صندلی داغ با حضور MOFO56

1397/10/28

سلام بر شهوانیون عزیز.
خب تاپیک قبلی(صندلی داغ با حضور سفید برفی)موفقیت آمیز نبود.به همین دلیل امدیم سراغ یه تاپیک جدید صندلی داغ با حضور موفو.
کاربر عزیز،3روز بیشتر رو صندلی نمیشینه پس هر چه سریع تر سوالاتتون رو بپرسین.
از اونجایی که موفو آدم هاتی به نظر میرسه میخوام کانش را بدرید…
تاپیک جنبه فان داره.زیاد جدی نگیرید

7861 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-20 15:07:10 +0330 +0330

من الان خسته م حال جواب دادن نئرم،فردا صب میام اینجا.بنده فقط صبح زود موقع صبحانه،ظهر در اداره موقع نهار و بعد ظهر بعد ساعت 5-5 و نیم که میایم خونه تو شهوانی هستم.کسی توقع نئشته باشه که هر چی پرسید زرتی جواب بدیم.اینجا هم بجای سه روز شیش روز باس باشه(وضع ما رو میبینید که)

0 ❤️

2019-01-20 15:34:44 +0330 +0330

سلام
۱فانتزی سکسیت که روت نشده به کسی بگی تا حالا؟
۲ با زن شوهردار بودی تا حالا؟ اگه اره عذاب وجدان نداشتی؟
۳ تا حالا به کسی دادی؟ معمولا کیون بچه خوشگلای خارجی همیشه در خطره!
۴ اولین باری ک جق زدی چند سالت بود؟
۵ رو کی کراش داری تو سایت؟
۶ نظرت راجب کاک اولد و ضربدری؟

0 ❤️

2019-01-20 15:39:21 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: Lady_Ronaak خب موفو بچه سال بودی کیون دادی اگه دادی چند بار دادی وقتی دادی حال داد بهت فرم کیونتو بگو بعد یکمیم از قیافه تخماتیکت بگو ?

دخترم،عزیزم،بجا این حرفا برو قیافه و فرم کیرمو از مامان جون بپرس.ایشون بهم میگفت “عین هنرپیشه های خارجی ای عزیزم” ?

نه ولی بابام میگفت ننت خوب تیکه ای (erection)

بعدشم گفت که یه پسر جقول داشت قیافش شبیه میمون غمزده بود ?
0 ❤️

2019-01-20 15:40:45 +0330 +0330
نقل از: shadow69 من یه توضیح بدم. با توجه به یباری که موفو نشست بود رو صندلی دو سه سال پیش،تو جواباش خار مادر زیاد بالا پایین میکنه پس به دل نگیرین ? حالا سوال من بنظرت من اگه یکی از کاربری های سابق سایت بودم تو سال های 90 تا 93 کدومشون بودم؟

من بگم ?

0 ❤️

2019-01-20 16:50:02 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender
نقل از: Lady_Ronaak خب موفو بچه سال بودی کیون دادی اگه دادی چند بار دادی وقتی دادی حال داد بهت فرم کیونتو بگو بعد یکمیم از قیافه تخماتیکت بگو ?

دخترم،عزیزم،بجا این حرفا برو قیافه و فرم کیرمو از مامان جون بپرس.ایشون بهم میگفت “عین هنرپیشه های خارجی ای عزیزم” ?

بکن ناموست پروردگار مادر جندت مادر گیس سفید کص پارتو گاییدم ارواح جدتو گاییدم تک تک استخونای تازه مرده ات تو کص ناموس پدرت پیر سگ خرفت :/ تک تک عضو مونث خونتو گاییدم ریز و درشت خونوادتونو گاییدم سجده کن ننه کون لش ناموس ساکی پدر جاکش :/ منم قیصر همان کس که گاییده به کنجی مادرت را / چنانش کرد آن فیل کون قحبه ساکیش را / چنان زجه زده در کنج خانه مادر تو / که کونش را بگویی گرگ در خانه دریده / بلی ای کیر در دهانه خاله جنده / من آن گرگم که کون مادرت را میدریده ...

دوست عزیز حالا چرا جوش میاری،موفو خانو نمیشناسی که باهمه شوخی داره،شما اگه ناراحت میشی لطف کنین تو تاپیکایی که بدین صورته شرکت نکنین،موفو که معلومه شوخیاش چجوریه،کسی توقع حرف جدی نداره از ایشون،قبلش هم شادو تذکر داده بود

1 ❤️

2019-01-20 16:58:18 +0330 +0330
نقل از: الهه.همیشه.سبز بفرمایید این درس خوبی شد برا صاحب تاپیک که جدید هم اومده و اطلاع از اوضاع و احوال شهوانی نداره

نمی دونه یسری با یه سری دیگه کنتاکت دارن

دفه بعدی نظرسنجی ها رو با دقت بیشتری انجام بده آقای صاحب تاپیک

کاربران شهوانی اینجا باهم شوخی ندارن و بعضی وقتا این جوری از خجالت هم در می یان

بیچاره اومده لحظات فانیو برا اعضا سایت ایجاد کنه،اشتباه کرده!!!افرادیکه شماا نام بردی دگ فعالیت اونجوری نمیکنن تو سایت چه برسه. به این،مشکل اینجاست یه سری هستن خیلی جدی میگیرن اینجارو،

0 ❤️

2019-01-20 17:09:22 +0330 +0330
نقل از: Nimnima1990

بکن ناموست پروردگار مادر جندت مادر گیس سفید کص پارتو گاییدم ارواح جدتو گاییدم تک تک استخونای تازه مرده ات تو کص ناموس پدرت پیر سگ خرفت :/ تک تک عضو مونث خونتو گاییدم ریز و درشت خونوادتونو گاییدم سجده کن ننه کون لش ناموس ساکی پدر جاکش :/ منم قیصر همان کس که گاییده به کنجی مادرت را / چنانش کرد آن فیل کون قحبه ساکیش را / چنان زجه زده در کنج خانه مادر تو / که کونش را بگویی گرگ در خانه دریده / بلی ای کیر در دهانه خاله جنده / من آن گرگم که کون مادرت را میدریده ...

دوست عزیز حالا چرا جوش میاری،موفو خانو نمیشناسی که باهمه شوخی داره،شما اگه ناراحت میشی لطف کنین تو تاپیکایی که بدین صورته شرکت نکنین،موفو که معلومه شوخیاش چجوریه،کسی توقع حرف جدی نداره از ایشون،قبلش هم شادو تذکر داده بود

اتفاقا شما هنوز نشناختینش این کچل کتوله ی جقیو :/ کثیف تر از خودش خودشه

برادر عزیز ،من خودم ازقبل هم میشناسمش سالهای قبل از ثبتنام میومدم سایت، چیزی که هست شماها که ناراحت میشین از حرفای موفو ،نباید شرکت کنین تو تاپیکایی که ایشون حضور دارن ولی چیزی که برمن ثابت شده خود روناک هم خوب جواب موفو رو میده،

0 ❤️

2019-01-20 18:09:17 +0330 +0330

عزیزانی که ظرفیت شنیدن هر گونه جواب غیرمنتظره ای رو ندارن در چنین تاپیکایی !!لطفا،خواهشا،ناموسا به خودتون بقیه لطف کنین واصلا پست نذارین…الان صاحب تا پیک عزیز چه گناهی داره که تِر میزنین به تاپیکش؟؟؟؟؟…
حالا بیاین زیر همین پست من باز ادامه بدین …چقدر با ابهت بودین شما ما خبر نداشتیم!!!

3 ❤️

2019-01-20 18:52:09 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: shadow69 من یه توضیح بدم. با توجه به یباری که موفو نشست بود رو صندلی دو سه سال پیش،تو جواباش خار مادر زیاد بالا پایین میکنه پس به دل نگیرین ? حالا سوال من بنظرت من اگه یکی از کاربری های سابق سایت بودم تو سال های 90 تا 93 کدومشون بودم؟

من بگم ?

تو بگو ?

0 ❤️

2019-01-20 18:55:48 +0330 +0330

چه کسی را بیشتر از همه دوست داری؟ 1.مادرت|2.پدر|3.همسر|

0 ❤️

2019-01-20 19:04:56 +0330 +0330
نقل از: Steve.jobs

یا عضو شریفت؟!!!

1 ❤️

2019-01-20 19:35:25 +0330 +0330

من این تاپیک رو زدم تا یه کم دور هم باشیم،بگیم و بخندیم.نه این که جنگ و خون ریزی راه بیفته.همون اول تاپیک نوشتم"تاپیک جنبه فان داره و زیاد جدی نگیرید".چرا تو این فضای مجازی که هیچ شناختی از هم نداریم اعصاب همدیگرو الکی خورد میکنیم؟واقعا چرا؟این تاپیک هم اگه همین جوری پیش بره احتمال داره پاکش کنم.
دوستان عاجزانه تقاضا میکنم این بحث رو همین جا تمومش کنید.به خاطر من. جناب موفو شما هم لطفا مودبانه تر جواب بدید،تا بقیه کاربرا بتونن سوال بپرسن.
باسپاس فراوان استیو جابز

4 ❤️

2019-01-20 19:37:02 +0330 +0330
نقل از: shadow69

من بگم ?

تو بگو ?

شاپور 🙄

1 ❤️

2019-01-20 19:39:05 +0330 +0330

اتفاقا شما هنوز نشناختینش این کچل کتوله ی جقیو :/ کثیف تر از خودش خودشه

برادر عزیز ،من خودم ازقبل هم میشناسمش سالهای قبل از ثبتنام میومدم سایت، چیزی که هست شماها که ناراحت میشین از حرفای موفو ،نباید شرکت کنین تو تاپیکایی که ایشون حضور دارن ولی چیزی که برمن ثابت شده خود روناک هم خوب جواب موفو رو میده،

🙄

0 ❤️

2019-01-20 19:44:23 +0330 +0330
نقل از: You_Are_All_Witnesses
نقل از: Steve.jobs من این تاپیک رو زدم تا یه کم دور هم باشیم،بگیم و بخندیم.نه این که جنگ و خون ریزی راه بیفته.همون اول تاپیک نوشتم"تاپیک جنبه فان داره و زیاد جدی نگیرید".چرا تو این فضای مجازی که هیچ شناختی از هم نداریم اعصاب همدیگرو الکی خورد میکنیم؟واقعا چرا؟این تاپیک هم اگه همین جوری پیش بره احتمال داره پاکش کنم. دوستان عاجزانه تقاضا میکنم این بحث رو همین جا تمومش کنید.به خاطر من. جناب موفو شما هم لطفا مودبانه تر جواب بدید،تا بقیه کاربرا بتونن سوال بپرسن. باسپاس فراوان استیو جابز

خخخخخخخخ استیو 🙄 🙄

داش گلم کجاش خنده دار بود

0 ❤️

2019-01-20 19:44:59 +0330 +0330
نقل از: Steve.jobs من این تاپیک رو زدم تا یه کم دور هم باشیم،بگیم و بخندیم.نه این که جنگ و خون ریزی راه بیفته.همون اول تاپیک نوشتم"تاپیک جنبه فان داره و زیاد جدی نگیرید".چرا تو این فضای مجازی که هیچ شناختی از هم نداریم اعصاب همدیگرو الکی خورد میکنیم؟واقعا چرا؟این تاپیک هم اگه همین جوری پیش بره احتمال داره پاکش کنم. دوستان عاجزانه تقاضا میکنم این بحث رو همین جا تمومش کنید.به خاطر من. جناب موفو شما هم لطفا مودبانه تر جواب بدید،تا بقیه کاربرا بتونن سوال بپرسن. باسپاس فراوان استیو جابز

در حال حاضر اصلا زمان مناسبی نبود برای زدن صندلی داغ.
خیلی از کاربرها با هم مشکل دارن و از هر فرصتی برای ضربه زدن به هم دیگه استفاده میکنن ،ولی شما که تا اینجا رو زدین باقیشم بزارین اسپمر ها هم به یه ورتون دایورت کنین.

1 ❤️

2019-01-20 19:55:14 +0330 +0330

اونو نوشتم یکم بخندیم.

0 ❤️

2019-01-20 20:02:55 +0330 +0330

فقط اون خط آخر که نوشته بودم"باسپاس فراوان استیو جابز"

0 ❤️

2019-01-20 20:06:39 +0330 +0330
نقل از: Steve.jobs فقط اون خط آخر که نوشته بودم"باسپاس فراوان استیو جابز"

دهنت یه لحظه فک کردم خود استیو از گور اومده بیرون میگه دعوا نکنین 🙄

1 ❤️

2019-01-20 20:14:03 +0330 +0330
نقل از: Farhad_Michael
نقل از: Steve.jobs فقط اون خط آخر که نوشته بودم"باسپاس فراوان استیو جابز"

دهنت یه لحظه فک کردم خود استیو از گور اومده بیرون میگه دعوا نکنین 🙄

چه وحشتناک ?

خوبه که ?

2 ❤️

2019-01-20 20:29:29 +0330 +0330

توکرتم

0 ❤️

2019-01-21 03:31:58 +0330 +0330
نقل از: Sebastian2970 سلام ۱فانتزی سکسیت که روت نشده به کسی بگی تا حالا؟ ۲ با زن شوهردار بودی تا حالا؟ اگه اره عذاب وجدان نداشتی؟ ۳ تا حالا به کسی دادی؟ معمولا کیون بچه خوشگلای خارجی همیشه در خطره! ۴ اولین باری ک جق زدی چند سالت بود؟ ۵ رو کی کراش داری تو سایت؟ ۶ نظرت راجب کاک اولد و ضربدری؟

1-سکس با دو دختر همزمان.البته رومون شد بگیم 7-8 سال پیش به دوس دخترم چون یه دوست خوشگل داشت خیلی دلم میخواست بکنمش.دختره یک کولی بازی و قشقرقی راه انداخت که البته با یه کادو سروتهش رو هم آوردیم ? 2-بعله!خو معلومه که نخیر چون من زیاد اهل عذاب وجدان نیستم ? 3-معلومه که نه،چون بچه خوشگل نیستیم(راستش قیافه ما شدید خشنه) 4-اگه درست یادم باشه 14 سالم بود و با یه فیلم سوپر آلمانی5-والا اینجا قدیما رو سارینا طلا کراش داشتیم الان سفید برفی هم بهش اضافه شده 6-کاکولد که به ما نمخوره که ولی ضربدری رو زیاد بد نمدونم

0 ❤️

2019-01-21 03:33:55 +0330 +0330

نه ولی بابام میگفت ننت خوب تیکه ای (erection)

بعدشم گفت که یه پسر جقول داشت قیافش شبیه میمون غمزده بود ?

من فک کنم بابات همون پسره بود که من دوم دبیرستان کردمش ?

0 ❤️

2019-01-21 03:35:48 +0330 +0330
نقل از: الهه.همیشه.سبز
نقل از: الهه.همیشه.سبز بفرمایید این درس خوبی شد برا صاحب تاپیک که جدید هم اومده و اطلاع از اوضاع و احوال شهوانی نداره

نمی دونه یسری با یه سری دیگه کنتاکت دارن

دفه بعدی نظرسنجی ها رو با دقت بیشتری انجام بده آقای صاحب تاپیک

کاربران شهوانی اینجا باهم شوخی ندارن و بعضی وقتا این جوری از خجالت هم در می یان

بیچاره اومده لحظات فانیو برا اعضا سایت ایجاد کنه،اشتباه کرده!!!افرادیکه شماا نام بردی دگ فعالیت اونجوری نمیکنن تو سایت چه برسه. به این،مشکل اینجاست یه سری هستن خیلی جدی میگیرن اینجارو،

مشکل اینه بعضی وقتا محاسبات صاحبین تاپیک یکم اشتباه از کار در می یاد یه فردی که می خواد تاپیک بزنه باید کاملا رعایت تمام جوانب کار رو بکنه چون تاپیک ها آزاد هستن همه می یان نظر می دن
بعضی از این نظرات شاید برا بقیه سوتفاهم ایجاد کنه

من قبلا گفتم بازم می گم شهوانی واقعا جای شوخی برداری نیست

شده که کاربری به کاربر دیگه گفته چقدر خوبی طرف برداشت کرده منظور فلانی یا دست انداختنش بوده یا فحش دادن دنیایی دوستی قبلا تو این سایت بوده که سره یه سری سوتفاهمات تبدیل به دشمنی و کینه شده

در کل سعی کنید در شهوانی دانش کاربر شناسی تون رو تقویت کنید خیلی کاربرها شخصیت های چندلایه و پیچیده دارن

مثلا بعضی ها حرف شون شوخی هست ولی شاید شوخی نباشه

یا شوخی طرف برا فردی جنبه شوخی نداره ولی به نظرم تمام اینا انرژی تلف کردن الکیه مثلا همین تاپیک صندلی داغ با موضوع موفو‌ شاید نیت صاحب تاپیک فان و شوخی بوده ولی سوالاتی که پرسیده می شه و جواب هایی که گرفته می شه جدا از بحث ایجاد لحظات شاد واقعا چیزی نداره

اگه می خواید شوخی کنید و لحظه های شادی برا کاربران فراهم کنید برید سراغ موضوعات خنثی مثلا همین جمهوری اسهالی خودش مهد کودک هست این قدر سوتی و خنده تو این حکومت آخوندکی هست والا تو موضوعاتی مثل صندلی داغ با حضور کاربران نیست
مثلا یه مثال اش همین تاپیک های Tnt خدایشش آدم لذت می بره

البته از همه معذرت می خواهم وارد بحثی شدم نه سره پیاز بودم و نه ته پیاز کاربران مدیون هستن منو سوژه کنن و بهم فحش بدن فقط نظرم رو گفتم بحث بالا نگیره و به اعصاب خود مسلط تر باشیم

خودشو ناراحت نکن آبجی ?

1 ❤️

2019-01-21 03:38:27 +0330 +0330
نقل از: Steve.jobs

اینا رو همه رو دوس داریم فراوون،ولی چیزی که تو دنیا بیشتر از هر چیز دیگه ای دوس دارم “خودم” ?

0 ❤️

2019-01-21 03:40:19 +0330 +0330

من دیگه خیلی زور به خودم بیارم همینقد “ادب” دارم ?

0 ❤️

2019-01-21 07:29:43 +0330 +0330
نقل از: Sebastian2970 سلام ۱فانتزی سکسیت که روت نشده به کسی بگی تا حالا؟ ۲ با زن شوهردار بودی تا حالا؟ اگه اره عذاب وجدان نداشتی؟ ۳ تا حالا به کسی دادی؟ معمولا کیون بچه خوشگلای خارجی همیشه در خطره! ۴ اولین باری ک جق زدی چند سالت بود؟ ۵ رو کی کراش داری تو سایت؟ ۶ نظرت راجب کاک اولد و ضربدری؟

1-سکس با دو دختر همزمان.البته رومون شد بگیم 7-8 سال پیش به دوس دخترم چون یه دوست خوشگل داشت خیلی دلم میخواست بکنمش.دختره یک کولی بازی و قشقرقی راه انداخت که البته با یه کادو سروتهش رو هم آوردیم ? 2-بعله!خو معلومه که نخیر چون من زیاد اهل عذاب وجدان نیستم ? 3-معلومه که نه،چون بچه خوشگل نیستیم(راستش قیافه ما شدید خشنه) 4-اگه درست یادم باشه 14 سالم بود و با یه فیلم سوپر آلمانی5-والا اینجا قدیما رو سارینا طلا کراش داشتیم الان سفید برفی هم بهش اضافه شده 6-کاکولد که به ما نمخوره که ولی ضربدری رو زیاد بد نمدونم

داداش منم رو سفید برفی بدجور کراش دارم ?

0 ❤️

2019-01-21 07:33:35 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74
نقل از: سفیدبرفی74 تا حالا عاشق شدین ؟اگرشدین چند بار؟

بعله.مثلاً دفعه اولی که واقعاً عاشق شدم 17 سالگی بود که عاشق فاحشه ای شدم که اولین بار از جلو باهاش سکس داشتم(فک کن چقد خنده داره یه پسر 17 ساله عاشق یه زن 33-4 ساله بشه ? ).دفعه دوم که واقعاً عاشق شدم سال 87 و مدتی بعد طلاق از زنم بود که با یه زنی رفیق شدم که خیلی خوشگل بود و چشمای آبی داشت که متأسفانه تصادف کرد و مرد.دفعه سوم هم دوس دختر فعلیم که تو زمستون 94 که سکس داشتیم با هم من عشق رو تو چشاش دیدم و فهمیدم این زنیه که ارزش داره عاشقش بشم

اخی،چه گوناهی،اصلافکرشو نمیکردم ?

300میدم برا یک ساعت سکس چت بهمراه یه عکس از فیست

0 ❤️

2019-01-21 08:40:17 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi

رو دخمل بابا کراش داشته باشی همچی میزنمت ناجور کِرَش کنی ?

1 ❤️

2019-01-21 10:58:16 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi

رو دخمل بابا کراش داشته باشی همچی میزنمت ناجور کِرَش کنی ?

خوب. بسلامتی،بعد از مربا،سفیدبرفی هم بابا دارشد (wanking)

0 ❤️

2019-01-21 10:59:46 +0330 +0330

یه سوال
قلیون میکشی اگر میکشی چه طعمیو بیشتر میپسندی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «