحبت شما بله صحیحه به جای خودش و البته واقعیت دنیا هم همینه یعنی عدالتی در کار نیست با اینحال واقعیت این دنیا نمیتونه حقیقت رو از بین ببره…
صحبت من اینه که آمریکا در عمل یکی از کشورهایی هست که خیلی بها داده به حقوق انسان ها ولی اون چیزی که میگه هم نیست.

1 ❤️

2021-02-18 00:36:10 +0330 +0330

↩ دول خوش شانس

بله این حرفایی که شما میگید به جای خودش درست،
منتهی شما تصور کن کسی رو بیان از کشور بدزدن ببرن (حتی شما بگو تروریست به قول اینها) و هیچ حق و حقوقی هم نداشته باشه بعد اعتراض کنه ما بیایم این توضیحات رو بهش ارائه بدیم که مثلا آیا میدونی عوضش در ایران اینطوریه؟ یا آیا میدونی در آمریکا اینطوریه؟ آیا میدونی… خوب این در چشم ما قابل قبوله نه در دیدگاه اون کسی که حق و حقوقش پایمال شده.
میگم این صحبت شما بله صحیحه به جای خودش و البته واقعیت دنیا هم همینه یعنی عدالتی در کار نیست با اینحال واقعیت این دنیا نمیتونه حقیقت رو از بین ببره…
صحبت من اینه که آمریکا در عمل یکی از کشورهایی هست که خیلی بها داده به حقوق انسان ها ولی اون چیزی که میگه هم نیست

اون عدالت مطلقی که مد نظر شماست و خیلی هم قابل احترام هست فکر نمیکنم هیچ جای دنیا اجرا بشه. حتی تو سوییس و فنلاند و … و به نظر من شدنی هم نیست.
چون سیاستمدارها و تصمیم گیرنده ها معمولا واقع گرا هستند نه آرمانگرا و برای امن نگه داشتن جامعه و حفظ جان افراد بیگناه گاها مجبورند تصمیماتی بگیرن که آرمانی نباشه.
یه سوال
اگه رسانه ای بکنن که چه کسایی تو اون زندان هستن و نزدیکان یکی از اون زندانیها بیان برای آزاد کردن نفر خودشون فرضا ۱۰۰ نفر زن و بچه بیگناه رو گروگان بگیرن که آمریکا مجبور بشه اون زندانی رو آزاد کنه و به هر دلیل کار درست پیش نره و اون ۱۰۰ نفر یا یه تعدادشون کشته بشن آیا اون عدالت مد نظر شما اجرا شده؟

1 ❤️

2021-02-18 15:44:09 +0330 +0330

شهاب حسینی سلبریدی خایه مال ولایی در بلاد کفر با ماسک ماریجوانا در حال تزریق واکسن فایزر ممنوع شده از طرف رهبر الدنگش
ینی تزویر، ریا، دروغ، بیشرفی، دریوزه گی، … از سرتاپای نظام میریزه

https://up.shahvani.com/u/ablyvyayiu.mp4"

0 ❤️

2021-02-18 18:36:19 +0330 +0330

**یک سوال بی جواب **

همانطور که در کتابهای دینی و تاریخی ذکر شده از هزاران سال پیش و قبل از اینکه اصلا تو دنیا اسلام و مسلمان وجود داشته باشه مناطق مورد مناقشه مسلمانان و یهودیان سرزمین آبا و اجدادی یهودیان بود که در سلسله کشور گشاییهای مسلمانان اون سرزمین هم توسط لشگر اسلام فتح و غصب شد و نجات یافتگان یهودی در سرتاسر جهان پراکنده شدند و قرنها بعد از این قضیه عده ای از یهودیان اومدن قسمتهایی از وطن خودشون رو با پول از غاصبین خریدند و الان نوادگان همون غاصبین که پولها رو خوردن تموم کردن دوباره میگن باید یهودیا از اینجا برن بیرون

حالا اصلا فرض کنیم تمام موارد بالا دروغ و خیالبافیه و گفته های ایران و فلسطین و بعضی اعراب درست باشه.
به گفته اینوریها ظاهرا حدود ۷۰ سال قبل یعنی سال ۱۹۴۹ اسراییل و متحدانش طی معاهده ای ظالمانه قسمت‌های زیادی از کشور فلسطین را اشغال کردند و ما تا به امروز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اسراییل را به رسمیت نمی‌شناسیم و با این کشور ظالم مسابقه هم نمی‌دهیم.
از طرفی حدود ۱۹۰ سال پیش هم کشور روسیه طی معاهداتي ظالمانه در دو نوبت قسمت‌های زیاد از خاک ایران را اشغال و به خاک خود ضمیمه کرد.
حال چگونه است که ما کشوری که خاک خودمان را اشغال کرده به رسمیت می‌شناسیم که هیچ، آقا و سرور خودمونم کردیمش اما کشوری را که خاک دیگران را تصرف کرده به رسمیت نمی‌شناسیم؟

0 ❤️

2021-02-18 19:00:22 +0330 +0330

↩ Arrow11
بله همینه واقعیت متاسفانه، من هم ایده عال گرا نیستم اتفاقا.
این پاسخ ها برای زمانی که ما بیرون زندانیم معنی داره اما اگر ما جای طرف باشیم اونوقت مسائل رو شکل دیگه ای میبینیم…
سوال شما یه مثالیه که ما توش کسی رو حق و حقوقش رو میگیرم بر اساس فرضیاتمون که چه خواهد شد، حالا شما بفرمایید چه کسی تضمین داده که اینطوری میشه که ما حق داشته باشیم طرف رو حقوقش رو سلب کنیم؟ اگر طرف اسمش منتشر شد و اینگونه نشد چه؟
عزیز من بنده صحبت شما رو متوجه ام بله ولی خودم هم سرم اومده اتفاقا از دست همین جمهوری اسلامی، اونها همین توجیه ها رو داشتند… امنیت ملی رو به خطر انداخته ای شما؟! اگر آزادت کنیم میری خرابکاری میکنی!
همین توجیه ها گرچه کاملا شبیه نیستند ولی برخی شباهت ها هم دارند…
من دنبال عدالت و این تیترهای کتابی نیستم، صحبت من اینه که اگر هم حتی واقعیت دنیا اینه که حقوق کسی براحتی سلب میشه با هر توجیهی و توسط هر کسی ما دیگه نباید بیایم توجیه های سیاستمداران و دولت ها رو تکرار کنیم…
من اگر حق برای خودم قائلم که کسی نباید بتونه من رو بدون رعایت حقوق تعیین شده ام زندانی کنه دیگه نباید این رو برای کس دیگه ای مجاز بدونم، مگر من و اون کسی که حالا برچسب تروریست بهش زدن چه فرقی داریم این برچسب رو چه جمهوری اسلامی چه آمریکا به من و شما هم راحت میتونند بچسبونند

1 ❤️

2021-02-18 20:44:58 +0330 +0330

متنت خیلی موارد متنوع و متعددی هست و مجبورم جزء به جزء جواب بدم

سوال شما یه مثالیه که ما توش کسی رو حق و حقوقش رو میگیرم بر اساس فرضیاتمون که چه خواهد شد،

دوست عزیز ظاهرا فراموش کردی در مورد کیا صحبت میکنیم، اون کسی اینجا در موردش بحث میکنیم یه شهروند قانونمدار نیست که جرمش رد شدن از چراغ قرمز بوده باشه. طرف قلبا اعتقاد داره با کشتن غیر مسلمان و حتی مسلمانی که مذهبش با اون فرق میکنه میره بهشت.
بر اساس فرضیات و حدس و گمان هم زندانی نشده بلکه قبلا با قصد و نیت قلبی چندین نفر رو کشته که زندانی شده.

حالا شما بفرمایید چه کسی تضمین داده که اینطوری میشه که ما حق داشته باشیم طرف رو حقوقش رو سلب کنیم؟ اگر طرف اسمش منتشر شد و اینگونه نشد چه؟

هرچند تا حالا کم از این اتفاقات نیفتاده ولی کسی نمیتونه با قطعیت بگه حتما این اتفاق میفته ولی شما چی؟ میتونی تضمین بدی هیچوقت این اتفاق نمیفته؟
اگه شما خودت تصمیم گیرنده باشی و فقط ۱٪ احتمال همچین اتفاقی رو بدی حاظر میشی به خاطر رعایت حقوق مد نظرت برای یه تروریست بالفطره جان افراد بیگناه رو به خطر بندازی؟

عزیز من بنده صحبت شما رو متوجه ام بله ولی خودم هم سرم اومده اتفاقا از دست همین جمهوری اسلامی، اونها همین توجیه ها رو داشتند… امنیت ملی رو به خطر انداخته ای شما؟! اگر آزادت کنیم میری خرابکاری میکنی!

خودتونم متوجه پارادوکس تو صحبتهاتون هستین؟ من وقتی با جمهوری اسلامی مقایسه کردم حرف منو رد کردین که مقایسه شون قیاس مع الفارغ هست ولی الان خودتونم همون قیاس رو کردین

همین توجیه ها گرچه کاملا شبیه نیستند ولی برخی شباهت ها هم دارند… من دنبال عدالت و این تیترهای کتابی نیستم، صحبت من اینه که اگر هم حتی واقعیت دنیا اینه که حقوق کسی براحتی سلب میشه با هر توجیهی و توسط هر کسی ما دیگه نباید بیایم توجیه های سیاستمداران و دولت ها رو تکرار کنیم…

من کار سیاستمدارا رو توجیه نکردم. فقط خودمو گذاشتم جای اونا و دیدم با اینکه آدم دلرحمی هستم نهایت لطفی که میتونم به همچین موجوداتی بکنم اینه که بذارم زنده بمونن و حتی این واکسن رو هم بذارم وقتی همه دنیا واکسینه شدن به عنوان آخرین نفرها تو دنیا به اونا واکسن میزدم

من اگر حق برای خودم قائلم که کسی نباید بتونه من رو بدون رعایت حقوق تعیین شده ام زندانی کنه دیگه نباید این رو برای کس دیگه ای مجاز بدونم، مگر من و اون کسی که حالا برچسب تروریست بهش زدن چه فرقی داریم این برچسب رو چه جمهوری اسلامی چه آمریکا به من و شما هم راحت میتونند بچسبونند

لطفا با مقایسه خودتون با اون اشخاص ظلم به این بزرگی رو در حق خودتون نکنین
اگه خدای نکرده شما فرضا ۱۰ تا زن و بچه بیگناه رو کشته باشی و دستگیر بشی واقعا میتونی بابت اینکه چرا اسمت رو رسانه ای نکردن شاکی بشی؟
من که نمیتونم. ینی اصلا روم نمیشه همچین حقی به خودم بدم
الانم میتونستم با تایید فرمایش شما خودمو آدم خیلی خوشایندی نشون بدم ولی سعی کردم احساس قلبیمو صادقانه بیان کنم. حتی اگه به نظر شما آدم بیرحم و سنگدلی بیام

0 ❤️

2021-02-18 21:17:27 +0330 +0330

یک قدم تا تولید واکسن جدیدی که همه انواع ویروس های جهش یافته کنونی و آینده را نابود می کند

به گزارش دیلی میل، دانشمندان در دانشگاه ناتینگهام در حال کار بر روی واکسن جدیدی هستند که هسته اصلی ویروس کرونا را هدف قرار می دهد ونه شاخک های پروتئین ویروس را.

همه واکسن هایی که تاکنون ساخته شده اند به شاخک های پروتئین ویروس کرونا حمله می کنند که درصورت جهش ویروس و تغییر خصوصیات شاخک ،واکسن نیز موثر نخواهد بود و این چرخه جهش سالها ادامه خواهد یافت.

در صورت موفقیت در روش جدید ، این واکسن تمام انواع ویروس های جهش یافته کنونی و آینده را نابود می کند ودرمان قطعی و همیشگی کرونا خواهد بود.

0 ❤️

2021-02-18 21:46:37 +0330 +0330

↩ Arrow11
بحث طولانی شد به نتیجه هم که نمیرسیم به هر حال من حرفم رو زدم شما هم حرفت رو زدی… تایپک خوبی بود در کل ممنون

1 ❤️

2021-02-18 23:08:07 +0330 +0330

↩ دول خوش شانس

بحث طولانی شد به نتیجه هم که نمیرسیم به هر حال من حرفم رو زدم شما هم حرفت رو زدی… تایپک خوبی بود در کل ممنون

از مصاحبت با شما لذت بردم
🙏 🌹

0 ❤️

2021-02-19 11:37:27 +0330 +0330

0 ❤️

2021-02-19 14:18:21 +0330 +0330

**سلام نان به نرخ روزخور**

تو میتوانی واکسن آمریکایی بزنی،
تو میتوانی ماسک ماری‌جوانا بزنی،
تو میتوانی برای فرزندانت رفاه افسانه‌ای بسازی.میتوانی پول نجومی بدهی مجله‌ای آمریکایی، تا برای هنر عکاسی فرزندت مطلب سفارشی چاپ کنند
تو میتوانی یک هفته در میان در مسیر آمریکا تهران بروی و بیایی، زندگی‌ شخصی خودت است،
.
اما داستان از آنجا شروع میشود که:
.
تو نمیتوانی واکسن آمریکایی بزنی وقتی تمام قد پشت رهبری هستی که این واکسن را برای مردم بینوای داخل ممنوع کرده است.

تو نمیتوانی ماسک ماریجوانا بزنی وقتی تمام قد پشتیبان تفکری هستی که اگر جوانی در ایران همین ماسک را بزند و یا کمی روسری اش عقب برود کارش به بازداشت میکشد.
.
تو نمیتوانی برای فرزندت رفاه افسانه‌ای در آمریکا بسازی وقتی طرفدار آنهایی هستی که به مغز فرزندان مردم که فقط مطالبه‌‌شان نان بود شلیک کردند.
.
تو نمیتوانی هفته در میان مسیر آمریکا و تهران را بروی بیایی وقتی آمدی و از کسانی دفاع کردی که شلیک کردند به هواپیمای مسافری که مسافرانش به کانادا میرفتند.
.
تو نمیتوانی…
نه البته تو میتوانی اینقدر پست و حقیر باشی…
نشان داده ای که میتوانی

نویسنده بی نام

0 ❤️

2021-02-19 22:12:00 +0330 +0330

امروز تو چین یکی از مساجد مسلمانان اویغور رو روی سرشون خراب کردن
نمیدونم اصلا تلویزیون ایران خبرش رو پخش کرد یا نه ولی میدونم که رهبر خود خوانده مسلمین جهان احتمال زیاد مثل دفعات قبل خفه خون خواهد گرفت چون محکوم کردن دولت چین برای کشتن مسلمانها نه تنها آب و نونی براش نداره بلکه باعث عصبانیت اربابهای کمونیستمونم میشه

1 ❤️

2021-02-20 12:40:42 +0330 +0330

↩ Arrow11
بله این قضیه مسلمانان اویغور درست مثل قضیه مسلمانان چچن هست اگه یادت باشه تا زمانی که بوریس یلتسین رییس جمهور روسیه بود جمهوری اسلامی سر قضیه کشتار چچنی ها خیلی سر و صدا میکرد هرچند همش مصرف داخلی داشت ولی وقتی پوتین شد رییس جمهور روسیه دیگه مسلمانان چچنی هم فراموش شدند الان سال هاست هیچ اسمی از چچن در صدا و سیما ی جمهوری اسلامی نمیاد انگار چچنی ها فقط یک جفت پوتین برای حل مشکلاتشان کم داشتند ! تازه مگه کم به مسلمانان داخل ایران توسط خود حکومت ظلم میشه . منتها فلسطینی و لبنان و سوریه ناموس جمهوری اسلامی هستند . به قول مهدی طائب سوریه از خوزستان مهمتر است . نفت خوزستان باید خرج سوریه بشه تا اسلام زنده نگه داشته بشه !

1 ❤️

2021-02-20 22:58:43 +0330 +0330

↩ سید حسن پشم الله

له این قضیه مسلمانان اویغور درست مثل قضیه مسلمانان چچن هست اگه یادت باشه تا زمانی که بوریس یلتسین رییس جمهور روسیه بود جمهوری اسلامی سر قضیه کشتار چچنی ها خیلی سر و صدا میکرد هرچند همش مصرف داخلی داشت ولی وقتی پوتین شد رییس جمهور روسیه دیگه مسلمانان چچنی هم فراموش شدند الان سال هاست هیچ اسمی از چچن در صدا و سیما ی جمهوری اسلامی نمیاد انگار چچنی ها فقط یک جفت پوتین برای حل مشکلاتشان کم داشتند ! تازه مگه کم به مسلمانان داخل ایران توسط خود حکومت ظلم میشه . منتها فلسطینی و لبنان و سوریه ناموس جمهوری اسلامی هستند . به قول مهدی طائب سوریه از خوزستان مهمتر است . نفت خوزستان باید خرج سوریه بشه تا اسلام زنده نگه داشته بشه

حرفات کاملا درسته ولی اون کنایه یه جفت پوتین یه چیز دیگه بود 👌 😀
به نظر من قضیه مسلمانان میانمار از همه افتضاح تر بود
تو قطعنامه شورای امنیت آمریکا و اسرائیل به نفع مسلمانها رای دادن و حکومت میانمار رو محکوم کردن و از معدود کشورهایی که محکوم نکردن چین، روسیه، کشور مسلمان سوریه و کشور رهبر مسلمین جهان ینی ایران بود
😀

0 ❤️

2021-02-21 21:52:26 +0330 +0330

↩ شبهای روشن سنت پترزبورگ

زن رهبرو گا یید م
فلسطین دیگه چه کونیه
اینا همه شامورتی بازیه تا ایران و ایرانی رو نابود کنن اینا یه مشت عمله ن به ریش ما میخندن

متن پروفایلت برام جالب بود
خیلیا ته دلشون همون چیزیه که شما نوشتی ولی شهامت بیانش رو ندارن

0 ❤️

2021-02-21 23:02:10 +0330 +0330

**تو که راست میگی آمریکا باشی خطر مرگ و کرونا بالا سرت باشه فایزر دم دستت باشه قصد و نیت قبلی هم برای نجات جون خودت نداشته باشی ولی یه دفعه متوجه بشی سوزن واکسن فرو رفت تو دستت** 😂
1 ❤️

2021-02-21 23:50:44 +0330 +0330

↩ Arrow11
قصد نیتش اینه که صحیح و سلامت خدمت مقام معظم رهبری شرفیاب بشه

0 ❤️

2021-02-22 23:53:40 +0330 +0330

هشدار به مردم ایران در ارتباط با واکسن روسی
رئیس کمیسیون اروپا در مورد واکسن روسی اسپوتنیک: متعجبیم که چرا روسیه تمایل به ارائه میلیون‌ها دوز واکسن به دیگران دارد در حالیکه مردم کشور خود را با سرعت واکسینه نمی‌کند؟
وی همچنین می‌گوید که اطلاعات این واکسن باید همانند واکسن‌های دیگر در دسترس باشد تا تایید شود.

https://up.shahvani.com/u/fguuqrlwyx.mp4

0 ❤️

2021-03-01 13:17:24 +0330 +0330

تعداد افراد واکسینه شده در هر کشور به ازای هر ۱۰۰ نفر.
درسته که واکسن نداریم ولی عوضش با بیشترین مرگ ومیر در اثر کرونا پوزه امپریالیسم رو به خاک مالیدیم

0 ❤️

2021-03-01 22:24:48 +0330 +0330

خوردن همزمان از توبره و آخور

0 ❤️

2021-03-05 12:41:53 +0330 +0330

نیک‌ملکی، سخنگوی ستاد اجرایی فرمان امام اوایل دی ماه توییت زد که ۴۰ روز دیگه ما به تولید ۱.۵ میلیون دوز واکسن کرونا در ماه می‌رسیم.
علی اکرامی، روزنامه‌نگار، ۵۰ روز بعد از توییت نیک‌ملکی ازش پرسید ۱۰ روز از وعده‌ای که دادید گذشت پس واکسن چی شد؟
علی اکرامی ۴ روز پیش در سن ۴۳ سالگی بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد.

0 ❤️

2021-03-05 18:50:21 +0330 +0330

دو سوم مردم روسیه حاضر به تزریق واکسن “اسپوتنیک وی” نیستند (همون واکسنی که میخوان به ما فرو کنن)

انتشار نتایج یک نظرسنجی در مناطق مختلف روسیه نشان می‌دهد که بخش اعظم مردم این کشور تمایلی به تزریق واکسن روسی “اسپوتنیک وی” از خود نشان نمی‌دهند. مرکز “لوادا” این نظرسنجی را انجام داده است. علت عدم تمایل ۶۲ درصد از مردم روسیه نسبت به تزریق واکسن “اسپوتنیک وی” تاثیرات جانبی آن اعلام شده است. گفته می‌شود که این واکسن ایجاد تب و همچنین ضعف در افراد می‌کند. این در حالی است که ماه قبل، در سفر جواد ظریف به مسکو، قرارداد واردات واکسن روسی منعقد شد و سه روز پیش نیز اعلام شد، واکسیناسیون در ایران با واکسن روسی اسپوتنیک آغاز شد و قرار است با واکسن سینوفارم چین و چند واکسن دیگر ادامه یابد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «