شهوانیه دیگه...!

1398/07/25

حتما شما هم این عبارت یا مشابهش رو اینجا زیاد شنیدین! طرف میاد فحاشی میکنه, تهمت میزنه, بیخودی پرخاش میکنه, بی ربط صحبت میکنه…و وقتی بهش میگی که عزیز دل برادر! چرا آخه اینجوری رفتار میکنی؟ مشکلت واقعا چیه؟

بلافاصله میشنوی که:

شهوانیه دیگه…! فرهنگستان زبان که نیومدی داشم!

و اما نکته ای که میخواستم با شما عزیزان در میان بذارم:

راستش رو بخواین اکثر ماها اینجا جمع شدیم چون به مسائل سکسی علاقمند هستیم و این سایت فضایی رو فراهم کرده که آدمها با سلائق مختلف سکسی بتونن دور هم جمع بشن و آزادانه راجع به مسائل مورد علاقشون صحبت کنن. مسلما همه هم آزاد هستند که علائق خودشون رو در این زمینه دنبال کنن! استریت, گی, لزبین, کاکولد, سکس با محارم, گروهی… همه محترم هستند (که البته موضوع کودکان استثنا هست).

اما علاقه به مسائل جنسی مترادف نیست با بی ادبی و بی شعوری! شما میتونین خیلی میل جنسی بالایی داشته باشین اما در عین حال فرد باشخصیتی باشین و بی دلیل به این و اون توهین نکنین, تهمت نزنین, پرخاش نکنین, پرت و پلا نگین…

ما نباید علاقه به این جور مسائل رو معادل بگیریم با “عوضی” بودن! جوری که رفتارهای غلط ما باعث مسموم شدن فضا بشه و خیلی از کاربرا یا سایت رو ترک کنن یا خیلی کم در اون فعالیت کنن.

این در نهایت به ضرر همگی ماست!

از وقتی که گذاشتین و از توجهتون متشکرم!

بخش تکمیلی, در کامنتهای #1 و #2 و #3

4975 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-10-18 06:41:14 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: axm432
نقل از: mofo56 تو این شهوانی باس از من یاد بگیرید رفتار را،اصن بیست که چه عرض کنم،نمره ش دویسته 😁 ما خعلی وخته مرزهای انسانیت و شخصیت را درنوردیده به موجود نورانی ای تبدیل گشته ایم!خو مگه من چیم از احمدی نژاد کمتره که دور سر اون هاله نور باشه(آخ قربون هاله برم،اسم زن همساده مطلقه مه ،یَک کسیه لامصب) دور سر من نباشه.از نظر قیافه و هیکل و قد و بالا و تیپ و سوات که شونصد برابر اون مرتیکه ایم که 😁

من هر روزی این هاله جون رو میبینم به فکر خیانت به پریسا جون میفتم آخه اون پسر کوچولوش گناه داره نیاز به بابا داره،ولی بعدش با خودم میگم استفراغ الله…اهه فارسیم خوب نی اشتب کردم…استغفر الله 😁

موفوی ناقلا! اومدی اینجا کمک یا اومدی از “هاله” تعریف کنی؟ 😁 🙄

والا تنها من نیستم که،تمام مردای آپارتمان قربون صدقه ش میرن 😁
شما هم ببینی خوشت میاد ازش 😁 یه مدتی با ما بد بود،ولی یه مدتیه با ما بسی خوب شده(یحتمل از یه جایی فهمیده که این خانوم جان بنده همینجوری با ما زندگی مینماید و زن عقدی ما نیس) 😁

ای موفوی ناقلا! همینجا اعلام کردی که خلاصه “ما هم هستیم!” 😁

معلومه این خانم “هاله” خیلی “باحاله”! ;)

1 ❤️

2019-10-18 06:42:26 +0330 +0330
نقل از: キング

شلاقش خوبه! جزای نقدیش خدایی کمه! ;)

0 ❤️

2019-10-18 08:00:12 +0330 +0330
نقل از: LaDy__Ronakk بارها به این‌ موارد برخوردم :/ اصلا هم به یه ورم نیس :/

تکبیر!!!

1 ❤️

2019-10-18 08:13:20 +0330 +0330
نقل از: mofo56 تو این شهوانی باس از من یاد بگیرید رفتار را،اصن بیست که چه عرض کنم،نمره ش دویسته 😁 ما خعلی وخته مرزهای انسانیت و شخصیت را درنوردیده به موجود نورانی ای تبدیل گشته ایم!خو مگه من چیم از احمدی نژاد کمتره که دور سر اون هاله نور باشه(آخ قربون هاله برم،اسم زن همساده مطلقه مه ،یَک کسیه لامصب) دور سر من نباشه.از نظر قیافه و هیکل و قد و بالا و تیپ و سوات که شونصد برابر اون مرتیکه ایم که 😁

من هر روزی این هاله جون رو میبینم به فکر خیانت به پریسا جون میفتم آخه اون پسر کوچولوش گناه داره نیاز به بابا داره،ولی بعدش با خودم میگم استفراغ الله…اهه فارسیم خوب نی اشتب کردم…استغفر الله 😁

موفوی ناقلا! اومدی اینجا کمک یا اومدی از “هاله” تعریف کنی؟ 😁 🙄

والا تنها من نیستم که،تمام مردای آپارتمان قربون صدقه ش میرن 😁
شما هم ببینی خوشت میاد ازش 😁 یه مدتی با ما بد بود،ولی یه مدتیه با ما بسی خوب شده(یحتمل از یه جایی فهمیده که این خانوم جان بنده همینجوری با ما زندگی مینماید و زن عقدی ما نیس) 😁

ای موفوی ناقلا! همینجا اعلام کردی که خلاصه “ما هم هستیم!” 😁

معلومه این خانم “هاله” خیلی “باحاله”! ;)

من برای یه ازدواج سفید دیگه هم جا دارم 😁
تازه این هاله جون یه آپارتمان داره به نام خودش که حداقل بالای یک و نیم میارزه،یه رنو تالیسمان هم داره که اونو نمدونم چقد میارزه.هیکل،قیافه،تیپ،آرایش بیست…این پریسا جون عزیزم 90 درصد چیزیه که ما از یه زن میخوایم ده درصد بقیه هم هاله جونه 😁

داداش موفو نوش جونت! تاپیک رو منحرف نکن! لطفا جهت ارتقا فرهنگ شهوانی رهنمود بده! 😁

0 ❤️

2019-10-18 09:03:37 +0330 +0330
نقل از: excavator ممنون بابت مطالب درست و به جایی که نوشتین و یه تشکر ویژه بابت زحمتی که کشیدین و وقتی که گذاشتین برای تایپ این مطالب.تک تک مطالبی که نوشتین رو میشه توش بحث و بررسی کرد.من هم نظرم رو خواهم نوشت در مورد مطالبتون اگر موافق باشین

ممنون. خوشحال میشم که شما و بقیه دوستان هم نظرتون رو بگین. در واقع این یه “درخواست کمک” از همه بچه ها هست که بتونیم راهی پیدا کنیم که محیط اینجا قابل استفاده تر باشه…

0 ❤️

2019-10-18 09:22:03 +0330 +0330
نقل از: excavator این مساله که فحاشی کاف دار در یک سایت مرتبط با مسائل جنسی با خود مسائل جنسی قاطی میشه ریشه در فرهنگ ما و نگرش ما نسبت به سکس داره.ببینید در فرهنگ ما سکس تنها عاملی برای ادامه نسل و یا ارضای شهوت و لذت بردن محسوب نمیشه بلکه توی سکس ما به فتح الفتوحات میرسیم.فاعل میشیم که مفعول (چه پسر چه دختر) رو فتح کردیم و شکست دادیم.توی سکس فاعل(کسی که دخول رو انجام داده) فاتحی پر افتخار و مفعول (کسی که در او دخول انجام شده) شکست خورده ای که مایه ننگ است محسوب میشه.با این دیدگاه فحاشی هم به مسایل جنسی ربط داده میشه و در واقع وصف العیش نصف العیش . و وقتی به یکی میگی فحاشی نکن میگه خب شهوانی اومدیم دیگه.این جمله دقیقا مثل این میمونه که به یکی بگی تو استخر نشاش میگه مگه اومدیم مسجد ؟ در واقع این نشون دهنده وضع وخیم فرهنگ ماست.جایی که کنترل و قوه قهریه نباشه ما مجاز به همه کاری هستیم و این توی همه جوانب زندگی ما مشهود هست.توی گروه های تلگرامی وارد میشی وقتی حرفی بزنی میگن این چه حرفیه میزنی؟میگی متاهلی میگن واسه چی میای تلگرام؟انگار تلگرام فقط وسیله ای برای پیدا کردن دوست دختر دوست پسر هست.وقتی خانم متاهلی رو ببینن میگن قطعا اومده برای خیانت.و .... مطلبم ادامه داره

مطلب خوبیه. اگه موافق هستین, لطفا توی چند تا پست کل مطلب رو بذارین که دوستان راحت تر دنبالش کنن. ممنون.

0 ❤️

2019-10-18 14:38:03 +0330 +0330
نقل از: SSAa699 من بارها گفتم بازم میگم .. کسی که فحاشی و توهین میکنه و گرایش یکی رو مسخره میکنه. میخواد بفهمونه شخصیت خودش چیه و تو چه خانواده بی شخصیتی بزرگ شده ...متاسفانه فحاشی و مسخره کردن تو بعضی از خانمها هم دیده میشه که بیان چنین کلمات زشتی از یه خانم بعید هست واقعا افسوس باید خورد باید تاسف خورد به این افراد مریض **همه یه گرایشی دارن باید به گرایش اون فرد احترام گذاشت اصلا نباید بهش توهین کرد اصلا نباید مسخرش کرد ** افرین بهت که اینچنین تایپیکهای خوبی میزنی دمت همیشه گرم (inlove)

ممنون دوست من. مسلما گرایش ها کاملا محترم هستند.

0 ❤️

2019-10-18 18:52:16 +0330 +0330
نقل از: الهه.همیشه.سبز از تاپیکت خوشم اومد

کلن فهمیدم پتانسیل بر خلاف جریان اب شنا کردن داری

بیا به من ملحق شو اصول کامل برخلاف جریان اب شنا کردن رو یادت بدم

در نهایت ممنون از تاپیکت اما فکر نکنم تو این بازار شلوغ شهوانی که در و پیکری نداره برد حرفت زیاد باشه ولی در کل سپاس به قلم منطق ات

ممنون از لطفتون. به هر حال این یک دعوت از همه اعضا هست که بخاطر منفعت “خودشون” یه تجدید نظری بکنن…

1 ❤️

2019-10-18 19:12:18 +0330 +0330
نقل از: excavator این مساله که فحاشی کاف دار در یک سایت مرتبط با مسائل جنسی با خود مسائل جنسی قاطی میشه ریشه در فرهنگ ما و نگرش ما نسبت به سکس داره.ببینید در فرهنگ ما سکس تنها عاملی برای ادامه نسل و یا ارضای شهوت و لذت بردن محسوب نمیشه بلکه توی سکس ما به فتح الفتوحات میرسیم.فاعل میشیم که مفعول (چه پسر چه دختر) رو فتح کردیم و شکست دادیم.توی سکس فاعل(کسی که دخول رو انجام داده) فاتحی پر افتخار و مفعول (کسی که در او دخول انجام شده) شکست خورده ای که مایه ننگ است محسوب میشه.با این دیدگاه فحاشی هم به مسایل جنسی ربط داده میشه و در واقع وصف العیش نصف العیش . و وقتی به یکی میگی فحاشی نکن میگه خب شهوانی اومدیم دیگه.این جمله دقیقا مثل این میمونه که به یکی بگی تو استخر نشاش میگه مگه اومدیم مسجد ؟ در واقع این نشون دهنده وضع وخیم فرهنگ ماست.جایی که کنترل و قوه قهریه نباشه ما مجاز به همه کاری هستیم و این توی همه جوانب زندگی ما مشهود هست.توی گروه های تلگرامی وارد میشی وقتی حرفی بزنی میگن این چه حرفیه میزنی؟میگی متاهلی میگن واسه چی میای تلگرام؟انگار تلگرام فقط وسیله ای برای پیدا کردن دوست دختر دوست پسر هست.وقتی خانم متاهلی رو ببینن میگن قطعا اومده برای خیانت.و .... مطلبم ادامه داره

دوست عزیز گفتی ادامه میدی…مطالب خوبی بود تا اینجا…

0 ❤️

2019-10-18 19:14:59 +0330 +0330
نقل از: الهه.همیشه.سبز

در نهایت ممنون از تاپیکت اما فکر نکنم تو این بازار شلوغ شهوانی که در و پیکری نداره برد حرفت زیاد باشه ولی در کل سپاس به قلم منطق ات

ممنون از لطفتون. به هر حال این یک دعوت از همه اعضا هست که بخاطر منفعت “خودشون” یه تجدید نظری بکنن…

برای منفعت اهالی شهوانی باید ساختار شهوانی دینامیک تر از حالت فعلی بشه

بعضی از دوستان باید براشون تصمیم گرفت اصلاحات ساختاری باعث نفع و منفعت کاربران می شه

یه نمونه اش همین اخرین اختیار ادمین به درج تاپیک های بی غیرتی در تالار های عمومی بود

باید اینچنین به منفعت کاربران فکر کرد

شما هم اگه پیشنهادی دارین مطرح کنین. این تاپیک ایجاد شده تا شاید با کمک همگی دوستان راهی پیدا کنیم که این محیط برای هممون قابل استفاده تر بشه.

0 ❤️

2019-10-19 13:22:40 +0330 +0330
نقل از: Zarathustra کاملا درست گفتی ، اما چاره ای نیست یا باید مثل کرگدن پوست کلفت بود و اعتنا نکرد یا باید جمع کرد و رفت

احسنتم! پس میریم برای ضخامت پوست! 😁

0 ❤️

2019-10-19 15:11:01 +0330 +0330

برای منفعت اهالی شهوانی باید ساختار شهوانی دینامیک تر از حالت فعلی بشه

بعضی از دوستان باید براشون تصمیم گرفت اصلاحات ساختاری باعث نفع و منفعت کاربران می شه

یه نمونه اش همین اخرین اختیار ادمین به درج تاپیک های بی غیرتی در تالار های عمومی بود

باید اینچنین به منفعت کاربران فکر کرد

شما هم اگه پیشنهادی دارین مطرح کنین. این تاپیک ایجاد شده تا شاید با کمک همگی دوستان راهی پیدا کنیم که این محیط برای هممون قابل استفاده تر بشه.

بنظرم الان شهوانی بیشتر هرزوانی هست تا شهوانی

شهوانی یعنی از سکس بگی سکسی باشی سکسی بنویسی از آزادی بیان نهایت استفاده رو بکنی نه هرز بگی یا هرز بنویسی

مثال می زنم

مثلا ببینید کاربرانی که کاربری وی آی پی به اونا از سمت ادمین اعطاء شده اکثریت به اتفاق هرز نویس و هرز نگر نیستن اکثریت مطالب مفید و متنوع تولید می کنند

مدیریت محترم شهوانی باید به کاربران وی آی پی خودش به عنوان سرمایه مادی و معنوی نگاه کنه اختیارات بیشتر بده ، بهای بیشتر بده و شرایطی فراهم کنه جمعیت این کاربرین بیشتر بشه

از طرفی جلوی هرزوانی یا سیستم اسپم شهوانی رو بگیره اجازه نده شهوانی تبدیل به هرزدونی تبدیل بشه

تا اینجا ادمین دو گام مثبت برداشت

اولین اش برخورد شدید و قاطعانه با مقوله شنیع و غیر انسانی پدوفیلی یا پورنوگرافی کودکان بود .

دوم جلوی رشد تاپیک های بی غیرتی رو گرفت که مثل قارچ سر از تمام تالار های سایت در آورده بودن

با تشکر از اقدامات سازنده ادمین و اقدامات مفیدی که مدیریت شهوانی در گذشته برای بهبود شهوانی کردن من به عنوان یک عضو کوچیک شهوانی رو کافی نمی دونم دلیل اش رو هم بخواهید می گم

**پتانسیل نهفته بالا در شهوانی **

اگه گزاره بالا نبود خب سطح توقعات رو پایین می آوردیم و قانع بودیم ولی وقتی یه سره انگشت محاسبه می کنیم از تعداد میلیونی کاربران و تعداد بالای محتوای تولید شده در شهوانی به نظرم بعد از ده ساله شدن شهوانی و اینکه دیگه چیزی به نام خطر امنیتی نه شهوانی رو تهدید می کنه نه کاربران اش رو بهتره مدیریت محترم شهوانی در سیاست گذاری کلان آینده سایت بر مقوله کیفیت فکر کنه نه کمیت

کما اینکه با رجوع به سیاست های گذشته سایت متوجه می شیم برای شهوانی کمیت ارجحیت داشت بر کیفیت چرا ، چون بسیاری از کاربران فعال گذشته سایت حالا بنا بر دلایل گوناگون که شاید ربطی به شهوانی هم نداشت و دلیل شخصی داشت سایت رو ترک کردن.

مدیریت شهوانی نباید از این به بعد اگه به توسعه کلان نگر اهمیت می ده اجازه بده این سرمایه ها از سایت برن

بلکه اگر بخوام رک تر بگم و صریح عرض کنم باید کاربران وی آی پی باشن بقیه هرز نویس ها یا برن یا محدود بشن یا تغییر کاربری بدن و تبدیل به وی آی پی بشن

مثلا توی صفحه اول سایت برای مثال چه در بخش تاپیک های تازه چه تاپیک های داغ نباید تاپیک های افراد غیر وی آی باشه این یه پیشنهاد

پیشنهاد دیگه باید یه قسمت کاملا جدا و مجزا در قالب یک انجمن نه تالار یا بخش به فهرست انجمن های سایت اضافه بشه برای معرفی کارها و تاپیک های کاربران وی آی پی

پیشنهاد سوم حذف تالار دوست یابی ، شهوانی سایت سکسی هست ولی پاتوق یا محل پیدا کردن فاعل و مفعول ، برده و ارباب ، بی غیرت بازی ، سکس گروهی اینا نشه باید محدود بشه این قسمت دوس یابی که حالت چندش یا فتیش داره

پیشنهاد چهارم ایجاد فضای رقابتی بین کاربران وی آی پی

که چند شکل مختلف می تونه داشته باشه

شکل اول در صفحه اول یه بخش گذاشته برای تاپیک های برتر کاربران وی آی پی که مبنا رو هم تعداد بازدید قرار بدن یعنی حالتی که شانس باند بازی و اینکه تاپیک خاصی بالا بیاد نباشه یا مثل بخش سکس لوژی کار بشه

شکل دوم ایجاد حالت تقدیر از کاربران وی آی پی

مثلا در هر ماه از کاربرانی که بهترین ، بیشترین و مفید ترین فعالیتی که در سایت داشتن حالا به هر شیوه بی بیطرفانه که ادمین صلاح بدونه و حق کسی ضایع نشه بشکل مادی تقدیر کنه

مطمن باشید این کار در دراز مدت اثر بسیار خوبی بر شهوانی خواد گذاشت

پیشنهاد بعدی کاربران وی آی پی پروفایل شون قابلیت های بیشتری داشته باشه که اینو شک دارم چون نمی دونم از لحاظ برنامه نویسی شدنی هست یا نه شاید اصلا شدنی نباشه

ولی حرف اصیلیم اینه کاربران وی آی پی یه قسمت به بخش های اصلی سایت اضافه بشه بصورت مستقیم نه در قالب تاپیک بتونند محتوای مولتی مدیا بگذارند مثلا بجای بخش عکس این بخش باشه

پیشنهاد اخرم اینه باز ادمین یه امکانی یا در صفحه اول یا در قالب یه تالار در نظر بگیره برای معرفی تاپیک های مفید و در پایان یه تیم خیر خواه و دوس دار شهوانی جمع بشن این تاپیک های خوب شهوانی رو از زیر خروار ها تاپیک هرز بکشن بیرون و در مقابل دیدگان اهالی شهوانی قرار بدن

بخدا خسته شدیم از بس محتوای هرز تو شهوانی دیدیم

اگه می تونید برسونید به دست ادمین شاید ادمین لحاظ کرد ، چون می دونم ادمین فرد منطقی هست

باز اگر ایده ای به ذهنم رسید اینجا می گذارم

با تشکر و سپاس

ممنون از پیشنهاداتتون.

1 ❤️

2019-10-29 01:54:38 +0330 +0330

ممنون از کامنتتون دوست گرامی.

0 ❤️

2019-10-29 03:55:08 +0330 +0330
نقل از: فربد.68 واقعا براتون حالا چ شما چ دیگر عزیزان فحاشی ی مشت آدمی ک با گفتن حرفهای ناجور خودشونو دارن ب شما میشناسونن مهمه؟ من بارها تو خیابون یا جاهای دیگه طرف از کنارم رد شده هرچی از دهنش درامده گفته، چند لحظه ایی مکث کردن ک شاید من مقابله ب مثل کنم و درگیری پیش بیاد، ولی خیلی بی تفاوت از کنارشون گذشتم انگار ک انگار، عزیزان بیخیال ی مشت مشنگ، اگه اینا نباشن فرق بین خودشون و دیگر عزیزان ک با ادب و کمال هستن معلوم نمیشه. مثل بادام میمونه اگه یدونه تلخشو بخوری و بعدش چندتا یدونه شیرین ک بخوری اون شیرینی واقعا مزه میده، وسط این تلخیا بگرد شیرینشو پیدا کن و با اون در ارتباط باش بزار با کار اینا شیرینا معلوم شن

دوست عزیز ممنون از کامنتتون.

ببینین رفتار توام با بیشعوری باعث خراب شدن فضای سایت میشه! صرفا فحاشی نیست…لیست کردم بعضی دیگه از رفتارها رو. این باعث میشه خیلی از کاربرها اصلا توی بحثها شرکت نکنن! متوجه منظورم هستین؟ یعنی مسئله این نیست که این موضوع برای شخص من مهم هست یا نه! موضوع اینه که شاید برای خیلی های دیگه (خصوصا خانم ها) مهم باشه! این مثل تفاوت این میمونه که شما توی آب شنا کنی یا توی لجن! من اینجا هدفم این بود که به “هممون” یادآوری کنم که این رفتارها به ضرر “همه” ماست!

رفتار توام با بیشعوری –> کاربر های کمتری مینویسن و نظر میدن –> سایت سوت و کور –> همه ضرر میکنیم!

;)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «