شیعیان متعصب ولایی وبسیجیان شهوانی !به این دو سوال پاسخ بدید

1394/03/07

از دیدگاه شما شیعیان متعصب ،کتابهای آسمانی مسیحیان ویهودیان تحریف شدست. بعد داخل دین اسلام هم سنی ها رو غاصب حق امامت وبدعت بگذار می دونید. بهاییان رو هم که نجس وکافر می دونید. وهابیون رو هم که فرقه ساخته دست انگلیس می دونید. بعد داخل دیدگاه خودشیعیان،شما زیدیه(چهارامامی ها)و اسماعیلیه(هفت امامی ها)رو هم که قبول ندارید. جدیدا شیعیان اثنی عشری رو هم به دودسته ولایی وغیر ولایی تقسیم می کنید ودسته غیر ولایی روهم با لفظ فتنه گر خطاب قرار می دید!

می شه حالا به این دوسوال جواب بدید:دلیل این همه خود حق پنداری و خودبرتربینی کاذبتون چیه؟(دلایل عقلی هم برای اثبات صحبتتون می تونید ارائه بدید!)وسوال بعدی:با این ترتیبی که شما توی کافر ونجس دونستن انسانهای دگراندیش دارید پیش می رید تا چندسال آینده از نظرشما روی کره زمین کسی هم غیر کافر و عیر نجس باقی خواهدماند؟

10358 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-05-28 15:25:23 +0430 +0430

آماده باش به جای جواب بیان یا کون بدن یا فحش بدن. خلاصه هر چی‌ میدن به جز جواب.

0 ❤️

2015-05-28 15:30:14 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام]آماده باش به جای جواب بیان یا کون بدن یا فحش بدن. خلاصه هر چی‌ میدن به جز جواب.[/quote]

دقیقا من هم حدس می زنم شروع می کنند به بردن تاپیک به بی راهه یا این که با دهان کف کرده فحش می دن. ولی امیدوارم به جای این کارها اگه استدلالی دارن بیان رک و پوست کنده بیان کنند.

0 ❤️

2015-05-28 15:42:06 +0430 +0430

[quote=johnycage][/quote]
دلایل منطقی و عقلی هم میتونید بیارید.
این ی تیکش خیلی باحال بود.ولی چه کنیم ک دیگه جواب ندارن

0 ❤️

2015-05-29 02:14:42 +0430 +0430

[quote=6666تاییا]ینی تو این همه وقت میزاری به اعتقادات بقیه توهین میکنی .چی به دست میاری؟؟ بیکاری؟؟[/quote]

الان تواین تاپیک کسی توهین نکرده فقط دوتا سوال از بسیجیان شهوانی شده که اگه می تونند بهش جواب عقلانی بدن.

0 ❤️

2015-05-29 02:36:14 +0430 +0430

ممنون از طرح سوالاتتون*
من با اجازه دوستان نظر خودم رو میگم.
اکثر ما انسانها خدا رو قبول داریم،
حالا با هر دین و مذهبی.
نجاسات هم تو اکثر مذاهب: خون و سگ و بول(ادرار) و مدفوع و کافر هست…
پس انسانی که خدا رو قبول داره بعنوان آفریدگار جهان هستی،
به هیچ عنوان نمیتونه نجس یا بد باشه.
دین یهودیت با اون قدمت طولانی یا مسیحیت و…
این ادیان الهی بسیار برای من و تمام کسانی که مثل من فکر میکنند بسیار قابل احترام هستند.
من به شخصه یه نفر یهودی یا مسیحی یا زرتشتی رو میتونم به اندازه برادر خودم دوست داشته باشم.*
پس نباید بخاطر حرفهای پوچ یک مشت بیسواد تفرقه انداز،
بین خودمون فاصله و دشمنی بیندازیم.
فقط شخصی که خدای عزیز رو با اینهمه نعمت و بزرگی قبول نداره قابل احترام نیست(به نظر من)

پس من از طرف خودم و همه هم اندیشانم عرض میکنم که همه ی مردم دنیا رو عاشقانه دوست داریم.
امیدوارم هیچ انسانی در تمام طول زندگیش، خدانکرده دوچار مشکل و بیماری و ناراحتی نشه.
آمین* give_rose

0 ❤️

2015-05-29 02:47:17 +0430 +0430

آقای mamadsex.شما به سوالاتی که من مطرح کردم توجه نکردی!این موادی که من تو تاپیک مطرح کردم رو می تونید توکتابهای مورد تایید خودشیعیان مثل علامه مجلسی و شیخ کلینی وامثالهم پیدا کنید. تازه اگر رساله آخوندهای معروف رو هم دیده باشید توفتاوی شرعیشون دقیقا چنین احکامی رو صادر می کنند ،نگرش شخص شما خوبه ولی متاسفانه با نگرش رسمی مذهب شیعه یکی نیست.

0 ❤️

2015-05-29 02:51:31 +0430 +0430

بله درسته*
متاسفانه بعضی از مذهبیون متصب و کوتاه نظر،
با افکار و سخنانشون
آبروی همه رو میبرند.
ولی یه خواهش از شما و دیگر دوستان دارم*
لطف کنید و همه را با یک چشم نبینید.
این عقاید پوچ و بی اساس در بین همه ما طرفدار نداره.
ممنون*

0 ❤️

2015-05-29 03:02:43 +0430 +0430

[quote=MAMADSX]بله درسته*
متاسفانه بعضی از مذهبیون متصب و کوتاه نظر،
با افکار و سخنانشون
آبروی همه رو میبرند.
ولی یه خواهش از شما و دیگر دوستان دارم*
لطف کنید و همه را با یک چشم نبینید.
این عقاید پوچ و بی اساس در بین همه ما طرفدار نداره.
ممنون*[/quote]
همه رو به ی چشم نبینیم؟؟؟دینت همینو گفته!همه چیز نجسه جز شماها؟؟؟بخاطر کدوم دلیل؟؟؟نجس اون مکارمو خامنه این ک ریدن ب مملکت.تو میدونسی پارسال خامنه ای تو ی هفته مخفیانه 11 بار رفته قم و برگشته!چرا؟؟؟چون بیشتر مراجع حکم اجتهادشو قبول ندارن

0 ❤️

2015-05-29 03:10:08 +0430 +0430

[quote=m_pra]چکا به کارا داری توووو؟؟؟؟؟؟
دنیا دو روزه برو عشقو حالتو بکن بابا

چرا شهوانیو اینقد سیاسی و دینی کردین؟؟؟ما اومدیم اینجا از اینا راحت باشیم اینجام راحتمون نمیزارین چرا[/quote]

خودت رو زدی به اون راه!مگه نمی بینی سایت بخش های مختلف داره شما دنبال سکس هستی برو تو بخش سکسی. کسی مجبورت نکرده بیای تو این بخش !من می خوام ببینم این بسیجیا چه جواب واستدلالی دربرابر سوالت من می خوان ارائه بدن.

0 ❤️

2015-05-29 03:10:20 +0430 +0430

دوست من*
من از کسی دفاع نکردم.
اسم کسی رو هم نیاوردم.
کاری هم به کار به قول شما مجتهدین ندارم.
من عقیده شخصی خودم رو گفتم.
و بهش پایبندم.
(چون در آخر، هرکسی رو تو قبر خودش میذارند)

0 ❤️

2015-05-29 03:19:30 +0430 +0430

[quote=MAMADSX]دوست من*
من از کسی دفاع نکردم.
اسم کسی رو هم نیاوردم.
کاری هم به کار به قول شما مجتهدین ندارم.
من عقیده شخصی خودم رو گفتم.
و بهش پایبندم.
(چون در آخر، هرکسی رو تو قبر خودش میذارند)[/quote]
خخخخخ بسیجی

0 ❤️

2015-05-29 06:32:29 +0430 +0430

blackghostجان.حالا بدبختی این جاست که استدلال عقلی هم برای اثبات صحبتشون ندارن. وتازه وقتی جنایات گروه های مختلف اسلامی رو بهشون نشون بدی میگن این به اسلام ربطی نداره. مثلا آخوند به اسلام ربطی نداره!الشباب وبوکوحرام وطالبان وداعش والنصره و…به اسلام ربطی نداره!پس چی وکی به اسلام ربط داره؟بگن که بقیه دگراندیشان هم بدونندحداقل.

0 ❤️

2015-05-29 17:00:48 +0430 +0430

جز شیعه هر چه هست در عالم امکان
در دوزخ است جا و مکان او…!
به داعش و النصره میگن تکفیری… تکفیری یعنی کسیکه فقط خودش رو حق میدونه و بقیه رو ناحق
حالا اولین تکفیری خاورمیانه در این 36سال آتش و خون… چه کسی بود!؟
شیعه یا سنی!؟!!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!!؟؟
اگر شیعه ها تندروی نمی کردن…سنی ها هم افراط نمی کردن
آتش خاورمیانه از گور خمینی بلند میشه

0 ❤️

2015-05-30 09:21:26 +0430 +0430

[quote=MAMADSX]ممنون از طرح سوالاتتون*
حالا با هر دین و مذهبی.
این ادیان الهی بسیار برای من و تمام کسانی که مثل من فکر میکنند بسیار قابل احترام هستند.
من به شخصه یه نفر یهودی یا مسیحی یا زرتشتی رو میتونم به اندازه برادر خودم دوست داشته باشم.*
فقط شخصی که خدای عزیز رو با اینهمه نعمت و بزرگی قبول نداره قابل احترام نیست(به نظر من)

پس من از طرف خودم و همه هم اندیشانم عرض میکنم که همه ی مردم دنیا رو عاشقانه دوست داریم.
امیدوارم هیچ انسانی در تمام طول زندگیش، خدانکرده دوچار مشکل و بیماری و ناراحتی نشه.
آمین* give_rose[/quote]

یه بار این متن رو به دقت بخونید
با خوندن این متن به راحتی میشه فهمید که این شخص احساسات پاک و مقدسی داره
ولی چون مغزش آلوده به ویروس اسلامه و به احتمال قوی تو خانواده ای مذهبی بزرگ شده تا به امروز فقط تو گوشش خوندن اسلام کامل ترین دینه جهانه و هر کس این دین رو قبول نکنه اون دنیا از خایه آویزونش میکنن نمیتونه از بند این دین اهریمنی خلاص شه
البته نمیشه همه چیز رو انداخت گردن خانواده و اجتماع بلکه خود ایشون هم مقصر هستند که بدون چون و چرا تقلید کردن
من به ایشون توصیه میکنم یه بار ترس از جهنم و تعصب کور کورانه رو بذارن کنار و با مغزی که حاصل 2 میلیارد سال تکاملِ بنشینن در مورد اسلام تحقیق کنن
شک نکن ضرر نمیکنی

0 ❤️

2015-05-30 09:36:33 +0430 +0430

[quote=عمو زنجیر باف][quote=MAMADSX]ممنون از طرح سوالاتتون*
حالا با هر دین و مذهبی.

آمین* give_rose[/quote]

یه بار این متن رو به دقت بخونید
با خوندن این متن به راحتی میشه فهمید که این شخص احساسات پاک و مقدسی داره
ولی چون مغزش آلوده به ویروس اسلامه و به احتمال قوی تو خانواده ای مذهبی بزرگ شده تا به امروز فقط تو گوشش خوندن اسلام کامل ترین دینه جهانه و هر کس این دین رو قبول نکنه اون دنیا از خایه آویزونش میکنن نمیتونه از بند این دین اهریمنی خلاص شه
البته نمیشه همه چیز رو انداخت گردن خانواده و اجتماع بلکه خود ایشون هم مقصر هستند که بدون چون و چرا تقلید کردن
من به ایشون توصیه میکنم یه بار ترس از جهنم و تعصب کور کورانه رو بذارن کنار و با مغزی که حاصل 2 میلیارد سال تکاملِ بنشینن در مورد اسلام تحقیق کنن
شک نکن ضرر نمیکنی[/quote]
ایول عمو زنجیر باف حرف حق رو زدی
بیشتر دگر اندیش ها فک میکنن مسلمونا یه مشت وحشی و بدون هیچ احساسی هستن
اما به خدا اکثر مسلمون ها آدم های خوب و مظلومی هستن و فقط به دست آخوند ها و شبکه ملی ایران هیبنوتیزم شدن یا ترسیدن
خود من تا چند وقت پیش یه مسلمون بودم و با این که کلی به اسلام شک داشتم ولی از ترس عذاب های جهنم جرات نداشتم اسلام رو بذارم کنار
تا همین چند وقت پیش که بزرگ ترین تصمیم زندگیم رو گرفتم و دین رو بوسیدم گذاشتم کنار
الان هم خیلی راحت و آزادم
از همه مسلمون هایی که حس من رو دارن و اون ها هم از ترس دین رو قبول کردن ترسشون رو بندازن دور

0 ❤️

2015-05-30 09:44:55 +0430 +0430

چی بگم؟!

0 ❤️

2015-05-30 09:55:17 +0430 +0430

[quote=خالص سربه راه]چی بگم؟![/quote]
شما عینکتون رو جابجا کن بلکه بقیه رو هم ببینی! ?

0 ❤️

2015-05-30 09:57:00 +0430 +0430

عه خو راست میگن دیگه! مهبل حوریان بهشتی فقط واسه مسلموناست!!! lol

0 ❤️

2015-05-30 11:04:38 +0430 +0430

[quote=ehsan1245]اون یهودیته که خودبرتر بینه نه شیعه

ملت های روی زمین، دو دسته اند: اسرائیل از یک سوی و دیگر مردم از جانب دیگر.
اسرائیل ملت برگزیده است، و این همان اعتقاد اساسی است.
هودیان، ذاتاً پاک و طیّبند، و غیر یهودیان، طبعاً پلید و بزه کار
در منطق آنان یهودیان قوم برگزیده اند و دیگران مملوک ایشان.
ﺑﻬﺸﺖ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﻳﻬﻮﺩ ﺍﺳﺖ
ﺑﺮ ﻳﻬﻮﺩ ﻟﺎﺯﻡ ﺍﺳﺖ، ﻛﻪ ﺍﻣﻠﺎﻙ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺧﺮﻳﺪﺍﺭﻱ ﻛﻨد
ﻧﻄﻔﻪ ﺍﻱ ﻛﻪ ﺍﺯ ﻏﻴﺮ ﻳﻬﻮﺩﻱ ﻣﻨﻌﻘﺪ ﻣﻲ‌ﺷﻮﺩ، ﻧﻄﻔﻪ ﺍﺳﺐ ﺍﺳﺖ. ﺍﺟﺎﻧﺐ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺳﮓ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﻱ ﺁﻧﻬﺎ ﻋﻴﺪﻱ ﻧﻴﺴﺖ ﺯﻳﺮﺍ ﻋﻴﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﺟﻨﺒﻲ ﻭ ﺳﮓ ﺧﻠﻖ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
ﺧﺎﻧﻪ‌ﻫﺎﻱ ﻏﻴﺮ ﻳﻬﻮﺩﻱ ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻟﻪ ﻃﻮﻳﻠﻪ ﺍﺳﺖ.
ﻗﺮﺽ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﻏﻴﺮ ﻳﻬﻮﺩﻱ ﺟﺎﻳﺰ ﻧﻴﺴﺖ ﻭ
ﻣﺎ ﻣﺄﻣﻮﺭﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺿﺮﺭ ﺑﺮﺳﺎﻧﻴﻢ. ﺣﻴﺎﺕ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﺎﻧﻲ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﻣﻠﻚ ﻳﻬﻮﺩ ﺍﺳﺖ، ﭼﻪ ﺭﺳﺪ ﺑﻪ ﺍﻣﻮﺍﻝ آنان!
ﺗﻌﺪّﻱ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﻧﺎﻣﻮﺱ ﻏﻴﺮ ﻳﻬﻮﺩﻱ ﻣﺎﻧﻌﻲ ﻧﺪﺍﺭﺩ

حال برو و مردم عمالیق را قتل عام کن. بر آن ها رحم نکن، بلکه زن و مرد و طفل شیر خواره، گاو و گوسفند، شتر و الاغ، همه را نابود کن.[/quote]
فازت چیه؟ unknw
اصلا متن تاپیک رو خوندی؟فتوای مراجع مختلف تقلید رو درباره مذاهب دیگه مطالعه کردی؟ندیدی داخلش چطوری به مذاهب دیگه به صراحت توهین شده و اونها را با لفظ کافر ونجس خطاب قرار داده؟
اون وقت تو درمورد یهودیت صحبت می کنی؟

0 ❤️

2015-05-30 11:29:27 +0430 +0430

[quote=آتشک]مشکل از ذات دینه.بخصوص ادیان سامی.
صرفا مشکل شیعه نیس ولی خب شیعه خیلی ادویشو زیاد کرده!!!
ذات دین میگه که “من”(یعنی پیامبر و اولیای اون دین)"صدای خدا"رو شنیدم."راهنمایی خدا"رو شنیدم.خدا میخواد از طریق “من” بقیه رو هدایت کنه.چون خدا “من” رو انتخاب کرده پس "باید"به حرفم گوش بدین.هر راهی غیر از “راه من” غلطه.پس "رونده"در ان راه “منحرفه”.“منحرف”،"کافر"ه و “کافر” نجس!
همه ی مردم اعتقاد داشتن که نمیشه به راز عظیمی مثل خدا فقط از یه راه دست پیدا کرد.هر کس و هر ملتی بنا به توانایی های خودش خدا رو می شناسه پس احترام به عقاید تا ظهور ادیان به ویژه مسیحیت چیز عدا ای بود.با ظهور مسیحیت عقیده بر این شد که راه در جهان یکیست و آن راه خداوندمان مسیح است.واس همین بود که رومیان با تمام تسماح مذهبیشون مسیحیان رو آزار میدادن چون اداین سنتی و وارداتی روم(مثل میتراییسم)رو تحقیر میکردن درست مثل کاری که محمد با قریش میکرد!
همه ی این عدم مدارای دینی بخاط این جملس:
“چیزی را که شما نمیدانید ما به واسطه ی «صدای خدا»میدانیم.و آنچه را که شما از راه های موهوم جستجو میکنید ما به عین«حکمت و حقیقت خداوندی»دریافت کرده ایم.”
شما رساله های سنت آمبروس و سنت آگوستین رو خوندین؟؟
عدم مداراو تسماح مذهبی خصلته دینه!تنها دین اهل کتابی که مدارا داره زرتشته!اونم بخاطر تفکراتش که بیشتر فلسفیه تا الهی!
ولی اسلام بخاطر وضع افتضاح شعبه شعبه شدنش و البته خشونت ذاتیش بد تر از سایر ادیان رفتار میکنه!
عین دوران قرون وسطی کلیسای کاتولیک
شما[/quote]
شما الان ازکجای تاپیک من استنباط کردی مسیحی هستم؟البته با بقیه مطالبی که توی کامنتت گفتی موافقم.

0 ❤️

2015-05-30 11:29:39 +0430 +0430

مشکل از ذات دینه.بخصوص ادیان سامی.
ذات دین میگه که “من”(یعنی پیامبر و اولیای اون دین)"صدای خدا"رو شنیدم."راهنمایی خدا"رو شنیدم.خدا میخواد از طریق “من” بقیه رو هدایت کنه.چون خدا “من” رو انتخاب کرده پس "باید"به حرفم گوش بدین.هر راهی غیر از “راه من” غلطه.پس "رونده"در ان راه “منحرفه”.“منحرف”،"کافر"ه و “کافر” نجس!
همه ی مردم اعتقاد داشتن که نمیشه به راز عظیمی مثل خدا فقط از یه راه دست پیدا کرد.هر کس و هر ملتی بنا به توانایی های خودش خدا رو می شناسه پس احترام به عقاید تا ظهور ادیان به ویژه مسیحیت چیز عادی ای بود.با ظهور مسیحیت عقیده بر این شد که راه در جهان یکیست و آن راه خداوندمان مسیح است.واس همین بود که رومیان با تمام تسامح مذهبیشون مسیحیان رو آزار میدادن چون اداین سنتی و وارداتی روم(مثل میتراییسم)رو تحقیر میکردن درست مثل کاری که محمد با قریش میکرد!
“چیزی را که شما نمیدانید ما به واسطه ی «صدای خدا»میدانیم.و آنچه را که شما از راه های موهوم جستجو میکنید ما به عین«حکمت و حقیقت خداوندی»دریافت کرده ایم.”
عدم مداراو تسماح مذهبی خصلته دینه!تنها دین اهل کتابی که مدارا داره زرتشته!اونم بخاطر تفکراتش که بیشتر فلسفیه تا الهی!
ولی اسلام بخاطر وضع افتضاح شعبه شعبه شدنش و البته خشونت ذاتیش بد تر از سایر ادیان رفتار میکنه!
شما

0 ❤️

2015-05-30 11:33:13 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=آتشک]مشکل از ذات دینه.بخصوص ادیان سامی.
همه ی مردم اعتقاد داشتن که نمیشه به راز عظیمی مثل خدا فقط از یه راه دست پیدا کرد.هر کس و هر ملتی بنا به توانایی های خودش خدا رو می شناسه پس احترام به عقاید تا ظهور ادیان به ویژه مسیحیت چیز عدا ای بود.با ظهور مسیحیت عقیده بر این شد که راه در جهان یکیست و آن راه خداوندمان مسیح است.واس همین بود که رومیان با تمام تسماح مذهبیشون مسیحیان رو آزار میدادن چون اداین سنتی و وارداتی روم(مثل میتراییسم)رو تحقیر میکردن درست مثل کاری که محمد با قریش میکرد!
شما[/quote]
شما الان ازکجای تاپیک من استنباط کردی مسیحی هستم؟البته با بقیه مطالبی که توی کامنتت گفتی موافقم.[/quote]
وا؟
من کی گفتم شما مسیحی هستین؟؟؟!!
صرفا مقایسه بین ادیان بود!!!چون مسیحیت به اسلام از لحاظ تاریخی نزدیک تره و البته اطلاعاتم دربارش بیشتر اینو مثال زدم
و پاسخ پرسشی که داشتین!
آخ الان دیدم!!!شرمنده!!!اون شما مال یه جمله بود که حذفش کردم ولی شماش موند

0 ❤️

2015-05-30 11:34:31 +0430 +0430

اطلاعاتت که خوب بود ولی اون قسمت رو مخصوصا بولد کردم چون آخرش کلمه شما گذاشته بودی !

0 ❤️

2015-05-30 11:36:11 +0430 +0430

[quote=johnycage]
فتوای مراجع مختلف تقلید رو درباره مذاهب دیگه مطالعه کردی؟ندیدی داخلش چطوری به مذاهب دیگه به صراحت توهین شده و اونها را با لفظ کافر ونجس خطاب قرار داده؟
اون وقت تو درمورد یهودیت صحبت می کنی؟[/quote]
متن رساله رو بیارید !!!
تا جایی من خوندم اهل کتاب نه نجس هستند نه حکم کافر دارند
که یهود و مسیح و کلیمی ارمنی و … اهل کتاب هستند
کسی شرک بورزه میشه کافر (از دید شیعه)
برای ایراد گرفتن راههای بهتری هست
چون دروغ زود برملا میشه
نمیشه با دروغ مردم گول زد
اگر غیر ازاین هست من درین حد اطلاع دارم
اگر شما بیشتر میدانید
متن و منبع رو بگذارید

0 ❤️

2015-05-30 11:37:52 +0430 +0430

راستی…واقعا هیچ جایی به اسم مصدق نیست؟؟؟؟؟؟؟!!!
واااااااااااااااااااااااا

0 ❤️

2015-05-30 11:42:08 +0430 +0430

[quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]
فتوای مراجع مختلف تقلید رو درباره مذاهب دیگه مطالعه کردی؟ندیدی داخلش چطوری به مذاهب دیگه به صراحت توهین شده و اونها را با لفظ کافر ونجس خطاب قرار داده؟
متن رساله رو بیارید !!!
چون دروغ زود برملا میشه
اگر شما بیشتر میدانید
متن و منبع رو بگذارید[/quote]
اینو این آقا راس میگه!اهل کتاب از دید شیعه کافر و درنتیجه نجس نیست!منتها هدایت شده هم نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
متن دقیق آیه رو بخاطر ندارم ولی:
همانا دین مقبول نزذ خدا اسلام است و اگر کسی غیر از آن گزیند از او پذیرفته نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
مطمئنا دوست خالص سر به راهمون این آیه رو دیده!
خب همین آیه هم برتری اسلام(که واقعیش از نظر شیعه اسلام اثنی عشریه)بر سایر اثبات میشه

0 ❤️

2015-05-30 11:45:33 +0430 +0430

نظر آیت دولاه گلپایگانی -آیت دولاه خمینی bad که جز بالاترین مراجع تقلید هستند رودرباره اهل کتاب بخون متوجه می شی. تازه ناصر مکارم شیرازی(ملقب به سلطان شکر)هم بنابرا احتیاط اعلام کرده. مطمئن باش بیشتر هم بگردی ،پیدا می کنی.(توی ویکیدپدیا هم نجاست اهل کتاب درفقه شیعه رو بزن برات میاره)حالا بماند که درقرآن هم گفته پیامبر اول با اهل کتاب بحث کن واگر قاتنع نشدند…دیگه بقیش رو خودتون می دونید!!!

0 ❤️

2015-05-30 11:49:20 +0430 +0430

[quote=آتشک][quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]

همانا دین مقبول نزذ خدا اسلام است و اگر کسی غیر از آن گزیند از او پذیرفته نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
خب همین آیه هم برتری اسلام(که واقعیش از نظر شیعه اسلام اثنی عشریه)بر سایر اثبات میشه[/quote]

منظور از زیان کاران درقرآن هم دیگه همه می دونیم یعنی چی وکسی هم ماله کشی نکنه . وقتی توی قرآن نوشته زیان کاران یعنی دوزخ (از دید محمد)درانتظارشونه دیگه!

0 ❤️

2015-05-30 11:56:29 +0430 +0430

[quote=آتشک][quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]
متن رساله رو بیارید !!!
چون دروغ زود برملا میشه
اگر شما بیشتر میدانید
متن و منبع رو بگذارید[/quote]
اینو این آقا راس میگه!اهل کتاب از دید شیعه کافر و درنتیجه نجس نیست!منتها هدایت شده هم نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
خب همین آیه هم برتری اسلام(که واقعیش از نظر شیعه اسلام اثنی عشریه)بر سایر اثبات میشه[/quote]
فقهای شیعه در باره نجاست کفار تقریبا اتفاق نظر دارند؛ اما موضوع نجاست اهل کتاب از موارد اختلافی میان فقهای گرامی بوده و شما باید در این زمینه، فتوای مرجع تقلید خود را به دست آورید و از آن تبعیت نمایید.

0 ❤️

2015-05-30 12:04:07 +0430 +0430

اول این که طبق قوانین وقتی فقیه اعلم (ارواح عمشون)که همون رهبر باشه درزمینه ای نظر بده بقیه فقها هم نباید نظرش رو بشکنند این صحبت هم که می گه نظر سایر فقها متفاوته برای ماله کشیه!ضمنا آیات قرآن رو هم دیدی که توش هم در مورد اهل کتاب صحبت کرده و هم به نوعی اونها رو جلوی اسلام تحقیر کرده!(دونمونش توکامنت 34 و35 هستش.)درمورد بهاییان هم که دیگه اکثریت فقها نظر یکسانی دارن که نجس هستند اون رو هم می شه ماله کشی کرد؟

0 ❤️

2015-05-30 12:09:50 +0430 +0430

[quote=johnycage]اول این که طبق قوانین وقتی فقیه اعلم (ارواح عمشون)که همون رهبر باشه درزمینه ای نظر بده بقیه فقها هم نباید نظرش رو بشکنند این صحبت هم که می گه نظر سایر فقها متفاوته برای ماله کشیه!ضمنا آیات قرآن رو هم دیدی که توش هم در مورد اهل کتاب صحبت کرده و هم به نوعی اونها رو جلوی اسلام تحقیر کرده!(دونمونش توکامنت 34 و35 هستش.)درمورد بهاییان هم که دیگه اکثریت فقها نظر یکسانی دارن که نجس هستند اون رو هم می شه ماله کشی کرد؟[/quote]
ایه قران بیار که گفته اهل کتاب نجسند

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «